|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.04.2018 16:49:26
|
|
|
Pole õrna aimugi. Lihtsalt ühel operaatoril on pilt udusem kui teisel. Tuttava juures arvasin põhjuseks olevat vana ja kehva teleka, aga nüüd enam seda vabandust kasutada ei saa...
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
05.04.2018 17:11:21
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Kas nii ongi, et kui Elisa ja Telia pilti võrrelda, siis Elisa HD on sama kena, kui Telia SD? Mõlemad kaabliga ja Intek HD-C76CX vs Motorola VIP1003. Sama FullHD telekas. |
Telia lihtsalt kuvab HD kanaleid peamistena. Elisa(Starman) HD kanalid (Kanal2, kanal 12, ETV jne) on eraldi kanalitena. Telial aga need tavalise koha peal.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.04.2018 17:56:04
|
|
|
Kanalite asukohtadest mõlema operaatori boksides olen teadlik.
EDIT: Olukorda leevendas tunduvalt HDMI kaabli vahetus . Siiski peab märkima, et kehva kaabliga Telia pilt nii halvaks ei läinud, kui Elisa oma.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.04.2018 19:37:41
|
|
|
xtr, kas seda võib tsiteerida, et digikaabli vahetusega läks pilt paremaks
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.04.2018 20:18:35
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
xtr, kas seda võib tsiteerida, et digikaabli vahetusega läks pilt paremaks  |
Kus küll elanud oled - see "kisa" kestab sama kaua kui HDMI-kaableid toodetud on, et erinevate HDMI-kaablitega võid saada erineva kvaliteediga pildi.
PS: Kui ma kunagi ostsin enda selle HDMI-kaabli, mis on Digiboksi ning teleri vahel, siis Arvutipoe müüja ütles otse - et ta ei garanteeri, et see kaabel kindlasti korralikku pilti näitab.
Aga paari aastaga, siiani, pole midagi kummalist silma jäänud - ju siis on OK.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
05.04.2018 22:42:17
|
|
|
Saan aru, et te lasete läbi HDMI kaabli analoogpilti kuidagi?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.04.2018 08:26:17
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Saan aru, et te lasete läbi HDMI kaabli analoogpilti kuidagi?  |
Aga tee siis Kukkel-Google lahti, siis näed milline "nutt ja hala" käib, et HDMI pilt "on jube".
Lihtsalt kõige esimesem pealkiri...
HDMI cable with PC gives bad quality. VGA is perfect.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.04.2018 08:43:33
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Saan aru, et te lasete läbi HDMI kaabli analoogpilti kuidagi?  |
Mingi converter vahel? muidu pole nagu võimalik ju
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.04.2018 08:50:07
|
|
|
Magic, miks ple võimalik, analoogsignaali jaoks on ju ainult traati vaja. Vahet pole, millises juhtme jämeduses ja millises vormis pistik on. tavaline komposiit ronib ikka läbi
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
08.04.2018 20:31:16
|
|
|
| Mingit volitust üürinkule tehnikuga maadlemiseks leiab kust?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
09.04.2018 09:04:21
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
| Mingit volitust üürinkule tehnikuga maadlemiseks leiab kust? |
Kas on põhjus, miks pole üürnik ise teenuste osas lepingut sõlminud? Kui üürileandja seda haldab, siis peab üürnik iga muudatuse tegemiseks alati üürileandja poole pöörduma.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.04.2018 09:24:52
|
|
|
Volitus annabki õigused üürnikule asja hallata omaniku seatud piirides. Omand, kui nii väljendada, on lihtsalt korteriomandi omaniku oma.
Ehk siis üürnik ei saa omapäi tellida mingeid teenuseid, liitumisi, torutöid, ümberehitusi ega kohustusi korteri peale. Inimesed suudavad igasugu jama kokku genereerida, mis üürniku lahkudes jääb omaniku klattida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.04.2018 10:03:34
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Volitus annabki õigused üürnikule asja hallata omaniku seatud piirides. Omand, kui nii väljendada, on lihtsalt korteriomandi omaniku oma.
Ehk siis üürnik ei saa omapäi tellida mingeid teenuseid, liitumisi, torutöid, ümberehitusi ega kohustusi korteri peale. Inimesed suudavad igasugu jama kokku genereerida, mis üürniku lahkudes jääb omaniku klattida. |
Eee, päris nii ka pole. See on siiski kokkuleppe küsimus.
