|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.03.2018 13:01:58
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| osades keskondades saab paypal kontole kanda ja saad kola mujalt osta ilma ,et eestisse pangakontole ülse kanda. |
Aga siis hakkab EMTA küsima kuidas sa nende pakkide eest maksad mis sulle koguaeg tulevad.
Ebays äritsemisel pääseb siis ka EMTAst? Kuna laekub kõik ju Paypali
Keegi coinide kauplemisega ka tegeleb? Kuidas läheb? GDAXis saab kaubelda ilma feeta.
Sry ma suht newbie, peaks ennem kogu teema läbi lugema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.03.2018 14:12:42
|
|
|
Võiksid põhjendada ka, mitte lihtsalt nimesid loopida.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
21.03.2018 14:15:11
|
|
|
kliki lingil, siis ekspert jagab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
21.03.2018 20:38:08
|
|
|
| häbine lugu küll, võivad vast uksed kinni panna nüüd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.03.2018 11:25:59
|
|
|
| Jaanuari tipust alates on nüüd siis varsti juba 3 kuud kestnud pidev langus. See pole enam korrektsioon, see on tugev trend. Mida siinsed gurud arvavad, läheme ikka veel Kuule?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2018 11:43:08
|
|
|
Aasta lõpupoole kindlasti. Sama asi juba mitu korda olnud. Miks peaks see olema viimane?
Kui raha niisama vedeleks paneks alla küll, tõenäosus, et jälle 10x tõuseb suht suur.
Siis ka väike lootus varakult pensionile minna
Parem ikka kui lotot mängida ja jackpotile lootma jääda.
Ma kahetseks rohkem mitteostmist kui raha kaotamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.03.2018 11:45:06
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Aasta lõpupoole kindlasti. Sama asi juba mitu korda olnud. Miks peaks see olema viimane?
Kui raha niisama vedeleks paneks alla küll, tõenäosus, et jälle 10x tõuseb suht suur.
Siis ka väike lootus varakult pensionile minna
Parem ikka kui lotot mängida ja jackpotile lootma jääda. |
Kindel? Ma poleks. Ajalugu on teisiti näidanud peale eelmist suurt mulli.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2018 11:48:54
|
|
|
Panna mingi summa sisse ära ja asi unustada (arvestada, et seda raha sul enam pole).
Siis ei pea koguaeg närveldama, et krt kas ikka peaks ostma või ei.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
23.03.2018 11:53:57
|
|
|
Ega jah hetkel vähe ostetakse müümine on saatuslik eelmise aasta septembris oktoobris oli BTC üsna koos ise arvan ,et alla 6k suurt ei kukku eelmine langus oli 3k peal siis ennustada kui isegi tuleb tõus jälle võib arvata et 8-9k peale jääb järgmine madalseis. Kuna btc muutub raskemaks kaevandades siis igaljuhul see 3k peale ei kukku need kellel sadades btc coine hoiavad seda hinda üleval.
kui vaadata mis nicehashi walletisse tuleb siis enamus arvutusvõimsuse ostjad panevad walletisses sadades coini hulkasid need on sellega rikkaks saanud seal samas suure hulgapeale fee on räige aga nad teenivad koguse pealt.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2018 12:00:33
|
|
|
| Languse pealt + väiksed jõnksud saab ka teenida kui on aega 5min treidimisega tegeleda. Proovisin esimest korda, paari päevaga sain 4% EURe kasvatada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.03.2018 12:24:33
|
|
|
Spoiler 
Langus tuleb seekord järsem, kuna panused on palju kõrgemad. Võimendus mulli algusest oli eelmisel korral $1mld -> $15 mld, seekord $15 mld -> $830 mld. Regulaatorid/seadusesilm nüüd aktiivselt krüptoturu kallal kuna enam pole tegemist marginaalse sektoriga, lisaks palju huijareid ja spekulante vaja võlla tõmmata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
23.03.2018 14:19:02
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Aasta lõpupoole kindlasti. Sama asi juba mitu korda olnud. Miks peaks see olema viimane?
Kui raha niisama vedeleks paneks alla küll, tõenäosus, et jälle 10x tõuseb suht suur.
Siis ka väike lootus varakult pensionile minna
Parem ikka kui lotot mängida ja jackpotile lootma jääda. |
Kindel? Ma poleks. Ajalugu on teisiti näidanud peale eelmist suurt mulli.
Spoiler 
|
peaaegu 2 aastat hindade langemist??
