|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.03.2018 17:22:09
|
|
|
mis teema selle mobiilse netiga välismaal oligi?
Miks ma seda kasutada ei saa?
Võtsin läpakas Telia lehel klienditoega ühendust ka, sealt öeldi, et kõik on ok.
Naine on käinud mitmel pool väljamaal ja igal pool on Apple SE töötanud, nüüd Küprosel ei tööta.
Mul Androidis ka ei tööta.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.03.2018 17:30:48
|
|
|
| Androidis tuleb seadetes panna linnuke Andmesiderändlus ette. Ise ei hakka andmeside rändlusel tööle.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.03.2018 17:44:30
|
|
|
oli seegi ees justkui
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.03.2018 18:15:44
|
|
|
Huvitav kas see on üldse pädev soovitus:
Kui eelnevatest tegevustest ei olnud abi, helista tehnilise toe numbrile 123
...ehk kas välismaal see lühinumber üldse töötab ja suundub õigesse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.03.2018 18:19:16
|
|
|
Võid võrgu ka käsitsi valida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.03.2018 19:48:36
|
|
|
Hiid, jube raske on ju öelda miks sa seda küprosel kasutada ei saa, loodame, et keegi siit veel seal on ja saab proovida.
Mis paketiga tegu on? Diil, Telia, mELU, eri vms? mingi data märk üldse nurgas on telefonil, 2,3,4G?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
12.03.2018 07:47:38
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Huvitav kas see on üldse pädev soovitus:
Kui eelnevatest tegevustest ei olnud abi, helista tehnilise toe numbrile 123
...ehk kas välismaal see lühinumber üldse töötab ja suundub õigesse kohta. |
Tuginedes oma kogemustele, siis need pädevad rohkem kui 90% juhtudest. Kui need on korras ja tehtud, alles siis helistaks tehnilise toe numbrile 123.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
12.03.2018 11:21:11
|
|
|
Välismaalt saab Telia kätte numbrilt +372 639 7130
Hiid, võid mulle PSi saata numbri, millega mure ja võin üle vaadata, kui sa veel pole helistanud ja on aktuaalne mure.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
12.03.2018 16:45:44
|
|
|
nüüd olen tagasi ja viimasel päeval läks mingisse vodafone võrku ja siis toimis.
Alguses oli MNT võrgus ja siis ei toiminud.
Naine ei saanud oma iPhonega lõpuni kuhugile, nagu lätti jõudis, siis kohe seal toimis. Nii et mingi vale võrgu kamm, kuigi oli automaatse võrguvaliku peal ja R tekkis nurka ülesse. Mingit data märki nurka mu mälu järgi MNT võrgus ei tekkinud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.03.2018 21:37:50
|
|
|
raitm, vaevalt. Enamus telosi ei anna 4g peale vist lukustada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.03.2018 11:14:44
|
|
|
raitm, ei tea, ise pole küll kuhugile midagi lukustanud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.03.2018 11:20:59
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| raitm, ei tea, ise pole küll kuhugile midagi lukustanud. |
Miks on vaja nii lihtsate asjade käes "piinelda".
Olid lihtsalt sellises Mobiilvõrgus kellel pole Teliaga Roaminglepingut olemas.
Kogu lugu - ühenduse saamikseks oleksid pidanud ostma selle kohaliku ISP käest tema Mobiilvõrgu-paketi.
Ja kui sattusid hiljem Vodafone võrku, siis sellel - ühel maailma suurimal Mobiilvõrgul - on olemas Roaminglepingud Eesti kõikide Moblaoperaatoritega. Seetõttu sinu Telia pakett ka Vodafones töötaski.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.03.2018 11:22:14
|
|
|
Telefonil tuli igatahes R ette, mis näitas justkui, et olen Roamingus
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
14.03.2018 14:16:56
|
|
|
Tulin hiljuti oma telefoniga Elisa võrgust Teliasse.
