|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
27.01.2018 10:14:35
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
| tcumen kirjutas: |
Kas see uus teenuse nimetus, "Elisa Elamus", mõeldi kaine peaga välja?
Kahtlen. Ilmselt jääb isegi alkost väheks, mingeid seeni peab vist sööma, et sellised mõtted tuleks.
 |
| ot: |
| Nagu Telia online.ee endine nimi (suhtlus.ee) - nigu miski "paaritusbordaal") |
|
OT:
Mida Soomes Elisa Viihde tähendab? Meelelahutus. Sealt tuli ilmselt ka command to do.
https://elisaviihde.fi/
https://elisa.fi/viihde/
otot: Kui suhtlus.ee mõelda, siis taheti teha paremini kui hot.ee ja üsna pea mõeldi, et kasutatud vana on veel parem, online.ee
Paraku on seal mitmed suhtlusvormid koos, sms, mail, kõnelogid ja kommentaarid nii laua kui mobiiltelefoniga seoses ning üldplaanis on tegemist suhtlusega kas tuttavate või kolleegidega. |
online.ee puhul on tegu portaaliga mida kasutavad vist küll ainult Telia töötajad?  |
väga OT aga hot.ee (ka iidsed online.ee, neti.ee ja muud ärimeili) kasutajad kasutavad siiani ja see number oli viimati eesti rahvastiku arvu vaatates kosmiline. pange tähele, et meili kasutamine ei tähenda veebi kasutamist. Paljudel on ilusad, lihtsad ja lühikesed aadressid.
kahjuks statistika puudub palju neist telias töötab.
teemasse tulles, siis elisa klientidel pole kunagi olnud võimalust oma pakkuja meiliteenust kasutada. Starmanis oli küll smail aga sellele tõmmati õigel hetkel vesi peale.
seega ots teemasse tagasi. |
Oma pakkuja meiliteenus on küll kõva argument gmaili ajastul väga lamp.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.01.2018 10:31:50
|
|
|
RustyZ, kui ott tehti, oli gmail veel alfa või isegi pre- ning sinna konto saamiseks oli vaja kuskilt kutset lunida.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2018 14:51:05
|
|
|
| tsitaat: |
Midagi pole teha, Elisa vana hea Starmani lahendus on kõige ülevaatlikum: ekraanil on korraga lihtsalt palju rohkem infot selle kohta, mis parasjagu eetrist leida võib, mille olen juba maha maganud ja saan vaadata salvetuselt ning mis peagi ekraanile tuleb.
Telia saatekava.
Telia TVs pean kerima ja kerima saate ja kanali haaval üles ja alla (räägin selles menüüst, mis avaneb klahvi «nool-paremale» alt, kuskil on vist ka kanalite vaade, aga see on kuhugi «OK» ja kerimiste taha ära peidetud). |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.01.2018 15:41:37
|
|
|
| tsitaat: |
| Ka põhipaketi kanalite hulk on Telial suurem (üle 30), Elisa eksitab põhipaketi kanalite arvuga, sest Eesti kanalid on topelt: nii HD-kvaliteedis kui ka vanas ja kehvas SDs (miks küll?!). |
See on ka kummaline arvutus.
Tegelikult on Telias põhipaketis 21 erinevat kanalit pluss 10 HD versiooni (eksitamiseks? miks küll?!).
Võibolla autor loeb põhipaketti kuuluvaks ka eraldi tasuta noppekanalid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.01.2018 17:13:11
|
|
|
see pole mitte kummaline vaid loogiline, peale elisa starmani ühinemist on mõistlik teha kerget apple laadi reklaami.
see on juba paari päeva jooksul teine “uudisnupp” mis kiidab Elisat.
Ma isegi usun seda juttu mis nendes uudistes on, sest tekst on hoolikalt koostatud (mitte laita ega ülistada) ning kohad valitud. (4G kiirus)
Kokkuvõttes mõistan Elisa turutungi kuid tehnikainimesena hindan siis pigem juba foorumikasutajate endi kommentaare kes teenust kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.01.2018 18:14:33
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
see pole mitte kummaline vaid loogiline, peale elisa starmani ühinemist on mõistlik teha kerget apple laadi reklaami.
see on juba paari päeva jooksul teine “uudisnupp” mis kiidab Elisat.
Ma isegi usun seda juttu mis nendes uudistes on, sest tekst on hoolikalt koostatud (mitte laita ega ülistada) ning kohad valitud. (4G kiirus)
Kokkuvõttes mõistan Elisa turutungi kuid tehnikainimesena hindan siis pigem juba foorumikasutajate endi kommentaare kes teenust kasutavad. |
See on teine "nupp" või?
