Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2018 17:22:09 vasta tsitaadiga

mis teema selle mobiilse netiga välismaal oligi?
Miks ma seda kasutada ei saa?
Võtsin läpakas Telia lehel klienditoega ühendust ka, sealt öeldi, et kõik on ok.
Naine on käinud mitmel pool väljamaal ja igal pool on Apple SE töötanud, nüüd Küprosel ei tööta.
Mul Androidis ka ei tööta. icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2018 17:30:48 vasta tsitaadiga

Androidis tuleb seadetes panna linnuke Andmesiderändlus ette. Ise ei hakka andmeside rändlusel tööle.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2018 17:44:30 vasta tsitaadiga

oli seegi ees justkui icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.03.2018 18:05:52 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
oli seegi ees justkui icon_rolleyes.gif


https://www.telia.ee/abi/view/325
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2018 18:15:44 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Hiid kirjutas:
oli seegi ees justkui icon_rolleyes.gif


https://www.telia.ee/abi/view/325


Huvitav kas see on üldse pädev soovitus:
Kui eelnevatest tegevustest ei olnud abi, helista tehnilise toe numbrile 123
...ehk kas välismaal see lühinumber üldse töötab ja suundub õigesse kohta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2018 18:19:16 vasta tsitaadiga

Võid võrgu ka käsitsi valida.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2018 19:48:36 vasta tsitaadiga

Hiid, jube raske on ju öelda miks sa seda küprosel kasutada ei saa, loodame, et keegi siit veel seal on ja saab proovida.
Mis paketiga tegu on? Diil, Telia, mELU, eri vms? mingi data märk üldse nurgas on telefonil, 2,3,4G?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 12.03.2018 07:47:38 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
darkside kirjutas:
Hiid kirjutas:
oli seegi ees justkui icon_rolleyes.gif


https://www.telia.ee/abi/view/325


Huvitav kas see on üldse pädev soovitus:
Kui eelnevatest tegevustest ei olnud abi, helista tehnilise toe numbrile 123
...ehk kas välismaal see lühinumber üldse töötab ja suundub õigesse kohta.


Tuginedes oma kogemustele, siis need pädevad rohkem kui 90% juhtudest. Kui need on korras ja tehtud, alles siis helistaks tehnilise toe numbrile 123.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2018 11:21:11 vasta tsitaadiga

Välismaalt saab Telia kätte numbrilt +372 639 7130
Hiid, võid mulle PSi saata numbri, millega mure ja võin üle vaadata, kui sa veel pole helistanud ja on aktuaalne mure.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2018 16:45:44 vasta tsitaadiga

nüüd olen tagasi ja viimasel päeval läks mingisse vodafone võrku ja siis toimis.
Alguses oli MNT võrgus ja siis ei toiminud.
Naine ei saanud oma iPhonega lõpuni kuhugile, nagu lätti jõudis, siis kohe seal toimis. Nii et mingi vale võrgu kamm, kuigi oli automaatse võrguvaliku peal ja R tekkis nurka ülesse. Mingit data märki nurka mu mälu järgi MNT võrgus ei tekkinud.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2018 21:19:14 vasta tsitaadiga

Hiid, MNT ei toeta väidetavalt 4G: https://www.telia.ee/era/mobiil/valismaa/randluse-hinnad/-/roaming/country/CYP/2202
Kas on võimalik, et telefonid olid andmeside osas lukustatud 4G peale?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2018 21:37:50 vasta tsitaadiga

raitm, vaevalt. Enamus telosi ei anna 4g peale vist lukustada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 11:14:44 vasta tsitaadiga

raitm, ei tea, ise pole küll kuhugile midagi lukustanud.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2018 11:20:59 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
raitm, ei tea, ise pole küll kuhugile midagi lukustanud.

Miks on vaja nii lihtsate asjade käes "piinelda". icon_cool.gif

Olid lihtsalt sellises Mobiilvõrgus kellel pole Teliaga Roaminglepingut olemas.

Kogu lugu - ühenduse saamikseks oleksid pidanud ostma selle kohaliku ISP käest tema Mobiilvõrgu-paketi.

