Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 339, 340, 341 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.01.2018 10:14:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
RustyZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
p2ep kirjutas:
tcumen kirjutas:
Kas see uus teenuse nimetus, "Elisa Elamus", mõeldi kaine peaga välja?
Kahtlen. Ilmselt jääb isegi alkost väheks, mingeid seeni peab vist sööma, et sellised mõtted tuleks.
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

ot:
Nagu Telia online.ee endine nimi (suhtlus.ee) - nigu miski "paaritusbordaal")


OT:
Mida Soomes Elisa Viihde tähendab? Meelelahutus. Sealt tuli ilmselt ka command to do.
https://elisaviihde.fi/
https://elisa.fi/viihde/

otot: Kui suhtlus.ee mõelda, siis taheti teha paremini kui hot.ee ja üsna pea mõeldi, et kasutatud vana on veel parem, online.ee
Paraku on seal mitmed suhtlusvormid koos, sms, mail, kõnelogid ja kommentaarid nii laua kui mobiiltelefoniga seoses ning üldplaanis on tegemist suhtlusega kas tuttavate või kolleegidega.


online.ee puhul on tegu portaaliga mida kasutavad vist küll ainult Telia töötajad? icon_biggrin.gif


väga OT aga hot.ee (ka iidsed online.ee, neti.ee ja muud ärimeili) kasutajad kasutavad siiani ja see number oli viimati eesti rahvastiku arvu vaatates kosmiline. pange tähele, et meili kasutamine ei tähenda veebi kasutamist. Paljudel on ilusad, lihtsad ja lühikesed aadressid.
kahjuks statistika puudub palju neist telias töötab.

teemasse tulles, siis elisa klientidel pole kunagi olnud võimalust oma pakkuja meiliteenust kasutada. Starmanis oli küll smail aga sellele tõmmati õigel hetkel vesi peale.

seega ots teemasse tagasi.


Oma pakkuja meiliteenus on küll kõva argument icon_biggrin.gif gmaili ajastul väga lamp.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 10:31:50 vasta tsitaadiga

RustyZ, kui ott tehti, oli gmail veel alfa või isegi pre- ning sinna konto saamiseks oli vaja kuskilt kutset lunida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.01.2018 14:32:19 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/4388755/kes-keda-vana-hea-telia-tv-voi-uus-elisa-elamus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 14:51:05 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
https://tehnika.postimees.ee/4388755/kes-keda-vana-hea-telia-tv-voi-uus-elisa-elamus

tsitaat:
Midagi pole teha, Elisa vana hea Starmani lahendus on kõige ülevaatlikum: ekraanil on korraga lihtsalt palju rohkem infot selle kohta, mis parasjagu eetrist leida võib, mille olen juba maha maganud ja saan vaadata salvetuselt ning mis peagi ekraanile tuleb.


Telia saatekava.


Telia TVs pean kerima ja kerima saate ja kanali haaval üles ja alla (räägin selles menüüst, mis avaneb klahvi «nool-paremale» alt, kuskil on vist ka kanalite vaade, aga see on kuhugi «OK» ja kerimiste taha ära peidetud).

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.01.2018 15:41:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ka põhipaketi kanalite hulk on Telial suurem (üle 30), Elisa eksitab põhipaketi kanalite arvuga, sest Eesti kanalid on topelt: nii HD-kvaliteedis kui ka vanas ja kehvas SDs (miks küll?!).

See on ka kummaline arvutus.
Tegelikult on Telias põhipaketis 21 erinevat kanalit pluss 10 HD versiooni (eksitamiseks? miks küll?!).
Võibolla autor loeb põhipaketti kuuluvaks ka eraldi tasuta noppekanalid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 17:13:11 vasta tsitaadiga

see pole mitte kummaline vaid loogiline, peale elisa starmani ühinemist on mõistlik teha kerget apple laadi reklaami.
see on juba paari päeva jooksul teine “uudisnupp” mis kiidab Elisat.
Ma isegi usun seda juttu mis nendes uudistes on, sest tekst on hoolikalt koostatud (mitte laita ega ülistada) ning kohad valitud. (4G kiirus)

Kokkuvõttes mõistan Elisa turutungi kuid tehnikainimesena hindan siis pigem juba foorumikasutajate endi kommentaare kes teenust kasutavad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.01.2018 18:14:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
see pole mitte kummaline vaid loogiline, peale elisa starmani ühinemist on mõistlik teha kerget apple laadi reklaami.
see on juba paari päeva jooksul teine “uudisnupp” mis kiidab Elisat.
Ma isegi usun seda juttu mis nendes uudistes on, sest tekst on hoolikalt koostatud (mitte laita ega ülistada) ning kohad valitud. (4G kiirus)

Kokkuvõttes mõistan Elisa turutungi kuid tehnikainimesena hindan siis pigem juba foorumikasutajate endi kommentaare kes teenust kasutavad.

