Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 16:49:26 vasta tsitaadiga

Pole õrna aimugi. Lihtsalt ühel operaatoril on pilt udusem kui teisel. Tuttava juures arvasin põhjuseks olevat vana ja kehva teleka, aga nüüd enam seda vabandust kasutada ei saa...
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 17:11:21 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Kas nii ongi, et kui Elisa ja Telia pilti võrrelda, siis Elisa HD on sama kena, kui Telia SD? Mõlemad kaabliga ja Intek HD-C76CX vs Motorola VIP1003. Sama FullHD telekas.

Telia lihtsalt kuvab HD kanaleid peamistena. Elisa(Starman) HD kanalid (Kanal2, kanal 12, ETV jne) on eraldi kanalitena. Telial aga need tavalise koha peal.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 17:56:04 vasta tsitaadiga

Kanalite asukohtadest mõlema operaatori boksides olen teadlik.

EDIT: Olukorda leevendas tunduvalt HDMI kaabli vahetus icon_cool.gif . Siiski peab märkima, et kehva kaabliga Telia pilt nii halvaks ei läinud, kui Elisa oma.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2018 19:37:41 vasta tsitaadiga

xtr, kas seda võib tsiteerida, et digikaabli vahetusega läks pilt paremaks icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.04.2018 20:18:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
xtr, kas seda võib tsiteerida, et digikaabli vahetusega läks pilt paremaks icon_cool.gif

Kus küll elanud oled - see "kisa" kestab sama kaua kui HDMI-kaableid toodetud on, et erinevate HDMI-kaablitega võid saada erineva kvaliteediga pildi. icon_smile.gif

PS: Kui ma kunagi ostsin enda selle HDMI-kaabli, mis on Digiboksi ning teleri vahel, siis Arvutipoe müüja ütles otse - et ta ei garanteeri, et see kaabel kindlasti korralikku pilti näitab.
Aga paari aastaga, siiani, pole midagi kummalist silma jäänud - ju siis on OK.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 22:42:17 vasta tsitaadiga

Saan aru, et te lasete läbi HDMI kaabli analoogpilti kuidagi? icon_eek.gif icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.04.2018 08:26:17 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Saan aru, et te lasete läbi HDMI kaabli analoogpilti kuidagi? icon_eek.gif icon_neutral.gif

Aga tee siis Kukkel-Google lahti, siis näed milline "nutt ja hala" käib, et HDMI pilt "on jube". icon_smile.gif

Lihtsalt kõige esimesem pealkiri...

HDMI cable with PC gives bad quality. VGA is perfect.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2018 08:43:33 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Saan aru, et te lasete läbi HDMI kaabli analoogpilti kuidagi? icon_eek.gif icon_neutral.gif

Mingi converter vahel? muidu pole nagu võimalik ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2018 08:50:07 vasta tsitaadiga

Magic, miks ple võimalik, analoogsignaali jaoks on ju ainult traati vaja. Vahet pole, millises juhtme jämeduses ja millises vormis pistik on. tavaline komposiit ronib ikka läbi icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 20:31:16 vasta tsitaadiga

Mingit volitust üürinkule tehnikuga maadlemiseks leiab kust?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 22:03:11 vasta tsitaadiga

vanas veebis oli " dokumentide " all. muidu kirjutad vabas vormis. isikukoodid peaks peal olema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 09.04.2018 09:04:21 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Mingit volitust üürinkule tehnikuga maadlemiseks leiab kust?

Kas on põhjus, miks pole üürnik ise teenuste osas lepingut sõlminud? Kui üürileandja seda haldab, siis peab üürnik iga muudatuse tegemiseks alati üürileandja poole pöörduma.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2018 09:24:52 vasta tsitaadiga

Volitus annabki õigused üürnikule asja hallata omaniku seatud piirides. Omand, kui nii väljendada, on lihtsalt korteriomandi omaniku oma.
Ehk siis üürnik ei saa omapäi tellida mingeid teenuseid, liitumisi, torutöid, ümberehitusi ega kohustusi korteri peale. Inimesed suudavad igasugu jama kokku genereerida, mis üürniku lahkudes jääb omaniku klattida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.04.2018 10:03:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Volitus annabki õigused üürnikule asja hallata omaniku seatud piirides. Omand, kui nii väljendada, on lihtsalt korteriomandi omaniku oma.
Ehk siis üürnik ei saa omapäi tellida mingeid teenuseid, liitumisi, torutöid, ümberehitusi ega kohustusi korteri peale. Inimesed suudavad igasugu jama kokku genereerida, mis üürniku lahkudes jääb omaniku klattida.


