Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1024, 1025, 1026 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.03.2018 13:14:08 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
kui su jaoks on lilla värvus oluline siis teed mida iganes, et lillaks saada. Mõtle kui palju läheks kaotsi kui sa hakkaks mingit rida 1 tierist alates mängima nii, et teenid kõik ilusti välja, mis lillat sa sealt saada loodad. Ok lõpuks hirmsa tööga jah aga kui võimalusi on siis miks vaeva näha.


Tüüp kes suudab teha 4.5k kesmiselt enda tier 10 tankiga on sisult absoluutne tipp mis tahes serveris. See, et ta ei viitsinud grindida random loomaias mingeid low tiere on mingis mõttes arusaadav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.03.2018 13:37:59 vasta tsitaadiga

Enamik väga häid mängijaid tahaks mängida ainult tier 9 või 10 tanke. Isegi tier 8 premmi tagumine on juba selline pigem hädavajadusest tingitud ettevõtmine.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 10.03.2018 14:33:59 vasta tsitaadiga

Mul ei ole linki tuua, aga EU serveris on mängijaid, kes pole mänginud ühegi alla tX tankiga. Garaazis on kõik tX tankid, ka artyd. Pole ühtegi t8 premium tanki või pole ühtegi lahingut tehtud.
Ma ei tea kas see vastab tõele, aga pidavat saama teistest WG mängudest free expi edasi tõsta. Mängid laevu ja sealt free expi kasutad hoopis wotis ära.
Aga kui tõesti on eesmärk mänguga päris raha teenida, siis ongi mõistlik mõned tuhanded eurod investeeringuks sisse laduda.

Kui osta 10 Jackboti (CREDITS: 10,000,000; GOLD: 15,500.) 100 miljonit krediiti, 155 000 kulda, pole premium tanki vajagi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.03.2018 15:23:22 vasta tsitaadiga

Ma olen ise näinud mängijat, kellel oli mingi kümne ringis Tier X tanke ilma et ta oleks ühtki mängu randomis teinud. Mängis ainult SH, TB, CW ja ESLi.

EDIT

WoT on ikka fookuse mäng, imiku kasvatamine segab ikka korralikult icon_lol.gif Eile õhtul proovisin mingite muude toimetuste vahepealt tükati, tuli mingi jube sessioon, Tier X avg dam alla 2800. Täna sain rahulikult tunniks maha istuda STB-1 kangide taha, kablam:



MM muidugi ka soosis, 5st mängust ainult 2 olid puhas Tier X.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 10.03.2018 15:28:34 vasta tsitaadiga

laevast free xp edasi tõsta oleks jube hea või hõbedat, sest laevas teenib seda isuga. Hetk tagasi sain ognevoiga 350 000 plussi. Tankis annab seda teha. Premm päeva asi on neil kahel mängul ühine, et ma vahest teengi laeva, et sealsete missioonide eest premm päeva saada.
Jah tom ongi jah arusaadav aga seda tehakse ju ainult selle värvi pärast, et kõik kes kasutavad xvm näevad kui kõva mees ta on. Samas pole see ju enam mängu nautimine vaid millegi näitamine. Kas minna kalale õngega või kohe võrguga, seal on suur vahe kas sa tahad püüki nautida või ainult saaki.

Sa erick vaata ette, laps eei saa segada mängu, mäng segab lapse kasvatamist. Mine tea kellele see siin silma jääb, igast idioote olemas. Omalegi tehti kunagi märkus kui laps oli haige kodus ja magas aga julgesin mainida, et olen haige lapsega kodus ja siis saingi tähelepanu, et näe omal laps haige aga mängib. icon_razz1.gif Eks sa ei jõu ära oodata kui ta juba ise hakkaks tegutsema, et rohkem vaba aega annab sulle.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.03.2018 16:15:04 vasta tsitaadiga

Kui suudad näidata wn8-t 4500+, siis on reroll ka ok. Naljakad on wn8 2700 rerollid.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 10.03.2018 16:30:52 vasta tsitaadiga

Täna tuleb raske päev, viimane rank käeulatuses. 6 triipu puudu. Vähemalt saab miljon krediiti ja mõned buusterid kaubapeale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 10.03.2018 16:56:50 vasta tsitaadiga

Ma ei pannud ta team battle'id tähele. Mõtlesin lihtsalt kus kohast ta free xp tuleb. Millegagi tuleb ka see ju esialgu välja teenida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.03.2018 17:10:59 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kui suudad näidata wn8-t 4500+, siis on reroll ka ok. Naljakad on wn8 2700 rerollid.


