Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 19:37:10 vasta tsitaadiga

Mul sama jama, ootan ammu juba Chrome'i uuendust. Aga kinni panemine ja uuesti avamine aitab. Kinni nagu kinni, mitte taustale jätmine icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 10.04.2018 17:44:51 vasta tsitaadiga

Mul oli seadistatud mustvalge ekraani kiirtee, hoidsin power ja vol + nuppu all ning läks mustvalgeks. Peale Oreo uuendust see enam ei tööta ning üleüldse ei leia ma enam menüüst kohta, kust saab ekraani mustvalgeks lülitada. Olen mina loll või ongi see funktsioon kadunud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 17:48:30 vasta tsitaadiga

Panin ka alles eelmine reede tähele, et Smartview on ära kadunud, et nagu WTF ja ei saagi androidi vahendiga ekraani jagada icon_razz.gif
MIngi kole Smasa enda app on kuskil stores mis väga meeli ei eruta.
Oreoga on asjad ää ununenud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.04.2018 22:01:02 vasta tsitaadiga

Smartview küll ei tohiks kadunud olla. Notificationitest alla tõmmata ja korra parrmalt vasakule nühkida - seal pole?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 22:05:29 vasta tsitaadiga

Ajasin segamine, smartview on aga see teine mis laseb otse castida suvalisse allikasse, kas või üle Widi.
Connect oli ta nimi, nüüüd meenus.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.04.2018 22:07:07 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ajasin segamine, smartview on aga see teine mis laseb otse castida suvalisse allikasse, kas või üle Widi.
Connect oli ta nimi, nüüüd meenus.


See pole ka kadunud. See nimetati ümber SmartThingiks. Sul tõenäoliselt uuenes see ja menüüs olemas.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 09:06:24 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Ajasin segamine, smartview on aga see teine mis laseb otse castida suvalisse allikasse, kas või üle Widi.
Connect oli ta nimi, nüüüd meenus.


See pole ka kadunud. See nimetati ümber SmartThingiks. Sul tõenäoliselt uuenes see ja menüüs olemas.


Jeah, tänud vihje eest hevi.gif, leidsin oranži täpi üles uuenenud appide hulgast koos rel notes, et nüüd SmartThings asendub Samsung Connect.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.04.2018 09:32:34 vasta tsitaadiga

Mul on hakanud s8 põhikaamera jamama.
Ei sättinud fookust paika (tavaliselt kõik auto peal) - natukene sihitisd kaugusesse tömbas fookuse paika ja aegajalt nii jamas.

Nüüd on aga asi nii, et fookus kuidagi kõige minimaalsema peale kinni kiilunud ja enam ei liigu üldse (hästi lähedale paned kaamera, on ok - tömbad kaugemale ei lähe teravaks

PROOVITUD:
Telefoni restart
Teised kaamera äpid
manuaalsed teravustamised


Selfikaamera töötab väga ilusasti'

Milles võiks probleem olla?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.04.2018 09:38:35 vasta tsitaadiga

Soovitan hoolduse poole pöörduda
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.04.2018 09:48:38 vasta tsitaadiga

Mul Euronicsi kuldgarantii
Aga ilmselt nad kohapeal midagi kosta ei oska
Proovin ise korra tehasesätteid taastada ja vaatan, mis saab
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.04.2018 09:52:21 vasta tsitaadiga

Samsungi poes ülemistes on tööpäeviti kas viie või kuueni tehnik kohapeal kes väikse murega ehk kohapeal kiirelt tegeleda saab või saab korra vaadata mis teema on. Poetöötajad kutsuvad ta vajadusel tagant.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.04.2018 09:59:06 vasta tsitaadiga

Ma Võru inimene.
Kui nüüd lapiga kaamera objektiivi hõõrusin - hakkas fookus tööle.

Puhastan seda üsna sageli ja eelnevalt silmaga vaadates seal hullu rokka ei paistnud peal olevat, aga töötab vähemalt taas
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 10:51:55 vasta tsitaadiga

Kas S8 vahepeal ei hakka kobisema, et kaamera objektiiv rokane? S9 ühel hetkel viskas ekraanile teavituse kaamerat kasutades, et puhta objektiiviga saaks nagu paremaid pilte. Siis vaatasin, et tõesti mingi sõrmejälje-taoline lärakas peal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 11:26:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul Euronicsi kuldgarantii

Anna siis teada tulemusest, mind kohe huvitab kuidas see värk töötab thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 13:20:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas S8 vahepeal ei hakka kobisema, et kaamera objektiiv rokane?


