Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaboom
huvituja
kaboom

liitunud: 12.10.2012




sõnum 14.01.2018 19:13:08 vasta tsitaadiga

Tere!

Äkki pakkuda P8 lite ekraani
värvus must.
Lisasoovina võiks must õhuke plastist raam ka ümber olla.

_________________
I want to die in my sleep like my grandfather … Not screaming and yelling like the passengers in his car.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2018 21:00:00 vasta tsitaadiga

samsung G357FZ pealmise klaasi vahetus kuipalju? LCD terve aga klaas ämblikus.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 10:13:40 vasta tsitaadiga

kaboom kirjutas:
Tere!

Äkki pakkuda P8 lite ekraani
värvus must.
Lisasoovina võiks must õhuke plastist raam ka ümber olla.

Hei
Kohapeal analoog ekraan, ma pean uurima õhtul kolleegilt, kas on raamiga või raamita see.
analoog - 35€
kõrgkvaliteet analoog - tarne ca 7-14tp - 59€
Originaal - tarne ca 7-14tp - 65€

Parimat,





salatoimik kirjutas:
samsung G357FZ pealmise klaasi vahetus kuipalju? LCD terve aga klaas ämblikus.

Tere, kahjuks terve mooduli vahetus vajalik. Mis värvi?
Originaal koos vahetusega 74€, tarne ca 7tp
Analoogi pakkuma ei hakka, kuna hind küündib samasse klassi.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hexenium
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2016




sõnum 16.01.2018 23:11:42 vasta tsitaadiga

Tervist,

Sooviksin Huawei Nexus P6 originaal ekraani koos vahetusega icon_smile.gif Model H1512
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 23:48:41 vasta tsitaadiga

hexenium kirjutas:
Tervist,

Sooviksin Huawei Nexus P6 originaal ekraani koos vahetusega icon_smile.gif Model H1512

Tere,
Originaal 174€, tarne umbes 7-14tp
Hind sisaldab tööd.
179€ koos kaitseklaasiga soovil - paigaldusega.

Analooge siis esialgu pakkuma ei hakka.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
merdo
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 11:56:44 vasta tsitaadiga

Overmax Qualcore 1026 3G, musta värvi, digitizer katki. Kui palju läheks uus digitizer + vahetus?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 23:29:04 vasta tsitaadiga

merdo kirjutas:
Overmax Qualcore 1026 3G, musta värvi, digitizer katki. Kui palju läheks uus digitizer + vahetus?

Tere,
Vabandan, kuid kahjuks pole mitte midagi pakkuda. thumbs_down.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KertinK
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2018




sõnum 19.01.2018 09:57:33 vasta tsitaadiga

Tere!

Galaxy s7 edge rose gold
Ekraani all nurgas ämblik ja tagumine klaas ämblik. Palju vahetus?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GuidoS
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 19:50:37 vasta tsitaadiga

Redmi 5A tumehall, klaasis mõra
Ekraan ja puutetundlikus ok
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2018 19:22:36 vasta tsitaadiga

KertinK kirjutas:
Tere!

Galaxy s7 edge rose gold
Ekraani all nurgas ämblik ja tagumine klaas ämblik. Palju vahetus?


Tere,
265€ originaal ekraan koos vahetusega
tagaklaas originaal 60€
Töö teostus ca 1-2 nädalat

Telefonil jääb garantii kehtima, kui see on.

Kindluse mõttes aga, et pakkumist korrigeerida, oleks vaja seadme IMEI koodi.
Parimat




GuidoS kirjutas:
Redmi 5A tumehall, klaasis mõra
Ekraan ja puutetundlikus ok

Tere, analoog ekraan koos vahetusega 55€
Tarne ca 3 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 17:20:37 vasta tsitaadiga

xiaomi 4a display katki.......mis see hind tuleks?
Vaatan kas on mõtet või prügikastikaup

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 01:57:38 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Huawei P10 Lite
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik, vajab vahetust
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 09:10:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
xiaomi 4a display katki.......mis see hind tuleks?
Vaatan kas on mõtet või prügikastikaup


Hei,
analoog moodul koos vahetusega, tarne ca 3 nädalat - 45€ (valge, must)

Muud kahjuks pakkuda polegi,
Parimat,




maty kirjutas:
Seadme mudel: Huawei P10 Lite
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik, vajab vahetust

Tere,
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€,sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Analoog moodul - KOHAPEAL (MUST) - 70€, sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kõrgkvaliteetne analoog - 80€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 2 kuud
Originaal moodul - tarne ca 5-9 tp* - 105€ , sh töö. Garantii 2 kuud

*Võimalik kiirtransport +10€, tarne ca 3-5tp
*Võimalik kombineeritud saatmine - 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 21:59:41 Nokia 520 vasta tsitaadiga

Nokia Lumia 520 klaas + lcd + töö?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 22:15:03 Re: Nokia 520 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
Nokia Lumia 520 klaas + lcd + töö?