Mis see esimene nupp on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.01.2018 18:27:20
|
|
|
| Üks uudis oli 4g kiirusest ja teine tv teenusest
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
27.01.2018 20:12:04
|
|
|
Küsimus nüüd peaks salvestamine nagu ma arusain põhipaketti osa olema kas kellelgi töötab ka see?
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
28.01.2018 00:06:28
|
|
|
Mul on pooled HD-kanalid vaatamiskõlbmatud, sest pilt hakib nii jubedalt. Pilt tuleb tuppa kaabliga. Kas saab asja kuidagi ka parandada, või peabki sellise "kvaliteediga" leppima?
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
28.01.2018 00:34:27
|
|
|
Oma vaimukused võite endale kloaaki tagasi pista. Ma ei tulnud selleks siia.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
28.01.2018 01:08:12
|
|
|
| aga mina tegelikult olen siin selleks et neid vaimukusi lugeda. aga mis sa siis kuulda tahad sellise asja peale , et pilt hakib? loomulikult see ei ole normaalne ja peaks teenusepakkujalt küsima milles asi. või ootasid sa et keegi hkib sul siit pildi jooksma?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
28.01.2018 01:10:51
|
|
|
Lauri tuleb ja teeb kaughaldust
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.01.2018 10:06:36
|
|
|
Siinpool tegi uus soft jälle risti vastupidi ning kõik on sama hea kui parematel päevadel. Boks jookseb kiirelt, pildid liiguvad ja alles gut
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
28.01.2018 12:10:52
|
|
|
| Helbeke kirjutas: |
| Mul on pooled HD-kanalid vaatamiskõlbmatud, sest pilt hakib nii jubedalt. Pilt tuleb tuppa kaabliga. Kas saab asja kuidagi ka parandada, või peabki sellise "kvaliteediga" leppima? |
Umbes nii:
1. tee modemruuterile restart (juhe seinast välja ja tagasi)- *NB
2. tee starboksile algseadistus (kui internetiühendus on taastunud)
3. kui on mitu starboksi, kas teises hakivad ka (vaheta starboksid/hdmi-kaablid ära, kas ka "teisega" jääb hakkimine alles- kaabeldus, tehniku visiit)
4. ühenda hdmi seadmete küljest lahti, lülita starboks ja teler umb minutiks vooluvõrgust (juhtmed seinast!) välja. Lülita seadmed sisse, ühenda hdmi kaabel.
5. teavita teenusepakkujat (**tänaseks on facebook, kuulduste järgi, kõige kiirem, kui, juhuslikult, telefoniga liinile ei saa)
*NB - enne modemruuteri restarti võid vaadata, teha ekraanipildi veebilehest http://modem.starman.ee/. Üks peamine näitaja on "Uc" veerg, et seal oleksid, ideaalis, kõik nullid... kuid see sõltub ka modemruuteri uptime'ist, kui modemi uptime on suur ja seade on seetõttu hakanud kokku jooksma.
1. Ekraanipilt enne modemruuteri restarti (telepildi osas teha ka muud tegevused)
2. pärast mõnetunnist teleri kasutamist- ajamasin ja HD- (ka siis kui telepilt ei haki) vaadata uuesti, kas "Uc" on tekkinud mingid numbrid
3. kui on "Uc" veergu tekkinud numbrid muutuvad iga lehekülje värskendusega või kui seal on juba tuhandetes numbreid, lisa ekraanipilt teenusepakkujale saadetavale teatele kaasa- tehnik parandab!.
**Starmani kiiretel aegadel oli facebook kõige kiirem- Elisa kohta ei tea midagi öelda
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
28.01.2018 12:33:26
|
|
|
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!!
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
28.01.2018 13:01:07
|
|
|
Paar küsimust siitpoolt.
Kas suvaline USB DVB-T2 pulk töötab ka DVB-C'ga? Kas signaal kandub ka üle tavalise õhukese kaabli coaxi asemel ~3m pikkuse puhul?
Kas CI+ kaart on loetav id-kaardi lugejaga ning kasutatav näiteks acamd tarkvaraga? On kaardi pealt võimalik decrypt key'd dumpida või on seal mingi aktiivne chip sees? Kas Elisa näeb kui ühe key otsas on 2 klienti ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
28.01.2018 13:24:56
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
Kas suvaline USB DVB-T2 pulk töötab ka DVB-C'ga? |
Suvaline ei pruugi toimida. Pulga spetsis peaks olema ka nimetus DVB-C. Enamasti siiski on ka.
| tauio111 kirjutas: |
Kas suvaline USB DVB-T2 pulk töötab ka DVB-C'ga? Kas signaal kandub ka üle tavalise õhukese kaabli coaxi asemel ~3m pikkuse puhul?
|
Mida pead silmas selle "õhukese kaabli" all?
