Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 277, 278, 279  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2018 17:10:26 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Mida sa lahmid! TRON'l on vist üldse hetke parim arendustiim maailmas, kui vaadate seda keda nad kõik on endale meelitanud. WTF. Ja reaalselt sai ka ära toodud TRONi plaan 10.aastat.
Hetkel ~100 arendajat ja aasta lõpuks tahavad 200ni jõuda.


Vaatasin. Paar kogenud kala, aga ülejäänud on TÄIESTI SUVALISED Java/Androidi/Web arendajad! 3-7 aastat work experience'i. Kust sa tuled selle jutuga, et "hetke parim arendustiim maailmas"?! Loed ka neid kirjeldusi peale esimese kahe näo või mitte?

Spoiler Spoiler Spoiler


Need näod pole kindlasti maailma parimad. Minu töölauast 1km raadiuses istub 10x pädevamaid inimesi, kes ka reaalselt midagi korda on saatnud... sh ka need, kellest kahtlustatakse, et nemad lõidki bitcoini protokolli icon_biggrin.gif

Aga okei, vahet pole, ma juba saan aru kuidas su mõistus töötab. Lihtsaid inimesi ongi lihtne tillitada mingi pealtnäha "kõva" jutuga.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 22.02.2018 17:11:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 17:10:27 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
villu70 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
...........
Sa unustad ühe asja. Piisab kui see kõik on ainult populaarne hiinas, sest need kõik sinu poolt nimetatud asjad on bännitud seal!
......

Aga kui hiina government asjale jaole saab kas siis seda nad ei saa ära bännida!?


https://twitter.com/justinsuntron/status/961460001729638400

TRON on toetatud Hiina valitsuse poolt, muidu teadus minister ei jagaks seda sertifikaati välja.

Kui neid säutse allpool lugeda, siis midagi on veidi mäda. Vähemalt selline mulje jääb, et pildil olev sertifikaat on mingile pei wole välja antud? Kuupäeva ja säutsu vahel on näiteks tervelt kaks kuud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 17:23:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mida sa lahmid! TRON'l on vist üldse hetke parim arendustiim maailmas, kui vaadate seda keda nad kõik on endale meelitanud. WTF. Ja reaalselt sai ka ära toodud TRONi plaan 10.aastat.
Hetkel ~100 arendajat ja aasta lõpuks tahavad 200ni jõuda.


Vaatasin. Paar kogenud kala, aga ülejäänud on TÄIESTI SUVALISED Java/Androidi/Web arendajad! 3-7 aastat work experience'i. Kust sa tuled selle jutuga, et "hetke parim arendustiim maailmas"?! Loed ka neid kirjeldusi peale esimese kahe näo või mitte?

Spoiler Spoiler Spoiler


Need näod pole kindlasti maailma parimad. Minu töölauast 1km raadiuses istub 10x pädevamaid inimesi, kes ka reaalselt midagi korda on saatnud... sh ka need, kellest kahtlustatakse, et nemad lõidki bitcoini protokolli icon_biggrin.gif

Aga okei, vahet pole, ma juba saan aru kuidas su mõistus töötab. Lihtsaid inimesi ongi lihtne tillitada mingi pealtnäha "kõva" jutuga.


Sinu enda jutt on ju veel hullem kõvatamine! icon_lol.gif Lihtsalt viskad ilma ühtegi nime välja toomata ja tõendit esitamata, et sinust 1km raadiuses on nii kõvad vennad kes tõenäoliselt lõidki bitcoini protokolli. Nagu WTF! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Put your money where your mouth is!

Betamax kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
villu70 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
...........
Sa unustad ühe asja. Piisab kui see kõik on ainult populaarne hiinas, sest need kõik sinu poolt nimetatud asjad on bännitud seal!
......

Aga kui hiina government asjale jaole saab kas siis seda nad ei saa ära bännida!?


https://twitter.com/justinsuntron/status/961460001729638400

TRON on toetatud Hiina valitsuse poolt, muidu teadus minister ei jagaks seda sertifikaati välja.

Kui neid säutse allpool lugeda, siis midagi on veidi mäda. Vähemalt selline mulje jääb, et pildil olev sertifikaat on mingile pei wole välja antud? Kuupäeva ja säutsu vahel on näiteks tervelt kaks kuud.


