Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 16.01.2018 22:53:22 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Alusta uuesti. Märgid linnukesed, mis vaja ja saad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 16.01.2018 23:00:32 vasta tsitaadiga

Täna sain 1 killiga top 3 icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 23:51:23 vasta tsitaadiga

Sain eile 1 killiga top 2, 1vs1 ei suutnud ära teha. Ülejäänud mäng lihtsalt vastaseid ei olnud kusagil.
Tegemist oli duoga ja mu tiimikaaslane sai kohe algul surma.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 00:44:49 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 10:59:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PC players,

We have deployed a patch on our live servers today to fix some bugs. Please download the patch via your Steam client.

Please find the patch notes below.


*Client Optimization

Reduced lowered performance issue when many players were in the same area


*Bug Fixes

Fixed the issue where character movement was instantly stopped and adjusted
Fixed the issue where character movement seemed unusual during the replay



Noo palvetame, et ka siis miskit muutus kuid kui reddit lugeda siis väga ei ole midagi märgatavat näha. Eks õhtul saab ise proovida järele.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 17:29:54 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/tencent-has-reportedly-helped-chinese-police-arrest-120-pubg-cheat-makers/

Terves maailmas võiks selle eest pokri pista. Teed chiidi, jääd vahele, saad mingi 5a pokris istuda. Fair diil suht

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 23:20:10 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7r0ntj/recently_been_trying_tpp_because_my_close_friend/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 00:02:21 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7r0ntj/recently_been_trying_tpp_because_my_close_friend/


Vana uudis .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 02:59:21 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7r0ntj/recently_been_trying_tpp_because_my_close_friend/


Vana uudis .


No panin selle siia lihtsalt sellepärast, et TPP'erid äkki võiksid FPP peale üle minna, siis ei oleks cheaterite nuttu ka enam. icon_rolleyes.gif

FPP tundub ka kuidagi loogilisem pelada ja seal ma pole ühtegi blatantset cheaterit näinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 10:22:38 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7r0ntj/recently_been_trying_tpp_because_my_close_friend/


Vana uudis .


No panin selle siia lihtsalt sellepärast, et TPP'erid äkki võiksid FPP peale üle minna, siis ei oleks cheaterite nuttu ka enam. icon_rolleyes.gif

FPP tundub ka kuidagi loogilisem pelada ja seal ma pole ühtegi blatantset cheaterit näinud.
Ise ka mingi 200+ tundi FPP teinud ja cheatereid tõesti vähe kohatud. 1-2 võibolla.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 17:26:52 vasta tsitaadiga

Mu meelest suht sexy icon_biggrin.gif arvestades, et teine ring oli just kätte jõudnud ja 17 elus icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: @ reshade: adaptivesharpen + clarity söövad mul koostöös 20 FPSi ära icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 20:20:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mu meelest suht sexy icon_biggrin.gif arvestades, et teine ring oli just kätte jõudnud ja 17 elus icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: @ reshade: adaptivesharpen + clarity söövad mul koostöös 20 FPSi ära icon_eek.gif


Lumasharpen sööb vähem fps ja täidab ka edukalt sama ülesannet. Settingutes pane ka perfomance mode. Usun, et siis üle 10 fps ei lähe.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 23:49:59 vasta tsitaadiga

Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi" icon_lol.gif
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid beer_yum.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 11:02:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi" icon_lol.gif
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid beer_yum.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ma ise ka eriti seda uut ei fänna, ei teagi mis seal puudu on, aga võistlustel peaks ikka olema icon_biggrin.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 18:28:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi" icon_lol.gif
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid beer_yum.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Dust2 pole isegi map poolis ja nuket ei mängitud ELEAGUE Qualifieril ühtegi korda. u wot m8?

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 18:46:47 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi" icon_lol.gif
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid beer_yum.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Dust2 pole isegi map poolis ja nuket ei mängitud ELEAGUE Qualifieril ühtegi korda. u wot m8?

