Mul ka kiirem aga...mailile tuli kokkuvõte:
Kuutasud kokku*: 39.07 €
* Soodusperioodi lõppemisel rakendub hinnakirjajärgne kuutasu 50.06 €.
Kirjutasin kirja:
Tere,
Millal soodusperiood lõpeb?
Parimat
Vastuseks sain:
Põhipaketile rakendub telepaketi uuendamisel -100% soodustus 31 päeva ehk lõppeb 01.03.2018.
Targemaks ma ei saanud =(
Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.
Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.
Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.
Kas see siis tähendab, et näiteks 2x kiirus sama hinnaga jääb ka kehtima peale Telia1 kampaania lõppu, mis peaks juhtuma märtsi lõpus(tingimustes nii kirjas vähemalt.)?
Ma sain aru, et peale märtsi lõppu läheb kas hind kallimaks või tuleb vana kiirus tagasi.
KillFrenzy, teenus!, mitte kiirus ega maht.
Kamma, Märtsi lõpuni saab selle pakkumisega liituda, kehtima jääb see seni kuni sul eelmainitud kolm teenust olemas.
Loomulikult jätan lahti ka versiooni, et kunagi võib Telia selle paketi taas ette teatamisega ära muuta, olgu siis Telia 2 või 3.
Sai ka üritatud selle Telia1 liituda, kahjuks teist päeva mingit tagasisidet laekunud ei ole. Tänu pakkumisele lihtsalt ülekoormatud?
Täiesti võimalik, pakkumist saab aktsepteerida läbi teenindaja kes kontrollib, teenuste õigsust ning selgitab kliendile tingimusi. PS. mulle, võib-olla saan abiks olla.
Mul ka kiirem aga...mailile tuli kokkuvõte:
Kuutasud kokku*: 39.07 €
* Soodusperioodi lõppemisel rakendub hinnakirjajärgne kuutasu 50.06 €.
Kirjutasin kirja:
Tere,
Millal soodusperiood lõpeb?
Parimat
Vastuseks sain:
Põhipaketile rakendub telepaketi uuendamisel -100% soodustus 31 päeva ehk lõppeb 01.03.2018.
Targemaks ma ei saanud =(
Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.
Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.
Ei liikunud mingilt lahenduselt. TV kohta ütlesin, et seda ma üldse ei vaata ja seda pole vaja torkida.
Mis siis nüüd saab, 1. märtsist ongi 39,07 asemel 50,06 arve?
Mul ka kiirem aga...mailile tuli kokkuvõte:
Kuutasud kokku*: 39.07 €
* Soodusperioodi lõppemisel rakendub hinnakirjajärgne kuutasu 50.06 €.
Kirjutasin kirja:
Tere,
Millal soodusperiood lõpeb?
Parimat
Vastuseks sain:
Põhipaketile rakendub telepaketi uuendamisel -100% soodustus 31 päeva ehk lõppeb 01.03.2018.
Targemaks ma ei saanud =(
Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.
Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.
Ei liikunud mingilt lahenduselt. TV kohta ütlesin, et seda ma üldse ei vaata ja seda pole vaja torkida.
Mis siis nüüd saab, 1. märtsist ongi 39,07 asemel 50,06 arve?
Mis teenused sul tellitud iseteeninduses on? Ma arvan, et see peaks aimu andma kas on või pole.
Samas kui on mitu mobiili peres, põhiteenused + mõned lisad on 50€ suhteliselt kerge arve.
Ok. Kui nüüd tööandja kavatseb üks hetk interneti mul telefonis kinni keerata, kas siis pannakse vana kiirus ja vanad kanalid tagasi või keevitatakse kohe kirves arve ja kiirused ja kanalid jäävad? Viimase puhul siis 100 asemel pakutavat 200 hinnakirjas üldse pole muidu.
No mul on umbes sama, aga kui nüüd lastekas, põhi ja lisapakett juurde liita, siis 64,50€ kokku ei saa
Tundub, et siin arvestatakse kogusoodustust (Telia1 liitumine+1 kuu tasuta kanalid)
Indrekp ehk kommentaarib _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
salatoimik, mis siin küsida, kanalitelist oli hall peale uuendust....lappasin kõik tasuta kanalid listi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ok. Kui nüüd tööandja kavatseb üks hetk interneti mul telefonis kinni keerata, kas siis pannakse vana kiirus ja vanad kanalid tagasi või keevitatakse kohe kirves arve ja kiirused ja kanalid jäävad? Viimase puhul siis 100 asemel pakutavat 200 hinnakirjas üldse pole muidu.
