Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1027, 1028, 1029 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 16.03.2018 17:35:36 vasta tsitaadiga

Vaata kõik failid mis on veebruarist või vanemad võid maha lasta. Märtsi omad hoia alles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 16.03.2018 18:09:52 vasta tsitaadiga

Teil on WoT vigane või mis... Mul tiris ~6GB alla ja kõik. Mingeid vanu faile seal polnud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 16.03.2018 18:31:18 vasta tsitaadiga

Mul on 8.2 GB uut contenti. Eile oli veel 6GB, aga päeval tõmbas 2GB juurde. Tänane fail on 2GB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005




sõnum 16.03.2018 20:06:43 vasta tsitaadiga

Ma ei saa enam üldse pihta, mul on kettal 11 GB vaba ruumi, 8,2 on patch suur, aga enne downloadi lõppu saab ikka ruum otsa?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.03.2018 20:10:56 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
Ma ei saa enam üldse pihta, mul on kettal 11 GB vaba ruumi, 8,2 on patch suur, aga enne downloadi lõppu saab ikka ruum otsa?


Ehk on teema failide liigutamisega või lahti pakkimisega .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005




sõnum 16.03.2018 20:19:13 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
Margo18 kirjutas:
Ma ei saa enam üldse pihta, mul on kettal 11 GB vaba ruumi, 8,2 on patch suur, aga enne downloadi lõppu saab ikka ruum otsa?


Ehk on teema failide liigutamisega või lahti pakkimisega .


Arvan ise kah, et midagi sellist. Iseenesest istub arvutis veel üks uimane HDD, kas peab kindlasti seda uuendust läbi "auto update" tegema, äkki saaks kuidagi teisele kettale selle enne ära ja siis SSD kettale vms?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.03.2018 21:15:06 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
Margo18 kirjutas:
Ma ei saa enam üldse pihta, mul on kettal 11 GB vaba ruumi, 8,2 on patch suur, aga enne downloadi lõppu saab ikka ruum otsa?


Ehk on teema failide liigutamisega või lahti pakkimisega .


Arvan ise kah, et midagi sellist. Iseenesest istub arvutis veel üks uimane HDD, kas peab kindlasti seda uuendust läbi "auto update" tegema, äkki saaks kuidagi teisele kettale selle enne ära ja siis SSD kettale vms?


Saada mulle ps number , kuhu hellata - aitan .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.03.2018 01:04:38 vasta tsitaadiga

Punnita kuidas tahad, aga no ei tule võite!!!!!
https://imgur.com/a/eZ1JW
Ja see kullaspämm viimastel päevadel ajab ausalt öelda si..ta keema! Igasugused eventid ainult rikuvad gamemetat veelgi!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.03.2018 09:14:16 vasta tsitaadiga

eks see ka vana teema juma, et kõik põrutava premm ammot ja armoril pole siin mängus enam mingit mõtet sest kõik lasevad sust iga nurga alt läbi. Tavamoona venniksed nagu mina saame küll veits higistada aga jah eks ta nördimust tekitab vahel. Kuigi vana hea rng on tore asi, eile huvi pärast proovisin jagd pnz e100 premm ammoga 420pene lasta conqueri ja võta näpust lasin bounce. Kui juba 420 pene ei lähe läbi siis rng on suur sõber mõnel. Eks wg on veel palju teha selle mänguga sest neid ghost shelle ja neid puhtalt läbi minevaid laske on ikka veel. Puhtalt läbi mõtlen, et näed mürsu trajektoorist, et läheb lihtsalt läbi tanki, nagu see quickibaby või mis ta on näitas kah mingi aeg. Aga noh miks tegeleda asjadega mis raha sisse ei too, wg teeb asju millega rohkem teenida.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 17.03.2018 13:41:32 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Punnita kuidas tahad, aga no ei tule võite!!!!!
https://imgur.com/a/eZ1JW
Ja see kullaspämm viimastel päevadel ajab ausalt öelda si..ta keema! Igasugused eventid ainult rikuvad gamemetat veelgi!


Pean ütlema, et teatud meta-shift on toimunud viimasel nädalal. Ise seostaks seda sellega, et ranki auhinnad saadi kätte, bondside eest osteti lemmiktankile improved equipment. Nüüd sõidetakse räigelt tier X'i ja lammutatakse. Ma ise hetkel ei soovitaks soolos mängida tier 10't või tier 8'sat üldiselt. Sest hetkel see asi tööta, mul endal ka soolos raskusi olnud tier 8 wr'i hoida üle 30%, põhiliselt ainult tier 10 mängud ka...Ka tier 10's raske, kui platoonis ei mängi..Praegusel hetkel tundub mõistlik platoonida või siis madalamates tierides sooloda!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 17.03.2018 14:24:52 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
eks see ka vana teema juma, et kõik põrutava premm ammot ja armoril pole siin mängus enam mingit mõtet sest kõik lasevad sust iga nurga alt läbi. Tavamoona venniksed nagu mina saame küll veits higistada aga jah eks ta nördimust tekitab vahel. Kuigi vana hea rng on tore asi, eile huvi pärast proovisin jagd pnz e100 premm ammoga 420pene lasta conqueri ja võta näpust lasin bounce. Kui juba 420 pene ei lähe läbi siis rng on suur sõber mõnel. Eks wg on veel palju teha selle mänguga sest neid ghost shelle ja neid puhtalt läbi minevaid laske on ikka veel. Puhtalt läbi mõtlen, et näed mürsu trajektoorist, et läheb lihtsalt läbi tanki, nagu see quickibaby või mis ta on näitas kah mingi aeg. Aga noh miks tegeleda asjadega mis raha sisse ei too, wg teeb asju millega rohkem teenida.