Minu jaoks uus on see, et hoonete sees ja maa-alustes parkimismajades viskab 3G või EDGE peale. Kas see kehvem levi võib tuleneda Telia 4G sagedustest?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
14.03.2018 14:40:36
|
|
|
| Elisa reklaamib endjah nii, et neil siseruumides parem levi kui teistel. Ju Telia ei kasuta seda sagedust 4G'l mis nii hästi sees leviks.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.03.2018 15:15:45
|
|
|
| M00t kirjutas: |
Tulin hiljuti oma telefoniga Elisa võrgust Teliasse.
Minu jaoks uus on see, et hoonete sees ja maa-alustes parkimismajades viskab 3G või EDGE peale. Kas see kehvem levi võib tuleneda Telia 4G sagedustest? |
Nad peaks kasutama mõlemad samu sagedusi:
2G ehk EDGE puhul 900 ja 1800MHz
3G puhul 900 ja 2100MHz
4G puhul 800, 1800 ja 2600MHz
Madalam sagedus levib paremini, kuid läbilaskevõime on väiksem kui kõrgemal sagedusel (üheaegselt teenindab üks madalama sagedusega saatja vähem kliente kui kõrgema sagedusega saatja).
Siit võib edasi spekuleerida erinevaid kombinatsioone, kuidas ühel viskab rohkem 3G peale ja teisel püsib paremini 4G peal (kui palju, kui võimsaid saatjaid erinevatel sagedustel).
Aga peab arvestama, et kui sa näiteks Elisa 4G tugevat võrgusignaali näed, ei tähenda see, et ka korralik netikiirus võtta on. Kui tegemist on 800MHz 4G mastiga linnas siis võib päris palju inimesi näha tugeva signaali märki telefonis, kuid reaalselt kasutama hakates on neti kiirus olematu (juhul, kui suur hulk korraga tarbima asub).
Eriti tugevasti annab selline olukord tunda asulas, kus kaabliga netti pole võtta ja saada on vaid 800MHz mast - õhtul kui palju üheaegseid tarbijaid on kodus, näevad nad väga tugevat signaali, kuid nett reaalselt ei liigu, kuna mast on umbes.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.03.2018 15:27:04
|
|
|
| Telial pidavat 800MHz saatjaid vähem kasutama, sellest võib olla ka kehvem levi siseruumides. Elisa vist alguses ehitaski oma võrgu peamiselt 800MHz peale ja hiljem hakkas muid sagedusi ka lisama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.03.2018 15:38:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Telial pidavat 800MHz saatjaid vähem kasutama, sellest võib olla ka kehvem levi siseruumides. Elisa vist alguses ehitaski oma võrgu peamiselt 800MHz peale ja hiljem hakkas muid sagedusi ka lisama. |
Ega ikka ei ehitanud küll - kõik esimesed 4G võrgud Eestis töötasid hoopis sagedusel 2600MHz.i ja see oli nii pikki aastaid. Enne kui lisandus 800MHz-i.
Mul on endalgi veel alles telefon milles on olemas 2600MHz-i, mitte aga sagedus 800MHz-i ning mis kenasti töötas nii Elisa kui Telia 4G võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.03.2018 17:00:14
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Telial pidavat 800MHz saatjaid vähem kasutama, sellest võib olla ka kehvem levi siseruumides. Elisa vist alguses ehitaski oma võrgu peamiselt 800MHz peale ja hiljem hakkas muid sagedusi ka lisama. |
Ega ikka ei ehitanud küll - kõik esimesed 4G võrgud Eestis töötasid hoopis sagedusel 2600MHz.i ja see oli nii pikki aastaid. Enne kui lisandus 800MHz-i.
Mul on endalgi veel alles telefon milles on olemas 2600MHz-i, mitte aga sagedus 800MHz-i ning mis kenasti töötas nii Elisa kui Telia 4G võrgus. |
4G 800MHz ehk sagedusala B20 tuli tõesti hiljem. Praegugi müüakse mitmeid odavama otsa mudeleid, mis pole Eesti turule mõeldud, millel B20 puudu.
