Minul on tekkinud probleem kus mäng iga 4-5 lahingu järel crashib töölauale. Olen proovinud Safe mode-is, ilma modideta, modidega - vahet pole, ikka sama jama. Profiili lauakaga tegu. Võiks proovida veel SLI keelamist, aga vaevalt see aitab. Ideid kellelgi? _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Eelmise aasta mai kuus sai sokutatud teenindusse ja palusin puhastust ja pasta vahetust. Sellega peaks vast korras olema.
Eks ma pean iseendaga plaani pidama kas hakata juppe välja vahetama või siis investeerima vähe värskemasse.
Aga tänud kaasaelajatele
Kui aasta möödas, siis viimane aeg vanal masinal uuesti hooldus teha.
Hooldus on overrated , nagu muster eestlane autoga, õli lisatakse ainult teeninduses! _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
see alguse freeze jne oligi wg rida, pärast eilset uuendust asi korras. Seda desktopi loopimist mul ei ole aga samas vennal pidevalt viskab desktopi või jookseb pange asi ja peab uuesti mängu tulema. Õnneks keset lahingut ei ole vaid enne lahingut. Ta mode ei kasuta ja on ka mängu mitu korda uuesti installinud aga ikka mingi hetk sama häda. _________________
see alguse freeze jne oligi wg rida, pärast eilset uuendust asi korras. Seda desktopi loopimist mul ei ole aga samas vennal pidevalt viskab desktopi või jookseb pange asi ja peab uuesti mängu tulema. Õnneks keset lahingut ei ole vaid enne lahingut. Ta mode ei kasuta ja on ka mängu mitu korda uuesti installinud aga ikka mingi hetk sama häda.
Mul crashis desktopile kas mängu sisse laadides või peale lahingut enne tulemuste näitamist. Aitas SLI keelamine... _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Muidugi kui su video pealkiri ja promotekst foorumis vastaks rohkem video sisule, saaksid rohkem viewsid See polnud mingi niisama müramine, tegid päris korraliku ülevaate, kirjutasid teksti valmis et jutt sujuks jne. Äärepealt poleks vaadanud, nüüd olen täitsa rahul, et klikkisin. Võiksid rohkem contenti toota, kui kunagi striimine huvi pakub, võid PSi saata, aitan üles seadistada.
Ja kirss tordil on muidugi see üks thumbs down seal video all, sealt on näha, et Mirko on ka jälle valdkonda arendamas käinud.
Äkki keegi selgitaks minusugusele, mida tähendab SLI keelamine?
Mul nüüd sama jama et loobib välja. Kas siis lahingust väljudes, või sisse minnes. Ausalt öelda hakkab tekkima kerge frustratsioon.
Enne seda jama nagu olnud, aga tekkis peale viimast uuendust. _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Äkki keegi selgitaks minusugusele, mida tähendab SLI keelamine?
Mul nüüd sama jama et loobib välja. Kas siis lahingust väljudes, või sisse minnes. Ausalt öelda hakkab tekkima kerge frustratsioon.
Enne seda jama nagu olnud, aga tekkis peale viimast uuendust.
SLI tähendab kahe või enama nVidia graafikakaardi paarisrakendit. SLI keelamine tähendab, et WoT jääks ainult ühe GPU peale. AMD puhul on see CrossFire.
Sellega saad ainult premium moonaga mängida. Mängimiseks on ta päris äge masin, aga kreda jaoks mõttetu.
30 euro eest saad 3000 kulda lisaks, tank siis maksab 20 eurot.
Minul on tekkinud probleem kus mäng iga 4-5 lahingu järel crashib töölauale. Olen proovinud Safe mode-is, ilma modideta, modidega - vahet pole, ikka sama jama. Profiili lauakaga tegu. Võiks proovida veel SLI keelamist, aga vaevalt see aitab. Ideid kellelgi?
Sama jama. Peale win10 installi ja update 1.0 tekkis.