Ja kui sattusid hiljem Vodafone võrku, siis sellel - ühel maailma suurimal Mobiilvõrgul - on olemas Roaminglepingud Eesti kõikide Moblaoperaatoritega. Seetõttu sinu Telia pakett ka Vodafones töötaski.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 11:22:14 vasta tsitaadiga

Telefonil tuli igatahes R ette, mis näitas justkui, et olen Roamingus icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 13:13:52 vasta tsitaadiga

tahanteada, sa seda linki vaatasid, mis ma postitasin?
https://www.telia.ee/era/mobiil/valismaa/randluse-hinnad/-/roaming/country/CYP/2202
Selle järgi ON Telial MNT-ga roaming olemas. Lihtsalt 4G ei toetata...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 14:16:56 vasta tsitaadiga

Tulin hiljuti oma telefoniga Elisa võrgust Teliasse.

Minu jaoks uus on see, et hoonete sees ja maa-alustes parkimismajades viskab 3G või EDGE peale. Kas see kehvem levi võib tuleneda Telia 4G sagedustest?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 14:40:36 vasta tsitaadiga

Elisa reklaamib endjah nii, et neil siseruumides parem levi kui teistel. Ju Telia ei kasuta seda sagedust 4G'l mis nii hästi sees leviks.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 15:15:45 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Tulin hiljuti oma telefoniga Elisa võrgust Teliasse.

Minu jaoks uus on see, et hoonete sees ja maa-alustes parkimismajades viskab 3G või EDGE peale. Kas see kehvem levi võib tuleneda Telia 4G sagedustest?


Nad peaks kasutama mõlemad samu sagedusi:
2G ehk EDGE puhul 900 ja 1800MHz
3G puhul 900 ja 2100MHz
4G puhul 800, 1800 ja 2600MHz

Madalam sagedus levib paremini, kuid läbilaskevõime on väiksem kui kõrgemal sagedusel (üheaegselt teenindab üks madalama sagedusega saatja vähem kliente kui kõrgema sagedusega saatja).
Siit võib edasi spekuleerida erinevaid kombinatsioone, kuidas ühel viskab rohkem 3G peale ja teisel püsib paremini 4G peal (kui palju, kui võimsaid saatjaid erinevatel sagedustel).

Aga peab arvestama, et kui sa näiteks Elisa 4G tugevat võrgusignaali näed, ei tähenda see, et ka korralik netikiirus võtta on. Kui tegemist on 800MHz 4G mastiga linnas siis võib päris palju inimesi näha tugeva signaali märki telefonis, kuid reaalselt kasutama hakates on neti kiirus olematu (juhul, kui suur hulk korraga tarbima asub).
Eriti tugevasti annab selline olukord tunda asulas, kus kaabliga netti pole võtta ja saada on vaid 800MHz mast - õhtul kui palju üheaegseid tarbijaid on kodus, näevad nad väga tugevat signaali, kuid nett reaalselt ei liigu, kuna mast on umbes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 15:27:04 vasta tsitaadiga

Telial pidavat 800MHz saatjaid vähem kasutama, sellest võib olla ka kehvem levi siseruumides. Elisa vist alguses ehitaski oma võrgu peamiselt 800MHz peale ja hiljem hakkas muid sagedusi ka lisama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2018 15:38:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Telial pidavat 800MHz saatjaid vähem kasutama, sellest võib olla ka kehvem levi siseruumides. Elisa vist alguses ehitaski oma võrgu peamiselt 800MHz peale ja hiljem hakkas muid sagedusi ka lisama.

Ega ikka ei ehitanud küll - kõik esimesed 4G võrgud Eestis töötasid hoopis sagedusel 2600MHz.i ja see oli nii pikki aastaid. Enne kui lisandus 800MHz-i.

Mul on endalgi veel alles telefon milles on olemas 2600MHz-i, mitte aga sagedus 800MHz-i ning mis kenasti töötas nii Elisa kui Telia 4G võrgus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 17:00:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
napoleon kirjutas:
Telial pidavat 800MHz saatjaid vähem kasutama, sellest võib olla ka kehvem levi siseruumides. Elisa vist alguses ehitaski oma võrgu peamiselt 800MHz peale ja hiljem hakkas muid sagedusi ka lisama.

