|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
09.03.2018 00:00:33
|
|
|
| Peale uuendust kadusid avakuvalt 2 äpi shortcuti ära, mis viitasid secure folderisse installeeritud appidele. Kas secure folderis olevate äppide otseteid ei saagi avakuvale enam panna?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
09.03.2018 08:03:23
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Peale uuendust kadusid avakuvalt 2 äpi shortcuti ära, mis viitasid secure folderisse installeeritud appidele. Kas secure folderis olevate äppide otseteid ei saagi avakuvale enam panna? |
+1 Sama probleem.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.03.2018 08:26:39
|
|
|
Ma pole üldse mingeid muutusi täheldanud peale oreo installi.
Küsimus nendele, kes kaitseklaasi kasutavad, et kas vähe kallimad on asjalikumad ja tugevamad? Hetkel 3 nädalaga 2 tk juba katki läinud, mõlemad olid mingid 10€ juustud.
Jutt s8+.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
09.03.2018 10:31:13
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Ma pole üldse mingeid muutusi täheldanud peale oreo installi.
Küsimus nendele, kes kaitseklaasi kasutavad, et kas vähe kallimad on asjalikumad ja tugevamad? Hetkel 3 nädalaga 2 tk juba katki läinud, mõlemad olid mingid 10€ juustud.
Jutt s8+. |
Vahet pole hinnal, lähevad samamoodi katki.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.03.2018 12:25:47
|
|
|
| Kuidas Teil peale uuendust sõrmejäljelugeja toimib, mul nagu võtab uimasemalt ja on vähem tundlik?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
09.03.2018 17:31:17
|
|
|
Peale OREO installimist kadus ära vastamata kõnede teade, sms ja email oma toimib..veider ja tagasi kuidagi ei saa. Safe modes töötab aga normaalolekus mitte, on kellelgi sama juhtnud.
kasutan Nova Launcherit
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
09.03.2018 17:36:48
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Kuidas Teil peale uuendust sõrmejäljelugeja toimib, mul nagu võtab uimasemalt ja on vähem tundlik? |
Läks veelgi haledamaks? Võrreldes Huaweiga on see nagunii käkk olnud ja nüüd ikka allapoole, uskumatu.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
09.03.2018 17:39:56
|
|
|
| Teip kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
| Kuidas Teil peale uuendust sõrmejäljelugeja toimib, mul nagu võtab uimasemalt ja on vähem tundlik? |
Läks veelgi haledamaks? Võrreldes Huaweiga on see nagunii käkk olnud ja nüüd ikka allapoole, uskumatu. |
Mismoodi käkk? Toimib sama hästi ja kiirelt siiani.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.03.2018 18:12:08
|
|
|
| tsitaat: |
Mismoodi käkk? Toimib sama hästi ja kiirelt siiani.
|
x2 ilma vähima hädata ja momentaanselt
VB kustuta jälg ära ja rega uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3-Marek
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2004
|
12.03.2018 14:27:23
|
|
|
Kas kellelgi naistuttaval S8+ ?
Naine tellis kogemata valed katted (tahtis S8'le, tellis S8 Plusile), annaks omahinnaga ära.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
13.03.2018 19:51:46
|
|
|
kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
14.03.2018 12:35:47
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte. |
miks peab tarkvara uuendates telefoni "puhtaks laskma"?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2018 13:07:00
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte. |
miks peab tarkvara uuendates telefoni "puhtaks laskma"? |
Sest nii oli palju aastaid tagasi tavaks.....kuigi ma seda hea tava reeglit ei jälgi.
Kui just midagi väga pekkis pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 14.03.2018 13:08:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
14.03.2018 13:07:32
|
|
|
doh, ma olen seda artiklit enne kaks korda lugenud ja kordagi ei märganud seda seda "käsk puudu" rida :S
| Anti kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| kas on mingi trikk, kuidas factory reseti teha, pärast oreo tulekut võiks ju korraks puhtaks lasta a mitte ei lase, ütleb, et käsk puudub, download mode'i läheb küll a sinna teise menüüsse mitte. |
miks peab tarkvara uuendates telefoni "puhtaks laskma"? |
Minu jaoks pmst sama mis arvutile format. Ikka koguneb mingit saasta millest võiks lahti saada.
