Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 19:20:21 vasta tsitaadiga

salatoimik, vaatasin postitusi peale seda, jah. Tundub, et hapusid marju sööb keegi icon_biggrin.gif

Ma oma Sennheiseritele sain ka švammi, ainult, et normaalsetes kohtades oli kirves, tuli odavam hiinast mingi 10tk võtta icon_biggrin.gif
PX100-II

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 16:44:20 vasta tsitaadiga

Garado SR-60 ja SR-80 klappidel on švammid aastatega ära väsinud. On vahet kas Aliexpressist 3€ või amazonist 20-25€ maksvad padjad ?
Elavat muusikat kuulan ja bass ei ole nii oluline.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 16:45:49 vasta tsitaadiga

Alari A., kui sama asi, siis peale hinna muud vahet pole icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 16:56:39 vasta tsitaadiga

Postitasin kiirustades icon_smile.gif
Kas hiinakate originaal mõõdus või suuremad ja kallimad.

Edit: prooviks võiks ned võtta https://www.ebay.com/itm/G-Cush-Replacement-Cushion-For-GS-1000i-SR-125i-225i-325i-PS-500-1000-Headphones/251534355737?hash=item3a909dad19:m:m7lQjhGDN5VsOUT5hfWKFCw
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 18:05:20 vasta tsitaadiga

Kas kuskil praegu hea hinnaga Sony WH-1000XM2 klappe ka müügil?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 18:06:03 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:

Edit: https://www.klick.ee/trust-sila-wireless sellised ka



Sellised saigi siiski ostetud, praegu tunduvad täitsa OK häält tegevat.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 24.12.2017 19:10:06 vasta tsitaadiga

Ma ostsin mingid odavad hiina padjad teistele klappidele ja ei kõlvanud.
See poroloon sees oli liiga puhvis ja elemendid jäävad kõrvast liiga kaugele.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 05:42:59 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:13:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 13:42:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

youtuubi vaadates jääb heli videost maha kuni pool sekundit.

telefon toetab sul aptX koodekit, klappide BT vastuvõtja aga mitte - sealt ka see viivitus
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 16:11:23 vasta tsitaadiga

Early Access'itaolised mikid võivad postitusest mööda vaadata. Tegu on odavate nööpide jutuga.

rmc kirjutas:
Uurin praegu nööpe ja parima bängiga tundusid MONK'id olevat: https://www.aliexpress.com/item/MONK-Plus-earbud-Venture-Electronics-VE-Monk-Plus-Earphone-Sport-Earphone-with-Mic-For-Xiaomi-Samsung/32712112606.html , ent väidetavalt 64OHM'i ja 108db - kas see jääb telefonidele ja pleieritele kaugelt paljuks või on ok?


Eile sai testitud neid ning sissesõiduolekus ütleks, et heli on nööpide kohta väga hea (sh. vali, ilma distortionita) ja tagavara-ajutiste klappidena teevad oma tööd hästi (oluline kompaktsus).
Samas sai võrreldud Earpodsidega ja tundub, et sellist stiili klapid on hea kesktee kui in-ear (kuidas ma nüüd täpsustama peaksin, et need, mis kõrvatunnelisse sisse ronivad?) klapid füüsiliselt ei meeldi, ent samas nööpidest suuremaid mingiks otstarbeks ei soovi ja tahaks paremat heli kui tavanööbid. Tundub, et Amazon on mingiaeg taolisi tootnud, ent tänaseks päevaks on alles vaid wireless variant. Olen kohanud väljendit "half in-ear" nende kohta ja tundub legit. Nööbid on siis quarter in-ear? icon_biggrin.gif

Tundub, et Ali'st saab taolised:
115dB, 32OHM https://www.aliexpress.com/item/OriginalStereo-Bass-Earphones-Noise-Cancelling-Volume-Control-with-Mic-Remote-3-5mm-Headphones-for-phones-Mp3/32528485184.html
100dB, 32OHM https://www.aliexpress.com/item/TWOM-U1-Women-Earpod-HiFi-Earphones-with-Microphone-for-a-Mobile-Phone-Stereo-Universal-Wired-Earbuds/32739884324.html (NAISTE? icon_biggrin.gif)
Arvan, et võtan endale seljakotti igaks sajaks petteks need, juhuks kui teised klapid maha unustan või vaja kellegagi heli jagada ja tahaks seda eraldi klappidega teha (helijagur on alati kotis).

