Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:04:15 vasta tsitaadiga

Huvitav jah et nüüd enne hardforki need ASICud välja ilmusid.
Kui Bitmain ja Baikal nendega enne müüki ka ise kaevasid siis oleks ju üldine hashrate pidanud päris palju tõusma cryptonight müntidel. Kas see ka tegelikult nii oli? On kuskilt võimalik vaadata ajaloolist hashrate'i?

Pärast hardforki peaks siis hashrate oluliselt langema kui ASICud seda enam arvutada ei suuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:07:30 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Dijital kirjutas:
SSD kirjutas:
Poskasti tuli selline kiri.
Hea lugeja!



Kõik me teame Bitcoini edulugu. On inimesi, kes on sellega kiirelt rikastunud ja on jäänud neid vilju nautima.

Tulnud on järgmine Bitcoin – Sapphirecoin. Juulist alates on selle tootlikus 10 korda suurem praegusest.
Teame, et iga edukas ja innovatiivne inimene soovib sellest osa saada, sellepärast ka see kiri Teile.
Hetkel on 1 Sapphirecoini väärtus 15 senti, aga hiljemalt juuliks 2018.a tõuseb see minimaalselt 1 euro peale.

Seega ära maga maha!

Mis see on? https://sapphirecoin.io/register/?referralCode=sphestonia

Ka mulle tuli selline kiri. Minu jaoks huvitavam on hoopis see, et "saatjaks" on "sph@ükshästituntudeestipiletimüügifirma.ee" icon_biggrin.gif
Ning "vajuta SIIA" lingis on ka hxxp://ükshästituntudeestipiletimüügifirma.ee uudiskirja aadress.


Isegi Lyoness reklaamid olid Kanal 2's icon_biggrin.gif. Tänapäevases maailmas ei saa enam millegi üle imestada.
See, kes saatjaks on märgitud, ei tähenda veel seda, et antud firma selle tegelikult ka saatis.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:11:12 vasta tsitaadiga

smoolae kirjutas:
harilik kirjutas:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3103990.280

The Antminer X3 delivers a minmum hashrate of 220KH/s while consuming 550W of total power.

RIP


ETN tegi korraliku nosedive-i...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:36:03 vasta tsitaadiga

Kõik asjad on korraliku nosedive teinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:51:25 vasta tsitaadiga

TREMAN kirjutas:
Huvitav jah et nüüd enne hardforki need ASICud välja ilmusid.
Kui Bitmain ja Baikal nendega enne müüki ka ise kaevasid siis oleks ju üldine hashrate pidanud päris palju tõusma cryptonight müntidel. Kas see ka tegelikult nii oli? On kuskilt võimalik vaadata ajaloolist hashrate'i?

Pärast hardforki peaks siis hashrate oluliselt langema kui ASICud seda enam arvutada ei suuda?


hardfork on ASICute ilmnemise otsene tagajärg. Cryptonight globaalses hashrates pole ma eelnevatel kuudel mingit hüppelist kasvu tähendanud (otsi nt. monero difficulty history) seega vast pole kaevanud ja tutikad masinad.

Ma ise nuputan, et kuidas nad julgevad sellist hinda küsida masinate eest mis arvatavasti kunagi end tagasi ei teeni icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harilik
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:59:01 vasta tsitaadiga

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3103990.280

You guys all realize they are selling this crap because they know Monero along with other CryptoNight coins are forking against ASICs soon right? These idiots have most likely been mining with them for months prior to releasing them "to the public". There's a reason the net hash of ETN went up from like 50Mh/s to 400Mh/s+ and Monero from 290Mh/s to 1.1Gh/s in a matter of 2 months (and no, RX vegas didn't cause this). The devs knew this was an obnoxious net hash increase and began talks about ASICs. These ASIC idiots know the miners will be obselete once forked and are trying to squeeze a bit more money out of oblivious idiots willing to pay for them.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 13:52:08 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
TREMAN kirjutas:
Huvitav jah et nüüd enne hardforki need ASICud välja ilmusid.
Kui Bitmain ja Baikal nendega enne müüki ka ise kaevasid siis oleks ju üldine hashrate pidanud päris palju tõusma cryptonight müntidel. Kas see ka tegelikult nii oli? On kuskilt võimalik vaadata ajaloolist hashrate'i?