Ega siis see langus veel niipea läbi ei saa.
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hijacker
HV veteran
liitunud: 01.06.2004
|
24.03.2018 17:10:27
|
|
|
| frippar kirjutas: |
peaaegu 2 aastat hindade langemist??
Ega siis see langus veel niipea läbi ei saa. |
Jah, jah... Bitcoin is a bubble!
Kas tõesti on nii raske aru saada, et need rikkad inimesed, kes kontrollivad/juhivad seda crypto-turgu tahavad, et sa müüksid nende Trading BOT'idele oma 15k-20k USD'ga ostetud Bitcoin'i või hingehinnaga ostetud AltCoin'i maha... Samas nendele väga ei meeldi, kui keegi surelik ostab cryptosid kokku madala hinnaga, mis vähendab pärast nende kasumit münte DUMP'imisel enne järgmist korrektsioonit... Kui keegi veel pole kursis, siis 6k USD oli madalaim hind BitCoin'il sel aastal. Kui keegi veel unistab BitCoin'i osta 3-4k USD'ga võite edasi unistada. Seda võib loomulikult tulevikus juhtuda, kuid mitte ennem kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... Suur nendele, kes on oma Bitcoin'i/cryptomünte alles hoidnud praegusel langemisel!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
24.03.2018 17:11:12
|
|
|
| hijacker kirjutas: |
| ..... kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... |
Kuskohast on võetud selline number?
Olen siin igasugu ennustusi lugenud aga sellist optimismi pole näinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
24.03.2018 17:13:08
|
|
|
| hijacker kirjutas: |
| mitte ennem kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... |
mitte ükski terve mõistusega inimene ei tahaks sellist asja
| villu70 kirjutas: |
| hijacker kirjutas: |
| ..... kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... |
Kuskohast on võetud selline number?
Olen siin igasugu ennustusi lugenud aga sellist optimismi pole näinud.  |
on inimesi, kes peavad endale (ja teistele) rääkima lugusid, et päevast päeva hakkama saada
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
hijacker
HV veteran
liitunud: 01.06.2004
|
24.03.2018 17:46:35
|
|
|
| A-lvin kirjutas: |
| hijacker kirjutas: |
| mitte ennem kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... |
mitte ükski terve mõistusega inimene ei tahaks sellist asja
| villu70 kirjutas: |
| hijacker kirjutas: |
| ..... kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... |
Kuskohast on võetud selline number?
Olen siin igasugu ennustusi lugenud aga sellist optimismi pole näinud.  |
on inimesi, kes peavad endale (ja teistele) rääkima lugusid, et päevast päeva hakkama saada  |
Ei näe mõtet oma väidet arutada, igaüks usub seda mida tahab uskuda!
Jätan siia vaid paar asja, mis võib olukorda natuke selgemaks teha... Igaüks teeb omad järeldused. See kes on targem, ei lase seekord oma ainuma õnne käest... nagu paljud tegid eelmise aasta kevadel!
https://cointelegraph.com/news/tom-lee-predicts-bitcoin-to-reach-91000-by-march-2020-based-on-performances-after-past-dips
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
24.03.2018 18:15:45
|
|
|
| hijacker kirjutas: |
| frippar kirjutas: |
peaaegu 2 aastat hindade langemist??
Ega siis see langus veel niipea läbi ei saa. |
Jah, jah... Bitcoin is a bubble!
Kas tõesti on nii raske aru saada, et need rikkad inimesed, kes kontrollivad/juhivad seda crypto-turgu tahavad, et sa müüksid nende Trading BOT'idele oma 15k-20k USD'ga ostetud Bitcoin'i või hingehinnaga ostetud AltCoin'i maha... Samas nendele väga ei meeldi, kui keegi surelik ostab cryptosid kokku madala hinnaga, mis vähendab pärast nende kasumit münte DUMP'imisel enne järgmist korrektsioonit... Kui keegi veel pole kursis, siis 6k USD oli madalaim hind BitCoin'il sel aastal. Kui keegi veel unistab BitCoin'i osta 3-4k USD'ga võite edasi unistada. Seda võib loomulikult tulevikus juhtuda, kuid mitte ennem kui Bitcoin'i hind ületab 90k USD järgmise aasta lõppupoole... Suur nendele, kes on oma Bitcoin'i/cryptomünte alles hoidnud praegusel langemisel!  |
no 90k ma ei usu, pigem kusagil vahemikus 20k-50k
kust sa võtsid 6k usd kõige madalam btc hind see aasta?
https://www.cryptocompare.com/coins/btc/overview/USD
Selle graafiku järgi seal kui võtsin 1 kuu oli kõige madalam hind 7500-7600 usd see aasta
Jaanuaris ja Veebruaris ei olnud küll btc hind 6k!
