Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 516, 517, 518 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 26.03.2018 13:15:06 vasta tsitaadiga

Minul on tekkinud probleem kus mäng iga 4-5 lahingu järel crashib töölauale. Olen proovinud Safe mode-is, ilma modideta, modidega - vahet pole, ikka sama jama. Profiili lauakaga tegu. Võiks proovida veel SLI keelamist, aga vaevalt see aitab. Ideid kellelgi?
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 14:32:26 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
pyroman11 kirjutas:

Eelmise aasta mai kuus sai sokutatud teenindusse ja palusin puhastust ja pasta vahetust. Sellega peaks vast korras olema.
Eks ma pean iseendaga plaani pidama kas hakata juppe välja vahetama või siis investeerima vähe värskemasse.
Aga tänud kaasaelajatele icon_wink.gif
Kui aasta möödas, siis viimane aeg vanal masinal uuesti hooldus teha.


Hooldus on overrated icon_lol.gif, nagu muster eestlane autoga, õli lisatakse ainult teeninduses!

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.03.2018 16:36:36 vasta tsitaadiga

Omal on ka mäng SSD peal ja mingeid hangumisi pole tähendanud. Enne kui oli HDD peal siis andis küll mingit venimist tunda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 30.03.2018 07:33:14 vasta tsitaadiga

Hea paus siin beer_yum.gif
_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 12:39:30 vasta tsitaadiga

see alguse freeze jne oligi wg rida, pärast eilset uuendust asi korras. Seda desktopi loopimist mul ei ole aga samas vennal pidevalt viskab desktopi või jookseb pange asi ja peab uuesti mängu tulema. Õnneks keset lahingut ei ole vaid enne lahingut. Ta mode ei kasuta ja on ka mängu mitu korda uuesti installinud aga ikka mingi hetk sama häda.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.03.2018 15:37:10 vasta tsitaadiga

Leidsin nähtamatu silla icon_razz1.gif Alates 2:30


Link

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 21:42:11 vasta tsitaadiga

Mürasin natukene ELC90

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 30.03.2018 22:15:32 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
see alguse freeze jne oligi wg rida, pärast eilset uuendust asi korras. Seda desktopi loopimist mul ei ole aga samas vennal pidevalt viskab desktopi või jookseb pange asi ja peab uuesti mängu tulema. Õnneks keset lahingut ei ole vaid enne lahingut. Ta mode ei kasuta ja on ka mängu mitu korda uuesti installinud aga ikka mingi hetk sama häda.


Mul crashis desktopile kas mängu sisse laadides või peale lahingut enne tulemuste näitamist. Aitas SLI keelamine...

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.03.2018 01:15:47 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Mürasin natukene ELC90

Link

Ilus.

Varsti saad woti foorumis lugeda kuidas mirko sind idioodiks peab, et sa tekki ei kasuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 10:55:47 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:

Varsti saad woti foorumis lugeda kuidas mirko sind idioodiks peab, et sa tekki ei kasuta icon_biggrin.gif


Ma ei kujuta ette isegi mis tarkusid sealt võib tulla. Lillakas kõmö ei tööta, kuna on rohelise taustal liiga lihtne ära näha vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2018 11:50:28 vasta tsitaadiga

alyster, hea töö thumbs_up.gif

Muidugi kui su video pealkiri ja promotekst foorumis vastaks rohkem video sisule, saaksid rohkem viewsid icon_smile.gif See polnud mingi niisama müramine, tegid päris korraliku ülevaate, kirjutasid teksti valmis et jutt sujuks jne. Äärepealt poleks vaadanud, nüüd olen täitsa rahul, et klikkisin. Võiksid rohkem contenti toota, kui kunagi striimine huvi pakub, võid PSi saata, aitan üles seadistada.