Isegi tööandja paketis on teenus isikustatud inimese nimel. Sa pead enne teadma kui keegi SINU teenuse kinni paneb.
Internet keeratakse automaatselt tagasi aeglasemaks, spordi ja muusikakanalid pead ise lõpetama.
mul läheb endal juba telefonis nende tingimuste tsiteerimine keeruliseks seega peaks igaüks veelkord need üle vaatama ja numbrid kokku lööma, mul pisike klaver ja ekraan nutikas.
salatoimik, mis siin küsida, kanalitelist oli hall peale uuendust....lappasin kõik tasuta kanalid listi
Viska siis TELEKAFE - 0.50 € välja.
Saad summa klappima.
No seda ma kirjutasingi, et see summa on kogusoodustus (tasuta hd kanalid ei kao kusagile)
Aga ok, see neti teema ja 33€ on mõistlik hind 500/500 ühenduse puhul _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mul ka kiirem aga...mailile tuli kokkuvõte:
Kuutasud kokku*: 39.07 €
* Soodusperioodi lõppemisel rakendub hinnakirjajärgne kuutasu 50.06 €.
Kirjutasin kirja:
Tere,
Millal soodusperiood lõpeb?
Parimat
Vastuseks sain:
Põhipaketile rakendub telepaketi uuendamisel -100% soodustus 31 päeva ehk lõppeb 01.03.2018.
Targemaks ma ei saanud =(
Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.
Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.
Ei liikunud mingilt lahenduselt. TV kohta ütlesin, et seda ma üldse ei vaata ja seda pole vaja torkida.
Mis siis nüüd saab, 1. märtsist ongi 39,07 asemel 50,06 arve?
Mis teenused sul tellitud iseteeninduses on? Ma arvan, et see peaks aimu andma kas on või pole.
Samas kui on mitu mobiili peres, põhiteenused + mõned lisad on 50€ suhteliselt kerge arve.
hetkel selline pilt:
Internet 500/500 33€ kuu
Püsiv IP-aadress 6,07€ kuu
Põhipakett prooviperioodil 0€ kuu, tavahind 6€ kuu
Nagu öeldud siis TV absoluutselt ei huvita ja seda sai ka telefonikõnes mainitud, et televiisor pole vähemalt 4 aastat elektrit näinud.
50€ ei ole üle mõistuse aga kui mingi kampaania raames selliselt lajatatakse siis ajab sita keema küll. Seda enam, et kampaaniatingimustes ei ole selgelt välja öeldud, et soodusperiood on ajaline.
EDIT: Kuna juba sitt keemas siis 300/300 *2 on 600/600
Mitte 500/500 nagu hetkel anti.
Mitte et mind otseselt puudutaks, aga mõistan pahameelt. Ma julgeks arvata, et kui keegi kaebab kuskile, siis kästakse Telial see reklaam ära korjata/muuta, sest see ei ole ilmselt seaduslik. Ma olen üsna veendunud, et ei saa suurelt lubada 2x kiiremat ja anda seda mis endale meeldib. Tehniline võimekus on üks asi ja sellest ma saan aru, aga 300 > 500 ja 500 > 500 ei ole kuskilt otsast 2x kiirem, kuigi tehniliselt oleks võimalik ja selles osas see reklaam petab. Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.
Tundus endalegi huvitav pakkumine, aga arvutades jõudsin kiiresti selleni, et minul ei tule sellest kuidagi kasu. Mul on 5 numbrit ja kui ma need Tele2'st Teliasse viiksin, siis maksaksin sama asja eest rohkem kui 3x rohkem.
Aga vii vaid 1 number teliasse _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mulle tegi Tele2 aasta alguses pere mobiilinumbritele hea pakkumise, enne numbriliikumist kontras Telia veel paremaga + aastaks koduinternet poole hinnaga.
Huvitav, et 100/100 kiirusest tehti 200/200 mitte järgmine "aste" 300/300...
Aga muidugi keegi ei maininud poole sõnagagi, et nüüd üle 100/100 kiiruse on uut ruuterit ka vaja (Thomson 789vn ei toetagi üle 100 ühendust). _________________ Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.
