|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.01.2018 22:53:28
|
|
|
lollid on viimasel ajal kuidagi rikkaks saanud ja neid on kuidagi palju.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.01.2018 23:05:28
|
|
|
Eestlane on jõukaks saanud, mis muud
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
17.01.2018 23:49:34
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Eestlane on jõukaks saanud, mis muud |
Ma näen siin dagcoini kätt mängus.
Ikkagi esimene eesti "krüptoraha"! Jõudu poistele, tõmmake rohkematel inimestel perse lohku (viisakamat väljendit ei tarvitse siinkohal kasutada!).
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
18.01.2018 09:45:37
|
|
|
| 4. lõik läheb alt poolt kiri heledamaks ja siis tuleb üldse mingi roheline võtme kujuline plätserdis ette. halb artikkel.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.01.2018 18:31:22
Re: Eestlastelt naha üle kõrvade tõmmanud Kairos tuleb tagasi uue skeemiga |
|
|
vägev, taas saab kuhugi investeerida
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.01.2018 18:40:33
|
|
|
| Huvitav kui loll peab olema, et kui juba korra on üle lastud, siis uuesti sinna "investeerida"......
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.01.2018 19:54:49
|
|
|
Seekord läheb paremini, saab kohe alguses ree peale ja tuleb kasum. Lõpuvennad saavad reeglina ponzis üle
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.01.2018 20:21:25
|
|
|
kuhu ma raha kannan?
Esimesena saab kindlasti rikkaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.01.2018 20:24:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kuhu ma raha kannan?
Esimesena saab kindlasti rikkaks |
ainult siis kui läbi hammustad, millal on õige aeg ree pealt maha hüpata. Aga kuna ponzi võib igal hetkel kokku kukkuda, siis mina ei paneks sinna rohkem raha kui näiteks lotopiletitesse
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.01.2018 20:28:50
|
|
|
Loto samasugune lollide maks
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.01.2018 20:35:32
|
|
|
Aga loto on aus - tead täpselt mis võimalused on võita ja keegi isegi ei salga, et tõenäosus suurt võitu saada on kaduvväike.
Juba minu vanaisa ütles loto kohta nii, et palju raha pole sinna mõtet matta, aga üks pilet võiks ikka olla, et anda õnnele võimalus kui ta tahab sinu õuele tulla
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.01.2018 20:34:21
|
|
|
Rahvas kas tõesti vastab tõele, et www.kairos.com on sama vana Kairos Technology, kes scammis raha välja inimestelt??
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.01.2018 20:35:06
|
|
|
Mina arvan, et see on mis ta on. Peaasi, et alguses kohe sisse saada ja profitit lõigata, nagu esialgse sekeemiga.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.01.2018 20:48:30
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Mina arvan, et see on mis ta on. Peaasi, et alguses kohe sisse saada ja profitit lõigata, nagu esialgse sekeemiga. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.01.2018 20:51:34
|
|
|
Aga kui pärast rahast ilma olete, siis ärge siia vinguma tulge
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.01.2018 20:54:43
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Aga kui pärast rahast ilma olete, siis ärge siia vinguma tulge  |
mina investeerin vaid 100% kasumit tootvasse firmasse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
20.01.2018 20:56:24
|
|
|
rääkisin ka just ühe sõbraga kes kunagi laksas kairosesse 7000 euri...
