Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 518, 519, 520 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.04.2018 15:29:44 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Premmide hinnad ise on absurdsed võrreldest harilike kvaliteetsete täielike arvutimängude hindadega ja siis see 59€ on veel umbes 2x kõrgem hind, kui tavalistel t8 prem medikatel.
Mis minusse puutub, siis see 313k expi on vast 4x niipalju, kui ma tavaliselt 1 kuuga mängin icon_razz.gif. Aga see pole muidugi ka minusugustele mõeldud, nii et selle koha pealt mul pretensioone pole.


Tuletan meelde, et see veel baas XP. Vaatasin, et õigete tankidega mängides tuleks mul seda "ainult" ~800 per game.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.04.2018 19:28:40 vasta tsitaadiga

Kalju ääred, servad on ülevõimendatud. Tank nagu hakkab turboga ise kihutama kui natukenegi kaljuservale või kivihunnikule tagurdada. Mingi hetk jääb masin seisma ka, vajub kuhugi ja mootor seisab. thumbs_down.gif
Eriti ajukas on veel see kui lindi servaga lähed natuke kivi peale, siis viskab ise tanki kummuli. Kuidas see võimalik peaks olema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2018 19:37:09 vasta tsitaadiga

Füüsiline ja visuaalne mudel pole kunagi 1:1 vastavuses
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.04.2018 19:49:58 vasta tsitaadiga

Vanas versioonis nii hullusti seda polnud nagu praegu on. Kõik kivid on tehtud hästi libedaks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.04.2018 21:50:18 vasta tsitaadiga

Even 90 on ikka äge masin. Kõik alahindavad seda kuid see maksab valusalt kätte icon_biggrin.gif
Põõsast ka üles ei leita, kui leitakse, siis pihta ikka ei saada ja kättesaamisest ei maksa rääkidagi thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 14.04.2018 13:10:32 vasta tsitaadiga

Võtsin ka Even 90 ligi. Stressivabam premium tank ever. Mul on võrk, pikksilm ja optika peal ja kuhugi põõsasse passima. Krediiti teeb kenasti ja isegi lasta saab. Praegused kaardid soosivad seda tanki mõnuga, vastikud linnakaardid kadusid ära.
Muide, Provintsi kaart tuleb tagasi ja tier 10 tankidele. Hakkavad vanu kaarte tänapäevasteks kohandama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 14.04.2018 13:36:38 vasta tsitaadiga

Obj 264 v4 oleks vaja siia maratoni praegu. Kunagi test serveris proovisin ja ikka räme loom. Stage 1 tehtud, vaatame palju viitsib täna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 15:42:43 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Võtsin ka Even 90 ligi. Stressivabam premium tank ever. Mul on võrk, pikksilm ja optika peal ja kuhugi põõsasse passima. Krediiti teeb kenasti ja isegi lasta saab. Praegused kaardid soosivad seda tanki mõnuga, vastikud linnakaardid kadusid ära.
Muide, Provintsi kaart tuleb tagasi ja tier 10 tankidele. Hakkavad vanu kaarte tänapäevasteks kohandama.

Võrku pole vaja põõsas. Full camo crew + relvavennad + toit + vent annavad kokku piisava camo, et sinu spotimiseks peaksid nad sind proxima. Saad camo asemele midagi kasulikku panna. Vent annaks meeskonna oskusprotsenti juurde. Parem camo liikumisel. Tasub rohkem ära.

Ise kasutan premium optikat koos toiduga. 475m view range. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 16:31:58 vasta tsitaadiga

Mis mod´e keegi kasutab?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.04.2018 16:54:11 vasta tsitaadiga

Eile passisin Eveniga põõsas, ca 60 meetri kaugusel oli T34 rasketank ja tüüp ei spottinud isegi siis ära kui kõik oma kolm lasku ta pihta õnnistasin. Eks kaks meie vahel olevat põõsast aitasid ka kaasa (Kalurilahe keskmine mägi) icon_biggrin.gif

KoldK kirjutas:
Mis mod´e keegi kasutab?

