|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.12.2017 19:20:21
|
|
|
salatoimik, vaatasin postitusi peale seda, jah. Tundub, et hapusid marju sööb keegi
Ma oma Sennheiseritele sain ka švammi, ainult, et normaalsetes kohtades oli kirves, tuli odavam hiinast mingi 10tk võtta
PX100-II
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
24.12.2017 16:44:20
|
|
|
Garado SR-60 ja SR-80 klappidel on švammid aastatega ära väsinud. On vahet kas Aliexpressist 3€ või amazonist 20-25€ maksvad padjad ?
Elavat muusikat kuulan ja bass ei ole nii oluline.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.12.2017 16:45:49
|
|
|
Alari A., kui sama asi, siis peale hinna muud vahet pole
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
24.12.2017 18:05:20
|
|
|
| Kas kuskil praegu hea hinnaga Sony WH-1000XM2 klappe ka müügil?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
24.12.2017 18:06:03
|
|
|
Sellised saigi siiski ostetud, praegu tunduvad täitsa OK häält tegevat.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
24.12.2017 19:10:06
|
|
|
Ma ostsin mingid odavad hiina padjad teistele klappidele ja ei kõlvanud.
See poroloon sees oli liiga puhvis ja elemendid jäävad kõrvast liiga kaugele.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
30.12.2017 05:42:59
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:13:49, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
30.12.2017 13:42:51
|
|
|
| tsitaat: |
youtuubi vaadates jääb heli videost maha kuni pool sekundit.
|
telefon toetab sul aptX koodekit, klappide BT vastuvõtja aga mitte - sealt ka see viivitus
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.12.2017 16:11:23
|
|
|
Early Access'itaolised mikid võivad postitusest mööda vaadata. Tegu on odavate nööpide jutuga.
Eile sai testitud neid ning sissesõiduolekus ütleks, et heli on nööpide kohta väga hea (sh. vali, ilma distortionita) ja tagavara-ajutiste klappidena teevad oma tööd hästi (oluline kompaktsus).
Samas sai võrreldud Earpodsidega ja tundub, et sellist stiili klapid on hea kesktee kui in-ear (kuidas ma nüüd täpsustama peaksin, et need, mis kõrvatunnelisse sisse ronivad?) klapid füüsiliselt ei meeldi, ent samas nööpidest suuremaid mingiks otstarbeks ei soovi ja tahaks paremat heli kui tavanööbid. Tundub, et Amazon on mingiaeg taolisi tootnud, ent tänaseks päevaks on alles vaid wireless variant. Olen kohanud väljendit "half in-ear" nende kohta ja tundub legit. Nööbid on siis quarter in-ear?
Tundub, et Ali'st saab taolised:
115dB, 32OHM https://www.aliexpress.com/item/OriginalStereo-Bass-Earphones-Noise-Cancelling-Volume-Control-with-Mic-Remote-3-5mm-Headphones-for-phones-Mp3/32528485184.html
100dB, 32OHM https://www.aliexpress.com/item/TWOM-U1-Women-Earpod-HiFi-Earphones-with-Microphone-for-a-Mobile-Phone-Stereo-Universal-Wired-Earbuds/32739884324.html (NAISTE? )
Arvan, et võtan endale seljakotti igaks sajaks petteks need, juhuks kui teised klapid maha unustan või vaja kellegagi heli jagada ja tahaks seda eraldi klappidega teha (helijagur on alati kotis).
HyperX Cloud Alpha'de kohta ütleks peale mõningast kasutamist, et heli läheb piisavalt valjuks, heli on sihtotstarbeliseks kasutamiseks (mängimine) väga hea ja seejuures selge = CSGO's nt. eristab ülihästi helisid ja madalatele eraldi olev ala tundub ka mõistlik helide eristamise suhtes. Ilma heade klappideta ma seda mängu ei mängi üldse, kaob suurem mõte, imho.
Mikrofoni heli on ka superb, häirib vaid natukene see, et default asend on täpselt suu ees ja mikker kisub end paljuski sellesse asendisse = jääb silmaringi oma švammiga. Muusika kuulamiseks ei kasutaks, samas (Siberia V2 sobisid ka selleks hästi, mitte, et nad arvuti tagant kunagi lahkunud oleks ja nendega väga muusikat kuulatud oleks). Kuigi väga pole nendega muusikat ka kuulanud, mingiaeg vast proovin erinevaid žanreid huvipärast. Filme pole proovinud vaadata.