HyperX Cloud Alpha'de kohta ütleks peale mõningast kasutamist, et heli läheb piisavalt valjuks, heli on sihtotstarbeliseks kasutamiseks (mängimine) väga hea ja seejuures selge = CSGO's nt. eristab ülihästi helisid ja madalatele eraldi olev ala tundub ka mõistlik helide eristamise suhtes. Ilma heade klappideta ma seda mängu ei mängi üldse, kaob suurem mõte, imho.
Mikrofoni heli on ka superb, häirib vaid natukene see, et default asend on täpselt suu ees ja mikker kisub end paljuski sellesse asendisse = jääb silmaringi oma švammiga. Muusika kuulamiseks ei kasutaks, samas (Siberia V2 sobisid ka selleks hästi, mitte, et nad arvuti tagant kunagi lahkunud oleks ja nendega väga muusikat kuulatud oleks). Kuigi väga pole nendega muusikat ka kuulanud, mingiaeg vast proovin erinevaid žanreid huvipärast. Filme pole proovinud vaadata.
Nüüd tuleb võrgupidu teha, et sõbra Cloud II'tedega võrrelda.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 17:14:47 vasta tsitaadiga

Keegi selliste lutsude kohta midagi oskab öelda? Ühe teise mudeli kohta palju ülevaateid, aga HW-N9 (7.1 wireless) ülevaateid ei ole leidnud.

Tootja: HUHD
Mudel: HW-N9
Surround: 7.1
Wireless: 2.4GHz
https://goo.gl/a6zv7o
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2017 23:54:57 vasta tsitaadiga

Keegi seda https://www.sonarworks.com/truefi on oma klappidega proovinud? Kuidas kommenteerite?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.12.2017 01:17:53 vasta tsitaadiga

pigem ole ettevaatlik. sa ei kuula klappidega muusikat helivaljusega 100 fooni? või kuulad?

https://en.wikipedia.org/wiki/Equal-loudness_contour
tagasi üles
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 18:18:33 vasta tsitaadiga

Tütrele uusi in-ear punne vaja, 10-15€ oleks vast ok.... mida soovitate?!
Võib ka kaugemalt tellida/osta.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3kt
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:01:49 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Tütrele uusi in-ear punne vaja, 10-15€ oleks vast ok.... mida soovitate?!
Võib ka kaugemalt tellida/osta.


sony mdr ex15lp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:10:04 vasta tsitaadiga

r3kt, võtan arvesse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:54:37 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01MY80D67?psc=1&ref=yo_pop_mb_pd

Juhtmega klapid on ringi liikudes 100% out.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 17:18:07 vasta tsitaadiga

Vaatasin siin mingite KZ klappide poole, millele saaks BT juhtme taha ajada, aga kasutaja radist87 hinnang siin paar posti ülalpool pani loobuma. Tellisin siis Mi Sports Bluetooth klapid, mulle on tähtis, et saaks juhtme kõrva tagant panna. https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html
Klapid saabusid, koostekvaliteet on ülikorralik ja isegi inglise keelne õpetus kaasas, kõrva räägivad ka inglise keeles. Kõik väga kena, aga kõrva isutmisega on probleemid. Olen jube palju IEMe kasutanud ja kunagi pole häda, et ei püsi kõrvas, tavaliselt sobib mulle pakutavatest ostikutest see keskmine suurus. Neil oli lausa viies kaliibris otsikuid kaasas, aga ka kõige suurematega ei saa head tihedat istumist. Tundub, et häda on selles, et neil see klapiosa üsna kobakas, mis isesenesest mind ei häiri, aga "vars" või see helikanal suhteliselt lühike. Olen kaks õhtut järjest istunud ja oma kummilutude kogust (>50 paari) sobivaid otsinud. Lõpuks vist jäi valik ühtedele vanadele Sony klapiotsikutele. Need külll valged, aga klapid ma ju soliidsuse mõttes mustad tellisin! Nüüd näeb üsna veider välja, kui kõrvas ei ole.
Heli kvaliteedi kohta ei saagi enne midagi põhjapanevat öelda, kui sobivad muhvid olen leidnud.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karol
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 02:22:03 vasta tsitaadiga

