Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2018 15:14:22 vasta tsitaadiga

keits123 kirjutas:
Minu S9 vist küll väga akut ei pea.. energiasääst kesmise peal, prose jõudlus piiratud ning 2h sisselülitatud ekraaniga 40% akut nägemist.. telefon 3 päeva vana icon_eek.gif Või see ongi normaalne? Vana huivei p9 lite paugutas 2-3 päeva silma pilgutamata mitte mingi säästmisega.

Ei kasuta mingit säästu
Täna
https://www.dropbox.com/s/9teydeotyx55vbz/2018-04-15%2015.12.49.jpg?dl=0

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keits123
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2009




sõnum 15.04.2018 15:29:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
keits123 kirjutas:
Minu S9 vist küll väga akut ei pea.. energiasääst kesmise peal, prose jõudlus piiratud ning 2h sisselülitatud ekraaniga 40% akut nägemist.. telefon 3 päeva vana icon_eek.gif Või see ongi normaalne? Vana huivei p9 lite paugutas 2-3 päeva silma pilgutamata mitte mingi säästmisega.

Ei kasuta mingit säästu
Täna
https://www.dropbox.com/s/9teydeotyx55vbz/2018-04-15%2015.12.49.jpg?dl=0


Tundub suht sama.. eks tuleb harjuda sellega siis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2018 15:32:19 vasta tsitaadiga

Terve päev on ok.
Õhtul anyway laadimisaluse peale. 2 päeva ei peaks kuidagi välja kui telefoni kasutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.04.2018 19:49:47 vasta tsitaadiga

keits123 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
keits123 kirjutas:
Minu S9 vist küll väga akut ei pea.. energiasääst kesmise peal, prose jõudlus piiratud ning 2h sisselülitatud ekraaniga 40% akut nägemist.. telefon 3 päeva vana icon_eek.gif Või see ongi normaalne? Vana huivei p9 lite paugutas 2-3 päeva silma pilgutamata mitte mingi säästmisega.

Ei kasuta mingit säästu
Täna
https://www.dropbox.com/s/9teydeotyx55vbz/2018-04-15%2015.12.49.jpg?dl=0


Tundub suht sama.. eks tuleb harjuda sellega siis
ekraaniheleduse pead maha keerama ja soovituslikult siis theme shopist omale musta teema hankima

ma kasutan material black teemat ja ekraaniheledus on alati põhjas
aku kestab vana s6'ga pmst sama hästi, välja arvatud siis, kui telefoni ei kasuta thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 18:53:12 vasta tsitaadiga

S9+ pärast mingit viimast uuendust, mis nädala aega ootel oli avastasin, et laadimisel LED enam ei tööta. muudel juhtudel töötab, üsna häiriv...

Eile kuulasin madala kvaliteediga youtube autos, läbi bluetooth ja 1.5h-ga oli aku 14%. üsna kurb -.- kusjuures ei olnud veel isegi mitte fullscreen.
S7edge-ga kannatas 4h kuulata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 20:34:05 vasta tsitaadiga

Selline huvitav asi, mul on don't disturb pandud peale kellast kellani ja mitu korda on tulnud sellel ajal SMS, telefon on vait nagu peabki olema ja siis 10-40 minutit hiljem hakkab telefon kisama, et sms tuli, ma pole saamise hetkel vaadanud, kas ehk jäävad sõnumid lihtsalt hiljaks(s7 ei jäänud), aga s9 on ikka palju palju kordi juba nii olnud, sms-is endas sees, et jõudis 1h varem kohale sõnum ja telefon teavitab siis hiljem tavalise sms häälega, et sõnum saabus.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2018 21:01:43 vasta tsitaadiga

Mulle saabuvad sõnumid telia võrgus igatahes kohe
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 22:07:33 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Selline huvitav asi, mul on don't disturb pandud peale kellast kellani ja mitu korda on tulnud sellel ajal SMS, telefon on vait nagu peabki olema ja siis 10-40 minutit hiljem hakkab telefon kisama, et sms tuli, ma pole saamise hetkel vaadanud, kas ehk jäävad sõnumid lihtsalt hiljaks(s7 ei jäänud), aga s9 on ikka palju palju kordi juba nii olnud, sms-is endas sees, et jõudis 1h varem kohale sõnum ja telefon teavitab siis hiljem tavalise sms häälega, et sõnum saabus.


