|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TREMAN
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2005
|
15.03.2018 12:04:15
|
|
|
Huvitav jah et nüüd enne hardforki need ASICud välja ilmusid.
Kui Bitmain ja Baikal nendega enne müüki ka ise kaevasid siis oleks ju üldine hashrate pidanud päris palju tõusma cryptonight müntidel. Kas see ka tegelikult nii oli? On kuskilt võimalik vaadata ajaloolist hashrate'i?
Pärast hardforki peaks siis hashrate oluliselt langema kui ASICud seda enam arvutada ei suuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
15.03.2018 12:07:30
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
Poskasti tuli selline kiri.
Hea lugeja!
Kõik me teame Bitcoini edulugu. On inimesi, kes on sellega kiirelt rikastunud ja on jäänud neid vilju nautima.
Tulnud on järgmine Bitcoin – Sapphirecoin. Juulist alates on selle tootlikus 10 korda suurem praegusest.
Teame, et iga edukas ja innovatiivne inimene soovib sellest osa saada, sellepärast ka see kiri Teile.
Hetkel on 1 Sapphirecoini väärtus 15 senti, aga hiljemalt juuliks 2018.a tõuseb see minimaalselt 1 euro peale.
Seega ära maga maha!
Mis see on? https://sapphirecoin.io/register/?referralCode=sphestonia |
Ka mulle tuli selline kiri. Minu jaoks huvitavam on hoopis see, et "saatjaks" on "sph@ükshästituntudeestipiletimüügifirma.ee"
Ning "vajuta SIIA" lingis on ka hxxp://ükshästituntudeestipiletimüügifirma.ee uudiskirja aadress. |
Isegi Lyoness reklaamid olid Kanal 2's . Tänapäevases maailmas ei saa enam millegi üle imestada.
See, kes saatjaks on märgitud, ei tähenda veel seda, et antud firma selle tegelikult ka saatis. |
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
15.03.2018 12:11:12
|
|
|
ETN tegi korraliku nosedive-i...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
15.03.2018 12:36:03
|
|
|
| Kõik asjad on korraliku nosedive teinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
15.03.2018 12:51:25
|
|
|
| TREMAN kirjutas: |
Huvitav jah et nüüd enne hardforki need ASICud välja ilmusid.
Kui Bitmain ja Baikal nendega enne müüki ka ise kaevasid siis oleks ju üldine hashrate pidanud päris palju tõusma cryptonight müntidel. Kas see ka tegelikult nii oli? On kuskilt võimalik vaadata ajaloolist hashrate'i?
Pärast hardforki peaks siis hashrate oluliselt langema kui ASICud seda enam arvutada ei suuda? |
hardfork on ASICute ilmnemise otsene tagajärg. Cryptonight globaalses hashrates pole ma eelnevatel kuudel mingit hüppelist kasvu tähendanud (otsi nt. monero difficulty history) seega vast pole kaevanud ja tutikad masinad.
Ma ise nuputan, et kuidas nad julgevad sellist hinda küsida masinate eest mis arvatavasti kunagi end tagasi ei teeni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harilik
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2007
|
15.03.2018 12:59:01
|
|
|
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3103990.280
You guys all realize they are selling this crap because they know Monero along with other CryptoNight coins are forking against ASICs soon right? These idiots have most likely been mining with them for months prior to releasing them "to the public". There's a reason the net hash of ETN went up from like 50Mh/s to 400Mh/s+ and Monero from 290Mh/s to 1.1Gh/s in a matter of 2 months (and no, RX vegas didn't cause this). The devs knew this was an obnoxious net hash increase and began talks about ASICs. These ASIC idiots know the miners will be obselete once forked and are trying to squeeze a bit more money out of oblivious idiots willing to pay for them.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
15.03.2018 13:52:08
|
|
|
| Hazar kirjutas: |
| TREMAN kirjutas: |
Huvitav jah et nüüd enne hardforki need ASICud välja ilmusid.
Kui Bitmain ja Baikal nendega enne müüki ka ise kaevasid siis oleks ju üldine hashrate pidanud päris palju tõusma cryptonight müntidel. Kas see ka tegelikult nii oli? On kuskilt võimalik vaadata ajaloolist hashrate'i?
Pärast hardforki peaks siis hashrate oluliselt langema kui ASICud seda enam arvutada ei suuda? |
hardfork on ASICute ilmnemise otsene tagajärg. Cryptonight globaalses hashrates pole ma eelnevatel kuudel mingit hüppelist kasvu tähendanud (otsi nt. monero difficulty history) seega vast pole kaevanud ja tutikad masinad.
