Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 890, 891, 892 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.03.2018 00:55:59 vasta tsitaadiga

Juhtusin ise mitmeid kordi klõpsima kanalite vahel.
Päris hea võrdlus oli, kui saab võrrelda ühte ja sama saadet.

ETV ja Kanal2 pilt oli üllatavalt talutav, aga tv3 kanal ikka oma 10 aastat arengust maas. Lonkis vaikselt järgi...
Peale seda, kui ETV ja Kanal2 on HD telepilti edastama hakanud, siis olen ka mina muutunud rohkem nende kanalite vaatajaks. Meeldib pilt, mis ei kraabi silma.
Ostan mingi keskmise teleri, mis maksab ~1000 eurot ja siis telepilt nii jube. HD telepilt tänapäeval ikka minimaalne.
Tv3 ja tv6 ... lähevad ikka HD?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 01:05:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jeesus188, Telia Live... on ilmselt tuttav, varsti on NÖEP.


Pardon, ei ole tuttav , ega ka NÖEP-ga...mis iganes elukas see on icon_redface.gif

Ja see mingi kolme e värk...ma vaatasin snookrit icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 09:33:49 vasta tsitaadiga


icon_question.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 10:00:26 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:

icon_question.gif

lühike kirjeldus juurde, mis seal tähele panna on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 25.03.2018 10:07:12 vasta tsitaadiga

ivokas, kui juba kaks laupäeva on Telia arvates täiesti okei siis kaks sama kellaaega EPG's...
Hea, et meile üldse kellaaegu näidatakse icon_neutral.gif

indrpo, pime oled või icon_eek.gif


viimati muutis Zuumbox 25.03.2018 10:09:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 10:31:19 vasta tsitaadiga

Ah see pisiasi. See peaks juba armjan laual olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 11:32:59 vasta tsitaadiga

Well, pisiasi...
Koeral kirbud võivad ju ka pisiasi olla, aga ilma nendeta on elu tunduvalt mõnusam.
Klahv vasakule ja näitab, et peaks "Veokite päästjad" parajasti käima. Ok ja hoopis muu saade. Klahv paremale ja tulemuseks selline anomaalia icon_lol.gif

edit: Arris.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 25.03.2018 11:37:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 13:20:25 vasta tsitaadiga

Veel üks "pisiasi" eilsest:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 13:29:36 vasta tsitaadiga

Keerati kella 24h ette.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 13:29:38 vasta tsitaadiga

Telia see kava ikka täitsa pekkis icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 13:36:33 vasta tsitaadiga

Vabandust, aga pisiasi pisiasja otsa võrdub pupu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 13:37:04 vasta tsitaadiga

mis sest Teliast sõimata kui ka ERR lehel on kava aastaid valede aegadega. Peale umbes 20 maili neile lõin käega. Ju on savi neil sokkudel. thumbs_down.gif

https://etv.err.ee/l/saatekava
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 13:44:32 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
mis sest Teliast sõimata kui ka ERR lehel on kava aastaid valede aegadega. Peale umbes 20 maili neile lõin käega. Ju on savi neil sokkudel. thumbs_down.gif

https://etv.err.ee/l/saatekava

Võiks lõpuks aru saada, et raha saab telia ja absoluutselt ei huvita mis lülil on error. Teenust pakub Telia icon_idea.gif
Ma ei maksa ERR raha icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 25.03.2018 14:02:38 vasta tsitaadiga

Niikaua ma siin virisesin kahe laupäeva üle, et võetigi üks vähemaks icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 14:55:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
---
Ma ei maksa ERR raha icon_idea.gif


tegelikult maksad, kui ametlikku sissetulekut omad. Aga llase olla, see on hoopis teine teema.
Minu point oli, et on ka mujal bordell, mitte ainult Telias. Mis muidugi teda ei õigusta.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 25.03.2018 16:33:13 vasta tsitaadiga

Kas kunagi võiks videolaenutusest võimalik laenutada terve hooaja jagu Eesti sarju - või saab neid kusagilt osta - lapsed tahtsid kõiki osasid Naabritüdrukut
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 17:14:23 vasta tsitaadiga

pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.

Dag kirjutas:
Kas kunagi võiks videolaenutusest võimalik laenutada terve hooaja jagu Eesti sarju - või saab neid kusagilt osta - lapsed tahtsid kõiki osasid Naabritüdrukut


võiks küll ja korduvalt on lauda taotud selle teemaga.
mul mingit ametlikku infot pole aga näiteks tv3 on alati olnud seisukohal, et nemad teevad ise oma OTTi, see play jms mis neil on nii tasuta kui tasulisena.
Kanal2 on ilmselt sama teema, tahavad oma eesti meedia veebi müüa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 17:47:33 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.