See on teine "nupp" või?
Mis see esimene nupp on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 18:27:20 vasta tsitaadiga

Üks uudis oli 4g kiirusest ja teine tv teenusest
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 27.01.2018 20:12:04 vasta tsitaadiga

Küsimus nüüd peaks salvestamine nagu ma arusain põhipaketti osa olema kas kellelgi töötab ka see?
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 28.01.2018 00:06:28 vasta tsitaadiga

Mul on pooled HD-kanalid vaatamiskõlbmatud, sest pilt hakib nii jubedalt. Pilt tuleb tuppa kaabliga. Kas saab asja kuidagi ka parandada, või peabki sellise "kvaliteediga" leppima?
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 28.01.2018 00:31:40 vasta tsitaadiga

Mul ka hd hakib
Krt see jama juba läbi ka ei saa

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 28.01.2018 00:34:27 vasta tsitaadiga

Oma vaimukused võite endale kloaaki tagasi pista. Ma ei tulnud selleks siia.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 01:08:12 vasta tsitaadiga

aga mina tegelikult olen siin selleks et neid vaimukusi lugeda. aga mis sa siis kuulda tahad sellise asja peale , et pilt hakib? loomulikult see ei ole normaalne ja peaks teenusepakkujalt küsima milles asi. või ootasid sa et keegi hkib sul siit pildi jooksma?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.01.2018 01:10:51 vasta tsitaadiga

Lauri tuleb ja teeb kaughaldust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 10:06:36 vasta tsitaadiga

Siinpool tegi uus soft jälle risti vastupidi ning kõik on sama hea kui parematel päevadel. Boks jookseb kiirelt, pildid liiguvad ja alles gut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 12:10:52 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Mul on pooled HD-kanalid vaatamiskõlbmatud, sest pilt hakib nii jubedalt. Pilt tuleb tuppa kaabliga. Kas saab asja kuidagi ka parandada, või peabki sellise "kvaliteediga" leppima?


Umbes nii:
1. tee modemruuterile restart (juhe seinast välja ja tagasi)- *NB
2. tee starboksile algseadistus (kui internetiühendus on taastunud)
3. kui on mitu starboksi, kas teises hakivad ka (vaheta starboksid/hdmi-kaablid ära, kas ka "teisega" jääb hakkimine alles- kaabeldus, tehniku visiit)
4. ühenda hdmi seadmete küljest lahti, lülita starboks ja teler umb minutiks vooluvõrgust (juhtmed seinast!) välja. Lülita seadmed sisse, ühenda hdmi kaabel.
5. teavita teenusepakkujat (**tänaseks on facebook, kuulduste järgi, kõige kiirem, kui, juhuslikult, telefoniga liinile ei saa)

*NB - enne modemruuteri restarti võid vaadata, teha ekraanipildi veebilehest http://modem.starman.ee/. Üks peamine näitaja on "Uc" veerg, et seal oleksid, ideaalis, kõik nullid... kuid see sõltub ka modemruuteri uptime'ist, kui modemi uptime on suur ja seade on seetõttu hakanud kokku jooksma.
1. Ekraanipilt enne modemruuteri restarti (telepildi osas teha ka muud tegevused)
2. pärast mõnetunnist teleri kasutamist- ajamasin ja HD- (ka siis kui telepilt ei haki) vaadata uuesti, kas "Uc" on tekkinud mingid numbrid
3. kui on "Uc" veergu tekkinud numbrid muutuvad iga lehekülje värskendusega või kui seal on juba tuhandetes numbreid, lisa ekraanipilt teenusepakkujale saadetavale teatele kaasa- tehnik parandab!.


**Starmani kiiretel aegadel oli facebook kõige kiirem- Elisa kohta ei tea midagi öelda icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 12:33:26 vasta tsitaadiga

Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!! thumbs_down.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 28.01.2018 13:01:07 vasta tsitaadiga

Paar küsimust siitpoolt.