Eee, päris nii ka pole. See on siiski kokkuleppe küsimus.
Minu korteriomanik nt laseb laseb liituda ja teha, mis ma ise tahan. Eeldusel, et ma teda informeerin asjadest.
Ja ma ei ole veel kuulnud, et opekad kontrolliks kinnisturaamatust tegelikku omanikku kui liitumist tehakse.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 11:32:51 vasta tsitaadiga

See on täiesti normaalne jah, et üürnik teeb ise lepingu enda nimele. Koreteri omanik ei puutu kuidagi asjasse. Kui keegi midagi küsib siis on võimalik üürilepingut näidata (elektrilepingu jaoks vist oli vaja - Telia puhul pole aga miskit vaja näiteks).
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2018 11:50:40 vasta tsitaadiga

See kehtib normaalsete üürnike puhul nii, omanikud, kel aga üürnikust maha jäänud jamasid klaarima peavad, enam nii lahkelt igasugu asju ei tolereeri.
Teoorias jah, lepingu sõlminud klient ise on ikka teenusepakkujaga lepingulises suhtes, mitte see üüripinna omanik, kelle pinnale liitumisleping tehti.
Kui aga üürnikust klient on jätnud konkreetsel aadressil arved maksmata, siis katsuge eelneva võla tasumiseta veel mingeid teenuseid sinna teenusepakkujatelt saada.
Teenusepakkujal pohlad, kas maksab "pind" või "üürnik" Temal on tasumist vajav võlg üleval.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 12:04:11 vasta tsitaadiga

Kokkuleppeid on erinevaid. Samamoodi ka volitusi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.04.2018 21:16:26 vasta tsitaadiga

Tahtsin eilset Erdogani vaadata, aga ei tööta üldse täna see Binge järelvaatamine. thumbs_down.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 22:25:59 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt olen ma midagi täiesti maha maganud, aga miks enam üldse mingit järelvaatamist pole TV-Everywheres? Iga asja puhul ütleb, et peab ostma euro eest salvestus+ miskit miskit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 00:15:09 vasta tsitaadiga

Kas selle Intek HD-C76CX boksi saab tasuta kaasa Elisa Elamusega liitumisel? Ei leia Elisa lehelt kuskilt informatsiooni selle kohta.
Hetkel kasutusel vanem Starmani paketiga väljaostetud digiboks (selline https://www.okidoki.ee/item/starman-digiboks-pult/7338353).

Plaan muuta pakett maakodus, et saada järelvaatamine ja korralik videokvaliteet.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 06:38:11 vasta tsitaadiga

wezz kirjutas:

Plaan muuta pakett maakodus, et saada järelvaatamine ja korralik videokvaliteet.

Arvad, et kui box on HD-võimeline, siis tulebki kohe ilus pilt tuppa? icon_eek.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Shape
HV vaatleja
The Shape

liitunud: 22.08.2003




sõnum 16.04.2018 20:31:02 vasta tsitaadiga

Keegi tark oskab öelda, et kui Elisa küsib Starmanilt aastal 2011 renditud kaabelmodemi ärakaotamise (leping läbi, kolimisel kadus ära, pole aimugi) eest nüüd (A.D. 2018) 70 euronit, siis kui valju häälega ja kui kaua sõimata võiks? icon_evil.gif
Sest umbes kõige paremal juhul üldse maksab see masin praegu maksimaalselt 20 eurot. Et millise loogika alusel säilitab see karp (Cisco EPC3925) peale 7-t aastat ekspluateerimist siiski 55% alghinnast, ehk turuhinnast 3x kõrgema hinna?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 20:33:34 vasta tsitaadiga

Neil peaks leping alles olema. Mis seal kirjutab?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Shape
HV vaatleja
The Shape

liitunud: 22.08.2003




sõnum 16.04.2018 21:25:06 vasta tsitaadiga

Kusjuures nüüd selle küsimuse peale näen lugeda lisatingimustest (saadeti mingid võrdlemisi kohutavad skännid lepingutest, kus seadmete hinnad näha oleks), et modemil on tasuta 12 kuud kasutamist, kui selle aja jooksul katkestada siis leppetrahv. Leping kestis ca 7 aastat...
Ja tuleb välja, et see 70 eurot küsiti alustuseks. Teist korda sel teemal klienditoega suhtlemisel oli summa juba 100 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 21:58:28 vasta tsitaadiga

neid modemeid sulle ei müüdud. neil on raamatupidamises väärtus. tasuta kasutamise tingimuseks on see, et annad seadmed täies komplektis tagasi või maksad välja. see pole nagu lilladel, et müüakse sulle tükkhaaval ja kui kohustus läbi on, on seade sinu st. sul on võimalus see utiliseerida oma kulu ja krijadega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 22:04:19 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
neid modemeid sulle ei müüdud. neil on raamatupidamises väärtus. tasuta kasutamise tingimuseks on see, et annad seadmed täies komplektis tagasi või maksad välja. see pole nagu lilladel, et müüakse sulle tükkhaaval ja kui kohustus läbi on, on seade sinu st. sul on võimalus see utiliseerida oma kulu ja krijadega.