Rerollid põhim. need kellel recent = overalliga. Kui nüüd võtta näiteks FAME'i klann ja vaadata kui paljud neist suudavad recenteid näidata 4500+, siis saab neid seal äkki 15 tk.
Nii, et jah, kui 4500+ reroll oled, siis oled üks FAME'i parimaid mängijaid, julgeks öelda icon_smile.gif Nii, et pole nendel 2700 reroll vendadel ka midagi häda, ega seegi lihtne pole...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.03.2018 17:15:16 vasta tsitaadiga

4500 liialdatud, aga alla superunicumi imo reroll naljanumber.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 10.03.2018 17:19:23 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
4500 liialdatud, aga alla superunicumi imo reroll naljanumber.

Need poisid, kellel on 1k mänge ja roheline wn8 on suht naljakad jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonUmmer
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2018




sõnum 11.03.2018 01:43:02 vasta tsitaadiga

Nädalavahetus on ikka kohutav aeg pelamiseks,tiim ei tee elementaarseidki liigutusi rääkimata enese ületamisest. Kuna arty personaalsed missioonid tegemata, olen läinud seda teed, et bondside eest lillad varustused CGC peale otsustanud panna. Kohe peaks teine lilla (rammer) olemas olema. Selline kontol olev arty peaks korralikult vastastele peavalu valmistama (klannikates samuti), seda isegi kogenematu artymängija nagu ma ise, käes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.03.2018 12:14:18 vasta tsitaadiga

vonUmmer kirjutas:
Nädalavahetus on ikka kohutav aeg pelamiseks,tiim ei tee elementaarseidki liigutusi rääkimata enese ületamisest. Kuna arty personaalsed missioonid tegemata, olen läinud seda teed, et bondside eest lillad varustused CGC peale otsustanud panna. Kohe peaks teine lilla (rammer) olemas olema. Selline kontol olev arty peaks korralikult vastastele peavalu valmistama (klannikates samuti), seda isegi kogenematu artymängija nagu ma ise, käes.


Ja siis imestatakse, miks mul sellise koguse mängude juures xvm ikka nii madal on icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ma enamuse mängudest ainult nädalavahetustel kõmmutangi! icon_biggrin.gif Välja arvatud puhkus või haiguslehel olles.
Ja sedagi randomis ja ilma platoonimatta icon_wink.gif
See nädalavahetuse kamm võtab vahel igasuguse isu ära, aga mis sa ikka teed!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 11.03.2018 13:14:18 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
vonUmmer kirjutas:
Nädalavahetus on ikka kohutav aeg pelamiseks,tiim ei tee elementaarseidki liigutusi rääkimata enese ületamisest. Kuna arty personaalsed missioonid tegemata, olen läinud seda teed, et bondside eest lillad varustused CGC peale otsustanud panna. Kohe peaks teine lilla (rammer) olemas olema. Selline kontol olev arty peaks korralikult vastastele peavalu valmistama (klannikates samuti), seda isegi kogenematu artymängija nagu ma ise, käes.


Ja siis imestatakse, miks mul sellise koguse mängude juures xvm ikka nii madal on icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ma enamuse mängudest ainult nädalavahetustel kõmmutangi! icon_biggrin.gif Välja arvatud puhkus või haiguslehel olles.
Ja sedagi randomis ja ilma platoonimatta icon_wink.gif
See nädalavahetuse kamm võtab vahel igasuguse isu ära, aga mis sa ikka teed!


thumbs_up.gif

Täpselt sama siin ..

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 11.03.2018 21:58:00 vasta tsitaadiga

Täna peaks siis olema viimane õhtu selle hooaja ranked games-i?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.03.2018 09:56:39 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Täna peaks siis olema viimane õhtu selle hooaja ranked games-i?