Link


Aga see oleks päris jube kui suured loomad premium moonaga teisi nagu varblaseid laseks. Mäng oleks veel hullem kui need 420 pen alati penema hakkaks.
Praegu olen ma väga rahul mänguga. Alla tier 8 premiumi mängida ei saa, aga sellest pole lugu. Üldse ei kisu mingite tier 6 või 7 mängimine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 17.03.2018 17:44:28 vasta tsitaadiga

Mul on nendes madalamate tiirude osas jäänud mulje, et justkui uute mängijate pealetung oleks. Tiir 6 on nii tihti punasem kui kompartei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2018 22:45:36 vasta tsitaadiga

oehhhh..............see .........T67............ on üks ÕUDNE tank

kõige enim, saab tina sellelt ja tyrr, kus laseb kiirelt kahurist ka veel raibe icon_confused.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 387 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.03.2018 19:32:56 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Mul on nendes madalamate tiirude osas jäänud mulje, et justkui uute mängijate pealetung oleks. Tiir 6 on nii tihti punasem kui kompartei.


Las ma oletan , et need kommparteilased on ka üllatavalt head icon_smile.gif

Niisiis ..

Tänane lahing , nagu nii mõnigi viimasel ajal ( meenutamaks , et WG's on midagi täiesti perrses või hakkan hulluks minema ) .
Sain viimase laksu, mis mind looja karja viis , kuid ennem seda laksu siis : juhtus see , mis on juhtunud viimasel ajal mitmeid kordi .
Kui vaenlane selle viimase lasu mulle teeb , tõmbab mäng pausile ( ilmselgelt vaid minu enda jaoks ) ja ennem vaenlase viimast lasku - umbes pooleks sekundiks , kui äratundmisvaist ei eksi .
Teine asi .
Peaaegu iga mäng , kui kes iganes ja / või kus iganes avastab vaenlase .. Samamoodi paus minu mängu olukorras ja kohe läheb kõik edasi ..
Kas see on mingi lisa või mis sellega on nüüd ?
Nii QB , kui ka ilma modita .

Mõistus on otsas :O

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 18.03.2018 19:42:56 vasta tsitaadiga

lääg
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.03.2018 09:13:13 vasta tsitaadiga

nojah

Pole ammu peland, polnd viitsimist seda võimsamat raali kaasa vedada välismaale. Ja pole sellist aegagi. Aga kuna see uus versioon tuleb? Eile mõtlesin, et ehk tiriks alla ja teeks paar-kolm mängu aga siis tuli meelde, et kohe pidavat see 1,0 tulema, et kas on mõtet alla tirida päevaks seda vana versiooni icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.03.2018 11:35:49 vasta tsitaadiga

kr6ll, kolmapäeval. Foorumis on isegi enamvähem videkaarte jälle müüa, mis WoT 1.0 kenasti välja veavad silmailuga - GTX 1060 3GB mudeli saab ca 220-250 EURiga kätte.

Üks huvitav featuur lisandus 1.0-i - lahingu jooksul mängitakse nüüd erinevat muusikat vastavalt sellele, kas tiim on eduseisus, tasavägises või kaotusseisus. Pagan seda teab mille alusel mäng seda otsustab (pakun et elusolevate tankide arvu põhjal, nt HP pooli arvesse võtmata). Mõnele musikaalsemale tankistile ilmselt abiks ikka.

https://worldoftanks.com/en/news/general-news/update-1-0-new-music/

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 19.03.2018 11:45:30 vasta tsitaadiga

Paljud siin 1.0 "õppinud" on? Et esimestel päevadel "uutel" kaartidel n00be kes vett imetlevad nagu hülgeid nottida? icon_lol.gif

Ma ühel õhtul mõned sõidud tegin, tahtsin tegelikult S. Conquereri proovida mida mul endal pole.
Kaarte ja kivisid/nurki asukohti ekstra ei uurinud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 19.03.2018 13:23:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Paljud siin 1.0 "õppinud" on? Et esimestel päevadel "uutel" kaartidel n00be kes vett imetlevad nagu hülgeid nottida? icon_lol.gif

Ma ühel õhtul mõned sõidud tegin, tahtsin tegelikult S. Conquereri proovida mida mul endal pole.
Kaarte ja kivisid/nurki asukohti ekstra ei uurinud.