Et kui hinnakirjas kava pole välja toodud, siis see ei peagi töötama icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 18:04:57 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrpo kirjutas:
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.

Et kui hinnakirjas kava pole välja toodud, siis see ei peagi töötama icon_lol.gif thumbs_up.gif

Said valesti aru, kas tehakse korda ja hakkad 1€ kavamaksu maksma või võetakse tasuta vidin menüüst ära.
icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

loe mu postitus läbi ja vähem labast irooniat.
ps, mu vastus lähtus eelnevatest kommentaaridest, et ma ju ostan teenust Teliast, miks seal kavas vead on.
vastasin, et hinnakirjas pole kava teenust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 18:07:32 vasta tsitaadiga

Värvilist pilti hinnakirjas pole ka välja toodud. Saaks iga kuu 2 euri lisaks küsida, kui ei taha must valget pilti näha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 18:13:30 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Värvilist pilti hinnakirjas pole ka välja toodud. Saaks iga kuu 2 euri lisaks küsida, kui ei taha must valget pilti näha.


absoluutselt, samas on kirja pandud isegi sd ja hd kanalite valik.
fox play ka kuigi selle on kanalite tootja tasuta kaasa määrinud, mõned on ka tasuta noppekanalid kuigi telia maksab nende kanalite eest tootjale. maksab ka kava koostamise ja edastamise eest digiboksi kavasse kuid ei küsi selle eest hinnakirjas klientide käest tasu. see on üks abivahend digitv menüüs kanalite ja saadete vaatamiseks, eeldus ka salvestusteenuse tarbimiseks.

ärge pange pahaks, muidugi peab see viga seal korda saama aga kui poleks jälle mingiks klähvimiseks läinud, oleks enamikele silma jäänud mida ma kirjutasin. seal jäävadki erinevad vead (automaatselt) tulema ja minema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.03.2018 18:15:13 vasta tsitaadiga

Ma kunagi foxplay puhul ootasin ka, et näeb mingisuguseid seriaale hooaegade kaupa.
Tegelikkus on see, et see asi lonkab tugevalt jalga ja suht mõttetu projekt. Taheti head, aga läks...
Vahest olen juhtunud Walking deadi sealt järele vaatama. Hetkel puudub seal näiteks esmaspäeval eetris olnud osa.
Mis see ajaline vahe on, et sinna lisatakse episood?

No härrasmehed ja muud sulelised, kaua selle digiboxiga läheb? Pole mõtet kaua testida, nii kui HV kasutajad saavad käed külge, siis toome vead kohe esile. icon_razz.gif
Me kadedad pole vigade esitamisega. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2018 18:59:09 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
...mõned on ka tasuta noppekanalid kuigi telia maksab nende kanalite eest tootjale. maksab ka kava koostamise ja edastamise eest digiboksi kavasse kuid ei küsi selle eest hinnakirjas klientide käest tasu.

Kas see on etteheide klientidele?
Kui on, siis lõpetage ära see tasuta jama. Pange hinnalipik külge.
Telia pole ju ometi mingi heategevusettevõte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 19:01:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrpo kirjutas:
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.



Et kui hinnakirjas kava pole välja toodud, siis see ei peagi töötama icon_lol.gif thumbs_up.gif

Elioni foorumis kunagi igatahes nii väideti, et kui mingi asja/teenuse/milleiganes kohta arvel eraldi rida ei ole, siis selle toimimist õigus nõuda polegi. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 25.03.2018 21:05:26 vasta tsitaadiga

Ok - eks see kodumaiste seriaalide asi on nii nagu on

Enda üheks lemmikuks on discovery
Eelmise pühapäevasel artic water - subtiitrid puudu s1/e3
Samuti võiks neid sarju laenutusest saada.

Tasuta ei soovigi icon_smile.gif aga terve hooaja kaupa


Eel
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 21:49:27 vasta tsitaadiga

Täiesti haige, mis juttu siin mõni Telia töötaja räägib.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 22:17:26 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel heli kippunud suvalisel hetkel kaduma ja tuleb samamoodi suvalisel hetkel tagasi?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 22:32:53 vasta tsitaadiga

Saatekava on täna täiesti kasutu. Tundub, et Motorola ei ole suutnud kella keeramisega kaasa minna.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.03.2018 22:53:41 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Täiesti haige, mis juttu siin mõni Telia töötaja räägib.

