Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 09.01.2018 00:42:42 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Pole mitu kuud mänginud ning paus tuli just lagi tõttu kuid kahjuks pole midagi muutunud.


Teate ma sain oma mängu taas korralikult tööle ja ka menüüdes enam ei ole lagi.
Uuendasin driverid aga sellest tundus, et polnud kasu.

Kasu oli hoopis sellest kui resettisin mängust seest graafika seaded. Tegin mängule restarti ja panin vanad seaded taas tagasi.
Tundub jabur aga see töötas. Nüüd on menüüs taas 150-200 FPS ja enam pole 40 peale kukkunud. Menüüd liiguvad kenasti kiiresti ka nüüd. Proovige järgi, kel sama jama on.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:09:23 vasta tsitaadiga

Proovin
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 09.01.2018 19:52:01 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Proovin


No kas oli kasu? Said korda või ei?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 01:20:41 vasta tsitaadiga

päris palju mängijaid
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 09:52:08 vasta tsitaadiga

last kirjutas:
päris palju mängijaid


Ma sain mingi aeag kutse Incursions (tundub miske 5vs5 teema olevat) alphasse. Eile siis hüppasin korra sisse - 2 serverit (max players 10). Üks oli täis teineses kaks tegelast sees. Ülipopp thumbs_up.gif

Oli ikka vaja alguses mitte lubada custom mängijate servereid.. lasti kaheraudsega mõlemad jalad endal läbi ja mäng kaotas populaarsust ülikiirelt.
E: praegu näen keskmiselt otsides 1-3 aktiivset serverit (64 player, Euro tsoon) Adrianne forest kaardiga (minu lemmik kuna ainult jalamehed). icon_neutral.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 13.01.2018 01:46:43 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
last kirjutas:
päris palju mängijaid


Ma sain mingi aeag kutse Incursions (tundub miske 5vs5 teema olevat) alphasse. Eile siis hüppasin korra sisse - 2 serverit (max players 10). Üks oli täis teineses kaks tegelast sees. Ülipopp thumbs_up.gif

Oli ikka vaja alguses mitte lubada custom mängijate servereid.. lasti kaheraudsega mõlemad jalad endal läbi ja mäng kaotas populaarsust ülikiirelt.
E: praegu näen keskmiselt otsides 1-3 aktiivset serverit (64 player, Euro tsoon) Adrianne forest kaardiga (minu lemmik kuna ainult jalamehed). icon_neutral.gif


Viimastel päevadel on olnud PC peal umbes 30000 mängijat. Seda on rohkem kui pool aastat tagasi. Seega minu arust mängijaid ikka jagub.
Iseasi on see, et mappe on juba päris palju ja võib juhtuda küll, et parajasti ei juhtu lemmikmappi leidma. Samas Infantry only mappe on ju rohkem kui ainult see Forest.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 11:10:23 vasta tsitaadiga

Eks mängijate tõusule aitas kaasa ka Origini sale, kus sai premiumi 15 euroga. Ise võtsin ka ligi ja vaikselt mängin jälle.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2018 12:44:21 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Maxstpau kirjutas:
Proovin


No kas oli kasu? Said korda või ei?


Reset aitas. Kahjuks toiteplokk läks läbi ja mängida ikka pole saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 16.01.2018 19:01:45 vasta tsitaadiga

Uus mäp nüüd kõigile saadaval. DICE lisab tasapisi DLC mäppe vanilla mängule. Lisaks saavad kõik DLC mäppe tasuta proovida 6 päeva.
_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 19.01.2018 14:20:20 vasta tsitaadiga

Kaido tänud info eest , aga kahjuks sind pole enam püssi taga näha olnud icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 20.01.2018 00:22:33 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Kaido tänud info eest , aga kahjuks sind pole enam püssi taga näha olnud icon_razz.gif beer_yum.gif


Halloo... iga päev olen mänginud aga sind pole ju. Tänagi meid siin 5 tk koos teamspeakis jne.
Roni kohale.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 00:45:48 vasta tsitaadiga

Hmm...ma küll ühtegi uut mäppi ei täheldanud... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 20.01.2018 01:35:01 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Hmm...ma küll ühtegi uut mäppi ei täheldanud... icon_rolleyes.gif