Minu korteriomanik nt laseb laseb liituda ja teha, mis ma ise tahan. Eeldusel, et ma teda informeerin asjadest.
Ja ma ei ole veel kuulnud, et opekad kontrolliks kinnisturaamatust tegelikku omanikku kui liitumist tehakse.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.04.2018 11:32:51
|
|
|
See on täiesti normaalne jah, et üürnik teeb ise lepingu enda nimele. Koreteri omanik ei puutu kuidagi asjasse. Kui keegi midagi küsib siis on võimalik üürilepingut näidata (elektrilepingu jaoks vist oli vaja - Telia puhul pole aga miskit vaja näiteks).
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.04.2018 11:50:40
|
|
|
See kehtib normaalsete üürnike puhul nii, omanikud, kel aga üürnikust maha jäänud jamasid klaarima peavad, enam nii lahkelt igasugu asju ei tolereeri.
Teoorias jah, lepingu sõlminud klient ise on ikka teenusepakkujaga lepingulises suhtes, mitte see üüripinna omanik, kelle pinnale liitumisleping tehti.
Kui aga üürnikust klient on jätnud konkreetsel aadressil arved maksmata, siis katsuge eelneva võla tasumiseta veel mingeid teenuseid sinna teenusepakkujatelt saada.
Teenusepakkujal pohlad, kas maksab "pind" või "üürnik" Temal on tasumist vajav võlg üleval.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.04.2018 21:16:26
|
|
|
Tahtsin eilset Erdogani vaadata, aga ei tööta üldse täna see Binge järelvaatamine.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.04.2018 22:25:59
|
|
|
Ilmselgelt olen ma midagi täiesti maha maganud, aga miks enam üldse mingit järelvaatamist pole TV-Everywheres? Iga asja puhul ütleb, et peab ostma euro eest salvestus+ miskit miskit
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wezz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2008
|
16.04.2018 00:15:09
|
|
|
Kas selle Intek HD-C76CX boksi saab tasuta kaasa Elisa Elamusega liitumisel? Ei leia Elisa lehelt kuskilt informatsiooni selle kohta.
Hetkel kasutusel vanem Starmani paketiga väljaostetud digiboks (selline https://www.okidoki.ee/item/starman-digiboks-pult/7338353).
Plaan muuta pakett maakodus, et saada järelvaatamine ja korralik videokvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
16.04.2018 06:38:11
|
|
|
| wezz kirjutas: |
Plaan muuta pakett maakodus, et saada järelvaatamine ja korralik videokvaliteet. |
Arvad, et kui box on HD-võimeline, siis tulebki kohe ilus pilt tuppa?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Shape
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003
|
16.04.2018 20:31:02
|
|
|
Keegi tark oskab öelda, et kui Elisa küsib Starmanilt aastal 2011 renditud kaabelmodemi ärakaotamise (leping läbi, kolimisel kadus ära, pole aimugi) eest nüüd (A.D. 2018) 70 euronit, siis kui valju häälega ja kui kaua sõimata võiks?
Sest umbes kõige paremal juhul üldse maksab see masin praegu maksimaalselt 20 eurot. Et millise loogika alusel säilitab see karp (Cisco EPC3925) peale 7-t aastat ekspluateerimist siiski 55% alghinnast, ehk turuhinnast 3x kõrgema hinna?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.04.2018 20:33:34
|
|
|
| Neil peaks leping alles olema. Mis seal kirjutab?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Shape
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003
|
16.04.2018 21:25:06
|
|
|
Kusjuures nüüd selle küsimuse peale näen lugeda lisatingimustest (saadeti mingid võrdlemisi kohutavad skännid lepingutest, kus seadmete hinnad näha oleks), et modemil on tasuta 12 kuud kasutamist, kui selle aja jooksul katkestada siis leppetrahv. Leping kestis ca 7 aastat...
