|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kaboom
huvituja

liitunud: 12.10.2012
|
14.01.2018 19:13:08
|
|
|
Tere!
Äkki pakkuda P8 lite ekraani
värvus must.
Lisasoovina võiks must õhuke plastist raam ka ümber olla.
_________________ I want to die in my sleep like my grandfather … Not screaming and yelling like the passengers in his car. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.01.2018 21:00:00
|
|
|
samsung G357FZ pealmise klaasi vahetus kuipalju? LCD terve aga klaas ämblikus.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.01.2018 10:13:40
|
|
|
| kaboom kirjutas: |
Tere!
Äkki pakkuda P8 lite ekraani
värvus must.
Lisasoovina võiks must õhuke plastist raam ka ümber olla. |
Hei
Kohapeal analoog ekraan, ma pean uurima õhtul kolleegilt, kas on raamiga või raamita see.
analoog - 35€
kõrgkvaliteet analoog - tarne ca 7-14tp - 59€
Originaal - tarne ca 7-14tp - 65€
Parimat,
| salatoimik kirjutas: |
| samsung G357FZ pealmise klaasi vahetus kuipalju? LCD terve aga klaas ämblikus. |
Tere, kahjuks terve mooduli vahetus vajalik. Mis värvi?
Originaal koos vahetusega 74€, tarne ca 7tp
Analoogi pakkuma ei hakka, kuna hind küündib samasse klassi.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hexenium
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2016
|
16.01.2018 23:11:42
|
|
|
Tervist,
Sooviksin Huawei Nexus P6 originaal ekraani koos vahetusega Model H1512
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.01.2018 23:48:41
|
|
|
| hexenium kirjutas: |
Tervist,
Sooviksin Huawei Nexus P6 originaal ekraani koos vahetusega Model H1512 |
Tere,
Originaal 174€, tarne umbes 7-14tp
Hind sisaldab tööd.
179€ koos kaitseklaasiga soovil - paigaldusega.
Analooge siis esialgu pakkuma ei hakka.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merdo
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2004
|
17.01.2018 11:56:44
|
|
|
| Overmax Qualcore 1026 3G, musta värvi, digitizer katki. Kui palju läheks uus digitizer + vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.01.2018 23:29:04
|
|
|
| merdo kirjutas: |
| Overmax Qualcore 1026 3G, musta värvi, digitizer katki. Kui palju läheks uus digitizer + vahetus? |
Tere,
Vabandan, kuid kahjuks pole mitte midagi pakkuda.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KertinK
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2018
|
19.01.2018 09:57:33
|
|
|
Tere!
Galaxy s7 edge rose gold
Ekraani all nurgas ämblik ja tagumine klaas ämblik. Palju vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GuidoS
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2004
|
19.01.2018 19:50:37
|
|
|
Redmi 5A tumehall, klaasis mõra
Ekraan ja puutetundlikus ok
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.01.2018 19:22:36
|
|
|
| KertinK kirjutas: |
Tere!
Galaxy s7 edge rose gold
Ekraani all nurgas ämblik ja tagumine klaas ämblik. Palju vahetus? |
Tere,
265€ originaal ekraan koos vahetusega
tagaklaas originaal 60€
Töö teostus ca 1-2 nädalat
Telefonil jääb garantii kehtima, kui see on.
Kindluse mõttes aga, et pakkumist korrigeerida, oleks vaja seadme IMEI koodi.
Parimat
| GuidoS kirjutas: |
Redmi 5A tumehall, klaasis mõra
Ekraan ja puutetundlikus ok |
Tere, analoog ekraan koos vahetusega 55€
Tarne ca 3 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2018 17:20:37
|
|
|
xiaomi 4a display katki.......mis see hind tuleks?
Vaatan kas on mõtet või prügikastikaup
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
30.01.2018 01:57:38
|
|
|
Seadme mudel: Huawei P10 Lite
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik, vajab vahetust
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.01.2018 09:10:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
xiaomi 4a display katki.......mis see hind tuleks?