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
25.03.2018 11:52:01
|
|
|
4700 eurot (5800 usdi) oli Krakenis veebruaris see madalpunkt. Hetkel siis 7000 eurot.
Ma usun, et see BTC on aasta lõpu poole seal 40k kandis küll.
Kindlasti tahate tõendeid... mul pole neid. Lihtsalt sisetunne
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
25.03.2018 13:28:43
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
4700 eurot (5800 usdi) oli Krakenis veebruaris see madalpunkt. Hetkel siis 7000 eurot.
Ma usun, et see BTC on aasta lõpu poole seal 40k kandis küll.
Kindlasti tahate tõendeid... mul pole neid. Lihtsalt sisetunne  |
Informatsiooniteooria terminoloogia kohaselt nimetatakse sellist asja 'imeks' Kui juhtub nii nagu juhtub, ehkki statistilised mudelid seda seisukohta ei toeta.
teiste sõnadega, lotomängija oled
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.03.2018 14:01:12
|
|
|
Neid imetegusid on omajagu juhtunud küll.
Alguses, kui bitcoiniga majandama hakkasin, oli btc 10$ juures. Imekombel sai sellest 100$. Uskumatu lugu, eks.
100$ juurest sai ühtäkki hinnaks 1000$ tk. Veel suurem imetegu. No rohkem ei saa ju juhtuda sellist asja.
1000$ juurest tõusis hind lausa 20000$ juurde. Taevas nägi ja ei müristanud. Veel suurem ime.
Ja nüüd tuled ning ütled, et rohkem sellist asja ei saa enam juhtuda... informatsiooniteoreetik tujurikkuja. Kus sa enne olid? Oleks võinud siis ka öelda, et ei saa juhtuda..
| A-lvin kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
4700 eurot (5800 usdi) oli Krakenis veebruaris see madalpunkt. Hetkel siis 7000 eurot.
Ma usun, et see BTC on aasta lõpu poole seal 40k kandis küll.
Kindlasti tahate tõendeid... mul pole neid. Lihtsalt sisetunne  |
Informatsiooniteooria terminoloogia kohaselt nimetatakse sellist asja 'imeks' Kui juhtub nii nagu juhtub, ehkki statistilised mudelid seda seisukohta ei toeta.
teiste sõnadega, lotomängija oled  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lithium
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
25.03.2018 14:30:40
|
|
|
| Ei oska ka öelda mida siin karta ja pabistada. Olen iga kuu juurde ostnud mitmeid kordi ja ei näe mingeid probleeme, vaatame mis tulebik toob. Kui pabistad ja üritad homme ratsarikkaks saada siis mängige pigem bingot.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
25.03.2018 14:59:54
|
|
|
Tujurikkuja Ei ole öelnud, et rohkem ei saa juhtuda. Imed polegi võimatud.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
25.03.2018 15:05:26
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
4700 eurot (5800 usdi) oli Krakenis veebruaris see madalpunkt. Hetkel siis 7000 eurot.
Ma usun, et see BTC on aasta lõpu poole seal 40k kandis küll.
Kindlasti tahate tõendeid... mul pole neid. Lihtsalt sisetunne  |
no ma ei usu ja ei viitsi koguaeg passida seda graafikut kusagil netilehel ja oodata kuna see 40k juba tuleb...
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.03.2018 19:41:17
|
|
|
Juba 6500
Järgmine järsk tõus võib alles olla ka kahe aasta pärast.
Kannatust peab sellega olema.
Kõik tahavad miljonäriks saada ja KOHE
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
27.03.2018 12:06:30
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Juba 6500
Järgmine järsk tõus võib alles olla ka kahe aasta pärast.
Kannatust peab sellega olema.
Kõik tahavad miljonäriks saada ja KOHE  |
õigel hetkel ostad siis on võimalik jah palju raha teenida
praegu langeb ja tuleks lühikeseks müüa näiteks bitcoin, aga see riskantne
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.03.2018 12:28:16
|
|
|
fiati peab varuks jätma ja mida rohkem langeb seda rohkem ostma. Aga kui tõusma hakkab ja megalt plussi läheb siis tuleb paanika
Peab jälgima palju on endal coine mitte EURe.