Sli-ga, ilma Sli-ta, proovinud miljonit varianti.
arvutiks 6700k @ 4,6ghz
32gb ddr4 3000
2x 1070 strix SLI
gaming k6 mobo ja 500 evo ssd _________________
Minul on tekkinud probleem kus mäng iga 4-5 lahingu järel crashib töölauale. Olen proovinud Safe mode-is, ilma modideta, modidega - vahet pole, ikka sama jama. Profiili lauakaga tegu. Võiks proovida veel SLI keelamist, aga vaevalt see aitab. Ideid kellelgi?
Sama jama. Peale win10 installi ja update 1.0 tekkis.
Sli-ga, ilma Sli-ta, proovinud miljonit varianti.
arvutiks 6700k @ 4,6ghz
32gb ddr4 3000
2x 1070 strix SLI
gaming k6 mobo ja 500 evo ssd
Ma ei teinud peale SLI väljalülitamise midagi - nüüd töötab ka koos modidega kenasti.
EDIT: kunagi varem tekitas Overwolf ka jama - proovi kui see on uninstallitud. Sul viimased driverid? _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Viimased jah.
Aga samas päris 5 mängu tagant vast ei ole. Ütleme nii, et mängides kord tunni-kahe tagant.
Muud mängud toimivad laitmatult. Süüdistan selles WG suutmatust taaskord.
E: Ja isegi kui SLI väljalülitamine aitaks, sisi kannataks ma selle tunnis korra desktopile lendamise ära.
Mängin kõik põhjas ultra peal widescreen 3440x1440 peal. üks 1070 ei ole 100fps jaoks piisav _________________
chatwalker, "Mängin kõik põhjas ultra peal" ongi su probleem. Seal on palju jõudlust nõudvaid seadeid mis tuleks maha keerata, lihtsalt juba mängitavuse huvides:
* Motion Blur
* Grass in sniper mode
* Ground tessellation in sniper mode
* Extra effects in sniper mode
Lisaks, kui mängitavusele ülimat rõhku panna, tuleks maha keerata ka need:
* Post Processing
* Extra Effects
* Enhanced Destruction Physics
Kõik need efektid lisavad mängu elemente, mis küll näevad väga head välja replay videosid tehes, aga praktikas segavad täpset laskmist ja olukorrast aru saamist.
nii. jõudsin koju. Ostsin yhe ROG läppari veel, et ei peaks välismaal olles mingi täieliku rondiga enam pelama. Lihtsalt võimatu oli mängida mingi rondiga
installin hetkel mängu, vaatab mis setinguid too siis välja veab
chatwalker, "Mängin kõik põhjas ultra peal" ongi su probleem. Seal on palju jõudlust nõudvaid seadeid mis tuleks maha keerata, lihtsalt juba mängitavuse huvides:
* Motion Blur
* Grass in sniper mode
* Ground tessellation in sniper mode
* Extra effects in sniper mode
Lisaks, kui mängitavusele ülimat rõhku panna, tuleks maha keerata ka need:
* Post Processing
* Extra Effects
* Enhanced Destruction Physics
Kõik need efektid lisavad mängu elemente, mis küll näevad väga head välja replay videosid tehes, aga praktikas segavad täpset laskmist ja olukorrast aru saamist.
Mul ei ole FPS probleemi, mul on probleem desktopile viskamisega aeg/ajalt. _________________
chatwalker, "Mängin kõik põhjas ultra peal" ongi su probleem. Seal on palju jõudlust nõudvaid seadeid mis tuleks maha keerata, lihtsalt juba mängitavuse huvides:
* Motion Blur
* Grass in sniper mode
* Ground tessellation in sniper mode
* Extra effects in sniper mode
Lisaks, kui mängitavusele ülimat rõhku panna, tuleks maha keerata ka need:
* Post Processing
* Extra Effects
* Enhanced Destruction Physics
Kõik need efektid lisavad mängu elemente, mis küll näevad väga head välja replay videosid tehes, aga praktikas segavad täpset laskmist ja olukorrast aru saamist.