Pärast hardforki peaks siis hashrate oluliselt langema kui ASICud seda enam arvutada ei suuda?


hardfork on ASICute ilmnemise otsene tagajärg. Cryptonight globaalses hashrates pole ma eelnevatel kuudel mingit hüppelist kasvu tähendanud (otsi nt. monero difficulty history) seega vast pole kaevanud ja tutikad masinad.

Ma ise nuputan, et kuidas nad julgevad sellist hinda küsida masinate eest mis arvatavasti kunagi end tagasi ei teeni icon_neutral.gif

Nad julgevad küsida sellist hinda, kuna leidub piisavalt lolle ja ullikesi, kes neid ostavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 14:29:12 vasta tsitaadiga

Praeguse seisuga tundub, et võib oma solo 1070 kaardiga Zcashi labida välja lülitada, seinast võtab koos masinaga 200W reaalset kulu, kui kuskil ühikas vms elaks siis ehk veel kannataks kommiraha taga ajada, aga hetke seis ikka väga nukker icon_smile.gif
või mida üldse veel kannataks nvidiaga teha et päris miinust ei toodaks.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 14:37:00 vasta tsitaadiga

HODL puhul võib ju kerget miinust ka toota, eeldusega et veidi aja möödudes hinnad tõusevad ja müüd hiljem maha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 16:56:39 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
HODL puhul võib ju kerget miinust ka toota, eeldusega et veidi aja möödudes hinnad tõusevad ja müüd hiljem maha


odavam siis juba otse osta, kui miinust toota icon_biggrin.gif

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:00:06 vasta tsitaadiga

Müüd kaardid kiirelt maha (kui õnnestub esimeste seas siis saad veel mõnele lootusrikkale kõrge hinnaga terve masina müüa võibolla) ja ostad münti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:08:11 vasta tsitaadiga

no kui mänguriarvuti 16 tundi ööpäevas idleb siis vüib ju tegeleda mingi kaevandusprotsessiga......
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:11:25 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
Praeguse seisuga tundub, et võib oma solo 1070 kaardiga Zcashi labida välja lülitada, seinast võtab koos masinaga 200W reaalset kulu, kui kuskil ühikas vms elaks siis ehk veel kannataks kommiraha taga ajada, aga hetke seis ikka väga nukker icon_smile.gif
või mida üldse veel kannataks nvidiaga teha et päris miinust ei toodaks.


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:34:30 vasta tsitaadiga

ei müüa pole mõtet, midag asemele osta ju pole, ja mängida tahaks ka ikka jah icon_razz.gif pigem idleb 20-22 tundi päevas, aga no elektri arvet vaadata ja Zcashi kuu sissetulekut hetkel siis heal juhul saab tasa. icon_razz.gif varsti suvi käes pole tuba ka kütta vaja.
_________________
ükskord me võidame niikuinii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:39:08 vasta tsitaadiga

miks sa siis ethi ei kaevanda???

ma ei tea mis see 1070 kiirus täpipealt on, aga voolu peaks ta võtma ülivähe ikka. ilmselt vähemgi kui mul 570, ja need kaardid küll miinust ei tooda

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:58:54 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
miks sa siis ethi ei kaevanda???

ma ei tea mis see 1070 kiirus täpipealt on, aga voolu peaks ta võtma ülivähe ikka. ilmselt vähemgi kui mul 570, ja need kaardid küll miinust ei tooda

