Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1030, 1031, 1032 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 23.03.2018 10:10:55 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Kas vastastele on ka põõsa liikumine näha, kui seal sees olev skaut pole spotitud?


ei ole näha teistele, ainult sinu ise näed

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.03.2018 10:45:23 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Tegelikult on selle uue pätsiga tekkinud väike mure ka. Kuna ma ise peenemas arvutiteaduse vähe nõrk, siis äkki kellelgi sähvatab?
Peamine probleem selles, et lahingusse laadimise võtab pikalt aega. Varasemalt laadis enne sisse, kui see taimer seal lugema hakkas ja ees oli kiri Ootame mängijaid. Nüüd aga heal juhul jääb alguseni 10 sekundit, või vahel isegi lahing juba käib 5-10 sekundit enne kui sisse saab.
Mida maha keerata, et laeks kiiremini? Eeldan, et asi jääb prose taha, sest video settinguid vähe madalamaks tirides jääb fps 40-60 vahele ja vahest harva tekib viivitus. Või on asi äkki väheses mälus? Netikiirus vaevalt, sest mäng laetakse kõvakettalt, eksole?

Andmed siis järgnevad.
Tegu siis Alienware läpakaga. Alienware M14xR1
Cpu I7 2630QM
Mälu 6 giga
Hmmm...parandan....mõningatel andmetel on graafiga hoopis see Nvidia GeForce GT 555M
Video Intel HD Graphics 3000 Millel siis takt 647 MHz ja mälu 2108 mb.
Ei tahaks nagu hakata läpakat kohe välja ka viskama. Muud toimetused saab väga hästi toimetatud ja WOT pole nagu primaarne.
Nii, et kui on häid mõtteid, tulistage! icon_smile.gif


Sul on SSD'd vaja. Ma muidugi ei tea kuidas sul seal asjad sätitud on, aga üldiselt kui peale WoT'i suurt midagi ei mängi ja kettal filme/seriaale ei ladusta, on 256GB täiesti piisav. Mul endal Alienware 13 R2 ja seal kah 256GB SSD, WoT ja paar muud mängu installitud - mahub ära kenasti. Vaatan et lisaks SSD-le võibolla sul kuluks väike RAM upgrade ka ära, 6GB kuidagi vähevõitu.

Muidu olen omanud seda sama sinu mudelit ka icon_smile.gif GT 555M 3GB videomäluga seal tõesti GPUks, üldiselt Standard graafikaga peaks see fps sul märksa parem olema kui 40-60. Kunagi ise sai proovitud siis 1920x1080 andis vana Standardiga ca 90 fps välja, uus Standard paremini optimeeritud. Soovitaks kontrollida, et ikka GT 555M kasutuses on kui mängid. Aa ja kõrgema fpsi saamiseks aitas see, kui tõmmata nt hiire kaabel läpaka tagaosa alt läbi, et õhk lahedamalt põhja all olevatesse ventikatesse pääseks. Muidu kippus kusagil tunniga kuumaks minema ja kellasid alla laskma.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 23.03.2018 11:27:10 vasta tsitaadiga

Tänud erick!
Mälu upgrade on ka juba mõnda aega plaanis olnud, aga peab vist jah hakkama otsima. Enne pean endale selgeks tegema, milline sinna üldse sobib icon_biggrin.gif. 64 bitisele 6gb kka vähevõitu.
Ketast kasutan kõigeks, kuna aeg-ajalt olen rekka peal, siis hea õhtuti mõned filmid vaadata, kui mõnel pool nett ei funka või juhtub olema kirve hinnaga. Aga eks selle vastu aitaks väline ketas või mõni turskem usb pulk ka. Aga ma nii kuradi mugav icon_razz.gif
Aga mil viisil kindlaks teha, et mängimise ajaks see õige kaart rakenduks? See asi mul segane. Viimati drivereid uuendades jäi silm peale mingil Nvidia Optimus nimelisel tehnoloogial. See vist hakkab ise automaatselt möllama kui mänguks läheb?
Harige tumedat! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Mis kaartidesse veel puutub, siis Erlenbergi map on ikka tundmatuseni muutunud ja vist ainuke mis minu jaoks halvemuse poole. Kaitses olles on väga ok, aga kui pead ründama, siis mul pole veel sattunud ühtegi võitu. Samuti on seda jõe ümber olevat träni liialt palju. Kuidagi väga segane see asi. Noh Himmelsdorfi map on mingil põhjusel väiksemaks tehtud, ei tea miks....samas Ensk on jätkuvalt 600 meetrine map ja kui tiir 10 artiga mängida, siis iga mats spotib peale lasku kohe välja. Sellel kaardil võiks artid üldse ära jätta.