Aslaini pakist erinevaid. XVM, kulla/vabakogemuste lukk, session stats, minimap zoom (ctrliga suurelt keset ekraani), vaenlase viimane spotitud asukoht ja veel mõned. Need loetletud on hetkel vist tähtsaimad mis meelde tulid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 14.04.2018 17:15:21 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
karumaru kirjutas:
Võtsin ka Even 90 ligi. Stressivabam premium tank ever. Mul on võrk, pikksilm ja optika peal ja kuhugi põõsasse passima. Krediiti teeb kenasti ja isegi lasta saab. Praegused kaardid soosivad seda tanki mõnuga, vastikud linnakaardid kadusid ära.
Muide, Provintsi kaart tuleb tagasi ja tier 10 tankidele. Hakkavad vanu kaarte tänapäevasteks kohandama.

Võrku pole vaja põõsas. Full camo crew + relvavennad + toit + vent annavad kokku piisava camo, et sinu spotimiseks peaksid nad sind proxima. Saad camo asemele midagi kasulikku panna. Vent annaks meeskonna oskusprotsenti juurde. Parem camo liikumisel. Tasub rohkem ära.

Ise kasutan premium optikat koos toiduga. 475m view range. icon_biggrin.gif


Oi sul on parem meeskond, mul optika + toit + bia annab ainult 457 kokku. Ma teen mõned spottimise LT missioonid ära, siis proovin muid variante.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2018 17:34:24 vasta tsitaadiga

Ru 251 - 520m, koos "direktiiviga" 532m.
Ekstra lisavidinatega venitaks 550m vast välja.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 14.04.2018 17:39:26 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Mis mod´e keegi kasutab?


Solo's Easy ModPack on parim mida proovinud, kõik vajalik olemas ilma liigse sodita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 19:02:31 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ru 251 - 520m, koos "direktiiviga" 532m.
Ekstra lisavidinatega venitaks 550m vast välja.

Noh, tal on kõigest 30m rohkem base viewrange kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 14.04.2018 19:29:48 vasta tsitaadiga

445 on base viewrange ja sellest üle ei näe nagunii. Kui keegi istub põõsas vaikselt, ega sa teda ikka lahti ei võta kui ta ei tulista. Küsimus ongi pigem kui lähedale saab vastastele minna või siis jääda.
Elc on üks nadi asi, kui tulistada serva äärelt, siis kipub vastu maad laskma. Snaipervaates on ruumi kui palju, aga tegelikult lased vastu serva.

wotis on sedasi, mida kehvem camo seda suurem viewrange, mida parem camo, seda kehvem viewrange. ELC lahe spotti premmikas, eriline masin.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 19:37:51 vasta tsitaadiga

Kuni 445 näed sa suuri asju. Kõrge view range on oluline, et hea camoga asjad varem ära näha. Näiteks vastase light ära näha varem kui tema sind näeb, vahemikus kuskil 300-400m. 500+ view range aitab seal oluliselt rohkem kui 445.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 20:10:59 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Mis mod´e keegi kasutab?
http://aslain.com/index.php?/topic/13-aslains-xvm-mod-modpack-installer-wpicture-sound-preview/, kui viitsin download nuppu vajutada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 23:10:14 vasta tsitaadiga

Esmased tutvused ja selle ülevaade Progetto kohta. icon_rolleyes.gif


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 00:55:24 vasta tsitaadiga

Sellepärast uurisin modide kohta kuna siiani pole ühtegi modi kasutanud. Algaja nagu ma olen selles pelas, tekkis huvi, et äkki jään paljust ilma kui mod´e ei kasuta.
Aslain pakk tundub paljude võimalustega, aga keeruline seadistada. Ei taha hirmus palju neid kellasid ja vilesid külge.
Solo's Easy ModPack ei leidnud sellist valikut, et näitaks riikide lippe mängu ajal, tabelis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 01:13:48 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Esmased tutvused ja selle ülevaade Progetto kohta. icon_rolleyes.gif


Link

Kuum kartul on suus v
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 03:38:33 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Sellepärast uurisin modide kohta kuna siiani pole ühtegi modi kasutanud. Algaja nagu ma olen selles pelas, tekkis huvi, et äkki jään paljust ilma kui mod´e ei kasuta.
Aslain pakk tundub paljude võimalustega, aga keeruline seadistada. Ei taha hirmus palju neid kellasid ja vilesid külge.
Solo's Easy ModPack ei leidnud sellist valikut, et näitaks riikide lippe mängu ajal, tabelis.


Toon Aslaini puhul välja mõned parameetrid, mis mängimisele kaasa aitavad.

Panels and Windows
> Panels by Aslain
>> Players Panel
>>> Show enemy spotted markers
>>>> Hide icons for > not spotted vehicles

XVM Minimap
> Circles
>> 445m max detection
>> 564 max draw
> Lines
>> Show camera direction line
>>> x line dots every 100m
> Labels - kui soovid, lülita sisse HP circles on minimap (aga infot uuendab vaid 564m raadiudses)

...