Uus mäp oli neile kellel pole PREMIUMIT. Nemad said prantslaste öömapi, mis kunagi varem PREMIUMITEle tuli.
PREMIUMITE 2 uut mäppi tulevad jaanuari lõpus ja UUS DLC tuleb veel lisaks veebruaris.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 01:58:41 vasta tsitaadiga

Ahsoo...ma juba lootsin, et KÕIGILE tuli midagi uut... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 22.01.2018 09:30:47 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
niijana kirjutas:
Kaido tänud info eest , aga kahjuks sind pole enam püssi taga näha olnud icon_razz.gif beer_yum.gif


Halloo... iga päev olen mänginud aga sind pole ju. Tänagi meid siin 5 tk koos teamspeakis jne.
Roni kohale.


Eile olin aga sind ei olnud .. Targemad mehed rääkisid, et oled püssi nurka visanud .. -mõjuvatel põhjustel beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 18:54:46 vasta tsitaadiga

Premium pass taas 15€ thumbs_up.gif - https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.01.2018 20:03:14 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
Premium pass taas 15€ thumbs_up.gif - https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass
mine proovi veel korea vpn'i, saad selle poole hinnaga
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 16:00:36 vasta tsitaadiga

Jäin kõrgema hinnaga elama. Järgmiseks korraks muidugi hea teada. thumbs_up.gif

Huvitav, kas mängus sees ka fps counteri võimalus on? Või tulebki frapsfrukti kasutada?

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 16:51:24 vasta tsitaadiga

Ava konsool ~ ja kirjuta perfoverlay.drawfps 1
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2018 22:36:29 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
Jäin kõrgema hinnaga elama. Järgmiseks korraks muidugi hea teada. thumbs_up.gif

Huvitav, kas mängus sees ka fps counteri võimalus on? Või tulebki frapsfrukti kasutada?
nvidia geforce experience, saad fpsi vaadata, saad viimased minutid pidevalt taustal salvestada ja otse twitchi või yt streamida
ning isegi 4k ultras pelades ei anna see kõik jõudluses tunda icon_idea.gif

lisaks muidugi rivatuner

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 30.01.2018 15:01:53 vasta tsitaadiga

Battlefield 1 DLC Turning Tides teine pool NORTH SEA nüüd saadaval. Koos sellega tuli ka päris suur patch, mis teeb ringi gunplay. Tulevahetused on nüüd kiiremad ja vastaste maha saamiseks läheb vaja vähem kuule.
Proovides tundus gunplay nüüd rohkem BF4 moodi ja see on hea.
Siin ka trailer: https://www.youtube.com/watch?v=zYUU5PuSLRs

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.02.2018 17:25:28 vasta tsitaadiga

Panin ka selle mängu üle tüki aja käima,viimati mängisin seda mingi kuu aega tagasi.division ja assasins creed võtab oma aja,siis proovisin neid uusi mappe.väga ei meeldinud thumbs_down.gif ma ei tea krdi cämpereid täis aga noh kus neid ei oleks,teistel kaartidel samamoodi icon_confused.gif Tahtsin siis selle in the name of tsar mingit mode mängida,mitte ühegi mängumodega ei leidnud sellele dlc-le ühtegi mängu.... Kahju icon_sad.gif mulle nagu see lisaosa meeldis kõige rohkem mis baasmängule lisaks välja tulnud...ühesõnaga see mäng on nüüdseks ikka päris välja surnud..arvutist ma seda veel välja ei installi.eks vaatab mis viimane dlc toob kui see 100 aasta pärast tuleb... kahju see russian dlc oli kõige ägedam,aga ikka väga kurb et sellele ei leidndud ühtegi mängu.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 01.02.2018 17:31:04 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Panin ka selle mängu üle tüki aja käima,viimati mängisin seda mingi kuu aega tagasi.division ja assasins creed võtab oma aja,siis proovisin neid uusi mappe.väga ei meeldinud thumbs_down.gif ma ei tea krdi cämpereid täis aga noh kus neid ei oleks,teistel kaartidel samamoodi icon_confused.gif Tahtsin siis selle in the name of tsar mingit mode mängida,mitte ühegi mängumodega ei leidnud sellele dlc-le ühtegi mängu.... Kahju icon_sad.gif mulle nagu see lisaosa meeldis kõige rohkem mis baasmängule lisaks välja tulnud...ühesõnaga see mäng on nüüdseks ikka päris välja surnud..arvutist ma seda veel välja ei installi.eks vaatab mis viimane dlc toob kui see 100 aasta pärast tuleb... kahju see russian dlc oli kõige ägedam,aga ikka väga kurb et sellele ei leidndud ühtegi mängu.


