Pole mitu kuud mänginud ning paus tuli just lagi tõttu kuid kahjuks pole midagi muutunud.
Teate ma sain oma mängu taas korralikult tööle ja ka menüüdes enam ei ole lagi.
Uuendasin driverid aga sellest tundus, et polnud kasu.
Kasu oli hoopis sellest kui resettisin mängust seest graafika seaded. Tegin mängule restarti ja panin vanad seaded taas tagasi.
Tundub jabur aga see töötas. Nüüd on menüüs taas 150-200 FPS ja enam pole 40 peale kukkunud. Menüüd liiguvad kenasti kiiresti ka nüüd. Proovige järgi, kel sama jama on. _________________ EBV
Ma sain mingi aeag kutse Incursions (tundub miske 5vs5 teema olevat) alphasse. Eile siis hüppasin korra sisse - 2 serverit (max players 10). Üks oli täis teineses kaks tegelast sees. Ülipopp
Oli ikka vaja alguses mitte lubada custom mängijate servereid.. lasti kaheraudsega mõlemad jalad endal läbi ja mäng kaotas populaarsust ülikiirelt.
E: praegu näen keskmiselt otsides 1-3 aktiivset serverit (64 player, Euro tsoon) Adrianne forest kaardiga (minu lemmik kuna ainult jalamehed). _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Ma sain mingi aeag kutse Incursions (tundub miske 5vs5 teema olevat) alphasse. Eile siis hüppasin korra sisse - 2 serverit (max players 10). Üks oli täis teineses kaks tegelast sees. Ülipopp
Oli ikka vaja alguses mitte lubada custom mängijate servereid.. lasti kaheraudsega mõlemad jalad endal läbi ja mäng kaotas populaarsust ülikiirelt.
E: praegu näen keskmiselt otsides 1-3 aktiivset serverit (64 player, Euro tsoon) Adrianne forest kaardiga (minu lemmik kuna ainult jalamehed).
Viimastel päevadel on olnud PC peal umbes 30000 mängijat. Seda on rohkem kui pool aastat tagasi. Seega minu arust mängijaid ikka jagub.
Iseasi on see, et mappe on juba päris palju ja võib juhtuda küll, et parajasti ei juhtu lemmikmappi leidma. Samas Infantry only mappe on ju rohkem kui ainult see Forest. _________________ EBV
Uus mäp nüüd kõigile saadaval. DICE lisab tasapisi DLC mäppe vanilla mängule. Lisaks saavad kõik DLC mäppe tasuta proovida 6 päeva. _________________ EBV
Hmm...ma küll ühtegi uut mäppi ei täheldanud... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Uus mäp oli neile kellel pole PREMIUMIT. Nemad said prantslaste öömapi, mis kunagi varem PREMIUMITEle tuli.
PREMIUMITE 2 uut mäppi tulevad jaanuari lõpus ja UUS DLC tuleb veel lisaks veebruaris. _________________ EBV
Ahsoo...ma juba lootsin, et KÕIGILE tuli midagi uut... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Jäin kõrgema hinnaga elama. Järgmiseks korraks muidugi hea teada.
Huvitav, kas mängus sees ka fps counteri võimalus on? Või tulebki frapsfrukti kasutada?
nvidia geforce experience, saad fpsi vaadata, saad viimased minutid pidevalt taustal salvestada ja otse twitchi või yt streamida
ning isegi 4k ultras pelades ei anna see kõik jõudluses tunda
Battlefield 1 DLC Turning Tides teine pool NORTH SEA nüüd saadaval. Koos sellega tuli ka päris suur patch, mis teeb ringi gunplay. Tulevahetused on nüüd kiiremad ja vastaste maha saamiseks läheb vaja vähem kuule.
Proovides tundus gunplay nüüd rohkem BF4 moodi ja see on hea.
Siin ka trailer: https://www.youtube.com/watch?v=zYUU5PuSLRs _________________ EBV
Panin ka selle mängu üle tüki aja käima,viimati mängisin seda mingi kuu aega tagasi.division ja assasins creed võtab oma aja,siis proovisin neid uusi mappe.väga ei meeldinud ma ei tea krdi cämpereid täis aga noh kus neid ei oleks,teistel kaartidel samamoodi Tahtsin siis selle in the name of tsar mingit mode mängida,mitte ühegi mängumodega ei leidnud sellele dlc-le ühtegi mängu.... Kahju mulle nagu see lisaosa meeldis kõige rohkem mis baasmängule lisaks välja tulnud...ühesõnaga see mäng on nüüdseks ikka päris välja surnud..arvutist ma seda veel välja ei installi.eks vaatab mis viimane dlc toob kui see 100 aasta pärast tuleb... kahju see russian dlc oli kõige ägedam,aga ikka väga kurb et sellele ei leidndud ühtegi mängu.
