Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 15:16:08 vasta tsitaadiga

sarvik, Teleka ekraanilt saab kiiremini ehk. Seaded või Teenused siis.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 26.01.2018 15:23:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
sarvik, Teleka ekraanilt saab kiiremini ehk. Seaded või Teenused siis.


ei ole telekat:(
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 15:33:39 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
sarvik, Teleka ekraanilt saab kiiremini ehk. Seaded või Teenused siis.


ei ole telekat:(


Telia.ee
Minu teenused > Kodused teenused alt "Vaatan" -> Haldan teenust -> Koduinternet -> Muuda teenust -> Pordid: Avatud -> Kinnita muudatused.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 26.01.2018 15:44:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul seda ei tule, halda teenust all laseb ainult pakette valida...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 15:49:41 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Huvitav, mul seda ei tule, halda teenust all laseb ainult pakette valida...


Hiirega oma interneti paketi peale liigud, tuleb see Muuda teenust nupp nähtavaks.

Telia suurepärane User Experience...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 26.01.2018 16:14:20 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
sarvik kirjutas:
Huvitav, mul seda ei tule, halda teenust all laseb ainult pakette valida...


Hiirega oma interneti paketi peale liigud, tuleb see Muuda teenust nupp nähtavaks.

Telia suurepärane User Experience...


Tänud! Sain tehtud, lisaks oli vaja veel kolmanda osapoole küpsiseid maitsta...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 16:40:40 vasta tsitaadiga

Mul siis täna aktiveerus Telia 1 pakkumine thumbs_up.gif

Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 19:16:32 vasta tsitaadiga

Mul ka kiirem aga...mailile tuli kokkuvõte:
Kuutasud kokku*: 39.07 €
* Soodusperioodi lõppemisel rakendub hinnakirjajärgne kuutasu 50.06 €.

Kirjutasin kirja:
Tere,
Millal soodusperiood lõpeb?
Parimat

Vastuseks sain:
Põhipaketile rakendub telepaketi uuendamisel -100% soodustus 31 päeva ehk lõppeb 01.03.2018.

Targemaks ma ei saanud =(
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 19:49:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.

Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 19:57:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
täpselt sama mobiiliteenus


Täpselt sama tähendab mida, kui muuta näiteks mahtu, siis lüüakse kohe cancel telia1 pakkumisele?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 19:58:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.


Kas see siis tähendab, et näiteks 2x kiirus sama hinnaga jääb ka kehtima peale Telia1 kampaania lõppu, mis peaks juhtuma märtsi lõpus(tingimustes nii kirjas vähemalt.)?

Ma sain aru, et peale märtsi lõppu läheb kas hind kallimaks või tuleb vana kiirus tagasi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:03:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, teenus!, mitte kiirus ega maht.
Kamma, Märtsi lõpuni saab selle pakkumisega liituda, kehtima jääb see seni kuni sul eelmainitud kolm teenust olemas.
Loomulikult jätan lahti ka versiooni, et kunagi võib Telia selle paketi taas ette teatamisega ära muuta, olgu siis Telia 2 või 3.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:18:40 vasta tsitaadiga

Sai ka üritatud selle Telia1 liituda, kahjuks teist päeva mingit tagasisidet laekunud ei ole. Tänu pakkumisele lihtsalt ülekoormatud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:32:52 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Sai ka üritatud selle Telia1 liituda, kahjuks teist päeva mingit tagasisidet laekunud ei ole. Tänu pakkumisele lihtsalt ülekoormatud? icon_smile.gif

Täiesti võimalik, pakkumist saab aktsepteerida läbi teenindaja kes kontrollib, teenuste õigsust ning selgitab kliendile tingimusi. PS. mulle, võib-olla saan abiks olla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:36:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.

Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.

Ei liikunud mingilt lahenduselt. TV kohta ütlesin, et seda ma üldse ei vaata ja seda pole vaja torkida.
Mis siis nüüd saab, 1. märtsist ongi 39,07 asemel 50,06 arve?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:39:35 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.

Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.