Ja kirss tordil on muidugi see üks thumbs down seal video all, sealt on näha, et Mirko on ka jälle valdkonda arendamas käinud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 31.03.2018 20:39:07 vasta tsitaadiga

alyster hästi tehtud !
Võid veel selliseid videosi teha täitsa huvitav oli vaadata !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 01.04.2018 00:06:02 vasta tsitaadiga

Äkki keegi selgitaks minusugusele, mida tähendab SLI keelamine?
Mul nüüd sama jama et loobib välja. Kas siis lahingust väljudes, või sisse minnes. Ausalt öelda hakkab tekkima kerge frustratsioon.
Enne seda jama nagu olnud, aga tekkis peale viimast uuendust.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 00:08:35 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Äkki keegi selgitaks minusugusele, mida tähendab SLI keelamine?
Mul nüüd sama jama et loobib välja. Kas siis lahingust väljudes, või sisse minnes. Ausalt öelda hakkab tekkima kerge frustratsioon.
Enne seda jama nagu olnud, aga tekkis peale viimast uuendust.


SLI tähendab kahe või enama nVidia graafikakaardi paarisrakendit. SLI keelamine tähendab, et WoT jääks ainult ühe GPU peale. AMD puhul on see CrossFire.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 10:19:35 vasta tsitaadiga

13 57 on müügis. Worth? icon_lol.gif
E: samas on premme mul piisavalt, ehk aitab ka juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 01.04.2018 11:35:16 vasta tsitaadiga

Sellega saad ainult premium moonaga mängida. Mängimiseks on ta päris äge masin, aga kreda jaoks mõttetu.
30 euro eest saad 3000 kulda lisaks, tank siis maksab 20 eurot.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 01.04.2018 21:32:06 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Minul on tekkinud probleem kus mäng iga 4-5 lahingu järel crashib töölauale. Olen proovinud Safe mode-is, ilma modideta, modidega - vahet pole, ikka sama jama. Profiili lauakaga tegu. Võiks proovida veel SLI keelamist, aga vaevalt see aitab. Ideid kellelgi?

Sama jama. Peale win10 installi ja update 1.0 tekkis.
Sli-ga, ilma Sli-ta, proovinud miljonit varianti.
arvutiks 6700k @ 4,6ghz
32gb ddr4 3000
2x 1070 strix SLI
gaming k6 mobo ja 500 evo ssd

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 01.04.2018 21:43:17 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Minul on tekkinud probleem kus mäng iga 4-5 lahingu järel crashib töölauale. Olen proovinud Safe mode-is, ilma modideta, modidega - vahet pole, ikka sama jama. Profiili lauakaga tegu. Võiks proovida veel SLI keelamist, aga vaevalt see aitab. Ideid kellelgi?

Sama jama. Peale win10 installi ja update 1.0 tekkis.
Sli-ga, ilma Sli-ta, proovinud miljonit varianti.
arvutiks 6700k @ 4,6ghz
32gb ddr4 3000
2x 1070 strix SLI
gaming k6 mobo ja 500 evo ssd


Ma ei teinud peale SLI väljalülitamise midagi - nüüd töötab ka koos modidega kenasti.
EDIT: kunagi varem tekitas Overwolf ka jama - proovi kui see on uninstallitud. Sul viimased driverid?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 01.04.2018 21:47:25 vasta tsitaadiga

Viimased jah.
Aga samas päris 5 mängu tagant vast ei ole. Ütleme nii, et mängides kord tunni-kahe tagant.
Muud mängud toimivad laitmatult. Süüdistan selles WG suutmatust taaskord.
E: Ja isegi kui SLI väljalülitamine aitaks, sisi kannataks ma selle tunnis korra desktopile lendamise ära.
Mängin kõik põhjas ultra peal widescreen 3440x1440 peal. üks 1070 ei ole 100fps jaoks piisav icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.04.2018 10:52:10 vasta tsitaadiga

chatwalker, "Mängin kõik põhjas ultra peal" ongi su probleem. Seal on palju jõudlust nõudvaid seadeid mis tuleks maha keerata, lihtsalt juba mängitavuse huvides:

* Motion Blur
* Grass in sniper mode
* Ground tessellation in sniper mode
* Extra effects in sniper mode

Lisaks, kui mängitavusele ülimat rõhku panna, tuleks maha keerata ka need:

