Sain eile 1 killiga top 2, 1vs1 ei suutnud ära teha. Ülejäänud mäng lihtsalt vastaseid ei olnud kusagil.
Tegemist oli duoga ja mu tiimikaaslane sai kohe algul surma.
Terves maailmas võiks selle eest pokri pista. Teed chiidi, jääd vahele, saad mingi 5a pokris istuda. Fair diil suht _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi"
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi"
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid
Ma ise ka eriti seda uut ei fänna, ei teagi mis seal puudu on, aga võistlustel peaks ikka olema _________________ Enne mõtle, siis ütle.
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi"
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid
Dust2 pole isegi map poolis ja nuket ei mängitud ELEAGUE Qualifieril ühtegi korda. u wot m8? _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Twitteris olla käinud mõnus admine teemal "ESL otsustas võistlused korraldada vaid vana mapil". Põhjuseks olevat olnud, et tiimid olla halanud "me ei oska uut mappi"
Ilmselt läheb nagu CS-s - osatakse vaid dust2, inferno ja nuke ning kõik. Anna 4s map ette ja juba on piixus. Pro playerid
Dust2 pole isegi map poolis ja nuket ei mängitud ELEAGUE Qualifieril ühtegi korda. u wot m8?
Ah, mis sa norid, mõttest said aru küll. Mina isegi pooldan,et uut mapi ei mängita, igavam on, vähem actionit, mid game täiesti null.
arvestades seniseid ESL mänge, siis ega erangelil ka seda huvitavat mängu ei olnud. kõik lendasid igaüks oma nurka laiali põhimõttega, et mitte kohe maha notitud saada. esimese 10 minutiga oli heal juhul KOKKU 2-3 tiimi maha võetud ja sedagi siis kui kogemata kaks samasse linnaossa läksid. isegi pochinkis suutsid 3 meeskorda kord nii linna ära jagada, et praktiliselt ühtegi lasku omavahel ei teinud kuni kolmanda sirklini. miramar lihtsalt annaks pisut rohkem ruumi ja manti alguses vabamalt lootida. aga arvestades aega on lõpp ikkagi sama. mängu koguaeg on põmst alati väga sarnane: ikka 35 minuti kanti, pluss-miinus paar.
Viimase plaastriga tehti asi isegi hullemaks....
Paar linki video kommentaariumist annavad ehk aimu, millises suunas mäng liigub:
https://twitter.com/_psmk_/status/953813161387282432
The delay on first shot is caused by character entering relaxed state (a state that does not allow for immediate fire response such as sprint or idling and not aiming). The animation in idle state (lowering the weapon), however got removed with one of the recent changes. 1/2
https://twitter.com/_psmk_/status/953813520214212608
We will be bringing it back with one of the upcoming updates (along with some improvements) to make sure players are aware when their character is ready to shoot. To ensure your character is ready to shoot, always bring the gun up first. 2/2
Natuke naljakas mõelda. Tahad laskmismängus vastast maha lasta aga mingi teistsugune sellele eelnev tegevus, programmi arvates siiski idleb seda järgmist ja sa ei saa teda lastagi.
Ega Joosep ka ei idlenud, tema nägi vaenlast aegsasti. Virutab seepeale raali jalaga laua alla ja ei saa mängust enam aru
Elu ja surma küsimus sedasi lahendatud.
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde
no kui trahiinlased seda pelades kuidagi mingeid kaste ostes ja müües pappi teenivad siis pole ju mingi ime. neid on seal ikka palju-palju...ja 3 miljonit pole ju midagi rohkemat kui umbes 2 eesti jagu rahvast kõigest. _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde
Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Need, kes ise viitsivad ja oskavad mõelda valivad mänge ikka selle järgi, mis endale meeldib. Võibolla mõnele tegelikult ka meeldib PUBG ja see ongi sel juhul ok, aga väga paljud jooksevad seda mängima lihtsalt sellepärast, et kõik teised mängivad. _________________ EBV
Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Need, kes ise viitsivad ja oskavad mõelda valivad mänge ikka selle järgi, mis endale meeldib. Võibolla mõnele tegelikult ka meeldib PUBG ja see ongi sel juhul ok, aga väga paljud jooksevad seda mängima lihtsalt sellepärast, et kõik teised mängivad.
Kaido, ära peale joo enam v mis iganes sa tarbid seal !
Vastumeelselt mängitakse massipsühhoosis mängu ? ja seda aina kasvavas tempos ? ? ? SU armastatud BF1 fiksitakse iga kahe kuu tagant aina katkisemaks (mida ei saa väita PUBG iganädalaste fixide kohta) ja PUGB massipsühhoos pole sind veel kätte saanudki veel ? ? ? Prioriteedid ja see va möga on vähemalt BF veterani kohaselt paigas
Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Need, kes ise viitsivad ja oskavad mõelda valivad mänge ikka selle järgi, mis endale meeldib. Võibolla mõnele tegelikult ka meeldib PUBG ja see ongi sel juhul ok, aga väga paljud jooksevad seda mängima lihtsalt sellepärast, et kõik teised mängivad.