Ah, mis sa norid, mõttest said aru küll. Mina isegi pooldan,et uut mapi ei mängita, igavam on, vähem actionit, mid game täiesti null.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.01.2018 18:55:54 vasta tsitaadiga

arvestades seniseid ESL mänge, siis ega erangelil ka seda huvitavat mängu ei olnud. kõik lendasid igaüks oma nurka laiali põhimõttega, et mitte kohe maha notitud saada. esimese 10 minutiga oli heal juhul KOKKU 2-3 tiimi maha võetud ja sedagi siis kui kogemata kaks samasse linnaossa läksid. isegi pochinkis suutsid 3 meeskorda kord nii linna ära jagada, et praktiliselt ühtegi lasku omavahel ei teinud kuni kolmanda sirklini. miramar lihtsalt annaks pisut rohkem ruumi ja manti alguses vabamalt lootida. aga arvestades aega on lõpp ikkagi sama. mängu koguaeg on põmst alati väga sarnane: ikka 35 minuti kanti, pluss-miinus paar.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 00:34:25 vasta tsitaadiga

reshade/sweetfx-ga olge ettevaatlikud, eriti kui pakutakse mingi "oma" installer .txt preseti asemel icon_lol.gif
https://sfx.thelazy.net/games/preset/8841/#comments
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.01.2018 12:53:07 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Link


Viimase plaastriga tehti asi isegi hullemaks....
Paar linki video kommentaariumist annavad ehk aimu, millises suunas mäng liigub:
https://twitter.com/_psmk_/status/953813161387282432
The delay on first shot is caused by character entering relaxed state (a state that does not allow for immediate fire response such as sprint or idling and not aiming). The animation in idle state (lowering the weapon), however got removed with one of the recent changes. 1/2
https://twitter.com/_psmk_/status/953813520214212608
We will be bringing it back with one of the upcoming updates (along with some improvements) to make sure players are aware when their character is ready to shoot. To ensure your character is ready to shoot, always bring the gun up first. 2/2
Natuke naljakas mõelda. Tahad laskmismängus vastast maha lasta aga mingi teistsugune sellele eelnev tegevus, programmi arvates siiski idleb seda järgmist ja sa ei saa teda lastagi.
Ega Joosep ka ei idlenud, tema nägi vaenlast aegsasti. Virutab seepeale raali jalaga laua alla ja ei saa mängust enam aru icon_biggrin.gif
Elu ja surma küsimus sedasi lahendatud. icon_biggrin.gif


trip, Ära jama,
äkki mõni hull proovib icon_biggrin.gif

Resahade tulemus on sõltuvalt monitorist kõikidel kasutajatel täiesti erinev. Selle tööle saamiseks ei ole vaja ühegi faili eraldi muuta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 13:29:40 vasta tsitaadiga

Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde icon_lol.gif

http://www.pcgamer.com/pubg-to-ban-100000-cheaters-in-single-wave-blue-zone-balances-being-tested/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 15:45:52 vasta tsitaadiga

no kui trahiinlased seda pelades kuidagi mingeid kaste ostes ja müües pappi teenivad siis pole ju mingi ime. neid on seal ikka palju-palju...ja 3 miljonit pole ju midagi rohkemat kui umbes 2 eesti jagu rahvast kõigest.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 21:04:41 vasta tsitaadiga

suht hea lõpp oli icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: mõned guided
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 20.01.2018 22:24:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde icon_lol.gif

http://www.pcgamer.com/pubg-to-ban-100000-cheaters-in-single-wave-blue-zone-balances-being-tested/


Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Need, kes ise viitsivad ja oskavad mõelda valivad mänge ikka selle järgi, mis endale meeldib. Võibolla mõnele tegelikult ka meeldib PUBG ja see ongi sel juhul ok, aga väga paljud jooksevad seda mängima lihtsalt sellepärast, et kõik teised mängivad.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 22:35:23 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:

Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Need, kes ise viitsivad ja oskavad mõelda valivad mänge ikka selle järgi, mis endale meeldib. Võibolla mõnele tegelikult ka meeldib PUBG ja see ongi sel juhul ok, aga väga paljud jooksevad seda mängima lihtsalt sellepärast, et kõik teised mängivad.


Kaido, ära peale joo enam v mis iganes sa tarbid seal !