Tere,
Kõrgkvaliteetne analoog moodul + vahetus - tarne ca 5tp - 50€ - garantii 3 kuud
Originaal moodul + vahetus - tarne ca 5tp - 65€ - garantii 3 kuud

Kui tarneks võtta ca 5-10tp, siis on võimalik kombineeritud tarne võtta ja saab -5€ hinnas teha.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tunks01
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 30.01.2018 23:34:08 vasta tsitaadiga

LeEco Le Max 2 x822 5.7 ekraani vahetus, ekraan olemas, vaja paika panna, mis töö hind olla võiks?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rekk
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2016




sõnum 31.01.2018 04:18:05 vasta tsitaadiga

Tere

Sony xperia z1 compact ekraani klaas katki, displei ise tundub terve olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 08:23:24 vasta tsitaadiga

tunks01 kirjutas:
LeEco Le Max 2 x822 5.7 ekraani vahetus, ekraan olemas, vaja paika panna, mis töö hind olla võiks?

Tere,
30€ ekraanivahetus. Kliendi vastutusel - et kui ekraan vigane, siis 15€ rakendub tööraha siiski.

Parimat,




m2rekk kirjutas:
Tere

Sony xperia z1 compact ekraani klaas katki, displei ise tundub terve olema.


Tere,
paraku just reede läks viimane ekraan kohapealt ära.
Antud telefonil vajalik terve moodul vahetada, ei saa klaasi vahetada ainult.

Analoog moodul+vahetus - tarne ca 3 nädalat - 50€
Kõrgkvaliteetne analoog moodul + vahetus - tarne ca nädal* - 60€
Originaali siinkohal pakkuma ei hakka, kuna ületab telefoni väärtust. icon_wink.gif

*Kui kombineeritud tarne võtta, ca 5-10tp arvestada, saab -5€ teha.

parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 16:15:21 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Galaxy 5 sm-g900f
Mure/Muu info: Ekraan ämblikus, ekraan endal olemas(doonortelefoni küljes), palju vahetus maksab Tallinnas? KIIRE!!!
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 14:31:52 vasta tsitaadiga

waux kirjutas:
Seadme mudel: Galaxy 5 sm-g900f
Mure/Muu info: Ekraan ämblikus, ekraan endal olemas(doonortelefoni küljes), palju vahetus maksab Tallinnas? KIIRE!!!

Hei,
Kliendi vastutusel, kas saab ekraani korralikult kätte või mitte. Ja arvestama peab ka, et värv võib maha kooruda klaasilt.
35€, kui õnnestub - kui mitte, siis tööraha ei rakendu.

Näitena saan tuua, et 7st 5tk on edukad olnud.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trigger
HV kasutaja
trigger

liitunud: 11.07.2003




sõnum 09.02.2018 08:40:25 vasta tsitaadiga

Tervist!

Selline lugu, et vana T61 14.1" Wide tahaks uut kõrgema resoga ekraani. Originaal on 1280x800 mis on nii resolt kui vaatenurgalt ammu ammu rongist maas.

Tänud

EDIT: siirad vabandused, märkasin et tegelete ilmselt vaid telefoni/tableti ekraanidega. Vot tak, pimedaks olen jäänud selle kehva ekraani vahtimisest icon_razz.gif

_________________
Suunan elektrone aastast 2003
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 08:57:19 vasta tsitaadiga

trigger kirjutas:
Tervist!

Selline lugu, et vana T61 14.1" Wide tahaks uut kõrgema resoga ekraani. Originaal on 1280x800 mis on nii resolt kui vaatenurgalt ammu ammu rongist maas.