Vaatan kas on mõtet või prügikastikaup |
Hei,
analoog moodul koos vahetusega, tarne ca 3 nädalat - 45€ (valge, must)
Muud kahjuks pakkuda polegi,
Parimat,
| maty kirjutas: |
Seadme mudel: Huawei P10 Lite
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik, vajab vahetust |
Tere,
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€,sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Analoog moodul - KOHAPEAL (MUST) - 70€, sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kõrgkvaliteetne analoog - 80€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 2 kuud
Originaal moodul - tarne ca 5-9 tp* - 105€ , sh töö. Garantii 2 kuud
*Võimalik kiirtransport +10€, tarne ca 3-5tp
*Võimalik kombineeritud saatmine - 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
30.01.2018 21:59:41
Nokia 520 |
|
|
| Nokia Lumia 520 klaas + lcd + töö?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.01.2018 22:15:03
Re: Nokia 520 |
|
|
| Xstr kirjutas: |
| Nokia Lumia 520 klaas + lcd + töö? |
Tere,
Kõrgkvaliteetne analoog moodul + vahetus - tarne ca 5tp - 50€ - garantii 3 kuud
Originaal moodul + vahetus - tarne ca 5tp - 65€ - garantii 3 kuud
Kui tarneks võtta ca 5-10tp, siis on võimalik kombineeritud tarne võtta ja saab -5€ hinnas teha.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tunks01
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2005
|
30.01.2018 23:34:08
|
|
|
| LeEco Le Max 2 x822 5.7 ekraani vahetus, ekraan olemas, vaja paika panna, mis töö hind olla võiks?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rekk
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2016
|
31.01.2018 04:18:05
|
|
|
Tere
Sony xperia z1 compact ekraani klaas katki, displei ise tundub terve olema.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.01.2018 08:23:24
|
|
|
| tunks01 kirjutas: |
| LeEco Le Max 2 x822 5.7 ekraani vahetus, ekraan olemas, vaja paika panna, mis töö hind olla võiks? |
Tere,
30€ ekraanivahetus. Kliendi vastutusel - et kui ekraan vigane, siis 15€ rakendub tööraha siiski.
Parimat,
| m2rekk kirjutas: |
Tere
Sony xperia z1 compact ekraani klaas katki, displei ise tundub terve olema. |
Tere,
paraku just reede läks viimane ekraan kohapealt ära.
Antud telefonil vajalik terve moodul vahetada, ei saa klaasi vahetada ainult.
Analoog moodul+vahetus - tarne ca 3 nädalat - 50€
Kõrgkvaliteetne analoog moodul + vahetus - tarne ca nädal* - 60€
Originaali siinkohal pakkuma ei hakka, kuna ületab telefoni väärtust.
*Kui kombineeritud tarne võtta, ca 5-10tp arvestada, saab -5€ teha.
parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
03.02.2018 16:15:21
|
|
|
Seadme mudel: Galaxy 5 sm-g900f
Mure/Muu info: Ekraan ämblikus, ekraan endal olemas(doonortelefoni küljes), palju vahetus maksab Tallinnas? KIIRE!!!
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.02.2018 14:31:52
|
|
|
| waux kirjutas: |
Seadme mudel: Galaxy 5 sm-g900f
Mure/Muu info: Ekraan ämblikus, ekraan endal olemas(doonortelefoni küljes), palju vahetus maksab Tallinnas? KIIRE!!! |
Hei,
Kliendi vastutusel, kas saab ekraani korralikult kätte või mitte. Ja arvestama peab ka, et värv võib maha kooruda klaasilt.
35€, kui õnnestub - kui mitte, siis tööraha ei rakendu.
Näitena saan tuua, et 7st 5tk on edukad olnud.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trigger
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
09.02.2018 08:40:25
|
|
|
Tervist!
Selline lugu, et vana T61 14.1" Wide tahaks uut kõrgema resoga ekraani. Originaal on 1280x800 mis on nii resolt kui vaatenurgalt ammu ammu rongist maas.
Tänud
EDIT: siirad vabandused, märkasin et tegelete ilmselt vaid telefoni/tableti ekraanidega. Vot tak, pimedaks olen jäänud selle kehva ekraani vahtimisest
_________________ Suunan elektrone aastast 2003 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.02.2018 08:57:19
|
|
|
| trigger kirjutas: |
Tervist!
Selline lugu, et vana T61 14.1" Wide tahaks uut kõrgema resoga ekraani. Originaal on 1280x800 mis on nii resolt kui vaatenurgalt ammu ammu rongist maas.
