Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 517, 518, 519 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 13:18:54 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
saihtam kirjutas:
bladerunner kirjutas:
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.

Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.

Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?


Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
Vanilla klienti kasutad?

Jep, see mis kodukalt kaasa tuli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2018 16:08:06 vasta tsitaadiga

See on hea huumor jah, aga kahjuks seal kibe tera tõtt sees - uus Erlenberg on kohutav kaart. Abbey heavy liin keerati p*rse kuna 2 liinis muudeti selle kivi kuju ära - enam ei saa seal hulldownis istuda, mis varem oli reward riski eest, kui sinna välja sõitsid. Fjordsi ma enam ei karda, pmst heavyga alati lähed heavy liini ja medika või scoutiga ülemisest spawnist lähed keskele põõsastatud lohku spottima ja snaipima, alt spawnist sõidad nüüd mööda ilusa kena teekest sinna mäekünka otsa mis keset kaarti on, spotid ja lased sealt nagu pöörane. Viimane mäng mul alumisest spawnist lõppes 11K combined dämmiga seal künka otsas, 6K dämmi ja 5K spotti.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 03.04.2018 21:44:52 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
tsitaat:

Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat.


Minu seniste kogemuste baasil arvan, et see on modide teema

Vanilla.

erick kirjutas:
chatwalker, mõtlesin rohkem, et ehk saad ühe kaardiga fpsi 100 kanti optimeerida, see lahendab ka CTD probleemi.

Ei ole asi SLI-s. proovitud nii SLIs, kui ilma.

fellanor kirjutas:
chatwalker kirjutas:

Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat.
Mäletan, et aegu tagasi oli mul ka sama teema - vahetasin modpacki ja asi lahenes.



Ei kasuta absoluutselt ühtegi modi, täielik vanilla. Juba pea poolteist aastat. Probleem ilmnes peale W10 installi mäletamist mööda.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2018 11:29:09 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
saihtam kirjutas:
bladerunner kirjutas:
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.

Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.

Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?


Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
Vanilla klienti kasutad?

Jep
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.04.2018 15:10:16 vasta tsitaadiga

On veel selline soovitus, et kolida paar reliisi vanemate nvidia driverite peale. Näiteks see võiks sobiv versioon olla, kuna sellega lisati WoT 1.0 optimisatsioonid: https://www.geforce.com/drivers/results/131443
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 16:51:37 vasta tsitaadiga

WoTi ametliku foorumi eesti keelne osa suletakse nädalavahetusega. Paneks üles sinna pühapäeva hilisöösel reklaami HV foorumile, et Mirkot närvi ajada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.04.2018 18:16:09 vasta tsitaadiga

Kiidan heaks! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.04.2018 19:29:14 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb ilmselt pikk rant kuskil foorumis, et pähh bb4 lasi foorumi kinni panna ja kahjustab valdkonda sellega icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 20:08:02 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Nüüd tuleb ilmselt pikk rant kuskil foorumis, et pähh bb4 lasi foorumi kinni panna ja kahjustab valdkonda sellega icon_lol.gif


Ilma naljata seal võib tõetera sees olla. Ilmselgelt on Mirko oma jamade ja reegleid rikkuvate postituste eest reporti saanud. Nii see kui eelmine aasta. Kujuta ette iga kord, kui ta räägib oma kontode ostust ja müügist, saab reporti ning WG peavad mingid inimesed selle laskma ära tõlkida. Arvestades Mirko kirjaoskust Google Translate hakkama ei saa, iga täiemõistuslik professionaalne tõlk saadaks ka vastuse, et tegu ei ole eesti keelega. Ning siis takka otsa peab mõni foorumi mode otsuse langetama. Meil, kelle ema keel on eesti keel, on raske temast aru saada. Mõtle, mis siis mingi saksa või poola mode peale peaks hakkama. Viimane kord, kui ma teda reportisin ta mingi venelasi vihkava ja WG sõimava postituse eest arutati seda üle nädala.