Soetasin endale natuke aega tagasi HyperX Cloud Alphad ning nüüd tekkis huvi osta vahele mingi sisemine või väline helikaart. Annaks selline asi üldse midagi nendele suhteliselt budget headsetile juurde?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 16:38:00 vasta tsitaadiga

See ei anna sulle midagi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 17:01:07 vasta tsitaadiga

Ostsin endale hiinakad wireless surround 7.1 kõrvaklapid ning peab tõdema, et üllatavalt head konkreetse hinna kohta. Loomulikult ei anna võrrelda juhtmega kvaliteetseid klappe (Sennheiser jms), aga 50€ eest küllalt hea.

Tootja: HUHD
Mudel: HW-N9
Ostsin siit: https://www.aliexpress.com/item/Wireless-Headset-2-4Ghz-Optical-BliGli-Noise-Canceling-Stereo-Gaming-Game-Headphones-for-TV-PC-PS4/32829173973.html
Hind: ~42€ + 20% KM (jäi tollis kinni) ehk umbkaudselt 50€
Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Plussid:
* Saatjal optiline audio sisend ehk saan ka telekast klappidega filmi vaadata;
* Aku kestus ei ole sugugi ainult 5h vaid rohkem. Kuigi võib-olla alguse asi, aga sain julgelt 8h klappidega muusikat kuulata, filme vaadata ilma, et vahepeal laadija järgi lükkaks;

Miinused:
* Võib-olla asi minus, aga surround efekti seadistamine oli mõnevõrra veider. VLC-s pidin katsetama. Soovitati tõmmata Razer surround programm, aga sellega ei saanud tööle. Siiski, hetkel nii telekas, kui ka arvutis 7.1 töötab (katsetatud spetsiaalsete videofailidega, telekas samuti);
* Mikrofon asub paremal pool - harjumatu, võib-olla mitte miinus kellegi teise jaoks, aga mulle harjumatu;
* Ei ole aru saanud "Game" ja "Chat" volüümidest - teleka küljes reguleerib heli näiteks "Game" aga arvutis muusikat kuulates "Chat". Windowsi heli muutes, ei lähe vaiksemaks ega valjemaks ehk heli reguleerimine käib 100% läbi klapil olevate nuppude;

Igatahes hea ost, kuna aku peab hästi vastu ja levi ka korralik. Ei ole veel näinud, et saab 50€ wireless surround klappe. Juhtmega, jah, aga just wireless.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 17:09:08 vasta tsitaadiga

Karol, ega enne teada ei saa kui ise järele ei proovi. Muusika seisukohalt nt. Dragonfly Black oma 99€ eest võiks esimeseks katsetuseks piisav olla.
Mul on endal "hiinakas" Takstar kodus kuulamiseks (pmst HyperX Cloud I algallikas), nondele andis ka tavaline O2 klapivõim juurde (vs miski Asuse sisemine (mitte integreeritud!) helikaart).
Ja nupust mehaaniline helivaljuse regulaarimisvõimalus on ka väärtus omaette. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 13:24:29 vasta tsitaadiga

Fiio paarikümne eurised on ka juba areng edasi. Reziimide valik jne. 100 eurist pole vast pointi osta, selle raha eest saaks juba paremad klapid osta. (või peetakse hyperx klappe heaks?)
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 14:46:09 vasta tsitaadiga

kuskilt fidelio x2 saab eestist osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 20:02:36 vasta tsitaadiga

link :: Massdrop Brainwavs

Massdropist käib hetkel Brainwavs Memory foam patjade müük, mis sobivad paljudele klappidele.
Link koos referraliga.