Eile õhtul oli selline koomiline vahejuhtum ka, et üks venelane kukkus oma kirillitsas kohe stardis räuskama, et eurooplased on pepuvennad ja puutin tõmbab läbi teid kõiki jne....
Mul viskas selline mölisemine üle ja võtsin ta samasuguses mahlakas vene keeles põhjalikult ette. kahju et replay polnud sisse lülitatud ja polnud aega screenshotti ka teha aga sellele debiilikule oleks küll bänn ära kulunud.
Lihtsalt ilma põhjuseta tulla mölisema enne starti....no juu mingi narkar oli. Või üritas oma väikesest riistast tingitud kompleksi leevendada.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 23.03.2018 11:48:36 vasta tsitaadiga

pyroman11, otsi üles Nvidia Control Panel - sealt saad manuaalselt määrata mis graafikakaarti iga programm töötab. Siin on screenshot settingutest: https://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2013/01/select-default-graphics-processor.png
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 23.03.2018 11:57:16 vasta tsitaadiga

Fjordid on kummaliseks tehtud. 0 liinis minna üles, siis üleval pole nagu enam midagi teha kui vastased keskel augus on. Varem oli seal mingigi kaitse. Keskelt ka minna ei saa, siis spotivad ülevalt ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 23.03.2018 12:39:58 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Fjordid on kummaliseks tehtud. 0 liinis minna üles, siis üleval pole nagu enam midagi teha kui vastased keskel augus on. Varem oli seal mingigi kaitse. Keskelt ka minna ei saa, siis spotivad ülevalt ära.


Fjords on jah kuidagi kummaline. Peab võtma mõneks ajaks mängumodidel linnukused eest ja ainult standard lahinguid pidama kuni kõik map-id läbi sõidetud.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 23.03.2018 12:48:55 vasta tsitaadiga

Somua tundub päris huvitav uus premmikas. Ta on parem, kui lorr oma viie lasuga ja ees on tal päris okei soomus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 23.03.2018 13:06:34 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
pyroman11, otsi üles Nvidia Control Panel - sealt saad manuaalselt määrata mis graafikakaarti iga programm töötab. Siin on screenshot settingutest: https://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2013/01/select-default-graphics-processor.png


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tundub et toimetab mõlema kaardiga oleneb vajadusest. Tänud!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.03.2018 18:03:44 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Tänud erick!
Mälu upgrade on ka juba mõnda aega plaanis olnud, aga peab vist jah hakkama otsima. Enne pean endale selgeks tegema, milline sinna üldse sobib icon_biggrin.gif. 64 bitisele 6gb kka vähevõitu.


Uurisin vahepeal asja ja mälumahuga sul probleemi pole. Isegi Recommended riistvarale vastav mälukogus on sul olemas.

tsitaat:
Minimum System Requirements:

Operating System: Windows XP SP3/ Vista / 7 / 8/10.
Processor (CPU): A processor with at least two physical cores supporting SSE2
Memory (RAM): 1.5 GB for Windows XP SP3, 2 GB for Windows Vista / 7 / 8 / 10.
Video Card: GeForce 6800 / ATI HD X2400 XT with 256 MB RAM, DirectX 9.0c.
Sound: DirectX 9.0c compatible.
Hard Drive Space: 36 GB.
Internet Connection Speed: 256 Kbps.

Recommended System Requirements:

Operating system: Windows 7/8/10 – 64-bit.
Processor (CPU): Intel Core i5 (Desktop)
Memory (RAM): 4 GB (or more).
Video Card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 (2GB), DirectX 9.0c.
Sound: DirectX 9.0c compatible.
Hard Drive Space: 36 GB.
Internet Connection Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat).

System Requirements for “Ultra” preset:

Operating system: Windows 7/8/10 – 64-bit.
Processor (CPU): Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1500 X
Memory (RAM): 8 GB (or more).
Video Card: GeForce GTX 1050ti (4gb) / Radeon RX 570 (4 Gb), DirectX 9.0c.
Sound: DirectX 9.0c compatible.
Hard Drive Space: 55 GB.
Internet Connection Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat).

