Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 19:30:08 vasta tsitaadiga

eeldatavasti siiski varem, samas mine neid hiina konteinereid ja tehaseliine tea.
kusagil midagi koitma hakkab, siis küllap saame varakult teada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 22:35:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
teste teevad vaid shita ühendusega kasutajad icon_rolleyes.gif
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/piinlikud-tulemused-eesti-internetikiirustel-maailma-edetabeli-etteotsa-asja-pole-leedu-on-baltikumi-kiireim?id=81048193

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei ütleks, et shit ühendus oleks (tegin speedtest näite enda hetke kiirusest) :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 23:28:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
eeldatavasti siiski varem, samas mine neid hiina konteinereid ja tehaseliine tea.
kusagil midagi koitma hakkab, siis küllap saame varakult teada.

Hakkab pihta varsti - küll varastati konteiner ära ja siis saadeti valesse riiki. Tehasellinid läksid rikki ja toodeti praaki. Siis on soft vigane jne jne.
Lõpuks tuleb tõdeda, et Telia kõige paremat aga läks nagu alati.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 07:39:10 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Hakkab pihta varsti - küll varastati konteiner ära ja siis saadeti valesse riiki. Tehasellinid läksid rikki ja toodeti praaki. Siis on soft vigane jne jne.

Speek on neil logistikuks vää?! icon_eek.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 09:16:28 vasta tsitaadiga

Osiris, võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi icon_biggrin.gif kõik võib-olla aga pole mõtet siin pikalt ironiseerida, kui keegi ei tea mis tegelikult pihta hakkab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 12.02.2018 09:19:49 vasta tsitaadiga

sa tundsid end taas nii valusalt puudutatuna, et ilmselt on sellesse suunda juba kõlakad käimas .... tunnista parem kohe ausalt ja pääsed väiksema häbiga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 10:10:26 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
sa tundsid end taas nii valusalt puudutatuna, et ilmselt on sellesse suunda juba kõlakad käimas .... tunnista parem kohe ausalt ja pääsed väiksema häbiga

meh? mõni on ikka nii delfi kommentaariumis kinni, et on vaja teemat mõtetute kommentaaridega risustada.
ma tõmban varakult vaipa alt ära, et mitte kruvida teemas ootusi. ruuter ei ole lähiajal turul seega võib nii uue ruuteri, netikiiruse, digiboksi turule tuleku aega kinnitada, 2018 aasta jooksul. keegi pole kusagil kinnitanud teenuse lansseerimst.
ei ole kevad suvi sügis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 10:36:15 vasta tsitaadiga

Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta?

indrekp kirjutas:

..
meh? mõni on ikka nii delfi kommentaariumis kinni, et on vaja teemat mõtetute kommentaaridega risustada.
ma tõmban varakult vaipa alt ära, et mitte kruvida teemas ootusi. ruuter ei ole lähiajal turul seega võib nii uue ruuteri, netikiiruse, digiboksi turule tuleku aega kinnitada, 2018 aasta jooksul. keegi pole kusagil kinnitanud teenuse lansseerimst.
ei ole kevad suvi sügis.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 12:05:53 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta?

Kus sa elanud oled icon_biggrin.gif
Teemas ju pikemat aega jutuks v35b VDSL test ja selle kiirused. Muidugi.
DG400 Prime on nimeks tõenäoliselt, muud uut seal sees pole kui see uus VDSL lisaks.
Jube disain ja suurus on negatiivne pool võrreldes vana hea DG400 ruuteriga.
https://www.intenogroup.com/red/dg400-prime/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 12:15:03 vasta tsitaadiga

Ou, my bad icon_redface.gif
Kuidagi on mööda läinud see jutt...

indrekp kirjutas:
Six kirjutas:
Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta?

Kus sa elanud oled icon_biggrin.gif
Teemas ju pikemat aega jutuks v35b VDSL test ja selle kiirused. Muidugi.
DG400 Prime on nimeks tõenäoliselt, muud uut seal sees pole kui see uus VDSL lisaks.
Jube disain ja suurus on negatiivne pool võrreldes vana hea DG400 ruuteriga.
https://www.intenogroup.com/red/dg400-prime/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.02.2018 12:21:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
..., võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi icon_biggrin.gif

Telia nii rikas firma, et võiks siis selle 2-3 senti küsimata jätta.
Parem võidelgu konkurentidega. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 13:08:18 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
..., võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi icon_biggrin.gif

