|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kalakohad
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2018
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
12.02.2018 00:30:06
|
|
|
| Võid julgelt ka Coinbase üldse vahelt ära jätta ja FIATiga lihtsalt GDAXi kaudu arveldada. Mul lihtsalt omal pole GDAX pangakontoga seotud ja vanast harjumusest läheb fiat coinbase kaudu (coinbase ja gdax sama ettevõte).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
12.02.2018 00:54:03
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Nagu juba mainitud siis selleks on vastavad kaardid ja ATM'. Mida pole mudugi igalpool.
Samas ma pakun, et kui teha mingi pangakonto kuhugi Sveitsi või muude privaatsust pakkubate maade pangakontodel neid summasid liigutada ja näiteks siis nende pankade krediitkaardiga suvalises kohas raha välja võtta... kõik on võimalik
Tuleb ainult nutikas olla. Kui summad jäävad alla 5900 euro või alla 10000 dollari siis ei tõuse ka lipukest vastavate pankade rahapesu osakondades. |
Ma ootan huviga seda innovatiivseet aega. Igal ATMil on kaamera koos näotuvastusega sisse inteegreeritud. Anonüümsus siis kelle v mille ees ?
Ma usun, et selliste ATMide juurde tekib ka võimudel huvi oma piilurid üles seada ? Mitte, et nad ATMist päringu peale nii et naa failid kätte ei saa.
Aga nohh, burkaga saab ka nutikalt ATMist raha välja kasseerida  |
Emm. ATM kaamera siis on kõike nägev ja tuvastav, et lihtsalt ühest kapuutsist ja sallist poole näo ees ei piisa?
Miks üldse fiatina välja võtta? Kui on mingi keskmine summa ostad teleka, lased juba eestisse tuua. Siin müüd maha.
Ning mõned päevad tagasi nägin ühte automüügikohta, mis aksepteeris ETHi ja BTC'd- kui on suuremad summad...
Rumal on see, kes lahendust ei leia
| posthuman kirjutas: |
OPollo, oskad sa seletada, mille üle sa täpsemalt muret tunnet? Ise sa väidetavalt ei ole teemas sees, aga oled siis nii suure südamega, et käid foorumites kaasmaalasi aitamas-nõustamas? Mille eest täpsemalt?
Lihtsalt ma ei saa su mõttest aru  |
Ta käib siin pensionäre hoiatamas... Krüptoraha on paha paha
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
12.02.2018 01:07:26
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Emm. ATM kaamera siis on kõike nägev ja tuvastav, et lihtsalt ühest kapuutsist ja sallist poole näo ees ei piisa?
Miks üldse fiatina välja võtta? Kui on mingi keskmine summa ostad teleka, lased juba eestisse tuua. Siin müüd maha.
Ning mõned päevad tagasi nägin ühte automüügikohta, mis aksepteeris ETHi ja BTC'd- kui on suuremad summad...
Rumal on see, kes lahendust ei leia
|
Nüüd ma siis saan sellest innovatiivsest tulevikust aru
Aitähh vastamast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.02.2018 01:13:41
|
|
|
Lõpuks ometi
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
12.02.2018 01:39:55
|
|
|
ohoo, kas tõesti lõpuks tärkas valgus tunneli lõpus. oli vaja vaid võlulauset mõnele "Rumal on see, kes lahendust ei leia"
OPollo, nüüd vist tulevad kerged krüpto ostud kiirelt käsile lähipäevil jah? NB: soodukas veel kestab!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
12.02.2018 01:42:41
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
ohoo, kas tõesti lõpuks tärkas valgus tunneli lõpus. oli vaja vaid võlulauset mõnele "Rumal on see, kes lahendust ei leia"
OPollo, nüüd vist tulevad kerged krüpto ostud kiirelt käsile lähipäevil jah? NB: soodukas veel kestab!  |
Ei ausalt öeldes ei näe ma veel end selliselt salli või burkaga coiniautomaadi juures tegutsemas ja maksuameti eest end peitmas, aga kui see on innovatiivne tulevik, siis pole parata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
12.02.2018 02:34:22
|
|
|
OPollo, kelle eest sa end peidad? siin foorumis küll pole burkaga mehi ega kapuutside ja sallidega vennikesi kes oma krüptot vahetavad. Oled maksuametist äkki ise??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.02.2018 02:53:57
|
|
|
Kas keegi võiks sellele megatrollile uue AM'i panna, ta ei panusta siia teemasse millegi asjalikuga, kahjuks.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
12.02.2018 08:58:41
|
|
|
Troll jälle ametis!!!