Jah, tõepoolest. Justin Sun säutsus oma Peiwo firma kohta, mis sai selle tunnustuse. Lihtsalt tagis TRONi sinna säutsu sisse. Minu viga.
Infoks, et ta on mõlema ettevõtte asutaja siis nii TRON kui Peiwo.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2018 17:38:25 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
erick kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mida sa lahmid! TRON'l on vist üldse hetke parim arendustiim maailmas, kui vaadate seda keda nad kõik on endale meelitanud. WTF. Ja reaalselt sai ka ära toodud TRONi plaan 10.aastat.
Hetkel ~100 arendajat ja aasta lõpuks tahavad 200ni jõuda.


Vaatasin. Paar kogenud kala, aga ülejäänud on TÄIESTI SUVALISED Java/Androidi/Web arendajad! 3-7 aastat work experience'i. Kust sa tuled selle jutuga, et "hetke parim arendustiim maailmas"?! Loed ka neid kirjeldusi peale esimese kahe näo või mitte?

Spoiler Spoiler Spoiler


Need näod pole kindlasti maailma parimad. Minu töölauast 1km raadiuses istub 10x pädevamaid inimesi, kes ka reaalselt midagi korda on saatnud... sh ka need, kellest kahtlustatakse, et nemad lõidki bitcoini protokolli icon_biggrin.gif

Aga okei, vahet pole, ma juba saan aru kuidas su mõistus töötab. Lihtsaid inimesi ongi lihtne tillitada mingi pealtnäha "kõva" jutuga.


Sinu enda jutt on ju veel hullem kõvatamine! icon_lol.gif Lihtsalt viskad ilma ühtegi nime välja toomata ja tõendit esitamata, et sinust 1km raadiuses on nii kõvad vennad kes tõenäoliselt lõidki bitcoini protokolli. Nagu WTF! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Put your money where your mouth is!


Ma töötan Tartus niinimetatud Silicon Alley'l: https://tartu.postimees.ee/599030/kuidas-ulikooli-tanavast-sai-silicon-alley

Need näod, keda kahtlustatakse bitcoini taga olemises, on kõik seotud mul üle tänava oleva Cybernetica ASi ja ca 200m kaugusele jääva Guardtime'iga, mis on esimese ettevõtte spinoff. Helger Lippmaa, Ahto Buldas jne. Eks seal Cyberneticas on teisigi geeniusi koos.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 17:41:05 vasta tsitaadiga

Ma ei soovita kellelgi ühtegi coini ega ka kogu krüptot tervikuna kui mingit done deal win-wini võtta. Kuigi mulle endale mõni projekt meeldib ja mingit kogust hoian kuni lõpuni, siis igal juhul on tark aeg-ajalt kasumit võtta. Ja kellel juba suurem summa plussis, siis imo oleks õige riske vähendada ja ka muudesse valdkondadesse investeerida. Aga isegi kellel suht yolo ja "saab, mis saab", siis krüpto pole üldse halb koht, kus oma väikest investeeringut hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 22.02.2018 18:03:34 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma töötan Tartus niinimetatud Silicon Alley'l: https://tartu.postimees.ee/599030/kuidas-ulikooli-tanavast-sai-silicon-alley

Need näod, keda kahtlustatakse bitcoini taga olemises, on kõik seotud mul üle tänava oleva Cybernetica ASi ja ca 200m kaugusele jääva Guardtime'iga, mis on esimese ettevõtte spinoff. Helger Lippmaa, Ahto Buldas jne. Eks seal Cyberneticas on teisigi geeniusi koos.

Ma hetkel küll sel tänaval ei tööta aga see-eest on mul konkreetne töökogemus Cyberis. Seal on tõesti väga teravaid pliiatseid (nagu on väga teravaiud pliiatseid veel päris mitmes Tartu kesklinna kandis tegutsevas ettevõttes). Et mõni neist aga võiks olla BTC loomise taga, kuulen ma esimest korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2018 18:08:41 vasta tsitaadiga

2korda2, soovitan siis ajakirjandust lugeda hoolsamalt icon_smile.gif Tegu oli loomulikult vaid kahtlustusega, aga mainitud kodanikud töötasid blockchaini/ajatempli tehnoloogia väljatöötamise kallal küll.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.02.2018 18:10:08 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/bitcoini-salaparane-autor-voib-olla-eestlane/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 22.02.2018 18:14:06 vasta tsitaadiga

ahah, okei, "üks inimene arvab" ja samas artiklis selle inimese kindlas kõneviisis eitus aga sellest me ju ei hooli...
Helger on cool, Dan ka. Teisi sealt tervitan ka!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 23.02.2018 00:01:10 vasta tsitaadiga

Mis te ilgute, kõik meie "nokiad" on võõramaalaste käes: Skype, Kohia Vineer, Hansapank... las olla vähemalt BTC loojagi eestlane!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2018 02:46:16 vasta tsitaadiga

Vastan veel korra siin teemas taolistele küsimustele, ent loodan, et kolite siia üle: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=728416

erick kirjutas:
...ja Ethereumil pole samuti tulevikku (saab smart contracteid teha, aga samuti ei skaleeru miljonite kasutajate puhul)...