Tänud

EDIT: siirad vabandused, märkasin et tegelete ilmselt vaid telefoni/tableti ekraanidega. Vot tak, pimedaks olen jäänud selle kehva ekraani vahtimisest icon_razz.gif


Tere,
Tegeleme ka muude asjadega, kuid antud juhul on tegu juba natuke rariteetse seadmega, ses osas ekraani tuleb taga otsida ning lisaks vajalik ka uus kaabel sinna panna (tõenäoliselt). Ma ei usu, et sa tahad teha investeeringut, mille väärtus ületab masina väärtust. icon_smile.gif

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trigger
HV kasutaja
trigger

liitunud: 11.07.2003




sõnum 09.02.2018 15:49:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tere,
Tegeleme ka muude asjadega, kuid antud juhul on tegu juba natuke rariteetse seadmega, ses osas ekraani tuleb taga otsida ning lisaks vajalik ka uus kaabel sinna panna (tõenäoliselt). Ma ei usu, et sa tahad teha investeeringut, mille väärtus ületab masina väärtust.

Parimat,


Tegelikult kui arvestada upgrade'e mis sellele aja jooksul tehtud on (8GB mälu, SSD, uus aku) ja fakti et kahekordse T61 hinna eest veel korralikku äriklassi arvutit ei saa, siis oleks ligilähedasest hinnapakkumisest ikka huvitatud. Eeldusel et see on võimalik ja väga palju tüli ei tee.

Lugupidamisega

_________________
Suunan elektrone aastast 2003
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2018 11:36:33 vasta tsitaadiga

trigger kirjutas:
tsitaat:

Tere,
Tegeleme ka muude asjadega, kuid antud juhul on tegu juba natuke rariteetse seadmega, ses osas ekraani tuleb taga otsida ning lisaks vajalik ka uus kaabel sinna panna (tõenäoliselt). Ma ei usu, et sa tahad teha investeeringut, mille väärtus ületab masina väärtust.

Parimat,


Tegelikult kui arvestada upgrade'e mis sellele aja jooksul tehtud on (8GB mälu, SSD, uus aku) ja fakti et kahekordse T61 hinna eest veel korralikku äriklassi arvutit ei saa, siis oleks ligilähedasest hinnapakkumisest ikka huvitatud. Eeldusel et see on võimalik ja väga palju tüli ei tee.

Lugupidamisega

Hei,
Uurime.
Natuke läheb tavapärasest kauem aega ehk teatavate päringute kättesaamisega.

Tänud

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 15:02:28 vasta tsitaadiga

Sony Z3+ digitizer katki, alumine sentimeeter ei tööta, lcd terve.
Mis vahetus maksma läheb ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 18:45:16 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Sony Z3+ digitizer katki, alumine sentimeeter ei tööta, lcd terve.
Mis vahetus maksma läheb ?


Tere,
Mis värvi telefonga tegu? Vajalik terve mooduli vahetus paraku.

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€ (garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - kasutatud - ca nädal tarne - 80€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes 7-14tp - 125€-175€ olenevalt värvist

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kirozopp
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2013




sõnum 12.02.2018 13:07:30 vasta tsitaadiga

Mudel: Samsung galaxy S7 SM-G930 KULDNE
IMEI: 358810070253828
Katkisus: Pealmine Klaas katki, puutepaneel töötab ilusti,

Tahaks teada kui palju oleks pealmise klaasi vahetus 1) teie poolt pakutud klaasiga 2)minu poolt antud klaasiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 14:47:49 vasta tsitaadiga

kirozopp kirjutas:
Mudel: Samsung galaxy S7 SM-G930 KULDNE
IMEI: 358810070253828
Katkisus: Pealmine Klaas katki, puutepaneel töötab ilusti,

Tahaks teada kui palju oleks pealmise klaasi vahetus 1) teie poolt pakutud klaasiga 2)minu poolt antud klaasiga icon_smile.gif

Tere,
Klaasi eraldi ei vaheta. Ainult ekraanimoodul täies ulatuses. Soovil saame sellele pakkumise õhtuks teha.
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiimH
HV vaatleja
SiimH

liitunud: 28.07.2008




sõnum 13.02.2018 18:55:58 vasta tsitaadiga

Tervist!

Mudel: Samsung Galaxy A5 (6)
Katki: Pealmine klaas ämblikus, puutetundlikkus säilinud.

Teie poolt pakutud klaasi ja vahetusega kui palju oleks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 21:01:22 vasta tsitaadiga

SiimH kirjutas:
Tervist!