Üritab jätta muljet, et hirmsad maksupetturid need spekulandid ja kaevurid
Ei tohiks küll trolli toita aga küsin vastu,
et kui naabrile küttepuid teed ja selle eest paar kotti kartuleid vastu saad, siis deklareerite mõlemad MTA-s selle ilusti? Essugi, eksole, ei deklareeri keegi midagi!
Sama asi ka siin, kui mõne kaardiga kaevad või mõnesaja euroga hangeldad, siis ei koti see kedagi.
Kui asi suuremaks läheb, siis on 2 varianti, nagu alati: enamus deklareerib aga mingi väike osa varastab riiki, nagu igal teiselgi elualal...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
12.02.2018 09:50:28
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Ning mõned päevad tagasi nägin ühte automüügikohta, mis aksepteeris ETHi ja BTC'd- kui on suuremad summad...
|
See küll hea äriidee, nendele kavalatele automüüjatele, kelle müüdud auto 100km peale aiast väljasõitu saba panevad. Krüptoga ei saa ka tarbijakaitsesse pöörduda, et näe ostsin
korralik businessplan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
12.02.2018 11:10:12
|
|
|
| Täna/homme paar suuremat pumpi ja BTC võiks uuel tõusulainel olla.. eks näis, kas saab mõnest olulisest punktist läbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.02.2018 11:57:32
|
|
|
JPMorgan Publishes The "Bitcoin Bible"
Hiljuti siin arutatud "kaevandamise" selgituseks sobib ehk see "X tahab Y'le bitcoini saata" illustratsioon sealt:
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.02.2018 12:57:29
|
|
|
Ma olen 90% kindel, et Bitfinex teeb Mt.Gox'i kui BTC hind kukub alla $5k.
Kuid veidi enne seda kui hind sinnasuunas tüürib ilmuks turule paarisaja milli jagu USDTd, loomulikult. Sest kui sa saad iseenda pankrotti ära hoida sellega, et trükid mänguraha juurde, ostad sellega BTCd kokku ja ajad taksojuhid ostma ning hinda üles lükkama, siis seda loomulikult tehakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lry
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2008
|
13.02.2018 11:46:47
|
|
|
Klassikute aeg
ETC sõuab mõnusalt ülespoole (airdrop märtsi alguses)
ZCL võttis ka jälle hoo üles (fork veebruari lõpus)
PS Ja üks asi veel lugupeetvad!
Kui tuleb keegi siia jälle trollima, siis palun ärge vastake. Te ise kütate sisutühja vestluse üles ja toidate trolli haiget huvi arutelu reostada! Üksinda ei saa vaielda!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.02.2018 12:11:57
|
|
|
Dark Web Goliaths Are Turning Litecoin into the Next Bitcoin
| tsitaat: |
Litecoin emerges as the next dominant currency in the dark web as Bitcoin becomes economically infeasible
While the focus in the past few months has remained on Ethereum and Monero, it appears Litecoin has been making waves where it counts. The dark web is where these coins are widely accepted unlike the real world where they are still taken more as a commodity than a currency. Researchers at Recorded Future revealed [PDF] that Bitcoin is experiencing a pushback from criminals underground who are seeking more stable forms of payment. |
Terve see artikkel on kullaauk. Näiteks selline graafik:
Annab hästi aimu, kuhu spekuleerima peaks, kui vereraha maik muret ei tee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.02.2018 13:44:18
|
|
|
Kõik need on oma tõusud juba ära teinud ju. :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
13.02.2018 15:56:19
|
|
|
Kui kunagi sularaha kasutanud oled, siis tea, et oled tarbinud tõelist vereraha. Selle nimel on tapetud rohkem kui millegi muu nimel siin ilmas. Loodetavasti Sa pole kunagi sularaha kasutanud ja oled sellest vereraha patust puhas.