1070 võtab rohkem kui 570, nii palju peaks ikka teadma...
Aga miinust ta praegu ei tooda küll. Pigem kopikaid ja selle nimel pole mõtet ilmselt ühte kaarti jooksutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 17:59:50 vasta tsitaadiga

Turule on tekkinud "kaevandusmasinaid" , mida veel ~kuu tagasi haarati lennult...... nüüd millegipärast seisavad... icon_biggrin.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2018 18:01:32 vasta tsitaadiga

Nicehashiga teeb üks 1070 hetkel natuke üle euri päevas icon_razz.gif

villu70 kirjutas:
Turule on tekkinud "kaevandusmasinaid" , mida veel ~kuu tagasi haarati lennult...... nüüd millegipärast seisavad... icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Pole ka ime kui neil täiesti ebanormaalsed hinnad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 18:09:33 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Nicehashiga teeb üks 1070 hetkel natuke üle euri päevas icon_razz.gif

villu70 kirjutas:
Turule on tekkinud "kaevandusmasinaid" , mida veel ~kuu tagasi haarati lennult...... nüüd millegipärast seisavad... icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Pole ka ime kui neil täiesti ebanormaalsed hinnad.

ebanormaalsed hinnad on juba üle poole aasta olnud.... nüüd on ainult ostuhuvi ära kukkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2018 18:30:49 vasta tsitaadiga

Varem kaevasid kaardid ka kordades rohkem raha.
Just läks foorumis 7 x GTX1060(6tk 3GB ja 1tk 6GB) 1300ga.
Hakkab vaikselt juba normaalse hinnaga kraami liikuma thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 18:34:22 vasta tsitaadiga

ah et võtab rohkem, kui palju ta siis võtab...äkki räägid täpsetest numbritest ka, paistab, et tead hästi?!

whattomine calc ütleb 120w, sama ütleb see 570'le. samas on whattomines 1070 juures välja toodud +150 core clock, mis kõige eelduste kohaselt on suhteliselt ebavajalik ethi puhul, pigem võib seda miinusesse lasta. rx570'l core clocki väga madalamaks lasta ei saa, kui just ei taha, et hashrate kukuks.
optimeeritud 1060 masin 4 kaardiga võtab mul ethi kaevandades seinast alla 400w. SEINAST, seda siis koos vanakooli 2500k prosega! 4 kaardiga 570 masin, samuti viimse piiksuni optimeeritud võtab seinast umbes 600w. ethi kaevandamine = mälu kiirus..."seda peaks ikka teadma". nii et palun pyrex, enlighten me, palju see 1070 siis kah võtab voolu, kaks korda rohkem kui 1060?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 18:40:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Varem kaevasid kaardid ka kordades rohkem raha.
Just läks foorumis 7 x GTX1060(6tk 3GB ja 1tk 6GB) 1300ga.
Hakkab vaikselt juba normaalse hinnaga kraami liikuma thumbs_up.gif

nägin, kui 6gb eeldatav musta turu hind võib praegu 300 ümber olla.... siis 3gb hinnaks tuli 166€. icon_eek.gif
ootan, kunas poes ka hinnad korrigeeruma hakkavad thumbs_up.gif

ot:
tööalast siseinfot teades siis on ka mõned elektrivargad kätte saadud kes tegelesid kaevandamisega.
"sõbrad" saavad kogu piirkonna võrgukao omast taskust kinni maksta.... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 21:27:16 vasta tsitaadiga

ma arvan, et siin oli mingi väike näpukas kuskil. 12tk 1060 3gb kaarti müüdi näiteks 3100ga kui ma õigesti mäletan.

166eur tükk ma võtaks ilmselt isegi päris mitmeid kaarte ligi täitsa vabalt icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 22:03:40 vasta tsitaadiga

Oli küll selline müügiteema foorumis. 6x 3gb + 1x 6gb 1060 eest küsiti 1300€. OK pakuti suht kärmelt icon_biggrin.gif
Ühel kaardil oli vendikas katki vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 22:21:23 vasta tsitaadiga

Kui kaardid on oma alginvesteeringu mitme(kümne?)kordselt tagasi teeninud siis nendest kiirelt lahtisaamine on ju puhas võit.