Ega DND puhul pole erandeid seadistatud?
Seal peaks saama tärniga kontaktidele vms erandi määrata, et neilt tulev kõne/sms puhul ikkagi märku antakse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 01:38:47 vasta tsitaadiga

Ma ammu olen oodanud, et keegi salakirjas kirjutaks ja lihtsalt klaviatuuril natuke nihkes kirjutaks DND icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Põhiline ongi see, et siis kui on don't disturb sees, siis ei anna märku või hästi korraks ainult vibra kui keegi helistab. SMS-i teate hääl tuleb peale seda, kui sõnum on juba 20-40 minutit telefonis olnud.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 12:21:29 vasta tsitaadiga

Kui keegi on viimase 14 päeva jooksul ostnud endale S9 või S9+, siis regage kindlasti aastane Galaxy Care tasuta ära icon_idea.gif
Selgus, et Galaxy Care kehtib ikkagi sellele telefonile, aga tasuta saab regada vaid 14 päeva jooksul alates ostukuupäevast.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keits123
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2009




sõnum 17.04.2018 12:45:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui keegi on viimase 14 päeva jooksul ostnud endale S9 või S9+, siis regage kindlasti aastane Galaxy Care tasuta ära icon_idea.gif
Selgus, et Galaxy Care kehtib ikkagi sellele telefonile, aga tasuta saab regada vaid 14 päeva jooksul alates ostukuupäevast.


10.04.18 ostetud telefon samsung eesti epoest. Ja mulle ei laiene icon_sad.gif
https://www.upload.ee/image/8337529/20180417_123938.jpg

Pigem tundub et kampaania hakkas 16.04.. http://www.samsung.com/ee/galaxycare/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 13:09:07 vasta tsitaadiga

Tundub nii jah. On ikka suslikud. Järjekordne põhjus, miks mitte kohe suure hurraaga asju ostma minna thumbs_down.gif icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.04.2018 14:19:36 vasta tsitaadiga

eeltellijad said vähemalt 100euri puhtana tagasi, see siis 11 kuud Telia telefonikindlustust, millest omakorda 3 esimest kuud tasuta icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 18.04.2018 14:45:44 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ka ostuhetkel(eeltellimus), et ma võtan enda S9+´le 3 kuud tasuta telefonikindlustust, aga tutkit. Tol ajal märtsi alguses oli Telia kodulehel selle kampaania kohane info üsna segaselt välja toodud ja ma lugesin sealt, et see kehtib kõigile Telia kõneteenuste klientidele ka. Ka Telia Klienditoe operaator kinnitas seda mulle telefonitsi. Praeguseks on seda infot kodulehel ehk rohkem täpsustatud. Nüüd tuleb aga välja, et see kehtib ainult neile, kellel on Telialt tellitud kodused teenused (NutiTV, kodune internet või muu kodune teenus). Mul on Teliaga aga ainult mobiilsideteenus tellitud ja seepärast mina 3 kuud tasuta mobiitelefonikindlustust enda mobiiltelefonile ei saa. Klienditoest tehti minu nimel täpsem päring Kliendisuhete Spetsialistile ja vastuses lausa vabandati eksliku informatsiooni eest. Loogiliselt võetuna võiks see soodus siiski kehtida ka neile, kes ainult mobiilsideteenust tellivad. Kindlustus on ju ometigi mõeldud mobiiltelefonile, millega sa nende mobiilsideteenust tarbid.
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2018 15:09:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd tuleb aga välja, et see kehtib ainult neile, kellel on Telialt tellitud kodused teenused (NutiTV, kodune internet või muu kodune teenus)

Ma loen küll midagi muud välja icon_rolleyes.gif

Pilt tehtud https://www.telia.ee/era/seadmed/seadmekindlustus lehelt

Pm kui sul pole althõlma kokku miksitud pakett vaid tavaline mobiilse elu pakett, siis saad ka kindustuse 3 kuud tasuta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 09:40:22 vasta tsitaadiga

Miks telefoni vaja kindlustada on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 09:41:36 vasta tsitaadiga

Pudrunäppude tõttu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2018 09:51:10 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Miks telefoni vaja kindlustada on?

