Need kes imestavad et miks telefonis kasutatakse turvaäppe,neil pole ka arvutis turvaproget
neil on normaalne et masin on viirusega,sest muud elu nad ei tunnegi...
Eriti lastel peaks KINDLASTI viirusevastane turva äpp olemas,seast nende telefonis on igast sitta...
Need kes imestavad et miks telefonis kasutatakse turvaäppe,neil pole ka arvutis turvaproget
neil on normaalne et masin on viirusega,sest muud elu nad ei tunnegi...
Eriti lastel peaks KINDLASTI viirusevastane turva äpp olemas,seast nende telefonis on igast sitta...
Arvitis windows defender vms nimega, ei ole vajadust tekkinud lisaturvalisuse järele
Lapse äppide üle on kontroll olemas screen time äpi vahendusel..... _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mul on lapsel telefonis lahti täpselt need asja mida ma lubanud olen.
Google Play Store on koodi all.
Seega kui Lauri76 lapse telefon on s*tta täis on see tema enda saamatuse või oskamatuse viga. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
See on praegu ainult idee nagu ka nimi ütleb prototüüp. Peaks kirjas olema et on kleeps ja lihtsalt tühi karp demonstreerimaks seda slide funktsiooni ja kaamera asetsust ja ka samas kõlari asestsust.
See telefoni vastamiseks lükka kaamera lahti nagu ka nõme.
Aga pigem pisut paksem kui seda on praegune trend kandiku nimel.
Mul tegelikult täiesti suva sellest paksusest. Sliderid on alati meeldinud
N95....ainuke mobla mis ära varastati
hea telo oli rsk _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Endal oli kunagi Nokia C6-00 https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_C6-00
Riistvara oli mõnus, aga tarkvara nii kohutav, et peale seda tuli juba android. Oleks ka androidil hetkel midagi sellist pakkuda.
Mis öelda...Ma olen hämmingus, kui hea võib üks n.ö labidas olla- labidas on ta tõesti, aga püksitaskusse mahtumisega probleeme ei ole.
MIUI 9 jookseb nagu ludin, saab seadistada pea kõike, milleks samsal on eraldi vaja laadida äpp. Hind on väga soodne võrreldes samsade tippmudelitega. Ja aku... see aku... See on karm... Hetkel annab 9 päeva ühe laadimisega kasutust
reio72, B20 on kahjuks puudu. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
See on metsa ja paneelmajade sagedus 800mhz
Aeglasem kiirus aga levib paremini _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
Paar aastat tagasi ostsin naisele teadlikult kasutu tel. millel oli B20 puudu. Ei ole kordagi vaja läinud B20. Kõik asjad aetud. Kui nutihaigust küljes ei ole siis ma ei näe küll probleemi.
Paar aastat tagasi ostsin naisele teadlikult kasutu tel. millel oli B20 puudu. Ei ole kordagi vaja läinud B20. Kõik asjad aetud. Kui nutihaigust küljes ei ole siis ma ei näe küll probleemi.
Ma nagu ka hetkel ei jaga matsu, millest ma ilma olen jäänud- töötab nii maal kui linnas, nii kivimajas kui puumajas.
Paar aastat tagasi ostsin naisele teadlikult kasutu tel. millel oli B20 puudu. Ei ole kordagi vaja läinud B20. Kõik asjad aetud. Kui nutihaigust küljes ei ole siis ma ei näe küll probleemi.
Ma nagu ka hetkel ei jaga matsu, millest ma ilma olen jäänud- töötab nii maal kui linnas, nii kivimajas kui puumajas.
Maal ja metsas, kui levi piirimaile jõuda, siis võib tunda anda aga ei pruugi - sõltub konkreetsest kohast ja kasutusest.
Madalam sagedus levib paremini seega haja-asustusega kohtades laiendavad operaatorid mobiili leviala eelkõige 800MHz 4G ehk B20 saatjatega (kõige odavam viis leviala laiendada).
Kuna 900MHz 3G on ka üsna levinud (ja suhteliselt madala sagedusena levib hästi) siis tõenäoliselt liigub su telefon piirsituatsioonis seda kasutama.
Sama lugu on linnas keldris/liftis/paksu raudbetooni taga - 800MHz penetreerib neid paremini ja kui sul selle tuge pole siis langed tõenäoliselt 3G peale.
Asulates üldiselt on kasutusel kõrgema sagedusega 4G 2100 ja 2600MHz - need kannatavad rohkem kliente korraga, kuid levivad kehvemalt.