Tundub ikka täielik scam või vähemasti clickbait! Esmane mulje oli küll, et ohoh - nüüd 500/500 pealt saab mõnusa upgrade'i 1G peale. Aga ei, kiirus ei muutu, hind muutub 42 -> 33, aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€). Ehk siis tegelikult see super-druper-awesome-lojaalsusprogramm millele tuleb pakkumine küsida annab 2€ hinnasoodustuse? YaY! Kuhu jäi 2x kiirem lubadus?
viimati muutis exile 01.02.2018 18:16:08, muudetud 1 kord
aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€)
Miks? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
ennem oli 300/300 ühendus, aga vana nuti. Polnud hd kanaleid. Uuendasin nüüd uue nuti peale ja siis telia 1 peale. mingu nad pekki kui HD kanalid ära võtavad
Otseselt pole seda 500 vaja. Võin ka 300 peale kolida tagasi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui tingimusi lugeda siis justkui see HD kanalite ära jätmine mõjutab 50 -> 100 peale liikujaid ja 500 -> 500 peale upgrade'ijaid rofl..
Downgrade 300 peale.. siis Telia 1, siis saab äkki HD kanalid alles jätta koos 500 kiirusega
viimati muutis exile 01.02.2018 18:56:10, muudetud 1 kord
Eks kuu lõpus ole näha või märtsi alguses _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata.
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata
Huvitav, mis ajast kusagil foorumis aruteludes toodud väited on ülemad Telia kodulehel toodud tingimustest?
Siis peaks siin veel üht-teist soovima ja seejärel ettevõtja(te)lt seda tõsimeeli ka nõudma _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata
Huvitav, mis ajast kusagil foorumis aruteludes toodud väited on ülemad Telia kodulehel toodud tingimustest?
Siis peaks siin veel üht-teist soovima ja seejärel ettevõtja(te)lt seda tõsimeeli ka nõudma
Ei olegi, seda enam, et ma pole Telia asjadega ametlikult kursis, küll aga on Telia klient saanud Teliast info, et tingimusi muudeti kohe peale seda kui need välja pandi.
kuna ennem kehtis 500 kliendile reegel tasuta hd ja tasuta ruuteri üür, siis otsustati ka sama kampaania raames seda jätkata.
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata.
keegi ei keela võtta seda, mis paremini mekib.
Telia kodulehel vestluses just teenindaja ütles, et need soodustused ei säili.
Zuumbox, mis seal valesti on, peale möödunud kuupäeva. Nagu ma alt sealt infot loen, siis on tegemist lisatöödega ning samahästi võiks sinna panna ka 2020. Ehk siis lükatakse kuu paari kaupa edasi tähtaega kuni valmis, keegi ei oota arvuti taga õiget päeva kuupäeva muutmiseks, kui selgub mingi hetk, et nihkub kaugemale, muudetakse ka kuupäev.
Või millega sa täpsemalt rahul pole, et midagi paremaks tehakse?
Olen ise ka mõelnud,et liiga detailset kirjeldust kliendile pole mõtet edastada, võiks lihtsalt teada anda kui kunagi valmis on.
Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.
Tundub ikka täielik scam või vähemasti clickbait! Esmane mulje oli küll, et ohoh - nüüd 500/500 pealt saab mõnusa upgrade'i 1G peale. Aga ei, kiirus ei muutu, hind muutub 42 -> 33, aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€). Ehk siis tegelikult see super-druper-awesome-lojaalsusprogramm millele tuleb pakkumine küsida annab 2€ hinnasoodustuse? YaY! Kuhu jäi 2x kiirem lubadus?
Ma oleks õnnelik kui ma oma 60/10 ühendusegi saaks poole kiiremaks... Eks näis, ilmselt võtab mingihetk Telia vase siit vanalinnast välja ja siis jääbki mingi võrguoperaatori 4G ainsana alles vist... _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
indrekp, see lisatööde jutt ilmus sinna peale esimest edasilükkamist... ehk siis juba septembri alguses
Ja pärast seda on veel 2 korda aega edasi lükatud. _________________ Честных психов можно не лечить...
d3t, vdsli küll maha ei võeta. (striimin 60Mbit/s kolmes ekraanis hd ja 4k videot, hetkel ise puudust ei tunne)
Raiku, nagu Toots ütles, "küll ta ükskord ikka tuleb"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.