Kaido, ära peale joo enam v mis iganes sa tarbid seal !
Vastumeelselt mängitakse massipsühhoosis mängu ? ja seda aina kasvavas tempos ? ? ? SU armastatud BF1 fiksitakse iga kahe kuu tagant aina katkisemaks (mida ei saa väita PUBG iganädalaste fixide kohta) ja PUGB massipsühhoos pole sind veel kätte saanudki veel ? ? ? Prioriteedid ja see va möga on vähemalt BF veterani kohaselt paigas
Eks maitsed on erinevad selle üle ei vaidle... aga BF1 ei ole kohe kuidagi katkisemaks läinud. Need kes seda mängivad teavad, et ikka palju paremaks on asi muutunud. _________________ EBV
Eks maitsed on erinevad selle üle ei vaidle... aga BF1 ei ole kohe kuidagi katkisemaks läinud. Need kes seda mängivad teavad, et ikka palju paremaks on asi muutunud.
Vahest vaatan update ja ei kahetse, et selle pela arvutist eemaldasin. ei tea mis seal paremaks tehtud on, aga review-d ei toeta sinu avaldust siin kohal.
Pointlless game modid ja turna mode FTW Või paranes graafika hirmsasti 1.5 aastat peale väljalaset ?
Las olla, pole see teema selleks, aga sellest massihüpnoosist lühidalt veel, siis BF1-l oli meeletu promo taga ja ei saavutanud ka oma tippajal viiendikugi PUBG päevase mängijabaasi lähedale
Oeh ... seened need seened ... Inimesed ei oska ikka head ja Kaido maitset hinnata ...
Muidugi playerbase kasvab kohinal kui 1.5m+ mangijatest chinese. Vennad saavad bani, ostavad uue pela ja farmivad oma BP punkte edasi, et marketis profitit teha . Neljp marketis riiete hinnad langesid 80-90% hiinakate parast, eitea miks aga kahjuks nii oli . M2ng on ise enesest 10/10nest battle royale koha pealt aga netcode ja clunky movement on nii broken kui veel olla saab .
Siis kui uue kasti patch tuli oli 2 nadalat steam marketis votmed 7 euri. Motsin, et h22kull ostan 15jan esmp 52 votit ja myyn uuel nadalal maha sest votmed maksid 2 euri ja profitit oleks saanud 264 euri aga persset roosi, neljp laks market persse ja hetkese hindadega arvestades saaks igalt votmelt 10senti kasumit. Asi seegi _________________
Neljp marketis riiete hinnad langesid 80-90% hiinakate parast, eitea miks aga kahjuks nii oli .
Siis kui uue kasti patch tuli oli 2 nadalat steam marketis votmed 7 euri. Motsin, et h22kull ostan 15jan esmp 52 votit ja myyn uuel nadalal maha sest votmed maksid 2 euri ja profitit oleks saanud 264 euri aga persset roosi, neljp laks market <b>piixu</b> ja hetkese hindadega arvestades saaks igalt votmelt 10senti kasumit. Asi seegi
1. Steam müüs esimesest päevast enda kaudu võtmeid 2.08 euriga, ma ei saa aru kes need nupukad tegelased olid, kes 7 euriga neid kokku ostsid
2. Esimesi kaste ei teinud paljud lahti, ostetud kasti või värskelt ostetud kasti itemid olid lukus 7 päeva. Nädala möödudes paisati korraga turg täis ja selline asi viibki hinna alla. On hiinlased v mitte, sama teevad turuga 12 aastased eestlased, kes tahavad kiiremini oma kasti v itemit müüa ja tilgutavad hinna alla. Esimeste itemitega oli ju sama teema, aga sina ei saa aru sellest, kuidas aktsiaturg töötab
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde
Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde
Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
sh sa ise ja nüüd said siis vastu pükse?
Mis mõttes mina ise... mul ei ole seda mängu endal. Aga jah.. olen proovinud, kuna sõbral on. Paarist korrast proovimisest piisas, et aru saada - mulle see mäng ei sobi. Mängu mõte on ok.. aga teostus alla igasugust arvestust. _________________ EBV
Ja hoolimata sellest, kuidas nett täitub aina videodega kus meistrid seletavad, kui katki mäng on, tõuseb player peak endiselt iga päev pea 3 miljoni juurde
Selle asja nimi on MASSIPSÜHHOOS. Kuna PUBG on praegu populaarne, siis tormavad kõik seda mängima vaatamata ülivigasele NETCODE-le, koledale välimusele ja halvale performancile.
sh sa ise ja nüüd said siis vastu pükse?