Seega ma tõe meeli usun, et Mirko võib selle sulgemise taga olla osaliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2018 09:17:33 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Nüüd tuleb ilmselt pikk rant kuskil foorumis, et pähh bb4 lasi foorumi kinni panna ja kahjustab valdkonda sellega icon_lol.gif


Ilma naljata seal võib tõetera sees olla. Ilmselgelt on Mirko oma jamade ja reegleid rikkuvate postituste eest reporti saanud. Nii see kui eelmine aasta. Kujuta ette iga kord, kui ta räägib oma kontode ostust ja müügist, saab reporti ning WG peavad mingid inimesed selle laskma ära tõlkida. Arvestades Mirko kirjaoskust Google Translate hakkama ei saa, iga täiemõistuslik professionaalne tõlk saadaks ka vastuse, et tegu ei ole eesti keelega. Ning siis takka otsa peab mõni foorumi mode otsuse langetama. Meil, kelle ema keel on eesti keel, on raske temast aru saada. Mõtle, mis siis mingi saksa või poola mode peale peaks hakkama. Viimane kord, kui ma teda reportisin ta mingi venelasi vihkava ja WG sõimava postituse eest arutati seda üle nädala.

Seega ma tõe meeli usun, et Mirko võib selle sulgemise taga olla osaliselt.


Juba ta ka kirjutab sellest icon_lol.gif koos HV tsitaatidega. Aga nõustun, Mirko pidev vihakõne ja reeglite rikkumine sai vist saatuslikuks.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 18:26:58 vasta tsitaadiga

Kurat see is-7 on lahe, küljepealt isegi ei kriimusta aga augu teeb küll.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 08.04.2018 22:39:38 vasta tsitaadiga

Uus itaalia premmikas tuleb päris vinge, juhul kui muidugi ära enne müüki ei nikerdata. Medium tank, 3 lasuga klipp ja saab mängida üksiklaskudega. Lased ühe lasu ja laadib moona tagasi. Oli vist 5 sek laadimine, laskude vahe 2 sek. Tahad, lased 3 lasku järjest ja siis laadib.
Huvitav kui suure hinnalipiku nad külge väänavad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 08.04.2018 23:23:38 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Uus itaalia premmikas tuleb päris vinge, juhul kui muidugi ära enne müüki ei nikerdata. Medium tank, 3 lasuga klipp ja saab mängida üksiklaskudega. Lased ühe lasu ja laadib moona tagasi. Oli vist 5 sek laadimine, laskude vahe 2 sek. Tahad, lased 3 lasku järjest ja siis laadib.
Huvitav kui suure hinnalipiku nad külge väänavad?

8, 9 ja 12 sek on laadimised. Väga muljetavaldav pole, aga huvitav sellepoolest. Eks ta tavalise meedium tanki hinnaga tuleb 32 euri? Pigem ootan tervet itaalia liini. See premmikas eriti ei koti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.04.2018 23:44:25 vasta tsitaadiga

Seda premmikat on võimalik saada ka täitsa tasuta või siis allahindlusega. Kõik oleneb kui palju viitsid grindida icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 23:57:08 vasta tsitaadiga

Mingi maraton seega varsti jälle tulemas.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 00:55:52 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Kurat see is-7 on lahe, küljepealt isegi ei kriimusta aga augu teeb küll.
Kui 5 sekundit spaced armorit sihtida, siis saab sellele pihta ka. Külje pealt lastes on see peaaegu kõige valem koht, kuhu oma moon paigutada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 06:35:03 vasta tsitaadiga

Uue graafikaga tekib neid auke kenasti. Ilmselt tekitasid augu pealmisse soomusesse ja alumine plaat jäi läbistamata. Palju naljakam on HE augud. Lased paksu soomust 120mm kahurist, teed u. 25 damage ja soomusele on joonistatud auk nagu plasma juga oleks seda läbistanud. Iseenesest ilusasti joonistatud, aga ebaloogiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 08:23:26 vasta tsitaadiga