Tihti arvatakse ka ekslikult, et pole mul metsas seda 4G vaja ka, niigi levi kehv.
Reaalselt aga levib see 800MHz 4G paremini kui 3G (900 või 2100MHz) ning operaatorid pigem korjavad 3G saatjaid kokku, asendades 4G saatjatega.
Tõenäoliselt on 3G ka esimene "G" mis hingusele läheb - 2G peal jookseb väga palju legacy seadmeid/kontrollereid, mille väljavahetamine oleks kallis ja mõttetu, 4G peal on suurim mass kasutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.03.2018 17:14:42
|
|
|
| 2G ei lähe kindlasti enne hingusele, kui VoLTE kuidagi paremini standardiseeritakse nii et ei peaks iga operaator iga telefonitootja käest softimuudatust küsima, et nende võrgus töötaks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.03.2018 19:22:51
|
|
|
ütleme nii, et kasutaja vaatest polegi väga oluline mis geed ja pulgad telefonil ees on, oluline, et kõik vajalik seal maaaluses garaasis toimiks.
pakkuja võib ju ilustada kasutaja telefoni levipulkadega aga liiklust on ka vaja.
kaubanduskeskused on näiteks võimendatud 3g repiiteritega ning see tagab nii kõne kui ka piisava netilevi, et ikka oma ostunimekiri kätte saada.
jah 4g võib olla sant ja speedtest kehvake aga seal polegi see eesmärk. sõltub palju ajast ja kohast.
mis puudutab sagedusi siis need on kõigil samad, lihtsalt tugijaamad on ernevas varustuses erinevas kohas, Telia puhul mõõdetakse levi ja koormusvajadusi ning ehitatakse vastavalt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2018 21:17:03
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Telia puhul mõõdetakse levi ja koormusvajadusi ning ehitatakse vastavalt. |
Nali.
Ideaal on vaid selline - ei pane keegi sul maapiirkonda 2 masti vahele uut masti kui jutt 1-2 kliendist. Isegi 2G nuputelefoniga on kesine.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.03.2018 21:24:45
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Telia puhul mõõdetakse levi ja koormusvajadusi ning ehitatakse vastavalt. |
Nali.
Ideaal on vaid selline - ei pane keegi sul maapiirkonda 2 masti vahele uut masti kui jutt 1-2 kliendist. Isegi 2G nuputelefoniga on kesine. |
muidugi nali, 1-2 klienti pole koormusvajadus ja on ikka selliseid hajaasustusi mis meenutavad kõrbe, ongi 1-2 klienti kelle suvila töötab päikesepaneelidega. Lähimad mastid on 10km+
Loogiline, et masti ei panda.
Samas ärgitan Teliast teenust küsima. olemas on lisaks nendele lihtsatele Rantelon antennidele ka härra tahanteada reklaamitud Yagi antennid. Nende abil tulistab päris kaugelt 4G levi kohale ning vajadusel saab ka teisest mastist ehk paremat püüda kui lähemas ülekoormus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2018 22:22:16
|
|
|
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.03.2018 22:31:39
|
|
|
| Magic kirjutas: |
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul. |
mismõttes, ei aidanud, pandi kaks yagi antenni võimaliku parima tugijaama suunas?
muidugi on võimalik, et lootusetu piirkond aga tihti juhtub, et see lootusetus on siis juba kõikidel opekatel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2018 22:36:16
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul. |
mismõttes, ei aidanud, pandi kaks yagi antenni võimaliku parima tugijaama suunas?
muidugi on võimalik, et lootusetu piirkond aga tihti juhtub, et see lootusetus on siis juba kõikidel opekatel. |
Peaksin teise veel ostma?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2018 08:13:03
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
yagi ei aitanud...
küll töötab elisa puhul. |
mismõttes, ei aidanud, pandi kaks yagi antenni võimaliku parima tugijaama suunas?