Vastumeelselt mängitakse massipsühhoosis mängu ? ja seda aina kasvavas tempos ? ? ? SU armastatud BF1 fiksitakse iga kahe kuu tagant aina katkisemaks (mida ei saa väita PUBG iganädalaste fixide kohta) ja PUGB massipsühhoos pole sind veel kätte saanudki veel ? ? ? Prioriteedid ja see va möga on vähemalt BF veterani kohaselt paigas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 20.01.2018 22:36:16 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
kaido163 kirjutas:

Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Need, kes ise viitsivad ja oskavad mõelda valivad mänge ikka selle järgi, mis endale meeldib. Võibolla mõnele tegelikult ka meeldib PUBG ja see ongi sel juhul ok, aga väga paljud jooksevad seda mängima lihtsalt sellepärast, et kõik teised mängivad.


Kaido, ära peale joo enam v mis iganes sa tarbid seal !

Vastumeelselt mängitakse massipsühhoosis mängu ? ja seda aina kasvavas tempos ? ? ? SU armastatud BF1 fiksitakse iga kahe kuu tagant aina katkisemaks (mida ei saa väita PUBG iganädalaste fixide kohta) ja PUGB massipsühhoos pole sind veel kätte saanudki veel ? ? ? Prioriteedid ja see va möga on vähemalt BF veterani kohaselt paigas icon_biggrin.gif


Eks maitsed on erinevad selle üle ei vaidle... aga BF1 ei ole kohe kuidagi katkisemaks läinud. Need kes seda mängivad teavad, et ikka palju paremaks on asi muutunud.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 23:08:28 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:


Eks maitsed on erinevad selle üle ei vaidle... aga BF1 ei ole kohe kuidagi katkisemaks läinud. Need kes seda mängivad teavad, et ikka palju paremaks on asi muutunud.

Vahest vaatan update ja ei kahetse, et selle pela arvutist eemaldasin. ei tea mis seal paremaks tehtud on, aga review-d ei toeta sinu avaldust siin kohal.
Pointlless game modid ja turna mode FTW icon_biggrin.gif Või paranes graafika hirmsasti 1.5 aastat peale väljalaset ?

Las olla, pole see teema selleks, aga sellest massihüpnoosist lühidalt veel, siis BF1-l oli meeletu promo taga ja ei saavutanud ka oma tippajal viiendikugi PUBG päevase mängijabaasi lähedale
Oeh ... seened need seened ... Inimesed ei oska ikka head ja Kaido maitset hinnata ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 00:36:06 vasta tsitaadiga

Muidugi playerbase kasvab kohinal kui 1.5m+ mangijatest chinese. Vennad saavad bani, ostavad uue pela ja farmivad oma BP punkte edasi, et marketis profitit teha . Neljp marketis riiete hinnad langesid 80-90% hiinakate parast, eitea miks aga kahjuks nii oli . M2ng on ise enesest 10/10nest battle royale koha pealt aga netcode ja clunky movement on nii broken kui veel olla saab .

Siis kui uue kasti patch tuli oli 2 nadalat steam marketis votmed 7 euri. Motsin, et h22kull ostan 15jan esmp 52 votit ja myyn uuel nadalal maha sest votmed maksid 2 euri ja profitit oleks saanud 264 euri aga persset roosi, neljp laks market persse ja hetkese hindadega arvestades saaks igalt votmelt 10senti kasumit. Asi seegi thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 01:47:45 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Neljp marketis riiete hinnad langesid 80-90% hiinakate parast, eitea miks aga kahjuks nii oli .

Siis kui uue kasti patch tuli oli 2 nadalat steam marketis votmed 7 euri. Motsin, et h22kull ostan 15jan esmp 52 votit ja myyn uuel nadalal maha sest votmed maksid 2 euri ja profitit oleks saanud 264 euri aga persset roosi, neljp laks market <b>piixu</b> ja hetkese hindadega arvestades saaks igalt votmelt 10senti kasumit. Asi seegi thumbs_up.gif

1. Steam müüs esimesest päevast enda kaudu võtmeid 2.08 euriga, ma ei saa aru kes need nupukad tegelased olid, kes 7 euriga neid kokku ostsid icon_biggrin.gif