Kas sa kunagi probleemistikku sügavamalt ka uurid või piisab kui punast rätti näed, et tormata? icon_biggrin.gif
https://blog.rexmls.com/sharding-raiden-plasma-the-scaling-solutions-that-will-unchain-ethereum-c590e994523b

erick kirjutas:
... samas iga kümnes postitus on mingi uue ja tundmatu krüptoraha ICO promomine...

I call bullshit.

anubis kirjutas:
... Dotcomi mulli lõhkemine puhastas maastiku igasugustest aferistidest kes lihtsalt suure ideega sadu miljoneid kokku kraapisid ja midagi ei teinud sellest. Ellu jäid tugevad.
Spoiler Spoiler Spoiler

Blockchain on siiani suurte ideede faasis kus tegelikult reaalselt konkurentsivõimelist toodet ei pakuta.

Jep. Pole selle vastu vaielnudki...

infarkt kirjutas:
Äärmiselt koomiline on seda teemat lugeda. Üks kirjutab, kuidas talle tundub, et mingi x krüptovaluuta tundub talle uus ja huvitav ning soovib sinna investeerida. Ja vastu kirjutab teine, kuidas kõikidele nendele krüptodele on nõudlus tegelikult 0.

thumbs_up.gif

Noname kirjutas:
Ma tuletaks ka meelde, juba 10x korda, et see on speluleerimise teema. Entusiastid tehtku endale oma teema, spekuleerimises võib olla nii optimist kui skeptik. rmc, Wiltz, Viilutaja jt kellele skeptikud ei meeldi tehke endale teise pealkirjaga teema.
Blockchaini tehnoloogiat mõttetuks pidada ei ole hetkel midagi nii idootset. Küsimus on maailmavaates. See kes ei saa sellest aru, on pigem ise idioot.

Mine siia vaidlema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=728416
See teema ei ole krüptode mõttekuse spekuleerimise, vaid konkreetselt krüptode üle spekuleerimise teema, st. erinevate krüptode üle arutlemine sisuliselt ning kauplemise mõtete teema.
Keegi pole keelanud optimist või skeptik olla, ent sisutut FUD'i pritsida ja üheülbaliselt seda pidevalt korrutada on idiootne, võiks aru saada.
Blockchaini tehnoloogiat mõttetuks pidada (me ei räägi siin hetkest, vaid see vend ei pakkunud ajalist määratlust, ta ütles, et see tech on mõttetu...) on ikka üpris jabur küll.
Tehnoloogia enese mõttekust-perspektiivikust peaks igaüks oskama näha. Maailmavaate küsimus see küll ei ole.

raitl kirjutas:
...Ma pole näinud mitte midagi muud kui paanilist krüpto eitamist. "Spekulant" kes ütleb, et "ma ei kauple selle vahendiga ei tõusval ega langeval turul" on samapalju spekulant, kui on tädi omnibuss.

Super.

Noname kirjutas:
Sa ei tea siis mis asi on spekuleerimine. Mina spekuleerin, et enamuste coinide väärtus lähitulevikus on 0$$$. Olen seda korduvalt seltanud miks ma nii arvan. See ongi spekulatsioon. Ma pole kordagi tahtnud millegi üle vaielda. Vaidlema hakkasid need, kes arvavad, et ainult tõusust rääkimine on spekuleerimine. Seega mine vaidle ise oma vaidluse teemas.


Kas sul on vaja seda "enamuste coinide väärtus lähitulevikus on 0$$$" spämmides pidevalt spekuleerida? Sa risustad teemat. See pole spekulatsioon, vaid FUDi ja ühekülgse sisutu tampimise SPÄMMIMINE.

Investeerimise mõistest saime üle kui selgus, et ka biigmäkki võib investeerida.
Võtame nüüd KN ette jälle? http://kn.eki.ee/?Q=spekuleerima
Sõnal on kaks tähendust:
1. spekulatsiooni (1. täh.) teostama, hangeldama, äritsema. Olen börsil spekuleerima hakanud. Spekuleerib kalliskividega, viljaga, maaga, aktsiatega. *Kuidas ta spekuleerib, kui müüb oma kaupa. See on seadusega lubatud. V. Lattik. || oma plaane millelegi rajama. Spekuleerib sellega, et on naine. Spekuleeris sõbra tunnetel(e).
2. spekulatsioone (2. täh.) looma, abstraktselt juurdlema, oletustele tuginedes arutlema. *Siiski oleks huvitav spekuleerida põhjuste ümber, miks Pytheas mereloodete kõrguse määramisel eksis. L. Meri.