Aga keerasin tesselationi ja post processingu maha koos sniper grassiga ja FPS tõusis 102 pealt nii umber 110-115 peale.(Mul Predator x34 monitor, ehk siis tegelikult sellest kasu pole, see 100hz ultrawide) Seega tänud nipi eest. Aga desktopile loopimine ikak veel päevakorras. Tavaliselt siis battle countdowni alguses või peale lahingut, enne skoori kuvamist.
Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat. _________________
tegin testi ära, tulemus on ultra 20063
see teine ROG, mis mul veel on aga vanem, sai sellise tulemuse(aru ma ei saa kuidas vahe nii suur on Kõik muu on sama aga kaart on GTX 960m) :
Tirisin kah selle testi alla
Mul siis asuse läpakas:
CPU: Intel i7-6700HQ@266GHz
GPU: NIVIDIA GeForce GTX960M
Video: 4,0GB
RAM: 16GB
OS: Win10 Pro
Lisaks veel niipalju,et peale seda, kui on mängust välja visanud, siis uuesti mängu logides ei tööta z-käsud, minimapil pingimine ja chat.
Minu seniste kogemuste baasil arvan, et see on modide teema _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
on ikka vahe küll millise raaliga mängida. Mängisin mingi vana juustu läppariga, millel pole isegi eraldi videokaarti ja õnnestus võita isegi miskit aga tulemust oli võimatu teha, nüüd uuema raaliga, täissetingutel, saab ka tulemust teha. Pelasin küll aint lighte aga tänu normaalsele raalile sai ikka ka võidelda nii, et päris sekund/kaader mäng ei jooksnud
Viimased 30 päeva olen aint seda 1.0 teind ja vahe tänase 10 mängu, uus raal, ja eelneva kehva raaliga tehtud mängude vahe on ikka suur
Igastahes see 1.0 on ikka kenam mängida küll ja kaardid on ka imho paremaks tehtud
Igastahes see 1.0 on ikka kenam mängida küll ja kaardid on ka imho paremaks tehtud
Olles ise ka nüüüd natuke mänginud HD mappe, siis pean ütlema, et osad kaadid ikka täiesti perse keeratud!
Abbey - veel koridorim kui enne, can you be leave it!?
Fjords - full pask, nagu millega mõeldi, kui sellist sitta disaniti!?
Erlenberg - ajuvabaduse tippsaavutus, lihtsalt, no comments. Eelmise patchi hea assault map on keeratud mingiks über onafestiks
Fishermans bay - ei saa veel ausalt täpselt aru, aga suht kahtlane meta on seal, sisult käib mingi võitlus ühe kontrollpunkti pärast
Ülejäänud map'id tegelikult samad mis enne ja ka meta tänu sellele täitsa OK. Glacier on tegelt üsna huvitav ja hea metaga mäp
Üldiselt mis tundub on see, et WG on soovinud tuua tagasi campivama metat mängu. Et lahingud puude ja metsade vahel fappivatele TD'le rohkem sobiks! See muidugi neil väga hästi õnnestunud ka, sest nüüd pakuvad isegi peljalt puud nii suurt camo, et kui mingi skorpa oma 130mm toruga laseb, siis spotti ei saa, isegi kui ta on 500m view range'iga tankist 200 m kaugusel. Nagu wtf??
Igastahes see 1.0 on ikka kenam mängida küll ja kaardid on ka imho paremaks tehtud
Olles ise ka nüüüd natuke mänginud HD mappe, siis pean ütlema, et osad kaadid ikka täiesti <b>piix</b> keeratud!
Abbey - veel koridorim kui enne, can you be leave it!?
Fjords - full piix, nagu millega mõeldi, kui sellist sitta disaniti!?