Mind ajas see is-7 juures natuke naerma sellepärast, et eelmine auk tekkis talle sinna nurga alt lastes aga risti lastes null. Veidi ebaloogiline aga noh eks rng teeb oma tööd ja seda veel vene tanki vasta. Eks seda ebaloogilisust on jah palju. Omal e3 gunmantlist lasi mingi t9 med tava moonaga läbi nigu kolin. Vahel on selline tunne, et ei ole vahet palju raua paksus on või nurk sest wg on andnud mingile kohale väärtuse millest on võimalik lõdvalt läbi lasta ja nii lähebki. Nagu hiina heavydega, lased piki külge aga lask läheb ikka läbi. Need läbistamis augud on üldse hästi joonistatud, vahest on ka e100 auk piki kupli serva. Kui nüüd nagu peaga mõelda siis mürsk pidi läbistama augu juti järgi mingi 2-3m, nagu päriselt ka ve, mürsu pene on keskmiselt 250mm või nii aga läheb läbi ka 2-3m rauast.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 09.04.2018 15:45:48 vasta tsitaadiga

Nõnda vanad mehed ka mängivad https://www.twitch.tv/baz_1068
beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.04.2018 17:29:14 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Nõnda vanad mehed ka mängivad https://www.twitch.tv/baz_1068
beer_yum.gif


Hea leid! Vaatasin pisut, mängis väga hästi. Suht pro setup ka, juba reticle järgi saad aru, et midagi jagab, kui mingit üleliigset sodi pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 09.04.2018 18:42:39 vasta tsitaadiga

Ostsin uue t9 tanki ja koolitasin mehed 90% peale ringi. Tegin ühe lahingu ja kõik mehed hoobilt 100% koolitatud. Kuidas saab see olla võimalik?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.04.2018 19:52:57 vasta tsitaadiga

Komandör annab lisaboonust. Algne oskus on ikka ilmselt 90% kandis. Pane hiir nende protsentide peale või ava isiklik toimik ja näed.

Muidugi on ka variant, et kogemusi tuli nii vägevalt, et tõepoolest said ühe lahinguga 100% peale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 09.04.2018 21:26:54 vasta tsitaadiga

Müsteerium tõesti. Miks ma varem amx 30 ei avastanud? Meeldib mulle palju rohkem kui obj. 430. Tegin isegi 15 missiooni ära, kuigi kiitust ei saanud kuna ei teinud 8 masina kahju. Tank on mängitav ja kohe tuli isu mängu mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.04.2018 10:31:05 vasta tsitaadiga

World of Tanksi EU versioon sai täna 7a vanaks. Tervitan kõiki, kes selle sõidu algusest peale kaasa on teinud, ja eks neidki, kes hiljem vagunile hüppasid thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 11:39:13 vasta tsitaadiga

Oi jah, beta ajal sai juba toimetatud, peale betat millegipärast tegin uue konto 20/04/2011. Oeh kuidas sai kamikazetud T-50-2'ga icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 11.04.2018 19:05:03 vasta tsitaadiga

Itaalia tanki missioonid on üleval. Tundub, et mingit tier 7-8-9 tanke hea grindida kui mängida ainult base expi peale. 313 000 expi vaja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 21:48:59 vasta tsitaadiga

Ehk siis mingi 10-14 2h sessiooni kui reserve ka kasutada? Ehk 20-30h mängimist? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.04.2018 21:56:40 vasta tsitaadiga

