Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.03.2018 00:00:33 vasta tsitaadiga

Peale uuendust kadusid avakuvalt 2 äpi shortcuti ära, mis viitasid secure folderisse installeeritud appidele. Kas secure folderis olevate äppide otseteid ei saagi avakuvale enam panna?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 08:03:23 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Peale uuendust kadusid avakuvalt 2 äpi shortcuti ära, mis viitasid secure folderisse installeeritud appidele. Kas secure folderis olevate äppide otseteid ei saagi avakuvale enam panna?


+1 Sama probleem.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 08:26:39 vasta tsitaadiga

Ma pole üldse mingeid muutusi täheldanud peale oreo installi.

Küsimus nendele, kes kaitseklaasi kasutavad, et kas vähe kallimad on asjalikumad ja tugevamad? Hetkel 3 nädalaga 2 tk juba katki läinud, mõlemad olid mingid 10€ juustud.

Jutt s8+.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 10:31:13 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Ma pole üldse mingeid muutusi täheldanud peale oreo installi.

Küsimus nendele, kes kaitseklaasi kasutavad, et kas vähe kallimad on asjalikumad ja tugevamad? Hetkel 3 nädalaga 2 tk juba katki läinud, mõlemad olid mingid 10€ juustud.

Jutt s8+.


Vahet pole hinnal, lähevad samamoodi katki.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.03.2018 12:25:47 vasta tsitaadiga

Kuidas Teil peale uuendust sõrmejäljelugeja toimib, mul nagu võtab uimasemalt ja on vähem tundlik?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 09.03.2018 17:31:17 vasta tsitaadiga

Peale OREO installimist kadus ära vastamata kõnede teade, sms ja email oma toimib..veider ja tagasi kuidagi ei saa. Safe modes töötab aga normaalolekus mitte, on kellelgi sama juhtnud.
kasutan Nova Launcherit

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 17:36:48 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kuidas Teil peale uuendust sõrmejäljelugeja toimib, mul nagu võtab uimasemalt ja on vähem tundlik?

Läks veelgi haledamaks? Võrreldes Huaweiga on see nagunii käkk olnud ja nüüd ikka allapoole, uskumatu.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 17:39:56 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
eltso kirjutas:
Kuidas Teil peale uuendust sõrmejäljelugeja toimib, mul nagu võtab uimasemalt ja on vähem tundlik?

Läks veelgi haledamaks? Võrreldes Huaweiga on see nagunii käkk olnud ja nüüd ikka allapoole, uskumatu.


Mismoodi käkk? Toimib sama hästi ja kiirelt siiani.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 18:12:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mismoodi käkk? Toimib sama hästi ja kiirelt siiani.

x2 ilma vähima hädata ja momentaanselt thumbs_up.gif

VB kustuta jälg ära ja rega uuesti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 12.03.2018 14:27:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi naistuttaval S8+ ?
Naine tellis kogemata valed katted (tahtis S8'le, tellis S8 Plusile), annaks omahinnaga ära.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2018 19:51:46 vasta tsitaadiga

kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 09:51:10 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.

https://www.androidcentral.com/how-reset-galaxy-s8-factory-settings
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 12:35:47 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.
miks peab tarkvara uuendates telefoni "puhtaks laskma"?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 13:07:00 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Renq kirjutas:
kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.
miks peab tarkvara uuendates telefoni "puhtaks laskma"?

Sest nii oli palju aastaid tagasi tavaks.....kuigi ma seda hea tava reeglit ei jälgi.
Kui just midagi väga pekkis pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 14.03.2018 13:08:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 13:07:32 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Renq kirjutas:
kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.

https://www.androidcentral.com/how-reset-galaxy-s8-factory-settings

doh, ma olen seda artiklit enne kaks korda lugenud ja kordagi ei märganud seda seda "käsk puudu" rida :S

Anti kirjutas:
Renq kirjutas:
kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.
miks peab tarkvara uuendates telefoni "puhtaks laskma"?