Nüüd tuleb võrgupidu teha, et sõbra Cloud II'tedega võrrelda.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006

|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
03.01.2018 18:18:33
|
|
|
Tütrele uusi in-ear punne vaja, 10-15€ oleks vast ok.... mida soovitate?!
Võib ka kaugemalt tellida/osta.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3kt
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2017
|
07.01.2018 14:01:49
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Tütrele uusi in-ear punne vaja, 10-15€ oleks vast ok.... mida soovitate?!
Võib ka kaugemalt tellida/osta. |
sony mdr ex15lp
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.01.2018 14:10:04
|
|
|
r3kt, võtan arvesse
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
21.01.2018 17:18:07
|
|
|
Vaatasin siin mingite KZ klappide poole, millele saaks BT juhtme taha ajada, aga kasutaja radist87 hinnang siin paar posti ülalpool pani loobuma. Tellisin siis Mi Sports Bluetooth klapid, mulle on tähtis, et saaks juhtme kõrva tagant panna. https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html
Klapid saabusid, koostekvaliteet on ülikorralik ja isegi inglise keelne õpetus kaasas, kõrva räägivad ka inglise keeles. Kõik väga kena, aga kõrva isutmisega on probleemid. Olen jube palju IEMe kasutanud ja kunagi pole häda, et ei püsi kõrvas, tavaliselt sobib mulle pakutavatest ostikutest see keskmine suurus. Neil oli lausa viies kaliibris otsikuid kaasas, aga ka kõige suurematega ei saa head tihedat istumist. Tundub, et häda on selles, et neil see klapiosa üsna kobakas, mis isesenesest mind ei häiri, aga "vars" või see helikanal suhteliselt lühike. Olen kaks õhtut järjest istunud ja oma kummilutude kogust (>50 paari) sobivaid otsinud. Lõpuks vist jäi valik ühtedele vanadele Sony klapiotsikutele. Need külll valged, aga klapid ma ju soliidsuse mõttes mustad tellisin! Nüüd näeb üsna veider välja, kui kõrvas ei ole.
Heli kvaliteedi kohta ei saagi enne midagi põhjapanevat öelda, kui sobivad muhvid olen leidnud.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karol
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2012
|
23.01.2018 02:22:03
|
|
|
| Soetasin endale natuke aega tagasi HyperX Cloud Alphad ning nüüd tekkis huvi osta vahele mingi sisemine või väline helikaart. Annaks selline asi üldse midagi nendele suhteliselt budget headsetile juurde?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.01.2018 16:38:00
|
|
|
| See ei anna sulle midagi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
23.01.2018 17:01:07
|
|
|
Ostsin endale hiinakad wireless surround 7.1 kõrvaklapid ning peab tõdema, et üllatavalt head konkreetse hinna kohta. Loomulikult ei anna võrrelda juhtmega kvaliteetseid klappe (Sennheiser jms), aga 50€ eest küllalt hea.
Tootja: HUHD
Mudel: HW-N9
Ostsin siit: https://www.aliexpress.com/item/Wireless-Headset-2-4Ghz-Optical-BliGli-Noise-Canceling-Stereo-Gaming-Game-Headphones-for-TV-PC-PS4/32829173973.html
Hind: ~42€ + 20% KM (jäi tollis kinni) ehk umbkaudselt 50€
Pilt:
Spoiler 
Plussid:
* Saatjal optiline audio sisend ehk saan ka telekast klappidega filmi vaadata;
* Aku kestus ei ole sugugi ainult 5h vaid rohkem. Kuigi võib-olla alguse asi, aga sain julgelt 8h klappidega muusikat kuulata, filme vaadata ilma, et vahepeal laadija järgi lükkaks;
Miinused:
* Võib-olla asi minus, aga surround efekti seadistamine oli mõnevõrra veider. VLC-s pidin katsetama. Soovitati tõmmata Razer surround programm, aga sellega ei saanud tööle. Siiski, hetkel nii telekas, kui ka arvutis 7.1 töötab (katsetatud spetsiaalsete videofailidega, telekas samuti);
* Mikrofon asub paremal pool - harjumatu, võib-olla mitte miinus kellegi teise jaoks, aga mulle harjumatu;
* Ei ole aru saanud "Game" ja "Chat" volüümidest - teleka küljes reguleerib heli näiteks "Game" aga arvutis muusikat kuulates "Chat". Windowsi heli muutes, ei lähe vaiksemaks ega valjemaks ehk heli reguleerimine käib 100% läbi klapil olevate nuppude;
Igatahes hea ost, kuna aku peab hästi vastu ja levi ka korralik. Ei ole veel näinud, et saab 50€ wireless surround klappe. Juhtmega, jah, aga just wireless.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
23.01.2018 17:09:08
|
|
|
Karol, ega enne teada ei saa kui ise järele ei proovi. Muusika seisukohalt nt. Dragonfly Black oma 99€ eest võiks esimeseks katsetuseks piisav olla.