muidugi on võimalik, et lootusetu piirkond aga tihti juhtub, et see lootusetus on siis juba kõikidel opekatel. |
Peaksin teise veel ostma? |
Telia üürib sarnaseid 2tk komplektis. Hind sama mis rantelonil kuid pannakse probleemsetesse kohtadesse.
https://goo.gl/images/eCmgCP
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2018 09:19:21
|
|
|
Isegi ei pakutud. Öeldi, et 4G maja asukohas puudub ja kõik ( ja küsimus oli tegelikult läbiv 1a jooksul enne kui reaalse muutuse tegin). Üldiselt väga muutuseid teha ei viitsi kui lahendus toimiv.
Ei viitsiks ka hetkel enam. Selle 1 antenniga 3G 10-15 mega kiirusega. Tele2 4G tegelikult toas olemas pärast Viasati tulekut ehk nemad nägid seda sektorit huvitavana.
//
Milles minu "möhh" peitus oli see, et varasemalt oli majas sees 3G ~2-5 mega olemas(eelnevad 4-5a).
Nüüd katkeb vahepeal ka 2G kõne...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
24.04.2018 11:32:42
|
|
|
| Sai ka just Küprosel varbaid soojendatud ja tõesti seal üheski võrgus mobiilne andmeside ei töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.04.2018 11:44:48
|
|
|
No see ongi puhkusepakett, et argiprobleeme netist ei tarbiks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2018 11:47:46
|
|
|
just, eriti kui lähed nii kaugele.
dual sim moblaga võimalik ju kohalik SIM neti jaoks.
//
Eestis vähemalt õigustab end hästi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
24.04.2018 14:46:18
|
|
|
Ega ma nüüd puudust ka ei tundnud, panin lihtsalt tähele, et see lisa oli puhkusel kauba peale.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pimekaru
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
24.04.2018 15:06:58
|
|
|
See pidi mingi isiklik probleem (roaming keelatud, vms.) olema, sest teistel seal internet toimib.
| Ahtif kirjutas: |
| Sai ka just Küprosel varbaid soojendatud ja tõesti seal üheski võrgus mobiilne andmeside ei töötanud. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
24.04.2018 15:17:12
|
|
|
| No mujal on toiminud ja siin eelnevalt ühel kasutajal veel ei töötanud päris nii nagu peaks. Aga hullu pole, elu seepärast veel seisma ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
24.04.2018 15:35:45
|
|
|
enne kui nädalavahetus käes ja taas komandeeringust koju lubatakse uuriks ehk keegi siit teab mis keiss on.
War thunder ja world of warships lasevad 20/5 ühenduse nii kooma, et nett paneb pange. pühapäeval ei saanudki wows tööle. samas kui neid pealsid ei näpi toimetab nett veidi alla keskmise, aga need mured ilmselt kõikidel.
tihti tuleb see dns not responding sodi ette....
solution on ruuteri resa või paar minsa ootamist siis taastub ise.
tekib tahtmine juba pakkujat vahetama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
24.04.2018 15:51:52
|
|
|
| pimekaru kirjutas: |
See pidi mingi isiklik probleem (roaming keelatud, vms.) olema, sest teistel seal internet toimib.
| Ahtif kirjutas: |
| Sai ka just Küprosel varbaid soojendatud ja tõesti seal üheski võrgus mobiilne andmeside ei töötanud. |
|
Meil ei toimunud naisega, kummaski telos. Ta liigub pidevalt välismaal ja kõikjal mujal seni OK olnud.
Mul ka toimis, kuni lätimaalt õhku tõusime.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.04.2018 16:39:19
|
|
|
Country in the Middle East - mis netti te seal üldse tahate?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
24.04.2018 16:40:40
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
enne kui nädalavahetus käes ja taas komandeeringust koju lubatakse uuriks ehk keegi siit teab mis keiss on.