Tee server filtrile restart. Sest me oleme siin küll päris tihti neid mäppe mänginud ja sellist päeva, et poleks leidnud neid in the name of tsar toimivaid servereid pole olnud.
Seega usun, et sul on selle server browseriga mingi jama ikkagi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.02.2018 19:04:50 vasta tsitaadiga

kaido163, selge. Tänud thumbs_up.gif teen proovi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 13.02.2018 12:28:51 vasta tsitaadiga

Mis ime läbi ma meediku püssile saan granaadid peale. Nagu oli see võimalus aga nüüd ei leia:( Kas mingi arv kille teatud püssiga tegema?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 13:00:13 vasta tsitaadiga

Pead valima gadgetina
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 13.02.2018 13:35:54 vasta tsitaadiga

mul selline jama. Oskab keegi öelda miks mina ei saa granaate püssile valida!?
Manus


_________________
Battlelog: eesti38


viimati muutis aim17 21.02.2018 13:25:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 13:25:14 vasta tsitaadiga

Apocalypse's Update is now live thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.02.2018 12:05:43 vasta tsitaadiga

Uued mapid päris head:) Mingi vaheldus ikkagi.
Assulti uued relvad on küll päris mööda, parem juba onanismiga tegeleda kui neid kasutada:) Snaipu uued Noh nii ja naa aga neid vist kasutama eriti ei hakka. Kohe teen meediku ja supporti omad ka lahti eks näis mis asjad need on.
Meediku factory relva sihik on päris naljakas ei saanud mina pihta kuida sellega sihtida:)) Teeb howell automatic sniperi ka lahti vaatab kas siis asi parem.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 12:38:32 vasta tsitaadiga

Ross mk III straight pull bolt action mulle täitsa meeldis ja "sweet spot" esines ka väga tihti (range mil tabamus kehasse on 1 hit kill).
Passchendaele map on üle prahi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.02.2018 12:44:10 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ross mk III straight pull bolt action mulle täitsa meeldis ja "sweet spot" esines ka väga tihti (range mil tabamus kehasse on 1 hit kill).
Passchendaele map on üle prahi


see siis normalis üks lask ja maba?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 12:54:42 vasta tsitaadiga

Normalis 1 hit jah. See on tegelikult enamikel snaipritel nii - fikseeritud vahemaast vahemaani on 1 hit kill, lihtsalt see distants ja vahemik ise on erinevad.. Suurim 1 hit kill range on Martini Henryl, seetõttu kasutan Martini Snaiprit ka ikka suht tihti. Vetterli-Vitali on ka suhteliselt suure 1 hit killzonega.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.02.2018 13:27:14 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
mul selline jama. Oskab keegi öelda miks mina ei saa granaate meediku püssile valida!?



On mõni tark siin?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.02.2018 13:55:20 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
aim17 kirjutas:
mul selline jama. Oskab keegi öelda miks mina ei saa granaate meediku püssile valida!?



On mõni tark siin?


Äkki pead need kuskilt lahti ostma enne Warbondide eest või mingi assignmenti tegema, et neid saada.
Mul on nad juba nii ammu olemas, et enam ei mäleta kust need tekkisid.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 19:12:43 vasta tsitaadiga

Kas need kohe alguses ei olnud olemas? Ma arvan, et tegu on mingi bugiga
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.02.2018 21:01:27 vasta tsitaadiga

Hellriegel deffensive on see optiline sihik ära võetud ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 22:22:39 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Hellriegel deffensive on see optiline sihik ära võetud ?


Jah

Sain ka M1917 Enfield rifle unlocked - iron sight natuke tobe on, aga muidu täitsa mõnus
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.02.2018 23:41:19 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Gap kirjutas:
Hellriegel deffensive on see optiline sihik ära võetud ?