Telia nii rikas firma, et võiks siis selle 2-3 senti küsimata jätta.
Parem võidelgu konkurentidega. icon_smile.gif

Telia on nii rikas, et ta võiks tasuta ka asju anda ja pakkuda. Küsimus on, kauaks ja kaugele nii jõuab.
Konkurent võtab selle raha mujalt või hoiab kokku mujalt. Ega siis nett pakkumata saa jääda, tuleb kõike uuendada ja ehitada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.02.2018 13:43:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
..., võib ka nii pihta hakata, et klient hakkab pihta kui karp kohal, et jälle üürihind kallim ja mina küll pole nõus mitu senti rohkem maksma ja kasutan vana seadet edasi icon_biggrin.gif

Telia nii rikas firma, et võiks siis selle 2-3 senti küsimata jätta.
Parem võidelgu konkurentidega. icon_smile.gif

Telia on nii rikas, et ta võiks tasuta ka asju anda ja pakkuda. Küsimus on, kauaks ja kaugele nii jõuab.
Konkurent võtab selle raha mujalt või hoiab kokku mujalt. Ega siis nett pakkumata saa jääda, tuleb kõike uuendada ja ehitada.

Jõuab ju hästi, sest kasum koguaeg suureneb. On nüüd ikka seda 2-3 senti Teliale vaja, et pärast 2-3 aastat selle pärast kisa kuulata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 13:47:01 vasta tsitaadiga

seeru, mismoodi siis peaks olema, kasum langema?
annan alla, see teema ei vii kusagile. Küllap on kõigil õigus, ettevõtetel, inimestel/klientidel jne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lednE
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 12.02.2018 19:27:10 vasta tsitaadiga

Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 19:32:06 vasta tsitaadiga

lednE kirjutas:
Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018!

Miks nad leviauku arendavad? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 12.02.2018 20:33:04 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Six kirjutas:
Et siis uus ruuter ka tulekul see aasta?

Kus sa elanud oled icon_biggrin.gif
Teemas ju pikemat aega jutuks v35b VDSL test ja selle kiirused. Muidugi.
DG400 Prime on nimeks tõenäoliselt, muud uut seal sees pole kui see uus VDSL lisaks.
Jube disain ja suurus on negatiivne pool võrreldes vana hea DG400 ruuteriga.
https://www.intenogroup.com/red/dg400-prime/

Sellel jubedal disainil on vähemalt üks hea asi, saab korralikult külili riiulisse panna nagu pildilt näha
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 12.02.2018 21:32:55 vasta tsitaadiga

lednE kirjutas:
Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018!

Tõesti või icon_eek.gif Lubage naerda rofl.gif
Mitmes kord seda juba edasi lükati? Neljas? Viies?
Jahtu maha, seda lükatakse veel vähemalt 10 korda edasi sest isegi palja kuupäeva edasilükkamine võttis neil pool kuud aega eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 21:59:29 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
lednE kirjutas:
Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018!

Tõesti või icon_eek.gif Lubage naerda rofl.gif
Mitmes kord seda juba edasi lükati? Neljas? Viies?
Jahtu maha, seda lükatakse veel vähemalt 10 korda edasi sest isegi palja kuupäeva edasilükkamine võttis neil pool kuud aega eusa_wall.gif


Miks see naljakas on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2018 22:35:18 vasta tsitaadiga

Jah, nimetage asju õige terminiga. Tragikoomiline on see tegevus.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 17:10:33 vasta tsitaadiga

Mis netikiirust on uue VDSL standardiga neil loota, kel praegu 60/10 võimekus? Lubada muidugi ei saa, aga ballpark?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 17:42:41 vasta tsitaadiga

sakinaga, loodame, et 100/20
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 17:46:45 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
sakinaga, loodame, et 100/20
thumbs_up.gif Jääme siitpoolt ka lootma, suurem upload oleks kena icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 18:35:31 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Pailaps kirjutas:
sakinaga, loodame, et 100/20
thumbs_up.gif Jääme siitpoolt ka lootma, suurem upload oleks kena icon_smile.gif


tehnoloogia seab omad piirangud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:24:18 vasta tsitaadiga