2. Esimesi kaste ei teinud paljud lahti, ostetud kasti või värskelt ostetud kasti itemid olid lukus 7 päeva. Nädala möödudes paisati korraga turg täis ja selline asi viibki hinna alla. On hiinlased v mitte, sama teevad turuga 12 aastased eestlased, kes tahavad kiiremini oma kasti v itemit müüa ja tilgutavad hinna alla. Esimeste itemitega oli ju sama teema, aga sina ei saa aru sellest, kuidas aktsiaturg töötab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 01:59:21 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde icon_lol.gif

http://www.pcgamer.com/pubg-to-ban-100000-cheaters-in-single-wave-blue-zone-balances-being-tested/


Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
sh sa ise ja nüüd said siis vastu pükse?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.01.2018 02:01:07 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
kaido163 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde icon_lol.gif

http://www.pcgamer.com/pubg-to-ban-100000-cheaters-in-single-wave-blue-zone-balances-being-tested/


Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
sh sa ise ja nüüd said siis vastu pükse?


Mis mõttes mina ise... mul ei ole seda mängu endal. Aga jah.. olen proovinud, kuna sõbral on. Paarist korrast proovimisest piisas, et aru saada - mulle see mäng ei sobi. Mängu mõte on ok.. aga teostus alla igasugust arvestust.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 02:04:53 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Early Access kirjutas:
kaido163 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde icon_lol.gif

http://www.pcgamer.com/pubg-to-ban-100000-cheaters-in-single-wave-blue-zone-balances-being-tested/


Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
sh sa ise ja nüüd said siis vastu pükse?


Mis mõttes mina ise... mul ei ole seda mängu endal. Aga jah.. olen proovinud, kuna sõbral on. Paarist korrast proovimisest piisas, et aru saada - mulle see mäng ei sobi. Mängu mõte on ok.. aga teostus alla igasugust arvestust.
otseses mõttes, kui kõik tormavad seda mängima; ja nagu näha, tegidki seda
ainult et panid ikkagi mööda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 02:17:10 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
2. Esimesi kaste ei teinud paljud lahti, ostetud kasti või värskelt ostetud kasti itemid olid lukus 7 päeva. Nädala möödudes paisati korraga turg täis ja selline asi viibki hinna alla. On hiinlased v mitte, sama teevad turuga 12 aastased eestlased, kes tahavad kiiremini oma kasti v itemit müüa ja tilgutavad hinna alla. Esimeste itemitega oli ju sama teema, aga sina ei saa aru sellest, kuidas aktsiaturg töötab icon_biggrin.gif


Kastid sai teha lahti vanade keydega mis Gamescomist jai alles mille tulemusel said peale kastide avamist kohe myyki panna ilma cooldownita ja sp olidki votmed 7 euri. Koikide, itemite hinnad olid korged ja inimesed ostsid kohe asju ja votmeid 7 euri eest sp, et kui saavad hea itemi saavad 100 euriga maha myya mitte 10 euriga . Sina ju sellest aru eisaa ja eitea.

Sellised butthurtid ikka siin PUBG'is, ainuke kus saavad kiidusonu tuua on playercount icon_biggrin.gif, oo 3m mangijaid, "best game ever" . Jah norm count mangijaid, kuid samas see playerbase tapab servereid ja tekib rubberbanding ja lootlag+ igasugused netcoded ja delay probleemid .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 02:30:09 vasta tsitaadiga

eks see vist virtuaalesemete/in-game-äri olegi mis seda üleval hoiab
aeglase tempoga mäng, kus cheater'eid omajagu, kuid samas äri õitseb mõlemal poolel
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 04:11:11 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
OPollo kirjutas:
2. Esimesi kaste ei teinud paljud lahti, ostetud kasti või värskelt ostetud kasti itemid olid lukus 7 päeva. Nädala möödudes paisati korraga turg täis ja selline asi viibki hinna alla. On hiinlased v mitte, sama teevad turuga 12 aastased eestlased, kes tahavad kiiremini oma kasti v itemit müüa ja tilgutavad hinna alla. Esimeste itemitega oli ju sama teema, aga sina ei saa aru sellest, kuidas aktsiaturg töötab icon_biggrin.gif


Kastid sai teha lahti vanade keydega mis Gamescomist jai alles mille tulemusel said peale kastide avamist kohe myyki panna ilma cooldownita ja sp olidki votmed 7 euri. Koikide, itemite hinnad olid korged ja inimesed ostsid kohe asju ja votmeid 7 euri eest sp, et kui saavad hea itemi saavad 100 euriga maha myya mitte 10 euriga . Sina ju sellest aru eisaa ja eitea.

