|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
25.03.2018 00:55:59
|
|
|
Juhtusin ise mitmeid kordi klõpsima kanalite vahel.
Päris hea võrdlus oli, kui saab võrrelda ühte ja sama saadet.
ETV ja Kanal2 pilt oli üllatavalt talutav, aga tv3 kanal ikka oma 10 aastat arengust maas. Lonkis vaikselt järgi...
Peale seda, kui ETV ja Kanal2 on HD telepilti edastama hakanud, siis olen ka mina muutunud rohkem nende kanalite vaatajaks. Meeldib pilt, mis ei kraabi silma.
Ostan mingi keskmise teleri, mis maksab ~1000 eurot ja siis telepilt nii jube. HD telepilt tänapäeval ikka minimaalne.
Tv3 ja tv6 ... lähevad ikka HD?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.03.2018 01:05:42
|
|
|
| tsitaat: |
jeesus188, Telia Live... on ilmselt tuttav, varsti on NÖEP.
|
Pardon, ei ole tuttav , ega ka NÖEP-ga...mis iganes elukas see on
Ja see mingi kolme e värk...ma vaatasin snookrit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
25.03.2018 09:33:49
|
|
|
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2018 10:00:26
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
 |
lühike kirjeldus juurde, mis seal tähele panna on?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
25.03.2018 10:07:12
|
|
|
ivokas, kui juba kaks laupäeva on Telia arvates täiesti okei siis kaks sama kellaaega EPG's...
Hea, et meile üldse kellaaegu näidatakse
indrpo, pime oled või
viimati muutis Zuumbox 25.03.2018 10:09:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2018 10:31:19
|
|
|
| Ah see pisiasi. See peaks juba armjan laual olema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
25.03.2018 11:32:59
|
|
|
Well, pisiasi...
Koeral kirbud võivad ju ka pisiasi olla, aga ilma nendeta on elu tunduvalt mõnusam.
Klahv vasakule ja näitab, et peaks "Veokite päästjad" parajasti käima. Ok ja hoopis muu saade. Klahv paremale ja tulemuseks selline anomaalia
edit: Arris.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
viimati muutis ivokas 25.03.2018 11:37:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.03.2018 13:20:25
|
|
|
Veel üks "pisiasi" eilsest:
Spoiler 
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
25.03.2018 13:29:36
|
|
|
| Keerati kella 24h ette.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.03.2018 13:29:38
|
|
|
Telia see kava ikka täitsa pekkis
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.03.2018 13:36:33
|
|
|
Vabandust, aga pisiasi pisiasja otsa võrdub pupu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
25.03.2018 13:37:04
|
|
|
mis sest Teliast sõimata kui ka ERR lehel on kava aastaid valede aegadega. Peale umbes 20 maili neile lõin käega. Ju on savi neil sokkudel.
https://etv.err.ee/l/saatekava
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.03.2018 13:44:32
|
|
|
| lurr kirjutas: |
mis sest Teliast sõimata kui ka ERR lehel on kava aastaid valede aegadega. Peale umbes 20 maili neile lõin käega. Ju on savi neil sokkudel.
https://etv.err.ee/l/saatekava |
Võiks lõpuks aru saada, et raha saab telia ja absoluutselt ei huvita mis lülil on error. Teenust pakub Telia
Ma ei maksa ERR raha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
25.03.2018 14:02:38
|
|
|
Niikaua ma siin virisesin kahe laupäeva üle, et võetigi üks vähemaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
25.03.2018 14:55:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
---
Ma ei maksa ERR raha  |
tegelikult maksad, kui ametlikku sissetulekut omad. Aga llase olla, see on hoopis teine teema.
Minu point oli, et on ka mujal bordell, mitte ainult Telias. Mis muidugi teda ei õigusta.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
25.03.2018 16:33:13
|
|
|
| Kas kunagi võiks videolaenutusest võimalik laenutada terve hooaja jagu Eesti sarju - või saab neid kusagilt osta - lapsed tahtsid kõiki osasid Naabritüdrukut
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2018 17:14:23
|
|
|
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.
| Dag kirjutas: |
| Kas kunagi võiks videolaenutusest võimalik laenutada terve hooaja jagu Eesti sarju - või saab neid kusagilt osta - lapsed tahtsid kõiki osasid Naabritüdrukut |
võiks küll ja korduvalt on lauda taotud selle teemaga.
mul mingit ametlikku infot pole aga näiteks tv3 on alati olnud seisukohal, et nemad teevad ise oma OTTi, see play jms mis neil on nii tasuta kui tasulisena.
