saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.
Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.
Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?
Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
See on hea huumor jah, aga kahjuks seal kibe tera tõtt sees - uus Erlenberg on kohutav kaart. Abbey heavy liin keerati p*rse kuna 2 liinis muudeti selle kivi kuju ära - enam ei saa seal hulldownis istuda, mis varem oli reward riski eest, kui sinna välja sõitsid. Fjordsi ma enam ei karda, pmst heavyga alati lähed heavy liini ja medika või scoutiga ülemisest spawnist lähed keskele põõsastatud lohku spottima ja snaipima, alt spawnist sõidad nüüd mööda ilusa kena teekest sinna mäekünka otsa mis keset kaarti on, spotid ja lased sealt nagu pöörane. Viimane mäng mul alumisest spawnist lõppes 11K combined dämmiga seal künka otsas, 6K dämmi ja 5K spotti.
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.
Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.
Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?
Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
On veel selline soovitus, et kolida paar reliisi vanemate nvidia driverite peale. Näiteks see võiks sobiv versioon olla, kuna sellega lisati WoT 1.0 optimisatsioonid: https://www.geforce.com/drivers/results/131443
WoTi ametliku foorumi eesti keelne osa suletakse nädalavahetusega. Paneks üles sinna pühapäeva hilisöösel reklaami HV foorumile, et Mirkot närvi ajada?
Nüüd tuleb ilmselt pikk rant kuskil foorumis, et pähh bb4 lasi foorumi kinni panna ja kahjustab valdkonda sellega
Ilma naljata seal võib tõetera sees olla. Ilmselgelt on Mirko oma jamade ja reegleid rikkuvate postituste eest reporti saanud. Nii see kui eelmine aasta. Kujuta ette iga kord, kui ta räägib oma kontode ostust ja müügist, saab reporti ning WG peavad mingid inimesed selle laskma ära tõlkida. Arvestades Mirko kirjaoskust Google Translate hakkama ei saa, iga täiemõistuslik professionaalne tõlk saadaks ka vastuse, et tegu ei ole eesti keelega. Ning siis takka otsa peab mõni foorumi mode otsuse langetama. Meil, kelle ema keel on eesti keel, on raske temast aru saada. Mõtle, mis siis mingi saksa või poola mode peale peaks hakkama. Viimane kord, kui ma teda reportisin ta mingi venelasi vihkava ja WG sõimava postituse eest arutati seda üle nädala.
Seega ma tõe meeli usun, et Mirko võib selle sulgemise taga olla osaliselt.
Nüüd tuleb ilmselt pikk rant kuskil foorumis, et pähh bb4 lasi foorumi kinni panna ja kahjustab valdkonda sellega
Ilma naljata seal võib tõetera sees olla. Ilmselgelt on Mirko oma jamade ja reegleid rikkuvate postituste eest reporti saanud. Nii see kui eelmine aasta. Kujuta ette iga kord, kui ta räägib oma kontode ostust ja müügist, saab reporti ning WG peavad mingid inimesed selle laskma ära tõlkida. Arvestades Mirko kirjaoskust Google Translate hakkama ei saa, iga täiemõistuslik professionaalne tõlk saadaks ka vastuse, et tegu ei ole eesti keelega. Ning siis takka otsa peab mõni foorumi mode otsuse langetama. Meil, kelle ema keel on eesti keel, on raske temast aru saada. Mõtle, mis siis mingi saksa või poola mode peale peaks hakkama. Viimane kord, kui ma teda reportisin ta mingi venelasi vihkava ja WG sõimava postituse eest arutati seda üle nädala.
Seega ma tõe meeli usun, et Mirko võib selle sulgemise taga olla osaliselt.
Juba ta ka kirjutab sellest koos HV tsitaatidega. Aga nõustun, Mirko pidev vihakõne ja reeglite rikkumine sai vist saatuslikuks. _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
Uus itaalia premmikas tuleb päris vinge, juhul kui muidugi ära enne müüki ei nikerdata. Medium tank, 3 lasuga klipp ja saab mängida üksiklaskudega. Lased ühe lasu ja laadib moona tagasi. Oli vist 5 sek laadimine, laskude vahe 2 sek. Tahad, lased 3 lasku järjest ja siis laadib.
Huvitav kui suure hinnalipiku nad külge väänavad?
Uus itaalia premmikas tuleb päris vinge, juhul kui muidugi ära enne müüki ei nikerdata. Medium tank, 3 lasuga klipp ja saab mängida üksiklaskudega. Lased ühe lasu ja laadib moona tagasi. Oli vist 5 sek laadimine, laskude vahe 2 sek. Tahad, lased 3 lasku järjest ja siis laadib.