XVM player statistics
> Rating scale - näitab mängija keskmist taset; vali endale meelepärane, minul 6 klassifikaatoriga; sisselülitamine käib modxvm.com lehelt; sealt saad ka seadistada, kas näitab WN8, WoT rating vms
6th Sense Settings
> Show 6th sense icon for 10 seconds - hea kamoväärtusega kaod kiiremini ekraanilt (kui permaspotted pole), aga turvalisuse huvides võiks seda jälgida

...

PMOD
> Zoom-in for sniper mode - minul max zoom 48 valitud
> Zoom-out in arcade - saad linnulennult vaadet juurde, vahel vaja nö nurga taha vaadata

Riigilipu saad endale ise valida (jah, valida) modxvm.com lehelt, kui õigesti mäletan.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 15.04.2018 11:00:39 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
alyster kirjutas:
Esmased tutvused ja selle ülevaade Progetto kohta. icon_rolleyes.gif


Link

Kuum kartul on suus v


Sa paku siis mulgikapsast ka juurde .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 15.04.2018 11:01:14 vasta tsitaadiga

Premmikas tundub hea tulema, aga eile vaatasin QB testserveri katsetusi ja vähemalt itaalia t10 ei ole hea masin. QB mainis ka, STB-1 toru sarnane ollus on tal ees. Ta spottis rohkem kui ise tulistades pihta lasi, aga muidugi testserveris kõik lasevad premium moona ja seal üldse midagi testida tegelikult ei saa.
QB oli pandud ka kõik täiustatud lisamoodulid ja crew oli lausa 8x peale tehtud. Ilma nendeta on tank siis ju veel kehvem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2018 12:08:37 vasta tsitaadiga

KoldK, ise mängin Aslainiga nii
Spoiler Spoiler Spoiler
Tundub et jube palju seadeid aga valdav enamus neist tuleb XVM-st ja puudutavad visuaalset poolt.
Mingeid kirevaid sihikuid vms ma ei kasuta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 15.04.2018 12:24:38 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Premmikas tundub hea tulema, aga eile vaatasin QB testserveri katsetusi ja vähemalt itaalia t10 ei ole hea masin. QB mainis ka, STB-1 toru sarnane ollus on tal ees. Ta spottis rohkem kui ise tulistades pihta lasi, aga muidugi testserveris kõik lasevad premium moona ja seal üldse midagi testida tegelikult ei saa.
QB oli pandud ka kõik täiustatud lisamoodulid ja crew oli lausa 8x peale tehtud. Ilma nendeta on tank siis ju veel kehvem.


Vaatasin pisut QB streami ose ka Itaalia liinist. Ma pole ise küll ühtegi mängu teinud itaalastega, aga mulle tundub, et liiga palju ülemõtlemist nendega. Mingi jändamine käib selle dpm'i üle, nagu see oleks mingi maailma olulisem asi wot'is. Tegelikult pole, kui sul võimalus lasta, siis lase kõik mürsud ära, kui tõesti oled coveris ja saad seda tweakida ja teised eest midagi ära ei saa lasta, siis võid rahulikult võtta, aga see kuidas QB seal leiutas mingit raketti, ajastades laadides oma magasini, sel ajal kui tal oli free shotid olemas. QB vist omast arust mingi raketiteadlane icon_biggrin.gif, krt siin mängus selline määramatus, et hoida ja keela, pole nagu lolliks ka minna selle asjaga, kui võimalus lasta, siis lase, mitte ära ulu kui sitt dpm on. Sõitis seal ringi uhkelt enamus ajast oma full magasiniga, krdi Bob icon_razz.gif

Ma ise jälgiks pigem seda venda: https://www.twitch.tv/videos/248432196
Võtab suht raulikult, ei põe, laseb full klipi kui vaja jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 15.04.2018 13:32:08 vasta tsitaadiga

Ma ka pole proovinud, vot mis mulle endale segadust tekitab on see esimese moona ikoon. Kui see on roheline, siis on üks lask olemas? Või peab teine kuul ka laaditud olema?

Vaatasin uue Frontline Returns mängustiili striimi. See tuleb siis tier 8 ja mingi päris teistmoodi asi.