Mudel: Samsung Galaxy A5 (6)
Katki: Pealmine klaas ämblikus, puutetundlikkus säilinud.

Teie poolt pakutud klaasi ja vahetusega kui palju oleks? icon_smile.gif

Tere, klaasi eraldi kahjuks ei vaheta, vajalik terve moodul. See aga ca 100€ kandis.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randolsd
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 15.02.2018 23:54:46 Tere vasta tsitaadiga

Seadme mudel: samsung galaxy tab s 8.4 seeria sm-t705
Seadme värv: valge
Mure/Muu info: klaas ja lcd katki.

Palun pakkumine sönumiga.
Aitäh.

_________________
asd
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 09:46:08 Re: Tere vasta tsitaadiga

randolsd kirjutas:
Seadme mudel: samsung galaxy tab s 8.4 seeria sm-t705
Seadme värv: valge
Mure/Muu info: klaas ja lcd katki.

Palun pakkumine sönumiga.
Aitäh.

Tere,
Originaal ekraanimoodul koos vahetusega - tarne ca 5tp - 194€ (kombineeritud saatmisega(sama lao tellimus teiste tellimuste täitumisega) -4€(ca5-10tp) , kiirtarnega +16€ (ca 3tp)) - 3 kuud garantii

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomm001
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 18:12:35 vasta tsitaadiga

Huawei p10 lite musta värvi ekraaniklaas mõras ,aga puutetundlikkus töötab .Palju maksab esimene klaas ja vahetus asjaga kiire Tartus ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 19:16:36 vasta tsitaadiga

tomm001 kirjutas:
Huawei p10 lite musta värvi ekraaniklaas mõras ,aga puutetundlikkus töötab .Palju maksab esimene klaas ja vahetus asjaga kiire Tartus ?

Tere,
Vajalik terve mooduli vahetus kahjuks


Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€,sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Analoog moodul - KOHAPEAL - 70€, sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kõrgkvaliteetne analoog ilma raamita - 70€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 3 kuud
Kõrgkvaliteetne analoog raamiga - 75€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp* - 121€ , sh töö. Garantii 3 kuud

*Võimalik kiirtransport +10€, tarne ca 3-5tp
*Võimalik kombineeritud saatmine - 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.

Kiirtöö +15€ ( 4h-24h jooksul telefon valmis kohapeal oleva mudeliga, muul juhul alates varuosa jõudmisest ja seadme kättesaamisest ) - kui ilmneb praak ekraan, kiirtöö raha ei rakendu.
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 15:13:18 vasta tsitaadiga

z3 compact ekraani vahetus?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SubZer0
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 11:56:22 vasta tsitaadiga

Surface pro 3 ekraani vahetus?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 15:56:54 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
z3 compact ekraani vahetus?

Tere,
Mis värvi?

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 65€
*kasutatud OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 75€(sügavate kriimudega) / 80€ väiksemate kriimudega / 90€ uueväärne (saadavus võib muutlik olla) - Soovil täpsusta värv, midagi on kohapeal, midagi leiab laost, tarne ca paar päeva-nädal.
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.

Parimat,




SubZer0 kirjutas:
Surface pro 3 ekraani vahetus?

Tere,
*Analoog moodul + vahetus - tarne ca kuu - 185€ - garantii kliendi vastutusel 15€ eest, kui esineb ekraaniga probleeme, rakendub see töörahaks.
*Originaal moodul + vahetus - tarne ca 5-10tp - 247€ / kiirsaatmine ca 3tp - 260€ - garantii 3 kuud

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 11:46:12 vasta tsitaadiga

Tere! Palju maksaks Samsung Galaxy S4 klaasi vahetus (ekraan terve, puutetundlikkus töötab)?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 11:56:55 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Tere! Palju maksaks Samsung Galaxy S4 klaasi vahetus (ekraan terve, puutetundlikkus töötab)?

Tere,

Klaasi eraldi ei vaheta (Hind tuleb sama, mis võtta terve moodul ja siin ka risk vahetusel, kas üldse õnnestuks), küll aga on laos hetkel saada mõned kasutatud moodulid

Mudel eeldan, et on i9505
Vajalik oleks ka värvi täpsustus.