Mes sa seal ikka ette õpid, vaata paar tundi mõne 'tavalise' FAME tüübi striimi ja saad pmst kogu vajaliku info.
Staaride a'la Circoni/skill4ltu omasid pole mõtet vaadata, need sõidavad rohkem vaatajate lõbustamiseks, mitte suurimat efektiivsust taga ajades. Neid jäljendada üritades satud ainult kiiresti garaaži.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 19.03.2018 14:17:56 vasta tsitaadiga

Skill4ltu fenomenaalne tüüp. Palju tal eu serveris mänge oligi tehtud, mingi 95 tuhat? Lükkab veel vene serveri mänge juurde, hull mees. Raha ta vist striimiga väga ei saa, ükspäev sai 130 dollarit ja oli päris sõnatu seal. QB ja Foch vist teevad päris head taskuraha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 19.03.2018 15:08:10 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
alyster kirjutas:
Mul on nendes madalamate tiirude osas jäänud mulje, et justkui uute mängijate pealetung oleks. Tiir 6 on nii tihti punasem kui kompartei.


Las ma oletan , et need kommparteilased on ka üllatavalt head icon_smile.gif

Niisiis ..

Tänane lahing , nagu nii mõnigi viimasel ajal ( meenutamaks , et WG's on midagi täiesti perrses või hakkan hulluks minema ) .
Sain viimase laksu, mis mind looja karja viis , kuid ennem seda laksu siis : juhtus see , mis on juhtunud viimasel ajal mitmeid kordi .
Kui vaenlane selle viimase lasu mulle teeb , tõmbab mäng pausile ( ilmselgelt vaid minu enda jaoks ) ja ennem vaenlase viimast lasku - umbes pooleks sekundiks , kui äratundmisvaist ei eksi .
Teine asi .
Peaaegu iga mäng , kui kes iganes ja / või kus iganes avastab vaenlase .. Samamoodi paus minu mängu olukorras ja kohe läheb kõik edasi ..
Kas see on mingi lisa või mis sellega on nüüd ?
Nii QB , kui ka ilma modita .

Mõistus on otsas :O


Raal hakkab nõrgaks jääma kui iga spoti peale hangub, hiljuti lugesin ka sellist probleemi ametlikust foorumist, kellelgi oli sama häda. Kas peab kaaluma raua upgradei või siis tee format+clean wot install mis aitab ka ajutiselt.

erick kirjutas:

Üks huvitav featuur lisandus 1.0-i - lahingu jooksul mängitakse nüüd erinevat muusikat vastavalt sellele, kas tiim on eduseisus, tasavägises või kaotusseisus. Pagan seda teab mille alusel mäng seda otsustab (pakun et elusolevate tankide arvu põhjal, nt HP pooli arvesse võtmata). Mõnele musikaalsemale tankistile ilmselt abiks ikka.


icon_lol.gif saab olema "tõsiselt muusikaline kogemus" kui kõik 3 lugu lastakse läbi 1 minuti jooksul kui üks liin üle joostakse icon_biggrin.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.03.2018 15:46:10 vasta tsitaadiga

Enamik striimereid teenib mitte donationite, vaid subscriptionite pealt. Twitch sub maksab 4.99 USD, millest 2.50 USD saab striimer. Korralikel striimeritel on paartuhat subscriberit (Quickybaby'l nt), skillil pakun kusagil 700 ringis. Skill nagu mainis ka ühes youtube videos, et teenib kusagil 1400 EUR kuus striimimisega, aga sinna lähevad donationid veel otsa. Kusagilt on kõrva jäänud, et QB teenis tippaegadel iga kuu mingi 8000+ EUR. Tema eeliseks on popp youtube'i kanal, mis toob iga kuu sisse vähemalt kolm-neli tuhat EUR lisaks sellele, mis ta Twitchilt saab.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 19.03.2018 16:30:07 vasta tsitaadiga

Siis tasub striimimine väga hästi ära. 1400 kuus pole samuti paha raha. Istud kodus ja mängid oma lemmikmänge. Muidugi vaatajate leidmine on suur töö ja tuleb omada mingit huvitavat karakterit või stiili. Aga see on muidugi õpitav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 19.03.2018 16:49:20 vasta tsitaadiga

Ma kujutan ette kuidas QB kunagi tööle kandideerides paneb kõrvuti oma keemia PhD ja 10 aastat arvutimängude mängimist. Tulemuseks saab laborisse andmesisestajaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 19.03.2018 16:59:26 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Ma kujutan ette kuidas QB kunagi tööle kandideerides paneb kõrvuti oma keemia PhD ja 10 aastat arvutimängude mängimist. Tulemuseks saab laborisse andmesisestajaks?


Nuh vaevalt sellised inimesed enam kusagile laborisse kandideerivad. Alati on võimalik kusagile mängufirmasse tööle minna kasvõi CM-ina, selliseid "suhtlejaid" inimesi otsitakse alati taga, lisaks + veel videotöötlus oskused mis praegusel "youtube-i" ajastul on väga nõutud. Alati tulevad uued mängud mida mängida jne. Võimalusi on kõvasti kui juba kord jala on uksevahele oled saanud.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1027, 1028, 1029 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.