Minu jaoks pmst sama mis arvutile format. Ikka koguneb mingit saasta millest võiks lahti saada.



Üks asi mis Oreoga muutus on see, et enam pimedas telefoni avades ei ole nii tapvalt hele ekraan enam. S5'ga ei olnud kunagi nii a S8'ga enne Oreot ta kuidagi ei suutnud ära tuvastada ümbritseva keskkonna valgust ja pimestas kohe ekraaniga.

Üks asi mis mind aga häirib S8 puhul on see, et ekraan kuidagi reageerib ise puudutustele, ala scrollin facebookis ja samal hetkel juba nagu klikiks kuskile ja siis tuleb lampi ala "like" või klikikb kuskile lingile.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 13:26:07 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Üks asi mis Oreoga muutus on see, et enam pimedas telefoni avades ei ole nii tapvalt hele ekraan enam. S5'ga ei olnud kunagi nii a S8'ga enne Oreot ta kuidagi ei suutnud ära tuvastada ümbritseva keskkonna valgust ja pimestas kohe ekraaniga.

Üks asi mis mind aga häirib S8 puhul on see, et ekraan kuidagi reageerib ise puudutustele, ala scrollin facebookis ja samal hetkel juba nagu klikiks kuskile ja siis tuleb lampi ala "like" või klikikb kuskile lingile.

See oli küll jah, et kuidagi uimane oli see heleduse automaatne reguleerimine pimedas, sai lõpuks välja lülitatud ja käsitsi timmitud... Nüüd siis võib vist uuesti proovida.

Sellist ise reageerimist mul küll pole olnud, ei S8 ega ka S8+ puhul. Facebooki rakendus muidugi on läbi aegade ise olnud suhteliselt vigane... Kas probleem ainult seal või üldiselt?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 14:28:06 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem olen ma seda märganud facebookis, sest seal ongi pmst kogu sisu linke täis. Uudiseid ja muud sisu lugedes on rõhk rohkem tekstil ja sellepärast ei saa praegu nii kindlalt väita, et mujal ka oleks see jama olnud, kuigi vist on.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 14:37:55 vasta tsitaadiga

Mind häirib chrome app. kellelgi veel probleem osta.ee portaalis, ei lae pilte ära? Peab refreshima, et oksjoni pildid tuleks ette.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 15:14:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

osta.ee portaalis

jama ainult seal või ka a'la Delfis ?
Pigem on see keskkond süüdi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 14:59:31 vasta tsitaadiga

Vaikselt hakkab närvidele käima telefon. Ühegi teise peal pole appid nii halvasti töötanud ennem. Facebook, chrome, youtuub põhiliselt. Youtuubis praegu ei lase üldse videoid vaadata, panen video tööle ja lükkab ise automaatselt pausile sekund hiljem. Uuendasin, tühjendasin vahemälusi, deinstall, ikka jebib.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 15:32:54 vasta tsitaadiga

Kas sul on Youtube'is see silmanägemise asi aktiveeritud? Et niipea, kui mujale vaatad, siis paneb video pausile.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 15:47:50 vasta tsitaadiga

Üsnagi subjektiivne tähelepanek, et peale viimast uuendust peab aku märgatavalt kauem. Vaatan selle järgi et nüüd mul õhtuks aku tavaliselt ca poole peal, enne oli pigema peaaegu tühi.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:04:12 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Vaikselt hakkab närvidele käima telefon. Ühegi teise peal pole appid nii halvasti töötanud ennem. Facebook, chrome, youtuub põhiliselt. Youtuubis praegu ei lase üldse videoid vaadata, panen video tööle ja lükkab ise automaatselt pausile sekund hiljem. Uuendasin, tühjendasin vahemälusi, deinstall, ikka jebib.

Tee tehase seadete taastamine ja testi uuesti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:22:10 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Üsnagi subjektiivne tähelepanek, et peale viimast uuendust peab aku märgatavalt kauem. Vaatan selle järgi et nüüd mul õhtuks aku tavaliselt ca poole peal, enne oli pigema peaaegu tühi.