War thunder ja world of warships lasevad 20/5 ühenduse nii kooma, et nett paneb pange. pühapäeval ei saanudki wows tööle. samas kui neid pealsid ei näpi toimetab nett veidi alla keskmise, aga need mured ilmselt kõikidel.
tihti tuleb see dns not responding sodi ette....
solution on ruuteri resa või paar minsa ootamist siis taastub ise.
tekib tahtmine juba pakkujat vahetama hakata. |
Ehk teed suunamised ruuterile, et kahepoolne suhtlus toimuks. Thomsoni olemasolul oleks mõistlik Inteno kaubelda, või oma ruuterit kasutada.
https://us.battle.net/support/en/article/7842
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
27.04.2018 20:17:34
|
|
|
Nädala algusest saati on neti kiirus 1-5Mbps vahel.Peaks olema 20.
Kontrollisin üle seaded, antenni(ilma antennita on 0)
Toele pole vist mõtet helistada, sest sealt pole kunagi veel abi saanud.
Suht kopp ees. Telekat ei näe isegi normaalselt.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.04.2018 20:43:32
|
|
|
Cb4, kuidas peaks olema 20?
Kõlab nagu "kuni" 4G, kui Telia tehnik on kohapeal olukorda püüdnud lahendada ning see osutub võimatuks, küllap on pakkumises olnud kaks lahendust, soodushind mingiks perioodiks või lõpetamine. Midagi muud tarka polegi teha kui levi/koormus... misiganes ei ole lahendatav.
tugi saab lihtsalt tõdeda fakti, kas antenn on õiges suunas, kas ja mis on levid ja koormused, kas annaks kasutada muud masti ja vajadusel saata tehnikut yagi antennidega seda tegema. kui mitte siis on ainult üks valik.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
27.04.2018 22:33:21
|
|
|
Kaks aastat on korras olnud jämedalt. Paar korda aastas on nädal-kaks kestev madalseis. Seekord kuidagi eriti madal.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
04.05.2018 20:20:30
|
|
|
hmm.. eelmine nädal sai 2,5 aastat vana ruuter vahetatud zyxeli vastu. sittagi pole seoses sellega muutunud 20/5 pakett, lubage naerda......
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.05.2018 20:34:56
|
|
|
Kristocfc, tegemist on kuni 20/5 kiirustega kuid vaatamata sellele on su teenuses ebanormaalne kiiruse langus. Kui tegemist ei ole leviparameetrite puudusega ja kõik sagedused on kättesaadavad mida saada on, tehnik on üle vaadanud, on see selgelt tugijaama ülekoormuse näide.
Naerda pole midagi, soovitus on teenus lõpetada või leppida ja soodustust küsida, seni kuni lisa tugijaamadega leevendus saabub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
04.05.2018 20:41:17
|
|
|
saaks kuskilt seda ranteloni antenni prooviks, kuigi ma olen kindel et see probleemi ei lahenda.
kõik jamad kaovad hetkega peale seda kui mass magama on läinud.... tõmban ilusasti 20/5 ette speedtestiga.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.05.2018 21:03:09
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
saaks kuskilt seda ranteloni antenni prooviks, kuigi ma olen kindel et see probleemi ei lahenda.
kõik jamad kaovad hetkega peale seda kui mass magama on läinud.... tõmban ilusasti 20/5 ette speedtestiga. |
khm, kui sul antenni pole siis pole sul hetkel veel midagi kurta.
äkki istudki rahvaga 800Mhz peal ja selle koormus võib vabalt üles alla käia.
ehk on antenniga siiski kõrgemaid sagedusi võimalik saada ja kui tehnik paigaldaks, teaks ka õiged suunad tugijaamad kätte. antenni saad ka üürida.
peale neid tegevusi probleemi jätkudes on võimalus ka soodustusteks kui asi ikka väga halb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
04.05.2018 21:04:57
|
|
|
huvitav see lihtsalt et kui kõik teavad et asi nii put**s, siis miks see antenn komplektiga kohe kaasas ei ole. fkkkin vereimejad
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|