Kokkuvõttes - kui pole B20 tuge siis suure tõenäosusega on metsas kännu otsas nett aeglasem ja leviauku sattumise tõenäosus suurem.
Kui telefonil pole märgitud fm raadiot, kas siis mingi raadio appiga ei saa ikka kuulata ?
Kuidagi jube imelik see asi. Nagu raadio jaoks oleks eraldi vaja sisse ehitada midagi mis juba kasutusel muude asjade jaoks pole.
Antenn oli ju niikuinii kõrvaklapid.
Mul endal telefonil olemas ja ei kasuta väga. Kuulan läbi neti.
Kui telefonil pole märgitud fm raadiot, kas siis mingi raadio appiga ei saa ikka kuulata ?
Kuidagi jube imelik see asi. Nagu raadio jaoks oleks eraldi vaja sisse ehitada midagi mis juba kasutusel muude asjade jaoks pole.
Antenn oli ju niikuinii kõrvaklapid.
Mul endal telefonil olemas ja ei kasuta väga. Kuulan läbi neti.
Ma ei tea, kas toodetakse sellist telefoni riistvara, mis FM võimekust ei oma, küll aga toodetakse kindlalt selliseid telefone, millel pole vajalikke draivereid kaasas. Lihtsalt äpist ei tohiks siinkohal piisata.
Mingid custom ROM ja sellised lahendused võivad mõnel juhul olla lahenduseks.
Mis mängud ei vea välja suvalise selle eelmise-selle aasta telefoni peal?
Mu vana s6 seda kõik välja ...need vähemalt, mida mängisin _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
On kellelgi veel probleem muusika kuulamisega? Redmi note 4 global.
Juhtmega kõrvaklappides tuleb suht iga 15-20min tagant siuke väike, poole sekundi jagu, tumm jõnksatus.
Samas bluetooth klappides ei ole seda asja.
Muusika asetseb mälukaardil, mingi LD nimega 32gb on.
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120
Suur aku (vähemalt kirjade järgi) topitakse enamasti peale asjadele mis softi poolest optimeerimata. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120
Redmi Note 5(china) täitsa olemas juba. Note 5 Global ( b20-ga) kuuldavadti mai esimeses pooles saadaval.
Note 5(china) laeb 4000mAh aku täis ca 2 tunniga. Kahjuks veel nüüdseks juba vanamoodne mikro usb.
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120
Omasin asus zenfone 2. Mitte midagi head ei oska öelda. Doubletap avas end pidevalt taskus. SOT oli alla 3h. Ja soft kahtlane. Ram-i oli 4gb, aga koguaeg oli koomas. _________________ 58017968
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120
Omasin asus zenfone 2. Mitte midagi head ei oska öelda. Doubletap avas end pidevalt taskus. SOT oli alla 3h. Ja soft kahtlane. Ram-i oli 4gb, aga koguaeg oli koomas.
oli ka zenfone 2. koomas nüüd seal küll midagi ei olnud. _________________
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120
Omasin asus zenfone 2. Mitte midagi head ei oska öelda. Doubletap avas end pidevalt taskus. SOT oli alla 3h. Ja soft kahtlane. Ram-i oli 4gb, aga koguaeg oli koomas.
oli ka zenfone 2. koomas nüüd seal küll midagi ei olnud.
Räme kuumaks läks ka. Vb oli mu isend siis paha lihtsalt. _________________ 58017968
Note 5 Globalit mõtlesi jah, ükspäev oleks pre-orderi peaaegu ära teinud, aga siis ikkagi mõtlesin et ootan ära
Hetkel kasutan Zenfone 2'te, sest note 4 on lauapeal pulkadeks võetud ja ootab hiinamaalt juppe. Oma originaal softiga oli nii jube, et samal päeval läks LineageOS peale, sellega täiesti ok pill. Aga ega ta suurem asi pole, enam ei ostaks. See, et seal max pro mi1 on puhas droid annab veidi lootust. Kui prose ja kõik on sama ja dorid ka puhas, ei tohiks see Asuse silt seal vist midagi suur tuksi keerata enam.
Mul on Asus Nexus 7 2013 kestnud üle 3 aasta kindlasti ja kestab praegu ka. Pole katki läinud ja droid 6 on peal.