Ei liikunud mingilt lahenduselt. TV kohta ütlesin, et seda ma üldse ei vaata ja seda pole vaja torkida.
Mis siis nüüd saab, 1. märtsist ongi 39,07 asemel 50,06 arve?


Mis teenused sul tellitud iseteeninduses on? Ma arvan, et see peaks aimu andma kas on või pole.
Samas kui on mitu mobiili peres, põhiteenused + mõned lisad on 50€ suhteliselt kerge arve.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:39:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
KillFrenzy, teenus!, mitte kiirus ega maht.


Ok. Kui nüüd tööandja kavatseb üks hetk interneti mul telefonis kinni keerata, kas siis pannakse vana kiirus ja vanad kanalid tagasi või keevitatakse kohe kirves arve ja kiirused ja kanalid jäävad? Viimase puhul siis 100 asemel pakutavat 200 hinnakirjas üldse pole muidu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 20:41:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kinnitame Teie eKodu tellimuse, milles sisaldub:

Internet
Kiirus: 500Mbps/500Mbps - 33.00 €

TV
Põhipakett - 6.00 € (soodustus: Proovipakkumise soodustus põhipaketile)
Noppekanalid: ORSENT - 0.00 € TVN - 0.00 € LIFE TV - 0.00 € TV7 - 0.00 € TBN BALTIA - 0.00 € Entusiast TV - 0.00 € EURONEWS RUS - 0.00 € RTR PLANETA - 0.00 € TELEKAFE - 0.50 € NTV MIR - 0.00 € DOM KINO - 0.00 € TNT Comedy - 0.00 €
Teemapaketid: Viasati spordikanalid - 7.00 € Muusikakanalid - 0.00 € HD kanalid - 7.00 € (soodustus: HD kanalid tasuta) Lastepakett - 3.00 € (soodustus: Lastepakett 1 kuu -100%) Spordikanalid - 0.00 € Lisakanalid - 8.00 € (soodustus: Lisakanalid 1 kuu -100%)



Kuutasud kokku*: 40.50 €
* Soodusperioodi lõppemisel rakendub hinnakirjajärgne kuutasu 64.50 €.


No mul on umbes sama, aga kui nüüd lastekas, põhi ja lisapakett juurde liita, siis 64,50€ kokku ei saa
Tundub, et siin arvestatakse kogusoodustust (Telia1 liitumine+1 kuu tasuta kanalid)

Indrekp ehk kommentaarib

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 21:22:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
[
Internet
Kiirus: 500Mbps/500Mbps - 33.00 €

TV
Põhipakett - 6.00 € (soodustus: Proovipakkumise soodustus põhipaketile)
Noppekanalid: ORSENT - 0.00 € TVN - 0.00 € LIFE TV - 0.00 € TV7 - 0.00 € TBN BALTIA - 0.00 € Entusiast TV - 0.00 € EURONEWS RUS - 0.00 € RTR PLANETA - 0.00 € TELEKAFE - 0.50 € NTV MIR - 0.00 € DOM KINO - 0.00 € TNT Comedy - 0.00 €
Ei hakka vist küsimagi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 21:32:53 vasta tsitaadiga

salatoimik, mis siin küsida, kanalitelist oli hall peale uuendust....lappasin kõik tasuta kanalid listi icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 21:41:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrekp kirjutas:
KillFrenzy, teenus!, mitte kiirus ega maht.


Ok. Kui nüüd tööandja kavatseb üks hetk interneti mul telefonis kinni keerata, kas siis pannakse vana kiirus ja vanad kanalid tagasi või keevitatakse kohe kirves arve ja kiirused ja kanalid jäävad? Viimase puhul siis 100 asemel pakutavat 200 hinnakirjas üldse pole muidu.