* Post Processing
* Extra Effects
* Enhanced Destruction Physics

Kõik need efektid lisavad mängu elemente, mis küll näevad väga head välja replay videosid tehes, aga praktikas segavad täpset laskmist ja olukorrast aru saamist.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 14:34:58 vasta tsitaadiga

nii. jõudsin koju. Ostsin yhe ROG läppari veel, et ei peaks välismaal olles mingi täieliku rondiga enam pelama. Lihtsalt võimatu oli mängida mingi rondiga icon_evil.gif thumbs_down.gif

installin hetkel mängu, vaatab mis setinguid too siis välja veab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.04.2018 16:00:26 vasta tsitaadiga

kr6ll, loodan et sul jäi siis kõrva taha siin varem läpakatega seoses arutatu, et alla GTX 1060 väga ei tasu võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 02.04.2018 16:24:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
chatwalker, "Mängin kõik põhjas ultra peal" ongi su probleem. Seal on palju jõudlust nõudvaid seadeid mis tuleks maha keerata, lihtsalt juba mängitavuse huvides:

* Motion Blur
* Grass in sniper mode
* Ground tessellation in sniper mode
* Extra effects in sniper mode

Lisaks, kui mängitavusele ülimat rõhku panna, tuleks maha keerata ka need:

* Post Processing
* Extra Effects
* Enhanced Destruction Physics

Kõik need efektid lisavad mängu elemente, mis küll näevad väga head välja replay videosid tehes, aga praktikas segavad täpset laskmist ja olukorrast aru saamist.


Mul ei ole FPS probleemi, mul on probleem desktopile viskamisega aeg/ajalt.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:28:58 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, loodan et sul jäi siis kõrva taha siin varem läpakatega seoses arutatu, et alla GTX 1060 väga ei tasu võtta icon_smile.gif


Ostsin siit foorumist kasutatuna icon_rolleyes.gif
selline ta on: i7 6700HQ / 16GB RA / GTX 1070 / 15,6" FullHD / 256GB SSD / 1TB HDD / W10

tegin paar mängu. Mäng ise pani kõik põhja. Paar asja kruttisin maha. Kas seda test proget saab veel jooksutada mis tulemusi näitas numbritena?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 02.04.2018 16:32:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
chatwalker, "Mängin kõik põhjas ultra peal" ongi su probleem. Seal on palju jõudlust nõudvaid seadeid mis tuleks maha keerata, lihtsalt juba mängitavuse huvides:

* Motion Blur
* Grass in sniper mode
* Ground tessellation in sniper mode
* Extra effects in sniper mode

Lisaks, kui mängitavusele ülimat rõhku panna, tuleks maha keerata ka need:

* Post Processing
* Extra Effects
* Enhanced Destruction Physics

Kõik need efektid lisavad mängu elemente, mis küll näevad väga head välja replay videosid tehes, aga praktikas segavad täpset laskmist ja olukorrast aru saamist.

Aga keerasin tesselationi ja post processingu maha koos sniper grassiga ja FPS tõusis 102 pealt nii umber 110-115 peale.(Mul Predator x34 monitor, ehk siis tegelikult sellest kasu pole, see 100hz ultrawide) Seega tänud nipi eest. Aga desktopile loopimine ikak veel päevakorras. Tavaliselt siis battle countdowni alguses või peale lahingut, enne skoori kuvamist.
Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:36:56 vasta tsitaadiga

kr6ll, https://wotencore.net/3343_en1
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:39:17 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:

Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat.
Mäletan, et aegu tagasi oli mul ka sama teema - vahetasin modpacki ja asi lahenes.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:58:06 vasta tsitaadiga

tegin testi ära, tulemus on ultra 20063
see teine ROG, mis mul veel on aga vanem, sai sellise tulemuse(aru ma ei saa kuidas vahe nii suur on icon_rolleyes.gif Kõik muu on sama aga kaart on GTX 960m) icon_confused.gif :

Tirisin kah selle testi alla
Mul siis asuse läpakas:
CPU: Intel i7-6700HQ@266GHz
GPU: NIVIDIA GeForce GTX960M
Video: 4,0GB
RAM: 16GB
OS: Win10 Pro

Minimum: 52856
Medium: 14719
Ultra: 5496
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.04.2018 17:17:42 vasta tsitaadiga

chatwalker, mõtlesin rohkem, et ehk saad ühe kaardiga fpsi 100 kanti optimeerida, see lahendab ka CTD probleemi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 02.04.2018 18:33:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat.