just. olgu või kiviajast pärit “tasuta” kasutus- või üüriseade siis amortisatsiooni ei arvestata. lõhkusid või kaotasid, maksad täishinna.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 16.04.2018 23:45:46 vasta tsitaadiga

Kas seadustes mainitud nõude aegumist ei saa nõuda?

E: vaatasin, tegu Docsis3.0 VOIP modemiga, millel praegu veel aktiivne kasutusväärtus. Oleks vana EuroDocsis, siis need enam võrku ei sobi.

Millal leping lõppes? Miks lõpetamisel tagasi ei tahetud? Või enam ei kasutanud, kadus ära ja lõpetasid lepingu alles nüüd?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 27.04.2018 10:02:20 vasta tsitaadiga

Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 27.04.2018 11:33:09 vasta tsitaadiga

nuub kirjutas:
Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ?

yes

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 23:25:02 vasta tsitaadiga

nuub kirjutas:
Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ?


OT: ei ole aegunud, lihtsalt not trusted Google poolt https://security.googleblog.com/2018/03/distrust-of-symantec-pki-immediate.html
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkz11
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 05.05.2018 01:11:39 vasta tsitaadiga

Võtsin ka prooviks Elisa Elamuse ja sain musta kandilise digiboxi. Teleka taga töötab asi täitsa hästi.

Mõtlesin, et vaataks telefonist ka pilti. Lähen siis TVE lehele, login sisse ja hakkan siduma.
(OT: Kui ma juba kontoris neile oma isikukoodi ja allkirja andsin seadmete vastu siis võiks ju mobiili-id-ga sisse logides asjad ennast ära sidunud olla.. aga see selleks.. uus asi, anname andeks)

Vaatan siis juhiseid kuidas siduda...
Vaja on kolme koodi icon_eek.gif
1. Digiboksi kiibi ID
2. TV vaatajakaardi number
3. Sidumiskood

Kõrval kohe õnneks juhend ka võtta.
Kust leida vajalikud andmed?
Lülita teler ja digiboks sisse. - OK
Vajuta digiboksi puldil nuppu "Kodu". - Ei ole sellist nuppu.. ilmselt mõtlevad Menu?
Liigu "Teenused ja seaded" > "Seaded" > "Nutiseadmega sidumine". - No ei ole selliseid valikuid kuskil menüüdes. Leian "Diagnostika", kus on olemas MAC aadress, ESN(?) ja tarkvara versiooni infog... Ei ole ID-d, vaatajakaardi numbrit ega sidumiskoodi.
Ronin digiboxi juurde, keeran seamde ümber ja leian sealt ID. 1/3 rehkendust valmis! Sisestame koodi, äkki sellest piisab. Ei piisa...

Google, Elisa koduleht või 2 erinevat Elisa Äppi telefonis ei pakkunud ka muid sidumisvõimalusi.

Kas keegi on suutnud need koodid kuskilt välja võluda? < > < > 1234 ei aidanud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 02:17:05 vasta tsitaadiga

Digiboksu menüüs on..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.05.2018 08:51:48 vasta tsitaadiga

Kas menüüst lihtsalt mingist QR koodist ei saa fotot teha?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 09:33:36 vasta tsitaadiga

Äpis on koht " alusta sidumist" ning vanasti sikutas see playst barcode scanneri. Sellega vaatasid ekraanilt boksi vaadet " digiboksiga sidumine" ja sai kõik koodid sealt. Minu jaoks kasutu featuur, eale seda elamuse teket pole viitsind torkida. Üks seade seotud ja viimase testi korral näitas isegi pilti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkz11
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 05.05.2018 10:07:07 vasta tsitaadiga

Toega suheldes tuli välja, et mul on Binge lahendus ja see töötab läbi oranzi äpi ja mitte üle veebi. TV Veebis töötab ainult kaabliga modemi puhul.

Teenusega liitudes sain kirja algusega "Aitäh, et valisid Elisa Elamuse. Selleks, et sisseelamine uude teenusesse oleks võimalikult mugav, saadame Sulle väikese juhise.". Nüüd tuleb meelde, et ma 2 kuud tagasi isegi lugesin seda aga ei viitsinud siis asjaga tegeleda.
Kirjas näidatud sammude läbimisel sain telefonis asja tööle.