Sellised butthurtid ikka siin PUBG'is, ainuke kus saavad kiidusonu tuua on playercount icon_biggrin.gif, oo 3m mangijaid, "best game ever" . Jah norm count mangijaid, kuid samas see playerbase tapab servereid ja tekib rubberbanding ja lootlag+ igasugused netcoded ja delay probleemid .


Ütle mulle 1 ainumas põhjus, miks peaks ostma 7 eurose aftermarket key, kui Gamescomi ja Desperado võtme saab steamist 2 yooro eest otse ? Peab ikka lammas ju selleks olema ? icon_biggrin.gif
Ma SAIN kasti mängus punktide eest, ostsin steamist võtme - (2.08€ in game steam link), sain mütsi, parseldasin kohe maha - 6 euri. täna vist 20 senti
OSTSIN kastiteisel päeval, 3€ kopikatega oli vist, ostsin võtme (2.08€ in game steam link), sain tagi, lukk 7 päeva.

Ostetud kastidest saadud itemid tekitasid itemi turul ülekülluse ja seepärast ka hinnad kukkusid sellises mahus. Kui sa nüüd charte vaatad ka, siis näed, et neid pole miljjoneid läbimüüdud, et hinnad maas, vaid et korraga paisati esimesel päeval ostetud kastidest, tasuta saadud, algselt üles puhutud hindadega itemeid müüki.
Siin lehel on selgelt näha, kuidas üksteise võidu hinda alla lastakse ja mismoodi hind kujuneb - jälgi % off märke.
https://opskins.com/?loc=shop_search&app=578080_2&search_item=leather+hoodie+black&sort=lh
Itemeid pole ju palju müügis, aga tasuta saadud 100-200 euri on igale vaesele kingitus. hinnaralli võidujooks kestab mõnda aega ja stabiliseerub 2-3 kuu pärast, kui edevamad ja vaesemad on oma tehingud kallimate itemitega ära teinud. Odav sodi on alati kallis seni, kuni müügipiirangud peal ja turul valitseb teadmatus, nagu nädalane lukk - palju itmeid reaalselt protsentuaalselt laiali loositakse jne...

Lootlagi NA serverites pea pole, kui just nerdi moodi millisekundeid ei loe stopperiga. EU-s juba peale viimast patchi oluliselt väiksem - looditav juba.

Vihmauss peab ainult LANil pelama, et vinguhais üle pea ei lööks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 13:24:12 vasta tsitaadiga

Kui sa ostad mangust votme ja teed lahti siis itemitel 7 paeva lukk, sp olid votmed 7 euri sest nondel ei olnud 7 paeva lukku ja see kuidas sa oma mytsi maha said esimesel p2eval myya on maailma ime ja jargmisel paeval oli itemil 7me p2evane lukk. Doesnt make sense

Suuremat monitori sulle vaja siis,kui arvad, et netcode on hea icon_rolleyes.gif


Link


20sek

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 23.01.2018 00:21:14 vasta tsitaadiga

https://www.twitch.tv/licccboeh

vahepeal poistega streamib kui kedagi huvitab
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 14:28:10 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

Winner winner chicken dinner

http://store.steampowered.com/app/781100/Winner_Winner_Chicken_Dinner/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.01.2018 16:29:21 vasta tsitaadiga

tänapäeva chiidid:


Link


pea täis elu level3 kiivriga, üks "auto"-laks ja kutu.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 16:35:09 vasta tsitaadiga

Täna jõudsin kolmandaks paukugi tegemata, lihtsalt ei jäänud kedagi toru ette. Lõpus kaotasin tänu sinisele seinale. icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 09:18:45 vasta tsitaadiga

pubgil 1.1gb uuendus saadaval.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.01.2018 14:32:30 vasta tsitaadiga

Normaalse kana tõime eile. Enne lõppu kadusid kõigil enda meestel nimed ära. Seis oli meie kasuks aga katsu sa kohe aru saada, kes on kes icon_biggrin.gif Lasin siis oma semu ka kogemata nokki ära. Õnneks lõppes kõik hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 21:25:53 vasta tsitaadiga

Reshadega on nüüd finito.