Korralik coax on siiski kindel valik. Aga võid ju katsetada.
| tauio111 kirjutas: |
Kas CI+ kaart on loetav id-kaardi lugejaga ning kasutatav näiteks acamd tarkvaraga? On kaardi pealt võimalik decrypt key'd dumpida või on seal mingi aktiivne chip sees? Kas Elisa näeb kui ühe key otsas on 2 klienti ? |
Peaks toimima. Kaardid on sarnased DVB-T omadega ja seal toimib.
Elisa ei näe enne midagi, kui kaardi füüsiliselt enda kätte saab. Liiati, kas need salvestavad boxid samuti kahte tuunerit ei omanud?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
28.01.2018 13:27:48
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!!  |
+ ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)
HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla)
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
28.01.2018 14:15:03
|
|
|
| uvuv kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!!  |
+ ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)
HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla)  |
+1
Huvitav kas Elisal on asi juba töös ja millal on lootust selllele ?!? 🙂
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.01.2018 14:18:19
|
|
|
| nih.. nädal aega helistamist infoliini numbrile tulemust ei andud. Panin fackebooki privaat sõnumi teele ja laupäeval helistati tagasi. Sain starboksi parooli resetitud. Minuarust ikkagi ebanormaale, et tel. teel asju aetud tänapäeval ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
28.01.2018 14:39:37
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| nih.. nädal aega helistamist infoliini numbrile tulemust ei andud. Panin fackebooki privaat sõnumi teele ja laupäeval helistati tagasi. Sain starboksi parooli resetitud. Minuarust ikkagi ebanormaale, et tel. teel asju aetud tänapäeval ei saa. |
Oli kaks erinevat ettevõtet, erinevate teenuste, süsteemida, kultuuri, protsesside, käsuliini ja kõige muuga.
Esimene ostis teise ära, sisuliselt kõik muu jäi endiseks.
Ühel hetkel, kui üldsus oli pisut harjunud jm, hakkavad väikesed muutused.
Teisel hetkel kaob teine bränd, alles jääb vaid esimene: kõik, mida saab, muudetakse kohe! Mida kohe muuta ei saa, satub tugeva surve alla, et muutuda!
Lisaks kõige selle taustal toimuvad ka muutused, mida keegi ei oska ette näha (kultuuride erinevused), mille tulemused, tagajärjed sünnivad väga kiiresti ning tagasipöördumatult (ja annavad väga valusalt tunda- nädal aega helistamist ei ole tore).
Segadust kui palju: erinevad suhtumised, info, oskused jpm.
Täna ei räägita enam Starmanist.
On Elisa.
viimati muutis uvuv 28.01.2018 15:02:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
28.01.2018 14:42:46
|
|
|
| monomakk kirjutas: |
| uvuv kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!!  |
+ ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)
HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla)  |
+1
Huvitav kas Elisal on asi juba töös ja millal on lootust selllele ?!? 🙂 |
Panin neile suht pahase kirja ka kirjakasti sellel teemal, et HD kanalid pole esimesed ja neid järelvaadata ei saa.
Soovitan teil ka teha seda, äkki midagi muutub kui piisavalt kära tuleb selle kohta.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
28.01.2018 14:59:13
|
|
|
[quote="Viilutaja"][quote="monomakk"]
| uvuv kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!!  |
+ ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)
HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
...
Panin neile suht pahase kirja ka kirjakasti sellel teemal, et HD kanalid pole esimesed ja neid järelvaadata ei saa.
Soovitan teil ka teha seda, äkki midagi muutub kui piisavalt kära tuleb selle kohta. |
Arvan, et see saab teoks, kui Elisa on täielikult üle läinud IPTV peale, sarnane lahendus nagu Teliagi on teinud.
Tänase DVB-C/pool-IPTV lahenduse peal seda ei saa: kõik vanemate DVB-C bokside omanikud ning nende lapsed (kes foorumis on ilusad ja abivalmid) kisuvad elisalastel silmad peast
Lisaks veel ka see võrgu läbilaske teema HD kanalite jaoks ajamasina kasutamisel (palju inimesi korraga HD saateid vaatamas).