Kanal2 on ilmselt sama teema, tahavad oma eesti meedia veebi müüa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.03.2018 17:47:33
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.
|
Et kui hinnakirjas kava pole välja toodud, siis see ei peagi töötama
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2018 18:04:57
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.
|
Et kui hinnakirjas kava pole välja toodud, siis see ei peagi töötama  |
Said valesti aru, kas tehakse korda ja hakkad 1€ kavamaksu maksma või võetakse tasuta vidin menüüst ära.
 
loe mu postitus läbi ja vähem labast irooniat.
ps, mu vastus lähtus eelnevatest kommentaaridest, et ma ju ostan teenust Teliast, miks seal kavas vead on.
vastasin, et hinnakirjas pole kava teenust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.03.2018 18:07:32
|
|
|
| Värvilist pilti hinnakirjas pole ka välja toodud. Saaks iga kuu 2 euri lisaks küsida, kui ei taha must valget pilti näha.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2018 18:13:30
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Värvilist pilti hinnakirjas pole ka välja toodud. Saaks iga kuu 2 euri lisaks küsida, kui ei taha must valget pilti näha. |
absoluutselt, samas on kirja pandud isegi sd ja hd kanalite valik.
fox play ka kuigi selle on kanalite tootja tasuta kaasa määrinud, mõned on ka tasuta noppekanalid kuigi telia maksab nende kanalite eest tootjale. maksab ka kava koostamise ja edastamise eest digiboksi kavasse kuid ei küsi selle eest hinnakirjas klientide käest tasu. see on üks abivahend digitv menüüs kanalite ja saadete vaatamiseks, eeldus ka salvestusteenuse tarbimiseks.
ärge pange pahaks, muidugi peab see viga seal korda saama aga kui poleks jälle mingiks klähvimiseks läinud, oleks enamikele silma jäänud mida ma kirjutasin. seal jäävadki erinevad vead (automaatselt) tulema ja minema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
25.03.2018 18:15:13
|
|
|
Ma kunagi foxplay puhul ootasin ka, et näeb mingisuguseid seriaale hooaegade kaupa.
Tegelikkus on see, et see asi lonkab tugevalt jalga ja suht mõttetu projekt. Taheti head, aga läks...
Vahest olen juhtunud Walking deadi sealt järele vaatama. Hetkel puudub seal näiteks esmaspäeval eetris olnud osa.
Mis see ajaline vahe on, et sinna lisatakse episood?
No härrasmehed ja muud sulelised, kaua selle digiboxiga läheb? Pole mõtet kaua testida, nii kui HV kasutajad saavad käed külge, siis toome vead kohe esile.
Me kadedad pole vigade esitamisega.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.03.2018 18:59:09
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| ...mõned on ka tasuta noppekanalid kuigi telia maksab nende kanalite eest tootjale. maksab ka kava koostamise ja edastamise eest digiboksi kavasse kuid ei küsi selle eest hinnakirjas klientide käest tasu. |
Kas see on etteheide klientidele?
Kui on, siis lõpetage ära see tasuta jama. Pange hinnalipik külge.
Telia pole ju ometi mingi heategevusettevõte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2018 19:01:10
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
pead ei anna aga telia hinnakirjast midagi kava kohta otseselt lugenud pole, põhipakett ja need lisateenused on seal küll kirjas, see selleks, neid vigu on, ja tehakse korda, ja neid tuleb sinna jälle sisse, keegi ei trüki seda rida realt käsitsi vaid on automatiseeritud. vingu võ veriseks, see ei aita. samas lahendatavale probleemile viisakalt viitamine aitab.
|
Et kui hinnakirjas kava pole välja toodud, siis see ei peagi töötama  |
Elioni foorumis kunagi igatahes nii väideti, et kui mingi asja/teenuse/milleiganes kohta arvel eraldi rida ei ole, siis selle toimimist õigus nõuda polegi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
25.03.2018 21:05:26
|
|
|
Ok - eks see kodumaiste seriaalide asi on nii nagu on
Enda üheks lemmikuks on discovery
Eelmise pühapäevasel artic water - subtiitrid puudu s1/e3
Samuti võiks neid sarju laenutusest saada.