Minu seniste kogemuste baasil arvan, et see on modide teema

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:13:15 vasta tsitaadiga

mis tier X tank osta Jagdpanzer E 100, IS 7 või Super Conqueror
_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 20:00:58 vasta tsitaadiga

phljuh kirjutas:
mis tier X tank osta Jagdpanzer E 100, IS 7 või Super Conqueror
3,2,1
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 02.04.2018 21:09:15 vasta tsitaadiga

Märts 2018, klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.04.2018 21:24:47 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
phljuh kirjutas:
mis tier X tank osta Jagdpanzer E 100, IS 7 või Super Conqueror
3,2,1


Nõuanne on kümpi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 23:50:06 vasta tsitaadiga

on ikka vahe küll millise raaliga mängida. Mängisin mingi vana juustu läppariga, millel pole isegi eraldi videokaarti ja õnnestus võita isegi miskit aga tulemust oli võimatu teha, nüüd uuema raaliga, täissetingutel, saab ka tulemust teha. Pelasin küll aint lighte aga tänu normaalsele raalile sai ikka ka võidelda nii, et päris sekund/kaader mäng ei jooksnud icon_rolleyes.gif
Viimased 30 päeva olen aint seda 1.0 teind ja vahe tänase 10 mängu, uus raal, ja eelneva kehva raaliga tehtud mängude vahe on ikka suur



Igastahes see 1.0 on ikka kenam mängida küll ja kaardid on ka imho paremaks tehtud
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 03.04.2018 10:33:29 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:


Igastahes see 1.0 on ikka kenam mängida küll ja kaardid on ka imho paremaks tehtud


Olles ise ka nüüüd natuke mänginud HD mappe, siis pean ütlema, et osad kaadid ikka täiesti perse keeratud!

Abbey - veel koridorim kui enne, can you be leave it!?
Fjords - full pask, nagu millega mõeldi, kui sellist sitta disaniti!?
Erlenberg - ajuvabaduse tippsaavutus, lihtsalt, no comments. Eelmise patchi hea assault map on keeratud mingiks über onafestiks
Fishermans bay - ei saa veel ausalt täpselt aru, aga suht kahtlane meta on seal, sisult käib mingi võitlus ühe kontrollpunkti pärast

Ülejäänud map'id tegelikult samad mis enne ja ka meta tänu sellele täitsa OK. Glacier on tegelt üsna huvitav ja hea metaga mäp thumbs_up.gif

Üldiselt mis tundub on see, et WG on soovinud tuua tagasi campivama metat mängu. Et lahingud puude ja metsade vahel fappivatele TD'le rohkem sobiks! See muidugi neil väga hästi õnnestunud ka, sest nüüd pakuvad isegi peljalt puud nii suurt camo, et kui mingi skorpa oma 130mm toruga laseb, siis spotti ei saa, isegi kui ta on 500m view range'iga tankist 200 m kaugusel. Nagu wtf??
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 10:37:20 vasta tsitaadiga

ei tea, ehk on rohkem kämpimist aga mul savi, ons kuda on, tuleb kohaneda jõudumööda. Yldmulje mulle meeldib hetkel igastahes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 03.04.2018 11:21:16 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
kr6ll kirjutas:


Igastahes see 1.0 on ikka kenam mängida küll ja kaardid on ka imho paremaks tehtud


Olles ise ka nüüüd natuke mänginud HD mappe, siis pean ütlema, et osad kaadid ikka täiesti <b>piix</b> keeratud!

Abbey - veel koridorim kui enne, can you be leave it!?
Fjords - full piix, nagu millega mõeldi, kui sellist sitta disaniti!?
Erlenberg - ajuvabaduse tippsaavutus, lihtsalt, no comments. Eelmise patchi hea assault map on keeratud mingiks über onafestiks
Fishermans bay - ei saa veel ausalt täpselt aru, aga suht kahtlane meta on seal, sisult käib mingi võitlus ühe kontrollpunkti pärast

Ülejäänud map'id tegelikult samad mis enne ja ka meta tänu sellele täitsa OK. Glacier on tegelt üsna huvitav ja hea metaga mäp thumbs_up.gif