Peaks olema läbi jah. Massohistid, k.a. mina, said seal möllata. Kas rank on midagi meedlivat? Kindlasti mitte! Aga auhinnad ahvatlevad siiski...
Imo mida muuta seal:
- ranki jaoks ei rakendu loogiliselt random battle expi jagamise süsteem. Seda oleks vaja tweakida - kill'i osakaalu expis peaks tugevalt kärpima, assisti oma tõstma, lisaks tuleks anda palju rohkem expi selle eest kui sa resetid või cap'id. See teeks ranki palju mitmekülgsemaks, lisaks soodustaks rohkem mängima erinevatest klassidest tanke, k.a. lighte.

Samas üldiselt võiks chervroni jagamise süsteemiga rahul olla. Eks ta grind ole. Samas oleks ta gridn ka siis kui see oleks chevron neutral - st. iga lahingu pealt saaks -1 chevroneid sama palju kui +1. Siis juhtuks ikkagi see, et tugevad mängijad grindiks ennast eest ära, siis tuleks lainetana järgi ikkagi järjest nõrgemad mängijad. Sest kogu aeg muutub madalmates rankides tase nõrgemaks...

Aga kuidas siis saaks teha ranki raskeks, et skilli moment kuidagi esile kerkiks?

Minu arust pole see kuigi raske. Selleks oleks vaja MM'st teha konstant, nagu seda on random'i järjekorras. See tähendab seda, et kõik mängijad kes rankist osa võtavad on samas match makingu pool'is, mitte nii, et saad mängida vastavalt sellel mis rank on sama või sarnase rankiga mängijate vastu. See kindlustab selle, et sa ei vähenda enda impacti mängu sellega, kui sa edeneb rankides edasi. St. et sa saad ikka üldisest MM poolist vastaseid vastu. u. nagu randomis. Kindlasti peaks sisi chevronite jagamine olema vähemalt chevron neutral. Või isegi miinuses. Mis annaks selle efekti, et sa pead tõesti väga-väga hästi mängima iga mäng põhimõtteliselt, et üldse edasi liikuda!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 12.03.2018 11:28:27 vasta tsitaadiga

Mängisin ka 16 ranki end, aga peale 15 ranki läksid mängud tobedaks. Pmst hakkasid mängu tegema baaside käppimised. Kogu hullus läks olenemata kaardist kõik ühele poole ja vastane käppis ära. Tundras ronisid isegi type5 mäkke. Kaine aru kadus paljudel ära.
Ma saan aru woti süsteemist rõhuda agressiivsele mängule ja vähendada põõsas kükitamist. Näiteks ma sain chevroni kuna sain olla stb vastaste ninaall. Mul õnnestus teha kohe eriliselt ainuke lask, 394 damage.
Ei mingit spotdamage, ometi sain edasi ja need tagant snaipijaid oma 3000 damagega jäid välja. Või batchatiga mängus, kus ma samuti midagi terve mäng ei teinud, aga viimase sõiduga võtsin 2-3 vastast maha ja sain esimese kolme sekka.

Minujaoks on see formaat okei, raskemat ja keerulisemat ei viitsiks mängida.

Oot, aga hooaeg ongi läbi, 3400 kanti jäin. Polegi paha. Lootsin veel täna mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2018 12:05:00 vasta tsitaadiga

Reset? Cap?

Wtf r u guys saying? icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 387 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.03.2018 12:06:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


120 mänguga. Kuna aega mängida pole eriti, pidin valima sellise taktika, et võimalikult vähese arvu mängudega võimalikult kindlalt kulda saada. Kui chevronite jagamise süsteem jääb samaks, soovitaks teistelgi mitte mängida kohe esimese nädala algusest alates, vaid väikese viitega. Las lillad loomad uhavad eest minema. Alustasin seekord kolmepäevase viitega ja enamikus oma matšides ma olin kõige tugevam mängija. Selge siis, et 2 chevronit korjata umbes iga teise mänguga polnud raske seal. Nii sai üsna libedalt kuni 10. rankini ja eff püsis kõrge. Lõpus 15. rankile lähenedes läks tase paremaks muidugi ja progress oli raskem tulema.