https://forums.playbattlegrounds.com/topic/170725-reshade-allowed-moderator-or-administrator/?page=3&tab=comments#comment-551014
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 22:21:54 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Reshadega on nüüd finito.

https://forums.playbattlegrounds.com/topic/170725-reshade-allowed-moderator-or-administrator/?page=3&tab=comments#comment-551014


Vahet pole enam sest Nvdial Digital Vibrance ja hiljuti tuli just Nvdia Freestyle mis ei ole 3rd program ja peaks tootama vist . AMD'il ka vidinad olemas .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.01.2018 22:35:43 vasta tsitaadiga

tegin switchi reshade->freestyle peale ja ei kahetse. täitsa ilusaks ja asiseks sai. veidi tumedam kui enne (peab veel tuunima, pole kõiki läbi katsetanud), aga seevastu HDRtoning on väga tõhus ja teeb muidu pimedad alad ilusti heledamaks, näiteks väljast majast akendesse sisse majadesse vaadates on nüüd siseruumid heledamad ja selgemini on jorsid näha.

reshadele läks uninstall.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 01:16:13 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
tegin switchi reshade->freestyle peale ja ei kahetse. täitsa ilusaks ja asiseks sai. veidi tumedam kui enne (peab veel tuunima, pole kõiki läbi katsetanud), aga seevastu HDRtoning on väga tõhus ja teeb muidu pimedad alad ilusti heledamaks, näiteks väljast majast akendesse sisse majadesse vaadates on nüüd siseruumid heledamad ja selgemini on jorsid näha.

reshadele läks uninstall.
https://forums.playbattlegrounds.com/topic/170725-reshade-allowed-moderator-or-administrator/?page=3&tab=comments#comment-551014

õigel ajal vist
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 01:58:09 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
tegin switchi reshade->freestyle peale ja ei kahetse. täitsa ilusaks ja asiseks sai. veidi tumedam kui enne (peab veel tuunima, pole kõiki läbi katsetanud), aga seevastu HDRtoning on väga tõhus ja teeb muidu pimedad alad ilusti heledamaks, näiteks väljast majast akendesse sisse majadesse vaadates on nüüd siseruumid heledamad ja selgemini on jorsid näha.

reshadele läks uninstall.


Lasin ka selle freestyle peale.. Temperatuuri tõmbasin nt 37.5% peale, läks kohe palju paremaks. icon_biggrin.gif Peab veel vaatama, mis parimad sätted on, aga tundub, et fps sööb ka mõnusalt.

E:
Sätted -
Color: Vibrance 70%, Color Enhance 25%
Mood: Temperature 35%
Details: Sharpen 0% (mängu settingutes panin PP medi peale, teeb veidi paremaks), Clarity 57.5% ja HDR 75%.


viimati muutis vysnap007 31.01.2018 02:34:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 02:01:05 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Peab veel vaatama, mis parimad sätted on, aga tundub, et fps sööb ka mõnusalt.

Kaart, seaded ja raud ?

BTW tuli uus Nvidia driver täna välja, senised kogemused näitavad, et vana driver hakkab kummaliselt rohkem ressurssi kasutama, kui uus driver väljas. . .
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 02:37:40 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Peab veel vaatama, mis parimad sätted on, aga tundub, et fps sööb ka mõnusalt.

Kaart, seaded ja raud ?

BTW tuli uus Nvidia driver täna välja, senised kogemused näitavad, et vana driver hakkab kummaliselt rohkem ressurssi kasutama, kui uus driver väljas. . .


Ma ei usu, et rauas asi on (i5-4690k, gtx 1060 6 gb, 16 gb ram). Lihtsalt see Freestyle tahab ka kompensatsiooni natuke icon_rolleyes.gif, esialgu tundub, et võtab 15 fps ära nende sätetega, kuhu eelmisesse posti editisin.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 10:51:14 vasta tsitaadiga

on see siis 100% kinnitatud, et reshade enam ei toimi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 31.01.2018 10:56:20 vasta tsitaadiga

eks ta ole veel experimental. mul muidugi see jama, et FPS niigi 100+ ja g-sync paneel ja see silub kogu nõka-nõka ära, ei tunne väga pluss miinus 10-15 fps vahet.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.