|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2018 19:30:08
|
|
|
eeldatavasti siiski varem, samas mine neid hiina konteinereid ja tehaseliine tea.
kusagil midagi koitma hakkab, siis küllap saame varakult teada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
11.02.2018 22:35:33
|
|
|
Ei ütleks, et shit ühendus oleks (tegin speedtest näite enda hetke kiirusest) :
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
11.02.2018 23:28:23
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
eeldatavasti siiski varem, samas mine neid hiina konteinereid ja tehaseliine tea.
kusagil midagi koitma hakkab, siis küllap saame varakult teada. |
Hakkab pihta varsti - küll varastati konteiner ära ja siis saadeti valesse riiki. Tehasellinid läksid rikki ja toodeti praaki. Siis on soft vigane jne jne.
Lõpuks tuleb tõdeda, et Telia kõige paremat aga läks nagu alati.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
12.02.2018 07:39:10
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| Hakkab pihta varsti - küll varastati konteiner ära ja siis saadeti valesse riiki. Tehasellinid läksid rikki ja toodeti praaki. Siis on soft vigane jne jne. |
Speek on neil logistikuks vää?!
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2018 09:16:28
|
|
|
Osiris, võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi kõik võib-olla aga pole mõtet siin pikalt ironiseerida, kui keegi ei tea mis tegelikult pihta hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
12.02.2018 09:19:49
|
|
|
| sa tundsid end taas nii valusalt puudutatuna, et ilmselt on sellesse suunda juba kõlakad käimas .... tunnista parem kohe ausalt ja pääsed väiksema häbiga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2018 10:10:26
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| sa tundsid end taas nii valusalt puudutatuna, et ilmselt on sellesse suunda juba kõlakad käimas .... tunnista parem kohe ausalt ja pääsed väiksema häbiga |
meh? mõni on ikka nii delfi kommentaariumis kinni, et on vaja teemat mõtetute kommentaaridega risustada.
ma tõmban varakult vaipa alt ära, et mitte kruvida teemas ootusi. ruuter ei ole lähiajal turul seega võib nii uue ruuteri, netikiiruse, digiboksi turule tuleku aega kinnitada, 2018 aasta jooksul. keegi pole kusagil kinnitanud teenuse lansseerimst.
ei ole kevad suvi sügis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
12.02.2018 10:36:15
|
|
|
Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta?
| indrekp kirjutas: |
..
meh? mõni on ikka nii delfi kommentaariumis kinni, et on vaja teemat mõtetute kommentaaridega risustada.
ma tõmban varakult vaipa alt ära, et mitte kruvida teemas ootusi. ruuter ei ole lähiajal turul seega võib nii uue ruuteri, netikiiruse, digiboksi turule tuleku aega kinnitada, 2018 aasta jooksul. keegi pole kusagil kinnitanud teenuse lansseerimst.
ei ole kevad suvi sügis. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2018 12:05:53
|
|
|
| Six kirjutas: |
| Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta? |
Kus sa elanud oled
Teemas ju pikemat aega jutuks v35b VDSL test ja selle kiirused. Muidugi.
DG400 Prime on nimeks tõenäoliselt, muud uut seal sees pole kui see uus VDSL lisaks.
Jube disain ja suurus on negatiivne pool võrreldes vana hea DG400 ruuteriga.
https://www.intenogroup.com/red/dg400-prime/
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
12.02.2018 12:15:03
|
|
|
Ou, my bad
Kuidagi on mööda läinud see jutt...
| indrekp kirjutas: |
| Six kirjutas: |
| Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta? |
Kus sa elanud oled
Teemas ju pikemat aega jutuks v35b VDSL test ja selle kiirused. Muidugi.
DG400 Prime on nimeks tõenäoliselt, muud uut seal sees pole kui see uus VDSL lisaks.
Jube disain ja suurus on negatiivne pool võrreldes vana hea DG400 ruuteriga.
https://www.intenogroup.com/red/dg400-prime/ |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.02.2018 12:21:49
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
..., võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi  |
Telia nii rikas firma, et võiks siis selle 2-3 senti küsimata jätta.