Aga kui tasuta antakse, siis why not.
Nagu libe mainis, siis 3 kuud on nisanäppudel aega praktiseerida icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 19.04.2018 11:19:35 vasta tsitaadiga

jeesus188, ostuhetkel mina seda seadmekindlustuse lehte lähemalt ei uurinud. Ei oska öelda, kas see info seal oli sel ajal sama mis ta praegu on. Mina nägin seadme ostmisel teadet a la "põhiteenuste kliendina on seadmekindlustuse 3 esimest kuud ilma makseta" ja tegin sealt omad järeldused. Mul ongi nö althõlma kokku pandud pakett Telias. Olin arvamusel, et minule pakutud kõne- ja andmesidepakett peaks loogiliselt kuuluma Telia Põhiteenuste hulka. Kui ma Klienditoe operaatorilt selle kampaania kohta küsisin, siis oli mul antud pakett juba aktiivne ja olenemata sellest kinnitas operaator, et kampaania kehtib ka minu paketi puhul. Nüüd ma tean, et tegelikult kehtib see ainult ainult standardse Mobiilse Elu paketi puhul.

Kindlustuse mõtlesingi igaks juhuks 3 kuuks proovile võtta, kuna tol hetkel ootasin veel välismaalt saabuvat ümbrist telefonile - tundus kui soodne võimalus riske maandada seniajaks.
Telia poolt tehti juba tasaarveldus ja vabandati ekslikult jagatud info tõttu tekkinud segaduse pärast.
Ega mul mingeid pretensioone väga ei olegi peale selle, et info võiks kliendini jõuda selgel ja üheselt tõlgendataval kujul.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2018 11:22:15 vasta tsitaadiga

thebull, ma eile tegin selle screenshoti
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 19.04.2018 12:30:11 vasta tsitaadiga

jeesus188, ma mõistan, et sinu poolt tehtud kuvapauk on väga värske. Mina aga tellisin telo 4. märts kui ma ei eksi. Tol ajal ma seadmekindlustuse alamlehte ei vaadanud, sest telo ostulehel andis ta mulle selges kirjas teada, et kampaania kehtib kõikide Põhiteenustega. Seepärast ei oska ma kommenteerida, kas ka minu ostuhetkel see seadmekindlustuse alamleht samaväärset infot nii detailselt välja tõi kui sinu eilne ekraanilaks. Kuna Telia on lisaks kõigele muule tuntud ka kui kõneteenuste operaator, siis eeldasingi et minu mistahes moblapakett läheb ka Põhiteenuste alla.
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2018 12:38:01 vasta tsitaadiga

Ega ma ka vaadanud seda lehte ostes. Viskasin lihtsalt ostukorvi, pakkus kohe seadmekindlustust(kolm kuud tasuta), viskasin selle ka ostukorvi ja oligi kõik. arve real oli 0.-€ vist
Pärast telefoni saabumist tuli mail, et seadmekindlusust on aktiveeritud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 03.05.2018 19:22:09 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:

Kas need veebipoed (Turuliider, Knaitek, Profex jne.), kes siin telefone müüvad, saavad oma aparaadid kuskilt erinevatest ladudest?
https://www.hinnavaatlus.ee/1140848/samsung-galaxy-s9-midnight-black/


jeesus188 kirjutas:
Erinevad laod, erinevatele riikidele.
Iseenesest vahet enam olla ei tohiks (kui just mingi x maa omad ole) mis turule suunatud.