1060-3gb õige hind uuena on ju tegelikult €199/$199.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 22:44:11 vasta tsitaadiga

ei imesta, et see OK kärmelt pakuti icon_biggrin.gif oleks näinud, võibolla oleks ise pakkunud. kellegi hirmul olid vist ikka päris suured silmad siis kui juba nii poolmuidu jagati.

samas ma ise pakkusin siin alles nädal tagasi uhiuut, garantiiga igati korralikku 1060 6b kaarti, päris õiglase alghinnaga ja teemasse ei tulnud mitte ainsatki pakkumistki! foorumiväliselt läks loomulikult suht hetkega. huvitav koht see foorum viimasel ajal, ühel hetkel vaatad, et kaarte (kusjuures kasutatud, garantiita) müüakse vaat et kallimalt kui neid samal ajal reaalselt poest osta saab ja järgmisel hetkel ootavad kõik pikisilmi mingeid imepakkumisi icon_lol.gif no eks ootame vaatame siis ka, äkki tulebki mõnisada 1070't 100 euriga müüki kohekohe thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 22:59:48 vasta tsitaadiga

Turu hetkeseis sõltub alati sellest kas sa oled parasjagu ostja või müüja.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 23:11:02 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
ah et võtab rohkem, kui palju ta siis võtab...äkki räägid täpsetest numbritest ka, paistab, et tead hästi?!

whattomine calc ütleb 120w, sama ütleb see 570'le. samas on whattomines 1070 juures välja toodud +150 core clock, mis kõige eelduste kohaselt on suhteliselt ebavajalik ethi puhul, pigem võib seda miinusesse lasta. rx570'l core clocki väga madalamaks lasta ei saa, kui just ei taha, et hashrate kukuks.
optimeeritud 1060 masin 4 kaardiga võtab mul ethi kaevandades seinast alla 400w. SEINAST, seda siis koos vanakooli 2500k prosega! 4 kaardiga 570 masin, samuti viimse piiksuni optimeeritud võtab seinast umbes 600w. ethi kaevandamine = mälu kiirus..."seda peaks ikka teadma". nii et palun pyrex, enlighten me, palju see 1070 siis kah võtab voolu, kaks korda rohkem kui 1060?


Kulla mees... icon_biggrin.gif Kui sul omal ühtegi 1070 ei ole, millelt võrdlusmomenti võtta, siis tulebki whattomine random infot lugeda.

1070 info

Istun praegu rigi kõrval kus on 10x570 4gb kaarti, 1150w@eth, suhteliselt suvaline undervolt. See teeb kaardi kohta 115w koos süsteemiga(kuld toide). Ja siis tekib küsimus kuidas on sinu viimseni viimistletud 4-ne rig @150w per kaart koos süsteemiga? vanakooli 2500k ei ole sul nii kõva tarbija, et seda lisakulu õigustada.. toide pronks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 23:31:30 vasta tsitaadiga

Eks varsti on need kaardid "väikese" juurdehindlusega müügis.... minerite ehitamine täna vist enam väga popp ei ole!?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2018 14:07:47 vasta tsitaadiga

ETH ka alla 600 juba

edith 2päeva hiljem alla 500 taala juba.

tundub et kõik pühapäevainvestorid lahkuvad paadist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2018 14:38:21 vasta tsitaadiga

Ma olen mitu päeva juba jõllanud seisu niikui ostjaid on kohe törts müüjaid ja nii see kukub keegi ostab portsu ja kohe müüakse sellise tilpnemisega tõus jääb tulemata pigem kukub veel.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yamacuza
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2018 14:48:51 vasta tsitaadiga