Olen tähendanud sama, kah subjektiivse hinnanguna.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.03.2018 18:19:41 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Üsnagi subjektiivne tähelepanek, et peale viimast uuendust peab aku märgatavalt kauem. Vaatan selle järgi et nüüd mul õhtuks aku tavaliselt ca poole peal, enne oli pigema peaaegu tühi.
Ma olen täpselt vastupidist täheldanud - Telefon sööb lihtsalt akut. Tegin tehaseseadete taastamise (Täielik nuhtlus ja rõvedus) ja eks näib kas muutub ka midagi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 19:00:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas sul on Youtube'is see silmanägemise asi aktiveeritud? Et niipea, kui mujale vaatad, siis paneb video pausile.

Ei olnud aktiveeritud. Võtsin bluetoothi välja, hakkas tööle. Varem pole sellist jebla olnud, et bluetooth takistab. Samas teised appid antud telefonil ka jamavad vahest.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 22:28:09 vasta tsitaadiga

Mu Galaxy A3 läks lolliks, kui Bluetooth ja GPS korraga sees olid. GPS hakkas kalibreerimist nõudma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 19.03.2018 22:39:16 vasta tsitaadiga

Installisin Google playst Amper nimelise programmi. Sain originaal laadija ja juhtmega laadinistulemuseks maks 1030mA

Kas tundub normaalne? Telefoniks S8 ja aku oli 30% peal
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 22:54:18 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Installisin Google playst Amper nimelise programmi. Sain originaal laadija ja juhtmega laadinistulemuseks maks 1030mA

Kas tundub normaalne? Telefoniks S8 ja aku oli 30% peal


Mul vist lihtsalt laadijakaabel ära suremas. Annab teadet ka vahel, et "aeglane laadimine" ja kasuta originaallaadijat.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 09:57:41 vasta tsitaadiga

Dag, Renq,

Varasemast on kogemus, et Samsungi originaalkaablid surevad suhteliselt kiirelt (nii S5 kui Note näitel enda kogemus + foorumitest samal teemal kurtmist).
Laadija ise töötab edasi, kuid kaabel tahab väljavahetamist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 10:21:51 vasta tsitaadiga

Kuidas teil need kaablid ära surevad? Retsite neid nii palju või magate nende otsas?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 11:18:22 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Installisin Google playst Amper nimelise programmi. Sain originaal laadija ja juhtmega laadinistulemuseks maks 1030mA

Kas tundub normaalne? Telefoniks S8 ja aku oli 30% peal

Ma installisin kah selle äpi. Näitab aiateibaid. Laadija on 1A, aga mul näitab Galaxy A3 (2016) peal praegu laadides, et kütab 1,5A.
Jann1 kirjutas:
Kuidas teil need kaablid ära surevad? Retsite neid nii palju või magate nende otsas?

Samsungil oli nt Galaxy S3 ajastul ja veidi hiljemgi probleeme kaablitega, mis ära surid. Isegi seda kogenud ja internetiski kisa täis.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 11:28:34 vasta tsitaadiga

Mul suri ka ühe kuuga ära. Hakkas aeglast laadimist pakkuma ja kirju, et pane originaal kaabel otsa. Ongi halva kvaliteediga võrreldes teiste tootjatega.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 11:30:48 vasta tsitaadiga

Mul s1 kui s2 kaablid kestsid väga hästi S4 kaabel kestab senini. S8 kaabel peaaegu aasta ja polnud kulusmimärke ega midagi. Eks nüüd S9 kaabliga näha kas ka sama korralikud.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 11:41:28 vasta tsitaadiga

See koht kus peale usb c juhe peenikeseks läheb, kulub/väändub liiga kergelt ära. Sony-l kestis ka hästi usb c juhe.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 14:51:43 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Kuidas teil need kaablid ära surevad? Retsite neid nii palju või magate nende otsas?