Sai ka ostetud S9+, Saksa firmware peal - huvitav, kas EU garantii katkeb, kui Nordic firmware vastu vahetada? Samas kas üldse on mõtet vahetada..

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.05.2018 19:59:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas kas üldse on mõtet vahetada.

ei ole mõtet

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 09:09:08 vasta tsitaadiga

... lihtsalt puusalt tulistades, kas n. VOLTE ja muud sellised operaatorist sõltuvad lahendused nõuavad kah kindlat FW või suudavad nad EU FW-ga seadmetel universaalselt toimida ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 09:17:11 vasta tsitaadiga

Kas on otseselt vahet ka, kust EESTI poest/e-poest S9+ osta? Just mõtlen regiooni, protsessorierisuse, galaxycare jms suhtes?
Ligi 200 eurine vahe on ostes Teliast vs mõnest väiksemast e-poest, kui vaadata HinnaVaatluse hinnavõrdlust.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 14.05.2018 09:51:14 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... lihtsalt puusalt tulistades, kas n. VOLTE ja muud sellised operaatorist sõltuvad lahendused nõuavad kah kindlat FW või suudavad nad EU FW-ga seadmetel universaalselt toimida ...

Hetkel erinevusest aru ei saa, volte ka kenasti olemas. Jätsin Saksa FW peale ja kõik toimib kenasti.

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2018 09:52:38 vasta tsitaadiga

Kui ei osta baltikumi turule mõeldud mudelit, siis galaxy care puudub.
Pead poest üle küsima, mis tootenumber vms. on.
Samas 200€ on selline summa, et kui aastaks seda care värki ei saa, siis kallimat pole mõtet osta. Teliast saab praegu lisaks veel mingid klapid kaasa.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.05.2018 12:06:36 vasta tsitaadiga

Kuni 16. Maini on S9 ja S9+ Galaxy Care aastaks tasuta. Seega tasub osta ametlikest kohtadest (mobiiliopekad ja samsa pood nt)
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 14.05.2018 12:30:28 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Kuni 16. Maini on S9 ja S9+ Galaxy Care aastaks tasuta. Seega tasub osta ametlikest kohtadest (mobiiliopekad ja samsa pood nt)

Samas kui näiteks kodukindlustus olemas siis ei näe mõtet 200€ asemel Galaxy Care võtta.

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.05.2018 13:39:26 vasta tsitaadiga

tomb kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Kuni 16. Maini on S9 ja S9+ Galaxy Care aastaks tasuta. Seega tasub osta ametlikest kohtadest (mobiiliopekad ja samsa pood nt)

Samas kui näiteks kodukindlustus olemas siis ei näe mõtet 200€ asemel Galaxy Care võtta.


väga suhteline. Mis omavastutus kodukindlustusel on? Galaxy Care puhul maksad 25% remondi hinnast. Nt ekraanivahetus jämedalt 200 eur siis ise maksad 50. Väiksemad vead...näiteks 100 eur puhul aint 25 eur jne.

Samuti on juttude kohaselt kindlustused hakanud juba nutiseadmete vastu töötama ja uutel lepingutel isegi jäetakse need välja vms.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 14.05.2018 14:08:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
tomb kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Kuni 16. Maini on S9 ja S9+ Galaxy Care aastaks tasuta. Seega tasub osta ametlikest kohtadest (mobiiliopekad ja samsa pood nt)

Samas kui näiteks kodukindlustus olemas siis ei näe mõtet 200€ asemel Galaxy Care võtta.


väga suhteline. Mis omavastutus kodukindlustusel on? Galaxy Care puhul maksad 25% remondi hinnast. Nt ekraanivahetus jämedalt 200 eur siis ise maksad 50. Väiksemad vead...näiteks 100 eur puhul aint 25 eur jne.

Samuti on juttude kohaselt kindlustused hakanud juba nutiseadmete vastu töötama ja uutel lepingutel isegi jäetakse need välja vms.