Mis mõttes mina ise... mul ei ole seda mängu endal. Aga jah.. olen proovinud, kuna sõbral on. Paarist korrast proovimisest piisas, et aru saada - mulle see mäng ei sobi. Mängu mõte on ok.. aga teostus alla igasugust arvestust.
otseses mõttes, kui kõik tormavad seda mängima; ja nagu näha, tegidki seda
ainult et panid ikkagi mööda
2. Esimesi kaste ei teinud paljud lahti, ostetud kasti või värskelt ostetud kasti itemid olid lukus 7 päeva. Nädala möödudes paisati korraga turg täis ja selline asi viibki hinna alla. On hiinlased v mitte, sama teevad turuga 12 aastased eestlased, kes tahavad kiiremini oma kasti v itemit müüa ja tilgutavad hinna alla. Esimeste itemitega oli ju sama teema, aga sina ei saa aru sellest, kuidas aktsiaturg töötab
Kastid sai teha lahti vanade keydega mis Gamescomist jai alles mille tulemusel said peale kastide avamist kohe myyki panna ilma cooldownita ja sp olidki votmed 7 euri. Koikide, itemite hinnad olid korged ja inimesed ostsid kohe asju ja votmeid 7 euri eest sp, et kui saavad hea itemi saavad 100 euriga maha myya mitte 10 euriga . Sina ju sellest aru eisaa ja eitea.
Sellised butthurtid ikka siin PUBG'is, ainuke kus saavad kiidusonu tuua on playercount , oo 3m mangijaid, "best game ever" . Jah norm count mangijaid, kuid samas see playerbase tapab servereid ja tekib rubberbanding ja lootlag+ igasugused netcoded ja delay probleemid . _________________
eks see vist virtuaalesemete/in-game-äri olegi mis seda üleval hoiab
aeglase tempoga mäng, kus cheater'eid omajagu, kuid samas äri õitseb mõlemal poolel
2. Esimesi kaste ei teinud paljud lahti, ostetud kasti või värskelt ostetud kasti itemid olid lukus 7 päeva. Nädala möödudes paisati korraga turg täis ja selline asi viibki hinna alla. On hiinlased v mitte, sama teevad turuga 12 aastased eestlased, kes tahavad kiiremini oma kasti v itemit müüa ja tilgutavad hinna alla. Esimeste itemitega oli ju sama teema, aga sina ei saa aru sellest, kuidas aktsiaturg töötab
Kastid sai teha lahti vanade keydega mis Gamescomist jai alles mille tulemusel said peale kastide avamist kohe myyki panna ilma cooldownita ja sp olidki votmed 7 euri. Koikide, itemite hinnad olid korged ja inimesed ostsid kohe asju ja votmeid 7 euri eest sp, et kui saavad hea itemi saavad 100 euriga maha myya mitte 10 euriga . Sina ju sellest aru eisaa ja eitea.
Sellised butthurtid ikka siin PUBG'is, ainuke kus saavad kiidusonu tuua on playercount , oo 3m mangijaid, "best game ever" . Jah norm count mangijaid, kuid samas see playerbase tapab servereid ja tekib rubberbanding ja lootlag+ igasugused netcoded ja delay probleemid .
Ütle mulle 1 ainumas põhjus, miks peaks ostma 7 eurose aftermarket key, kui Gamescomi ja Desperado võtme saab steamist 2 yooro eest otse ? Peab ikka lammas ju selleks olema ?
Ma SAIN kasti mängus punktide eest, ostsin steamist võtme - (2.08€ in game steam link), sain mütsi, parseldasin kohe maha - 6 euri. täna vist 20 senti
OSTSIN kastiteisel päeval, 3€ kopikatega oli vist, ostsin võtme (2.08€ in game steam link), sain tagi, lukk 7 päeva.
Ostetud kastidest saadud itemid tekitasid itemi turul ülekülluse ja seepärast ka hinnad kukkusid sellises mahus. Kui sa nüüd charte vaatad ka, siis näed, et neid pole miljjoneid läbimüüdud, et hinnad maas, vaid et korraga paisati esimesel päeval ostetud kastidest, tasuta saadud, algselt üles puhutud hindadega itemeid müüki.