ütles ,et jah ammu pole raha saanud aga alguses maksti ja et miinusesse otseselt ei jäänud oma raha sai tagasi... ainult ,et kasum mis lubati on kontol aga välja kanda ei saa:D
pm siis andis kairosele intressita laenu:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.01.2018 20:57:34
|
|
|
head sõbrad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
20.01.2018 21:12:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
head sõbrad  |
lol dont even start:D
ta sai ikka juba algusest saadik sellist mõrva kõigilt:D ja igakord kui kokku saime väike istumine läks ikka teema sellele üle kui loll ta on jne:D
et jah ütleme nii ,et tal läks õnnelikult
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.01.2018 21:21:50
|
|
|
| siven kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
head sõbrad  |
lol dont even start:D
ta sai ikka juba algusest saadik sellist mõrva kõigilt:D ja igakord kui kokku saime väike istumine läks ikka teema sellele üle kui loll ta on jne:D
et jah ütleme nii ,et tal läks õnnelikult |
Proovigu uut ka, seal läheb kindlasti õnnelikumalt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
20.01.2018 21:29:03
|
|
|
Uus algusfaasis ju, raudselt saab oma 7st kilost poole aastaga 17kilo teha
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.01.2018 21:43:07
|
|
|
Kas keegi tankisti oskab soovitada? Pakuks 300% kasumit ja sellele lisaks veel mõne tasuta coini ka
Dsiclaimer: tegemist on naljaga, minu südametunnistus ei luba kellelgi teadlikult ja tahtlikult p_rset lohku tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 00:18:17
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Mina arvan, et see on mis ta on. Peaasi, et alguses kohe sisse saada ja profitit lõigata, nagu esialgse sekeemiga. |
Kas on konkreetselt näiteid, et sama tiim või samad inimesed? Ma ei leia mitte midagi ühist Kairos Technology-ga hetkel..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2018 00:39:35
|
|
|
Kui asi paistab välja nagu junn, haiswb nagu junn, kas siis on sul vaja maitsta, et kindel olla, et tegu ikka junniga?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.01.2018 01:18:03
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Mina arvan, et see on mis ta on. Peaasi, et alguses kohe sisse saada ja profitit lõigata, nagu esialgse sekeemiga. |
Kas on konkreetselt näiteid, et sama tiim või samad inimesed? Ma ei leia mitte midagi ühist Kairos Technology-ga hetkel..  |
live striimi idee sulle proovi ära ja anna meile ka teada;)
äkki saad rikkaks veel # worth a try
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 07:24:50
|
|
|
Keegi nagu midagi mõistliku ka oskab kirjutada, et miks inimesed arvavad, et uus kairos.com on sama vana ponzi?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
21.01.2018 07:44:13
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Keegi nagu midagi mõistliku ka oskab kirjutada, et miks inimesed arvavad, et uus kairos.com on sama vana ponzi? |
Saa üle juba.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 08:39:13
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Keegi nagu midagi mõistliku ka oskab kirjutada, et miks inimesed arvavad, et uus kairos.com on sama vana ponzi? |
Saa üle juba. |
Noo jälle... on mingi SEOS vana kairose ja selle uuega? Või on lihtsalt sama nimi juhtunud, mis võib väga vabalt olla..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.01.2018 08:52:21
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Keegi nagu midagi mõistliku ka oskab kirjutada, et miks inimesed arvavad, et uus kairos.com on sama vana ponzi? |
Saa üle juba. |
Noo jälle... on mingi SEOS vana kairose ja selle uuega? Või on lihtsalt sama nimi juhtunud, mis võib väga vabalt olla.. |
Jup, kogemata sama nimi. Viska papp sisse, enne kui hilja
Ma ei sa aru kas sa loll või trollid, mul hakkab arvamus vasakule kreeni juba kiskuma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
21.01.2018 10:10:57
|
|
|
SIIN on pilt sellest, kuidas Kairose väidetav tehnologi töötab. Vendadel on justkui vaba juurdepääs migratsiooniandmebaasidele Veelgi enam, kogu protseduuri realiseerib ainult mingi äpp ja miinimumpakett on 500USD kuus?! Kas meil kõigil on taskus "kõrgtehnoloogiline" James Bondi töötelefon?
95% kindel, et Kairos on jama.