Ta hetkel oma vabast ajast kommenteerib, see on tasuta teenus, mida sa saad. Ei peagi korrektne olema. icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et me viriseme ja nad üldiselt loevad nendest ridadest üle. Kui suudame teha pilti/video probleemist, siis üldiselt leiavad mingi lahenduse ka.
Näe oli 2 laupäeva... läks paar päeva mööda, ehk 2 laupäeva sai mööda ja mure lahendatud. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.03.2018 10:48:59 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/867155/eesti-telekanaleid-naeb-edaspidi-koikides-el-i-riikides-piiranguteta

Kas see peaks tähendama seda, et edaspidi on võimalik nt. kuskil Hispaanias kasutada nt. MinuTV teenust läbi Arrise boksi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 11:02:21 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/867155/eesti-telekanaleid-naeb-edaspidi-koikides-el-i-riikides-piiranguteta

Kas see peaks tähendama seda, et edaspidi on võimalik nt. kuskil Hispaanias kasutada nt. MinuTV teenust läbi Arrise boksi?

Vaevalt sul hispaanias seda arrist suvalises kohas kaabliga võrku lastakse - wifit seadmel ju pole.

Nüüd hea põhjus telial taas TV hinda tõsta. Ütlevad, et näete lisasime võimaluse mujalt maailmast vaadata kanaleid. Hinda tõstaksid aga kõigil olenemata sellest kas tarbiksid seda teenust või mitte... icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 11:03:44 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Vaevalt sul hispaanias seda arrist suvalises kohas kaabliga võrku lastakse - wifit seadmel ju pole.

Võtad isikliku WiFi vidina samuti kaasa.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 12:24:21 vasta tsitaadiga

Emotsionaalselt riistvara siunamiselt võiks suunata energiat konstruktiivsema tegevuse suunas icon_smile.gif

Teleteenuse aeglus tähendab ajakulu puldilt nupu vajutamisest soovitud sündmuse toimumiseni ekraanil ja võrdub kõigi vahepeal toimunud tegevuste ajakulu summaga. Digiboksi riistvara võimekusega võib see seotud olla, aga ei pruugi. Kellel siin olid saatekavade jms tegevustega seotud backend URLid olemas, mõõtke ära, mis vastamise ajad on neil, ehk on probleem backendi veebiserverites ja seega lahendatav kliendipoolsete muudatusteta.

Tekstiliselt on ebamugavat kasutajaliidest keeruline kirjeldada, nutitelefonid on igaühel taskus, seega filmige ja näidake selgemalt, mis on see, mis teile ei meeldi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 14:15:00 vasta tsitaadiga

Päris jabur suhtumine Telia poolt, jah. Selleasemel, et teenuse üleüldist kvaliteeti parendada, räägitakse, et tasuta osad ja ei peagi toimima.
Selle asemel, et võtta siit infot ja panna üks inimene (teil töötab päris palju inimesi, raha peaks ka nagu olema) ja panna tööle selliste igapäevaste ja üleüldiste (koguaeg kasutuses väljatulevate) probleemidega tegelema, lasete kõigil neid issue'sid nautida.

Detailid ja nö. baastasand on tänapäeva maailmas ikka underrated.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 17:07:29 vasta tsitaadiga

Saaks alustuseks need tasulisedki viled tööle, oleks thumbs_up.gif
Pealegi, mis mõttes tasuta? On kusagil arve peal välja toodud rida: telekava: 0,00€?
Ma loodan, et see oli kerge huumoriga siiski mõeldud. icon_rolleyes.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.03.2018 17:18:08 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Pealegi, mis mõttes tasuta? On kusagil arve peal välja toodud rida: telekava: 0,00€?

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 18:25:43 vasta tsitaadiga

Täna tuli siis kiri, et vana nuti TV keeratakse kinni lõplikult 1 mai 2018 ja lülitatakse uue peale...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 18:48:02 vasta tsitaadiga

Aga millal aminod pimedaks jäävad? Millal vana menüü ära kaob?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 18:59:26 vasta tsitaadiga

misasi on vana nutitv?
vana:

uus:


St mu motorolale surutakse uus nuti peale?
Mu vana pult ka siis enam ei tööta?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 19:17:35 vasta tsitaadiga

mTim, vast vana nuti leping. Lähed uue nuti peale, aga uut pulti ei kasuta, siis vana menüü jääb alles.
Kord päevas pead ok nuppu litsuma, et bänner ekraanilt kaoks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 19:21:08 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Mu vana pult ka siis enam ei tööta?