Minu kogemused naise S5 ja algse Note'ga olid kaablitega, mis üldse ei liikunud - öökapil öiseks laadimiseks vaid kasutati, kuid siiski andsid otsad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 20.03.2018 20:16:18 vasta tsitaadiga

palju see normaalne näit olla võiks?
Autolaadija on 2,1 A aga laadib 500-600 mA - kas nad ei peagi 2000 mA välja ajama või on ikka kaablis asi (proovisin kõiki kaableid ja laadijaid ja üle 1000 mA ei saanud ühegagi (kaasa arvatud clicki 10€ kaabel, mis oli uus)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 20:40:43 vasta tsitaadiga

S8 laeb kiirlaadimise rezhiimis ainult siis kui ekraan on välja lülitatud. Sisselülitatud ekraaniga on laadimisvool veidi üle 1A.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 20:41:19 vasta tsitaadiga

App jama lihtsalt võibolla. Minul näitab 700-800mA sama app. Täis laadimisaeg kiirlaadijale kohane, kiire.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 20.03.2018 21:07:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks võrrelda 1A ja 2,1 A laadijat selle äpiga?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 08:43:55 vasta tsitaadiga

Kiirlaadimise puhul erineb ju pinge ka mitte ainult amper. 9V/1A annab rohkem vatte kui 5V/1A. 5V/2A samas veel rohkem. 9V/2A jällegi rohkem.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 28.03.2018 08:32:30 vasta tsitaadiga

465 mb uuendus saadaval.

Mina sain Oreo'ga kaamera korda, varem kaamera käivitades oli fookus paigast ära. Nüüd see mure kadunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shenris
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 03.04.2018 23:35:33 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
Täna panin tähele, et telefonil on vaikselt Waze'i alumine riba sissepõlenud (burn-in) icon_neutral.gif
Kas kellegi on kogemust olnud garantii osas? Tehakse ilma kobinata korda või saadetakse seenele?


Kas vahetati välja?
Avastasin ka täna, et wazest põlenud report nupp ja valgel taustal nähtav ka alumine riba. Peaks teliasse pöörduma, kust ostetud ja vaatama, mis arvavad.
Alla aasta kasutanud. Pikematel reisidel on olnud waze jah lahti, aga mitu kuud pole olnud. Igapäevaselt kuni 1h
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 00:09:04 vasta tsitaadiga

Kas kellelgil siin on ka S8 Active? Kas Oreo on ennast ära installinud? Mul endiselt ütleb, kui teen tarkvara kontrolli, et mul on uusim, (ehk siis mitte Oreo) peal..

/Lorien

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 09:24:17 vasta tsitaadiga

Tavaline S8+ ja vist siis teised ka said eile igastahes Märtsi security patch-i, koos mingite NFC ja BT parendustega.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 12:32:05 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tavaline S8+ ja vist siis teised ka said eile igastahes Märtsi security patch-i, koos mingite NFC ja BT parendustega.


Eile? Mul tuli 28.03... 465MB *******CRC7 lõpuga
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 21:30:38 vasta tsitaadiga

Mul tuli see ka umbes nädal tagasi. Samas sõbral pole isegi Oreo veel tulnud. Eks need uuendused tulevadki telefonidele üsna erinevatel aegadel.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 06.04.2018 09:38:42 vasta tsitaadiga

Minul automaatne kontroll näiteks ei kontrolli väga uuendusi, ise pean aegajalt kontrollima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 14:54:28 vasta tsitaadiga

kellelgi veel Chrome appiga probleeme? Korra päevas jookseb kokku, kinni ja uuesti avanemine ei aita. Aitab vaid vahemälu puhastamine.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 19:01:55 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
kellelgi veel Chrome appiga probleeme? Korra päevas jookseb kokku, kinni ja uuesti avanemine ei aita. Aitab vaid vahemälu puhastamine.


Noup. Töötab nagu loom.

Reinstalli oled proovinud?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.