Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:34:19 vasta tsitaadiga

terminator, Oktoobris eelmine aasta alustasin ja venitasin kuskil Märtsini kuni sain pakkumise teha X299 baasile mispärast pidin ootama Oktoobrini, et edasi ehitada. Ideeliselt paneks suht ruttu selle kasti kokku nullist nüüd kui teab kõike kuskohas saab osasi valmistada jms. Ajaga kiiret mul polnud nii, et ootasin rahus ära kõik, mis tahtsin icon_smile.gif hiljem panen pilte ja video.

londiste kirjutas:
tahaks öelda, et rgb valgustuse olemasolu juppidel ei tähenda, et kõik võimalikud värvid tuleks kindlasti valgustuse juures korraga ära kasutada. :/
seda enam, kui jupid on läbipaistvad ja läikivad.


Vaata oma silmaga G.Skilli RGB mälusi defaultis.. see värvilaine on ikka sada korda etem kui tuimalt üks värv... Eks hiljem näed.. või vaata nett videoed täis neist. Thermaltake RIING PLUS 14mm ventikad.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:41:19 vasta tsitaadiga

Tanel, viitsid siis uuenda profiilis ka kast ära-hetkel veel 5960x icon_wink.gif

Ja mis RGB-sse puutub siis olin ka alguses kahevahel kas seda üldse vaja ja ega liiga kirjuks ei lähe. Aga pärast esimest paari juppi sai mindud niipalju kui vöimalik RGB teed. Kui juba siis juba.

Jep G.Skilli RGB mälud videotes väga ilusad.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 22:02:09 vasta tsitaadiga

võtke omale tuba icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 22:06:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ah mis te nokite, kui inimesele endale meeldib, siis on ju kõik hästi? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 22:19:22 vasta tsitaadiga

mul on ka emaplaadil RGB, kas saan ka klubisse nüüd?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 22:23:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
mul on ka emaplaadil RGB, kas saan ka klubisse nüüd?


RGB on eilne päev, mõnedel on siin suisa RPG valgustused...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9439021#9439021

Drey kirjutas:
Aga hetke seis selline siis RPG valgustusega: Külg on tegelt aknaga aga hetkel pole küljes kuna peegeldas vastu liiga palju pildistamise momendil


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 23:06:31 vasta tsitaadiga

terminator, point on see, et päriselus on VEELGI ilusamad icon_lol.gif ei tee nalja.. video ei suuda nagu täit ilu vaatajani tuua...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 10:21:12 vasta tsitaadiga

Ärge higistage liigselt nende RGB'de pärast.. las lõbutsevad kui meeldivad. Pole vaja RGB vs. non teemast teha sama poindist möödaminemist nagu apple vs android vm. ;D
Võib ju vaadata pilte ja öelda, et RGB'd ei meeldi ja siis kommenteerida muud koostet ....

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 17:51:45 vasta tsitaadiga

Tanel-mitu ja kui suurt mälupulka? Köik 8 pesa täis?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incx
HV kasutaja
incx

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2017 19:53:25 vasta tsitaadiga

Speaking of too much RGB, uus kast ka mõned ajad juba rindel olnud. Päris "lõplikuks" hetkel veel ei loe, cablemodi kaablid mõned ootavad paigaldamist, aga ei ole viitsinud masinat kinni panna piisavaks ajaks.

Tehniliselt saaks ju veel rohkem kuuseks teha, pump ja radikavendid ei tiluliluta ega ka mälud, aga eks jõuludeni ole aega kah.



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.11.2017 11:03:23 vasta tsitaadiga

Kaablid sassis, kleepsud suvaliselt topitud - 2/10, ei kasutaks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 15:05:08 vasta tsitaadiga

Sain ka oma peletise valmis lõpuks icon_smile.gif

Link






_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 15:21:00 vasta tsitaadiga

enamiku nurkade alt paistavad torud kõverad olevat.
ssd-de ühendused on vähe pinge all sisse surutud?
kuidas kaablite lahenduse ja tagakülje tegid?
mingid jalad ka all on sellel või ongi tolle ümmarguse laua küljes kinni?

aga räägi parem detailidest ka. kus/kes mida tegi, palju maksid, kust tükid (ssd-de karbid näiteks) võtsid.

valmis lugu vaadates, miks sa mingit core p3/p5 lihtsalt ei võtnud? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 17:06:16 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
valmis lugu vaadates, miks sa mingit core p3/p5 lihtsalt ei võtnud? icon_smile.gif
Täpselt sama mõte tekib.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 17:09:03 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et päris LinusTechTips led tuledega üle ei trumpa aga pole paha. Sobib igati praeguse led disco ajastusse, tubli töö!
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 18:08:24 vasta tsitaadiga