Tasuta ei soovigi aga terve hooaja kaupa
Eel
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.03.2018 21:49:27
|
|
|
| Täiesti haige, mis juttu siin mõni Telia töötaja räägib.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
25.03.2018 22:17:26
|
|
|
| Kas kellelgi on veel heli kippunud suvalisel hetkel kaduma ja tuleb samamoodi suvalisel hetkel tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
25.03.2018 22:32:53
|
|
|
Saatekava on täna täiesti kasutu. Tundub, et Motorola ei ole suutnud kella keeramisega kaasa minna.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
25.03.2018 22:53:41
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Täiesti haige, mis juttu siin mõni Telia töötaja räägib. |
Ta hetkel oma vabast ajast kommenteerib, see on tasuta teenus, mida sa saad. Ei peagi korrektne olema.
Ma saan aru, et me viriseme ja nad üldiselt loevad nendest ridadest üle. Kui suudame teha pilti/video probleemist, siis üldiselt leiavad mingi lahenduse ka.
Näe oli 2 laupäeva... läks paar päeva mööda, ehk 2 laupäeva sai mööda ja mure lahendatud.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
26.03.2018 11:02:21
|
|
|
Vaevalt sul hispaanias seda arrist suvalises kohas kaabliga võrku lastakse - wifit seadmel ju pole.
Nüüd hea põhjus telial taas TV hinda tõsta. Ütlevad, et näete lisasime võimaluse mujalt maailmast vaadata kanaleid. Hinda tõstaksid aga kõigil olenemata sellest kas tarbiksid seda teenust või mitte...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2018 11:03:44
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| Vaevalt sul hispaanias seda arrist suvalises kohas kaabliga võrku lastakse - wifit seadmel ju pole. |
Võtad isikliku WiFi vidina samuti kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
26.03.2018 12:24:21
|
|
|
Emotsionaalselt riistvara siunamiselt võiks suunata energiat konstruktiivsema tegevuse suunas
Teleteenuse aeglus tähendab ajakulu puldilt nupu vajutamisest soovitud sündmuse toimumiseni ekraanil ja võrdub kõigi vahepeal toimunud tegevuste ajakulu summaga. Digiboksi riistvara võimekusega võib see seotud olla, aga ei pruugi. Kellel siin olid saatekavade jms tegevustega seotud backend URLid olemas, mõõtke ära, mis vastamise ajad on neil, ehk on probleem backendi veebiserverites ja seega lahendatav kliendipoolsete muudatusteta.
Tekstiliselt on ebamugavat kasutajaliidest keeruline kirjeldada, nutitelefonid on igaühel taskus, seega filmige ja näidake selgemalt, mis on see, mis teile ei meeldi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.03.2018 14:15:00
|
|
|
Päris jabur suhtumine Telia poolt, jah. Selleasemel, et teenuse üleüldist kvaliteeti parendada, räägitakse, et tasuta osad ja ei peagi toimima.
Selle asemel, et võtta siit infot ja panna üks inimene (teil töötab päris palju inimesi, raha peaks ka nagu olema) ja panna tööle selliste igapäevaste ja üleüldiste (koguaeg kasutuses väljatulevate) probleemidega tegelema, lasete kõigil neid issue'sid nautida.
Detailid ja nö. baastasand on tänapäeva maailmas ikka underrated.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.03.2018 17:07:29
|
|
|
Saaks alustuseks need tasulisedki viled tööle, oleks
Pealegi, mis mõttes tasuta? On kusagil arve peal välja toodud rida: telekava: 0,00€?
Ma loodan, et see oli kerge huumoriga siiski mõeldud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.03.2018 17:18:08
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Pealegi, mis mõttes tasuta? On kusagil arve peal välja toodud rida: telekava: 0,00€?
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
26.03.2018 18:25:43
|
|
|
| Täna tuli siis kiri, et vana nuti TV keeratakse kinni lõplikult 1 mai 2018 ja lülitatakse uue peale...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.03.2018 18:48:02
|
|
|
| Aga millal aminod pimedaks jäävad? Millal vana menüü ära kaob?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
26.03.2018 18:59:26
|
|
|
misasi on vana nutitv?
vana:
uus:
St mu motorolale surutakse uus nuti peale?
Mu vana pult ka siis enam ei tööta?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.03.2018 19:17:35
|
|
|
mTim, vast vana nuti leping. Lähed uue nuti peale, aga uut pulti ei kasuta, siis vana menüü jääb alles.
