|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
17.12.2017 15:44:50
|
|
|
Magic, akut sööb GPS mida siis on vaja mõõdistamiste tegemiseks. Aga kui autos pikemaid otsi tegemas siis tavaliselt on ka laadija käepärast. PS. Kui oneplus siis peab kindlasti chekkama et battery optimize ei oleks peal(paneb kinni taustas).
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
18.12.2017 10:13:23
|
|
|
| Sai koduinternett ligi võetud testimiseks. Kiirused nagu iseenesest ei ole piiratud 30/10-ga. Olen näinud 50/30 isegi testides, kuid enamasti kipub jääma 15-20/30 kanti ehk upload stabiilselt lubatust mitu korda kiirem. Mast ise 100m kaugusel, kuid põhjas signaali pole näinudki veel. Otsin veel parima signaaliga kohta majas, kuid hetkel vähemalt Elisa lubatud max 15/5st parem teenus. Samas kui Youtube käima lükata, siis pingib 150ms peal. Pole varem üle õhu netti kasutanud, ei tea kas see 100% normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
28.12.2017 11:23:30
|
|
|
Noniin, aastalõpu uuendus. 6 uut 4G-LTE mastikohta on juurde tulnud võrreldes eelmise korraga (27.11)
Kaardistamata mastide kaart https://drive.google.com/open?id=1NTx3LoDbS7UJ6pnz7CIETPJ-YUQ&usp=sharing
Tele2 Cellmapperi kaart https://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE
Cellmapper android app levi ja mastide kaardistamiseks https://play.google.com/store/apps/details?id=cellmapper.net.cellmapper
Tänud inah
Järgnevad mastid kaardil. Valga-Pagari 140781, Nautica 142609, Kose-Uuemõisa 142457, Naadi 142611, Soodevahe 142601, Baltijaam 142622, Viljandi-Kauge 140791, Põlva-Haigla 140939, Põlva-Ehitaja 140940
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2017 13:27:02
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Magic, akut sööb GPS mida siis on vaja mõõdistamiste tegemiseks. Aga kui autos pikemaid otsi tegemas siis tavaliselt on ka laadija käepärast. PS. Kui oneplus siis peab kindlasti chekkama et battery optimize ei oleks peal(paneb kinni taustas). |
Dualsim peaks kõiki maste kaardistama?
St. kui telia-tele2 ?
Käisin Põlvamaal ja hoidsin sees.
//
Tele2 igatahes Mooste kandis paremaks läinud ja Telia sama saast ikka. Elisa kiirus on ka kukkunud ja ping suurem
See binge, mis istub 4G otsas ilmselt koormab ikka?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
28.12.2017 14:03:26
|
|
|
Dual-sim kaardistab siis jah mõlemat SIM kaarti korraga. Mul op5 siis tele2-4g ja telia3g kaardistab, huawei y7 jällegi tele2/elisa 2g-d. Ja muud single sim telefonid teiste opekate G-de jaoks. Kui sa anonüümselt kaardistasid siis tänud sulle kahe Põlva masti tuvastamise eest
Praegusel aastaajal on levi parem, kuna neid lehteis puid on vähem segamas Ei oska nagu Mooste kandi tele2 paranemist kuidagi muudmoodi seletada, kui just tele2 kõvasti kliente pole kaotanud seal.
Eks need fix 4G ühendused võta resursse ära jah aga enamjaolt on see linnalähedastes asustustes tunnetatavaks probleemiks.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2017 15:19:56
|
|
|
Selge, ju siis ikka toimis
Näitas jah, et unikaalseid punkte 300+.
Poleks nii sitt ilm, siis käiks ja avastaks seal veel.
Aga jah, tele2 on suutnud seal hoida oma teenust. Telia keeras pärast 4G-le minekut asjad metsa ja uuendusi ka ei lubatud st. vähe kliente seal alas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
28.12.2017 22:31:08
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| toivo11 kirjutas: |
| Tänasest siis Tele2 ei anna enam oma internetiühendusele välist avalikku IP aadressi ja enam ei saa pordi suunamise kaudu kaamerale ega valveseadmetele ligi. Kas näiteks Telia mobiilsele koduinternetile tuleb avalik IP aadress millele saaks eemalt ligi? |
internet.tele2.ee peaks olema mõjutatud, staatilise APN'iga on kõik endine. |
Alates sellest kuupäevast ei toimi ka PPTP ühendused Tele2 mobiilse koduinterneti kasutajatel...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivohi
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2007
|
30.12.2017 14:34:43
|
|
|
Lihtsalt infoks kuna arutlus on olemas.