Kas suvaline USB DVB-T2 pulk töötab ka DVB-C'ga? Kas signaal kandub ka üle tavalise õhukese kaabli coaxi asemel ~3m pikkuse puhul?
Kas CI+ kaart on loetav id-kaardi lugejaga ning kasutatav näiteks acamd tarkvaraga? On kaardi pealt võimalik decrypt key'd dumpida või on seal mingi aktiivne chip sees? Kas Elisa näeb kui ühe key otsas on 2 klienti icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 13:24:56 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:

Kas suvaline USB DVB-T2 pulk töötab ka DVB-C'ga?

Suvaline ei pruugi toimida. Pulga spetsis peaks olema ka nimetus DVB-C. Enamasti siiski on ka.
tauio111 kirjutas:

Kas suvaline USB DVB-T2 pulk töötab ka DVB-C'ga? Kas signaal kandub ka üle tavalise õhukese kaabli coaxi asemel ~3m pikkuse puhul?

Mida pead silmas selle "õhukese kaabli" all?
Korralik coax on siiski kindel valik. Aga võid ju katsetada.
tauio111 kirjutas:

Kas CI+ kaart on loetav id-kaardi lugejaga ning kasutatav näiteks acamd tarkvaraga? On kaardi pealt võimalik decrypt key'd dumpida või on seal mingi aktiivne chip sees? Kas Elisa näeb kui ühe key otsas on 2 klienti icon_lol.gif ?

Peaks toimima. Kaardid on sarnased DVB-T omadega ja seal toimib.
Elisa ei näe enne midagi, kui kaardi füüsiliselt enda kätte saab. Liiati, kas need salvestavad boxid samuti kahte tuunerit ei omanud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 13:27:48 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!! thumbs_down.gif


+ thumbs_down.gif ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)

HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla) icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.01.2018 14:15:03 vasta tsitaadiga

uvuv kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!! thumbs_down.gif


+ thumbs_down.gif ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)

HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla) icon_sad.gif

+1
Huvitav kas Elisal on asi juba töös ja millal on lootust selllele ?!? 🙂
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2018 14:18:19 vasta tsitaadiga

nih.. nädal aega helistamist infoliini numbrile tulemust ei andud. Panin fackebooki privaat sõnumi teele ja laupäeval helistati tagasi. Sain starboksi parooli resetitud. Minuarust ikkagi ebanormaale, et tel. teel asju aetud tänapäeval ei saa.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 14:39:37 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
nih.. nädal aega helistamist infoliini numbrile tulemust ei andud. Panin fackebooki privaat sõnumi teele ja laupäeval helistati tagasi. Sain starboksi parooli resetitud. Minuarust ikkagi ebanormaale, et tel. teel asju aetud tänapäeval ei saa.


Oli kaks erinevat ettevõtet, erinevate teenuste, süsteemida, kultuuri, protsesside, käsuliini ja kõige muuga.
Esimene ostis teise ära, sisuliselt kõik muu jäi endiseks.
Ühel hetkel, kui üldsus oli pisut harjunud jm, hakkavad väikesed muutused.
Teisel hetkel kaob teine bränd, alles jääb vaid esimene: kõik, mida saab, muudetakse kohe! Mida kohe muuta ei saa, satub tugeva surve alla, et muutuda!
Lisaks kõige selle taustal toimuvad ka muutused, mida keegi ei oska ette näha (kultuuride erinevused), mille tulemused, tagajärjed sünnivad väga kiiresti ning tagasipöördumatult (ja annavad väga valusalt tunda- nädal aega helistamist ei ole tore).
Segadust kui palju: erinevad suhtumised, info, oskused jpm.

Täna ei räägita enam Starmanist.
On Elisa.


viimati muutis uvuv 28.01.2018 15:02:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 14:42:46 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
uvuv kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!! thumbs_down.gif


+ thumbs_down.gif ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)

HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla) icon_sad.gif

+1
Huvitav kas Elisal on asi juba töös ja millal on lootust selllele ?!? 🙂


Panin neile suht pahase kirja ka kirjakasti sellel teemal, et HD kanalid pole esimesed ja neid järelvaadata ei saa.
Soovitan teil ka teha seda, äkki midagi muutub kui piisavalt kära tuleb selle kohta.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 14:51:05 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kirjutan oma Elisa kontaktidele
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 14:59:13 vasta tsitaadiga

[quote="Viilutaja"][quote="monomakk"]
uvuv kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!! thumbs_down.gif


+ thumbs_down.gif ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)

HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!

...

Panin neile suht pahase kirja ka kirjakasti sellel teemal, et HD kanalid pole esimesed ja neid järelvaadata ei saa.
Soovitan teil ka teha seda, äkki midagi muutub kui piisavalt kära tuleb selle kohta.