| erick kirjutas: |
Dark Web Goliaths Are Turning Litecoin into the Next Bitcoin
| tsitaat: |
Litecoin emerges as the next dominant currency in the dark web as Bitcoin becomes economically infeasible
While the focus in the past few months has remained on Ethereum and Monero, it appears Litecoin has been making waves where it counts. The dark web is where these coins are widely accepted unlike the real world where they are still taken more as a commodity than a currency. Researchers at Recorded Future revealed [PDF] that Bitcoin is experiencing a pushback from criminals underground who are seeking more stable forms of payment. |
Terve see artikkel on kullaauk. Näiteks selline graafik:
Annab hästi aimu, kuhu spekuleerima peaks, kui vereraha maik muret ei tee. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.02.2018 11:52:01
|
|
|
| yerba, siin on põhimõtteline erinevus - üldlevinud fiat valuutad ei püsi püsti suures osas kriminaalse maailma toel ja nõudluse tõttu. Mu arust see graafik vastab hästi ära küsimuse, et kui vaid 1% kõigist krüptorahaentusiastidest seda reaalselt valuutana kasutanud on, siis kellel seda tegelikult vaja on ja kes sellega siis tegelikult tehinguid teeb, mis annavad sellel väärtuse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
14.02.2018 11:57:24
|
|
|
| erick kirjutas: |
| yerba, siin on põhimõtteline erinevus - üldlevinud fiat valuutad ei püsi püsti suures osas kriminaalse maailma toel ja nõudluse tõttu. Mu arust see graafik vastab hästi ära küsimuse, et kui vaid 1% kõigist krüptorahaentusiastidest seda reaalselt valuutana kasutanud on, siis kellel seda tegelikult vaja on ja kes sellega siis tegelikult tehinguid teeb, mis annavad sellel väärtuse? |
Oot, mis? Kas mul jäi midagi tähele panemata? Ma vist vajan selgitust, mida see graafik konkreetselt näitab? Mulle jäi mulje, et tegu on graafikuga mis kuvab Dark Webide eelistustusi krüptomüntide kasutamisel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.02.2018 13:46:56
|
|
|
Kaua veel ootama peab, et seda 1000 eurist BTC hinda näeb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.02.2018 14:28:00
|
|
|
Dollar ikka, mitte EUR.
2018 jooksul, enne suve, ma pakkusin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
14.02.2018 15:47:31
|
|
|
| Hetkel paistab suund olevat ikka 10 000 poole mitte 1 000.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.02.2018 16:31:55
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| yerba, siin on põhimõtteline erinevus - üldlevinud fiat valuutad ei püsi püsti suures osas kriminaalse maailma toel ja nõudluse tõttu. Mu arust see graafik vastab hästi ära küsimuse, et kui vaid 1% kõigist krüptorahaentusiastidest seda reaalselt valuutana kasutanud on, siis kellel seda tegelikult vaja on ja kes sellega siis tegelikult tehinguid teeb, mis annavad sellel väärtuse? |
Oot, mis? Kas mul jäi midagi tähele panemata? Ma vist vajan selgitust, mida see graafik konkreetselt näitab? Mulle jäi mulje, et tegu on graafikuga mis kuvab Dark Webide eelistustusi krüptomüntide kasutamisel. |
Mu point oli, et tavakasutaja ei tee krüptovaluutaga reaalses maailmas tehinguid (ei osta selle eest kaupu või teenuseid), 1% number tuli Rahafoorumis läbi viidud küsitlusest kus oli ~170 vastajat. Küll aga kasutavad krüptovaluutat usinalt Dark Web'is ringi toimetavad pätid, kelle aktiivsus käibevahendi valikul kindlasti omab suurt mõju ka suvalise krüptovaluuta hinna kujunemisel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
14.02.2018 16:50:51
|
|
|
Litecoin kordab paari kuu tagust hûpet?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
14.02.2018 16:50:58
|
|
|
| Ega need pätid teda nii usinalt nüüd ka ei kasuta. See protsent pidi mingi 5 juures umbes olema, kogu tehingute hulgast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
14.02.2018 17:15:09
|
|
|
Ma ennast tunnen küll suht tavakasutajana - ostsin siin mõned aastad tagasi nii mõnegi mängu krüpto eest.