Kord päevas pead ok nuppu litsuma, et bänner ekraanilt kaoks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2018 19:21:08
|
|
|
| mTim kirjutas: |
| Mu vana pult ka siis enam ei tööta? |
On vana nuti ja on uus nuti (või misiganes nime see siis kannab) vana menüüga, uue nuti vana menüüga sinu pult töötab. Uue nutiga töötab ka Amino, vana (ehk siis ainsa saadaoleva) menüüga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
26.03.2018 19:22:57
|
|
|
Vaatasin selle vana nutitv softi ka üle.
OK, on kräpp kood küll ja saan aru, miks maintainida ei taheta. Uuega võrreldes on vana koodikvaliteet ikka väga kohutav küll jah. Aga holy-crap, kus on alles koodibaasi mahu vahe uus vs vana. Nii võtta siis uus on ikka totaalne overkill, arvestades veel, et see frontend peab koos firmware, kreatv JS-mootori jne-ga 256MB RAM-i sisse ära mahtuma.
viimati muutis Alan 26.03.2018 19:23:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.03.2018 19:23:04
|
|
|
Alan, ei imesta.....uus menüü motorola peal on ..... ma ei ropenda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.03.2018 19:27:08
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Aga millal aminod pimedaks jäävad? Millal vana menüü ära kaob? |
ümmarguselt jõuluks, aastat ei hakka igaks juhuks mainima, kui uut vabalevi maanat ei tule siis sel aastal.
siit kuni sinnani viiakse jupi kaupa kõik vana nutitv teenused teliatv peale, vana menüü motorolad uutele menüüdele ning viimasena aminod.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.03.2018 19:51:44
|
|
|
| Alan kirjutas: |
Vaatasin selle vana nutitv softi ka üle.
OK, on kräpp kood küll ja saan aru, miks maintainida ei taheta. Uuega võrreldes on vana koodikvaliteet ikka väga kohutav küll jah. Aga holy-crap, kus on alles koodibaasi mahu vahe uus vs vana. Nii võtta siis uus on ikka totaalne overkill, arvestades veel, et see frontend peab koos firmware, kreatv JS-mootori jne-ga 256MB RAM-i sisse ära mahtuma. |
See, et neil korralikke progejaid pole olnud ega ole, see paistab Telia üldine probleem olema. Mitte ainult Eestis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.03.2018 21:59:01
|
|
|
Ei tea, kui raske oleks teha üks Lightweight DigiTV ja seda maintainida... vanadele seadmetele ja neile inimestele, kes seda tahavad. Vaid baastasandi asjad.
Arvan, et läheks peale küll.
Aganoh, vaja ju kellasid-vilesid müüa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.03.2018 22:24:42
|
|
|
| Loomulikult, saab uue boksiga 3D päkapiku mütsi menüüsse toppida või teha CryEngine peal virtuaal pitsa pood kust on võimalik VR headsetiga pitsat tellida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
27.03.2018 00:19:43
|
|
|
| Aga kas selline asi ei tuleks kõne alla et hangib mingi kvaliteetse firma võimsa digiboksi ja mõni kibe käsi progeb selle digi Tv võimeliseks ja asi mutt. Arusaadav et kalliste tootjate seadmeid ei taha ükski firma majanduslikel kaalutlustel kasutusele võtta. Aga näiteks ega Thomsonist enam odavamaks minna ei oleks andnud... Motorola kohta ei saa halba öelda sest suur tegija. A kui need boksid ja ruuterid kogu aeg nii piiri peal on või ebastabiilsed koormuse all, siis mis oleks lahendus? Ostab Arrise tipp mudeli netist ja võtab näppu ning sammub Teliasse ja mingi summa rublade eest lastakse Telia soft peale? Lihtsalt selline uitmõte.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.03.2018 00:27:10
|
|
|
| tsitaat: |
CryEngine peal virtuaal pitsa pood kust on võimalik VR headsetiga pitsat tellida.
|
Ei jõua ära oodata.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.03.2018 00:42:41
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Ei tea, kui raske oleks teha üks Lightweight DigiTV ja seda maintainida... vanadele seadmetele ja neile inimestele, kes seda tahavad. Vaid baastasandi asjad.
Arvan, et läheks peale küll.
Aganoh, vaja ju kellasid-vilesid müüa. |
Asi ei ole kellades ja viledes, täitsa normaalne, et tahetakse feature complete asja. Iseasi on featuuride valik ning ehk võiks keskenduda olemasoleva koodibaasi parandamisele. Paraku on see kallis, väga kallis.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|