Parem võidelgu konkurentidega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2018 13:08:18
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
..., võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi  |
Telia nii rikas firma, et võiks siis selle 2-3 senti küsimata jätta.
Parem võidelgu konkurentidega.  |
Telia on nii rikas, et ta võiks tasuta ka asju anda ja pakkuda. Küsimus on, kauaks ja kaugele nii jõuab.
Konkurent võtab selle raha mujalt või hoiab kokku mujalt. Ega siis nett pakkumata saa jääda, tuleb kõike uuendada ja ehitada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.02.2018 13:43:20
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
..., võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi  |
Telia nii rikas firma, et võiks siis selle 2-3 senti küsimata jätta.
Parem võidelgu konkurentidega.  |
Telia on nii rikas, et ta võiks tasuta ka asju anda ja pakkuda. Küsimus on, kauaks ja kaugele nii jõuab.
Konkurent võtab selle raha mujalt või hoiab kokku mujalt. Ega siis nett pakkumata saa jääda, tuleb kõike uuendada ja ehitada. |
Jõuab ju hästi, sest kasum koguaeg suureneb. On nüüd ikka seda 2-3 senti Teliale vaja, et pärast 2-3 aastat selle pärast kisa kuulata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2018 13:47:01
|
|
|
seeru, mismoodi siis peaks olema, kasum langema?
annan alla, see teema ei vii kusagile. Küllap on kõigil õigus, ettevõtetel, inimestel/klientidel jne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lednE
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2002
|
12.02.2018 19:27:10
|
|
|
| Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.02.2018 19:32:06
|
|
|
| lednE kirjutas: |
| Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018! |
Miks nad leviauku arendavad?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
12.02.2018 20:33:04
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Six kirjutas: |
| Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta? |
Kus sa elanud oled
Teemas ju pikemat aega jutuks v35b VDSL test ja selle kiirused. Muidugi.
DG400 Prime on nimeks tõenäoliselt, muud uut seal sees pole kui see uus VDSL lisaks.
Jube disain ja suurus on negatiivne pool võrreldes vana hea DG400 ruuteriga.
https://www.intenogroup.com/red/dg400-prime/ |
Sellel jubedal disainil on vähemalt üks hea asi, saab korralikult külili riiulisse panna nagu pildilt näha
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
12.02.2018 21:32:55
|
|
|
| lednE kirjutas: |
| Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018! |
Tõesti või Lubage naerda
Mitmes kord seda juba edasi lükati? Neljas? Viies?
Jahtu maha, seda lükatakse veel vähemalt 10 korda edasi sest isegi palja kuupäeva edasilükkamine võttis neil pool kuud aega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2018 21:59:29
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
| lednE kirjutas: |
| Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018! |
Tõesti või Lubage naerda
Mitmes kord seda juba edasi lükati? Neljas? Viies?
Jahtu maha, seda lükatakse veel vähemalt 10 korda edasi sest isegi palja kuupäeva edasilükkamine võttis neil pool kuud aega  |
Miks see naljakas on?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.02.2018 22:35:18
|
|
|
Jah, nimetage asju õige terminiga. Tragikoomiline on see tegevus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.02.2018 17:10:33
|
|
|
Mis netikiirust on uue VDSL standardiga neil loota, kel praegu 60/10 võimekus? Lubada muidugi ei saa, aga ballpark?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.02.2018 17:42:41
|
|
|
sakinaga, loodame, et 100/20
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.02.2018 17:46:45
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| sakinaga, loodame, et 100/20 |
Jääme siitpoolt ka lootma, suurem upload oleks kena
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.02.2018 18:35:31
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| sakinaga, loodame, et 100/20 |
Jääme siitpoolt ka lootma, suurem upload oleks kena  |
tehnoloogia seab omad piirangud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
18.02.2018 19:24:18
|
|
|
100/20 puhul download täitsa viisakas polegi väga rohkem vaja... aga upload võiks küll sipa järgi tulla:(
100/40 oleks vase peale lausa super lux loodame ,et kunagi jõuab asi ka sinnamaani xD
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.02.2018 19:34:28