Ega ikka ei ehitanud küll - kõik esimesed 4G võrgud Eestis töötasid hoopis sagedusel 2600MHz.i ja see oli nii pikki aastaid. Enne kui lisandus 800MHz-i.

Mul on endalgi veel alles telefon milles on olemas 2600MHz-i, mitte aga sagedus 800MHz-i ning mis kenasti töötas nii Elisa kui Telia 4G võrgus.


4G 800MHz ehk sagedusala B20 tuli tõesti hiljem. Praegugi müüakse mitmeid odavama otsa mudeleid, mis pole Eesti turule mõeldud, millel B20 puudu.
Tihti arvatakse ka ekslikult, et pole mul metsas seda 4G vaja ka, niigi levi kehv.
Reaalselt aga levib see 800MHz 4G paremini kui 3G (900 või 2100MHz) ning operaatorid pigem korjavad 3G saatjaid kokku, asendades 4G saatjatega.

Tõenäoliselt on 3G ka esimene "G" mis hingusele läheb - 2G peal jookseb väga palju legacy seadmeid/kontrollereid, mille väljavahetamine oleks kallis ja mõttetu, 4G peal on suurim mass kasutajaid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 17:14:42 vasta tsitaadiga

2G ei lähe kindlasti enne hingusele, kui VoLTE kuidagi paremini standardiseeritakse nii et ei peaks iga operaator iga telefonitootja käest softimuudatust küsima, et nende võrgus töötaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 19:22:51 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et kasutaja vaatest polegi väga oluline mis geed ja pulgad telefonil ees on, oluline, et kõik vajalik seal maaaluses garaasis toimiks.
pakkuja võib ju ilustada kasutaja telefoni levipulkadega aga liiklust on ka vaja.
kaubanduskeskused on näiteks võimendatud 3g repiiteritega ning see tagab nii kõne kui ka piisava netilevi, et ikka oma ostunimekiri kätte saada.
jah 4g võib olla sant ja speedtest kehvake aga seal polegi see eesmärk. sõltub palju ajast ja kohast.

mis puudutab sagedusi siis need on kõigil samad, lihtsalt tugijaamad on ernevas varustuses erinevas kohas, Telia puhul mõõdetakse levi ja koormusvajadusi ning ehitatakse vastavalt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2018 21:17:03 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia puhul mõõdetakse levi ja koormusvajadusi ning ehitatakse vastavalt.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Nali.
Ideaal on vaid selline - ei pane keegi sul maapiirkonda 2 masti vahele uut masti kui jutt 1-2 kliendist. Isegi 2G nuputelefoniga on kesine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 21:24:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
indrpo kirjutas:
Telia puhul mõõdetakse levi ja koormusvajadusi ning ehitatakse vastavalt.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Nali.
Ideaal on vaid selline - ei pane keegi sul maapiirkonda 2 masti vahele uut masti kui jutt 1-2 kliendist. Isegi 2G nuputelefoniga on kesine.


muidugi nali, 1-2 klienti pole koormusvajadus ja on ikka selliseid hajaasustusi mis meenutavad kõrbe, ongi 1-2 klienti kelle suvila töötab päikesepaneelidega. Lähimad mastid on 10km+
Loogiline, et masti ei panda.

Samas ärgitan Teliast teenust küsima. olemas on lisaks nendele lihtsatele Rantelon antennidele ka härra tahanteada reklaamitud Yagi antennid. Nende abil tulistab päris kaugelt 4G levi kohale ning vajadusel saab ka teisest mastist ehk paremat püüda kui lähemas ülekoormus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2018 22:22:16 vasta tsitaadiga

yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 22:31:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul.

mismõttes, ei aidanud, pandi kaks yagi antenni võimaliku parima tugijaama suunas?
muidugi on võimalik, et lootusetu piirkond aga tihti juhtub, et see lootusetus on siis juba kõikidel opekatel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2018 22:36:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Magic kirjutas:
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul.

mismõttes, ei aidanud, pandi kaks yagi antenni võimaliku parima tugijaama suunas?
muidugi on võimalik, et lootusetu piirkond aga tihti juhtub, et see lootusetus on siis juba kõikidel opekatel.