Siin lehel on selgelt näha, kuidas üksteise võidu hinda alla lastakse ja mismoodi hind kujuneb - jälgi % off märke.
https://opskins.com/?loc=shop_search&app=578080_2&search_item=leather+hoodie+black&sort=lh
Itemeid pole ju palju müügis, aga tasuta saadud 100-200 euri on igale vaesele kingitus. hinnaralli võidujooks kestab mõnda aega ja stabiliseerub 2-3 kuu pärast, kui edevamad ja vaesemad on oma tehingud kallimate itemitega ära teinud. Odav sodi on alati kallis seni, kuni müügipiirangud peal ja turul valitseb teadmatus, nagu nädalane lukk - palju itmeid reaalselt protsentuaalselt laiali loositakse jne...
Lootlagi NA serverites pea pole, kui just nerdi moodi millisekundeid ei loe stopperiga. EU-s juba peale viimast patchi oluliselt väiksem - looditav juba.
Vihmauss peab ainult LANil pelama, et vinguhais üle pea ei lööks
Kui sa ostad mangust votme ja teed lahti siis itemitel 7 paeva lukk, sp olid votmed 7 euri sest nondel ei olnud 7 paeva lukku ja see kuidas sa oma mytsi maha said esimesel p2eval myya on maailma ime ja jargmisel paeval oli itemil 7me p2evane lukk. Doesnt make sense
Suuremat monitori sulle vaja siis,kui arvad, et netcode on hea
Normaalse kana tõime eile. Enne lõppu kadusid kõigil enda meestel nimed ära. Seis oli meie kasuks aga katsu sa kohe aru saada, kes on kes Lasin siis oma semu ka kogemata nokki ära. Õnneks lõppes kõik hästi.
Vahet pole enam sest Nvdial Digital Vibrance ja hiljuti tuli just Nvdia Freestyle mis ei ole 3rd program ja peaks tootama vist . AMD'il ka vidinad olemas . _________________
tegin switchi reshade->freestyle peale ja ei kahetse. täitsa ilusaks ja asiseks sai. veidi tumedam kui enne (peab veel tuunima, pole kõiki läbi katsetanud), aga seevastu HDRtoning on väga tõhus ja teeb muidu pimedad alad ilusti heledamaks, näiteks väljast majast akendesse sisse majadesse vaadates on nüüd siseruumid heledamad ja selgemini on jorsid näha.
tegin switchi reshade->freestyle peale ja ei kahetse. täitsa ilusaks ja asiseks sai. veidi tumedam kui enne (peab veel tuunima, pole kõiki läbi katsetanud), aga seevastu HDRtoning on väga tõhus ja teeb muidu pimedad alad ilusti heledamaks, näiteks väljast majast akendesse sisse majadesse vaadates on nüüd siseruumid heledamad ja selgemini on jorsid näha.
tegin switchi reshade->freestyle peale ja ei kahetse. täitsa ilusaks ja asiseks sai. veidi tumedam kui enne (peab veel tuunima, pole kõiki läbi katsetanud), aga seevastu HDRtoning on väga tõhus ja teeb muidu pimedad alad ilusti heledamaks, näiteks väljast majast akendesse sisse majadesse vaadates on nüüd siseruumid heledamad ja selgemini on jorsid näha.
reshadele läks uninstall.
Lasin ka selle freestyle peale.. Temperatuuri tõmbasin nt 37.5% peale, läks kohe palju paremaks. Peab veel vaatama, mis parimad sätted on, aga tundub, et fps sööb ka mõnusalt.
E:
Sätted -
Color: Vibrance 70%, Color Enhance 25%
Mood: Temperature 35%
Details: Sharpen 0% (mängu settingutes panin PP medi peale, teeb veidi paremaks), Clarity 57.5% ja HDR 75%.
viimati muutis vysnap007 31.01.2018 02:34:45, muudetud 2 korda
Peab veel vaatama, mis parimad sätted on, aga tundub, et fps sööb ka mõnusalt.
Kaart, seaded ja raud ?
BTW tuli uus Nvidia driver täna välja, senised kogemused näitavad, et vana driver hakkab kummaliselt rohkem ressurssi kasutama, kui uus driver väljas. . .
Peab veel vaatama, mis parimad sätted on, aga tundub, et fps sööb ka mõnusalt.
Kaart, seaded ja raud ?
BTW tuli uus Nvidia driver täna välja, senised kogemused näitavad, et vana driver hakkab kummaliselt rohkem ressurssi kasutama, kui uus driver väljas. . .
Ma ei usu, et rauas asi on (i5-4690k, gtx 1060 6 gb, 16 gb ram). Lihtsalt see Freestyle tahab ka kompensatsiooni natuke , esialgu tundub, et võtab 15 fps ära nende sätetega, kuhu eelmisesse posti editisin.
eks ta ole veel experimental. mul muidugi see jama, et FPS niigi 100+ ja g-sync paneel ja see silub kogu nõka-nõka ära, ei tunne väga pluss miinus 10-15 fps vahet.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.