Hakkab küll.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 11.04.2018 18:36:49 vasta tsitaadiga

See fookuse teema oli päris paljudel mureks kohe kui S8 välja tuli.... Hakkab tööle kui küünega ekraanile toksata paar korda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.04.2018 23:18:58 vasta tsitaadiga

Kas see küünega kopsamise asi on softiga parandatav, või kopsitakse ikka rauda?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 17:25:06 vasta tsitaadiga

Raua viga, kopsamisega on korda läinud. Peaks garantiisse viima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 12:14:10 vasta tsitaadiga

Kas S8 tahab ainult originaal laadijaid, et kiiremini laeks täis? Võtsin oneplus 5t laadija ja 5.5h näitas täis laadimiseks.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 12:19:18 vasta tsitaadiga

Ei tea laita tellisin ALI-st 2 bricki varuks 3.0 kiirelt laadimise toega, laeb sama kiirelt kui originaal.
Küll aga ei ole proovinud teise kaabliga peale originaali.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 12:25:35 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas S8 tahab ainult originaal laadijaid, et kiiremini laeks täis? Võtsin oneplus 5t laadija ja 5.5h näitas täis laadimiseks.


OP kiirlaadimine töötab teisel põhimõttel, kui samsal. Seni on endal kõik quickcharge toega laadijad kiiresti õaadinud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 14:39:58 vasta tsitaadiga

Laurman kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Kas S8 tahab ainult originaal laadijaid, et kiiremini laeks täis? Võtsin oneplus 5t laadija ja 5.5h näitas täis laadimiseks.


OP kiirlaadimine töötab teisel põhimõttel, kui samsal. Seni on endal kõik quickcharge toega laadijad kiiresti õaadinud.


Nii on:
Samsa kasutab klassikalist Quickcharge kiirlaadimist (vastavalt telefonile 2.0 või 3.0 uuematel).
OP kasutab oma kodukootud Dash Charge lahendust, mis teistega ei ühildu.

Mis sarnast erinevat neil võid siit lugeda:
https://www.guidingtech.com/61180/dash-charging-quick-charge-differences/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 20.04.2018 23:37:59 vasta tsitaadiga

Minu s8+ laeb lumia 950xl laadijaga kiiremini kui originaallaadijaga. Microsofti laadija on 5V 3A, Samsungi oma pole hetkel käepärast.

Tahtsin mina ühendada s8+ läbi usb-c hdmi adapteri päevinäinud samsungi telekaga. Ekraanile aga ei ilmu paraku mitte midagi. Võtsin vana 950xl'i ning continuum töötab sama Hiina adapteriga nagu nalja, järelikult on adapter täiesti võimeline usb kaudu hdmi sisendisse pilti näitama. Adapter on mingisugune aliexpressi 9 eurone noname junn. Ühendub telefoniga läbi usb c, lisaks ka veel usb c laadimisauk, tavaline usb auk ning hdmi auk. Lumiaga töötab hästi, samsungiga näiteks saab samaaegselt laadida ning sinna hub'i ühendatud DAC'i läbi muusikat kuulata aga läbi hdmi telekasse mingit pilti ei tule. Kõik vastateemalised õpetused on põhimõtteliselt vaid plug and play aga minul nii ei toimi. Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 04:10:46 vasta tsitaadiga

skyhigh, testisin hiljuti erinevaid adaptereid S9 peal. Nii kui adapteril oli midagi muud peale HDMI, näiteks USB, pilti ei tulnud. Kõige paremini toimis Kanexi USB-C to HDMI.
http://www.kanex.com/usb-c-hdmi-4k-adapter
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 25.04.2018 11:49:09 vasta tsitaadiga

Viisin oma kaamera hädaga telefon euronicsisse - kuldgarantii raames anti S6 asenduseks.

Lugesin siis kuldgarantii tingimusi, nüüd on need muutunud ja on tulnud omavastutus summana sisse. Kui sügisel selle sõlmisin siis nagu juttu polnud.

Kummas tingimused mulle siis kehtivad? Kas sõlmimise omad, või siis nüüd muudetud?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 11:53:51 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Viisin oma kaamera hädaga telefon euronicsisse - kuldgarantii raames anti S6 asenduseks.

Lugesin siis kuldgarantii tingimusi, nüüd on need muutunud ja on tulnud omavastutus summana sisse. Kui sügisel selle sõlmisin siis nagu juttu polnud.

Kummas tingimused mulle siis kehtivad? Kas sõlmimise omad, või siis nüüd muudetud?