Üks asi mis Oreoga muutus on see, et enam pimedas telefoni avades ei ole nii tapvalt hele ekraan enam. S5'ga ei olnud kunagi nii a S8'ga enne Oreot ta kuidagi ei suutnud ära tuvastada ümbritseva keskkonna valgust ja pimestas kohe ekraaniga.
Üks asi mis mind aga häirib S8 puhul on see, et ekraan kuidagi reageerib ise puudutustele, ala scrollin facebookis ja samal hetkel juba nagu klikiks kuskile ja siis tuleb lampi ala "like" või klikikb kuskile lingile.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
14.03.2018 13:26:07
|
|
|
| Renq kirjutas: |
Üks asi mis Oreoga muutus on see, et enam pimedas telefoni avades ei ole nii tapvalt hele ekraan enam. S5'ga ei olnud kunagi nii a S8'ga enne Oreot ta kuidagi ei suutnud ära tuvastada ümbritseva keskkonna valgust ja pimestas kohe ekraaniga.
Üks asi mis mind aga häirib S8 puhul on see, et ekraan kuidagi reageerib ise puudutustele, ala scrollin facebookis ja samal hetkel juba nagu klikiks kuskile ja siis tuleb lampi ala "like" või klikikb kuskile lingile. |
See oli küll jah, et kuidagi uimane oli see heleduse automaatne reguleerimine pimedas, sai lõpuks välja lülitatud ja käsitsi timmitud... Nüüd siis võib vist uuesti proovida.
Sellist ise reageerimist mul küll pole olnud, ei S8 ega ka S8+ puhul. Facebooki rakendus muidugi on läbi aegade ise olnud suhteliselt vigane... Kas probleem ainult seal või üldiselt?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
14.03.2018 14:28:06
|
|
|
Kõige rohkem olen ma seda märganud facebookis, sest seal ongi pmst kogu sisu linke täis. Uudiseid ja muud sisu lugedes on rõhk rohkem tekstil ja sellepärast ei saa praegu nii kindlalt väita, et mujal ka oleks see jama olnud, kuigi vist on.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.03.2018 14:37:55
|
|
|
| Mind häirib chrome app. kellelgi veel probleem osta.ee portaalis, ei lae pilte ära? Peab refreshima, et oksjoni pildid tuleks ette.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.03.2018 15:14:21
|
|
|
| tsitaat: |
osta.ee portaalis
|
jama ainult seal või ka a'la Delfis ?
Pigem on see keskkond süüdi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
19.03.2018 14:59:31
|
|
|
| Vaikselt hakkab närvidele käima telefon. Ühegi teise peal pole appid nii halvasti töötanud ennem. Facebook, chrome, youtuub põhiliselt. Youtuubis praegu ei lase üldse videoid vaadata, panen video tööle ja lükkab ise automaatselt pausile sekund hiljem. Uuendasin, tühjendasin vahemälusi, deinstall, ikka jebib.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
19.03.2018 16:04:12
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Vaikselt hakkab närvidele käima telefon. Ühegi teise peal pole appid nii halvasti töötanud ennem. Facebook, chrome, youtuub põhiliselt. Youtuubis praegu ei lase üldse videoid vaadata, panen video tööle ja lükkab ise automaatselt pausile sekund hiljem. Uuendasin, tühjendasin vahemälusi, deinstall, ikka jebib. |
Tee tehase seadete taastamine ja testi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.03.2018 16:22:10
|
|
|
| timothy kirjutas: |
| Üsnagi subjektiivne tähelepanek, et peale viimast uuendust peab aku märgatavalt kauem. Vaatan selle järgi et nüüd mul õhtuks aku tavaliselt ca poole peal, enne oli pigema peaaegu tühi. |
Olen tähendanud sama, kah subjektiivse hinnanguna.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
19.03.2018 18:19:41
|
|
|
| timothy kirjutas: |
| Üsnagi subjektiivne tähelepanek, et peale viimast uuendust peab aku märgatavalt kauem. Vaatan selle järgi et nüüd mul õhtuks aku tavaliselt ca poole peal, enne oli pigema peaaegu tühi. |