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 31.01.2018 21:09:07 vasta tsitaadiga

kui keegi tellib siis võtaks ühe paari prooviks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 19:39:02 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi bluetooth kõrvasiseste kõrvaklappidega, millel on normaalne bass? Mõtlen selliseid klappe, mis ei ole ka omavahel juhtme, nööriga ühendatud, vaid täiesti eraldiseisvalt kaks juppi.

Tean, et neid on erinevaid, aga otsin just kedagi, kellel on kogemus bassi kohapealt. Mulle hirmsasti meeldib tümm ehk ootaks bassi...

Töökaaslasel on sellised, et lähevad pärast kasutamist karpi ning karbis on akupank sisse ehitatud. Täiega mugav, saab üpris pikalt kuulata või siis vahepeal taskus olles laadivad. Aga neil kahjuks kehvakene bass.

Märksõna mille järgi neid otsida on tõenäoliselt "true wireless earbud".

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 08.02.2018 14:20:44 vasta tsitaadiga

mida võtta <50€ eest.

vaja:
stereoklappe
pikka 3m juhet
saaks regullida nii, et ka väiksem pea saaks kasutada (sobiksid ka lastele kasutamiseks)
midagi lihtsamat ja robustsemat.
hea kui oleks mõnsama pehmema kõrvakattega
closed-back, et vähendada sound leakage't

audiofiiliks ei lähe, pigem niisama juutuubi/twichi/gamingu tarbeks. mikrit pole vaja.

kas need on väga saanid?:
https://kaup24.ee/et/arvutid-ja-it-tehnika/sisend-ja-valjundseadmed/korvaklapid-mikrofonid/krvaklapid-audio-technica-ath-avc200?id=623068
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 14:34:35 vasta tsitaadiga

Mujal need odavamad https://www.hinnavaatlus.ee/683230/audio-technica-ath-avc200/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 11.02.2018 23:38:20 vasta tsitaadiga

Mis oleks hea ja kindel edasiminek Superlux HD-681 EVO'delt?
Olen Superluxe pea 5 aastat kasutanud ning siiamaani väga rahul olnud, kuid oleks soovi midagi paremat asemele võtta, mis oleks samuti hea hinna/kvaliteedi suhtega, nagu need Superluxid on/olid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 17:47:44 vasta tsitaadiga

ATH-M50
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.02.2018 20:46:49 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Mis oleks hea ja kindel edasiminek Superlux HD-681 EVO'delt?
Olen Superluxe pea 5 aastat kasutanud ning siiamaani väga rahul olnud, kuid oleks soovi midagi paremat asemele võtta, mis oleks samuti hea hinna/kvaliteedi suhtega, nagu need Superluxid on/olid.

Tegin ka Ostuabi/Hinnapäring alla vastava teema, kuhu olen ka natukene rohkem infot pannud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=727612&highlight=
denis28 kirjutas:
ATH-M50

On silma jäänud, samas nende hind ja saadavus on hetkel minule teadmata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 19:57:17 vasta tsitaadiga

Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 20:15:28 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Ütle siis juba hinnaklass ka...
Endal bluetooth Awei 980BL ning tellisin "true wireless" (ehk totaalselt ilma juhtmeta) X3T - eks näis, kui head need viimased on.
Awei-ga olen väga rahul, normaalne bass ning okei aku (4-5h).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 20:16:50 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
raixxx kirjutas:
Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Ütle siis juba hinnaklass ka...
neli eurot paistab olevat
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 20:52:56 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
LKits kirjutas:
raixxx kirjutas:
Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Ütle siis juba hinnaklass ka...
neli eurot paistab olevat


Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.02.2018 21:00:51 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Early Access kirjutas:
LKits kirjutas:
raixxx kirjutas:
Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Ütle siis juba hinnaklass ka...
neli eurot paistab olevat


Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have.
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 21:54:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
raixxx kirjutas:
Early Access kirjutas:
LKits kirjutas:
raixxx kirjutas:
Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Ütle siis juba hinnaklass ka...
neli eurot paistab olevat


Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have.
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne icon_lol.gif


Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.02.2018 23:21:17 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
libe kirjutas:
raixxx kirjutas:
Early Access kirjutas:
LKits kirjutas:
raixxx kirjutas:
Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele.
Ütle siis juba hinnaklass ka...
neli eurot paistab olevat


Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have.
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne icon_lol.gif


Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust.
kuniks pole kuulnud, ära kritiseeri otsust, teine asi on ilmselt prioriteedid ja võimekus, kuid
krooniajal, kui hoolega alla vabariigi keskmise teenisin, siis isegi 2005a pidasin 300.- eeku normaalseks klappidele ja tollal sai mingid sennheiseri cx300 vms punnid selle raha eest
palk oli tollal ~450€ ehk
tõsi, kui praegu peaks miinimumpalk olema või siis isegi 600-700€ kätte, siis Tallinnas võib keeruline olla, eelkõige üksi elades, autot omades, mingit laenu või üüri makstes
rääkimata lastele kuluvast summast

kuid kogu see eelnev jant ei muuda endiselt seda, et 10€ ei oleks naeruväärne summa kõrvaklappide kohta soovituste otsimiseks
selle rahaga võta odavaim ja proovi ära harjuda või võta sama mudel, mida varem kasutasid - isegi siis võid petta saada

need kõige odavamad hiinakad erinevadisegi ühes partiis, nagu sõrmejäljed

tahad kindlat kvaliteeti ja toote kvaliteedi alla käib ka tema stabiilsus partii kaupa, siis pead maksma - igasugune kvaliteedi kontroll ja tootmise protsesside ohjamine võtab raha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 23:59:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Jah tellisingi need samused atr'id, samast poest. Ehk joppab ja saab sama kvaliteediga. Helikvaliteeti niikuinii eriti taga ei aja kui jutt nööpidest käib. Kui 7€ saab klapid mis aasta vastu peavad siis mulle sobib.
Võiks ju custom one prole või m50xile mikkri külge aretada ja sõidu ajal kasutada- kvaliteet oleks super ja heli ka ruuliks aga kõik muu kannataks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 00:08:44 vasta tsitaadiga

Miks te viitsite teiste klappide hinnaklassi üle ilkuda, eriti kui selles hinnaklassis on isegi üpris suur valik ja mingivahe olid taolised klapid siin teemas põhitopic ;D

Panustage sisuliselt or gtfo

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2018 00:16:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Miks te viitsite teiste klappide hinnaklassi üle ilkuda, eriti kui selles hinnaklassis on isegi üpris suur valik ja mingivahe olid taolised klapid siin teemas põhitopic ;D

Panustage sisuliselt or gtfo
10€ klapid, seal ei ole vahet - võta üks ja viska teist
see klass on loterii-allegri

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 00:22:14 vasta tsitaadiga

Kui sa ei oska midagi nende kohta öelda, siis võid piirduda ühe postitusega, kus soovitad rohkem kulutada, sest XYZ... ei ole mõtet mingit suuremat kütet selle peale panna.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2018 00:28:00 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kui sa ei oska midagi nende kohta öelda, siis võid piirduda ühe postitusega, kus soovitad rohkem kulutada, sest XYZ... ei ole mõtet mingit suuremat kütet selle peale panna.
kuna mindi isiklikuks, siis üritasin oma seisukohta põhjendada

anna andeks icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 07:49:17 vasta tsitaadiga

Odavatest tellisin need hiljuti:
link
ca 6€ eest on täitsa okeid. Olen väga rahul (kaabel on vaid tavaline, mitte lame nagu pildil).
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 09:37:25 vasta tsitaadiga

Kuni 10€ klappide seas on vägagi suured kvaliteedikõikumised ning eelteadmised on olulised.
Mõni on ikka normaalne plekk, teisest saad ikka bassi ja mid'i ka.

PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 09:50:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

3,5 pistikut leiab pea igalt poolt
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 10:22:36 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

3,5 pistikut leiab pea igalt poolt
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 10:50:17 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

3,5 pistikut leiab pea igalt poolt
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt.
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.

Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 11:08:58 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult...

tänaval telefoniga kasutan ikka BT klappe, väga mugav. Vahel kui trennis käia ei taha telefoni saali kaasa vedada, siis hea kui väike mp3+juhtmega klapid vöö küljes.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.