Peaksin teise veel ostma?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 08:13:03 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
indrpo kirjutas:
Magic kirjutas:
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul.

mismõttes, ei aidanud, pandi kaks yagi antenni võimaliku parima tugijaama suunas?
muidugi on võimalik, et lootusetu piirkond aga tihti juhtub, et see lootusetus on siis juba kõikidel opekatel.

Peaksin teise veel ostma?


Telia üürib sarnaseid 2tk komplektis. Hind sama mis rantelonil kuid pannakse probleemsetesse kohtadesse.
https://goo.gl/images/eCmgCP
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2018 09:19:21 vasta tsitaadiga

Isegi ei pakutud. Öeldi, et 4G maja asukohas puudub ja kõik ( ja küsimus oli tegelikult läbiv 1a jooksul enne kui reaalse muutuse tegin). Üldiselt väga muutuseid teha ei viitsi kui lahendus toimiv.
Ei viitsiks ka hetkel enam. Selle 1 antenniga 3G 10-15 mega kiirusega. Tele2 4G tegelikult toas olemas pärast Viasati tulekut ehk nemad nägid seda sektorit huvitavana.
//
Milles minu "möhh" peitus oli see, et varasemalt oli majas sees 3G ~2-5 mega olemas(eelnevad 4-5a).
Nüüd katkeb vahepeal ka 2G kõne...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 09:26:49 vasta tsitaadiga

Saab ka Telia 4G-ga normaalseid kiiruseid 580/124Mbps http://www.speedtest.net/result/a/3855817144
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 11:32:42 vasta tsitaadiga

Sai ka just Küprosel varbaid soojendatud ja tõesti seal üheski võrgus mobiilne andmeside ei töötanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 11:44:48 vasta tsitaadiga

No see ongi puhkusepakett, et argiprobleeme netist ei tarbiks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2018 11:47:46 vasta tsitaadiga

just, eriti kui lähed nii kaugele.
dual sim moblaga võimalik ju kohalik SIM neti jaoks.
//
Eestis vähemalt õigustab end hästi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 14:46:18 vasta tsitaadiga

Ega ma nüüd puudust ka ei tundnud, panin lihtsalt tähele, et see lisa oli puhkusel kauba peale. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pimekaru
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 24.04.2018 15:06:58 vasta tsitaadiga

See pidi mingi isiklik probleem (roaming keelatud, vms.) olema, sest teistel seal internet toimib.

Ahtif kirjutas:
Sai ka just Küprosel varbaid soojendatud ja tõesti seal üheski võrgus mobiilne andmeside ei töötanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 15:17:12 vasta tsitaadiga

No mujal on toiminud ja siin eelnevalt ühel kasutajal veel ei töötanud päris nii nagu peaks. Aga hullu pole, elu seepärast veel seisma ei jää.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 15:35:45 vasta tsitaadiga

enne kui nädalavahetus käes ja taas komandeeringust koju lubatakse uuriks ehk keegi siit teab mis keiss on.
War thunder ja world of warships lasevad 20/5 ühenduse nii kooma, et nett paneb pange. pühapäeval ei saanudki wows tööle. samas kui neid pealsid ei näpi toimetab nett veidi alla keskmise, aga need mured ilmselt kõikidel.
tihti tuleb see dns not responding sodi ette....
solution on ruuteri resa või paar minsa ootamist siis taastub ise.

tekib tahtmine juba pakkujat vahetama hakata.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 15:51:52 vasta tsitaadiga

pimekaru kirjutas:
See pidi mingi isiklik probleem (roaming keelatud, vms.) olema, sest teistel seal internet toimib.

Ahtif kirjutas:
Sai ka just Küprosel varbaid soojendatud ja tõesti seal üheski võrgus mobiilne andmeside ei töötanud.