Üldiselt mis tundub on see, et WG on soovinud tuua tagasi campivama metat mängu. Et lahingud puude ja metsade vahel fappivatele TD'le rohkem sobiks! See muidugi neil väga hästi õnnestunud ka, sest nüüd pakuvad isegi peljalt puud nii suurt camo, et kui mingi skorpa oma 130mm toruga laseb, siis spotti ei saa, isegi kui ta on 500m view range'iga tankist 200 m kaugusel. Nagu wtf??


thumbs_up.gif Täpselt! Kui enne oli Erlenberg üks parimaid mappe, siis nüüd asjad nii halvad, et paha hakkab.
Fischermanist pole nagu aru saanud, kõik oleks suures plaanis sama aga tiimid käituvad nagu zombid. Muhvigi ei saa aru.

Üks pettumus ka. Mõtlesin, et teen Mausi lõpuks ära. Kunagine tier IX VK`ga sai Maus küll lahti tehtud aga sinna see jäi. Siis tuli Mausi asemele see Pz Kpf VII või mis iganes. No vaatasin arvustusi ja nagu ei kutsunud välja ostma. Mõtlesin et las olla. Nüüd see minimauside rida tundus huvitav. Vk 100P oli päris ok. Nüüd see järgmine minimauss on küll täielik pettumus! Relva pene tavamoonaga tier X lahingutes (mis on valdavalt) on nii hale, et paha hakkab. Ja kui ma nüüd aru sain, siis Mausil sama relv? No mida hekki? Oled üks suur kolakas aeglast metalli ja üritad midagi peneda. Samal ajal kui artyd annavad tuld ja vaenlase medikad lasevad kullaga igast asendist. Muidugi võiks ise ka kulda lasta, aga ma veel siiani WG peale veits solvunud selle nädalase (omaarust ebaõiglase) bänni pärast ja ei kavatse niipea kulda osta, et teisi tanke lahti konvertida. Seega püüan kulud madalal hoida. Lasen siis kui teisiti ei saa.
Ühesõnaga, peale armori ei näe ma selles liinis enam midagi head ja armorgi on küsitava väärtusega, kui iga töll laseb kullaga läbi. Ja see goldspamfest jätkub ikka veel täiega! Eile lasi näiteks üks Scorpa puhast kulda minu HWK pihta korda kaks, mis on nii õhuke, et....no ok saan aru kui sul kuld rauas ja ei taha vahetama hakata või mis iganes. Aga meil oli top tier VIII lahing ja ma ei näinud küll midagi sellise armoriga, millest isegi mina poleks läbi lasknud. Peale lahingut lihtsalt küsisin tüübilt, et sorry aga miks kullaga? Tüüp lihtsalt kähvas, et why not? icon_biggrin.gif
Kurat....liiga palju virisema hakanud vist jälle icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 03.04.2018 11:31:54 vasta tsitaadiga

Fjords on kõige hullem. Keskel peaks mägi siiski lukus olema, sinna üles ei saaks keegi minna. Ta spotib sealt kõik lahti, mitte kusagil pole end peita. Erlenberg on isegi mängitav, parem kui Fjords, sest seal on vähemalt taganemisruumi.
Fishermans bay on praegu siiski parem kui ta varem oli.

pyroman11: Tier 10 pole väga mõtet osta, sest nendega on ikkagi väga raske mängida kui full premiumiga ei mängi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 03.04.2018 11:36:00 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:

Olles ise ka nüüüd natuke mänginud HD mappe, siis pean ütlema, et osad kaadid ikka täiesti <b>piix</b> keeratud!
Abbey - veel koridorim kui enne, can you be leave it!?
Fjords - full piix, nagu millega mõeldi, kui sellist sitta disaniti!?
Erlenberg - ajuvabaduse tippsaavutus, lihtsalt, no comments. Eelmise patchi hea assault map on keeratud mingiks über onafestiks
Fishermans bay - ei saa veel ausalt täpselt aru, aga suht kahtlane meta on seal, sisult käib mingi võitlus ühe kontrollpunkti pärast

Nõus täielikult sellega, et Abbey, Fjords ja Erlenberg (eriti just see) on ikka oluliselt kehvemaks tehtud. Samuti Murovanka ja Prokhorovka on tehtud veel rohkem campimise kaartideks. Päris keeruline on seal TD-sid (eriti rootslasi) skaudiga lahti tõmmata. Muidu kaardid kenamad, kuigi igast segavat tilu-lilu on ka kohati liiga palju lisatud. Objektide (kivimüürid) purunemine on naljakas ja ebaloomulik.