Arvan, et see saab teoks, kui Elisa on täielikult üle läinud IPTV peale, sarnane lahendus nagu Teliagi on teinud.
Tänase DVB-C/pool-IPTV lahenduse peal seda ei saa: kõik vanemate DVB-C bokside omanikud ning nende lapsed (kes foorumis on ilusad ja abivalmid) kisuvad elisalastel silmad peast icon_smile.gif

Lisaks veel ka see võrgu läbilaske teema HD kanalite jaoks ajamasina kasutamisel (palju inimesi korraga HD saateid vaatamas).
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2018 15:01:56 vasta tsitaadiga

Elisa Elamus, endine BingeTV, reklaamis ka HD kanalite olemasolu, mida aga pole, seda pole kusagil. 4G mobiilneti puhul oleks see veel mõistetav, püsiõhenduse puhul aga peaks HD olema kindlasti valikus.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 15:22:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Elisa Elamus, endine BingeTV, reklaamis ka HD kanalite olemasolu, mida aga pole, seda pole kusagil. 4G mobiilneti puhul oleks see veel mõistetav, püsiõhenduse puhul aga peaks HD olema kindlasti valikus.


On HD kanalid- Levira HD testkanalid! icon_razz.gif
Täpselt ei mäleta enam, kuid nende leidmiseks pidi vist kuidagi sahkeradama, umb kui teed kõige esimese otsingu (algseadistuse ja otsing) ainult antennikaabliga ühenduses olles vms

Levira kodulehelt (HD-kanalid kõige all):
https://levira.ee/programm.pdf

Kui me ikka räägime DVB-T2 kanalitest.... (mis on BingeTV/EElamus üle õhu teemas püsiühendus?)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2018 15:45:06 vasta tsitaadiga

uvuv, pole vahet, kas üle õhu või kaabliga, mis kirjeldavad ainult tehnoloogiat, mis teenuse kliendini toovad, koondame nõudeid HD kanalit saamiseks!
Igal juhul on hetkel tegemist Elisa SD Elamusega icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 16:29:39 vasta tsitaadiga

selle pingejutuga peaks endisesse zuumiteemasse kolima..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 16:39:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Viilutaja, kirjutan oma Elisa kontaktidele

Tänud! Kui need on sellised kontaktid ka, kellelt jõuab kõrgemale edasi hädapalve! icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 16:59:16 vasta tsitaadiga

Oleme jälle nõukaajas kus läbi tutvuste eelisjärjekorda said thumbs_up.gif

Tea kas nad kuutasu ikka jõuavad vastu võtta või jääb raha kätte hapnema?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.01.2018 17:33:11 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
monomakk kirjutas:
uvuv kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!! thumbs_down.gif


+ thumbs_down.gif ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)

HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla) icon_sad.gif

+1
Huvitav kas Elisal on asi juba töös ja millal on lootust selllele ?!? 🙂


Panin neile suht pahase kirja ka kirjakasti sellel teemal, et HD kanalid pole esimesed ja neid järelvaadata ei saa.
Soovitan teil ka teha seda, äkki midagi muutub kui piisavalt kära tuleb selle kohta.

Eks sealt mingi ümmargune mitte midagi ütlev vastus tuleb a’la “töötame selle nimel".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 28.01.2018 22:19:12 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Kas CI+ kaart on loetav id-kaardi lugejaga ning kasutatav näiteks acamd tarkvaraga? On kaardi pealt võimalik decrypt key'd dumpida või on seal mingi aktiivne chip sees? Kas Elisa näeb kui ühe key otsas on 2 klienti?

tcumen kirjutas:
Peaks toimima. Kaardid on sarnased DVB-T omadega ja seal toimib.
Elisa ei näe enne midagi, kui kaardi füüsiliselt enda kätte saab. Liiati, kas need salvestavad boxid samuti kahte tuunerit ei omanud?

CI+ kaart ei tööta ID-kaardilugeja ega acamdiga. Või tähendab, töötab küll, aga kuna seda CIplussi osa ei toetata, siis kaart kanalit siiski ei ava. Aga õnneks pole meil seda süsteemi veel põhjalikult rakendatud, küll aga Soomes. Paaritatud kaart ei tähenda automaatselt CI+ kaarti.
Vaatajakaardi kiip pole mingi lihtne mälumoodul, vaid mitme kihiga kaitstud ja krüpteeritud mikroarvuti nagu ID-kaardilgi. Sealt millegi kättesaamine on foorumis keelatud jutt, aga rahustuseks võib öelda, et ka võimatu.
Ühe kaardiga saab korraga avada mitut kanalit (kuid eksisteerib võimalus kaart ka kinni jooksutada), kuid piiri seab vastuvõtja ja kaardimooduli piirang ühe kanali dekrüptimine korraga. Mitu kanalit korraga avavad moodulid on tavalistest kordi kallimad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2018 12:01:04 vasta tsitaadiga