Ma olen täpselt vastupidist täheldanud - Telefon sööb lihtsalt akut. Tegin tehaseseadete taastamise (Täielik nuhtlus ja rõvedus) ja eks näib kas muutub ka midagi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
19.03.2018 19:00:04
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas sul on Youtube'is see silmanägemise asi aktiveeritud? Et niipea, kui mujale vaatad, siis paneb video pausile. |
Ei olnud aktiveeritud. Võtsin bluetoothi välja, hakkas tööle. Varem pole sellist jebla olnud, et bluetooth takistab. Samas teised appid antud telefonil ka jamavad vahest.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
19.03.2018 22:39:16
|
|
|
Installisin Google playst Amper nimelise programmi. Sain originaal laadija ja juhtmega laadinistulemuseks maks 1030mA
Kas tundub normaalne? Telefoniks S8 ja aku oli 30% peal
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.03.2018 22:54:18
|
|
|
| Dag kirjutas: |
Installisin Google playst Amper nimelise programmi. Sain originaal laadija ja juhtmega laadinistulemuseks maks 1030mA
Kas tundub normaalne? Telefoniks S8 ja aku oli 30% peal |
Mul vist lihtsalt laadijakaabel ära suremas. Annab teadet ka vahel, et "aeglane laadimine" ja kasuta originaallaadijat.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.03.2018 09:57:41
|
|
|
Dag, Renq,
Varasemast on kogemus, et Samsungi originaalkaablid surevad suhteliselt kiirelt (nii S5 kui Note näitel enda kogemus + foorumitest samal teemal kurtmist).
Laadija ise töötab edasi, kuid kaabel tahab väljavahetamist.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
20.03.2018 10:21:51
|
|
|
| Kuidas teil need kaablid ära surevad? Retsite neid nii palju või magate nende otsas?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.03.2018 11:18:22
|
|
|
| Dag kirjutas: |
Installisin Google playst Amper nimelise programmi. Sain originaal laadija ja juhtmega laadinistulemuseks maks 1030mA
Kas tundub normaalne? Telefoniks S8 ja aku oli 30% peal |
Ma installisin kah selle äpi. Näitab aiateibaid. Laadija on 1A, aga mul näitab Galaxy A3 (2016) peal praegu laadides, et kütab 1,5A.
| Jann1 kirjutas: |
| Kuidas teil need kaablid ära surevad? Retsite neid nii palju või magate nende otsas? |
Samsungil oli nt Galaxy S3 ajastul ja veidi hiljemgi probleeme kaablitega, mis ära surid. Isegi seda kogenud ja internetiski kisa täis.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
20.03.2018 11:28:34
|
|
|
| Mul suri ka ühe kuuga ära. Hakkas aeglast laadimist pakkuma ja kirju, et pane originaal kaabel otsa. Ongi halva kvaliteediga võrreldes teiste tootjatega.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
20.03.2018 11:30:48
|
|
|
| Mul s1 kui s2 kaablid kestsid väga hästi S4 kaabel kestab senini. S8 kaabel peaaegu aasta ja polnud kulusmimärke ega midagi. Eks nüüd S9 kaabliga näha kas ka sama korralikud.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
20.03.2018 11:41:28
|
|
|
| See koht kus peale usb c juhe peenikeseks läheb, kulub/väändub liiga kergelt ära. Sony-l kestis ka hästi usb c juhe.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.03.2018 14:51:43
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Kuidas teil need kaablid ära surevad? Retsite neid nii palju või magate nende otsas? |
Minu kogemused naise S5 ja algse Note'ga olid kaablitega, mis üldse ei liikunud - öökapil öiseks laadimiseks vaid kasutati, kuid siiski andsid otsad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
20.03.2018 20:16:18
|
|
|
palju see normaalne näit olla võiks?