Huvitav see, et 2013a bullrun näeb 2017 omaga pm sama graafik välja. Tõusud/langused samad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
27.03.2018 14:17:07
|
|
|
Kapituleerumine on väga ränk Aga ju siis peab nii olema
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
27.03.2018 14:56:05
|
|
|
| A-lvin kirjutas: |
Kapituleerumine on väga ränk Aga ju siis peab nii olema  |
Mis kapituleerumisest sa räägid?
Vaata mõnda pikema perioodi graafikut ikka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
27.03.2018 15:41:40
|
|
|
| mariokgo kirjutas: |
| A-lvin kirjutas: |
Kapituleerumine on väga ränk Aga ju siis peab nii olema  |
Mis kapituleerumisest sa räägid?
Vaata mõnda pikema perioodi graafikut ikka. |
Üleüle-eelmise posti illustratsioon kirjeldabki üldist olukorda. Ajaliselt polegi väga oluline. Ei oska aga öelda, kas pildil on need nn erinevad faasid proportsioonis.
Ära väga tõsiselt seda võta, see on lihtsalt statistiline ennustus
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
27.03.2018 15:43:01
|
|
|
Me siis rääkisime väheke erinevatest asjadest.
Sina sellest anubise pildist, mina reaalsest olukorrast turul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
27.03.2018 15:46:23
|
|
|
| mariokgo kirjutas: |
Me siis rääkisime väheke erinevatest asjadest.
Sina sellest anubise pildist, mina reaalsest olukorrast turul  |
oh sa kurat
nothing to see here
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.03.2018 16:07:11
|
|
|
| Muidu see pilt mul on täpselt sama ajavahemik, st päev-kuu on ülemisel (2013-2015) ja alumisel (2017-2018) sama pikad. Tõus oli peaaegu identne, kuna inimeste investeerimiskäitumine ei ole kunagi muutunud - hilja tuleb suur mass lolli raha, kes sellest kohe ka ilma jäävad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
27.03.2018 16:23:10
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Muidu see pilt mul on täpselt sama ajavahemik, st päev-kuu on ülemisel (2013-2015) ja alumisel (2017-2018) sama pikad. Tõus oli peaaegu identne, kuna inimeste investeerimiskäitumine ei ole kunagi muutunud - hilja tuleb suur mass lolli raha, kes sellest kohe ka ilma jäävad. |
Samas, kui üksikisiku käitumine on etteaimamatu, kuidas siis masside korral nii ennustada saab? Kas iga indiviid on peaaegu kindlasti loll?
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
27.03.2018 16:27:13
|
|
|
| A-lvin kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| Muidu see pilt mul on täpselt sama ajavahemik, st päev-kuu on ülemisel (2013-2015) ja alumisel (2017-2018) sama pikad. Tõus oli peaaegu identne, kuna inimeste investeerimiskäitumine ei ole kunagi muutunud - hilja tuleb suur mass lolli raha, kes sellest kohe ka ilma jäävad. |
Samas, kui üksikisiku käitumine on etteaimamatu, kuidas siis masside korral nii ennustada saab? Kas iga indiviid on peaaegu kindlasti loll?  |
Puhas psühholoogia. Kui hind tõuseb, siis ei taheta ilma jääda ning ostetakse, kui ammu oleks pidanud müüma.
Languse ajal müüvad aga miinusega, kuna ei taha raha kaotada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
27.03.2018 18:10:24
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Muidu see pilt mul on täpselt sama ajavahemik, st päev-kuu on ülemisel (2013-2015) ja alumisel (2017-2018) sama pikad. Tõus oli peaaegu identne, kuna inimeste investeerimiskäitumine ei ole kunagi muutunud - hilja tuleb suur mass lolli raha, kes sellest kohe ka ilma jäävad. |
Inimene on loll kes ostab hilja, raha on lihtsalt maksevahend mille abil saab näiteks äri teha.