Meil ei toimunud naisega, kummaski telos. Ta liigub pidevalt välismaal ja kõikjal mujal seni OK olnud. yawn.gif
Mul ka toimis, kuni lätimaalt õhku tõusime.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 16:39:19 vasta tsitaadiga

Country in the Middle East - mis netti te seal üldse tahate?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 16:40:40 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
enne kui nädalavahetus käes ja taas komandeeringust koju lubatakse uuriks ehk keegi siit teab mis keiss on.
War thunder ja world of warships lasevad 20/5 ühenduse nii kooma, et nett paneb pange. pühapäeval ei saanudki wows tööle. samas kui neid pealsid ei näpi toimetab nett veidi alla keskmise, aga need mured ilmselt kõikidel.
tihti tuleb see dns not responding sodi ette....
solution on ruuteri resa või paar minsa ootamist siis taastub ise.

tekib tahtmine juba pakkujat vahetama hakata.


Ehk teed suunamised ruuterile, et kahepoolne suhtlus toimuks. Thomsoni olemasolul oleks mõistlik Inteno kaubelda, või oma ruuterit kasutada.

https://us.battle.net/support/en/article/7842

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 20:17:34 vasta tsitaadiga

Nädala algusest saati on neti kiirus 1-5Mbps vahel.Peaks olema 20.

Kontrollisin üle seaded, antenni(ilma antennita on 0)

Toele pole vist mõtet helistada, sest sealt pole kunagi veel abi saanud.


Suht kopp ees. Telekat ei näe isegi normaalselt. icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 20:43:32 vasta tsitaadiga

Cb4, kuidas peaks olema 20?
Kõlab nagu "kuni" 4G, kui Telia tehnik on kohapeal olukorda püüdnud lahendada ning see osutub võimatuks, küllap on pakkumises olnud kaks lahendust, soodushind mingiks perioodiks või lõpetamine. Midagi muud tarka polegi teha kui levi/koormus... misiganes ei ole lahendatav.

tugi saab lihtsalt tõdeda fakti, kas antenn on õiges suunas, kas ja mis on levid ja koormused, kas annaks kasutada muud masti ja vajadusel saata tehnikut yagi antennidega seda tegema. kui mitte siis on ainult üks valik.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 22:33:21 vasta tsitaadiga

Kaks aastat on korras olnud jämedalt. Paar korda aastas on nädal-kaks kestev madalseis. Seekord kuidagi eriti madal. icon_neutral.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 20:20:30 vasta tsitaadiga

hmm.. eelmine nädal sai 2,5 aastat vana ruuter vahetatud zyxeli vastu. sittagi pole seoses sellega muutunud 20/5 pakett, lubage naerda......
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 20:34:56 vasta tsitaadiga

Kristocfc, tegemist on kuni 20/5 kiirustega kuid vaatamata sellele on su teenuses ebanormaalne kiiruse langus. Kui tegemist ei ole leviparameetrite puudusega ja kõik sagedused on kättesaadavad mida saada on, tehnik on üle vaadanud, on see selgelt tugijaama ülekoormuse näide.

Naerda pole midagi, soovitus on teenus lõpetada või leppida ja soodustust küsida, seni kuni lisa tugijaamadega leevendus saabub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 20:41:17 vasta tsitaadiga

saaks kuskilt seda ranteloni antenni prooviks, kuigi ma olen kindel et see probleemi ei lahenda.
kõik jamad kaovad hetkega peale seda kui mass magama on läinud.... tõmban ilusasti 20/5 ette speedtestiga.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 21:03:09 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
saaks kuskilt seda ranteloni antenni prooviks, kuigi ma olen kindel et see probleemi ei lahenda.
kõik jamad kaovad hetkega peale seda kui mass magama on läinud.... tõmban ilusasti 20/5 ette speedtestiga.


khm, kui sul antenni pole siis pole sul hetkel veel midagi kurta.

äkki istudki rahvaga 800Mhz peal ja selle koormus võib vabalt üles alla käia.
ehk on antenniga siiski kõrgemaid sagedusi võimalik saada ja kui tehnik paigaldaks, teaks ka õiged suunad tugijaamad kätte. antenni saad ka üürida.

peale neid tegevusi probleemi jätkudes on võimalus ka soodustusteks kui asi ikka väga halb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 21:04:57 vasta tsitaadiga

huvitav see lihtsalt et kui kõik teavad et asi nii put**s, siis miks see antenn komplektiga kohe kaasas ei ole. fkkkin vereimejad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.