Huvitav kui suure hinnalipiku nad külge väänavad?
8, 9 ja 12 sek on laadimised. Väga muljetavaldav pole, aga huvitav sellepoolest. Eks ta tavalise meedium tanki hinnaga tuleb 32 euri? Pigem ootan tervet itaalia liini. See premmikas eriti ei koti.
Uue graafikaga tekib neid auke kenasti. Ilmselt tekitasid augu pealmisse soomusesse ja alumine plaat jäi läbistamata. Palju naljakam on HE augud. Lased paksu soomust 120mm kahurist, teed u. 25 damage ja soomusele on joonistatud auk nagu plasma juga oleks seda läbistanud. Iseenesest ilusasti joonistatud, aga ebaloogiline.
Mind ajas see is-7 juures natuke naerma sellepärast, et eelmine auk tekkis talle sinna nurga alt lastes aga risti lastes null. Veidi ebaloogiline aga noh eks rng teeb oma tööd ja seda veel vene tanki vasta. Eks seda ebaloogilisust on jah palju. Omal e3 gunmantlist lasi mingi t9 med tava moonaga läbi nigu kolin. Vahel on selline tunne, et ei ole vahet palju raua paksus on või nurk sest wg on andnud mingile kohale väärtuse millest on võimalik lõdvalt läbi lasta ja nii lähebki. Nagu hiina heavydega, lased piki külge aga lask läheb ikka läbi. Need läbistamis augud on üldse hästi joonistatud, vahest on ka e100 auk piki kupli serva. Kui nüüd nagu peaga mõelda siis mürsk pidi läbistama augu juti järgi mingi 2-3m, nagu päriselt ka ve, mürsu pene on keskmiselt 250mm või nii aga läheb läbi ka 2-3m rauast. _________________
Müsteerium tõesti. Miks ma varem amx 30 ei avastanud? Meeldib mulle palju rohkem kui obj. 430. Tegin isegi 15 missiooni ära, kuigi kiitust ei saanud kuna ei teinud 8 masina kahju. Tank on mängitav ja kohe tuli isu mängu mängida.
World of Tanksi EU versioon sai täna 7a vanaks. Tervitan kõiki, kes selle sõidu algusest peale kaasa on teinud, ja eks neidki, kes hiljem vagunile hüppasid
Ehk siis mingi 10-14 2h sessiooni kui reserve ka kasutada? Ehk 20-30h mängimist? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Vaatasin neid Progetto M35 mod 46 maratoni ülesandeid. 1-6 on isegi tehtav need meisterlikkuse missionid. Viimased 4 on mulle vist veits liiga rasked, aga eks näeb. Vähemalt kui missioni tehtud ei sa siis expi saad ikka mis läheb, siis pühendumise missioni alla. Aga viimased 4 missi tahavad saada 180k base expi kokku mis on suht ilmvõimatu
EDIT: Miks mul ei näita foorumis, et ka 1036 LK on siin teemas, aga saan klikkida aint 1035 ja kõige uuemaid postitusi ei näegi?
Vaatasin neid Progetto M35 mod 46 maratoni ülesandeid. 1-6 on isegi tehtav need meisterlikkuse missionid. Viimased 4 on mulle vist veits liiga rasked, aga eks näeb. Vähemalt kui missioni tehtud ei sa siis expi saad ikka mis läheb, siis pühendumise missioni alla. Aga viimased 4 missi tahavad saada 180k base expi kokku mis on suht ilmvõimatu
EDIT: Miks mul ei näita foorumis, et ka 1036 LK on siin teemas, aga saan klikkida aint 1035 ja kõige uuemaid postitusi ei näegi?
Küll need junnid tulevad ka tehnikupuusse varsti .
Kui tulevad ikka _________________ Ma olen telekas.
Kuidagi tuttav stseen Pilt tehtud 2008 juulis, World of Tanksi avastamiseni jäi mul siis veel 3 aastat... polnud mingit aimugi, mis tank see Bulldog oli
Kui 30 000 expi päevas teha, siis peaks tehtud saama. Ma ise võtangi seda kõike suvevaheaja viimase missioonina. Teen ära ja siis puhkusele kuni talveni, ilmad on nii ilusad, väga patt on seda maha mängida.
Uus graafika on muutunud ka suhteliselt argiseks.
Kui tänast poliitilist maailma vaadata ja usa laksib venemaale sanktsioone, kas wot kui mäng võib lõpuks ka euroopas näiteks põlualla sattuda?