Üldiselt vaatasin, et tasub hoida kõrget effi. Sama punktiarvu peal on tihti mitusada kuni tuhat mängijat. Vaatan praegu, et 96 mänguga oleks ka veel kuldliigas lõpetanud, nii palju kulus 15. ranki saamiseks ca 55-56% effi juures, aga tahtsin kindla peale minna ja tegin väikese puhvri, kaotasin effi ka omajagu.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 12.03.2018 12:14:12 vasta tsitaadiga

Tegin esimese nädalaga rank 15 ära, rohkem ei teinud ühtegi lahingut, aga näed 2 nädalat hiljem ikka kuld liigas icon_biggrin.gif

Minimum effort - maximum profit

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 12.03.2018 12:27:14 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Reset? Cap?

Wtf r u guys saying? icon_biggrin.gif beer_yum.gif


Võimatu on resettida kui kolm mängijat käpib. Kui randomis jääb ikka keegi baasi lähedal, siis edekabeli mängudes ei soovi seda keegi teha, ta ei saaks edasi kui ta kedagi tulistada ei saa. Aga omajagu mängudes just type5 saanuks baasi resettides oma punktid kätte.
Käppimisel tuleb oodata kuni vastased on kõik kaugemale roninud ja vupsti baasi. Nad ei jõua tagasi ja tahagi keegi tagasi tulla.

Mul läks ka 10 rankini väga hästi, WR oli 56%, aga sealt edasi kukkus 49% peale ja siis lõpuks jäigi 45%.

Paris oli kõige rõvedam map. Mitu mängu vastased panid Conquerorid oma baasi juurde kaitsesse ja nurgale, sillale keegi ei tulnudki. Ülejäänud mass tuli seljatagant otse peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 12.03.2018 12:44:27 vasta tsitaadiga

Ranked battle soodustab tugevasti hevidega mängimist, mulle ka see ei meeldi. Kui nina vastase hevi vastu pole, siis ekspi ei tule. Ma tegin enamus mänge obj 268 4-ga, kuid alates ca 10 rankist läks veidi keeruliseks, dämmi tuleb, kuid kui olla 50 m kaugusel (küll oma spott ja dämm), siis saab ikkagi vähem ekspi. Seetõttu tegin kiire vabaekspi ringi ja superconq lahti - hoopis teine teema (mul pole is7, mausi, hiinakaid, japse, millega tavaliselt tehakse).
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.03.2018 12:51:17 vasta tsitaadiga

Huvi pärast vaatasin - 16 punkti peale jõudis 2087 mängijat ja 15 punkti peale 1992. Ehk siis jah, eff määrab päris palju, ja paljude jaoks määraski ära, kas kuldliiga või hõbeliiga (15 punktiga sai veel kulda, kui eff oli 43.57%+).
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 12.03.2018 13:07:08 vasta tsitaadiga

Aga miks kohe auhinda kätte ei saa, ma kohe kulutaks bondse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.03.2018 13:12:34 vasta tsitaadiga

Kõigepealt käiakse need listis olevad mängijad üle WG poolt, järgneb bännilaine neile, kes kasutasid illegaalseid mode Rankedi tegemiseks.

Ritsard kirjutas:
Ranked battle soodustab tugevasti hevidega mängimist, mulle ka see ei meeldi. Kui nina vastase hevi vastu pole, siis ekspi ei tule. Ma tegin enamus mänge obj 268 4-ga, kuid alates ca 10 rankist läks veidi keeruliseks, dämmi tuleb, kuid kui olla 50 m kaugusel (küll oma spott ja dämm), siis saab ikkagi vähem ekspi. Seetõttu tegin kiire vabaekspi ringi ja superconq lahti - hoopis teine teema (mul pole is7, mausi, hiinakaid, japse, millega tavaliselt tehakse).


See on huvitav teooria ja seletaks küll osasid seletamatuid expinumbreid heavydelt, kes justkui midagi ei saavutanud dämmi, assisti ega killide osas, aga püsisid kõrgel expi arvestuses. Märkasin seda isegi. Ootaks, et RU serveri omad selle mõistatuse lahendavad.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1024, 1025, 1026 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.