Vehicles: Tier VIII vehicles
Teams: 30 players on each side with an opportunity to team up in Platoons of five.
Roles: One team plays in defense; the other attacks.
Objectives: Attackers must break through defensive fronts and destroy at least three out of five pillboxes (explained in more detail further down). Defenders must hold strong and keep at least three out of five pillboxes intact.
We revised the mode based on your suggestions from the first Frontline testing reworking the battlefield into HD and iterating on its key gameplay aspects, from the vehicle roster through to economy.

Tier VIII Vehicles: Following your vocal concerns about Tier X economy and its constraints, we made Frontline only be available for Tier VIII vehicles

New Consumables:

Smoke screen: A cloud of smoke conceals tanks
Morale boost: A tank's Crew and nearby Crews receive a bonus to their major qualifications
Engineering crew: Decreases base capture time, increases the effect of knocking down base capture, and is able to halt the base capture if placed within the borders of the base that’s being captured
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 13:58:11 vasta tsitaadiga

Kui t8 tankid, mida on niigi liiga vähe, lähevad seda game mode'i mängima, siis randomis t8-ga ainult t10 näedki? icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.04.2018 14:33:05 vasta tsitaadiga

Rindel on piirang peal. Korraga ei lasta sinna tervet serverit.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 15.04.2018 16:58:43 vasta tsitaadiga

tervist, selline küsimus, kas tohiks laenata oma kontot, kas on oht kontost ilma jääda, kui see inimene kellele laenan muudab parooli ära?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.04.2018 17:55:39 vasta tsitaadiga

Mis sa ise arvad? Kui just väga usaldusväärne inimene ei ole, siis on küll oht...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 15.04.2018 18:11:53 vasta tsitaadiga

Oled sa 100% kindel selles? või arvad
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 18:34:36 vasta tsitaadiga

Konto laenamine on nagu naise usaldamine peol võõra mehe juurde. Võid ilma jääda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2018 19:08:50 vasta tsitaadiga

Bani võid ka saada kui laenutaja paneb kõik keelatatud modid peale ja laseb nendega 24/7 ringi. icon_lol.gif
Kusjuures ban võib ka 6 kuud hiljem tulla.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 20:46:06 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Tiger II lood on, hetkel saaks soodsalt kätteja mind huvitakski ainult E75 selles liinis max, kas on üldse mõtet aega raisata või pressid mingit teist osa kus t10 tank kah rewardina tundub.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 15.04.2018 20:52:20 vasta tsitaadiga

Obj. 257 on kõige parem tier 9 heavy. E75 on mõttetu ajaraiskamine, eriti veel Tiger 2 mängimine. Need tankid on kõik puhas ajalugu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 15.04.2018 20:55:05 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Obj. 257 on kõige parem tier 9 heavy. E75 on mõttetu ajaraiskamine, eriti veel Tiger 2 mängimine. Need tankid on kõik puhas ajalugu.


Vaidleks vastu. Õigem on öelda - kõige lollikindlam...

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 00:52:40 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
karumaru kirjutas:
Obj. 257 on kõige parem tier 9 heavy. E75 on mõttetu ajaraiskamine, eriti veel Tiger 2 mängimine. Need tankid on kõik puhas ajalugu.


Vaidleks vastu. Õigem on öelda - kõige lollikindlam...
Vastu ei saa vaielda sellele osale, et King Tiger liin praeguses WoTis pask on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 12:10:51 vasta tsitaadiga

Ok, jätan ostmata. Mul Obj. 257 on olemas, kunagi sain T-10t sõites peaaegu IS-7 lahti aga siis läks tuju ära ja peale seda kunagi vahetus selle 257 vastu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 13:17:44 vasta tsitaadiga

vene tier IX obj 257 ja T-10 on hetkel väga head tankid. Sakslaste tiger II ja E 75 vajaksid BUFFI
_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 16.04.2018 13:58:33 vasta tsitaadiga

Alles aasta paar tagasi Maus sai buffi ja vaevalt nad enam saksa liine buffivad. Vähemalt mõne aasta jooksul seda kindlasti ei tehta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.04.2018 14:59:41 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Alles aasta paar tagasi Maus sai buffi ja vaevalt nad enam saksa liine buffivad. Vähemalt mõne aasta jooksul seda kindlasti ei tehta.