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2018 15:01:56
|
|
|
Elisa Elamus, endine BingeTV, reklaamis ka HD kanalite olemasolu, mida aga pole, seda pole kusagil. 4G mobiilneti puhul oleks see veel mõistetav, püsiõhenduse puhul aga peaks HD olema kindlasti valikus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
28.01.2018 15:22:19
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Elisa Elamus, endine BingeTV, reklaamis ka HD kanalite olemasolu, mida aga pole, seda pole kusagil. 4G mobiilneti puhul oleks see veel mõistetav, püsiõhenduse puhul aga peaks HD olema kindlasti valikus. |
On HD kanalid- Levira HD testkanalid!
Täpselt ei mäleta enam, kuid nende leidmiseks pidi vist kuidagi sahkeradama, umb kui teed kõige esimese otsingu (algseadistuse ja otsing) ainult antennikaabliga ühenduses olles vms
Levira kodulehelt (HD-kanalid kõige all):
https://levira.ee/programm.pdf
Kui me ikka räägime DVB-T2 kanalitest.... (mis on BingeTV/EElamus üle õhu teemas püsiühendus?)
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2018 15:45:06
|
|
|
uvuv, pole vahet, kas üle õhu või kaabliga, mis kirjeldavad ainult tehnoloogiat, mis teenuse kliendini toovad, koondame nõudeid HD kanalit saamiseks!
Igal juhul on hetkel tegemist Elisa SD Elamusega
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.01.2018 16:29:39
|
|
|
selle pingejutuga peaks endisesse zuumiteemasse kolima..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.01.2018 16:59:16
|
|
|
Oleme jälle nõukaajas kus läbi tutvuste eelisjärjekorda said
Tea kas nad kuutasu ikka jõuavad vastu võtta või jääb raha kätte hapnema?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
28.01.2018 17:33:11
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| monomakk kirjutas: |
| uvuv kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Mis siiamaani käib pinda Starmani ehk Elisa Elamuse puhul on see, et nad ei pane neid Eesti HD kanaleid automaatselt nende SD kanalite asemele positsioonile 1 (ETV) jne, vaid on seal kõige viimaste kohtade peal. 999, 998 jne.. wtf!
Ning kui teed oma kanalite listi, kus tõstad need ettepoole ja asendad SD kanalitega, siis nendelt HD versioonidega kanalitelt ei saa järelevaadata!!!  |
+ ka minu poolt! Kaua võib neid udukogusid vahtida!
Messidel näidatakse, räägitakse 8k jms (olgugi, et 8k saated on täielik ulme, kuid me räägime siin HD!!!)
HD kanalid järelvaadatavaks ja nimekirja algusesse!
(arvatavasti kardab Elisa/Starman, et võrk ei vea välja ja seetõttu ei saa HD järelvaatamisega välja tulla)  |
+1
Huvitav kas Elisal on asi juba töös ja millal on lootust selllele ?!? 🙂 |
Panin neile suht pahase kirja ka kirjakasti sellel teemal, et HD kanalid pole esimesed ja neid järelvaadata ei saa.
Soovitan teil ka teha seda, äkki midagi muutub kui piisavalt kära tuleb selle kohta. |
Eks sealt mingi ümmargune mitte midagi ütlev vastus tuleb a’la “töötame selle nimel".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
28.01.2018 22:19:12
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
| Kas CI+ kaart on loetav id-kaardi lugejaga ning kasutatav näiteks acamd tarkvaraga? On kaardi pealt võimalik decrypt key'd dumpida või on seal mingi aktiivne chip sees? Kas Elisa näeb kui ühe key otsas on 2 klienti? |
| tcumen kirjutas: |
Peaks toimima. Kaardid on sarnased DVB-T omadega ja seal toimib.
Elisa ei näe enne midagi, kui kaardi füüsiliselt enda kätte saab. Liiati, kas need salvestavad boxid samuti kahte tuunerit ei omanud? |
CI+ kaart ei tööta ID-kaardilugeja ega acamdiga. Või tähendab, töötab küll, aga kuna seda CIplussi osa ei toetata, siis kaart kanalit siiski ei ava. Aga õnneks pole meil seda süsteemi veel põhjalikult rakendatud, küll aga Soomes. Paaritatud kaart ei tähenda automaatselt CI+ kaarti.
Vaatajakaardi kiip pole mingi lihtne mälumoodul, vaid mitme kihiga kaitstud ja krüpteeritud mikroarvuti nagu ID-kaardilgi. Sealt millegi kättesaamine on foorumis keelatud jutt, aga rahustuseks võib öelda, et ka võimatu.