Ma ise nuputan, et kuidas nad julgevad sellist hinda küsida masinate eest mis arvatavasti kunagi end tagasi ei teeni  |
Nad julgevad küsida sellist hinda, kuna leidub piisavalt lolle ja ullikesi, kes neid ostavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004

|
15.03.2018 14:29:12
|
|
|
Praeguse seisuga tundub, et võib oma solo 1070 kaardiga Zcashi labida välja lülitada, seinast võtab koos masinaga 200W reaalset kulu, kui kuskil ühikas vms elaks siis ehk veel kannataks kommiraha taga ajada, aga hetke seis ikka väga nukker
või mida üldse veel kannataks nvidiaga teha et päris miinust ei toodaks.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
15.03.2018 14:37:00
|
|
|
| HODL puhul võib ju kerget miinust ka toota, eeldusega et veidi aja möödudes hinnad tõusevad ja müüd hiljem maha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
15.03.2018 16:56:39
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
| HODL puhul võib ju kerget miinust ka toota, eeldusega et veidi aja möödudes hinnad tõusevad ja müüd hiljem maha |
odavam siis juba otse osta, kui miinust toota
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.03.2018 17:00:06
|
|
|
| Müüd kaardid kiirelt maha (kui õnnestub esimeste seas siis saad veel mõnele lootusrikkale kõrge hinnaga terve masina müüa võibolla) ja ostad münti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
15.03.2018 17:08:11
|
|
|
| no kui mänguriarvuti 16 tundi ööpäevas idleb siis vüib ju tegeleda mingi kaevandusprotsessiga......
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004

|
15.03.2018 17:34:30
|
|
|
ei müüa pole mõtet, midag asemele osta ju pole, ja mängida tahaks ka ikka jah pigem idleb 20-22 tundi päevas, aga no elektri arvet vaadata ja Zcashi kuu sissetulekut hetkel siis heal juhul saab tasa. varsti suvi käes pole tuba ka kütta vaja.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
15.03.2018 17:39:08
|
|
|
miks sa siis ethi ei kaevanda???
ma ei tea mis see 1070 kiirus täpipealt on, aga voolu peaks ta võtma ülivähe ikka. ilmselt vähemgi kui mul 570, ja need kaardid küll miinust ei tooda
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
15.03.2018 17:58:54
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
miks sa siis ethi ei kaevanda???
ma ei tea mis see 1070 kiirus täpipealt on, aga voolu peaks ta võtma ülivähe ikka. ilmselt vähemgi kui mul 570, ja need kaardid küll miinust ei tooda |
1070 võtab rohkem kui 570, nii palju peaks ikka teadma...
Aga miinust ta praegu ei tooda küll. Pigem kopikaid ja selle nimel pole mõtet ilmselt ühte kaarti jooksutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.03.2018 17:59:50
|
|
|
Turule on tekkinud "kaevandusmasinaid" , mida veel ~kuu tagasi haarati lennult...... nüüd millegipärast seisavad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
15.03.2018 18:01:32
|
|
|
Nicehashiga teeb üks 1070 hetkel natuke üle euri päevas
| villu70 kirjutas: |
Turule on tekkinud "kaevandusmasinaid" , mida veel ~kuu tagasi haarati lennult...... nüüd millegipärast seisavad...  |
Pole ka ime kui neil täiesti ebanormaalsed hinnad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.03.2018 18:09:33
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Nicehashiga teeb üks 1070 hetkel natuke üle euri päevas
| villu70 kirjutas: |
Turule on tekkinud "kaevandusmasinaid" , mida veel ~kuu tagasi haarati lennult...... nüüd millegipärast seisavad...  |
Pole ka ime kui neil täiesti ebanormaalsed hinnad. |
ebanormaalsed hinnad on juba üle poole aasta olnud.... nüüd on ainult ostuhuvi ära kukkunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
15.03.2018 18:30:49
|
|
|
Varem kaevasid kaardid ka kordades rohkem raha.
Just läks foorumis 7 x GTX1060(6tk 3GB ja 1tk 6GB) 1300ga.
Hakkab vaikselt juba normaalse hinnaga kraami liikuma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
15.03.2018 18:34:22
|
|
|
ah et võtab rohkem, kui palju ta siis võtab...äkki räägid täpsetest numbritest ka, paistab, et tead hästi?!
whattomine calc ütleb 120w, sama ütleb see 570'le. samas on whattomines 1070 juures välja toodud +150 core clock, mis kõige eelduste kohaselt on suhteliselt ebavajalik ethi puhul, pigem võib seda miinusesse lasta. rx570'l core clocki väga madalamaks lasta ei saa, kui just ei taha, et hashrate kukuks.
optimeeritud 1060 masin 4 kaardiga võtab mul ethi kaevandades seinast alla 400w. SEINAST, seda siis koos vanakooli 2500k prosega! 4 kaardiga 570 masin, samuti viimse piiksuni optimeeritud võtab seinast umbes 600w. ethi kaevandamine = mälu kiirus..."seda peaks ikka teadma". nii et palun pyrex, enlighten me, palju see 1070 siis kah võtab voolu, kaks korda rohkem kui 1060?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.03.2018 18:40:58
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Varem kaevasid kaardid ka kordades rohkem raha.