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| sakinaga, loodame, et 100/20 |
Jääme siitpoolt ka lootma, suurem upload oleks kena  |
tehnoloogia seab omad piirangud. |
Pidasingi tegelikult silmas, et 20 on juba märkimisväärselt parem kui 10
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.02.2018 19:37:36
|
|
|
siven, ei saa, tavaliselt VDSList see ei erine, kui asud keskjaamast üle poole kilomeetri.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skullimull
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2018
|
18.02.2018 19:45:23
|
|
|
Küsiks ka .... Need, kes istuvad pikemal liinil(üle 800m) jääb ikka 20/5 laeks? Eeldusel,et Telial ei ole plaanis liini lühendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2018 19:59:03
|
|
|
| Skullimull kirjutas: |
Küsiks ka .... Need, kes istuvad pikemal liinil(üle 800m) jääb ikka 20/5 laeks? Eeldusel,et Telial ei ole plaanis liini lühendada.  |
juba mõnda aega pakub süsteem ka kuni 1200m liinile suuremat kiirust kui liiniparameetrid head ja nõuetele vastavad. sõber sai nii ka 1,1km peal 40/10 kätte.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skullimull
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2018
|
18.02.2018 20:24:50
|
|
|
idrekp, mu liin on 855m ja tegin infosse päringu,kas saaksin ka 40/10. Iseteenindus seda ei näita. Lubati päring tehnikutele edasi anda. Nädal juba möödas aga ei kipu ega kõppu.
Aga tänud vastamast, siis tean, et kõik on võimalik ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
18.02.2018 20:51:12
|
|
|
| Kust te neid liinipikkusi teada saate? Tehnotoest? Mulle ei pakuta Tartu linnas üle 12/1, kui kuradi pikk see minu liin on, ei julge ma ettegi kujutada.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2018 21:02:26
|
|
|
klient ei peagi oma pikkustega jahmerdama. Telia süsteemides on pikkused mõõdetud ja tehnoloogiad kirjas, kui teenus tellitud siis mõõdab masin veel liiniparameetrid üle ja annab kliendile iseteenindusse võ tv ekraanile valikud uute võimalike kiiruste kohta.
info ei saa suurt midagi küsimise peale ära teha, protsess on automatiseeritud ja kui kiirus tuleb, siis tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skullimull
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2018
|
18.02.2018 21:47:55
|
|
|
indrekp, siis ma saan aru, et info jutt, .... tehnik helistab tagasi ja annab teada, oli eksitav. Vähemalt andis lootust! Ok, selge, kui iseteeninduses ilutseb 20/5 siis see nii ka on.
Seega ei hakka lootma,et uus VDSL standard miskit minu kiirustes muudab.Jääb ikka 20/5
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.02.2018 22:13:46
|
|
|
| Küsimus, kas telia ruuteri asemel on võimalik kasutada mõnda muud ruuterit. Nimelt kooles telia ruuter ära ja oleks hädasti netti vaja. Digitv pole oluline. Lihtsalt see mitte telia configa ruuter tööle ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.02.2018 22:21:21
|
|
|
| On võimalik. Aga ära igaksjuhuks maini mis ühendus ja ruuter sul on.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.02.2018 22:23:42
|
|
|
2
| KillFrenzy kirjutas: |
| On võimalik. Aga ära igaksjuhuks maini mis ühendus ja ruuter sul on. |
Telia 100/100 mis siis telia 1 raames megaboosti saanud 200/200 ja ruuter inteno dg200(A)
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.02.2018 22:28:06
|
|
|
| Töötab pmst iga ruuteriga, pane auto peale ja kõik. Ühe arvuti jaoks pole isegi ruuterit vaja, pane otse juhe arvuti külge kui häda käes.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.02.2018 22:32:52
|
|
|
Päris nii lihtne see ka nüüd ei ole, auto peal ei võta isegi lauaarvuti ruuteri tagant netti sisse. Paneks hea meelega kui arvuti ja majja sisse tulev kaabel üksteisest kaugel poleks.
| KillFrenzy kirjutas: |
| Töötab pmst iga ruuteriga, pane auto peale ja kõik. Ühe arvuti jaoks pole isegi ruuterit vaja, pane otse juhe arvuti külge kui häda käes. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.02.2018 22:40:51
|
|
|
| Kui sul staatiline ip pole tellitud siis just nii lihtne ongi. Ruuterile factory reset. Wan auto või dhcp ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.02.2018 23:02:53
|
|
|
Ei muuda erakliendile staatiline ip midagi. DHCP option 82 võiks ruuter toetada Trendnet TEW-423BRP ei suutnud. Juhe lihtsalt WAN auku.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.02.2018 12:26:08
|
|
|
Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?