Alusta sõlmimise tingimuste lugemisega. Kas seal on jäetud teenusepakkujale õigus tingimusi jooksvalt muuta?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.04.2018 17:49:03 vasta tsitaadiga

Vahet pole ju, mis lepingus sõnastuse osas kirjas on. Muudatusest tuleb tarbijat teavitada ja jätta võimalus lepingust taganemiseks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 17:54:44 vasta tsitaadiga

Kehtib see, millel su allkiri all on.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 09:44:23 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Vahet pole ju, mis lepingus sõnastuse osas kirjas on. Muudatusest tuleb tarbijat teavitada ja jätta võimalus lepingust taganemiseks.


Nõus.
Aga just see peab olema lepingus kirjas - mis juhul ja kellel on õigus tingimusi muuta ning kuidas peab toimuma teavitus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 12:24:33 vasta tsitaadiga

Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.04.2018 12:36:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?


Mis samsungi enda browseril viga on ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 12:38:36 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?

Moblal on Opera ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 13:59:09 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?


Mis samsungi enda browseril viga on ?


Arvutiga saab ära syncida? Harjunud, et arvutites ja telefonis sama, kõik järjehoidjad ja muu jama liigub kaasa.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 14:34:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
hugo kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?


Mis samsungi enda browseril viga on ?


Arvutiga saab ära syncida? Harjunud, et arvutites ja telefonis sama, kõik järjehoidjad ja muu jama liigub kaasa.


Saab, Chrome jaoks laiendus olemas, mis arvuti kaudu telefoni süngib. Samsungi kontot vaja. Lisaks saab kasutada Adblockereid jmt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 15:20:49 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
hugo kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Soovitage head browserit. Chrome ei kannata enam, pidev kinni kiilu mine. Kas saab chromeist paroolid, ajaloo, järjehoidjad ka üle kanda teise?


Mis samsungi enda browseril viga on ?


Arvutiga saab ära syncida? Harjunud, et arvutites ja telefonis sama, kõik järjehoidjad ja muu jama liigub kaasa.


Saab, Chrome jaoks laiendus olemas, mis arvuti kaudu telefoni süngib. Samsungi kontot vaja. Lisaks saab kasutada Adblockereid jmt. thumbs_up.gif


Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 05.05.2018 16:53:40 vasta tsitaadiga

Sain siis S6 asenduseks 24 apr viisin
Täna tuli SMS , et tule järgi - homme toon ära ja vaatan, mis öeldakse

Sai siis järel käidud.
Vahetati ära : kaamera, aku, esimene klaas ja tagumine kate.
Summaks 0 €
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 11:51:34 vasta tsitaadiga

S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 11:57:56 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?


Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 12:34:50 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?


Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud?


Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 13:41:00 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?


Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud?


Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha.


Oled sa proovinud mingit muud äppi kasutada, mis mikrofoni kasutab? Proovi näiteks videot salvestada nii et tugevam heli võiks peale jääda.

Asja mõte oleks siis proovida, et kas mõne teise rakendusega mikrofon töötab või mitte.
Kui ei tööta siis võib suurema tõenäosusega riistvara viga kahtlustada ja sammud remonditöökoja suunas seada (tehes enne backupi olulisest kraamist sest remondis lasevad nad alati telefoni "puhtaks" ja viimase versiooni softi peale).
Kui mõne teise rakendusega mikrofon töötab siis softiviga ja tehase seadete taastamine võiks aidata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 14:46:55 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?


Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud?


Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha.


Oled sa proovinud mingit muud äppi kasutada, mis mikrofoni kasutab? Proovi näiteks videot salvestada nii et tugevam heli võiks peale jääda.

Asja mõte oleks siis proovida, et kas mõne teise rakendusega mikrofon töötab või mitte.
Kui ei tööta siis võib suurema tõenäosusega riistvara viga kahtlustada ja sammud remonditöökoja suunas seada (tehes enne backupi olulisest kraamist sest remondis lasevad nad alati telefoni "puhtaks" ja viimase versiooni softi peale).
Kui mõne teise rakendusega mikrofon töötab siis softiviga ja tehase seadete taastamine võiks aidata.


Kui nüüd lindisada heli siis toimib. Kui nüüd helistada siis teine inimene ei kuule.
E: sitta täis, urgitsesin nõelaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 15:19:58 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
S8 lambist mikker ei tööta, keegi ei kuule. Mis võib viga olla?


Kui vett saanud hiljuti siis tahab kuivamist. Kui pole siis keerulisem.
Restart eeldatavasti proovitud?


Pole vett ega midagi saanud. Eile õhtu töötas täna ei. Restarti proovisin. Tühjaks veel ei tahaks teha.


Oled sa proovinud mingit muud äppi kasutada, mis mikrofoni kasutab? Proovi näiteks videot salvestada nii et tugevam heli võiks peale jääda.