Just läks foorumis 7 x GTX1060(6tk 3GB ja 1tk 6GB) 1300ga.
Hakkab vaikselt juba normaalse hinnaga kraami liikuma  |
nägin, kui 6gb eeldatav musta turu hind võib praegu 300 ümber olla.... siis 3gb hinnaks tuli 166€.
ootan, kunas poes ka hinnad korrigeeruma hakkavad
| ot: |
tööalast siseinfot teades siis on ka mõned elektrivargad kätte saadud kes tegelesid kaevandamisega.
"sõbrad" saavad kogu piirkonna võrgukao omast taskust kinni maksta.... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
15.03.2018 21:27:16
|
|
|
ma arvan, et siin oli mingi väike näpukas kuskil. 12tk 1060 3gb kaarti müüdi näiteks 3100ga kui ma õigesti mäletan.
166eur tükk ma võtaks ilmselt isegi päris mitmeid kaarte ligi täitsa vabalt
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
15.03.2018 22:03:40
|
|
|
Oli küll selline müügiteema foorumis. 6x 3gb + 1x 6gb 1060 eest küsiti 1300€. OK pakuti suht kärmelt
Ühel kaardil oli vendikas katki vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.03.2018 22:21:23
|
|
|
Kui kaardid on oma alginvesteeringu mitme(kümne?)kordselt tagasi teeninud siis nendest kiirelt lahtisaamine on ju puhas võit.
1060-3gb õige hind uuena on ju tegelikult €199/$199.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
15.03.2018 22:44:11
|
|
|
ei imesta, et see OK kärmelt pakuti oleks näinud, võibolla oleks ise pakkunud. kellegi hirmul olid vist ikka päris suured silmad siis kui juba nii poolmuidu jagati.
samas ma ise pakkusin siin alles nädal tagasi uhiuut, garantiiga igati korralikku 1060 6b kaarti, päris õiglase alghinnaga ja teemasse ei tulnud mitte ainsatki pakkumistki! foorumiväliselt läks loomulikult suht hetkega. huvitav koht see foorum viimasel ajal, ühel hetkel vaatad, et kaarte (kusjuures kasutatud, garantiita) müüakse vaat et kallimalt kui neid samal ajal reaalselt poest osta saab ja järgmisel hetkel ootavad kõik pikisilmi mingeid imepakkumisi no eks ootame vaatame siis ka, äkki tulebki mõnisada 1070't 100 euriga müüki kohekohe
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.03.2018 22:59:48
|
|
|
Turu hetkeseis sõltub alati sellest kas sa oled parasjagu ostja või müüja.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
15.03.2018 23:11:02
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
ah et võtab rohkem, kui palju ta siis võtab...äkki räägid täpsetest numbritest ka, paistab, et tead hästi?!
whattomine calc ütleb 120w, sama ütleb see 570'le. samas on whattomines 1070 juures välja toodud +150 core clock, mis kõige eelduste kohaselt on suhteliselt ebavajalik ethi puhul, pigem võib seda miinusesse lasta. rx570'l core clocki väga madalamaks lasta ei saa, kui just ei taha, et hashrate kukuks.
optimeeritud 1060 masin 4 kaardiga võtab mul ethi kaevandades seinast alla 400w. SEINAST, seda siis koos vanakooli 2500k prosega! 4 kaardiga 570 masin, samuti viimse piiksuni optimeeritud võtab seinast umbes 600w. ethi kaevandamine = mälu kiirus..."seda peaks ikka teadma". nii et palun pyrex, enlighten me, palju see 1070 siis kah võtab voolu, kaks korda rohkem kui 1060? |
Kulla mees... Kui sul omal ühtegi 1070 ei ole, millelt võrdlusmomenti võtta, siis tulebki whattomine random infot lugeda.