Sarnase teenuse pakkumisega (muu hulgas) tegeleb veel NEC grupp, aga pole aru saanud, kas see on legit või mitte. Nende vastav toodeteleht annab jube palju 404
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 14:25:55
|
|
|
Tuleb välja ikka jah, et Kairos.com pole mingil viisil siiski seotud selle Kairosega, mis siin eestlasi scammis. Täiesti erinev ettevõte ja teised inimesed. Kõik lihtsalt HV-s arulagedalt lahmivad õhku..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.01.2018 15:11:18
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Tuleb välja ikka jah, et Kairos.com pole mingil viisil siiski seotud selle Kairosega, mis siin eestlasi scammis. Täiesti erinev ettevõte ja teised inimesed. Kõik lihtsalt HV-s arulagedalt lahmivad õhku.. |
Kas sa juba oled soovitanud oma alaealistel fännidel investeerida uude Kairosesse?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
21.01.2018 15:14:55
|
|
|
| softis kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Tuleb välja ikka jah, et Kairos.com pole mingil viisil siiski seotud selle Kairosega, mis siin eestlasi scammis. Täiesti erinev ettevõte ja teised inimesed. Kõik lihtsalt HV-s arulagedalt lahmivad õhku.. |
Kas sa juba oled soovitanud oma alaealistel fännidel investeerida uude Kairosesse? |
No esimesed investorid saavad tavaliselt kasumit nii et kiirelt promoma
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
21.01.2018 15:36:01
|
|
|
Täitsa lõpp kui kiiresti siin saag käima tõmmatakse
Saagimine õigustatud, siiski. Selle ettevõtte kodukas ei sisalda kõige veenvamat infot.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2018 16:33:51
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Tuleb välja ikka jah, et Kairos.com pole mingil viisil siiski seotud selle Kairosega, mis siin eestlasi scammis. Täiesti erinev ettevõte ja teised inimesed. Kõik lihtsalt HV-s arulagedalt lahmivad õhku.. |
Kas sa juba oled soovitanud oma alaealistel fännidel investeerida uude Kairosesse? |
No esimesed investorid saavad tavaliselt kasumit nii et kiirelt promoma  |
Vaata, ei ole nii lihtne, kõik on oma arust targad, teavad küll kuidas püramiid toimib ja tormavad alguses "investeerima ärisse", aga kuna kõik on nii targad ja pädevad, siis tavaliselt see kaotajate protsent on suht konstantne. Aga noh, kõik ju tahavad nuppu "anna tasuta raha", idiootidest maailm kunagi ei vabane
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 16:44:54
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
| mikk55 kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Tuleb välja ikka jah, et Kairos.com pole mingil viisil siiski seotud selle Kairosega, mis siin eestlasi scammis. Täiesti erinev ettevõte ja teised inimesed. Kõik lihtsalt HV-s arulagedalt lahmivad õhku.. |
Kas sa juba oled soovitanud oma alaealistel fännidel investeerida uude Kairosesse? |
No esimesed investorid saavad tavaliselt kasumit nii et kiirelt promoma  |
Vaata, ei ole nii lihtne, kõik on oma arust targad, teavad küll kuidas püramiid toimib ja tormavad alguses "investeerima ärisse", aga kuna kõik on nii targad ja pädevad, siis tavaliselt see kaotajate protsent on suht konstantne. Aga noh, kõik ju tahavad nuppu "anna tasuta raha", idiootidest maailm kunagi ei vabane |
Legit küsimus.. kas keegi REAALSELT ka uurinud on või lihtsalt panevad puid alla sest nimi on Kairos? mitte mingit seost pole selle vana scam kairosega. Hea uurimustöö teil kutid, hea uurimustöö
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.01.2018 16:57:29
|
|
|
Omal nagu punast tuld põlema ei löö? Sest kui selgub et seos on olemas siis on veits loll lugu küll.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 16:59:23
|
|
|
See on SITASTI kirjutatud artikkel.
| tsitaat: |
| Näotuvastuse ICOt käivitav Kairos on tegutsenud kolm aastat ning on selle aja jooksul ostnud üles idufirmasid. Taaskord, seos kahe erineva Kairose puhul tundub puuduvat. |
Tegin teie eest ise uurimustööd. Ronald kirjutas lihtsalt sitasti... määris kokku täiesti legit ettevõtte scammiga.
Ronaldi vastus minu küsimusele:
Ei, minu artikkel ei räägi Kairos.com kohta. Kaks erinevat ettevõtet sama nimega. Kairos.com kohta ei oska seisukohta võtta
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 18:09:59
|
|
|
No ok, mina ka ei tea täpselt kes ja mis selle kairos.com taga on. Aga suure firma kohta kes müüb kalleid pakette näotuvastuseks, on nende koduleht natuke imelik. Kasvõi see, et endast lugupidav firma ei pane oma kodulehele dokumente üle viitena google docs-le vaid pigem ikka PDF või HTML kujul.