Ühe kaardiga saab korraga avada mitut kanalit (kuid eksisteerib võimalus kaart ka kinni jooksutada), kuid piiri seab vastuvõtja ja kaardimooduli piirang ühe kanali dekrüptimine korraga. Mitu kanalit korraga avavad moodulid on tavalistest kordi kallimad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
29.01.2018 12:01:04
|
|
|
Elisa Elamus üle õhu kanalite nimekirja ka kuskilt näeb (enne tellimist)?
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.01.2018 22:55:24
|
|
|
| Omab keegi infot, et millal Elisa Elamus üle õhu Eesti kanaleid HD's hakkab pakkuma?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
31.01.2018 10:19:39
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| Omab keegi infot, et millal Elisa Elamus üle õhu Eesti kanaleid HD's hakkab pakkuma? |
Siis kui muu maailm hakkab 8K'st loobuma.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
31.01.2018 15:17:26
|
|
|
Elisa-endine Starman on Rakveres tumm juba teist päeva.
Ei interneti,ega tv.
Vot see on tase.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
31.01.2018 15:45:16
|
|
|
| Ja infotelefon on ka tumm? Esindus Rakveres on ka tumm?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
31.01.2018 17:19:10
|
|
|
Infoliinilt sain tead,et Rakveres on teenus häiritud,tegelevad rikke eemaldamisega.
Mis ma selle infoga peale pean hakkama?Kirgede tormi see mu telerisse ei too.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2018 17:21:55
|
|
|
| tsitaat: |
Kirgede tormi see mu telerisse ei too
|
Saad pärast järelvaadata läbi ajamasina
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
31.01.2018 17:23:39
|
|
|
Mul kordus tv puudub.Kasutan conax moodulit.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
31.01.2018 17:41:58
|
|
|
Täname, et oled valinud Elisa Elamus üle õhu teenuse.
Teavitame, et alates 01.02.2018 läheb sinu kanalivalikust välja filmikanal TV1000. Edaspidi saad seda kanalit tellida koos teemapaketiga.
Samas rõõmustame kõiki kliente uute kanalitega. Alates 1. veebruarist on Elisa Elamus üle õhu põhipaketile võimalik juurde tellida ka Viasati teemapaketid.
Valikus on kolm erinevat paketti...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2018 17:52:41
|
|
|
Aga kus pekkis ma neid teemapakette ja kanaleid üldse näen, kodulehel pole halligi või ma ei leia
Siit näen neid 34 kanalit.....pommiauk on see koduleht
https://www.elisa.ee/et/eraklient/tv/tv-kodus/elisa-klassik
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
31.01.2018 18:59:31
|
|
|
Ju siis homsest tekib.
Praegu küll iseteeninduses ei näe jah. VSB võtaks muidu küll.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
31.01.2018 20:24:10
|
|
|
Teil midagi sassis ei ole?
Zuumi valikus pole TV1000-t küll kunagi olnud.
Ja nüüd tulevad mingid valikkanalid järsku?
Levira teeb saatjatele tule alla, et rohkem kanaleid läbi mahuks?
Elamus missugune?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
31.01.2018 20:33:54
|
|
|
| Scott kirjutas: |
CI+ kaart ei tööta ID-kaardilugeja ega acamdiga. Või tähendab, töötab küll, aga kuna seda CIplussi osa ei toetata, siis kaart kanalit siiski ei ava. Aga õnneks pole meil seda süsteemi veel põhjalikult rakendatud, küll aga Soomes. |
No küsija ilmselgelt ei ole soomemaal. Ja siinmaal kasutuses olevad kaardid peaksid ilusti ka alternatiivsete lahendustega toimima. Koduseks kasutuseks vajalikud sooritused peaks täna kasutusel olevad paaritamata kaardid kah ilma higistamata ära tegema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.01.2018 20:57:32
|
|
|
Binge..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.01.2018 21:10:55
|
|
|
Võib segaseks kiskuda:
Üle Õhu Classic=Zuum
Üle Õhu=BingeTV
Viimane oligi Viasati kanalite osas täiesti omaette tegija võrreldes konkurentidega. Küllap nüüd ühtlustatakse tavadega ning hindadega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
31.01.2018 21:52:47
|
|
|
Igatahes inetu käitumine Elisa poolelt, 9h ette teavitatakse paketis olevate kanalite muutmisest(tegelikult siis hoopis väiksemale paketile viimisest, sest sama raha eest asenduskanalit vm ei pakuta).
TV1000 oli üks eelistest mille põhjal BingeTV mõned kuud tagasi valitud sai.
Link teavitusele - link
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|