Mul on endal "hiinakas" Takstar kodus kuulamiseks (pmst HyperX Cloud I algallikas), nondele andis ka tavaline O2 klapivõim juurde (vs miski Asuse sisemine (mitte integreeritud!) helikaart).
Ja nupust mehaaniline helivaljuse regulaarimisvõimalus on ka väärtus omaette.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
25.01.2018 13:24:29
|
|
|
Fiio paarikümne eurised on ka juba areng edasi. Reziimide valik jne. 100 eurist pole vast pointi osta, selle raha eest saaks juba paremad klapid osta. (või peetakse hyperx klappe heaks?)
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
30.01.2018 14:46:09
|
|
|
| kuskilt fidelio x2 saab eestist osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
31.01.2018 20:02:36
|
|
|
link :: Massdrop Brainwavs
Massdropist käib hetkel Brainwavs Memory foam patjade müük, mis sobivad paljudele klappidele.
Link koos referraliga.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
31.01.2018 21:09:07
|
|
|
| kui keegi tellib siis võtaks ühe paari prooviks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
05.02.2018 19:39:02
|
|
|
On kellelgi kogemusi bluetooth kõrvasiseste kõrvaklappidega, millel on normaalne bass? Mõtlen selliseid klappe, mis ei ole ka omavahel juhtme, nööriga ühendatud, vaid täiesti eraldiseisvalt kaks juppi.
Tean, et neid on erinevaid, aga otsin just kedagi, kellel on kogemus bassi kohapealt. Mulle hirmsasti meeldib tümm ehk ootaks bassi...
Töökaaslasel on sellised, et lähevad pärast kasutamist karpi ning karbis on akupank sisse ehitatud. Täiega mugav, saab üpris pikalt kuulata või siis vahepeal taskus olles laadivad. Aga neil kahjuks kehvakene bass.
Märksõna mille järgi neid otsida on tõenäoliselt "true wireless earbud".
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
11.02.2018 23:38:20
|
|
|
Mis oleks hea ja kindel edasiminek Superlux HD-681 EVO'delt?
Olen Superluxe pea 5 aastat kasutanud ning siiamaani väga rahul olnud, kuid oleks soovi midagi paremat asemele võtta, mis oleks samuti hea hinna/kvaliteedi suhtega, nagu need Superluxid on/olid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
12.02.2018 17:47:44
|
|
|
| ATH-M50
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.02.2018 20:46:49
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Mis oleks hea ja kindel edasiminek Superlux HD-681 EVO'delt?
Olen Superluxe pea 5 aastat kasutanud ning siiamaani väga rahul olnud, kuid oleks soovi midagi paremat asemele võtta, mis oleks samuti hea hinna/kvaliteedi suhtega, nagu need Superluxid on/olid. |
Tegin ka Ostuabi/Hinnapäring alla vastava teema, kuhu olen ka natukene rohkem infot pannud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=727612&highlight=
| denis28 kirjutas: |
| ATH-M50 |
On silma jäänud, samas nende hind ja saadavus on hetkel minule teadmata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
13.02.2018 19:57:17
|
|
|
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.02.2018 20:16:50
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
13.02.2018 20:52:56
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.02.2018 21:00:51
|
|
|
| raixxx kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have. |
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
13.02.2018 21:54:16
|
|
|
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have. |
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne  |
Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.02.2018 23:21:17
|
|
|
| raixxx kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have. |
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne  |
Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust. |
kuniks pole kuulnud, ära kritiseeri otsust, teine asi on ilmselt prioriteedid ja võimekus, kuid
krooniajal, kui hoolega alla vabariigi keskmise teenisin, siis isegi 2005a pidasin 300.- eeku normaalseks klappidele ja tollal sai mingid sennheiseri cx300 vms punnid selle raha eest
palk oli tollal ~450€ ehk
tõsi, kui praegu peaks miinimumpalk olema või siis isegi 600-700€ kätte, siis Tallinnas võib keeruline olla, eelkõige üksi elades, autot omades, mingit laenu või üüri makstes
rääkimata lastele kuluvast summast
kuid kogu see eelnev jant ei muuda endiselt seda, et 10€ ei oleks naeruväärne summa kõrvaklappide kohta soovituste otsimiseks
selle rahaga võta odavaim ja proovi ära harjuda või võta sama mudel, mida varem kasutasid - isegi siis võid petta saada