Mängu omanik pole küll venemaalane, aga kui valgevene peaks ka mingi jamaga hakkama saama ja keelatakse EL turul tegutsemine. Selline väike võimalus on täitsa olemas.
Kui tänast poliitilist maailma vaadata ja usa laksib venemaale sanktsioone, kas wot kui mäng võib lõpuks ka euroopas näiteks põlualla sattuda?
Mängu omanik pole küll venemaalane, aga kui valgevene peaks ka mingi jamaga hakkama saama ja keelatakse EL turul tegutsemine. Selline väike võimalus on täitsa olemas.
Ei usu. See poliitiline kemplemine vaevalt meelelahutustooteid segama hakkab. Tulemus poleks vaeva väärt IMHO _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
58,41€ on siis full pack millest saab 10% alla iga stagega.
Lisaks tankile:
Spoiler
20×PERSONAL RESERVES: +50% XP FOR 2 HOURS;
20×PERSONAL RESERVES: +50% CREDITS FOR 2 HOURS;
5×PERSONAL RESERVES: +300% FREE XP 2 HOURS;
5×PERSONAL RESERVES: +200% CREW XP FOR 2 HOURS;
PREMIUM ACCOUNT DAYS: 3;
CREDITS: 1,700,000;
TOKEN FOR A UNIQUE STYLE;
VERTICAL STABILIZER MK 1;
ENHANCED GUN LAYING DRIVE;
MEDIUM-CALIBER TANK GUN RAMMER;
TOKEN FROM "MARATHON ACCOMPLISHED" MISSION;
LARGE REPAIR KIT;
LARGE FIRST AID KIT;
AUTOMATIC FIRE EXTINGUISHER.
Kui ostad tanki välja, siis on missioonid kõik tehtud ja neid läbi teha ei saa. Personaalsed reservid on jamad asjad siin mängus, pole väärt neile veel oma raha peale maksta.
Kui tänast poliitilist maailma vaadata ja usa laksib venemaale sanktsioone, kas wot kui mäng võib lõpuks ka euroopas näiteks põlualla sattuda?
Mängu omanik pole küll venemaalane, aga kui valgevene peaks ka mingi jamaga hakkama saama ja keelatakse EL turul tegutsemine. Selline väike võimalus on täitsa olemas.
Ei usu. See poliitiline kemplemine vaevalt meelelahutustooteid segama hakkab. Tulemus poleks vaeva väärt IMHO
Wargaming on ametlikult Küprosel registreeritud, mitte Valgevenes.
Paras müügitrikk on kogu see maraton. Tõprad (WG) loodavad, et saavad tavalisest kallima t8 prem medika tohutule hulgale kodanikele maha müüa, kes nt 50% maratonist läbi grindivad ja arvavad, et "nüüd kus me juba nii palju kahju oleme kandnud, ei saa me seda asja enam mette pooleli jätta". Lõppkokkuvõttes saad tavalise AAA mängu hinnaga keskpärase t8 tanki, millega tänapäeva t8 matchmakingut nautida. Mina igatahes loobun juba enne algust. _________________ Tšudes ne bõvajet.
See tank peaks ikkagi hea olema, juba see, et saad autoloaderit mängida nagu tavatanki. Mingi misioon varasematel aastatel jagas t-44-100 ja pärast küsisid nad premiumi poes 43 eurot selle eest (oli selline hind). t-44-100 on vägagi hea premium praegu.
313 000 expi sa ju mängid nagunii ära kui arendad mingit tanki. 14 päevaga sa teed selle ära.
Mul on lorr ka ostetud, aga ei ole mängu isu temaga ammu enam. 4 lasust kaks läheb pidevalt mööda. Jälle 33 sekundit laadimist, värise nurgas.
Premmide hinnad ise on absurdsed võrreldest harilike kvaliteetsete täielike arvutimängude hindadega ja siis see 59€ on veel umbes 2x kõrgem hind, kui tavalistel t8 prem medikatel.
Mis minusse puutub, siis see 313k expi on vast 4x niipalju, kui ma tavaliselt 1 kuuga mängin . Aga see pole muidugi ka minusugustele mõeldud, nii et selle koha pealt mul pretensioone pole. _________________ Tšudes ne bõvajet.
See on maraton, tee nagu kooliõpetaja Laur soovitas. Tee palju jõuad ja siis osta. Wot on tõesti kallis mäng, aga ühekordse karbimängud saavad ka päris ruttu läbi.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.