Erlenberg - ajuvabaduse tippsaavutus, lihtsalt, no comments. Eelmise patchi hea assault map on keeratud mingiks über onafestiks
Fishermans bay - ei saa veel ausalt täpselt aru, aga suht kahtlane meta on seal, sisult käib mingi võitlus ühe kontrollpunkti pärast
Ülejäänud map'id tegelikult samad mis enne ja ka meta tänu sellele täitsa OK. Glacier on tegelt üsna huvitav ja hea metaga mäp
Üldiselt mis tundub on see, et WG on soovinud tuua tagasi campivama metat mängu. Et lahingud puude ja metsade vahel fappivatele TD'le rohkem sobiks! See muidugi neil väga hästi õnnestunud ka, sest nüüd pakuvad isegi peljalt puud nii suurt camo, et kui mingi skorpa oma 130mm toruga laseb, siis spotti ei saa, isegi kui ta on 500m view range'iga tankist 200 m kaugusel. Nagu wtf??
Täpselt! Kui enne oli Erlenberg üks parimaid mappe, siis nüüd asjad nii halvad, et paha hakkab.
Fischermanist pole nagu aru saanud, kõik oleks suures plaanis sama aga tiimid käituvad nagu zombid. Muhvigi ei saa aru.
Üks pettumus ka. Mõtlesin, et teen Mausi lõpuks ära. Kunagine tier IX VK`ga sai Maus küll lahti tehtud aga sinna see jäi. Siis tuli Mausi asemele see Pz Kpf VII või mis iganes. No vaatasin arvustusi ja nagu ei kutsunud välja ostma. Mõtlesin et las olla. Nüüd see minimauside rida tundus huvitav. Vk 100P oli päris ok. Nüüd see järgmine minimauss on küll täielik pettumus! Relva pene tavamoonaga tier X lahingutes (mis on valdavalt) on nii hale, et paha hakkab. Ja kui ma nüüd aru sain, siis Mausil sama relv? No mida hekki? Oled üks suur kolakas aeglast metalli ja üritad midagi peneda. Samal ajal kui artyd annavad tuld ja vaenlase medikad lasevad kullaga igast asendist. Muidugi võiks ise ka kulda lasta, aga ma veel siiani WG peale veits solvunud selle nädalase (omaarust ebaõiglase) bänni pärast ja ei kavatse niipea kulda osta, et teisi tanke lahti konvertida. Seega püüan kulud madalal hoida. Lasen siis kui teisiti ei saa.
Ühesõnaga, peale armori ei näe ma selles liinis enam midagi head ja armorgi on küsitava väärtusega, kui iga töll laseb kullaga läbi. Ja see goldspamfest jätkub ikka veel täiega! Eile lasi näiteks üks Scorpa puhast kulda minu HWK pihta korda kaks, mis on nii õhuke, et....no ok saan aru kui sul kuld rauas ja ei taha vahetama hakata või mis iganes. Aga meil oli top tier VIII lahing ja ma ei näinud küll midagi sellise armoriga, millest isegi mina poleks läbi lasknud. Peale lahingut lihtsalt küsisin tüübilt, et sorry aga miks kullaga? Tüüp lihtsalt kähvas, et why not?
Kurat....liiga palju virisema hakanud vist jälle _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Fjords on kõige hullem. Keskel peaks mägi siiski lukus olema, sinna üles ei saaks keegi minna. Ta spotib sealt kõik lahti, mitte kusagil pole end peita. Erlenberg on isegi mängitav, parem kui Fjords, sest seal on vähemalt taganemisruumi.
Fishermans bay on praegu siiski parem kui ta varem oli.
pyroman11: Tier 10 pole väga mõtet osta, sest nendega on ikkagi väga raske mängida kui full premiumiga ei mängi.
Olles ise ka nüüüd natuke mänginud HD mappe, siis pean ütlema, et osad kaadid ikka täiesti <b>piix</b> keeratud!
Abbey - veel koridorim kui enne, can you be leave it!?
Fjords - full piix, nagu millega mõeldi, kui sellist sitta disaniti!?
Erlenberg - ajuvabaduse tippsaavutus, lihtsalt, no comments. Eelmise patchi hea assault map on keeratud mingiks über onafestiks
Fishermans bay - ei saa veel ausalt täpselt aru, aga suht kahtlane meta on seal, sisult käib mingi võitlus ühe kontrollpunkti pärast
Nõus täielikult sellega, et Abbey, Fjords ja Erlenberg (eriti just see) on ikka oluliselt kehvemaks tehtud. Samuti Murovanka ja Prokhorovka on tehtud veel rohkem campimise kaartideks. Päris keeruline on seal TD-sid (eriti rootslasi) skaudiga lahti tõmmata. Muidu kaardid kenamad, kuigi igast segavat tilu-lilu on ka kohati liiga palju lisatud. Objektide (kivimüürid) purunemine on naljakas ja ebaloomulik.