100/20 puhul download täitsa viisakas polegi väga rohkem vaja... aga upload võiks küll sipa järgi tulla:(
100/40 oleks vase peale lausa super lux loodame ,et kunagi jõuab asi ka sinnamaani xD
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:34:28 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Pailaps kirjutas:
sakinaga, loodame, et 100/20
thumbs_up.gif Jääme siitpoolt ka lootma, suurem upload oleks kena icon_smile.gif


tehnoloogia seab omad piirangud.
Pidasingi tegelikult silmas, et 20 on juba märkimisväärselt parem kui 10 icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:37:36 vasta tsitaadiga

siven, ei saa, tavaliselt VDSList see ei erine, kui asud keskjaamast üle poole kilomeetri.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skullimull
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2018




sõnum 18.02.2018 19:45:23 vasta tsitaadiga

Küsiks ka .... Need, kes istuvad pikemal liinil(üle 800m) jääb ikka 20/5 laeks? Eeldusel,et Telial ei ole plaanis liini lühendada. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:59:03 vasta tsitaadiga

Skullimull kirjutas:
Küsiks ka .... Need, kes istuvad pikemal liinil(üle 800m) jääb ikka 20/5 laeks? Eeldusel,et Telial ei ole plaanis liini lühendada. icon_sad.gif

juba mõnda aega pakub süsteem ka kuni 1200m liinile suuremat kiirust kui liiniparameetrid head ja nõuetele vastavad. sõber sai nii ka 1,1km peal 40/10 kätte.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skullimull
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2018




sõnum 18.02.2018 20:24:50 vasta tsitaadiga

idrekp, mu liin on 855m ja tegin infosse päringu,kas saaksin ka 40/10. Iseteenindus seda ei näita. Lubati päring tehnikutele edasi anda. Nädal juba möödas aga ei kipu ega kõppu.
Aga tänud vastamast, siis tean, et kõik on võimalik ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 20:51:12 vasta tsitaadiga

Kust te neid liinipikkusi teada saate? Tehnotoest? Mulle ei pakuta Tartu linnas üle 12/1, kui kuradi pikk see minu liin on, ei julge ma ettegi kujutada.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 21:02:26 vasta tsitaadiga

klient ei peagi oma pikkustega jahmerdama. Telia süsteemides on pikkused mõõdetud ja tehnoloogiad kirjas, kui teenus tellitud siis mõõdab masin veel liiniparameetrid üle ja annab kliendile iseteenindusse võ tv ekraanile valikud uute võimalike kiiruste kohta.
info ei saa suurt midagi küsimise peale ära teha, protsess on automatiseeritud ja kui kiirus tuleb, siis tuleb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skullimull
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2018




sõnum 18.02.2018 21:47:55 vasta tsitaadiga

indrekp, siis ma saan aru, et info jutt, .... tehnik helistab tagasi ja annab teada, oli eksitav. Vähemalt andis lootust! Ok, selge, kui iseteeninduses ilutseb 20/5 siis see nii ka on.
Seega ei hakka lootma,et uus VDSL standard miskit minu kiirustes muudab.Jääb ikka 20/5 icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.02.2018 22:13:46 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas telia ruuteri asemel on võimalik kasutada mõnda muud ruuterit. Nimelt kooles telia ruuter ära ja oleks hädasti netti vaja. Digitv pole oluline. Lihtsalt see mitte telia configa ruuter tööle ei hakka.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 22:21:21 vasta tsitaadiga

On võimalik. Aga ära igaksjuhuks maini mis ühendus ja ruuter sul on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.02.2018 22:23:42 vasta tsitaadiga

2
KillFrenzy kirjutas:
On võimalik. Aga ära igaksjuhuks maini mis ühendus ja ruuter sul on.


Telia 100/100 mis siis telia 1 raames megaboosti saanud 200/200 ja ruuter inteno dg200(A)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 22:28:06 vasta tsitaadiga

Töötab pmst iga ruuteriga, pane auto peale ja kõik. Ühe arvuti jaoks pole isegi ruuterit vaja, pane otse juhe arvuti külge kui häda käes.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.02.2018 22:32:52 vasta tsitaadiga

Päris nii lihtne see ka nüüd ei ole, auto peal ei võta isegi lauaarvuti ruuteri tagant netti sisse. Paneks hea meelega kui arvuti ja majja sisse tulev kaabel üksteisest kaugel poleks.

KillFrenzy kirjutas:
Töötab pmst iga ruuteriga, pane auto peale ja kõik. Ühe arvuti jaoks pole isegi ruuterit vaja, pane otse juhe arvuti külge kui häda käes.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 22:40:51 vasta tsitaadiga

Kui sul staatiline ip pole tellitud siis just nii lihtne ongi. Ruuterile factory reset. Wan auto või dhcp ja kõik.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 23:02:53 vasta tsitaadiga

Ei muuda erakliendile staatiline ip midagi. DHCP option 82 võiks ruuter toetada Trendnet TEW-423BRP ei suutnud. Juhe lihtsalt WAN auku.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 12:26:08 vasta tsitaadiga

Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?