Selle teema PEALKIRI käib selle esimese tähenduse kohta: http://kn.eki.ee/?Q=spekulant
spekulant ‹-landi 21› ‹s›
spekulatsiooniga (1. täh.) tegeleja, hangeldaja, sahkerdaja. Piletitega sahkerdav spekulant. Sõja aastail rikastunud spekulandid. Maksin spekulandile hingehinda. Ostis leiba spekulandilt. Spekulantidega võitlema. *.. tema pole ärimees, vaid äritseja. Lihtsalt spekulant! Äriline röövik, kes elab teiste verest ja mahlast. A. H. Tammsaare.
▷ Liitsõnad: börsispekulant.

Pakun välja, et teema "Krüpto vaidlus" https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=728416 võiks nimetada "Krüptode spekulatsioonide loomise teema" (teise tähenduse teema) ja käesolev teema võiks jääda teemaks "Spekulandid" (esimese tähenduse teema), mis tähendab, et see on pigem spekulatsioonide teostamise teema, milles loodud spekulatsioonid puudutavad otseselt spekulatsioonide teostamist, ehk räägitakse sisuliselt erinevatest krüptodest ning suundadest.

Kuidas tundub?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 23.02.2018 09:26:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2018 11:36:26 vasta tsitaadiga

rmc: Mina ütlen, et selle teema pealkiri käib sellel KNi teise tähenduse kohta! Siin luuakse spekulatsioone. Esimese tähenduse järgi võiks ainult mina siin postitada, keegi teine ei tea siin spekuleerimisest haisugi icon_lol.gif icon_lol.gif
Mine vaidle kusagil vaidlus teemas palun.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 23.02.2018 11:43:16 vasta tsitaadiga

Noname, mitu spekulatiivset tehingut oled Sina krüptorahadega teinud? Ma enda osas võin öelda, et number on kolmekohaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 23.02.2018 12:11:11 vasta tsitaadiga

Lisaks võiks selle teema pealkirja tähendusest suur spekulant aru saada teema esimese postituse järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 23.02.2018 12:25:26 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
rmc: Mina ütlen, et selle teema pealkiri käib sellel KNi teise tähenduse kohta! Siin luuakse spekulatsioone. Esimese tähenduse järgi võiks ainult mina siin postitada, keegi teine ei tea siin spekuleerimisest haisugi icon_lol.gif icon_lol.gif
Mine vaidle kusagil vaidlus teemas palun.


Sul jäi veel välja toomata, et oled juba suur poiss ja suisa mitu aastat börsimaaklerina töötanud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2018 14:30:23 vasta tsitaadiga

Kes pealkirjade lugemisest kaugemale ei jõua siis veel korra esimene post mis kirjeldab teema mõtte ära:

tsitaat:
Olen ammu mõelnud, et võiks HV-sse teha spekuleerimise teema, kuhu oleks võimalik poetada oma raske vaevaga leitud vihjeid

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2018 14:44:39 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Noname, mitu spekulatiivset tehingut oled Sina krüptorahadega teinud? Ma enda osas võin öelda, et number on kolmekohaline.


Ka mitte rohkem kui kolmekohalise. Ideaalis tahaks jõuda tasmeni 3-5 tehingut nädalas., sõltumata instrumendist. Botid mida kasutan teevad muidugi ühes kuus 1000+ tehingut icon_rolleyes.gif

elukaz kirjutas:
Kes pealkirjade lugemisest kaugemale ei jõua siis veel korra esimene post mis kirjeldab teema mõtte ära:

tsitaat:
Olen ammu mõelnud, et võiks HV-sse teha spekuleerimise teema, kuhu oleks võimalik poetada oma raske vaevaga leitud vihjeid


Äge, kohe sellesama postituse ligidal (nr 2 ja nr6 post) vihjavad kuhu võiks millegi hind minna. Kas need spekulatsioonid just vaevaga tulid, selles osas muidugi tuleb arutleda.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2018 15:56:13 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
rmc: Mina ütlen, et selle teema pealkiri käib sellel KNi teise tähenduse kohta! Siin luuakse spekulatsioone. Esimese tähenduse järgi võiks ainult mina siin postitada, keegi teine ei tea siin spekuleerimisest haisugi icon_lol.gif icon_lol.gif
Mine vaidle kusagil vaidlus teemas palun.