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 23.03.2018 18:20:02 vasta tsitaadiga

endal jäi HDD jalgu. HD klient ultra sätetel tähendas seda, et mängu jõudis 15 sekundid ennem mängu algust, ning kui mäng oli käinud umbes 10-15 sekundid poos mängu kinni umbes sama pikaks ajaks. laadis tekstuure alla, kui need said laetud siis jooksis kõik kenasti. peale SDD peale installi on kõik laitamatu.

pc spec:
prose: i5 3450
gpu: gtx 970
ram: 8G
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.03.2018 18:28:22 vasta tsitaadiga

SSD peab olema gaming masinas. Sul võik kõik muu raud olla high end, aga kui ssd'd pole siis on ka fps madal.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 23.03.2018 19:19:15 vasta tsitaadiga

ei tea mul mäng hdd ja süsteem ssd aga peale uuendust aint desktopilt mängu sisenemine läks pikemaks ja siis lahingusse laadides on see 6-7 sekundine paus. Vahepeal ei pane seda isegi tähele kui see paus on, võibolla siis iga kord ei olegi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 23.03.2018 19:38:53 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
endal jäi HDD jalgu. HD klient ultra sätetel tähendas seda, et mängu jõudis 15 sekundid ennem mängu algust, ning kui mäng oli käinud umbes 10-15 sekundid poos mängu kinni umbes sama pikaks ajaks. laadis tekstuure alla, kui need said laetud siis jooksis kõik kenasti. peale SDD peale installi on kõik laitamatu.

pc spec:
prose: i5 3450
gpu: gtx 970
ram: 8G


Mis seadetel mängid? Ultra peal? Mul sama videokaart aga pidin standardi peale panema ja graafika seadeid ka maha veel. SSD peal.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005




sõnum 23.03.2018 19:50:31 vasta tsitaadiga

Mingi jutt oli, et legaalsed modid kolivad mängu, kus saab valida, mida kasutada. Aga kas ei ole veel, või ma ei leia...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 21:25:07 vasta tsitaadiga

https://wgmods.net/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 23.03.2018 21:49:37 vasta tsitaadiga

mul on ka 970 (4GB) kaart, aga mul on 16GB mälu ja arvuti näitab, et videokaart saab sealt mälu veel juurde, total on 12GB. 8GB ram on tänapäeval väga vähe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005




sõnum 23.03.2018 21:52:06 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
https://wgmods.net/

Tänud, ega muidu ei kasutakski, kuid garaasis asjade ja meeskondade ümbertõstmise pärast.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 23.03.2018 22:00:42 vasta tsitaadiga

Õnnestus see nädal (ajutiselt) Ryzen 5 1600 peale enda graafika panna (RX480). Enne update'i oli fps ultra peal (rohi oli ainult alla tõmmatud) seal 115 fps kandis fullhd puhul, siis peale 1.0'i on kuskil 105 peal (väga palju sõltub ka mapist, vahepeal viskab alla kuni 60ni ka). RX480 on 8gb mäluga, lisaks masinas 8gb RAM.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.03.2018 01:21:01 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
mul on ka 970 (4GB) kaart, aga mul on 16GB mälu ja arvuti näitab, et videokaart saab sealt mälu veel juurde, total on 12GB. 8GB ram on tänapäeval väga vähe.


Üldiselt kui videokaart peab RAM'i poole pöörduma andmete laadimiseks sest videomälu on täis, on midagi juba valesti läinud. Järgneb stutter, sest viide RAM'i on kümneid kui mitte sadu kordi aeglasem. Seda saavad endale lubada ainult mingid integreeritud graafikalahendused. Reeglina oleks hea kui mängu graafikalised komponendid mahuks videomällu ära.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.03.2018 02:10:05 vasta tsitaadiga

Aga üldiseks teemaks, et kui ma tahan enivei vähe paremaks kohendada, siis mida ma just mälu kohalt vaatama peaksin?
Mis tüüp jne. Ma pole selle mäluvärki enam üldse süvenenud ega oska ise orienteeruda peale Pentium IV icon_razz.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 24.03.2018 02:47:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
karumaru kirjutas:
mul on ka 970 (4GB) kaart, aga mul on 16GB mälu ja arvuti näitab, et videokaart saab sealt mälu veel juurde, total on 12GB. 8GB ram on tänapäeval väga vähe.