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
14.02.2018 20:36:56
|
|
|
| mariokgo kirjutas: |
| Ega need pätid teda nii usinalt nüüd ka ei kasuta. See protsent pidi mingi 5 juures umbes olema, kogu tehingute hulgast. |
4% lausa, hiljuti ilmus üks tore artikkel sellest ka. Et EUs rahapesu jaoks kasutatakse ca 4% krüptode turust. Võetakse üks punt muulasid, jagatakse neile krüptod kontodele ning tüübid teevad siis asjast väikeste koguste haaval raha.
Ericul on see krüptomaailm sutsu segamini omadega, aga nagu ikka - iga uus asi tahab harjumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
14.02.2018 21:16:13
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| Litecoin kordab paari kuu tagust hûpet? |
Näis mis hinna ta 19. veebruariks, kui fork toimub, saavutanud on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
14.02.2018 22:03:45
|
|
|
Litecoin Cash legit või scam? - https://litecoinca.sh/
Nagu aru saan, siis fork ajaks peab enda walletist nende saidi walletisse kandma ning hiljem saab LTC tagasi + LCC 10x?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
14.02.2018 22:19:33
|
|
|
| Scam
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.02.2018 01:59:23
|
|
|
"Firstly, NEVER paste private keys that hold any currency into ANY website or wallet in order to claim forked coins (including ours). Practice responsible forking: 1. Wait for the fork; 2. Move your Litecoin to a new address; 3. Use the private key for the "old" address to claim your Litecoin Cash."
Tundub, et sobib ükskõik, milline private key'd näitav wallet, mis tähendab, et, kuidas nad scammida saaksid? :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
15.02.2018 02:09:49
|
|
|
| Scam sellessuhtes, et see ei ole LTC ametlik fork, vaid kellegi "kiirelt rikastumise" skeem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
15.02.2018 12:45:26
|
|
|
btc ei lange ja teema on kohe väljasurnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
15.02.2018 12:48:33
|
|
|
| Oma graafikute ja tehniliste analüüsidega spetsialistid on nüüd kõik maru vaikseks jäänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
15.02.2018 12:49:00
|
|
|
win-win ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
15.02.2018 12:53:21
|
|
|
denial faas- ilmselt ei suudeta veel seda jama uskuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.02.2018 12:58:57
|
|
|
Vaadake, et enne suve siis kõik maha müüte sest suvel on BTC 1000usd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2018 13:03:58
|
|
|
ära ole õel.
kui juba äripäev kirjutas, siis ju taevas vaid piir.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.02.2018 13:23:54
|
|
|
Praegu ületati alles 17nda jaanuari madalpunkt, OKEx'is just praegu suur cashout. Hind kukub kolinal.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
15.02.2018 14:02:16
|
|
|
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
15.02.2018 14:52:04
|
|
|
Litecoin tugevneb, paaril päeval tuleb olulist liikumist ülesse.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
15.02.2018 15:37:28
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Praegu ületati alles 17nda jaanuari madalpunkt, OKEx'is just praegu suur cashout. Hind kukub kolinal.
Spoiler 
|
Sa parem kirjuta usdt elulugu. Btc ei kuku kolinal kuskile praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.02.2018 15:59:28
|
|
|
Jutud BTC taastumisest on jätkuvalt ennatlikud. See, et korra käis 10k lähedal ei muuda pikaajalistes trendides veel midagi, pigem järgib eelnevat langusmudelit aste-astmelt. Surnud kassi põrge veel hetkeseisuga.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.02.2018 16:58:20
|
|
|
Mida üldse nimetada taastumiseks, natuke pikemat seisu kui paar kuud vaadates on hind endiselt laes, vahet pole kas 6 või 16k.
Stabiilse seisu hindamiseks tasub teada et iga jumala päev trükitakse 1800btc, mis vajab hinna hoidmiseks pidevat cashi sissevoolu. Kui sellest 1000 läheb otse müüki siis on see suurusjärgus 10 milli päevas. Ja btc pole ainus münt.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
15.02.2018 17:49:03
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Jutud BTC taastumisest on jätkuvalt ennatlikud. See, et korra käis 10k lähedal ei muuda pikaajalistes trendides veel midagi, pigem järgib eelnevat langusmudelit aste-astmelt. Surnud kassi põrge veel hetkeseisuga.
Spoiler 
|
Kuule, aga mul on tunne, et USDT-ga on ikkagi asjad korras ja tänu sellele BTC ikka tõuseb nüüd 50k euro peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|