|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
08.04.2018 19:37:10
|
|
|
Mul sama jama, ootan ammu juba Chrome'i uuendust. Aga kinni panemine ja uuesti avamine aitab. Kinni nagu kinni, mitte taustale jätmine
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
10.04.2018 17:44:51
|
|
|
| Mul oli seadistatud mustvalge ekraani kiirtee, hoidsin power ja vol + nuppu all ning läks mustvalgeks. Peale Oreo uuendust see enam ei tööta ning üleüldse ei leia ma enam menüüst kohta, kust saab ekraani mustvalgeks lülitada. Olen mina loll või ongi see funktsioon kadunud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.04.2018 17:48:30
|
|
|
Panin ka alles eelmine reede tähele, et Smartview on ära kadunud, et nagu WTF ja ei saagi androidi vahendiga ekraani jagada
MIngi kole Smasa enda app on kuskil stores mis väga meeli ei eruta.
Oreoga on asjad ää ununenud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.04.2018 22:01:02
|
|
|
Smartview küll ei tohiks kadunud olla. Notificationitest alla tõmmata ja korra parrmalt vasakule nühkida - seal pole?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.04.2018 22:05:29
|
|
|
Ajasin segamine, smartview on aga see teine mis laseb otse castida suvalisse allikasse, kas või üle Widi.
Connect oli ta nimi, nüüüd meenus.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.04.2018 22:07:07
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Ajasin segamine, smartview on aga see teine mis laseb otse castida suvalisse allikasse, kas või üle Widi.
Connect oli ta nimi, nüüüd meenus. |
See pole ka kadunud. See nimetati ümber SmartThingiks. Sul tõenäoliselt uuenes see ja menüüs olemas.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.04.2018 09:06:24
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Ajasin segamine, smartview on aga see teine mis laseb otse castida suvalisse allikasse, kas või üle Widi.
Connect oli ta nimi, nüüüd meenus. |
See pole ka kadunud. See nimetati ümber SmartThingiks. Sul tõenäoliselt uuenes see ja menüüs olemas. |
Jeah, tänud vihje eest , leidsin oranži täpi üles uuenenud appide hulgast koos rel notes, et nüüd SmartThings asendub Samsung Connect.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.04.2018 09:32:34
|
|
|
Mul on hakanud s8 põhikaamera jamama.
Ei sättinud fookust paika (tavaliselt kõik auto peal) - natukene sihitisd kaugusesse tömbas fookuse paika ja aegajalt nii jamas.
Nüüd on aga asi nii, et fookus kuidagi kõige minimaalsema peale kinni kiilunud ja enam ei liigu üldse (hästi lähedale paned kaamera, on ok - tömbad kaugemale ei lähe teravaks
PROOVITUD:
Telefoni restart
Teised kaamera äpid
manuaalsed teravustamised
Selfikaamera töötab väga ilusasti'
Milles võiks probleem olla?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.04.2018 09:38:35
|
|
|
Soovitan hoolduse poole pöörduda
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.04.2018 09:48:38
|
|
|
Mul Euronicsi kuldgarantii
Aga ilmselt nad kohapeal midagi kosta ei oska
Proovin ise korra tehasesätteid taastada ja vaatan, mis saab
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.04.2018 09:52:21
|
|
|
Samsungi poes ülemistes on tööpäeviti kas viie või kuueni tehnik kohapeal kes väikse murega ehk kohapeal kiirelt tegeleda saab või saab korra vaadata mis teema on. Poetöötajad kutsuvad ta vajadusel tagant.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.04.2018 09:59:06
|
|
|
Ma Võru inimene.
Kui nüüd lapiga kaamera objektiivi hõõrusin - hakkas fookus tööle.