Tänud
EDIT: siirad vabandused, märkasin et tegelete ilmselt vaid telefoni/tableti ekraanidega. Vot tak, pimedaks olen jäänud selle kehva ekraani vahtimisest  |
Tere,
Tegeleme ka muude asjadega, kuid antud juhul on tegu juba natuke rariteetse seadmega, ses osas ekraani tuleb taga otsida ning lisaks vajalik ka uus kaabel sinna panna (tõenäoliselt). Ma ei usu, et sa tahad teha investeeringut, mille väärtus ületab masina väärtust.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trigger
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
09.02.2018 15:49:47
|
|
|
| tsitaat: |
Tere,
Tegeleme ka muude asjadega, kuid antud juhul on tegu juba natuke rariteetse seadmega, ses osas ekraani tuleb taga otsida ning lisaks vajalik ka uus kaabel sinna panna (tõenäoliselt). Ma ei usu, et sa tahad teha investeeringut, mille väärtus ületab masina väärtust.
Parimat,
|
Tegelikult kui arvestada upgrade'e mis sellele aja jooksul tehtud on (8GB mälu, SSD, uus aku) ja fakti et kahekordse T61 hinna eest veel korralikku äriklassi arvutit ei saa, siis oleks ligilähedasest hinnapakkumisest ikka huvitatud. Eeldusel et see on võimalik ja väga palju tüli ei tee.
Lugupidamisega
_________________ Suunan elektrone aastast 2003 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.02.2018 11:36:33
|
|
|
| trigger kirjutas: |
| tsitaat: |
Tere,
Tegeleme ka muude asjadega, kuid antud juhul on tegu juba natuke rariteetse seadmega, ses osas ekraani tuleb taga otsida ning lisaks vajalik ka uus kaabel sinna panna (tõenäoliselt). Ma ei usu, et sa tahad teha investeeringut, mille väärtus ületab masina väärtust.
Parimat,
|
Tegelikult kui arvestada upgrade'e mis sellele aja jooksul tehtud on (8GB mälu, SSD, uus aku) ja fakti et kahekordse T61 hinna eest veel korralikku äriklassi arvutit ei saa, siis oleks ligilähedasest hinnapakkumisest ikka huvitatud. Eeldusel et see on võimalik ja väga palju tüli ei tee.
Lugupidamisega |
Hei,
Uurime.
Natuke läheb tavapärasest kauem aega ehk teatavate päringute kättesaamisega.
Tänud
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
11.02.2018 15:02:28
|
|
|
Sony Z3+ digitizer katki, alumine sentimeeter ei tööta, lcd terve.
Mis vahetus maksma läheb ?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.02.2018 18:45:16
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Sony Z3+ digitizer katki, alumine sentimeeter ei tööta, lcd terve.
Mis vahetus maksma läheb ? |
Tere,
Mis värvi telefonga tegu? Vajalik terve mooduli vahetus paraku.
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€ (garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - kasutatud - ca nädal tarne - 80€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes 7-14tp - 125€-175€ olenevalt värvist
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirozopp
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2013
|
12.02.2018 13:07:30
|
|
|
Mudel: Samsung galaxy S7 SM-G930 KULDNE
IMEI: 358810070253828
Katkisus: Pealmine Klaas katki, puutepaneel töötab ilusti,
Tahaks teada kui palju oleks pealmise klaasi vahetus 1) teie poolt pakutud klaasiga 2)minu poolt antud klaasiga
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.02.2018 14:47:49
|
|
|
| kirozopp kirjutas: |
Mudel: Samsung galaxy S7 SM-G930 KULDNE
IMEI: 358810070253828
Katkisus: Pealmine Klaas katki, puutepaneel töötab ilusti,
Tahaks teada kui palju oleks pealmise klaasi vahetus 1) teie poolt pakutud klaasiga 2)minu poolt antud klaasiga  |
Tere,
Klaasi eraldi ei vaheta. Ainult ekraanimoodul täies ulatuses. Soovil saame sellele pakkumise õhtuks teha.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiimH
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2008
|
13.02.2018 18:55:58
|
|
|
Tervist!
Mudel: Samsung Galaxy A5 (6)
Katki: Pealmine klaas ämblikus, puutetundlikkus säilinud.
Teie poolt pakutud klaasi ja vahetusega kui palju oleks?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.02.2018 21:01:22
|
|
|
| SiimH kirjutas: |
Tervist!
Mudel: Samsung Galaxy A5 (6)
Katki: Pealmine klaas ämblikus, puutetundlikkus säilinud.