Jah, seda küll. Eks igaüks peab ise arvutama oma panga tingimuste pealt versus kasutusharjumused.
Endal on olnud ka mitmeid aastaid Galaxy Care ning ajaloo jooksul 1x vaja läinud ekraani vahetada. Samas 200€ sisse mahub juba 2 kodukindlustuse omavastutust ning see ei ole üheaastaseks perioodiks.

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 17:33:39 vasta tsitaadiga

Kas balti regiooni telefonidele on tulnud juba uuendus millega hakkab toimima Dual VoLTE ?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2018 18:29:53 vasta tsitaadiga

Raske öelda, ei kasuta 2 sim'i icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2018 18:58:09 vasta tsitaadiga

Näedsa, julgemad müüjad on S9 hinna juba alla 600 lasknud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 23:15:43 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Kas balti regiooni telefonidele on tulnud juba uuendus millega hakkab toimima Dual VoLTE ?


Mul tuli täna uuendus. Jutu järgi peaks olema. Proovinud pole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.05.2018 12:45:59 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Näedsa, julgemad müüjad on S9 hinna juba alla 600 lasknud.

Hakkab looma thumbs_up.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2018 17:31:09 vasta tsitaadiga

9+ sai ka selle VoLTE ja VoWifi (mis iganes see ka poleks) uuenduse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2018 21:20:44 vasta tsitaadiga

jeesus188, väga viis. Saab töö ja era Telia sim korraga kvaliteetset kõne teha.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 11:33:36 vasta tsitaadiga

Päris jõhker, kuidas paari kuuga tippklassi telefoni hind on sulanud icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2018 12:12:39 vasta tsitaadiga

ca 3 kuuga 849€ pealt 725€ peale, ei ole just metsik hinnalangus S9+´l icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2018 14:23:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ca 3 kuuga 849€ pealt 725€ peale, ei ole just metsik hinnalangus S9+´l icon_rolleyes.gif

849E oli S9 hind, S9+ tuli ju 959E vmt, kui mitte arvestada seda 100E soodukat eeltellijale.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2018 15:28:16 vasta tsitaadiga

Ma ikka arvestan soodustust, see ju asja point ongi. Tol ajal sain 859
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 15:36:43 vasta tsitaadiga

Kui need soodukad välja jätta, siis on ikka tõsine hinnalangus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2018 15:38:14 vasta tsitaadiga

See oli selle hetke kampaania. "Tavahind" on ikkagi 959. See, mis hinnaga sina tol hetkel ostsid, ei puhu pilli hinnalanguse osas. Kui sa oleksid saanud selle tasuta kingituseks, kas sa praegu ütleksid, et "appi kuidas telefoni hind on lakke läinud" ?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2018 15:40:42 vasta tsitaadiga

Saate hea telefoni normaalse hinnaga ja ikka probleem shocking.gif

592€ S9 eest, ausalt öeldes sellise summaga ma mingite huaveide ja muude loomade poole ei vaatakski hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 15:41:11 vasta tsitaadiga

samsungil ongi ju nii, et kuue kuuga langeb tippmudeli hind juba talutavaks.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 17:12:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Saate hea telefoni normaalse hinnaga ja ikka probleem shocking.gif

Pigem paar kuud kannatada ja säästa mitusada eurot. Samas, kui rahakott puuga seljas, siis miks mitte.
Aga masendav, kuidas need tippmudelid nii kiiresti väärtust kaotavad icon_confused.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 04.06.2018 14:22:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Saate hea telefoni normaalse hinnaga ja ikka probleem shocking.gif

592€ S9 eest, ausalt öeldes sellise summaga ma mingite huaveide ja muude loomade poole ei vaatakski hetkel


Kuskohas sellise hinnaga antakse?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 14:47:31 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Saate hea telefoni normaalse hinnaga ja ikka probleem shocking.gif

592€ S9 eest, ausalt öeldes sellise summaga ma mingite huaveide ja muude loomade poole ei vaatakski hetkel


Kuskohas sellise hinnaga antakse?


Tekkis sama küsimus.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.