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
27.03.2018 18:35:00
|
|
|
| Kui need eelmine kord "hilja" ostnud lollid hodlisid ja 2017 tipus müüsid, siis kes loll oli? Oleks saatus mulle tookord sellist lollust andnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
27.03.2018 18:53:09
|
|
|
In retrospect on kõik 'õiged' otsused ilmselgelt õiged.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
28.03.2018 15:50:22
|
|
|
See on päris naljakas jah, kuidas inimesed peavad endale mingeid muinasjutte sisendama. Mille alusel on võimalik üldse prognoosida BTC sellist tõusu? Kõik selle miinused on nüüdseks lahti harutatud ja pole mitte mingit šanssigi et BTCst saaks konkurent ühelegi päris valuutale. 20 000 tuli, sest rumalad massid nägid võimalust kergelt rikastuda, kuid ei olnud teadlikud BTC nõrkustest. Keegi ka neid eriti seletada ei osanud, sest asi oli alul nii väheoluline nähtus.
Nüüdseks on Bitcoinist kirjutatud raamatuid ja vändatud dokumentaale, tehtud telelugusid, kõik selle nõrkused on põhjalikult lahti analüüsitud. Võib ka arvestada, et iga loll kes sai ja tahtis, on juba sinna investeerinud! Kust täpselt tuleb siis see plahvatuslik hinnatõus? Lollid on otsas ja targad juba ammu maha müünud, kui neil seda üldse oligi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.03.2018 16:16:05
|
|
|
| Kõlab kõik väga usutavalt, aga kes siis praegu turul ostab ja müüb? Keegi koguaeg teeb seda ometi. Müüvad sinu legendi järgi ilmselt lollid, sest tarkadel pole kunagi midagi olnudki, aga kellele, kui lollid otsas on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
28.03.2018 17:56:45
|
|
|
| netcat, lollus on spektrum. Targad on juba ammu müünud, praegu üritavad keskmised kuidagi kasumiga või vähemalt väiksema miinusega ennast välja nihverdada positsioonidest. Samal ajal lasevad lollidele HODL videosid välja, et oleks aega vaikselt välja nõrutada oma pappi ilma et BTC hind nosedive'iks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.03.2018 18:08:09
|
|
|
erick, mis su hetkepostituste panus on? Sa oled seda sodi siia erinevatesse teemadesse ju piisavalt tootnud, milleks seda korrutada vaja?
"See on päris naljakas jah, kuidas inimesed peavad endale mingeid muinasjutte sisendama." ?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
28.03.2018 18:11:08
|
|
|
no ta introduce's ühte uut mõistet...kui muidu räägitakse ikka tarkadest ja lollidest siis tema tõi välja uue lähenemise, targad, keskmised ja lollid nimetagem seda edaspidi ericku lollusespektrumiks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
28.03.2018 18:49:17
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
no ta introduce's ühte uut mõistet...kui muidu räägitakse ikka tarkadest ja lollidest siis tema tõi välja uue lähenemise, targad, keskmised ja lollid nimetagem seda edaspidi ericku lollusespektrumiks |
good one
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.03.2018 19:12:25
|
|
|
| Et nüüd mitte kunagi enam ei tõuse, ainult langeb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
28.03.2018 19:23:00
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Et nüüd mitte kunagi enam ei tõuse, ainult langeb? |
Tuleb nii välja. HV eksperdid ja elukutselised kauplejad on oma sõna öelnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
28.03.2018 19:47:45
|
|
|
Kui see masside ennustus paika peab, siis tuleb 'masse' veenda, et see 'btc on jube kõva asi' ja 'liituge sensatsiooniga enne kui hilja' jne. Peaaegu nagu püramiidi reklaamimine, ainuke erinevus: püramiidis liigub raha peaaegu ainult ühes suunas.
Samas, miks peaks siis btc väärtus järsku kõrgemale küündima? Millele baseeruvad need ennustused, et btc müüb 'varsti' 50k eest vms? Inflatsioon ei tööta nii kiiresti ja kui btc tõesti oleks potentsiaalselt võimeline nii väärtuslik olema, miks seda siis 'esimese lainega' ei juhtunud?
Kas asi on lihtsalt selles, et siis polnud veel 'nii palju' inimesi sensatsiooniga liitunud?
[liialt lihtsustatud]
Teisalt, igasuguste regulatsioonide surumine krüptorahadega kauplemisel [tuludek, AML jne] peakski just muutma turgu stabiilsemaks. Hinnalangus tingitud lihtsalt sellest, et hind oli liiga ülepaisutatud (per majandusliku mulli definitsioon ), seega btc väärtus suundubki praegu sinna, kus ta umbes-täpselt olema peaks.
Ikka see raibe kõigub kohutavalt (nii absoluutselt kui ka protsentuaalselt).
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|