Teie poolt pakutud klaasi ja vahetusega kui palju oleks?  |
Tere, klaasi eraldi kahjuks ei vaheta, vajalik terve moodul. See aga ca 100€ kandis.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randolsd
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
15.02.2018 23:54:46
Tere |
|
|
Seadme mudel: samsung galaxy tab s 8.4 seeria sm-t705
Seadme värv: valge
Mure/Muu info: klaas ja lcd katki.
Palun pakkumine sönumiga.
Aitäh.
_________________ asd |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.02.2018 09:46:08
Re: Tere |
|
|
| randolsd kirjutas: |
Seadme mudel: samsung galaxy tab s 8.4 seeria sm-t705
Seadme värv: valge
Mure/Muu info: klaas ja lcd katki.
Palun pakkumine sönumiga.
Aitäh. |
Tere,
Originaal ekraanimoodul koos vahetusega - tarne ca 5tp - 194€ (kombineeritud saatmisega(sama lao tellimus teiste tellimuste täitumisega) -4€(ca5-10tp) , kiirtarnega +16€ (ca 3tp)) - 3 kuud garantii
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm001
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2012
|
16.02.2018 18:12:35
|
|
|
| Huawei p10 lite musta värvi ekraaniklaas mõras ,aga puutetundlikkus töötab .Palju maksab esimene klaas ja vahetus asjaga kiire Tartus ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.02.2018 19:16:36
|
|
|
| tomm001 kirjutas: |
| Huawei p10 lite musta värvi ekraaniklaas mõras ,aga puutetundlikkus töötab .Palju maksab esimene klaas ja vahetus asjaga kiire Tartus ? |
Tere,
Vajalik terve mooduli vahetus kahjuks
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€,sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Analoog moodul - KOHAPEAL - 70€, sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kõrgkvaliteetne analoog ilma raamita - 70€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 3 kuud
Kõrgkvaliteetne analoog raamiga - 75€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp* - 121€ , sh töö. Garantii 3 kuud
*Võimalik kiirtransport +10€, tarne ca 3-5tp
*Võimalik kombineeritud saatmine - 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.
Kiirtöö +15€ ( 4h-24h jooksul telefon valmis kohapeal oleva mudeliga, muul juhul alates varuosa jõudmisest ja seadme kättesaamisest ) - kui ilmneb praak ekraan, kiirtöö raha ei rakendu.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
17.02.2018 15:13:18
|
|
|
| z3 compact ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SubZer0
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2010
|
18.02.2018 11:56:22
|
|
|
| Surface pro 3 ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.02.2018 15:56:54
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| z3 compact ekraani vahetus? |
Tere,
Mis värvi?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 65€
*kasutatud OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 75€(sügavate kriimudega) / 80€ väiksemate kriimudega / 90€ uueväärne (saadavus võib muutlik olla) - Soovil täpsusta värv, midagi on kohapeal, midagi leiab laost, tarne ca paar päeva-nädal.
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.
Parimat,
| SubZer0 kirjutas: |
| Surface pro 3 ekraani vahetus? |
Tere,
*Analoog moodul + vahetus - tarne ca kuu - 185€ - garantii kliendi vastutusel 15€ eest, kui esineb ekraaniga probleeme, rakendub see töörahaks.
*Originaal moodul + vahetus - tarne ca 5-10tp - 247€ / kiirsaatmine ca 3tp - 260€ - garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.02.2018 11:46:12
|
|
|
Tere! Palju maksaks Samsung Galaxy S4 klaasi vahetus (ekraan terve, puutetundlikkus töötab)?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.02.2018 11:56:55
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Tere! Palju maksaks Samsung Galaxy S4 klaasi vahetus (ekraan terve, puutetundlikkus töötab)? |
Tere,
Klaasi eraldi ei vaheta (Hind tuleb sama, mis võtta terve moodul ja siin ka risk vahetusel, kas üldse õnnestuks), küll aga on laos hetkel saada mõned kasutatud moodulid
Mudel eeldan, et on i9505
Vajalik oleks ka värvi täpsustus.
Kasutatud originaal moodul + vahetus - tarne 1-2 päeva - 50€ valge / roosa 62€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cwien
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2011
|
19.02.2018 17:10:14
|
|
|
Tere,
Kas sa Te saaksite abi pakkuda, Xiaomi MI4 laadimispesa soetamine + vahetus ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.02.2018 17:14:31
|
|
|
| cwien kirjutas: |
Tere,
Kas sa Te saaksite abi pakkuda, Xiaomi MI4 laadimispesa soetamine + vahetus ? |
Tere,
Jah saame.