Fisherman meeldib natuke rohkem kui enne, see keskosa on nüüd eriti oluline ja seal neid põõsaid võib-olla isegi liiga palju. Seal mäng avatum vähemalt seniste kogemuste põhjal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 11:48:10 vasta tsitaadiga

kui kaardid oleks suuremad siis oleks kõik suht ok. Hetkel ühes nurgas peeretad siis teises on kohe lõhn tunda. Mulle see ainuke suur map meeldib, kahju, et aint t10.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 03.04.2018 11:55:43 vasta tsitaadiga

Kaardi suuremaks tegemine ei aita midagi, sest siis keegi põgeneb kuhugi kaugele ära ja ei leiagi teda üles. See mäng on ikkagi kontaktmäng. Grand battles oleks täiesti mängitav kui seal artysid poleks. 4 artyt rikub mängu totaalselt ära. Kas need uue versiooniga on üldse alles, ma pole mänginud enam ammu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 12:26:06 vasta tsitaadiga

Erlenberg - uus versioon täiesti mängitav. Eelmine oli täis piix, vahepeal kaaluti ju isegi sellest loobumist. Eriti rankedis oli see full camp 99% ajast. 2/3 mängudest lõppes seal tavaliselt viigiga.
Fjords - parem kui enne. Palju uusi laskesuundi. Enam ei murta niisama lihtsalt ühelt poolt karistamatult läbi.

Ma saan aru et "kiunu" panevad ennekõike need kes harjunud medikatega ringi rallima.
Hetkeseis on selline, et kaardid põõsaid täis ja igas neist võib üks Elc Even 90 kükitada keda 3 TD-d tagant katavad.
Mina kes armastan palju TD-ga põõsas passida olen igatahes rahul. icon_lol.gif
Camo skill on üldiselt ühtäkki väga hinda läinud.

Negatiivsena tooks välja et Himmelstorf on mõttetult väike nüüd. Pmst hea skaut on võimeline tõmbama kogu vastaste baasi mängu algul lahti.
+ artyga pole seal enam midagi praktiliselt teha kuna sa oled 90% ajast kellelegi nähtav.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 12:29:05 vasta tsitaadiga

Minu ainuke kurtmine antud hetkel mapi teemal puudutab ainult Erlenbergi. Ei viitsi isegi pikalt kirjutada sellest - lihtsalt nii halb on.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 12:30:46 vasta tsitaadiga

Täitsa uustulnuk siin, mänignud paar päeva, kui mingeid häid guide soovitada siis andke tuld, nii video kui ka tekst.

Keegi on kogenud mängu tööle paneku ajal crashi? Nimelt laeb mul esimene screen ära mängu, siis viskab desktopile, natukene aega mööda ja ütleb et videokaardi error.
Vahest läheb tööle ja vahest mitte. Ntks panen start in safe mode, siis kord läheb ja kord mitte, sama ka reset graphics valik.
Mängu saab siis pole mingeid probleeme, jookseb kõik ultra peal soliidselt ja mängus endas pole crashinud.
Kaardiks on GTX 970.

Tänud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.04.2018 12:33:50 vasta tsitaadiga

Otto Carius kirjutas ka kindlasti väejuhatusele kaebekirju kui halb ikka teatud kohtades tankiga sõdida on ja ärge palun enam sinna meid saatke thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 12:39:23 vasta tsitaadiga

saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.

Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.

Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 13:03:29 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.

Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.

Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?


Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 13:12:17 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
bladerunner kirjutas:
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.

Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.

Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?


Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
Vanilla klienti kasutad?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 03.04.2018 13:14:29 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Otto Carius kirjutas ka kindlasti väejuhatusele kaebekirju kui halb ikka teatud kohtades tankiga sõdida on ja ärge palun enam sinna meid saatke thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


rofl.gif rofl.gif thumbs_up.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 516, 517, 518 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.