Isegi tööandja paketis on teenus isikustatud inimese nimel. Sa pead enne teadma kui keegi SINU teenuse kinni paneb.
Internet keeratakse automaatselt tagasi aeglasemaks, spordi ja muusikakanalid pead ise lõpetama.

mul läheb endal juba telefonis nende tingimuste tsiteerimine keeruliseks seega peaks igaüks veelkord need üle vaatama ja numbrid kokku lööma, mul pisike klaver ja ekraan nutikas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 22:18:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Internet keeratakse automaatselt tagasi aeglasemaks, spordi ja muusikakanalid pead ise lõpetama.


Selge. Seda oligi vaja teada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.01.2018 22:20:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik, mis siin küsida, kanalitelist oli hall peale uuendust....lappasin kõik tasuta kanalid listi icon_rolleyes.gif

Viska siis TELEKAFE - 0.50 € välja.
Saad summa klappima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 22:25:04 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik, mis siin küsida, kanalitelist oli hall peale uuendust....lappasin kõik tasuta kanalid listi icon_rolleyes.gif

Viska siis TELEKAFE - 0.50 € välja.
Saad summa klappima.

No seda ma kirjutasingi, et see summa on kogusoodustus (tasuta hd kanalid ei kao kusagile)
Aga ok, see neti teema ja 33€ on mõistlik hind 500/500 ühenduse puhul icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 00:27:56 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spezz kirjutas:
indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna liikusid mingilt vanemalt lahenduselt või mis iganes põhjusel rakendus LISAKS sooduspaketile KA TeliaTV põhipaketi soodustus üheks kuuks -6€ (siin ühel teisel kasutajal ka lisakanalitele ja lastepaketile vms.) siis nende soodustus on 31 päeva.

Telia1 soodustused jäävad kehtima seni kuni sul on täpselt sama mobiiliteenus, kaabliteenus ja TV teenus. ehk internet poole kiirem või eelmise paketi soodsama hinnaga, spordi- ja muusikakanalid 0,-) sellisena kuvatakse need ka arvel.

Ei liikunud mingilt lahenduselt. TV kohta ütlesin, et seda ma üldse ei vaata ja seda pole vaja torkida.
Mis siis nüüd saab, 1. märtsist ongi 39,07 asemel 50,06 arve?


Mis teenused sul tellitud iseteeninduses on? Ma arvan, et see peaks aimu andma kas on või pole.
Samas kui on mitu mobiili peres, põhiteenused + mõned lisad on 50€ suhteliselt kerge arve.

hetkel selline pilt:
Internet 500/500 33€ kuu
Püsiv IP-aadress 6,07€ kuu
Põhipakett prooviperioodil 0€ kuu, tavahind 6€ kuu

Nagu öeldud siis TV absoluutselt ei huvita ja seda sai ka telefonikõnes mainitud, et televiisor pole vähemalt 4 aastat elektrit näinud.
50€ ei ole üle mõistuse aga kui mingi kampaania raames selliselt lajatatakse siis ajab sita keema küll. Seda enam, et kampaaniatingimustes ei ole selgelt välja öeldud, et soodusperiood on ajaline.

EDIT: Kuna juba sitt keemas siis 300/300 *2 on 600/600
Mitte 500/500 nagu hetkel anti.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.01.2018 11:14:10 vasta tsitaadiga

Mitte et mind otseselt puudutaks, aga mõistan pahameelt. Ma julgeks arvata, et kui keegi kaebab kuskile, siis kästakse Telial see reklaam ära korjata/muuta, sest see ei ole ilmselt seaduslik. Ma olen üsna veendunud, et ei saa suurelt lubada 2x kiiremat ja anda seda mis endale meeldib. Tehniline võimekus on üks asi ja sellest ma saan aru, aga 300 > 500 ja 500 > 500 ei ole kuskilt otsast 2x kiirem, kuigi tehniliselt oleks võimalik ja selles osas see reklaam petab. Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.

Tundus endalegi huvitav pakkumine, aga arvutades jõudsin kiiresti selleni, et minul ei tule sellest kuidagi kasu. Mul on 5 numbrit ja kui ma need Tele2'st Teliasse viiksin, siis maksaksin sama asja eest rohkem kui 3x rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 11:34:02 vasta tsitaadiga

Aga vii vaid 1 number teliasse icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 11:46:00 vasta tsitaadiga

Mulle tegi Tele2 aasta alguses pere mobiilinumbritele hea pakkumise, enne numbriliikumist kontras Telia veel paremaga + aastaks koduinternet poole hinnaga.