Loeb põhikogemus, reservid jms ei lähe arvesse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 11.04.2018 22:50:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin neid Progetto M35 mod 46 maratoni ülesandeid. 1-6 on isegi tehtav need meisterlikkuse missionid. Viimased 4 on mulle vist veits liiga rasked, aga eks näeb. Vähemalt kui missioni tehtud ei sa siis expi saad ikka mis läheb, siis pühendumise missioni alla. Aga viimased 4 missi tahavad saada 180k base expi kokku mis on suht ilmvõimatu icon_biggrin.gif
EDIT: Miks mul ei näita foorumis, et ka 1036 LK on siin teemas, aga saan klikkida aint 1035 ja kõige uuemaid postitusi ei näegi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 01:22:47 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:

EDIT: Miks mul ei näita foorumis, et ka 1036 LK on siin teemas, aga saan klikkida aint 1035 ja kõige uuemaid postitusi ei näegi?
Mul jätab ka osad postitused näitamata tihti. Abiks see, kui aadressiribal suurendan nt 10 võrra arvu, millisest postituseset alates näitab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 12.04.2018 07:08:36 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Vaatasin neid Progetto M35 mod 46 maratoni ülesandeid. 1-6 on isegi tehtav need meisterlikkuse missionid. Viimased 4 on mulle vist veits liiga rasked, aga eks näeb. Vähemalt kui missioni tehtud ei sa siis expi saad ikka mis läheb, siis pühendumise missioni alla. Aga viimased 4 missi tahavad saada 180k base expi kokku mis on suht ilmvõimatu icon_biggrin.gif
EDIT: Miks mul ei näita foorumis, et ka 1036 LK on siin teemas, aga saan klikkida aint 1035 ja kõige uuemaid postitusi ei näegi?


Küll need junnid tulevad ka tehnikupuusse varsti .
Kui tulevad ikka icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 19:46:22 vasta tsitaadiga

Brüsseli sõjamuuseum. Mis tankid on? icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.04.2018 20:00:04 vasta tsitaadiga

M-41 Bulldog ja M-24 Chaffee

Oleks siis midagi raskemat pannud... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.04.2018 20:27:24 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Brüsseli sõjamuuseum. Mis tankid on? icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidagi tuttav stseen icon_biggrin.gif Pilt tehtud 2008 juulis, World of Tanksi avastamiseni jäi mul siis veel 3 aastat... polnud mingit aimugi, mis tank see Bulldog oli icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 20:43:54 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:


Oleks siis midagi raskemat pannud... icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 12.04.2018 20:45:12 vasta tsitaadiga

Kui 30 000 expi päevas teha, siis peaks tehtud saama. Ma ise võtangi seda kõike suvevaheaja viimase missioonina. Teen ära ja siis puhkusele kuni talveni, ilmad on nii ilusad, väga patt on seda maha mängida.
Uus graafika on muutunud ka suhteliselt argiseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.04.2018 21:11:39 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:


Oleks siis midagi raskemat pannud... icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Meenutab Kanada versiooni leo 1st.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 22:04:51 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
alyster kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:


Oleks siis midagi raskemat pannud... icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Meenutab Kanada versiooni leo 1st.


Peaaegu. Leo1A5, millele Kanada versioon baseerus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.04.2018 22:55:32 vasta tsitaadiga

A5 on ikka veidi teistmoodi. Vaata tornisoomust icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 05:35:09 vasta tsitaadiga

Hmm, hea point. Mina tuginesin sildile masina kõrval, kuid hetkel tundub sul õigus olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.04.2018 12:02:43 vasta tsitaadiga

Kui tänast poliitilist maailma vaadata ja usa laksib venemaale sanktsioone, kas wot kui mäng võib lõpuks ka euroopas näiteks põlualla sattuda?
Mängu omanik pole küll venemaalane, aga kui valgevene peaks ka mingi jamaga hakkama saama ja keelatakse EL turul tegutsemine. Selline väike võimalus on täitsa olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 12:03:32 vasta tsitaadiga

QB arvutuste järgi tuleks keskmisel mängijal 6h IGA PÄEV 2 NÄDALA jooksul mängida et Progetto M35 mod 46 kätte saada. icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 13.04.2018 13:08:04 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Kui tänast poliitilist maailma vaadata ja usa laksib venemaale sanktsioone, kas wot kui mäng võib lõpuks ka euroopas näiteks põlualla sattuda?
Mängu omanik pole küll venemaalane, aga kui valgevene peaks ka mingi jamaga hakkama saama ja keelatakse EL turul tegutsemine. Selline väike võimalus on täitsa olemas.