Asja mõte oleks siis proovida, et kas mõne teise rakendusega mikrofon töötab või mitte.
Kui ei tööta siis võib suurema tõenäosusega riistvara viga kahtlustada ja sammud remonditöökoja suunas seada (tehes enne backupi olulisest kraamist sest remondis lasevad nad alati telefoni "puhtaks" ja viimase versiooni softi peale).
Kui mõne teise rakendusega mikrofon töötab siis softiviga ja tehase seadete taastamine võiks aidata.


Kui nüüd lindisada heli siis toimib. Kui nüüd helistada siis teine inimene ei kuule.
E: sitta täis, urgitsesin nõelaga icon_lol.gif


Kui sa helistad siis telefon kasutab kahte mikrofoni. Ühte mis on sinu suu juures (tavaliselt alumisel serval) ja teist mis on üleval servas - sellest helist mis su juures olev mikrofon tuvastab "lõigatakse maha" heli mida ülemine mikrofon salvestab ehk arvatav müra.
Kui sa aga salvestad videot või diktofoni kasutad siis paremal juhul kasutatakse mõlemat mikrofoni stereoheli salvestamiseks ja lihtsamal juhul vähemalt ei lõigata midagi maha (erinevates diktofoniäppides saab reeglina seadistada kuidas käitub).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.05.2018 21:02:30 vasta tsitaadiga

Keegi S8+ tagumist klaasi on vahetanud? avastasin katet vahetades täna, et tagumine klaas on katki - telefon kukkunud pole ja täielik müstika kuidas tekkis. Sooviks tagumise klaasi ära vahetada nii, et veekindlus taastuks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 21:15:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

avastasin katet vahetades täna, et tagumine klaas on katki - telefon kukkunud pole ja täielik müstika

Müstika, milleks neid kaasi kasutada icon_idea.gif
Ilmselgelt ilma ei lähe katki...siiani pole suutnud seda teha ei s6 ega s9-ga, müstika

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.05.2018 21:32:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

avastasin katet vahetades täna, et tagumine klaas on katki - telefon kukkunud pole ja täielik müstika

Müstika, milleks neid kaasi kasutada icon_idea.gif
Ilmselgelt ilma ei lähe katki...siiani pole suutnud seda teha ei s6 ega s9-ga, müstika
Mõtlesin juba välja kuidas katki läks - käisin tsikliga sõitmas ja surusin telefoni tagumisse taskusse, kus see ilmselt veidi paindesse läks. Hea et läks vähemalt tagumine mitte esimene icon_rolleyes.gif Üldiselt mind huvitab kas selle saab veekindlaks tagasi mõistliku kuluga või on lihtsam kohe uus telefon osta?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 21:48:06 vasta tsitaadiga

Tagumise klaasi vahetus peaks maksma umbes 60-70eur, ametlikus kohas, kui õigesti mäletan.
Nii ongi: https://www.mttc.ee/Samsung/Galaxy-S8-PLUS.html
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 27.05.2018 14:09:46 vasta tsitaadiga

Ma eeldan, et selle raha eest saab siis lambi originaal tagakaane kus on suvaline IMEI & S/N. Anyways tänud informatsiooni eest. Saadan telefoni Eesti remonti.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 31.05.2018 17:26:16 vasta tsitaadiga

Täna tuli mai turvapakett ja muud kola üle 500mb, keegi miskit põnevat ka tähele pannud mis uut?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2018 17:46:42 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
Täna tuli mai turvapakett ja muud kola üle 500mb, keegi miskit põnevat ka tähele pannud mis uut?

Suures plaanis on need tavaliselt turva uuendused ja ei lisa midagi suurt.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2018 15:38:27 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Minu s8+ laeb lumia 950xl laadijaga kiiremini kui originaallaadijaga. Microsofti laadija on 5V 3A, Samsungi oma pole hetkel käepärast.

Tahtsin mina ühendada s8+ läbi usb-c hdmi adapteri päevinäinud samsungi telekaga. Ekraanile aga ei ilmu paraku mitte midagi. Võtsin vana 950xl'i ning continuum töötab sama Hiina adapteriga nagu nalja, järelikult on adapter täiesti võimeline usb kaudu hdmi sisendisse pilti näitama. Adapter on mingisugune aliexpressi 9 eurone noname junn. Ühendub telefoniga läbi usb c, lisaks ka veel usb c laadimisauk, tavaline usb auk ning hdmi auk. Lumiaga töötab hästi, samsungiga näiteks saab samaaegselt laadida ning sinna hub'i ühendatud DAC'i läbi muusikat kuulata aga läbi hdmi telekasse mingit pilti ei tule. Kõik vastateemalised õpetused on põhimõtteliselt vaid plug and play aga minul nii ei toimi. Mida teha?

Mu S8 töötab küll Alist tellitud ~10 € usb-c HDMI adapteriga.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.