1070 info
Istun praegu rigi kõrval kus on 10x570 4gb kaarti, 1150w@eth, suhteliselt suvaline undervolt. See teeb kaardi kohta 115w koos süsteemiga(kuld toide). Ja siis tekib küsimus kuidas on sinu viimseni viimistletud 4-ne rig @150w per kaart koos süsteemiga? vanakooli 2500k ei ole sul nii kõva tarbija, et seda lisakulu õigustada.. toide pronks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.03.2018 23:31:30
|
|
|
| Eks varsti on need kaardid "väikese" juurdehindlusega müügis.... minerite ehitamine täna vist enam väga popp ei ole!?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
18.03.2018 14:07:47
|
|
|
ETH ka alla 600 juba
edith 2päeva hiljem alla 500 taala juba.
tundub et kõik pühapäevainvestorid lahkuvad paadist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
18.03.2018 14:38:21
|
|
|
Ma olen mitu päeva juba jõllanud seisu niikui ostjaid on kohe törts müüjaid ja nii see kukub keegi ostab portsu ja kohe müüakse sellise tilpnemisega tõus jääb tulemata pigem kukub veel.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
yamacuza
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2009
|
18.03.2018 14:48:51
|
|
|
| Peaks ETNi kaevama rigidega, paistab et popp ja noortepärane teema paari päeva eest andis whattomine ETNi daily profit kusagil 115ETNi siis nüüd juba annab 90 kui hashrate 4000KH/s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.03.2018 15:10:14
|
|
|
Ei tea, kas nad lisavad mobiilsete "minerite" hashrate ka sinna?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
19.03.2018 10:19:31
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Ei tea, kas nad lisavad mobiilsete "minerite" hashrate ka sinna?  |
Nope, need on eraldatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.03.2018 12:26:25
|
|
|
kuram mõtlesin miks ETH tulemused hetkel nii heitlikud on difficulty on nädalaga mõnuga ülespoole lasknud. 4* 1070TI 3 taala päev. juba päris naljakas on see
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.03.2018 12:31:16
|
|
|
Sealt on juba elekter maha võetud või kütad peale makstes õhku?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.03.2018 12:35:04
|
|
|
see on kalkulliga 0,15 taala kwh
ega ausalt ei teagi palju meil siin eestis see mõistlikus mõttes on
edit tsekkisin 0,123 euri kwh veebruar.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
19.03.2018 13:26:40
|
|
|
Õhu kütmisest juttu olles, kas selline asi kütab hetkel null raha eest, teenib sente peale või peab sooja eest peale maksma?
https://www.qarnot.com/crypto-heater_qc1/
Soetusmaksumuse jätame hetkel kõrvale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
19.03.2018 16:54:23
|
|
|
Vaatan et mineri komplekte tuleb müügile juba 3-4 tükki päevas. "Mittekaevanud " videokaarte pudiseb ka ootamatult palju müüki ja on näha ka väga leiget ostuhuvi.
Kuna pole selle teemaga üldse kursis, siis kas kaevandushullus hakkab otsi andma või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.03.2018 17:24:08
|
|
|
Bitcoini pole juba ammu arvutitega mõistlik kaevata.
Altcoinidega on teine lugu aga tänu BTC madalale hinnale on ka teiste hinnad hetkel
maas ja ega antud hetkel kaevates väga ei teeni tõesti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
19.03.2018 18:41:09
|
|
|
| tsitaat: |
| Krüptovaluuta bitcoini hind on langenud nii madalale, et seda pole enam mõtet kaevandada, leiavad mõned analüütikud. |
Need "mõned analüütikud" on ikka päris kavalad, igast asju nad leiavad postimehe sõnul!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
19.03.2018 19:26:27
|
|
|
tundub ,et btc tõus liigub 7k euro peale ilmselt on paremust oodata. Täna on pidevalt tõusus olnud.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
19.03.2018 19:55:20
|
|
|
Eile oli kevadet oodata juba võis mõelda tsikli välja ajamisele jne...
ma poleks nii kindel, et pöördepunkt ongi käes. kuigi eks see mingil hetkel muidugi peab ka tulema. kukkumisruumi on veel küllalt samas
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
19.03.2018 20:08:59
|
|
|
Selles langustrendis varemgi +1000 tõuse olnud, mina väga ei hõiskaks veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
19.03.2018 21:52:32
|
|
|
pigem näitab see tõus, et mulli plahvatus ei ole veel läbi. Kui mingi kuu aega vaikus on siis võib selliseid mõtteid liigutama hakata aga ei maksa loota, et mulli otsa teine mull kohe kasvab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2018 00:59:49
|
|
|
Vb. täidetakse kotte, et uue langusega jälle teenida?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
20.03.2018 02:06:30
|
|
|
Mismoodi see veel käib?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
20.03.2018 02:18:49
|
|
|
100x võimendusega tehingud .
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
20.03.2018 02:25:43
|
|
|
So?
Sama loogiline et selle pärast on langus et müüakse kotid tühjaks et järgmise tõusu pealt teenida?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|