"Investeerima" saab vist alles aprillis hakata http://kairos.com/token-sale .... kui selle kohta rohkem detaile avaldatakse, eks siis ole näha kus scam täpselt on. Kahtlane on asi igal juhul, korralike tarkvarafirmade puhul pole sellist praktikat nagu täheldanud, et investeeringute vastu jagatakse mingeid coine. Kui on vaja lisainvesteeringuid ja endal likviidseid vahendeid napib, siis pigem otsitakse investoreid kas oma tutvuste kaudu või viiakse firma börsile.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 18:21:15
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
No ok, mina ka ei tea täpselt kes ja mis selle kairos.com taga on. Aga suure firma kohta kes müüb kalleid pakette näotuvastuseks, on nende koduleht natuke imelik. Kasvõi see, et endast lugupidav firma ei pane oma kodulehele dokumente üle viitena google docs-le vaid pigem ikka PDF või HTML kujul.
"Investeerima" saab vist alles aprillis hakata http://kairos.com/token-sale .... kui selle kohta rohkem detaile avaldatakse, eks siis ole näha kus scam täpselt on. Kahtlane on asi igal juhul, korralike tarkvarafirmade puhul pole sellist praktikat nagu täheldanud, et investeeringute vastu jagatakse mingeid coine. Kui on vaja lisainvesteeringuid ja endal likviidseid vahendeid napib, siis pigem otsitakse investoreid kas oma tutvuste kaudu või viiakse firma börsile. |
Oeh, see on täiesti tavaline krüptomaailmas. Ettevõtte ei pea oma aktsiaid ära andma mingitele ingel investoritele vms... tänapäeval kõik KRÜPTO. Ettevõtte annab aktsiate asemel oma krüptoraha ja hoiab 100% oma ettevõtte osaluse. Vana investeerimisviis sureb üldse välja ma kipun arvama.. kui just krüpto kokku ei kuku miskipärast.
Esimene private investeerimis round oli juba ära, ees on ootamas avalik ICO.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 18:44:17
|
|
|
| Ei kao see vana investeerimisviis kuhugi. Aktsia puhul omandad põhimõtteliselt osakese firmast ehk sellel on mingi reaalne väärtus, samuti on õigus dividende saada kui firma neid jagada otsustab. Võlakirja puhul on firmal kohustus see mingi aja pärast kokkulepitud hinnaga tagasi osta ehk piltlikult nagu tähtajaline hoius kuid pisut suurema riski ja parema tootlusega. Krüptoraha ei anna sulle mitte midagi ja firmal ei teki sinu eest mingeid kohustusi. Selline tühja koha pealt raha tegemine ei saa pikemas perspektiivis töötada. Oletame et müün sulle päris raha eest mingeid coine ja nende coinide väärtus on sama mis sellel päris rahal mis välja käisid. Mina võin võtta sinult saadud päris raha ja selle eest poest midagi osta. Sina võid võtta minult saadud coinid ja samuti nende eest midagi osta. Mingit lisaväärtust ma sellega loonud ei ole, seega piltlikult lihtsalt trükkisin raha juurde ja jätkusuutlik selline asi ei ole. Paraku selle näite juures on nö. valeraha need coinid, seega miks peaks keegi tahtma nende coinide eest midagi käegakatsutavat müüa?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 18:49:04
|
|
|
Tra see Geeniuse artikkel on täiesti masendav pask... vend tahtis kirjutada sellest https://kairosplanet.com/ico-start aga mitte kusagil ei linkinud seda.. LINKIS õige legit firma ICO ja põhimõtteliselt tembeldas legit ettevõtte scammiks otseselt välja ei öelnud.. aga no kamoon.. mis kuradi pärast peab seda kaasama artikklisse? Kairosplanetist on jutt mitte KAIROS.COM-ist.. jeesus kristus.