Puhastan seda üsna sageli ja eelnevalt silmaga vaadates seal hullu rokka ei paistnud peal olevat, aga töötab vähemalt taas
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.04.2018 11:26:15
|
|
|
| tsitaat: |
Mul Euronicsi kuldgarantii
|
Anna siis teada tulemusest, mind kohe huvitab kuidas see värk töötab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
11.04.2018 13:20:54
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas S8 vahepeal ei hakka kobisema, et kaamera objektiiv rokane? |
Hakkab küll.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
11.04.2018 18:36:49
|
|
|
| See fookuse teema oli päris paljudel mureks kohe kui S8 välja tuli.... Hakkab tööle kui küünega ekraanile toksata paar korda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.04.2018 23:18:58
|
|
|
| Kas see küünega kopsamise asi on softiga parandatav, või kopsitakse ikka rauda?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
13.04.2018 17:25:06
|
|
|
| Raua viga, kopsamisega on korda läinud. Peaks garantiisse viima.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.04.2018 12:14:10
|
|
|
| Kas S8 tahab ainult originaal laadijaid, et kiiremini laeks täis? Võtsin oneplus 5t laadija ja 5.5h näitas täis laadimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.04.2018 12:19:18
|
|
|
Ei tea laita tellisin ALI-st 2 bricki varuks 3.0 kiirelt laadimise toega, laeb sama kiirelt kui originaal.
Küll aga ei ole proovinud teise kaabliga peale originaali.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
18.04.2018 12:25:35
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Kas S8 tahab ainult originaal laadijaid, et kiiremini laeks täis? Võtsin oneplus 5t laadija ja 5.5h näitas täis laadimiseks. |
OP kiirlaadimine töötab teisel põhimõttel, kui samsal. Seni on endal kõik quickcharge toega laadijad kiiresti õaadinud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.04.2018 14:39:58
|
|
|
| Laurman kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Kas S8 tahab ainult originaal laadijaid, et kiiremini laeks täis? Võtsin oneplus 5t laadija ja 5.5h näitas täis laadimiseks. |
OP kiirlaadimine töötab teisel põhimõttel, kui samsal. Seni on endal kõik quickcharge toega laadijad kiiresti õaadinud. |
Nii on:
Samsa kasutab klassikalist Quickcharge kiirlaadimist (vastavalt telefonile 2.0 või 3.0 uuematel).
OP kasutab oma kodukootud Dash Charge lahendust, mis teistega ei ühildu.
Mis sarnast erinevat neil võid siit lugeda:
https://www.guidingtech.com/61180/dash-charging-quick-charge-differences/
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
20.04.2018 23:37:59
|
|
|
Minu s8+ laeb lumia 950xl laadijaga kiiremini kui originaallaadijaga. Microsofti laadija on 5V 3A, Samsungi oma pole hetkel käepärast.
Tahtsin mina ühendada s8+ läbi usb-c hdmi adapteri päevinäinud samsungi telekaga. Ekraanile aga ei ilmu paraku mitte midagi. Võtsin vana 950xl'i ning continuum töötab sama Hiina adapteriga nagu nalja, järelikult on adapter täiesti võimeline usb kaudu hdmi sisendisse pilti näitama. Adapter on mingisugune aliexpressi 9 eurone noname junn. Ühendub telefoniga läbi usb c, lisaks ka veel usb c laadimisauk, tavaline usb auk ning hdmi auk. Lumiaga töötab hästi, samsungiga näiteks saab samaaegselt laadida ning sinna hub'i ühendatud DAC'i läbi muusikat kuulata aga läbi hdmi telekasse mingit pilti ei tule. Kõik vastateemalised õpetused on põhimõtteliselt vaid plug and play aga minul nii ei toimi. Mida teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
25.04.2018 11:49:09
|
|
|
Viisin oma kaamera hädaga telefon euronicsisse - kuldgarantii raames anti S6 asenduseks.
Lugesin siis kuldgarantii tingimusi, nüüd on need muutunud ja on tulnud omavastutus summana sisse. Kui sügisel selle sõlmisin siis nagu juttu polnud.
Kummas tingimused mulle siis kehtivad? Kas sõlmimise omad, või siis nüüd muudetud?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.04.2018 11:53:51
|
|
|
| Dag kirjutas: |
Viisin oma kaamera hädaga telefon euronicsisse - kuldgarantii raames anti S6 asenduseks.
Lugesin siis kuldgarantii tingimusi, nüüd on need muutunud ja on tulnud omavastutus summana sisse. Kui sügisel selle sõlmisin siis nagu juttu polnud.
Kummas tingimused mulle siis kehtivad? Kas sõlmimise omad, või siis nüüd muudetud? |
Alusta sõlmimise tingimuste lugemisega. Kas seal on jäetud teenusepakkujale õigus tingimusi jooksvalt muuta?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.04.2018 17:49:03
|
|
|
Vahet pole ju, mis lepingus sõnastuse osas kirjas on. Muudatusest tuleb tarbijat teavitada ja jätta võimalus lepingust taganemiseks.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.04.2018 17:54:44
|
|
|
| Kehtib see, millel su allkiri all on.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2018 09:44:23
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Vahet pole ju, mis lepingus sõnastuse osas kirjas on. Muudatusest tuleb tarbijat teavitada ja jätta võimalus lepingust taganemiseks. |
Nõus.