Peaks ETNi kaevama rigidega, paistab et popp ja noortepärane teema paari päeva eest andis whattomine ETNi daily profit kusagil 115ETNi siis nüüd juba annab 90 kui hashrate 4000KH/s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2018 15:10:14 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas nad lisavad mobiilsete "minerite" hashrate ka sinna? icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 10:19:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ei tea, kas nad lisavad mobiilsete "minerite" hashrate ka sinna? icon_biggrin.gif

Nope, need on eraldatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 12:26:25 vasta tsitaadiga

kuram mõtlesin miks ETH tulemused hetkel nii heitlikud on difficulty on nädalaga mõnuga ülespoole lasknud. 4* 1070TI 3 taala päev. juba päris naljakas on see icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2018 12:31:16 vasta tsitaadiga

Sealt on juba elekter maha võetud või kütad peale makstes õhku? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 12:35:04 vasta tsitaadiga

see on kalkulliga 0,15 taala kwh

ega ausalt ei teagi palju meil siin eestis see mõistlikus mõttes on

edit tsekkisin 0,123 euri kwh veebruar.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 13:26:40 vasta tsitaadiga

Õhu kütmisest juttu olles, kas selline asi kütab hetkel null raha eest, teenib sente peale või peab sooja eest peale maksma?

https://www.qarnot.com/crypto-heater_qc1/

Soetusmaksumuse jätame hetkel kõrvale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:54:23 vasta tsitaadiga

Vaatan et mineri komplekte tuleb müügile juba 3-4 tükki päevas. "Mittekaevanud icon_lol.gif " videokaarte pudiseb ka ootamatult palju müüki ja on näha ka väga leiget ostuhuvi.
Kuna pole selle teemaga üldse kursis, siis kas kaevandushullus hakkab otsi andma või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 17:19:19 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/4442955/bitcoini-kaevandamine-kipub-mottetuks-muutuma
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2018 17:24:08 vasta tsitaadiga

Bitcoini pole juba ammu arvutitega mõistlik kaevata.
Altcoinidega on teine lugu aga tänu BTC madalale hinnale on ka teiste hinnad hetkel
maas ja ega antud hetkel kaevates väga ei teeni tõesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 18:41:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Krüptovaluuta bitcoini hind on langenud nii madalale, et seda pole enam mõtet kaevandada, leiavad mõned analüütikud.


Need "mõned analüütikud" on ikka päris kavalad, igast asju nad leiavad postimehe sõnul!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 19:26:27 vasta tsitaadiga

tundub ,et btc tõus liigub 7k euro peale ilmselt on paremust oodata. Täna on pidevalt tõusus olnud.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 19:55:20 vasta tsitaadiga

Eile oli kevadet oodata icon_lol.gif juba võis mõelda tsikli välja ajamisele jne...
ma poleks nii kindel, et pöördepunkt ongi käes. kuigi eks see mingil hetkel muidugi peab ka tulema. kukkumisruumi on veel küllalt samas thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 20:08:59 vasta tsitaadiga

Selles langustrendis varemgi +1000 tõuse olnud, mina väga ei hõiskaks veel icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 21:52:32 vasta tsitaadiga

pigem näitab see tõus, et mulli plahvatus ei ole veel läbi. Kui mingi kuu aega vaikus on siis võib selliseid mõtteid liigutama hakata aga ei maksa loota, et mulli otsa teine mull kohe kasvab icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 00:59:49 vasta tsitaadiga

Vb. täidetakse kotte, et uue langusega jälle teenida? icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 02:06:30 vasta tsitaadiga

Mismoodi see veel käib?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 02:18:49 vasta tsitaadiga



100x võimendusega tehingud beer_yum.gif lappar.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 02:25:43 vasta tsitaadiga

So?
Sama loogiline et selle pärast on langus et müüakse kotid tühjaks et järgmise tõusu pealt teenida?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.