Aeglaseks on küll jäänud aga seal pole ka midagi imestada. Ei saa nagu plastiku pärast ka kobiseda, kuna see ka korralikult vastu pidanud nii ajale kui ka kukkumistele.
Ega üldse praegu jube raske endale uut lutsu valida. Tahaks type-c saada ja võiks olla 3.5mm ka. Siis tahaks ka et oleks FM raadio, kuid see pole kõige olulisem asi.
Ja no võimalikult väike oleks hea. Samas ega pole väga alla 5.7-6 tolli valida midagi.
Meizu 15 ja 15 lite on 5.46 tolli ekraaniga kuid on 2mm pikem kui minu praegune 5.5 tolli ekraaniga luts. Samas mõlema eest küsitakse palju. Vastavalt siis 15 eest kuskil 400 ringis ja 15 lite peaks jääma sinna 300 kanti.
15 plus on 480 euro ringis ja on Samsung S8 prosega. Peaks ka ok olema, kuid ei ole minu hinna klass.
ZTE Nubia Z18 Mini on 5.7 tolli ekraaniga ja lubab 148mm pikkuseks. Üks lühemaid 5.7 tolliseid lutse mis näinud olen.
Meizu M6S meeldib mulle ka väga ja siis on ka veel Meizu E3 mis on ja oks näitajatega, kuid SD660-ga telefonid enamus maksavad alatest seal 250 euro mis on mul juba praktiliselt maksimum mis ma välja olen nõus käima.
Mul need uuendused pole olulised ja see ei ole asi miks ma eelistaks midagi muud ennem või maksaks sellepärast lihtsalt rohkem.
Samas mul pole sellega väga kiire ka ja ootan mis huvitavat veel välja tuleb.
mis tel selle usb-c mulguga on, et kõigil seda vaja?
Miskit revolutsioonilist maha maganud vms? valgustage _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Mitu usb auku te enda telefonil senimaani siis purustanud olete? Tulevikukindlus on bs, siin pooled vahetavad telefoni iga 6-12 kuu tagant.
Kui vaatan tänasel päeval turul olevaid lisavidinaid siis suhteliselt keeruline on type-c pistikuga neid pigem leida võrreldes vana usb mulguga. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kui telefon maksab sul 100-200 euro, siis mis seal vahetada neid 6-12 kuu tagant. Teeb sama välja kui osta flagship 2-4 aastaks sama raha eest.
Mul lihtsalt mõni viga telefonil mis teeb ta mõtetuks. Kõlar on üleval nurgas ääre peal ja suunatud üles. On niigi kehv kuulmine, siis veel kuule sealt midagi.
Läbi klappide ka ei viitsi koguaeg ja neid pole taga ka niikuinii kunagi.
Ma ootan ära Xiaomi Mi A2-e ära ja kui midagi 6 tollistest valin, siis vast selle või Meizu E3 kui sellel on B20 tulnud ja hind on mõistlikum.
Kuna mul juba praegu on type-c, siis ei tahaks micro usb vastu vahetada ja uuesti kõik juhtmed välja vahetada.
Mul palju midagi valida pole, kuna tahan matt musta värvi või minimaalse läikega musta. Siis pmst ongi ainult Xiaomi, Meizu, ZTE/Nubia
Mul see sõrmejälje lugeja ka kama kaks. Peaks ära kustutama, kuna mul käed kuivad koguaeg ja nahka koorub, siis see ei tuvasta ära või tahab restarti.
Lenovo S5 on ka ahvatlev.
Kui telefon maksab sul 100-200 euro, siis mis seal vahetada neid 6-12 kuu tagant. Teeb sama välja kui osta flagship 2-4 aastaks sama raha eest.
kumb mõistlikum tundub?
sõltub inimesest. Lastele ostan pigem 6 kuu kuni aasta tagant hiinaka, kui bränditelo, neil koguaeg juhtub midagi.
Ja mõnele meeldib, kui koguaeg uus telo taskus on. Ökom on iga 2-4 aasta tagant osta vist, jalajälg maailmale väiksem _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
20/10/2015 sai praegune Moto G3 (2/16GB) ostetud, hetkel sihin Mi A2 (4/64GB) või Mi Mix 2S-i.
2,5a 240€ telefoni kasutada tundub suht optimaalne.
Naisele ostsin Mi A1 ja lapsel 4X, ütleks et Xiaomil on kvaliteeti küllaga ja MIUI on 4X peal täiesti kasutatav ning suht paljude võimalustega. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.