Üldiselt kui videokaart peab RAM'i poole pöörduma andmete laadimiseks sest videomälu on täis, on midagi juba valesti läinud. Järgneb stutter, sest viide RAM'i on kümneid kui mitte sadu kordi aeglasem. Seda saavad endale lubada ainult mingid integreeritud graafikalahendused. Reeglina oleks hea kui mängu graafikalised komponendid mahuks videomällu ära.
Aastakese tagasi lugesin, et neid mänge, mis graafikamälus tavaolukorras üle 2 GB kraami hoiavad, võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Ei usu, et see väga palju muutunud on.

pyroman11, su masina prose on aastast 2011, eeldatavalt on ka arvuti vähemalt 6a vana. Mis töötab, see kulub. Kõige tõenäolisem on kehv jahutus ja kõrged temperatuurid, mis jõudluse alla viib. Paigalda endale mingi temperatuuri jälgimise programm ja vaata, kas mängimise ajal leilitempetatuurini jõuad (hea oleks ka graafikat monitoorida).

Kas oled viimase aasta jooksul vahetanud termopastat? Vatiteki ventilaatori eest ära võtnud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.03.2018 03:12:20 vasta tsitaadiga

pyroman11, SO-DIMM DDR3 1600MHz moodulid peaks sulle sobima. Nt sellised: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Malud-sulearvutile-DDR3-malud-sulearvutile169/ADATA-DDR3-SO-DIMM-Adata-4GB-1600Mhz-CL11-15V-Retail-129997

Aga ma pole kindel kui palju sul on mõtet pumbata sinna raha, eriti asjadesse, mida sa ei saa uude läpakasse liigutada (SSD enamasti saab). GT 555M nii aegunud GPU, et sul tasuks kaaluda uut läpakat enne kui mitusada EUR sellesse kütta.

fellanor kirjutas:
Aastakese tagasi lugesin, et neid mänge, mis graafikamälus tavaolukorras üle 2 GB kraami hoiavad, võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Ei usu, et see väga palju muutunud on.


No WoT 1.0 puhul Ultra seadetel mul läheb kinni ligi 3GB videomälu. Raske öelda kuidas 2GB peal jõudlus oleks, sest pole 2GB kaarte mis suudaksid GTX 1070ga sarnast jõudlust näidata. Mul on muidugi 33% kõrgem reso kui standard 1080p, midagi võib ka sealt tulla juurde, sest frame buffer videomälus on suurem mida kõrgem reso on.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.03.2018 11:45:08 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
erick kirjutas:
karumaru kirjutas:
mul on ka 970 (4GB) kaart, aga mul on 16GB mälu ja arvuti näitab, et videokaart saab sealt mälu veel juurde, total on 12GB. 8GB ram on tänapäeval väga vähe.


Üldiselt kui videokaart peab RAM'i poole pöörduma andmete laadimiseks sest videomälu on täis, on midagi juba valesti läinud. Järgneb stutter, sest viide RAM'i on kümneid kui mitte sadu kordi aeglasem. Seda saavad endale lubada ainult mingid integreeritud graafikalahendused. Reeglina oleks hea kui mängu graafikalised komponendid mahuks videomällu ära.
Aastakese tagasi lugesin, et neid mänge, mis graafikamälus tavaolukorras üle 2 GB kraami hoiavad, võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Ei usu, et see väga palju muutunud on.

pyroman11, su masina prose on aastast 2011, eeldatavalt on ka arvuti vähemalt 6a vana. Mis töötab, see kulub. Kõige tõenäolisem on kehv jahutus ja kõrged temperatuurid, mis jõudluse alla viib. Paigalda endale mingi temperatuuri jälgimise programm ja vaata, kas mängimise ajal leilitempetatuurini jõuad (hea oleks ka graafikat monitoorida).

Kas oled viimase aasta jooksul vahetanud termopastat? Vatiteki ventilaatori eest ära võtnud?


Eelmise aasta mai kuus sai sokutatud teenindusse ja palusin puhastust ja pasta vahetust. Sellega peaks vast korras olema.
Eks ma pean iseendaga plaani pidama kas hakata juppe välja vahetama või siis investeerima vähe värskemasse.
Aga tänud kaasaelajatele icon_wink.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 24.03.2018 11:54:06 vasta tsitaadiga

pyroman, täpselt sulle https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/10-marathon/

1st Place: ALIENWARE 17 with an Intel® Core™ i7 processor *
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 24.03.2018 14:41:10 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:

Eelmise aasta mai kuus sai sokutatud teenindusse ja palusin puhastust ja pasta vahetust. Sellega peaks vast korras olema.
Eks ma pean iseendaga plaani pidama kas hakata juppe välja vahetama või siis investeerima vähe värskemasse.
Aga tänud kaasaelajatele icon_wink.gif
Kui aasta möödas, siis viimane aeg vanal masinal uuesti hooldus teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1030, 1031, 1032 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.