Mooste telia 1800mhz on hea, 20/5 ühenduse kiirused on 24/7 olemas. 800mhz on juba tükk aega ülerahvastatud.
Tele2 800mhz Mooste suunad on kehvad, aga sektor mis näitab moostest eemale (räpina suunal) on jällegi hea, 30-40mbit.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.12.2017 15:42:18
|
|
|
see telia 1800 ei levi ju. Õieti levib seal kus vaja pole. Varasemalt oli 3G ok, aga keerati pekki ilmselt 4G häälestamisega.
tele2 moostest eemale suunda ilmselt kasutasingi.
Kui nüüd elisa enda "PINGI TV" pakkumisega teenuse pekki keerab on vähemalt tele2 hea alternatiiv.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi01
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2006
|
01.01.2018 03:02:54
|
|
|
| Magic kirjutas: |
...
Kui nüüd elisa enda "PINGI TV" pakkumisega teenuse pekki keerab on vähemalt tele2 hea alternatiiv. |
lootuses et viaplay eriti populaarseks ei kujune (t2 küsib korda kuus: kas ma olen juba mõelnud sellele)
OP:
Head Uut Aastat!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
04.01.2018 13:21:48
|
|
|
| Hetkel rendis Huawei B593. Nüüd soov osta mingisugune ruuter endale kuna teenus toimib ilusasti. Hetkel silma jäänud E5172 - on etem või vähemalt samaväärne? WiFi raadius savi, peaasi et B593ga võrdne 4G vastuvõtt oleks. Kui B525 kindlalt võimsam, siis võib ka seda kaaluda isegi.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
04.01.2018 17:00:15
|
|
|
| E5172 oli üks esimesi 4g ruutereid ja on suht kehva vastuvõtuga... Pigem võta E5186 või B525
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
04.01.2018 21:14:37
|
|
|
Miks sa sama ei osta mis rendis ? Või seda välja ei osta?
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
04.01.2018 21:31:54
|
|
|
| B525 võta jah, ülejäänud on juba minevik. B593 puhul puudub LTE Carrier Aggregation tugi ehk 150mbit/s max, lisaks 100'sed pordid. Puhast 1 sagedusega LTE'd näeb näiteks Tallinnas juba üsna harva.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
05.01.2018 15:39:14
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
| Miks sa sama ei osta mis rendis ? Või seda välja ei osta? |
B593 Tundub liiga vana asi mille eest 100+euri välja käia. Netist nagu tundus E5172 isegi uuem tsipa. Eks võtan B525e ligi siis
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avagepordi
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2018
|
14.01.2018 14:08:33
|
|
|
| kuulge mul nüüd väike jama siin portidega. sai siin siiamaani smart kõnekaardiga mängiud mänge pordid olid kenasti lahti veel septembris. nüüd aga ei saa ühtegi porti lahti. kas tele2 keeras pordid kinni. kui jah siis pakkuge mingit operaatorit kelle kõnekaardiga on pordid lahti. elisat pole mõtet pakkuda sellel kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.01.2018 14:30:37
|
|
|
| avagepordi kirjutas: |
| kuulge mul nüüd väike jama siin portidega. sai siin siiamaani smart kõnekaardiga mängiud mänge pordid olid kenasti lahti veel septembris. nüüd aga ei saa ühtegi porti lahti. kas tele2 keeras pordid kinni. kui jah siis pakkuge mingit operaatorit kelle kõnekaardiga on pordid lahti. elisat pole mõtet pakkuda sellel kinni. |
12.12.2017 21:22
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9684134#9684134
| toivo11 kirjutas: |
| Tänasest siis Tele2 ei anna enam oma internetiühendusele välist avalikku IP aadressi ja enam ei saa pordi suunamise kaudu kaamerale ega valveseadmetele ligi. Kas näiteks Telia mobiilsele koduinternetile tuleb avalik IP aadress millele saaks eemalt ligi? |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
14.01.2018 16:16:00
|
|
|
...
viimati muutis bitCON 24.01.2018 13:04:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.01.2018 15:15:30
|
|
|
Aga ära siis ennast reklaamist ka liialt pimestada lase.
On küll väga kiire aga kahjuks mitte kõige kiirem...
