Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 16:00:26 vasta tsitaadiga

ei saa seda ametliku junni tööle. 3 telefoni, tahvli ja 2 emulaatoriga proovisin.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 17:31:24 vasta tsitaadiga

Kuskilt lugesin, et mängus on mingi 80% botid, kes jooksevad ringi nagu robotid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 16:00:56 vasta tsitaadiga

Ma ei saa päriselt ka aru neist, kes TPP pelavad ja üle ühe pela aint uluvad kooderite pärast, seda cancerit ikka jagub seal icon_biggrin.gif
Lisasin 3 nime video kirjeldusse, kõik koodivad koos
Spoiler Spoiler Spoiler


Video peategelane 20h koodind, sõber tal 4 päeva.

Nii ei saaa ju rallit sõita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 20:02:34 vasta tsitaadiga

Peab tõdema, et PUBG on vähemalt 1'hes asjas hea kus ta hullult domineerib teiste mängude poole pealt .

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 12:12:59 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Peab tõdema, et PUBG on vähemalt 1'hes asjas hea kus ta hullult domineerib teiste mängude poole pealt .

Spoiler Spoiler Spoiler


Opsti, seda ta on ! beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 16:39:16 vasta tsitaadiga

No kellel vanast ajast olid gamescomi kastid need jah pappi aaid. Ise lükkasin maha kui mingi 7.5€ per kast oli hind icon_biggrin.gif
Uute kastide hinnad samas suht maas, vanad isegi maksavad rohkem

Samas minujaos h1z1 pole tulutoomise poolelt veel miski auutnud ületada

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 17:32:57 vasta tsitaadiga

2 uut kast tulevad homme vist välja.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 17:35:11 vasta tsitaadiga

ptbl,

Mingit infot veel on?

Ma krt moblast ei viitsi otsima hakata.

Tööl pole muid võimalusi hetkel ka.
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 17:44:39 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1648752205745899441
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 18:49:16 vasta tsitaadiga

Hea et punktid jumala otsas on praeguseks,oleks võinud kauem nende kastidega venitada icon_biggrin.gif
Eelmised välja tulid, oli kontol mingi 130k punkti et neid osta icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 20:48:38 vasta tsitaadiga

Kus sa selle 130k ära raiskasid? Mul oli vaevu üle 100k ja praeguseks 20k alles, iga ringiga max kastid välja võtnud ja rahaks teinud.
Mängitud ka muidugi jooksvalt.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 20:52:06 vasta tsitaadiga

ostsin kaste aga järjest. Vahepeal mõned nädalad pausi ka olnud muidugi ja sealt see miinus tuleb icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 03:18:55 vasta tsitaadiga


Link

kopp.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 04:42:27 vasta tsitaadiga

Jep uus bug icon_biggrin.gif ise ehmusin ka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 15:42:41 vasta tsitaadiga

Kas ma saan neid kaste müüa kui läbi mängu punktide eest ostan? Jumala tumba selle kohapealt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2018 16:24:29 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Kas ma saan neid kaste müüa kui läbi mängu punktide eest ostan? Jumala tumba selle kohapealt.

Need sul steam inventory's... saad steam marketis maha müüa.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:24:29 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Kas ma saan neid kaste müüa kui läbi mängu punktide eest ostan? Jumala tumba selle kohapealt.


jah, sama nagu CS-ga
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:34:15 vasta tsitaadiga

Uue patchiga tuli mõnus stutter sisse, ~20fpsi ka kadunud. No kui test serveris on asi katki siis miks samad probleemid live serverisse edasi lükatakse? A noh pappi voolab jälle uute kastide arvelt....
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:45:06 vasta tsitaadiga

Mõnel mehel kaob siin iga patchiga 20 fpsi, ime et juba miinustes pole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:46:03 vasta tsitaadiga

raixxx, Mul sama asi, kohutav stutter. Ei aita isegi see, kui kõik seaded kas või lowi keerata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:50:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõnel mehel kaob siin iga patchiga 20 fpsi, ime et juba miinustes pole


Väga mööda ei panegi, tavaliselt kõrge 80 madal 90 kandis, praegu 65-70. Paari tunniga lastakse fix välja ja saab edasi lasta.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:59:56 vasta tsitaadiga

mul fps'i langust ei toimunud a stutter tuli küll.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 17:11:17 vasta tsitaadiga

Ma ükskord töölt kodu jõuan on patch väljas ja saan kiita, et mul taaskord kõik ok icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 17:41:36 vasta tsitaadiga

salatoimik,

Ei jõua ära oodata icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.02.2018 17:44:32 vasta tsitaadiga

Seda jõnksutamist aitab ajutiselt parandada "Replay" ja "Death Cam" välja lülitamise seadetest.
https://twitter.com/PUBG_help/status/966619883646668800
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 22.02.2018 18:51:41 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Seda jõnksutamist aitab ajutiselt parandada "Replay" ja "Death Cam" välja lülitamise seadetest.
https://twitter.com/PUBG_help/status/966619883646668800

See töötas jah.
Esimene mäng täna oli kõik korras. Siis tuli stutter kahes mängus ja siis see niiöelda ajutine fix.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 19:21:24 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Kas ma saan neid kaste müüa kui läbi mängu punktide eest ostan? Jumala tumba selle kohapealt.