Maus oli ju 3200 XP peal , kuid nüüd 3000 icon_neutral.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 18:37:44 vasta tsitaadiga

Kumba kahurit te 705 peal eelistate? See 122mm tundub nagu tiba parem, ehkki pole top. Või on 130mm APCRi eelistusest üle HEATI mingit asjalikku tolku?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 20:07:54 vasta tsitaadiga

Ma ikka jumala vale liini võtnud siis, hetkel just Tiger liin käsil. Mõtlesin, et pressin kunagi "kauges tulevikus" E 100 ära icon_biggrin.gif
Ei teagi nüüd, mis suund võtta...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.04.2018 20:19:02 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Ma ikka jumala vale liini võtnud siis, hetkel just Tiger liin käsil. Mõtlesin, et pressin kunagi "kauges tulevikus" E 100 ära icon_biggrin.gif
Ei teagi nüüd, mis suund võtta...


Pole sellel E100 midagi viga . Olen märganud , et värskelt suuremate tankide omanikud muutuvad liialt julgeks . See ehk ongi nende viga .
Lähevad suure lauluga peale , kuid siis surevad . Hoiad pisutki end tagasi sellel teemal ja lased võimalusel ka TD'l end toetada ja lahingud tulevad paremad icon_smile.gif

Mina näiteks ei oska eest sellele E100'le mujale lastagi , kui kett maha . Vahel harva ehk on õnnestunud jummala kämblaga saada ka dämmi teha nii või tabanud kogemata mujale siis .

_________________
Ma olen telekas.


viimati muutis mcjaaxon 16.04.2018 20:21:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 20:19:38 vasta tsitaadiga

E100 on täielik p..k. Mõttetu toru ei tee ilma premm moonata tuhkagi. Pehme kui värske sai ja kui tahad kedagi lasta siis vastane sajatab põskedest kohe sisse lasu. Pigem maus, on vähemalt armorit. Vene liinid on kindla peale minek need ikka ülimad aparaadid.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.04.2018 21:06:00 vasta tsitaadiga

Millal selline ( minu arust eriti haige värk ) pihta hakkas ?
Kaotaja tiimis on nii mõnigi koll normaalse tulemuse teinud , kuid kogemusi täiesti lampi vähem , kui võitja tiimi kollil, kellel ilus 0 ?
Võin eksida , kuid nagu ei mäleta , et selline asi oleks näiteks 1,5 aastat tagasi olnud .

https://www.upload.ee/image/8335571/shot_005.jpg

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 16.04.2018 21:16:53 vasta tsitaadiga

Võitjad saavad 50% expi juurde. Tänapäeval nagu saab expi rohkem kui oled eesliinil, tagaliinil saab vähem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 21:28:14 vasta tsitaadiga

Leidsin uudise, et t-44 on buffi saanud, peab hakkama selle tanki keskmist alla sikutama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 17.04.2018 10:30:47 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Leidsin uudise, et t-44 on buffi saanud, peab hakkama selle tanki keskmist alla sikutama icon_biggrin.gif


T-44 on haige aparaat tänapäeval. Ka tier 10 MM'is täiesti korraliku impactiga. Üleminek t-44 -> 430 peale oli minule pettumus, 430 nagu mingi heavy tank T-44 kõrval, liigub aeglaselt, pöörab aegalselt, kahur potato jne. Aga see on maitse asi. T-44 ja tegelt ka T-44-100 minu arust parimad tier 8'sad hetkel mängus, vähemalt minu jaoks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 17.04.2018 10:48:52 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Tanel468 kirjutas:
Leidsin uudise, et t-44 on buffi saanud, peab hakkama selle tanki keskmist alla sikutama icon_biggrin.gif


T-44 on haige aparaat tänapäeval. Ka tier 10 MM'is täiesti korraliku impactiga. Üleminek t-44 -> 430 peale oli minule pettumus, 430 nagu mingi heavy tank T-44 kõrval, liigub aeglaselt, pöörab aegalselt, kahur potato jne. Aga see on maitse asi. T-44 ja tegelt ka T-44-100 minu arust parimad tier 8'sad hetkel mängus, vähemalt minu jaoks.


T-44-100 on tavaliselt vastastiimis nagu nuhtlused icon_smile.gif
Sisse võtab , kuid ise lajatab vastu korralikult tavaliselt .

T-44 aga on minu jaoks õudus . Usun , et mul muidugi on kogemusi veel vähe sellega ning ilmselt on asi ka selles , et kunagi , kui seda sõicin - oli plank . Ei kitid ja ei tarvikud . Ühesõnaga olin sees veelgi munam , kui praegu olen icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 518, 519, 520 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.