Mina rahul.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 11:46:41 vasta tsitaadiga

Huvitav, et 100/100 kiirusest tehti 200/200 mitte järgmine "aste" 300/300... icon_rolleyes.gif
Aga muidugi keegi ei maininud poole sõnagagi, et nüüd üle 100/100 kiiruse on uut ruuterit ka vaja (Thomson 789vn ei toetagi üle 100 ühendust). kopp.gif

_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 11:49:45 vasta tsitaadiga

zebra1, wan on gigabit sellel ruuteril. Ehk paned kaks arvutit kaabliga saavad mõlemad 100 icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 11:56:36 vasta tsitaadiga

Jajah icon_biggrin.gif
Vähemalt ei hakka üksteist WiFi kasutajad, DigiTV ja PC segama.

_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:13:02 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.


kopp.gif

Tundub ikka täielik scam või vähemasti clickbait! Esmane mulje oli küll, et ohoh - nüüd 500/500 pealt saab mõnusa upgrade'i 1G peale. Aga ei, kiirus ei muutu, hind muutub 42 -> 33, aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€). Ehk siis tegelikult see super-druper-awesome-lojaalsusprogramm millele tuleb pakkumine küsida annab 2€ hinnasoodustuse? YaY! Kuhu jäi 2x kiirem lubadus?


viimati muutis exile 01.02.2018 18:16:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:15:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€)

Miks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:19:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€)

Miks?


Corporate greed? Ma ei tea miks...

https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/telia1/telia1_tingimused.pdf --> "Selle Kampaaniapakkumise kiirusega ei lisandu tasuta HD kanaleid."
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:24:25 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€)

Miks?


Corporate greed? Ma ei tea miks...

https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/telia1/telia1_tingimused.pdf --> "Selle Kampaaniapakkumise kiirusega ei lisandu tasuta HD kanaleid."

Mul on kirjas
tsitaat:
(soodustus: HD kanalid tasuta)

ennem oli 300/300 ühendus, aga vana nuti. Polnud hd kanaleid. Uuendasin nüüd uue nuti peale ja siis telia 1 peale. mingu nad pekki kui HD kanalid ära võtavad icon_confused.gif
Otseselt pole seda 500 vaja. Võin ka 300 peale kolida tagasi icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:31:43 vasta tsitaadiga

Kui tingimusi lugeda siis justkui see HD kanalite ära jätmine mõjutab 50 -> 100 peale liikujaid ja 500 -> 500 peale upgrade'ijaid icon_biggrin.gif rofl..
Downgrade 300 peale.. siis Telia 1, siis saab äkki HD kanalid alles jätta koos 500 kiirusega icon_biggrin.gif


viimati muutis exile 01.02.2018 18:56:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:37:22 vasta tsitaadiga

Eks kuu lõpus ole näha või märtsi alguses icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:49:32 vasta tsitaadiga

Nad võiksid terve TV paketi ära korjata pakkumisest - niikuinii seal midagi vaadata ei ole. Targem Netflix võtta juba.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 18:54:00 vasta tsitaadiga

500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata.

keegi ei keela võtta seda, mis paremini mekib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.02.2018 18:59:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata


Huvitav, mis ajast kusagil foorumis aruteludes toodud väited on ülemad Telia kodulehel toodud tingimustest? eusa_think.gif

Siis peaks siin veel üht-teist soovima ja seejärel ettevõtja(te)lt seda tõsimeeli ka nõudma icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 20:35:37 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata

Huvitav, mis ajast kusagil foorumis aruteludes toodud väited on ülemad Telia kodulehel toodud tingimustest? eusa_think.gif
Siis peaks siin veel üht-teist soovima ja seejärel ettevõtja(te)lt seda tõsimeeli ka nõudma icon_cool.gif

Ei olegi, seda enam, et ma pole Telia asjadega ametlikult kursis, küll aga on Telia klient saanud Teliast info, et tingimusi muudeti kohe peale seda kui need välja pandi.
kuna ennem kehtis 500 kliendile reegel tasuta hd ja tasuta ruuteri üür, siis otsustati ka sama kampaania raames seda jätkata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 01.02.2018 20:37:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
...tasuta ruuteri üür...