Kirjutasin vennale ja ei tema probleemi ei näe selles ja ei hakka midagi muutma
| napoleon kirjutas: |
| Ei kao see vana investeerimisviis kuhugi. Aktsia puhul omandad põhimõtteliselt osakese firmast ehk sellel on mingi reaalne väärtus, samuti on õigus dividende saada kui firma neid jagada otsustab. Võlakirja puhul on firmal kohustus see mingi aja pärast kokkulepitud hinnaga tagasi osta ehk piltlikult nagu tähtajaline hoius kuid pisut suurema riski ja parema tootlusega. Krüptoraha ei anna sulle mitte midagi ja firmal ei teki sinu eest mingeid kohustusi. Selline tühja koha pealt raha tegemine ei saa pikemas perspektiivis töötada. Oletame et müün sulle päris raha eest mingeid coine ja nende coinide väärtus on sama mis sellel päris rahal mis välja käisid. Mina võin võtta sinult saadud päris raha ja selle eest poest midagi osta. Sina võid võtta minult saadud coinid ja samuti nende eest midagi osta. Mingit lisaväärtust ma sellega loonud ei ole, seega piltlikult lihtsalt trükkisin raha juurde ja jätkusuutlik selline asi ei ole. Paraku selle näite juures on nö. valeraha need coinid, seega miks peaks keegi tahtma nende coinide eest midagi käegakatsutavat müüa? |
Lühidalt võin öelda, et coinide vastu on SUUR huvi kui ettevõtte idee ja produkt on hea. Krüpto on tulevik usu või mitte... digitaalne raha, kui sa pole varem krüptoga reaalselt tegelenud siis jah muidugi kõik tundub huinjamuinja.. aga sa ei kujuta ette kui väärtuslikud mõned coinid juba on ja see on alles algus... krüptoraha marketcap pole isegi 1 triljon dollarit veel.. võrdle seda maailma rahaga.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2018 18:55:30
|
|
|
| HDTanel on juba ajupesu saanud, et mingit lambi asja kaitseb
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
21.01.2018 18:59:49
|
|
|
Ma vaatasin seda ka, et natukene aega tagasi voolas see p**k ka HDtannu pähe, reklaamis siin erinevate coinide tohutut kasumlikkust oma noortele jälgijatele ning soovitas "investeerima" joosta, samas natukene aega hiljem tegid enamikud 50% languse
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
21.01.2018 19:10:30
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| HDTanel on juba ajupesu saanud, et mingit lambi asja kaitseb |
Vanarahvas ütleks > Tarkus ei ole marjana maaast võtta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 19:14:14
|
|
|
Ma ei saa aru, miks seda krüptoraha mingiks imeloomaks nimetatakse. Vorm on teine, aga sisu on põhimõtteliselt sama. Selleks et rahal mingi väärtus oleks, peab olema võimalik selle eest midagi reaalset osta ja peab olema võimalik seda vabalt muude valuutade vastu vahetada. Raha ei ole number arvutiekraanil või paber rahakotis, raha on siiski vahend muude väärtuste hankimiseks. Ma millegipärast kahtlustan, et kui homme oma raha välja annaksin, siis vahet pole olgu ta krüpto või klassikalises formaadis, keegi mulle selle eest midagi müüa ikka ei tahaks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 19:21:12
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
Ma vaatasin seda ka, et natukene aega tagasi voolas see p**k ka HDtannu pähe, reklaamis siin erinevate coinide tohutut kasumlikkust oma noortele jälgijatele ning soovitas "investeerima" joosta, samas natukene aega hiljem tegid enamikud 50% languse  |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.. kust mujalt sa saad paarist tuhandest miljonääriks ausal viisil???
Krüpto investeerimine on ajuvabalt tulus hetkel.. KUI oskad investeerida.
Ma ei reklaaminud mitte midagi, lihtsalt tegin video kus ütlesin, et kes saab see võiks investeerida krüptosse.. ma ei soovitanud otseselt mitte midagi seal ja oli üsna mõttetu video ja sellepärast ka maha võtsin. Teen veidi sisukama varsti.
Aga niipalju peab küll mainima, et krüpto investeerimine on investeerimine nagu ikka, võid KÕIK oma raha kaotada. Sellegipoolest saab krüptos algust teha ka väikeste summadega ja ei pea koheselt mingi rikkur olema.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 19:24:43
|
|
|
| HDTanel, ehk avaldad saladuse ja ütled, palju sa juba ise investeerimisega teeninud oled. Ärisaladusi ei pea avaldama kui ei taha ehk pole oluline kuhu ja kuidas investeerisid, ainult numbrid palju oled sisse pannud ja palju tagasi teeninud. Arvesse läheb ainult selline teenistus, mille eest saaksid kasvõi täna suvalisest kohast suvalist kaupa osta, mingi coin mida päris raha vastu vahetada ei saa ja mille eest väga vähestes kohtades midagi osta saab ei loe.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|