Elan ise kesklinnas ja kasutan INTENO DG301A ruuterit. Enamasti on ühendus stabiilne, aga viimase kuu jooksul on muutunud õhtul kohutavaks (kaob ära suvalisel ajal, kui mängida, siis tekkivad lagspiked 40ms pingist saab 8000ms ping). Kasutan ruuterit kanalil, kus on kõige vähem kasutajaid. Kui lagspiked tekkivad, siis tol hetkel ei ole minu valitud kanalil rohkem inimesi kui enne. Arvuti on ruuterist umbes 8m kaugusel ja seina vahel pole.
Olen proovinud:
Taustal ei jookse ükski programm, mis kasutaks intensiivselt ühendust samal ajal. Kõik, mis välja lülitada saab, olen välja lülitanud.
Ruuter välja, juhe välja, oodata 1 min, ruuter sisse tagasi.
Ruuterile hambatikuga restart.
Hetkel on natuke... kehv seis. Tahaks õhtul rahulikult paar mängu teha, aga kui ühendus selliseid trikke teeb, siis pole võimalik. Klienditeenindusest pole ühtegi töötavat nõuannet saanud (soovitatud ongi samu asju, mida olen proovinud).
Ideid?
Hetkel on juhtme vedamine välistatud, sest see jääks ülejäänud elamisele liiga palju ette. Seega peab saama wifiga tööle või tuleb teenusepakkujat vahetada. Varem töötas.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.02.2018 12:47:51
|
|
|
| tsitaat: |
Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?
|
probleemivaba
katseta ühenduse kvaliteeti mõne teise ruuteriga
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.02.2018 12:52:07
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?
|
probleemivaba
katseta ühenduse kvaliteeti mõne teise ruuteriga |
Ma praegust ruuterit rendin Telialt. Vast kõige mõistlikum viia see neile tagasi ja teine asemele küsida?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
19.02.2018 12:52:36
|
|
|
See on reset.
Taastab ruuteri algseaded.
| Timberg kirjutas: |
Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?
...
Ruuterile hambatikuga restart.
...
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.02.2018 13:17:37
|
|
|
Timberg, leia võimalus mõni kahesageduslik ruuter paigaldada, mis omaks 5 GHz.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
19.02.2018 15:44:26
|
|
|
Miks Telia interneti ära võttis? Link on UP, aga ühendus puudub. Digi-TV ka offline.
Spoiler 
viimati muutis raxz 19.02.2018 15:48:04, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.02.2018 15:45:00
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Timberg, leia võimalus mõni kahesageduslik ruuter paigaldada, mis omaks 5 GHz. |
Kas kahesagedusliku ruuteriga saab ka pareleelselt kasutada seadmeid, mis ei toeta 5 GHz? Majapidamises on üks Lenovo t540p, mille puhul ma ei ole kindel, kas see 5 GHz võrgu ära tunneks.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
19.02.2018 15:48:29
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Miks Telia interneti ära võttis? Link on UP, aga ühendus puudub. Digi-TV ka offline.
Spoiler 
|
Oli kiire katkestus, tuli juba tagasi. Kuigi planeeritud katkestus on alles tulemas...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.02.2018 15:56:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Timberg, leia võimalus mõni kahesageduslik ruuter paigaldada, mis omaks 5 GHz. |
Kas kahesagedusliku ruuteriga saab ka pareleelselt kasutada seadmeid, mis ei toeta 5 GHz? Majapidamises on üks Lenovo t540p, mille puhul ma ei ole kindel, kas see 5 GHz võrgu ära tunneks. |
jah
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|