Aga just see peab olema lepingus kirjas - mis juhul ja kellel on õigus tingimusi muuta ning kuidas peab toimuma teavitus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.04.2018 12:24:33
|
|
|
| Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
27.04.2018 12:36:24
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise? |
Mis samsungi enda browseril viga on ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.04.2018 12:38:36
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise? |
Moblal on Opera ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.04.2018 13:59:09
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise? |
Mis samsungi enda browseril viga on ? |
Arvutiga saab ära syncida? Harjunud, et arvutites ja telefonis sama, kõik järjehoidjad ja muu jama liigub kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
27.04.2018 14:34:24
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise? |
Mis samsungi enda browseril viga on ? |
Arvutiga saab ära syncida? Harjunud, et arvutites ja telefonis sama, kõik järjehoidjad ja muu jama liigub kaasa. |
Saab, Chrome jaoks laiendus olemas, mis arvuti kaudu telefoni süngib. Samsungi kontot vaja. Lisaks saab kasutada Adblockereid jmt.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.04.2018 15:20:49
|
|
|
| timok kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise? |
Mis samsungi enda browseril viga on ? |
Arvutiga saab ära syncida? Harjunud, et arvutites ja telefonis sama, kõik järjehoidjad ja muu jama liigub kaasa. |
Saab, Chrome jaoks laiendus olemas, mis arvuti kaudu telefoni süngib. Samsungi kontot vaja. Lisaks saab kasutada Adblockereid jmt.  |
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
05.05.2018 16:53:40
|
|
|
Sain siis S6 asenduseks 24 apr viisin
Täna tuli SMS , et tule järgi - homme toon ära ja vaatan, mis öeldakse
Sai siis järel käidud.
Vahetati ära : kaamera, aku, esimene klaas ja tagumine kate.
Summaks 0 €
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
17.05.2018 11:51:34
|
|
|
| S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.05.2018 11:57:56
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla? |
Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
17.05.2018 12:34:50
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla? |
Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud? |
Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.05.2018 13:41:00
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla? |
Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud? |
Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha. |
Oled sa proovinud mingit muud äppi kasutada, mis mikrofoni kasutab? Proovi näiteks videot salvestada nii et tugevam heli võiks peale jääda.
Asja mõte oleks siis proovida, et kas mõne teise rakendusega mikrofon töötab või mitte.
Kui ei tööta siis võib suurema tõenäosusega riistvara viga kahtlustada ja sammud remonditöökoja suunas seada (tehes enne backupi olulisest kraamist sest remondis lasevad nad alati telefoni "puhtaks" ja viimase versiooni softi peale).
Kui mõne teise rakendusega mikrofon töötab siis softiviga ja tehase seadete taastamine võiks aidata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
17.05.2018 14:46:55
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla? |
Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud? |
Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha. |
Oled sa proovinud mingit muud äppi kasutada, mis mikrofoni kasutab? Proovi näiteks videot salvestada nii et tugevam heli võiks peale jääda.
Asja mõte oleks siis proovida, et kas mõne teise rakendusega mikrofon töötab või mitte.
Kui ei tööta siis võib suurema tõenäosusega riistvara viga kahtlustada ja sammud remonditöökoja suunas seada (tehes enne backupi olulisest kraamist sest remondis lasevad nad alati telefoni "puhtaks" ja viimase versiooni softi peale).
Kui mõne teise rakendusega mikrofon töötab siis softiviga ja tehase seadete taastamine võiks aidata. |
Kui nüüd lindisada heli siis toimib. Kui nüüd helistada siis teine inimene ei kuule.
E: sitta täis, urgitsesin nõelaga
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.05.2018 15:19:58
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla? |
Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud? |
Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha. |
Oled sa proovinud mingit muud äppi kasutada, mis mikrofoni kasutab? Proovi näiteks videot salvestada nii et tugevam heli võiks peale jääda.
Asja mõte oleks siis proovida, et kas mõne teise rakendusega mikrofon töötab või mitte.