Fisherman meeldib natuke rohkem kui enne, see keskosa on nüüd eriti oluline ja seal neid põõsaid võib-olla isegi liiga palju. Seal mäng avatum vähemalt seniste kogemuste põhjal.
kui kaardid oleks suuremad siis oleks kõik suht ok. Hetkel ühes nurgas peeretad siis teises on kohe lõhn tunda. Mulle see ainuke suur map meeldib, kahju, et aint t10. _________________
Kaardi suuremaks tegemine ei aita midagi, sest siis keegi põgeneb kuhugi kaugele ära ja ei leiagi teda üles. See mäng on ikkagi kontaktmäng. Grand battles oleks täiesti mängitav kui seal artysid poleks. 4 artyt rikub mängu totaalselt ära. Kas need uue versiooniga on üldse alles, ma pole mänginud enam ammu.
Erlenberg - uus versioon täiesti mängitav. Eelmine oli täis piix, vahepeal kaaluti ju isegi sellest loobumist. Eriti rankedis oli see full camp 99% ajast. 2/3 mängudest lõppes seal tavaliselt viigiga.
Fjords - parem kui enne. Palju uusi laskesuundi. Enam ei murta niisama lihtsalt ühelt poolt karistamatult läbi.
Ma saan aru et "kiunu" panevad ennekõike need kes harjunud medikatega ringi rallima.
Hetkeseis on selline, et kaardid põõsaid täis ja igas neist võib üks Elc Even 90 kükitada keda 3 TD-d tagant katavad.
Mina kes armastan palju TD-ga põõsas passida olen igatahes rahul.
Camo skill on üldiselt ühtäkki väga hinda läinud.
Negatiivsena tooks välja et Himmelstorf on mõttetult väike nüüd. Pmst hea skaut on võimeline tõmbama kogu vastaste baasi mängu algul lahti.
+ artyga pole seal enam midagi praktiliselt teha kuna sa oled 90% ajast kellelegi nähtav. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Täitsa uustulnuk siin, mänignud paar päeva, kui mingeid häid guide soovitada siis andke tuld, nii video kui ka tekst.
Keegi on kogenud mängu tööle paneku ajal crashi? Nimelt laeb mul esimene screen ära mängu, siis viskab desktopile, natukene aega mööda ja ütleb et videokaardi error.
Vahest läheb tööle ja vahest mitte. Ntks panen start in safe mode, siis kord läheb ja kord mitte, sama ka reset graphics valik.
Mängu saab siis pole mingeid probleeme, jookseb kõik ultra peal soliidselt ja mängus endas pole crashinud.
Kaardiks on GTX 970.
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.
Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.
Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.
Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.
Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?
Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
saihtam, mul ka GTX 970, masin profiilis. Ei mäletagi kuna viimati WoT crashis, kui, siis mitmeid versioone tagasi vigaste modide tõttu.
Vaata graafikadraiverid üle, vajadusel uuenda. Kui OC oled teinud, võta maha (ka CPU/RAM-l kui on).
Kontrolli jahutused üle.
Võid GPU-Z vms ka kõrvale jooksma ja logima panna, äkki toimub ülekuumenemine?
Ükski teine mäng probleemi ei tekita, ka väga nõudlikud ntks witcher. Uuendasin driverid ära, siis läks kohe tööle kuid järgmine päev hakkas sama trall peale, lõpuks admin ja safe modes läks tööle.
Kas kuskil WoT launcheri logisid oleks näha? Proovin koju jõudes ka vahetada full screen, borderless ja window vahel. Sest igakord kui saanud tööle siis viskab full screenest välja, mille ise peale panen tagasi.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.