Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 277, 278, 279  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.01.2018 23:17:00 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
2013 detsembris oli BTC $1k, siis kuni 2015 augustini pidevalt langustrend kuni $200'ni. Seejärel hakkas vaikselt üles ronima kuid saavutas $1k jälle alles 2017 jaanuaris. Siis hakkas suurem mullipuhumine pihta.

Ma ei ütleks, et 40 päeva langust kivisse raiutud on icon_smile.gif Võib ka mitu aastat minna nii.

Kusjuures see viimane tundub isegi reaalsem icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 23.01.2018 00:34:01 vasta tsitaadiga

erick, olen sinu teatud mõttes negatiivse ja kõhleva alatooniga tegelikult täielikult nõus - aasta 2018 (ja arvatavasti ka aasta 2019) toob meile meeletu koguse scamcoine ja kui ei ole isegi scamcoin, siis meeletult palju läbikukkumisi ja seda kõike arvatavasti rohkem kui kogu selle krüptoajaloo (bitcoini tuleku) jooksul kokku.
Selle kõige juures on muidugi tulemas ka palju head, kuna kogu see teema on alles nii lapsekingades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2018 10:41:01 vasta tsitaadiga

Ma pigem rõhuks järgmisele tõusule, mis peaks/võiks tulla ~2021-2022.

Vahepeal tuleb suur plaks, samasugune nagu .com mulliga. Õhk lastakse välja, rämpsmündid lastakse põhja ja kõik tarbijad saavad täiskasvanumaks. Keegi ei usu varsti enam seda "täna ICO/plaan ja homme miljonär" tasuta raha jagamise ideed varsti, tehakse cashout, tuleb paanika.

Pragegugi visiseb õhk välja pallist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2018 14:50:50 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ma pigem rõhuks järgmisele tõusule, mis peaks/võiks tulla ~2021-2022.

Vahepeal tuleb suur plaks, samasugune nagu .com mulliga. Õhk lastakse välja, rämpsmündid lastakse põhja ja kõik tarbijad saavad täiskasvanumaks. Keegi ei usu varsti enam seda "täna ICO/plaan ja homme miljonär" tasuta raha jagamise ideed varsti, tehakse cashout, tuleb paanika.

Pragegugi visiseb õhk välja pallist.

Ma nii pikalt pessimist pole aga pessimism on bitcoini osas küll. Teiste coinide koha pealt olen positiivsem, kardan, et bitcoin tõmbab teisi endaga koos alla.

Nõrgad käed sorteeritakse välja. icon_smile.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 23.01.2018 16:24:06 vasta tsitaadiga

Ärge olge bitcoini osas nii negatiivsed. Palju asju on viimasel ajal muutuma hakanud, saadetakse batchides, et feed väiksemad oleks jne. Eile tegin 0.5 BTC suuruse transactioni ja fee oli .40 ja ajakulu 10 minutit, kuid kuu aega tagasi maksin 15 dollarit ja aega kulus vahel pool päeva, muidugi tuleb arvestada ka sellega, et hetkel hulga vähem inimesi ülekandeid tegemas ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 23.01.2018 16:43:14 vasta tsitaadiga

Arvan et on hea kui mõneks ajaks tõmbab tagasi terve krüpto turg, pahna panna põlema ja vaikselt areneda, muutuda lihtsamaks ja stabiilsemaks. Näen delfis kommentaare stiilis et "niikaua kui ma ei saa bitcoini vahetada eurodeks enda panga kontol, on selle väärtus minu jaoks 0" 100 thumbs_up.gif ja 10 thumbs_down.gif. Et nagu mida icon_question.gif ja siis sama targalt väidab sadat muud asja maailma kohta. 99% inimestest ei saa mitte halli muffigi aru mitte millestgi. Liiga palju emotsioone ja lahmimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.01.2018 17:05:43 vasta tsitaadiga

Mind näiteks huvitab ennast kõige rohkem hetkel see, et kuidas lahendatakse Bitcoini kaks põhiprobleemi:

1) võrgustiku turvalisus, detsentraliseeritus ja võltsimiskindlus (hetkel on hea, sest kõik transaktsioonid hashitakse põhjalikult läbi paljude osapoolte poolt ja tulemusi võrreldakse enne bloki käiku laskmist, et välistada võltsimist, tagajärg jällegi aeglus ja kõrge hind)
2) ülekannete maksumus ja kiirus (ilma esimest punkti kompromiteerimata on väga raske seda saavutada, seda näitab ka Ripple - kõik on tsentraliseeritud, võltsimiskindlus on 0, pead usaldama ühte firmat)

Minu arust siin on nokk lahti-saba kinni situatsioon, millele ei olegi lahendust, mis võimaldaks mõlemat punkti saavutada. Enamik uusi krüptosid on kõvasti ohverdanud võltsimiskindluse ja detsentraliseerituse arvelt, et saada juurde kasutajamugavust. Aga kogu krüptovaluuta point ongi see, et seda pole võimalik endale juurde võltsida ega tehingute andmeid manipuleerida. Ilma selleta kaob ära sisuline müügiargument klassikalise raha ees!

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 23.01.2018 17:07:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2018 17:06:24 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
Arvan et on hea kui mõneks ajaks tõmbab tagasi terve krüpto turg, pahna panna põlema ja vaikselt areneda, muutuda lihtsamaks ja stabiilsemaks. Näen delfis kommentaare stiilis et "niikaua kui ma ei saa bitcoini vahetada eurodeks enda panga kontol, on selle väärtus minu jaoks 0" 100 thumbs_up.gif ja 10 thumbs_down.gif. Et nagu mida icon_question.gif ja siis sama targalt väidab sadat muud asja maailma kohta. 99% inimestest ei saa mitte halli muffigi aru mitte millestgi. Liiga palju emotsioone ja lahmimist.


Tõsi, need DELFI kommentaarid krüpto teemade all tõesti järgmine tase icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2018 17:16:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mind näiteks huvitab ennast kõige rohkem hetkel see, et kuidas lahendatakse Bitcoini kaks põhiprobleemi:

1) võrgustiku turvalisus, detsentraliseeritus ja võltsimiskindlus (hetkel on hea, sest kõik transaktsioonid hashitakse põhjalikult läbi paljude osapoolte poolt ja tulemusi võrreldakse enne bloki käiku laskmist, et välistada võltsimist, tagajärg jällegi aeglus ja kõrge hind)
2) ülekannete maksumus ja kiirus (ilma esimest punkti kompromiteerimata on väga raske seda saavutada, seda näitab ka Ripple - kõik on tsentraliseeritud, võltsimiskindlus on 0, pead usaldama ühte firmat)

Minu arust siin on nokk lahti-saba kinni situatsioon, millele ei olegi lahendust, mis võimaldaks mõlemat punkti saavutada. Enamik uusi krüptosid on kõvasti ohverdanud võltsimiskindluse ja detsentraliseerituse arvelt, et saada juurde kasutajamugavust. Aga kogu krüptovaluuta point ongi see, et seda pole võimalik endale juurde võltsida ega tehingute andmeid manipuleerida. Ilma selleta kaob ära sisuline müügiargument klassikalise raha ees!

thumbs_up.gif Kõik probleemid ära öeldud. Kokkuvõtteks peaks olema krüptorahal eelis tavaraha ees, näiteks poes või söömas maksmisel, ilma selleta pole asjal minu silmis tulevikku.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 23.01.2018 17:28:04 vasta tsitaadiga

walletite jama on ka minuarust suur miinus selle asja juures..............
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2018 23:23:56 vasta tsitaadiga

Millisel äpil on widget, mis näitab valitud coinida hindasid?
Coinbase'i widget ei toimi hetkel ja ei Binance'l ega Deltal pole.. Delta võiks olla ühekordse maksega ka, mingit püsikorraldust ei viitsi maksta... sellele võib ka alternatiivi anda.. mitme portfelli toega siis..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinV
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2009




sõnum 24.01.2018 01:21:57 vasta tsitaadiga

icon_arrow.gif https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/E25dvVua-BTCUSD-Potential-new-low-on-26th-of-January/
Vaatame, kas tuleb see maagiline 8000 dollarit lähipäevil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.01.2018 01:25:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2018 01:43:19 vasta tsitaadiga