Kui ei tööta siis võib suurema tõenäosusega riistvara viga kahtlustada ja sammud remonditöökoja suunas seada (tehes enne backupi olulisest kraamist sest remondis lasevad nad alati telefoni "puhtaks" ja viimase versiooni softi peale).
Kui mõne teise rakendusega mikrofon töötab siis softiviga ja tehase seadete taastamine võiks aidata. |
Kui nüüd lindisada heli siis toimib. Kui nüüd helistada siis teine inimene ei kuule.
E: sitta täis, urgitsesin nõelaga  |
Kui sa helistad siis telefon kasutab kahte mikrofoni. Ühte mis on sinu suu juures (tavaliselt alumisel serval) ja teist mis on üleval servas - sellest helist mis su juures olev mikrofon tuvastab "lõigatakse maha" heli mida ülemine mikrofon salvestab ehk arvatav müra.
Kui sa aga salvestad videot või diktofoni kasutad siis paremal juhul kasutatakse mõlemat mikrofoni stereoheli salvestamiseks ja lihtsamal juhul vähemalt ei lõigata midagi maha (erinevates diktofoniäppides saab reeglina seadistada kuidas käitub).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.05.2018 21:02:30
|
|
|
| Keegi S8+ tagumist klaasi on vahetanud? avastasin katet vahetades täna, et tagumine klaas on katki - telefon kukkunud pole ja täielik müstika kuidas tekkis. Sooviks tagumise klaasi ära vahetada nii, et veekindlus taastuks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.05.2018 21:15:41
|
|
|
| tsitaat: |
avastasin katet vahetades täna, et tagumine klaas on katki - telefon kukkunud pole ja täielik müstika
|
Müstika, milleks neid kaasi kasutada
Ilmselgelt ilma ei lähe katki...siiani pole suutnud seda teha ei s6 ega s9-ga, müstika
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.05.2018 21:32:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
avastasin katet vahetades täna, et tagumine klaas on katki - telefon kukkunud pole ja täielik müstika
|
Müstika, milleks neid kaasi kasutada
Ilmselgelt ilma ei lähe katki...siiani pole suutnud seda teha ei s6 ega s9-ga, müstika |
Mõtlesin juba välja kuidas katki läks - käisin tsikliga sõitmas ja surusin telefoni tagumisse taskusse, kus see ilmselt veidi paindesse läks. Hea et läks vähemalt tagumine mitte esimene Üldiselt mind huvitab kas selle saab veekindlaks tagasi mõistliku kuluga või on lihtsam kohe uus telefon osta?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
27.05.2018 14:09:46
|
|
|
| Ma eeldan, et selle raha eest saab siis lambi originaal tagakaane kus on suvaline IMEI & S/N. Anyways tänud informatsiooni eest. Saadan telefoni Eesti remonti.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
31.05.2018 17:26:16
|
|
|
| Täna tuli mai turvapakett ja muud kola üle 500mb, keegi miskit põnevat ka tähele pannud mis uut?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
31.05.2018 17:46:42
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| Täna tuli mai turvapakett ja muud kola üle 500mb, keegi miskit põnevat ka tähele pannud mis uut? |
Suures plaanis on need tavaliselt turva uuendused ja ei lisa midagi suurt.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
06.06.2018 15:38:27
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
Minu s8+ laeb lumia 950xl laadijaga kiiremini kui originaallaadijaga. Microsofti laadija on 5V 3A, Samsungi oma pole hetkel käepärast.
Tahtsin mina ühendada s8+ läbi usb-c hdmi adapteri päevinäinud samsungi telekaga. Ekraanile aga ei ilmu paraku mitte midagi. Võtsin vana 950xl'i ning continuum töötab sama Hiina adapteriga nagu nalja, järelikult on adapter täiesti võimeline usb kaudu hdmi sisendisse pilti näitama. Adapter on mingisugune aliexpressi 9 eurone noname junn. Ühendub telefoniga läbi usb c, lisaks ka veel usb c laadimisauk, tavaline usb auk ning hdmi auk. Lumiaga töötab hästi, samsungiga näiteks saab samaaegselt laadida ning sinna hub'i ühendatud DAC'i läbi muusikat kuulata aga läbi hdmi telekasse mingit pilti ei tule. Kõik vastateemalised õpetused on põhimõtteliselt vaid plug and play aga minul nii ei toimi. Mida teha? |
Mu S8 töötab küll Alist tellitud ~10 € usb-c HDMI adapteriga.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|