Minu poolt kiitus Tanelile thumbs_up.gif beer_yum.gif
Arvestades, et tegemist on käsitööga siis tulemus on väga hea. Maitse üle ma ei vaidle icon_smile.gif
Ja P3/P5 soovitajatele...mis perse pärast ma neid ostma peaks kui ma tahaks ise teha icon_biggrin.gif ... Kui see oleks minu maitse ja puhtlat piltidelt vaadates (ei ole käega neid katsunud) siis ma igaljuhul ostaks enne Taneli oma kui need peed.
"lihtsalt" on sõna neile , kes midagi teha ei viitsi aga lihtsalt teha võib ikka icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 18:14:34 vasta tsitaadiga

nende piltide pealt pole sellest ise tehtud korpusest midagi näha.
kui palju reaalselt tal enda tööd sellest oli, on veel eraldi küsimus.

aga osta võib korpuseid näiteks selle pärast, et nende kvaliteedi ja hinna suhe on päris hea.
kui väljanägemise vahet ka väga pole, siis tekibki küsimus, et miks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 18:22:49 vasta tsitaadiga

Nuh...varsti vist pidi ehitamise video tulema, eks siis äkki saab teada...kas oli ainult "lego" kokkupanek või kui palju ise käsi määriti.
Samas huvipärast kerisin siin teemas poste tagasi ja hetke seisuga tundub see siin teemas olevatest vast kõige "püssim" ja erilisem...
Hetkel arvamus kujunenud eeldusel, et ta on selle ise teinud, mitte ainult "lego" kokku pannes.

Edit: Ma vist kirjutasin selgelt "kui ma tahan midagi ise teha" ei tähenda seda et ma teen raha ja lähen poodi icon_lol.gif
Poest osta ja kokkupanna oskab vast igaüks....peaaegu...vähemalt siin foorumis...ma eeldan .... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 18:54:22 vasta tsitaadiga

madmel, Kannata, ma varsti saan lükkan enda kasti kokku kui mu uus emaplaat kohale jõuab, siis saab Tanel natukene konkurentsi icon_biggrin.gif RGB'd on kahjuks vähem ainult icon_lol.gif
HDtanel Need bendid on päris kenad icon_razz1.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 18:58:22 vasta tsitaadiga

HDTanel, mis nipiga sul kaabeldus, eriti toide veetud on?
mis otsad emaplaadi ja video küljes on? toitele lõikasid teisele poole auke sisse ja jootsid ise ühendusi ringi?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 22:34:09 vasta tsitaadiga

londiste, Kõige pikem bend on veidi viltu aga oli vaid 4 toru terve ehituse peale ja ei saanud harjutada.. napilt tuli välja kõigest. Kui arvuti püsti tõsta siis see pump seal selle shock mounti sees vajub ikkagi natuke kaldu kuna kummist aluse sees ja sellest jäi veel rohkem nagu viltu.. ei osanud seda arvestada ka esimest korda icon_smile.gif
SSD-d pinge all ei ole aga on kahe kruviga lihtsalt kinni ja ma ei jõudnud seda pesa suuremaks lõigata seal sata aukude juures. Lihtsalt ma ei saanud vastu nn põrandat SSD-d ühelt poolt tirida kuna äär jäi ette.
Jalgu pole aga pm võib lebolt teha vajadusel, see pole nagu probleem. Praegu seisab püsti videokaardi kinnituse najal icon_lol.gif Kaablid on kõik joodetud emaplaadi, videokaardi ja toite taha Jaani poolt. Tagapaneel on ka, mis surub kõik kokku kenasti nii, et nagu ikka ehe korpus on.
Auron, need korpused sobivad tavakasutajale jah kenasti thumbs_up.gif ma tahtsin lihtsalt enda aretist teha ja enda layouti järgi.

Minu tööd oli niipalju, et näitasin sõbrale täpselt ära kus midagi olema peab, milline korpus olema peab, sõber tegi selle Sketchupis valmis mille siis viisime tehasesse, et kõik jupid masina all välja lõigata. Peale seda mingi räme suure masina all sai 3mm alumiinium ära painutatud ning siis pulbervärvi. Siin ja seal lõikasin auke juurde ja mõned peitsin ära. Algselt oli plaan täiesti tavaline arvuti teha.. siis pakuti uut tehnikat mulle ja ehitus veidi muutus.. siis mõtlesin, et krt.. võiks ikka kaablid kuidagi täiesti ära kaotada.. tegin kõne Jaanile ja küsisin, et kas kaablid JOOTA saaks emaplaadi, videokaardi ja toite külge.. ta muidugi vastas, et saab küll icon_lol.gif siis oli otsustatud beer_yum.gif Tehniliselt oleksin võinud ise joota ka kui oleks hea kolb olnud aga kuna Jaan on oma ala spetsialist siis lasin tal ohjad üle võtta icon_smile.gif polnud eriti odav kraam ka mida joota icon_lol.gif