Las ma toon sind maa peale tagasi: http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=spekulant
"... spekulatsiooniga (1. täh.) tegeleja, hangeldaja, sahkerdaja. ..."

Mida v#ttu sa jaurad? Konkreetselt on pealkirjas kasutatud sõna, mis eesti keeles (mitte kellegi x, y, z mõtlemise järgi) tähendab esimest tähendust siit: http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=spekuleerima. Sa hakkad eesti keelt ümber tegema? Sa ütled kogu kommuunile, kuidas teemat, mida sina ei algatanud, mõistma peab?

Oma suhtumisega võid ka jalga puhkama minna, palju sa reaalselt krüptodega spekuleerinud oled? Vastasid eelnevalt küsitud küsimuse peale "Ka mitte rohkem kui kolmekohalise.", mis võib tähendada nii 999 kui ka ümmargust nulli. Räägi konkreetsemalt. Mitmekohalise summa tehinguid sa krüptodega teinud oled ja kui sa sellega tegeled, siis järsku pakud siia teemasse sisu, mõttetu õhu asemel?

Alguses tundus, et olenemata põhjendamatu ulatuse ning paindumatusega skeptitsismist oled teemas huvitav lisa, läbi oma tehnilise analüüsi piltide, jnejne., ent kiiresti läks tase sinna, kus pritsid vaid pori ja kuulutad, et vaid sina tead kõigest kõike ja määrad, kuidas asjad on. Lay off the coke, son!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 23.02.2018 18:48:30 vasta tsitaadiga

selline andmine käib et ikka kellel on tegelikult pikem...... saage kokku lööge tillid lauale ja siis on selge, mis te siin klaverite taga vahutate. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2018 22:10:03 vasta tsitaadiga

Kristocfc, su postitus on sisutu ja arusaamatu. Siin on asi ikka konkreetselt selles, kas igasugused, suures osas sisutud, teemavälised postitused kuuluvad siia või saab lõpuks teemakohaselt rääkima hakata..
Mingi venna TA:

Link

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 24.02.2018 02:28:52 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
saage kokku lööge tillid lauale ja siis on selge, mis te siin klaverite taga vahutate. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Aga mitte midagi polegi ju teha. Arvan, et loobun HinnaVaatluses kürptoteema lugemisest, kuna see on viimasel ajal juba midagi palju enamat kui delfi.
Käin siin niigi vaid õhtuti korraks vaatamas, kas keegi midagi tark räägib ja mingit infot leidub, aga see osa on null täiesti. Lihtsam viis on korra õhtul bitcointalk üle käia.

Edu mehed! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snuffdadd
HV vaatleja
Snuffdadd

liitunud: 15.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2018 04:58:35 vasta tsitaadiga

Troni puhul tasub vist igaks juhuks tähelepanu pöörata ka selle white paperi komejandile.

https://www.trustnodes.com/2018/01/08/trons-whitepaper-copied-plagiarized
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 24.02.2018 14:27:38 vasta tsitaadiga

Snuffdadd kirjutas:
Troni puhul tasub vist igaks juhuks tähelepanu pöörata ka selle white paperi komejandile.

https://www.trustnodes.com/2018/01/08/trons-whitepaper-copied-plagiarized


Nad on seda juba kommenteerinud ning uus ja põhjalik Whitepaper on tegemises. Kuskil isegi mingit drafti esitleti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2018 02:40:46 vasta tsitaadiga


Link

Electroneum kutsuti mobiiltehnika messile ja osad väidavad, et selle pealt tuleb bump icon_biggrin.gif

rmc kirjutas:
Porftolio trackeri peale sattusin ka. Cryptagon, mis tundub hea UI ja korralike featuuridega.. peab vist ära proovima, et UX teada saada.

Proovisin päeval ära ja idekas asi.. hea UI/UX, API'd toetatud kenasti ja muud. Ainuke asi, et BETAs ja hetkel pole mobiilseid äppe ja veel drawbacke. Igatahes CoinTrackingu tegin tühjaks, võib vast konto ära kustutada, sest manuaalse importimisega (.csv'd) ei saanud paika seise ja käsitsi ei viitsi jaurata, eelmine kord läks sellega ka kebabi, ent jooksvalt ei viitsi uuendada eniveis. Lisaks on selle UI/UX suhteliselt halb.
Loodan, et Cryptagoni Androidi äpp tuleb varsti.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 277, 278, 279  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.