Mis loom see on ja millega seda süüakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 20:40:40 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
indrekp kirjutas:
...tasuta ruuteri üür...

Mis loom see on ja millega seda süüakse?

see loom on see, et kui üürid Teliast inteno dg200 või dg400 ja saad tellida 500Mbit/s või 1Gbit/s netti siis ruuteri üüri maksta pole vaja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 20:55:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
500M omanikel jääb ka Telia1ga tasuta hd kanalid ja tasuta ruuteri üür alles. just alles kirjutasime siin sellest, et tingimustes kodulehel parandused tegemata.

keegi ei keela võtta seda, mis paremini mekib.

Telia kodulehel vestluses just teenindaja ütles, et need soodustused ei säili.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 20:55:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Zuumbox kirjutas:
indrekp kirjutas:
...tasuta ruuteri üür...

Mis loom see on ja millega seda süüakse?

see loom on see, et kui üürid Teliast inteno dg200 või dg400 ja saad tellida 500Mbit/s või 1Gbit/s netti siis ruuteri üüri maksta pole vaja.

Jahaa, peakski minema ja tasuta uue võtma, vana kipub juba koomama kohati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 04.02.2018 12:19:54 vasta tsitaadiga

30. jaanuar tuli ja läks aga iseteeninduses on pilt ikka selline. Isegi kuupäeva ei ole seekord viitsitud edasi lükata.
Lahe whistle.gif
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 14:12:32 vasta tsitaadiga

Zuumbox, mis seal valesti on, peale möödunud kuupäeva. Nagu ma alt sealt infot loen, siis on tegemist lisatöödega ning samahästi võiks sinna panna ka 2020. Ehk siis lükatakse kuu paari kaupa edasi tähtaega kuni valmis, keegi ei oota arvuti taga õiget päeva kuupäeva muutmiseks, kui selgub mingi hetk, et nihkub kaugemale, muudetakse ka kuupäev.
Või millega sa täpsemalt rahul pole, et midagi paremaks tehakse?
Olen ise ka mõelnud,et liiga detailset kirjeldust kliendile pole mõtet edastada, võiks lihtsalt teada anda kui kunagi valmis on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 14:46:27 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
JazZ kirjutas:
Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.

kopp.gif
Tundub ikka täielik scam või vähemasti clickbait! Esmane mulje oli küll, et ohoh - nüüd 500/500 pealt saab mõnusa upgrade'i 1G peale. Aga ei, kiirus ei muutu, hind muutub 42 -> 33, aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€). Ehk siis tegelikult see super-druper-awesome-lojaalsusprogramm millele tuleb pakkumine küsida annab 2€ hinnasoodustuse? YaY! Kuhu jäi 2x kiirem lubadus?

Ma oleks õnnelik kui ma oma 60/10 ühendusegi saaks poole kiiremaks... Eks näis, ilmselt võtab mingihetk Telia vase siit vanalinnast välja ja siis jääbki mingi võrguoperaatori 4G ainsana alles vist...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 15:14:46 vasta tsitaadiga

indrekp, see lisatööde jutt ilmus sinna peale esimest edasilükkamist... ehk siis juba septembri alguses doh.gif
Ja pärast seda on veel 2 korda aega edasi lükatud. icon_confused.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 15:51:25 vasta tsitaadiga

d3t, vdsli küll maha ei võeta. (striimin 60Mbit/s kolmes ekraanis hd ja 4k videot, hetkel ise puudust ei tunne)
Raiku, nagu Toots ütles, "küll ta ükskord ikka tuleb"
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.