Originaal pesa koos vahetusega - tarne ca nädal - 40€ (kindel ja korralik kvaliteet) - *Võimalik kombineeritud saatmine miinus 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.
Analoog pesa koos vahetusega - tarne ca kuu - 25€
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redbull888
HV Guru
liitunud: 21.10.2006
|
19.02.2018 18:26:10
|
|
|
Samsung a5(16) musta värvi LCD?
_________________ M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€. |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.02.2018 19:20:22
|
|
|
| redbull888 kirjutas: |
| Samsung a5(16) musta värvi LCD? |
Hei,
Vahetusega, ilma?
Originaal moodul ilma vahetuseta 99€ / vahetusega 119€ - tarne ca 5tp.
*Võimalik kombineeritud saatmine miinus 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.
*Võimalik kiirtransport +10€ - tarne ca 2-3 päeva
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radiaator3
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2018
|
20.02.2018 16:42:08
|
|
|
Seadme mudel: Huawei P10
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani vahetus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.02.2018 18:03:15
|
|
|
| radiaator3 kirjutas: |
Seadme mudel: Huawei P10
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani vahetus. |
Tere,
Analoog moodul - tarne ca 3 nädalat - 85€,sh töö - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kõrgkvaliteetne analoog - 117€, sh töö - tarne ca 5-9tp* - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp* - 135€ , sh töö. Garantii 3 kuud
*Võimalik kiirtransport +10€, tarne ca 3-5tp
*Võimalik kombineeritud saatmine - 5€ , tarne ca 2 nädalat või kuniks tuleb samast laost veel tellimusi.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KertinK
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2018
|
21.02.2018 20:19:00
|
|
|
| Tere, palju maksab Iphone 5s ekraanivahetus? Telefon on valget värvi. Ja kaua see aega võtab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.02.2018 20:27:51
|
|
|
| KertinK kirjutas: |
| Tere, palju maksab Iphone 5s ekraanivahetus? Telefon on valget värvi. Ja kaua see aega võtab? |
Tere,
Analoog ekraan, 35€ - kohapeal - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Taastatud originaal 55€ - kohapeal - garantii 3 kuud
Vahetusajaks ca 1h eelneval kokkuleppel.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
21.02.2018 22:35:38
|
|
|
Iphone (2G 2007)
Ekraan + kodunupp vajavad vahetust. Kas sellist kraami veel liigub?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.02.2018 09:19:00
|
|
|
| eckh kirjutas: |
Iphone (2G 2007)
Ekraan + kodunupp vajavad vahetust. Kas sellist kraami veel liigub? |
WooH
Hei,
Jah, aga..
Ekraan analoog, tarne ca kuu - 65€ koos vahetusega
Nupp 10€ - ca nädal tarnet -
Nupp on ainult nupp, eeldusel et nupu alune mehanism on sul toimiv
On ka saada üks kasutatud ekraani komplekt, originaal - kuid seisukorda ei tea, kui riskida kasutatu ja originaaliga, siis hind on sama, 75€ kokku (kasutatud= kulumisjälgedega, ilma mõradeta, kas ekraan pildi ette võtab, ei tea?!) - tarne ca nädal-kaks
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.02.2018 00:46:15
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| Tere! Palju maksaks Samsung Galaxy S4 klaasi vahetus (ekraan terve, puutetundlikkus töötab)? |
Tere,
Klaasi eraldi ei vaheta (Hind tuleb sama, mis võtta terve moodul ja siin ka risk vahetusel, kas üldse õnnestuks), küll aga on laos hetkel saada mõned kasutatud moodulid
Mudel eeldan, et on i9505
Vajalik oleks ka värvi täpsustus.
Kasutatud originaal moodul + vahetus - tarne 1-2 päeva - 50€ valge / roosa 62€
Parimat, |
Tänud. Paraku täna sain ka ekraanist jagu (absoluutselt mitte mingisugust kukkumist see telefon ei kannata ) ja hetkel olen kahevahel, kas vahetada ära või soetada hoopis uus (kasutatud) telefon. Küsin igaks juhuks siiski, kui palju maksaks lihtsalt kasutatud moodul ilma vahetuseta? Mudel on tõesti 9505 ja värvilt eelistaks musta või kui pole, siis ehk valget.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|