Kerge video Jaani juures, esimene test peale jootmist:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 22:54:20 vasta tsitaadiga

Pilte Jaani jootmistööst vaataks küll meelsasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 14:32:45 vasta tsitaadiga

Pilte väga pole sest ma ikka filmimees rohkem nii, et vaata videost icon_razz.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 00:02:52 vasta tsitaadiga

Äge thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 01:39:32 vasta tsitaadiga

Tõsiselt vinge build, midagi, mida vähemalt mina ei ole mitte kunagi varem näinud.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 07:39:30 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik projekt siis ka lõpuks valmis saanud. Mõlemad küljepaneelid on 3mm klaas ja kõik torud on samuti klaasist. Teema arvate vist ise ka ära. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 10:14:00 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 10:10:48 vasta tsitaadiga

Sants, vinge värk. Kas valgustatud logo jääb seinale ka või powerit vähe? Vb oleks võinud lakke suunata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 10:23:42 vasta tsitaadiga

mixxer, seinale kahjuks logo ei tee, selleks peaks natukene teistsugune see "lamp" olema. Kasti peal oleks ka variant olnud, aga samas siis oleks kast selle arvelt korralikult kõrgem jällegi.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.12.2017 02:37:24 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Minu tagasihoidlik projekt siis ka lõpuks valmis saanud. Mõlemad küljepaneelid on 3mm klaas ja kõik torud on samuti klaasist. Teema arvate vist ise ka ära. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Isiklikult batmani teemalist kasti ei teeks aga tegid kickass asja valmis. thumbs_up.gif Bale oli parim batman. thumbs_up.gif

HDTanel, Sul on 7900X, GTX1080Ti, custom vesi ja sul ei olnud raha, et osta veidi rohkem tubingut? Pool aastat tegemist vähemalt ja siis selline bullshit. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 12:01:32 vasta tsitaadiga

Evil, Tänan! Pimeduse rüütli triloogia oli tõesti parim icon_wink.gif thumbs_up.gif Ega ma alguses ei plaaninud seda kasti teha mingi teemaga üldse, lihtsalt juhtus nii, et selle prose ploki kaanele oli vaja teha mingi huvitav logo ja sealt see asi alguse sai icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 09.01.2018 20:36:23 vasta tsitaadiga

minu tagasihoidlik raalikompott:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3kt
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 21:50:05 vasta tsitaadiga

mul cd-rom ja id kaardi lugeja sisseehitatud.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 21:51:34 vasta tsitaadiga

Teil toitel on ikka RGB lediega vent sees?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 10:15:19 vasta tsitaadiga

teine toide, teised mälud ja uus videokaart ainult veel vaja juurde.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 16:49:36 vasta tsitaadiga

Sai mindud täis vesijahutusele:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 17:07:03 vasta tsitaadiga

MaxEvil kirjutas:
Sai mindud täis vesijahutusele:

Spoiler Spoiler Spoiler


a mis need kaks venti siis on ilupärast seal ve kui täis vesi jahutus sul.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 17:26:13 vasta tsitaadiga

MaxEvil, Kena thumbs_up.gif

arny, icon_rolleyes.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 16.01.2018 17:33:46 vasta tsitaadiga

Vasta siis inimesele icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 20:40:07 vasta tsitaadiga

https://imgur.com/a/VEjlq

Halva kvaliteediga pildid kastist mis sai uuendatud hiljuti. (Ilmselgelt peaks nüüd RGB asemel korraliku kaameraga telo ostma icon_razz.gif).

AMD Ryzen 5 1600 @3.8ghz
Lepa Aquacharher 240 (2xNoctuaNF12 + 2xAerocool P7 RGB)
2x8GB DDR4 2400mhz
Gigabyte B350 Gaming 3
MSI GTX1080 Seahawk (w NoctuaNF12 + Aerocool P7 RGB)
256GB Samsung m.2 SSD + 128GB SSD
2TB+1TB+1TB HDDs
Phanteks Enthoo Luxe TG
Asus Xonar D2X
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.01.2018 21:21:24 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:

a mis need kaks venti siis on ilupärast seal ve kui täis vesi jahutus sul.


Oot, kas sina oledki see killumees, kes varem ka targutanud on sel teemal?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 00:26:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
arny kirjutas:

a mis need kaks venti siis on ilupärast seal ve kui täis vesi jahutus sul.


Oot, kas sina oledki see killumees, kes varem ka targutanud on sel teemal?