Jah




Huvitav miks siis ? äkki võtaks padrunisalve ka ära ja jätaks ühe kuuli rauda ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 08:29:15 vasta tsitaadiga

See on bug, visuaalselt optic sight puudu aga peaks siiski olema.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 22.02.2018 09:07:05 vasta tsitaadiga

raymk5 kirjutas:
Kas need kohe alguses ei olnud olemas? Ma arvan, et tegu on mingi bugiga


Sul oli õigus tegu oli bugiga. Repair ja asjad olemas. Tänud!

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2018 19:00:36 vasta tsitaadiga

Heavy Bomberi anti infantry kit on nüüd ikka räme tugevaks tehtud icon_biggrin.gif ülisuure alaga katab killzone ja infantryle teeb ikka meeletult suurt damaget. 9x multikillid ei ole haruldased nüüd heavy bomberiga, tegin Albion mapis mingi 70+ killi selle lennukiga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.02.2018 00:52:35 vasta tsitaadiga

Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2018 04:16:17 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Ma mängin vaid base game map-e. Need uued ei paku üldse pinget. Osad on sellised lamedad snaipri campimis mapid. Suht BS. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.02.2018 13:48:14 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Gap kirjutas:
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Ma mängin vaid base game map-e. Need uued ei paku üldse pinget. Osad on sellised lamedad snaipri campimis mapid. Suht BS. icon_biggrin.gif



Nujah....kõik mapid on snaipri campimis mapid kui nii võtta,mängitakse seal base game peal ka snaipritega ,pole keegi seda takistanud... Miks sa neid snaipreid nii hirmasasti kardad ? snaipritele külje pealt ligi hiilides on neid kerge maha võtta. Endale meeldib ka snapiriga mängida suht tihti. Kõige parem tunne on kui vastane kaugelt maha võtta headshotiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2018 16:14:11 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Gap kirjutas:
Need uued apocalypse dlc mapid on väga ägedad,paremad kui eelmise dlc-ga välja tulnud... kahju ainult et need 2 peavad lennuki mapid olema.... ennast nagu need eriti ei vaimusta,ega see lennukiga tiirlemine ei huvita. Ise ka nüüd paar õhtut neid pelanud üle tüki aja.
Ma mängin vaid base game map-e. Need uued ei paku üldse pinget. Osad on sellised lamedad snaipri campimis mapid. Suht BS. icon_biggrin.gif



Nujah....kõik mapid on snaipri campimis mapid kui nii võtta,mängitakse seal base game peal ka snaipritega ,pole keegi seda takistanud... Miks sa neid snaipreid nii hirmasasti kardad ? snaipritele külje pealt ligi hiilides on neid kerge maha võtta. Endale meeldib ka snapiriga mängida suht tihti. Kõige parem tunne on kui vastane kaugelt maha võtta headshotiga icon_biggrin.gif
No see on kah boring kui suurem osa vastastest on snaiprid. Ja kui nad veel head kah on siis ei pääsegi neile eriti lähedale. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 19:32:49 vasta tsitaadiga

Emergency patch väljas:

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/137542/battlefield-1-emergency-update-notes-02262018

tsitaat:
Fixed an issue where players were experiencing a momentary dip in performance whenever earning points in a match.
Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Factory was missing sights.
Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Defensive was missing the optical sight
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 11:43:42 vasta tsitaadiga

https://venturebeat.com/2018/03/01/new-battlefield-2-follows-call-of-duty-back-to-world-war-ii-this-year/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 15:32:59 vasta tsitaadiga

Ma arvan et nad oleks võinud sellest alustada, see on nede tugev külg.
Traavlitega ringi ajamine tüütas mind kiirelt ära ja mängu pace oli way to slow.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 15:46:46 vasta tsitaadiga

loodab, BF1 on ikka korralik trash bf4 korval .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 15:55:47 vasta tsitaadiga

Maitse asi, mu arust on BF1 ikka väga hästi teostatud. WW2 niigi suht ära nämmutatud, modern warfarest rääkimata. Oli suht hea vaheldus lasersihikutest teha throwback poltlukkude ja ironsightide peale.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.