Ja tuleb välja, et see 70 eurot küsiti alustuseks. Teist korda sel teemal klienditoega suhtlemisel oli summa juba 100
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.04.2018 21:58:28
|
|
|
neid modemeid sulle ei müüdud. neil on raamatupidamises väärtus. tasuta kasutamise tingimuseks on see, et annad seadmed täies komplektis tagasi või maksad välja. see pole nagu lilladel, et müüakse sulle tükkhaaval ja kui kohustus läbi on, on seade sinu st. sul on võimalus see utiliseerida oma kulu ja krijadega.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.04.2018 22:04:19
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| neid modemeid sulle ei müüdud. neil on raamatupidamises väärtus. tasuta kasutamise tingimuseks on see, et annad seadmed täies komplektis tagasi või maksad välja. see pole nagu lilladel, et müüakse sulle tükkhaaval ja kui kohustus läbi on, on seade sinu st. sul on võimalus see utiliseerida oma kulu ja krijadega. |
just. olgu või kiviajast pärit “tasuta” kasutus- või üüriseade siis amortisatsiooni ei arvestata. lõhkusid või kaotasid, maksad täishinna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
16.04.2018 23:45:46
|
|
|
Kas seadustes mainitud nõude aegumist ei saa nõuda?
E: vaatasin, tegu Docsis3.0 VOIP modemiga, millel praegu veel aktiivne kasutusväärtus. Oleks vana EuroDocsis, siis need enam võrku ei sobi.
Millal leping lõppes? Miks lõpetamisel tagasi ei tahetud? Või enam ei kasutanud, kadus ära ja lõpetasid lepingu alles nüüd?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
27.04.2018 10:02:20
|
|
|
| Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
27.04.2018 11:33:09
|
|
|
| nuub kirjutas: |
| Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ? |
yes
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkz11
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
05.05.2018 01:11:39
|
|
|
Võtsin ka prooviks Elisa Elamuse ja sain musta kandilise digiboxi. Teleka taga töötab asi täitsa hästi.
Mõtlesin, et vaataks telefonist ka pilti. Lähen siis TVE lehele, login sisse ja hakkan siduma.
(OT: Kui ma juba kontoris neile oma isikukoodi ja allkirja andsin seadmete vastu siis võiks ju mobiili-id-ga sisse logides asjad ennast ära sidunud olla.. aga see selleks.. uus asi, anname andeks)
Vaatan siis juhiseid kuidas siduda...
Vaja on kolme koodi
1. Digiboksi kiibi ID
2. TV vaatajakaardi number
3. Sidumiskood
Kõrval kohe õnneks juhend ka võtta.
Kust leida vajalikud andmed?
Lülita teler ja digiboks sisse. - OK
Vajuta digiboksi puldil nuppu "Kodu". - Ei ole sellist nuppu.. ilmselt mõtlevad Menu?
Liigu "Teenused ja seaded" > "Seaded" > "Nutiseadmega sidumine". - No ei ole selliseid valikuid kuskil menüüdes. Leian "Diagnostika", kus on olemas MAC aadress, ESN(?) ja tarkvara versiooni infog... Ei ole ID-d, vaatajakaardi numbrit ega sidumiskoodi.
Ronin digiboxi juurde, keeran seamde ümber ja leian sealt ID. 1/3 rehkendust valmis! Sisestame koodi, äkki sellest piisab. Ei piisa...
Google, Elisa koduleht või 2 erinevat Elisa Äppi telefonis ei pakkunud ka muid sidumisvõimalusi.
Kas keegi on suutnud need koodid kuskilt välja võluda? < > < > 1234 ei aidanud...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.05.2018 08:51:48
|
|
|
| Kas menüüst lihtsalt mingist QR koodist ei saa fotot teha?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.05.2018 09:33:36
|
|
|
Äpis on koht " alusta sidumist" ning vanasti sikutas see playst barcode scanneri. Sellega vaatasid ekraanilt boksi vaadet " digiboksiga sidumine" ja sai kõik koodid sealt. Minu jaoks kasutu featuur, eale seda elamuse teket pole viitsind torkida. Üks seade seotud ja viimase testi korral näitas isegi pilti.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkz11
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
05.05.2018 10:07:07
|
|
|
Toega suheldes tuli välja, et mul on Binge lahendus ja see töötab läbi oranzi äpi ja mitte üle veebi. TV Veebis töötab ainult kaabliga modemi puhul.