Need sul steam inventory's... saad steam marketis maha müüa.


ah irww. Nüüd sain pointile pihta. Mul tõesti mingi 35 doltsi väärtuses kaste vedeleb ja ei teadnudki, et need rahaks saab teha vms.

Nüüd pean kuu aega ootama et steam marketile ligi pääseda. fk.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 19:24:30 vasta tsitaadiga

Selle ajaga jääb väärtusest järgi 10€ icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 19:25:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Selle ajaga jääb väärtusest järgi 10€ icon_biggrin.gif


rip siis icon_biggrin.gif aga noh hea teada vähemalt, et midagi kasu nendest kastidest mis vedelevad niisama. Ma mõtlesin et ei saagi midagi teha nendega unless key ei osta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 20:08:32 vasta tsitaadiga

2tk erinevat on mida lahti teha ei saa ilma võtmeta. Üldiselt saab ainult .03€ maksvat jura neist kastidest.
Edit: Tänasest siiski 3tk
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 20:18:00 vasta tsitaadiga

Kas päts oli juba ära? Sest ausalt, ei mingit stutterit või Ma ei tea mis asja, FPS kh pole kuhugi droppinud icon_lol.gif
Kastide eest vähemalt kiirelt 5€ tuli. Eks vaikselt koguneb seda pappi stiimi kontole, peab mõtlema, kuidas selle saaks realiseerida pangakontole.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 20:21:04 vasta tsitaadiga

Tuli ära...
Keerasin deathcami kinni ja töötab nagu enne. Ei kasuta seda niikuinii.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 20:24:23 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/PUBG_help/status/966702287996452865

tsitaat:
PC players, the intermittent stuttering issue has now been resolved. Thank you for your patience.


Poolteist tundi tagasi tuli selline teade.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 21:51:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas päts oli juba ära? Sest ausalt, ei mingit stutterit või Ma ei tea mis asja, FPS kh pole kuhugi droppinud icon_lol.gif
Kastide eest vähemalt kiirelt 5€ tuli. Eks vaikselt koguneb seda pappi stiimi kontole, peab mõtlema, kuidas selle saaks realiseerida pangakontole.


Mina müüsin 3 twitch kasti opskins.com is maha kui tükki väärtus oli kuskil 130€ juures, sealt läks mingi protsent opskinsile ka. Kantisin sealt raha paypali (~12h iga oli paypalis raha) ja sealt kantisin pangakontole, teenustasu ei olnud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 21:56:26 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kas päts oli juba ära? Sest ausalt, ei mingit stutterit või Ma ei tea mis asja, FPS kh pole kuhugi droppinud icon_lol.gif
Kastide eest vähemalt kiirelt 5€ tuli. Eks vaikselt koguneb seda pappi stiimi kontole, peab mõtlema, kuidas selle saaks realiseerida pangakontole.


Mina müüsin 3 twitch kasti opskins.com is maha kui tükki väärtus oli kuskil 130€ juures, sealt läks mingi protsent opskinsile ka. Kantisin sealt raha paypali (~12h iga oli paypalis raha) ja sealt kantisin pangakontole, teenustasu ei olnud.

see on jõle nõme, et steamist ei saa raha otse kontole kantida, muidu viitsiks isegi nende kastikestega möllata võibolla .. mingi paypali jm juraga ei viitsi küll jebida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 21:56:29 vasta tsitaadiga

no just, aga praegu seisab raha stiimi kontol. jah võin mingi skinni osta ja siis opskinnis teistpidi maha lükata kuid annab sortida neid hinnavahesi, et võimalikult vähe kaotaks. Paari cs-i skinni vaatasin siis opskinnis hea 10€ odavam kui stiimis.

Mingit lehte tea ple leiutatud, kus toodud välja skinnid, mis maksavad opskinnis rohkem kui stiimis? icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 22:01:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit lehte tea ple leiutatud, kus toodud välja skinnid, mis maksavad opskinnis rohkem kui stiimis?

Steami Marketis maksavad asjad alati rohkem kui mujal turul
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 22:07:52 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Mingit lehte tea ple leiutatud, kus toodud välja skinnid, mis maksavad opskinnis rohkem kui stiimis?