Kasutatud originaal moodul + vahetus - tarne 1-2 päeva - 50€ valge / roosa 62€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cwien
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2011




sõnum 19.02.2018 17:10:14 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas sa Te saaksite abi pakkuda, Xiaomi MI4 laadimispesa soetamine + vahetus icon_sad.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 17:14:31 vasta tsitaadiga

cwien kirjutas:
Tere,

Kas sa Te saaksite abi pakkuda, Xiaomi MI4 laadimispesa soetamine + vahetus icon_sad.gif ?

Tere,
Jah saame.

Originaal pesa koos vahetusega - tarne ca nädal - 40€ (kindel ja korralik kvaliteet) - *Võimalik kombineeritud saatmine miinus 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.
Analoog pesa koos vahetusega - tarne ca kuu - 25€

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 18:26:10 vasta tsitaadiga

Samsung a5(16) musta värvi LCD?
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 19:20:22 vasta tsitaadiga

redbull888 kirjutas:
Samsung a5(16) musta värvi LCD?

Hei,
Vahetusega, ilma?

Originaal moodul ilma vahetuseta 99€ / vahetusega 119€ - tarne ca 5tp.


*Võimalik kombineeritud saatmine miinus 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.
*Võimalik kiirtransport +10€ - tarne ca 2-3 päeva

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radiaator3
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2018




sõnum 20.02.2018 16:42:08 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Huawei P10
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani vahetus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 18:03:15 vasta tsitaadiga

radiaator3 kirjutas:
Seadme mudel: Huawei P10
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani vahetus.

Tere,

Analoog moodul - tarne ca 3 nädalat - 85€,sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kõrgkvaliteetne analoog - 117€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp* - 135€ , sh töö. Garantii 3 kuud

*Võimalik kiirtransport +10€, tarne ca 3-5tp
*Võimalik kombineeritud saatmine - 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KertinK
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2018




sõnum 21.02.2018 20:19:00 vasta tsitaadiga

Tere, palju maksab Iphone 5s ekraanivahetus? Telefon on valget värvi. Ja kaua see aega võtab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 20:27:51 vasta tsitaadiga

KertinK kirjutas:
Tere, palju maksab Iphone 5s ekraanivahetus? Telefon on valget värvi. Ja kaua see aega võtab?

Tere,
Analoog ekraan, 35€ - kohapeal - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Taastatud originaal 55€ - kohapeal - garantii 3 kuud

Vahetusajaks ca 1h eelneval kokkuleppel.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 22:35:38 vasta tsitaadiga

Iphone (2G 2007)
Ekraan + kodunupp vajavad vahetust. Kas sellist kraami veel liigub?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 09:19:00 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Iphone (2G 2007)
Ekraan + kodunupp vajavad vahetust. Kas sellist kraami veel liigub?

WooH beer_yum.gif

Hei,
Jah, aga..

Ekraan analoog, tarne ca kuu - 65€ koos vahetusega
Nupp 10€ - ca nädal tarnet -
Nupp on ainult nupp, eeldusel et nupu alune mehanism on sul toimiv

On ka saada üks kasutatud ekraani komplekt, originaal - kuid seisukorda ei tea, kui riskida kasutatu ja originaaliga, siis hind on sama, 75€ kokku (kasutatud= kulumisjälgedega, ilma mõradeta, kas ekraan pildi ette võtab, ei tea?!) - tarne ca nädal-kaks

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2018 00:46:15 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Tere! Palju maksaks Samsung Galaxy S4 klaasi vahetus (ekraan terve, puutetundlikkus töötab)?

Tere,

Klaasi eraldi ei vaheta (Hind tuleb sama, mis võtta terve moodul ja siin ka risk vahetusel, kas üldse õnnestuks), küll aga on laos hetkel saada mõned kasutatud moodulid

Mudel eeldan, et on i9505
Vajalik oleks ka värvi täpsustus.

Kasutatud originaal moodul + vahetus - tarne 1-2 päeva - 50€ valge / roosa 62€

Parimat,

Tänud. Paraku täna sain ka ekraanist jagu (absoluutselt mitte mingisugust kukkumist see telefon ei kannata icon_mad.gif ) ja hetkel olen kahevahel, kas vahetada ära või soetada hoopis uus (kasutatud) telefon. Küsin igaks juhuks siiski, kui palju maksaks lihtsalt kasutatud moodul ilma vahetuseta? Mudel on tõesti 9505 ja värvilt eelistaks musta või kui pole, siis ehk valget.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.