Ta tahab väljendada niimodi seda asja ja olla tark icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 09:30:23 vasta tsitaadiga

a millest ma siis valesti aru olen saanud. Kui vendikad jahutavad süstemi siis on ju õhk jahutus. See kas radikas mida vent jahutab asub kusagil kasti servas või otse protsessori otsas pole vahet ju sel juhul. Egas ju selles mitme toruga radikas mis otse protsessori peal on või gpu küljes ei ole torudes õhk. Selles mõttes ei saa ju neid asju kah nimetada õhk jahutusteks sest soojus juhitakse ju mööda neid torusid mingi gaasi abil soojus allikast eemale. Selle teie niiöelda vesi jahutuse puhul ei voola ju ka vesi nendes torudes vaid spets aine. Aga mõlemad töötavad sama moodi, põhimõtteliselt võiks ju teha ka selle nii nimetatud õhkjahutuse ka selliselt, et need torud ja radika ribid viia soojus allikast eemale kasti külge siis oleks visuaalselt sama pilt, ilmselt tuleks torudes olevat gaasi tuunida. Kes tahab saab mõttest aru ja ei kuku rusikaga rinda taguma. icon_cool.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 09:47:17 vasta tsitaadiga

arny, enamasti jookseb vesijahutuse puhul torudes siiski mõningate lisanditega destileeritud vesi.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 09:50:02 vasta tsitaadiga

MaxEvil kirjutas:
Sai mindud täis vesijahutusele:

Spoiler Spoiler Spoiler

Kas fööni lääts moonutab või ongi kaart plokist nii palju paindunud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 12:44:31 vasta tsitaadiga

arny, isegi kui ventikaid ei oleks, siis jahutab radikat lõppkokkuvõttes õhk... see, kas sellele aitavad kaasa vendid või mitte, ei muuda selliselt lähenedes asja. Vesijahutus on asja nimi siiski seepärast, et seade->õhk vahel on kiht, kus soojus liigub vee kaudu edasi. Vesijahutuse radiaatori õhkjahtumisele aitavad kaasa ventilaatorid.
Antud kasti puhul on tegemist vesijahutusega, sest kõikide komponentide puhul, mis vajavad aktiivset jahutust, on soojust ärajuhitud mööda destilleeritud vett, millele on lisatud värvainet.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 15:58:44 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
MaxEvil kirjutas:
Sai mindud täis vesijahutusele:

Spoiler Spoiler Spoiler

Kas fööni lääts moonutab või ongi kaart plokist nii palju paindunud?


Natuke mõlemat, aga see ei ole plokist paindunud vaid PCIE pesast (ühendusest sinna), kaarti (plokk+tagaplaat) niisama naljalt ei painuta. Raske kaart samas.

Endale ka see väga ei meeldinud, hetkel sai väike toestus lisatud, et meelerahu oleks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 16:39:33 vasta tsitaadiga

link :: How to fix video card sag FOR FREE!

MaxEvil kirjutas:
sooty kirjutas:
MaxEvil kirjutas:
Sai mindud täis vesijahutusele:

Spoiler Spoiler Spoiler

Kas fööni lääts moonutab või ongi kaart plokist nii palju paindunud?


Natuke mõlemat, aga see ei ole plokist paindunud vaid PCIE pesast (ühendusest sinna), kaarti (plokk+tagaplaat) niisama naljalt ei painuta. Raske kaart samas.

Endale ka see väga ei meeldinud, hetkel sai väike toestus lisatud, et meelerahu oleks.


Tere

Siin on päris hea video kuidas painduvust vähendada või üldse ära kaotada icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 19:13:44 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
arny, isegi kui ventikaid ei oleks, siis jahutab radikat lõppkokkuvõttes õhk... see, kas sellele aitavad kaasa vendid või mitte, ei muuda selliselt lähenedes asja. Vesijahutus on asja nimi siiski seepärast, et seade->õhk vahel on kiht, kus soojus liigub vee kaudu edasi. Vesijahutuse radiaatori õhkjahtumisele aitavad kaasa ventilaatorid.
Antud kasti puhul on tegemist vesijahutusega, sest kõikide komponentide puhul, mis vajavad aktiivset jahutust, on soojust ärajuhitud mööda destilleeritud vett, millele on lisatud värvainet.

ok saan aru. Kui tähte närida siis peaks neid õhkjahutusi mingi gaasi jahutiteks kutsuma. Selleks, et asi tõesti aint veega jahutuks, peaks see veevärk ilmselt päris pikk olema. Saab äkki teha nii, et soe vesi läheb nii öelda anumasse kus siis vett jahutab näiteks külmkapi moodi asi, siis see jahe vesi liigub tagasi süsteemi. Hm peab vist vähem süvenema sellistesse asjadesse. icon_cool.gif

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 19:23:43 vasta tsitaadiga

arny, Jube OT on, aga külmkapi jahutusvedelik käib samuti läbi passiivse radika
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.