Steami Marketis maksavad asjad alati rohkem kui mujal turul
Mitte alati
h1Z1 kastidest sain sedasi lahti et stiimi marketis oli hind mingi 5 senti, opskinnis samal ajal 30 senti... Arvestades, et mul oli neid mingi krdi 50tk siis sai päris hea kopika.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 22:09:33 vasta tsitaadiga

muffyN kirjutas:
danny kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kas päts oli juba ära? Sest ausalt, ei mingit stutterit või Ma ei tea mis asja, FPS kh pole kuhugi droppinud icon_lol.gif
Kastide eest vähemalt kiirelt 5€ tuli. Eks vaikselt koguneb seda pappi stiimi kontole, peab mõtlema, kuidas selle saaks realiseerida pangakontole.


Mina müüsin 3 twitch kasti opskins.com is maha kui tükki väärtus oli kuskil 130€ juures, sealt läks mingi protsent opskinsile ka. Kantisin sealt raha paypali (~12h iga oli paypalis raha) ja sealt kantisin pangakontole, teenustasu ei olnud.

see on jõle nõme, et steamist ei saa raha otse kontole kantida, muidu viitsiks isegi nende kastikestega möllata võibolla .. mingi paypali jm juraga ei viitsi küll jebida icon_rolleyes.gif




See, et ei viitsi on jah igaühe oma probleem, tööl ka ei viitsi tglt käia, aga raha tahaks. icon_smile.gif Kogu see jura võttis mul aega tõsised 5 minutit.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 23:05:19 vasta tsitaadiga

@8:15 kel link ei toimi korralikult
https://youtu.be/9m4M_In0mzs?t=494

it tüüp seletab, kui katkine netcode mängus
saab võrguühendus 1-2sekundiks välja lülitada ja inimesi offlines tappa
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 23:20:02 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
@8:15 kel link ei toimi korralikult
https://youtu.be/9m4M_In0mzs?t=494

it tüüp seletab, kui katkine netcode mängus
saab võrguühendus 1-2sekundiks välja lülitada ja inimesi offlines tappa


normaalne ju, pole hullu midagi icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 23:37:02 vasta tsitaadiga

trip, killswitch asja nimi. Kasutusel as hack erinevates mängudes läbi ajaloo, nothing new.
H1-s sai kunagi sedasi ~10 sekki lasta offlines icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.02.2018 21:02:55 vasta tsitaadiga

ma olen viimasel ajal mitu korda selliselt imelikult surma saanud, et hakkad ADS sihtima ja jubedalt hakkab tõkkama. võtad ADS/sihiku maha, FPS ok, aga nii kui ADS, siis justkui pool sekki jääb seisma, mõnikord vaat et rohkemgi. Ja mitte iga tondi peal, vaid üksikud niimoodi, pool mappi kõnnin läbi, mõned killid ka, ja siis järsku. mitte midagi teha ei saa. üks kord oli eriti kahtlane, mõlemad olime ca 70-100m vahega kumbki oma puu taga. 4x sihik peal. nii kui mina ADS ja piilun puu tagant, nii tõkkab, puu taga (isegi sihik peal) kõik ok, nii kui piilun, nii jube lag. ilma sihikuta kõik normaalne, piilu palju tahad

replay/killcam on disabletud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2018 21:48:02 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ma olen viimasel ajal mitu korda selliselt imelikult surma saanud, et hakkad ADS sihtima ja jubedalt hakkab tõkkama. võtad ADS/sihiku maha, FPS ok, aga nii kui ADS, siis justkui pool sekki jääb seisma, mõnikord vaat et rohkemgi. Ja mitte iga tondi peal, vaid üksikud niimoodi, pool mappi kõnnin läbi, mõned killid ka, ja siis järsku. mitte midagi teha ei saa. üks kord oli eriti kahtlane, mõlemad olime ca 70-100m vahega kumbki oma puu taga. 4x sihik peal. nii kui mina ADS ja piilun puu tagant, nii tõkkab, puu taga (isegi sihik peal) kõik ok, nii kui piilun, nii jube lag. ilma sihikuta kõik normaalne, piilu palju tahad

replay/killcam on disabletud.


Selline probleem pidi Nvidia Freestylega olema.

Proovin seda jama uuesti alles siis, kui nad betast välja tulevad vms.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2018 19:11:16 vasta tsitaadiga

See seletab miks ma jälle mingit jama kogenud pole rofl.gif

Aga FPP kogesime esimese chiiteri ära, autoaim tõmbas sihikut nii karmilt peade peale, et jube lausa icon_neutral.gif

E: icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


E: see peaks paljudele peale minema
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 00:09:27 vasta tsitaadiga

Vägev mäng oli icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 09:09:32 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Vägev mäng oli icon_lol.gif

Top 10 ikka said w icon_lol.gif

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 22:42:31 vasta tsitaadiga

Thetommi,

arvatavasti rage quit tegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 00:12:18 vasta tsitaadiga

4ndaks, ring tappis kuna ühtegi autot ei leidnud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 12:53:02 vasta tsitaadiga

Esimene koht kahe pistoliga. Kükitasin majas ja viimane safezone oli ukse ees icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.