Ma ikka jätkuvalt hindan BTC sinna 500 ja 1000 vahele. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 24.01.2018 02:04:49 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ma ikka jätkuvalt hindan BTC sinna 500 ja 1000 vahele. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


ma ütleks et see juhtub ainult siis kui bitcoin peaks kuidagi saam lahti seotud teistest coinidest ja hakkab enda tegelike ja näiliste puuduste tõttu langema. Täielik põhivoolu huvi puudus "krüpto" vastu peab tekkima. Ma ei ole objektiivne, tark ega kõiketeadja aga ma ei nõustu. 2018 on krüpto tõus, kas bitcoini - seda ei tea. Nagu ma ühes teemas ütlesin, inimesed ei tea mitte sittagi ja neile peale Bitcoin mitte midagi muud ei eksisteeri ja eksisteerib pelgalt tähtede kombinatsioonina.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.01.2018 02:54:29 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:


ma ütleks et see juhtub ainult siis kui bitcoin peaks kuidagi saam lahti seotud teistest coinidest ja hakkab enda tegelike ja näiliste puuduste tõttu langema. Täielik põhivoolu huvi puudus "krüpto" vastu peab tekkima. Ma ei ole objektiivne, tark ega kõiketeadja aga ma ei nõustu. 2018 on krüpto tõus, kas bitcoini - seda ei tea. Nagu ma ühes teemas ütlesin, inimesed ei tea mitte sittagi ja neile peale Bitcoin mitte midagi muud ei eksisteeri ja eksisteerib pelgalt tähtede kombinatsioonina.


Kullapalaviku ajal põlisamurikas käis see teema juba sama moodi, algul laevapileti biisness, siis labidad, siis hobused/koerad, siis seljakotid ja kui kokkuostu jõudsid, sai grammi kulla eest pudel viskit icon_biggrin.gif
Vahe on vaid selles, et kulda sai katsuda ka, tänane krypto väärtus on ""usaldus" ja konverteeritav trükitava raha vastu.. Veidi kaugemalt on sellist jama raske huumorita kaasa vaadata icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 24.01.2018 10:51:35 vasta tsitaadiga

Kas täna on ainult BTC vastu fiati, ehk et kõik teiste (nt. LTC või ETH) eur väärtus saadakse läbi BTC või on eraldiseisvad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 24.01.2018 11:50:29 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Kas täna on ainult BTC vastu fiati, ehk et kõik teiste (nt. LTC või ETH) eur väärtus saadakse läbi BTC või on eraldiseisvad?


enamasti oleneb btc hinnast, geminis on USD ETH paar. GDAX on ETH, LTC, BCH ja USD/EUR/GBP paarid. Teoreetiliselt peaks see natukene sõltuvust leevendama.

OPollo kirjutas:

Kullapalaviku ajal põlisamurikas käis see teema juba sama moodi, algul laevapileti biisness, siis labidad, siis hobused/koerad, siis seljakotid ja kui kokkuostu jõudsid, sai grammi kulla eest pudel viskit icon_biggrin.gif
Vahe on vaid selles, et kulda sai katsuda ka, tänane krypto väärtus on ""usaldus" ja konverteeritav trükitava raha vastu.. Veidi kaugemalt on sellist jama raske huumorita kaasa vaadata icon_biggrin.gif


Kõik virtuaalvääringud ei ole võrdsed. Osadel neist on väga ihaldusväärseid omadusi.

Tehnoloogiaid erinevate coinide ümber arendatakse edasi. Kasulikud ja tugevad jäävad ellu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.01.2018 12:00:52 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:


Kõik virtuaalvääringud ei ole võrdsed. Osadel neist on väga ihaldusväärseid omadusi.


ja need oleks ? Ma näen siin teemas neid omadusi, kuidas spekulantidel silmad punased ja punnis siin inimesi lahterdavad ""noobideks" ja oma investeeringuid ppresenteerivad icon_biggrin.gif
Kuidas mull kasvab ja lõhkjeb, "investeerijad" rõõmust rõkkavad ja nutavad jeu jne jne icon_biggrin.gif

Mull lõhkeb jääb sulle walleti kood mobiil telefoonis alles eksole, väärtus seegi eksole, kullapalavik läbi sai, oli vähemalt säravat metalli millest suppi lurpida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 24.01.2018 12:51:13 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Franzuu kirjutas:


Kõik virtuaalvääringud ei ole võrdsed. Osadel neist on väga ihaldusväärseid omadusi.


ja need oleks ? Ma näen siin teemas neid omadusi, kuidas spekulantidel silmad punased ja punnis siin inimesi lahterdavad ""noobideks" ja oma investeeringuid ppresenteerivad icon_biggrin.gif
Kuidas mull kasvab ja lõhkjeb, "investeerijad" rõõmust rõkkavad ja nutavad jeu jne jne icon_biggrin.gif

Mull lõhkeb jääb sulle walleti kood mobiil telefoonis alles eksole, väärtus seegi eksole, kullapalavik läbi sai, oli vähemalt säravat metalli millest suppi lurpida icon_biggrin.gif


Seda muidugi, praegu aetakse igasuguse sitaga raha kokku situatsioonides kus kõik osapooled teavad (loodetavasti) et tegu on sitaga. Ja olukordades kus sa imestad et inimesed ei saanud aru et tegu on sitaga https://www.youtube.com/watch?v=EhL2OWXZ26s

Need omadused on seotud erinevate piirangute puudumisega ja omaduste puudumisega mida pangandusvõrgud annavad rahale.

Ma võin saata ükskõik kui palju väärtust ükskõik kellele ja mitte keegi ei saa teada et ma saatsin või kui palju ma saatsin. Bitcoini puhul muidugi saab teada kust saadeti kuhu ja kui palju ja kui tehingute ketti uurida siis saab teada ka kes saatis. Kõikide coinidega nii ei ole.

Sajal tuhandel eesti keskmist saaval inimesel ei ole võibolla coinist kasu. Tööandja maksab kõik maksud, osa saavad osa enda palgast sulas, haltuura tehakse sulas, riik pole veel sulli käibelt korjanud ja veel ei piixu kui sula panga kontole paned. Liisingud ja eluasemelaenud koos muude arvetega lähevad otsekorraldustega kontolt maha. Ülejäänud raha piiksutatakse selveri, circkle k ja kodu - töö vahel pendeldes. Mitte miski ei tõmba teda keskkonda. Tuleb tüüp kes teenib 1000-10000 Eesti keskmist ja terve kari 100 Eesti keskmisi. Olenemata sellest millega nutsu kokku aetakse ja kas maksud maksmata või mitte, neile võivad coini omadused olla kasulikud. Liituvad keskkonnaga ja nüüd muutub Keskkond kasulikuks ka Eesti keskmisele.

Arvad et korterid ja majad mida hiinlased Londonis ja Torontos ostavad on odavad? Kuidas sa seda ostad kui igal inimesel on valuuta ostu piirangud, välisriikides tehtavate ostude piirangud, raha väljaveo piirangud jne. Erinevate skeemidega.

Skeemitamine just muutus kõigile kättesaadavaks. Kuidas Siim Kallas enda 10 miljon USD'i ära peitis? Mingi skeemiga. Moldova riigi pangakontolt varastati miljard EUR'i ja see haihtus pankade vaheliste tehingutega kus peaksid kehtima rahvusvahelised reegild ja kontroll mehhanismid. Mingi skeemiga see kadus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 24.01.2018 18:56:26 vasta tsitaadiga

TRX (Tron) lisatakse järgmise 1h jooksul Bitfinexi turule ja paarideks siis BTC,ETH ja USD!
Mis võib mõjutada TRXi liikumist positiivses suunas. Tegemist maailma suurema krüptoturuga siiski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2018 20:57:16 vasta tsitaadiga

Viilutaja, good spot, thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 24.01.2018 23:58:12 vasta tsitaadiga

Essugi ei muutunud või vara veel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 25.01.2018 00:08:59 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
The World's First Legitimate Ponzi Scheme
Because money doesn't grow on trees... unless you're BitFinex

http://ponzicoin.co/home.html

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2018 00:21:28 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
icon_lol.gif
The World's First Legitimate Ponzi Scheme
Because money doesn't grow on trees... unless you're BitFinex

http://ponzicoin.co/home.html

icon_lol.gif thumbs_up.gif
13+ETHi kenasti contractis juba icon_eek.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 277, 278, 279  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.