Elisa Elamus üle õhu kanalite nimekirja ka kuskilt näeb (enne tellimist)?
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 22:55:24 vasta tsitaadiga

Omab keegi infot, et millal Elisa Elamus üle õhu Eesti kanaleid HD's hakkab pakkuma?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 10:19:39 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Omab keegi infot, et millal Elisa Elamus üle õhu Eesti kanaleid HD's hakkab pakkuma?

Siis kui muu maailm hakkab 8K'st loobuma.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 31.01.2018 15:17:26 vasta tsitaadiga

Elisa-endine Starman on Rakveres tumm juba teist päeva.
Ei interneti,ega tv.
Vot see on tase. kopp.gif

_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.01.2018 15:45:16 vasta tsitaadiga

Ja infotelefon on ka tumm? Esindus Rakveres on ka tumm?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 31.01.2018 17:19:10 vasta tsitaadiga

Infoliinilt sain tead,et Rakveres on teenus häiritud,tegelevad rikke eemaldamisega.
Mis ma selle infoga peale pean hakkama?Kirgede tormi see mu telerisse ei too.

_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 17:21:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kirgede tormi see mu telerisse ei too

Saad pärast järelvaadata läbi ajamasina thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 31.01.2018 17:23:39 vasta tsitaadiga

Mul kordus tv puudub.Kasutan conax moodulit.
_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 31.01.2018 17:41:58 vasta tsitaadiga

Täname, et oled valinud Elisa Elamus üle õhu teenuse.

Teavitame, et alates 01.02.2018 läheb sinu kanalivalikust välja filmikanal TV1000. Edaspidi saad seda kanalit tellida koos teemapaketiga.
Samas rõõmustame kõiki kliente uute kanalitega. Alates 1. veebruarist on Elisa Elamus üle õhu põhipaketile võimalik juurde tellida ka Viasati teemapaketid.
Valikus on kolm erinevat paketti...

icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 17:52:41 vasta tsitaadiga

Aga kus pekkis ma neid teemapakette ja kanaleid üldse näen, kodulehel pole halligi või ma ei leia icon_confused.gif
Siit näen neid 34 kanalit.....pommiauk on see koduleht
https://www.elisa.ee/et/eraklient/tv/tv-kodus/elisa-klassik

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 18:59:31 vasta tsitaadiga

Ju siis homsest tekib.
Praegu küll iseteeninduses ei näe jah. VSB võtaks muidu küll.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 20:24:10 vasta tsitaadiga

Teil midagi sassis ei ole?
Zuumi valikus pole TV1000-t küll kunagi olnud.
Ja nüüd tulevad mingid valikkanalid järsku?
Levira teeb saatjatele tule alla, et rohkem kanaleid läbi mahuks?
Elamus missugune?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 20:33:54 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:

CI+ kaart ei tööta ID-kaardilugeja ega acamdiga. Või tähendab, töötab küll, aga kuna seda CIplussi osa ei toetata, siis kaart kanalit siiski ei ava. Aga õnneks pole meil seda süsteemi veel põhjalikult rakendatud, küll aga Soomes.

No küsija ilmselgelt ei ole soomemaal. Ja siinmaal kasutuses olevad kaardid peaksid ilusti ka alternatiivsete lahendustega toimima. Koduseks kasutuseks vajalikud sooritused peaks täna kasutusel olevad paaritamata kaardid kah ilma higistamata ära tegema. icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 20:57:32 vasta tsitaadiga

Binge..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 21:10:55 vasta tsitaadiga

Võib segaseks kiskuda:
Üle Õhu Classic=Zuum
Üle Õhu=BingeTV

Viimane oligi Viasati kanalite osas täiesti omaette tegija võrreldes konkurentidega. Küllap nüüd ühtlustatakse tavadega ning hindadega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 31.01.2018 21:52:47 vasta tsitaadiga

Igatahes inetu käitumine Elisa poolelt, 9h ette teavitatakse paketis olevate kanalite muutmisest(tegelikult siis hoopis väiksemale paketile viimisest, sest sama raha eest asenduskanalit vm ei pakuta).
TV1000 oli üks eelistest mille põhjal BingeTV mõned kuud tagasi valitud sai.

Link teavitusele - link
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 339, 340, 341 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.