Panin ka selle mängu üle tüki aja käima,viimati mängisin seda mingi kuu aega tagasi.division ja assasins creed võtab oma aja,siis proovisin neid uusi mappe.väga ei meeldinud ma ei tea krdi cämpereid täis aga noh kus neid ei oleks,teistel kaartidel samamoodi Tahtsin siis selle in the name of tsar mingit mode mängida,mitte ühegi mängumodega ei leidnud sellele dlc-le ühtegi mängu.... Kahju mulle nagu see lisaosa meeldis kõige rohkem mis baasmängule lisaks välja tulnud...ühesõnaga see mäng on nüüdseks ikka päris välja surnud..arvutist ma seda veel välja ei installi.eks vaatab mis viimane dlc toob kui see 100 aasta pärast tuleb... kahju see russian dlc oli kõige ägedam,aga ikka väga kurb et sellele ei leidndud ühtegi mängu.
Tee server filtrile restart. Sest me oleme siin küll päris tihti neid mäppe mänginud ja sellist päeva, et poleks leidnud neid in the name of tsar toimivaid servereid pole olnud.
Seega usun, et sul on selle server browseriga mingi jama ikkagi. _________________ EBV
Mis ime läbi ma meediku püssile saan granaadid peale. Nagu oli see võimalus aga nüüd ei leia:( Kas mingi arv kille teatud püssiga tegema? _________________ Battlelog: eesti38
Uued mapid päris head:) Mingi vaheldus ikkagi.
Assulti uued relvad on küll päris mööda, parem juba onanismiga tegeleda kui neid kasutada:) Snaipu uued Noh nii ja naa aga neid vist kasutama eriti ei hakka. Kohe teen meediku ja supporti omad ka lahti eks näis mis asjad need on.
Meediku factory relva sihik on päris naljakas ei saanud mina pihta kuida sellega sihtida:)) Teeb howell automatic sniperi ka lahti vaatab kas siis asi parem. _________________ Battlelog: eesti38
Ross mk III straight pull bolt action mulle täitsa meeldis ja "sweet spot" esines ka väga tihti (range mil tabamus kehasse on 1 hit kill).
Passchendaele map on üle prahi
Ross mk III straight pull bolt action mulle täitsa meeldis ja "sweet spot" esines ka väga tihti (range mil tabamus kehasse on 1 hit kill).
Passchendaele map on üle prahi
see siis normalis üks lask ja maba? _________________ Battlelog: eesti38
Normalis 1 hit jah. See on tegelikult enamikel snaipritel nii - fikseeritud vahemaast vahemaani on 1 hit kill, lihtsalt see distants ja vahemik ise on erinevad.. Suurim 1 hit kill range on Martini Henryl, seetõttu kasutan Martini Snaiprit ka ikka suht tihti. Vetterli-Vitali on ka suhteliselt suure 1 hit killzonega.
mul selline jama. Oskab keegi öelda miks mina ei saa granaate meediku püssile valida!?
On mõni tark siin?
Äkki pead need kuskilt lahti ostma enne Warbondide eest või mingi assignmenti tegema, et neid saada.
Mul on nad juba nii ammu olemas, et enam ei mäleta kust need tekkisid. _________________ EBV
Heavy Bomberi anti infantry kit on nüüd ikka räme tugevaks tehtud ülisuure alaga katab killzone ja infantryle teeb ikka meeletult suurt damaget. 9x multikillid ei ole haruldased nüüd heavy bomberiga, tegin Albion mapis mingi 70+ killi selle lennukiga.
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Ma mängin vaid base game map-e. Need uued ei paku üldse pinget. Osad on sellised lamedad snaipri campimis mapid. Suht BS.
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Ma mängin vaid base game map-e. Need uued ei paku üldse pinget. Osad on sellised lamedad snaipri campimis mapid. Suht BS.
Nujah....kõik mapid on snaipri campimis mapid kui nii võtta,mängitakse seal base game peal ka snaipritega ,pole keegi seda takistanud... Miks sa neid snaipreid nii hirmasasti kardad ? snaipritele külje pealt ligi hiilides on neid kerge maha võtta. Endale meeldib ka snapiriga mängida suht tihti. Kõige parem tunne on kui vastane kaugelt maha võtta headshotiga
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Ma mängin vaid base game map-e. Need uued ei paku üldse pinget. Osad on sellised lamedad snaipri campimis mapid. Suht BS.
Nujah....kõik mapid on snaipri campimis mapid kui nii võtta,mängitakse seal base game peal ka snaipritega ,pole keegi seda takistanud... Miks sa neid snaipreid nii hirmasasti kardad ? snaipritele külje pealt ligi hiilides on neid kerge maha võtta. Endale meeldib ka snapiriga mängida suht tihti. Kõige parem tunne on kui vastane kaugelt maha võtta headshotiga
No see on kah boring kui suurem osa vastastest on snaiprid. Ja kui nad veel head kah on siis ei pääsegi neile eriti lähedale.
Fixed an issue where players were experiencing a momentary dip in performance whenever earning points in a match.
Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Factory was missing sights.
Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Defensive was missing the optical sight
Ma arvan et nad oleks võinud sellest alustada, see on nede tugev külg.
Traavlitega ringi ajamine tüütas mind kiirelt ära ja mängu pace oli way to slow.
Maitse asi, mu arust on BF1 ikka väga hästi teostatud. WW2 niigi suht ära nämmutatud, modern warfarest rääkimata. Oli suht hea vaheldus lasersihikutest teha throwback poltlukkude ja ironsightide peale.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.