Teenusega liitudes sain kirja algusega "Aitäh, et valisid Elisa Elamuse. Selleks, et sisseelamine uude teenusesse oleks võimalikult mugav, saadame Sulle väikese juhise.". Nüüd tuleb meelde, et ma 2 kuud tagasi isegi lugesin seda aga ei viitsinud siis asjaga tegeleda.
Kirjas näidatud sammude läbimisel sain telefonis asja tööle.
Ehk on kellelegi tulevikus kasulik...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkz11
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
05.05.2018 10:26:04
|
|
|
Absoluutselt...
Sama nimega erinevate teenuste (lahenduste) müümine ja selle kohta kodulehel (sidumise lehel) vähese info avaldamine on ainult suurkorporatsioonidele.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
05.05.2018 11:58:25
|
|
|
| Nimevahetusest saati pudru ja kapsad olnud. Passib küll aga ekraanile, kui digibox on kokku jooksnud ja rattaid keerutab tekstiga "Elisa Elamus".
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
05.05.2018 16:21:37
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Aplaus. Juhised on nõrkadele.. |
Nagu sa poleks eales ühtegi juhist kasvõi sirvinud
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
05.05.2018 19:41:23
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ma olen nõrk. üsna tihti tuleb vaatamist ette. |
Sa vähemalt tunnistad seda endale.
Aga muidu: manuaali loetakse alles siis, kui miski muu enam ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.05.2018 20:34:41
|
|
|
Ma sain diagonaalis lugedes nii aru, et laurx ironiseeris, point selles, et manual asjalik asi ning enda seisukohalt on manual igati kasulik. Kui funktsionaalne lugemisoskus on ning pidevalt manuale loed, võtad selle üpris ruttu läbi ja võib-olla leiad sealt vajalikkugi. Ise loen ALATI manuali.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
07.05.2018 11:15:46
|
|
|
Küsiks vähe nõu teleka ühendamise kohta.
Olukord hetkel: Koaksiaalkaabel -> "Kaon kcf-la700pco" koos punase kaardiga -> scart -> kineskoopteler
Soovitud olukord: vahetada telekas uue vastu (samsung) ning vaadata "rumalat" teleprogrammi edasi. Ilmselt siis tegu Elisa Klassikuga.
Kas ühendamiseks piisab kaardilugeja ja olemasoleva kaardi kinnitamisest teleka külge? Või on vaja mingisugust digiboksi? Ja kas seda kraami üüritakse või müüakse?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
07.05.2018 12:08:17
|
|
|
Jah, rumala programmi jaoks piisab CAM'ist ja kaardist.
Tegelikult, kui Sa sellise sooviga Elisasse lähed, siis antakse Sulle sealt hoopis nö. "moodulkaart" - selline 2-in-1 seade, kus on CAM ja kaart omavahel ühendatud.
Kunagi tähemehe ajal anti neid nö. tasuta rendile (kui lubasid pühalikult vähemalt 2 aastat klient olla). Nüüd vist väidetavalt enam ei saa (vähemalt üle õhu digile ei antud). Kas ostad välja või rendid.
Kui osta tahad, siis oleks vist mõistlikum mingi selline mitte-paarituv kolmanda poole CAM võtta (laurx oskab seda poolt vast paremini kommenteerida).
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2018 12:16:03
|
|
|
Kõik õige. Osta kuskilt non pairing moodul, otsi samsungiga dvb-c kaabel alt kanalid ja moodul ning digiboksis olev kaart pildid seina poole telekasse. Samsal on osadel mudelitel mooduli jaoks vaja eraldi plastist taskut mis käib teleka tagaküljel kleepeka alla.. tartus saan häälestamusega abiks olla. Tehnik elusast selle jaoks 15+10 eur
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
07.05.2018 15:34:45
|
|
|
~10 aastat vana telekas, mille tuuner aint MPEG-2 toega, sai maale saadetud - kas selline ülalviidatud (suvaline) moodul muudab teleka MPEG-4 võimeliseks või on mingi spetsiifiline moodul selleks vajalik?
Kas tasuta kanaleid saaks vaadata, kui selline conax moodul selle teleka CI pesas ilma kaardita istuks?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
07.05.2018 15:48:06
|
|
|
Moodul ei lisa MPEG-4 võimet, selleks eraldi digiboksi vaja.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|