need kõige odavamad hiinakad erinevadisegi ühes partiis, nagu sõrmejäljed
tahad kindlat kvaliteeti ja toote kvaliteedi alla käib ka tema stabiilsus partii kaupa, siis pead maksma - igasugune kvaliteedi kontroll ja tootmise protsesside ohjamine võtab raha
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
13.02.2018 23:59:21
|
|
|
Spoiler 
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have. |
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne  |
Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust. |
kuniks pole kuulnud, ära kritiseeri otsust, teine asi on ilmselt prioriteedid ja võimekus, kuid
krooniajal, kui hoolega alla vabariigi keskmise teenisin, siis isegi 2005a pidasin 300.- eeku normaalseks klappidele ja tollal sai mingid sennheiseri cx300 vms punnid selle raha eest
palk oli tollal ~450€ ehk
tõsi, kui praegu peaks miinimumpalk olema või siis isegi 600-700€ kätte, siis Tallinnas võib keeruline olla, eelkõige üksi elades, autot omades, mingit laenu või üüri makstes
rääkimata lastele kuluvast summast
kuid kogu see eelnev jant ei muuda endiselt seda, et 10€ ei oleks naeruväärne summa kõrvaklappide kohta soovituste otsimiseks
selle rahaga võta odavaim ja proovi ära harjuda või võta sama mudel, mida varem kasutasid - isegi siis võid petta saada
need kõige odavamad hiinakad erinevadisegi ühes partiis, nagu sõrmejäljed
tahad kindlat kvaliteeti ja toote kvaliteedi alla käib ka tema stabiilsus partii kaupa, siis pead maksma - igasugune kvaliteedi kontroll ja tootmise protsesside ohjamine võtab raha |
Jah tellisingi need samused atr'id, samast poest. Ehk joppab ja saab sama kvaliteediga. Helikvaliteeti niikuinii eriti taga ei aja kui jutt nööpidest käib. Kui 7€ saab klapid mis aasta vastu peavad siis mulle sobib.
Võiks ju custom one prole või m50xile mikkri külge aretada ja sõidu ajal kasutada- kvaliteet oleks super ja heli ka ruuliks aga kõik muu kannataks
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.02.2018 00:08:44
|
|
|
Miks te viitsite teiste klappide hinnaklassi üle ilkuda, eriti kui selles hinnaklassis on isegi üpris suur valik ja mingivahe olid taolised klapid siin teemas põhitopic ;D
Panustage sisuliselt or gtfo
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.02.2018 00:16:39
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Miks te viitsite teiste klappide hinnaklassi üle ilkuda, eriti kui selles hinnaklassis on isegi üpris suur valik ja mingivahe olid taolised klapid siin teemas põhitopic ;D
Panustage sisuliselt or gtfo |
10€ klapid, seal ei ole vahet - võta üks ja viska teist
see klass on loterii-allegri
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.02.2018 00:22:14
|
|
|
Kui sa ei oska midagi nende kohta öelda, siis võid piirduda ühe postitusega, kus soovitad rohkem kulutada, sest XYZ... ei ole mõtet mingit suuremat kütet selle peale panna.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.02.2018 00:28:00
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kui sa ei oska midagi nende kohta öelda, siis võid piirduda ühe postitusega, kus soovitad rohkem kulutada, sest XYZ... ei ole mõtet mingit suuremat kütet selle peale panna. |
kuna mindi isiklikuks, siis üritasin oma seisukohta põhjendada
anna andeks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
14.02.2018 07:49:17
|
|
|
Odavatest tellisin need hiljuti:
link
ca 6€ eest on täitsa okeid. Olen väga rahul (kaabel on vaid tavaline, mitte lame nagu pildil).
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.02.2018 09:50:21
|
|
|
| tsitaat: |
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?
|
3,5 pistikut leiab pea igalt poolt
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.02.2018 10:50:17
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?
|
3,5 pistikut leiab pea igalt poolt |
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt. |
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.
Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama)
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
14.02.2018 11:08:58
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult... |
tänaval telefoniga kasutan ikka BT klappe, väga mugav. Vahel kui trennis käia ei taha telefoni saali kaasa vedada, siis hea kui väike mp3+juhtmega klapid vöö küljes.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|