"T-nimeline" Konkurent kirjutas juba eelmisel aastal palju kiiremast kiirusest Eestimaal:
Seisuga 06.04.201
Maksimaalsed kasutuskiirused "T" mobiilivõrgus võimaldavad 4G seadmega kasutada kiiruseid kuni 600 Mbit/s alla ja 150
Mbit/s üles ning 3G seadmega kuni 42 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.01.2018 16:14:54
|
|
|
tahanteada, palun ole meheks ja nimeta mulle kuidas see 600Mbit/sec saavutatakse? Mis sagedused ja tehnoloogiad. Ning siis kui oled selle ära seletanud siis palun ütle kus see mast asub. Ma olen isiklikult terve pealinna ja muu eesti läbi kaardistanud ning ei julge küll väita max 600Mbit/sec ALLA ja max 150Mbit/sec ÜLES jaama.
Aga ära siis ennast Telia turundus reklaamist ka liialt pimestada lase.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
24.01.2018 17:41:19
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga ära siis ennast reklaamist ka liialt pimestada lase.
On küll väga kiire aga kahjuks mitte kõige kiirem...
"T-nimeline" Konkurent kirjutas juba eelmisel aastal palju kiiremast kiirusest Eestimaal:
Seisuga 06.04.201
Maksimaalsed kasutuskiirused "T" mobiilivõrgus võimaldavad 4G seadmega kasutada kiiruseid kuni 600 Mbit/s alla ja 150
Mbit/s üles ning 3G seadmega kuni 42 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles. |
Telia "kuni" kiirused on juba ammu fixitud, võiks teada:
https://www.telia.ee/era/mobiil/leviala
600Mbit/s jutt on endiselt iba, täna veel vähemalt.
https://geenius.ee/uudis/tele2-arme-raagi-et-kohe-saab-eestis-600-mbits-mobiilset-internetti/
Aga asjalikku juttu, keegi Samsungi ja 256QAM modulatsiooni kohta ka midagi teab öelda?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.01.2018 20:16:45
|
|
|
Oleks siis samades kohtades kõikide operaatorite testid teinud, oleks testi huvides keskmine põnevam tulnud.
Või siis kasutada just rahvarohkeid kohti kus inimesed püsivalt ühendust tarbivad.
Arusaadav, küsiti operaatorite arvamust. Tühi lauluväljak Pirita tee ääres, on sel hetkel ilmselt 1 kasutaja
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
26.01.2018 20:39:45
|
|
|
T1000, Eesti operaatoritega ei ole 256-QAM aga seda tead sa juba ise. UK-s ei ole. Tuttaval on Vodafone Itaalia võrgus. Nii palju kui on teada siis see on feature mida operaatorid saavad Samsungi käest osta. Kes teab, Vb on Oreo uuendusega see saadaval. Testin kui tuleb meie regioonile.
Kunagi vanemates firmwaredes sai ka seda secret menus sisse lülitada käsitsi. http://i.imgur.com/avn7Bze.jpg
RustyZ, Elisa lauluväljaku mast on hea leid. Ürituste väliselt on üpris väikese kasutuses. Lähen kindlasti 4x4 mimo sinna testima.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.01.2018 00:22:59
|
|
|
|
ja sa tuled T2 teemasse kraaksuma misasjus?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2018 00:48:52
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
|
ja sa tuled T2 teemasse kraaksuma misasjus? |
Linki ikka avasid? Seal Tele2-st ka juttu ju
Ei tasu koguaeg nii tõre olla.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.01.2018 01:06:53
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
|
ja sa tuled T2 teemasse kraaksuma misasjus? |
Linki ikka avasid? Seal Tele2-st ka juttu ju
Ei tasu koguaeg nii tõre olla. |
well, üheski teises opeka teemas seda "khm"-i kuulutamas ei käi ning mäletamist mööda on/oli Elisa palgal (lükake ümber kui eksin) või lihtsalt suur fänn; justkui jube uhke selleukirjutise üle
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.01.2018 20:50:24
|
|
|
+ Paldiski mnt-l korterelamu seinte vahelt sai tubli kaks korda parema DL tulemuse kui tolles postimehe testis
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amilo
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.02.2018 17:09:05
|
|
|
| tsitaat: |
Keegi on jõudnud antud piiranguni ka?