Ehk on kellelegi tulevikus kasulik...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 10:18:14 vasta tsitaadiga

Aplaus. Juhised on nõrkadele..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkz11
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 05.05.2018 10:26:04 vasta tsitaadiga

Absoluutselt... icon_smile.gif
Sama nimega erinevate teenuste (lahenduste) müümine ja selle kohta kodulehel (sidumise lehel) vähese info avaldamine on ainult suurkorporatsioonidele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 11:58:25 vasta tsitaadiga

Nimevahetusest saati pudru ja kapsad olnud. Passib küll aga ekraanile, kui digibox on kokku jooksnud ja rattaid keerutab tekstiga "Elisa Elamus".
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 05.05.2018 16:21:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Aplaus. Juhised on nõrkadele..


Nagu sa poleks eales ühtegi juhist kasvõi sirvinud icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 17:44:35 vasta tsitaadiga

ma olen nõrk. üsna tihti tuleb vaatamist ette.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 19:41:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma olen nõrk. üsna tihti tuleb vaatamist ette.

Sa vähemalt tunnistad seda endale. thumbs_up.gif
Aga muidu: manuaali loetakse alles siis, kui miski muu enam ei aita. icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 20:34:41 vasta tsitaadiga

Ma sain diagonaalis lugedes nii aru, et laurx ironiseeris, point selles, et manual asjalik asi ning enda seisukohalt on manual igati kasulik. Kui funktsionaalne lugemisoskus on ning pidevalt manuale loed, võtad selle üpris ruttu läbi ja võib-olla leiad sealt vajalikkugi. Ise loen ALATI manuali.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 01:09:24 vasta tsitaadiga

Pigem ironiseerisin lugemata jätmise ning valitud probleemi lahendamiae viisi üle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 07.05.2018 11:15:46 vasta tsitaadiga

Küsiks vähe nõu teleka ühendamise kohta.

Olukord hetkel: Koaksiaalkaabel -> "Kaon kcf-la700pco" koos punase kaardiga -> scart -> kineskoopteler

Soovitud olukord: vahetada telekas uue vastu (samsung) ning vaadata "rumalat" teleprogrammi edasi. Ilmselt siis tegu Elisa Klassikuga.

Kas ühendamiseks piisab kaardilugeja ja olemasoleva kaardi kinnitamisest teleka külge? Või on vaja mingisugust digiboksi? Ja kas seda kraami üüritakse või müüakse?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 12:08:17 vasta tsitaadiga

Jah, rumala programmi jaoks piisab CAM'ist ja kaardist.
Tegelikult, kui Sa sellise sooviga Elisasse lähed, siis antakse Sulle sealt hoopis nö. "moodulkaart" - selline 2-in-1 seade, kus on CAM ja kaart omavahel ühendatud.

Kunagi tähemehe ajal anti neid nö. tasuta rendile (kui lubasid pühalikult vähemalt 2 aastat klient olla). Nüüd vist väidetavalt enam ei saa (vähemalt üle õhu digile ei antud). Kas ostad välja või rendid.
Kui osta tahad, siis oleks vist mõistlikum mingi selline mitte-paarituv kolmanda poole CAM võtta (laurx oskab seda poolt vast paremini kommenteerida).
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 12:16:03 vasta tsitaadiga

Kõik õige. Osta kuskilt non pairing moodul, otsi samsungiga dvb-c kaabel alt kanalid ja moodul ning digiboksis olev kaart pildid seina poole telekasse. Samsal on osadel mudelitel mooduli jaoks vaja eraldi plastist taskut mis käib teleka tagaküljel kleepeka alla.. tartus saan häälestamusega abiks olla. Tehnik elusast selle jaoks 15+10 eur
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 12:17:17 vasta tsitaadiga

http://www.rde.ee/products/ee/637/40294/sort/1/filter/0_0_0_0/SMART-DTV-CAM-moodul.html
Selline moodul peaks sobima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 13:44:48 vasta tsitaadiga

Sobib.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 15:34:45 vasta tsitaadiga

~10 aastat vana telekas, mille tuuner aint MPEG-2 toega, sai maale saadetud - kas selline ülalviidatud (suvaline) moodul muudab teleka MPEG-4 võimeliseks või on mingi spetsiifiline moodul selleks vajalik?
Kas tasuta kanaleid saaks vaadata, kui selline conax moodul selle teleka CI pesas ilma kaardita istuks?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.05.2018 15:48:06 vasta tsitaadiga

Moodul ei lisa MPEG-4 võimet, selleks eraldi digiboksi vaja.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.