Autolaadija on 2,1 A aga laadib 500-600 mA - kas nad ei peagi 2000 mA välja ajama või on ikka kaablis asi (proovisin kõiki kaableid ja laadijaid ja üle 1000 mA ei saanud ühegagi (kaasa arvatud clicki 10€ kaabel, mis oli uus)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
20.03.2018 20:40:43
|
|
|
| S8 laeb kiirlaadimise rezhiimis ainult siis kui ekraan on välja lülitatud. Sisselülitatud ekraaniga on laadimisvool veidi üle 1A.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
20.03.2018 20:41:19
|
|
|
| App jama lihtsalt võibolla. Minul näitab 700-800mA sama app. Täis laadimisaeg kiirlaadijale kohane, kiire.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
20.03.2018 21:07:32
|
|
|
| Kas keegi saaks võrrelda 1A ja 2,1 A laadijat selle äpiga?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.03.2018 08:43:55
|
|
|
| Kiirlaadimise puhul erineb ju pinge ka mitte ainult amper. 9V/1A annab rohkem vatte kui 5V/1A. 5V/2A samas veel rohkem. 9V/2A jällegi rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maq85
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2011
|
28.03.2018 08:32:30
|
|
|
465 mb uuendus saadaval.
Mina sain Oreo'ga kaamera korda, varem kaamera käivitades oli fookus paigast ära. Nüüd see mure kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shenris
HV kasutaja
liitunud: 03.09.2013
|
03.04.2018 23:35:33
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
Täna panin tähele, et telefonil on vaikselt Waze'i alumine riba sissepõlenud (burn-in)
Kas kellegi on kogemust olnud garantii osas? Tehakse ilma kobinata korda või saadetakse seenele? |
Kas vahetati välja?
Avastasin ka täna, et wazest põlenud report nupp ja valgel taustal nähtav ka alumine riba. Peaks teliasse pöörduma, kust ostetud ja vaatama, mis arvavad.
Alla aasta kasutanud. Pikematel reisidel on olnud waze jah lahti, aga mitu kuud pole olnud. Igapäevaselt kuni 1h
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
05.04.2018 00:09:04
|
|
|
Kas kellelgil siin on ka S8 Active? Kas Oreo on ennast ära installinud? Mul endiselt ütleb, kui teen tarkvara kontrolli, et mul on uusim, (ehk siis mitte Oreo) peal..
/Lorien
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.04.2018 09:24:17
|
|
|
| Tavaline S8+ ja vist siis teised ka said eile igastahes Märtsi security patch-i, koos mingite NFC ja BT parendustega.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
05.04.2018 12:32:05
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| Tavaline S8+ ja vist siis teised ka said eile igastahes Märtsi security patch-i, koos mingite NFC ja BT parendustega. |
Eile? Mul tuli 28.03... 465MB *******CRC7 lõpuga
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
05.04.2018 21:30:38
|
|
|
| Mul tuli see ka umbes nädal tagasi. Samas sõbral pole isegi Oreo veel tulnud. Eks need uuendused tulevadki telefonidele üsna erinevatel aegadel.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
06.04.2018 09:38:42
|
|
|
| Minul automaatne kontroll näiteks ei kontrolli väga uuendusi, ise pean aegajalt kontrollima.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
08.04.2018 14:54:28
|
|
|
| kellelgi veel Chrome appiga probleeme? Korra päevas jookseb kokku, kinni ja uuesti avanemine ei aita. Aitab vaid vahemälu puhastamine.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
08.04.2018 19:01:55
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| kellelgi veel Chrome appiga probleeme? Korra päevas jookseb kokku, kinni ja uuesti avanemine ei aita. Aitab vaid vahemälu puhastamine. |
Noup. Töötab nagu loom.
Reinstalli oled proovinud?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|