|
T2 ega Elisa klientide seas pole probleemiks osutunud. Võid vabalt tera või kaks lasta
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.02.2018 14:39:04
|
|
|
| 4-ga?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
09.02.2018 16:23:50
|
|
|
| Kui aeglane siis see miinimum aeglane on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.02.2018 18:40:35
|
|
|
Allalaadimise kiirus 3.5 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus 2 Mbit/s
Kas Tele2 võib mul siis paremate numbritega nett tulla?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.02.2018 19:51:38
|
|
|
Mul on 4G mobiil id.Tln lasnamäel selline alla,-üles
Kas on 4G juures normaalne?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.02.2018 20:18:04
|
|
|
Sul on lihtsalt selliste kiirusepiirangutega pakett. Tänapäeval suht ajale jalgu jäänud, seepärast võikski iga aasta-paari tagant oma numbri liikuma panna ja lasta oma teenusepakkujal mingi moekam pakkumine teha.
Mis hinnaga Tele2 seda pakkus? 18€ eest kuus letika eest leiab paremaid...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.02.2018 20:20:17
|
|
|
| tsitaat: |
Kas on 4G juures normaalne?
|
kas sa ise ei tea mis paketti kasutad?
eks ta sul 3.5/2 Mbit peale piiratud ongi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.02.2018 20:30:56
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas on 4G juures normaalne?
|
kas sa ise ei tea mis paketti kasutad?
eks ta sul 3.5/2 Mbit peale piiratud ongi  |
Mul on 4G paketis märgitud!
Mis üles,-alla numbrid normaalsed siis on,mida teenusepakkujalt küsida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.02.2018 20:33:26
|
|
|
No palju sa tahad? Ja palju sa mahtu tahad? Kõneminuteid? Sõnumeid?
Tele2 vist kiirust ei piiragi, ainult mahtu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.02.2018 20:37:47
|
|
|
| rex kirjutas: |
No palju sa tahad? Ja palju sa mahtu tahad? Kõneminuteid? Sõnumeid?
Tele2 vist kiirust ei piiragi, ainult mahtu. |
Jumala poogen nendest minutitest ja smssidest........
maht võiks 15-20GB kandis olla.
Terve päev siin jahunud ja keegi ei oska üles,-alla numbreid öelda?????
Allalaadimise kiirus 3.5 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus 2 Mbit/s
et need on siis normaalsed nagu siit aru saan ???????????????????????????????????
või nüüd tuleb küsimus et mis värvi paket võiks olla,mis ilma tahan???????????
Numbreid tahan
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
09.02.2018 20:47:31
|
|
|
Numbrid sõltuvad igal operaatoril asukohast, klientide arvust jne... pakettides enam ei piirata. Säh Põhja-Tallinna numbrid sulle Tele2 võrgus.
Spoiler 
viimati muutis T1000 09.02.2018 20:50:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.02.2018 20:49:41
|
|
|
| tsitaat: |
et need on siis normaalsed nagu siit aru saan ????
|
ise sa ju liitusid sellise paketiga, kus kiirused niivõrd madalad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.02.2018 21:04:12
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
Numbrid sõltuvad igal operaatoril asukohast, klientide arvust jne... pakettides enam ei piirata. Säh Põhja-Tallinna numbrid sulle Tele2 võrgus.
Spoiler 
|
Seda ma teada tahtsingi
Mul see jama ka elisas(ei tea kuidas tele2 on) et väljaspool Tallinnat sõites on telefon H peal ja mõnikord ei saagi netti
Mitte igalpool,näiteks Tln -Rapla vahel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.02.2018 21:08:50
|
|
|
No ei saanud paraku aru su jutust, kas see 3,5/2 oli mingil konkreetsel hetkel mõõdetud kiirus või pidevalt selliseks piiratud paketijärgne. Elisal nimelt oli vähemalt mingil ajal just 3,5-se DL piiranguga pakett olemas küll.
Mis telefon sul on? Mingi hiinakas ei pruugigi meie metsade vahel 4G-d saada. Mul on endal Elisa, telefoniks SGS7 ja pea igal pool on 4G ees. Kiirus ka praktiliselt igal testil paketijärgne 15/5. Mahtu 15GB. Mulle sellest telefonis piisab.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
09.02.2018 21:54:37
|
|
|
| Tegin just testi, on see lurr Elisa pakett juba vanast ajast. Ping 19ms, alla 2,93Mbps, üles 0,99Mbps. Päeval olid numbrid vastavalt 17 3,14 ja 1,00 ruuteriga. Paketi lubatud kiirus. Sellise kiirusega 720p video normaalselt vaadatav, 1080p kipub juba hakkima.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|