Elan ise kesklinnas ja kasutan INTENO DG301A ruuterit. Enamasti on ühendus stabiilne, aga viimase kuu jooksul on muutunud õhtul kohutavaks (kaob ära suvalisel ajal, kui mängida, siis tekkivad lagspiked 40ms pingist saab 8000ms ping). Kasutan ruuterit kanalil, kus on kõige vähem kasutajaid. Kui lagspiked tekkivad, siis tol hetkel ei ole minu valitud kanalil rohkem inimesi kui enne. Arvuti on ruuterist umbes 8m kaugusel ja seina vahel pole.

Olen proovinud:
Taustal ei jookse ükski programm, mis kasutaks intensiivselt ühendust samal ajal. Kõik, mis välja lülitada saab, olen välja lülitanud.
Ruuter välja, juhe välja, oodata 1 min, ruuter sisse tagasi.
Ruuterile hambatikuga restart.

Hetkel on natuke... kehv seis. Tahaks õhtul rahulikult paar mängu teha, aga kui ühendus selliseid trikke teeb, siis pole võimalik. Klienditeenindusest pole ühtegi töötavat nõuannet saanud (soovitatud ongi samu asju, mida olen proovinud).

Ideid?

Hetkel on juhtme vedamine välistatud, sest see jääks ülejäänud elamisele liiga palju ette. Seega peab saama wifiga tööle või tuleb teenusepakkujat vahetada. Varem töötas.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 12:47:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?

probleemivaba

katseta ühenduse kvaliteeti mõne teise ruuteriga
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 12:52:07 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?

probleemivaba

katseta ühenduse kvaliteeti mõne teise ruuteriga

Ma praegust ruuterit rendin Telialt. Vast kõige mõistlikum viia see neile tagasi ja teine asemele küsida?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 12:52:36 vasta tsitaadiga

See on reset.
Taastab ruuteri algseaded.

Timberg kirjutas:
Kuidas Tartu linna elanikel Telia internetiga viimasel ajal lood on?

...
Ruuterile hambatikuga restart.
...

Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 12:59:39 vasta tsitaadiga

Timberg, Pakun välja, et kuna mängudes on vaja võimalikult stabiilset ühendust siis kuna kaablivedu võimalik pole, asenda PLCga mis võrgu läbi elektrikaabli kohale toob, siis alles wifi. Wifi stabiilsuse osas aga siit väga palju abi pakkuda ei saa. On see seotud seadme probleemiga, häiretega õhus või arvuti poolse murega või selle asukohaga elamises. Ruuterit saab garantiikorras vahetada ka muidugi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/elektrivorguadapter-zyxel-pla5206v2/PLA5206V2
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=727534&highlight=
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 13:17:37 vasta tsitaadiga

Timberg, leia võimalus mõni kahesageduslik ruuter paigaldada, mis omaks 5 GHz.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 15:44:26 vasta tsitaadiga

Miks Telia interneti ära võttis? Link on UP, aga ühendus puudub. Digi-TV ka offline.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis raxz 19.02.2018 15:48:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 15:45:00 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Timberg, leia võimalus mõni kahesageduslik ruuter paigaldada, mis omaks 5 GHz.

Kas kahesagedusliku ruuteriga saab ka pareleelselt kasutada seadmeid, mis ei toeta 5 GHz? Majapidamises on üks Lenovo t540p, mille puhul ma ei ole kindel, kas see 5 GHz võrgu ära tunneks.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 15:48:29 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Miks Telia interneti ära võttis? Link on UP, aga ühendus puudub. Digi-TV ka offline.

Spoiler Spoiler Spoiler
Oli kiire katkestus, tuli juba tagasi. Kuigi planeeritud katkestus on alles tulemas...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 15:56:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Timberg, leia võimalus mõni kahesageduslik ruuter paigaldada, mis omaks 5 GHz.

Kas kahesagedusliku ruuteriga saab ka pareleelselt kasutada seadmeid, mis ei toeta 5 GHz? Majapidamises on üks Lenovo t540p, mille puhul ma ei ole kindel, kas see 5 GHz võrgu ära tunneks.
jah
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.