Ei usu. See poliitiline kemplemine vaevalt meelelahutustooteid segama hakkab. Tulemus poleks vaeva väärt IMHO

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 13.04.2018 13:12:26 vasta tsitaadiga

58,41€ on siis full pack millest saab 10% alla iga stagega.
Lisaks tankile:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.04.2018 13:31:20 vasta tsitaadiga

Kui ostad tanki välja, siis on missioonid kõik tehtud ja neid läbi teha ei saa. Personaalsed reservid on jamad asjad siin mängus, pole väärt neile veel oma raha peale maksta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.04.2018 13:47:29 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
karumaru kirjutas:
Kui tänast poliitilist maailma vaadata ja usa laksib venemaale sanktsioone, kas wot kui mäng võib lõpuks ka euroopas näiteks põlualla sattuda?
Mängu omanik pole küll venemaalane, aga kui valgevene peaks ka mingi jamaga hakkama saama ja keelatakse EL turul tegutsemine. Selline väike võimalus on täitsa olemas.


Ei usu. See poliitiline kemplemine vaevalt meelelahutustooteid segama hakkab. Tulemus poleks vaeva väärt IMHO


Wargaming on ametlikult Küprosel registreeritud, mitte Valgevenes.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 13.04.2018 13:50:52 vasta tsitaadiga

Paras müügitrikk on kogu see maraton. Tõprad (WG) loodavad, et saavad tavalisest kallima t8 prem medika tohutule hulgale kodanikele maha müüa, kes nt 50% maratonist läbi grindivad ja arvavad, et "nüüd kus me juba nii palju kahju oleme kandnud, ei saa me seda asja enam mette pooleli jätta". Lõppkokkuvõttes saad tavalise AAA mängu hinnaga keskpärase t8 tanki, millega tänapäeva t8 matchmakingut nautida. Mina igatahes loobun juba enne algust.
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.04.2018 14:02:49 vasta tsitaadiga

See tank peaks ikkagi hea olema, juba see, et saad autoloaderit mängida nagu tavatanki. Mingi misioon varasematel aastatel jagas t-44-100 ja pärast küsisid nad premiumi poes 43 eurot selle eest (oli selline hind). t-44-100 on vägagi hea premium praegu.
313 000 expi sa ju mängid nagunii ära kui arendad mingit tanki. 14 päevaga sa teed selle ära.

Mul on lorr ka ostetud, aga ei ole mängu isu temaga ammu enam. 4 lasust kaks läheb pidevalt mööda. Jälle 33 sekundit laadimist, värise nurgas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 13.04.2018 14:30:22 vasta tsitaadiga

Premmide hinnad ise on absurdsed võrreldest harilike kvaliteetsete täielike arvutimängude hindadega ja siis see 59€ on veel umbes 2x kõrgem hind, kui tavalistel t8 prem medikatel.
Mis minusse puutub, siis see 313k expi on vast 4x niipalju, kui ma tavaliselt 1 kuuga mängin icon_razz.gif. Aga see pole muidugi ka minusugustele mõeldud, nii et selle koha pealt mul pretensioone pole.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.04.2018 14:37:32 vasta tsitaadiga

See on maraton, tee nagu kooliõpetaja Laur soovitas. Tee palju jõuad ja siis osta. icon_cool.gif Wot on tõesti kallis mäng, aga ühekordse karbimängud saavad ka päris ruttu läbi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 517, 518, 519 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.