On vana nuti ja on uus nuti (või misiganes nime see siis kannab) vana menüüga, uue nuti vana menüüga sinu pult töötab. Uue nutiga töötab ka Amino, vana (ehk siis ainsa saadaoleva) menüüga.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 19:22:57 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle vana nutitv softi ka üle.
OK, on kräpp kood küll ja saan aru, miks maintainida ei taheta. Uuega võrreldes on vana koodikvaliteet ikka väga kohutav küll jah. Aga holy-crap, kus on alles koodibaasi mahu vahe uus vs vana. Nii võtta siis uus on ikka totaalne overkill, arvestades veel, et see frontend peab koos firmware, kreatv JS-mootori jne-ga 256MB RAM-i sisse ära mahtuma.


viimati muutis Alan 26.03.2018 19:23:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 19:23:04 vasta tsitaadiga

Alan, ei imesta.....uus menüü motorola peal on ..... ma ei ropenda icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 19:27:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Aga millal aminod pimedaks jäävad? Millal vana menüü ära kaob?

ümmarguselt jõuluks, aastat ei hakka igaks juhuks mainima, kui uut vabalevi maanat ei tule siis sel aastal.
siit kuni sinnani viiakse jupi kaupa kõik vana nutitv teenused teliatv peale, vana menüü motorolad uutele menüüdele ning viimasena aminod.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.03.2018 19:51:44 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Vaatasin selle vana nutitv softi ka üle.
OK, on kräpp kood küll ja saan aru, miks maintainida ei taheta. Uuega võrreldes on vana koodikvaliteet ikka väga kohutav küll jah. Aga holy-crap, kus on alles koodibaasi mahu vahe uus vs vana. Nii võtta siis uus on ikka totaalne overkill, arvestades veel, et see frontend peab koos firmware, kreatv JS-mootori jne-ga 256MB RAM-i sisse ära mahtuma.

See, et neil korralikke progejaid pole olnud ega ole, see paistab Telia üldine probleem olema. Mitte ainult Eestis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 21:59:01 vasta tsitaadiga

Ei tea, kui raske oleks teha üks Lightweight DigiTV ja seda maintainida... vanadele seadmetele ja neile inimestele, kes seda tahavad. Vaid baastasandi asjad.

Arvan, et läheks peale küll.

Aganoh, vaja ju kellasid-vilesid müüa.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 22:24:42 vasta tsitaadiga

Loomulikult, saab uue boksiga 3D päkapiku mütsi menüüsse toppida või teha CryEngine peal virtuaal pitsa pood kust on võimalik VR headsetiga pitsat tellida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 27.03.2018 00:19:43 vasta tsitaadiga

Aga kas selline asi ei tuleks kõne alla et hangib mingi kvaliteetse firma võimsa digiboksi ja mõni kibe käsi progeb selle digi Tv võimeliseks ja asi mutt. Arusaadav et kalliste tootjate seadmeid ei taha ükski firma majanduslikel kaalutlustel kasutusele võtta. Aga näiteks ega Thomsonist enam odavamaks minna ei oleks andnud... Motorola kohta ei saa halba öelda sest suur tegija. A kui need boksid ja ruuterid kogu aeg nii piiri peal on või ebastabiilsed koormuse all, siis mis oleks lahendus? Ostab Arrise tipp mudeli netist ja võtab näppu ning sammub Teliasse ja mingi summa rublade eest lastakse Telia soft peale? Lihtsalt selline uitmõte.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 00:27:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

CryEngine peal virtuaal pitsa pood kust on võimalik VR headsetiga pitsat tellida.

Ei jõua ära oodata.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 00:42:41 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ei tea, kui raske oleks teha üks Lightweight DigiTV ja seda maintainida... vanadele seadmetele ja neile inimestele, kes seda tahavad. Vaid baastasandi asjad.

Arvan, et läheks peale küll.

Aganoh, vaja ju kellasid-vilesid müüa.
Asi ei ole kellades ja viledes, täitsa normaalne, et tahetakse feature complete asja. Iseasi on featuuride valik ning ehk võiks keskenduda olemasoleva koodibaasi parandamisele. Paraku on see kallis, väga kallis.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 890, 891, 892 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.