Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 15:44:50 vasta tsitaadiga

Magic, akut sööb GPS mida siis on vaja mõõdistamiste tegemiseks. Aga kui autos pikemaid otsi tegemas siis tavaliselt on ka laadija käepärast. PS. Kui oneplus siis peab kindlasti chekkama et battery optimize ei oleks peal(paneb kinni taustas).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 10:13:23 vasta tsitaadiga

Sai koduinternett ligi võetud testimiseks. Kiirused nagu iseenesest ei ole piiratud 30/10-ga. Olen näinud 50/30 isegi testides, kuid enamasti kipub jääma 15-20/30 kanti ehk upload stabiilselt lubatust mitu korda kiirem. Mast ise 100m kaugusel, kuid põhjas signaali pole näinudki veel. Otsin veel parima signaaliga kohta majas, kuid hetkel vähemalt Elisa lubatud max 15/5st parem teenus. Samas kui Youtube käima lükata, siis pingib 150ms peal. Pole varem üle õhu netti kasutanud, ei tea kas see 100% normaalne.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 11:23:30 vasta tsitaadiga

Noniin, aastalõpu uuendus. 6 uut 4G-LTE mastikohta on juurde tulnud võrreldes eelmise korraga (27.11)
Kaardistamata mastide kaart https://drive.google.com/open?id=1NTx3LoDbS7UJ6pnz7CIETPJ-YUQ&usp=sharing

Tele2 Cellmapperi kaart https://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE
Cellmapper android app levi ja mastide kaardistamiseks https://play.google.com/store/apps/details?id=cellmapper.net.cellmapper

Tänud inah
Järgnevad mastid kaardil. Valga-Pagari 140781, Nautica 142609, Kose-Uuemõisa 142457, Naadi 142611, Soodevahe 142601, Baltijaam 142622, Viljandi-Kauge 140791, Põlva-Haigla 140939, Põlva-Ehitaja 140940

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2017 13:27:02 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Magic, akut sööb GPS mida siis on vaja mõõdistamiste tegemiseks. Aga kui autos pikemaid otsi tegemas siis tavaliselt on ka laadija käepärast. PS. Kui oneplus siis peab kindlasti chekkama et battery optimize ei oleks peal(paneb kinni taustas).

Dualsim peaks kõiki maste kaardistama?
St. kui telia-tele2 ?
Käisin Põlvamaal ja hoidsin sees.
//
Tele2 igatahes Mooste kandis paremaks läinud ja Telia sama saast ikka. Elisa kiirus on ka kukkunud ja ping suurem icon_confused.gif
See binge, mis istub 4G otsas ilmselt koormab ikka?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 14:03:26 vasta tsitaadiga

Dual-sim kaardistab siis jah mõlemat SIM kaarti korraga. Mul op5 siis tele2-4g ja telia3g kaardistab, huawei y7 jällegi tele2/elisa 2g-d. Ja muud single sim telefonid teiste opekate G-de jaoks. Kui sa anonüümselt kaardistasid siis tänud sulle kahe Põlva masti tuvastamise eest icon_smile.gif
Praegusel aastaajal on levi parem, kuna neid lehteis puid on vähem segamas icon_smile.gif Ei oska nagu Mooste kandi tele2 paranemist kuidagi muudmoodi seletada, kui just tele2 kõvasti kliente pole kaotanud seal.

Eks need fix 4G ühendused võta resursse ära jah aga enamjaolt on see linnalähedastes asustustes tunnetatavaks probleemiks.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2017 15:19:56 vasta tsitaadiga

Selge, ju siis ikka toimis icon_smile.gif
Näitas jah, et unikaalseid punkte 300+.
Poleks nii sitt ilm, siis käiks ja avastaks seal veel.

Aga jah, tele2 on suutnud seal hoida oma teenust. Telia keeras pärast 4G-le minekut asjad metsa ja uuendusi ka ei lubatud st. vähe kliente seal alas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 28.12.2017 22:31:08 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
toivo11 kirjutas:
Tänasest siis Tele2 ei anna enam oma internetiühendusele välist avalikku IP aadressi ja enam ei saa pordi suunamise kaudu kaamerale ega valveseadmetele ligi. Kas näiteks Telia mobiilsele koduinternetile tuleb avalik IP aadress millele saaks eemalt ligi?


internet.tele2.ee peaks olema mõjutatud, staatilise APN'iga on kõik endine.

Alates sellest kuupäevast ei toimi ka PPTP ühendused Tele2 mobiilse koduinterneti kasutajatel...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivohi
HV kasutaja
ivohi

liitunud: 14.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 14:34:43 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks kuna arutlus on olemas.
Mooste telia 1800mhz on hea, 20/5 ühenduse kiirused on 24/7 olemas. 800mhz on juba tükk aega ülerahvastatud.
Tele2 800mhz Mooste suunad on kehvad, aga sektor mis näitab moostest eemale (räpina suunal) on jällegi hea, 30-40mbit.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.12.2017 15:42:18 vasta tsitaadiga

see telia 1800 ei levi ju. Õieti levib seal kus vaja pole. Varasemalt oli 3G ok, aga keerati pekki ilmselt 4G häälestamisega.
tele2 moostest eemale suunda ilmselt kasutasingi.
Kui nüüd elisa enda "PINGI TV" pakkumisega teenuse pekki keerab on vähemalt tele2 hea alternatiiv.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi01
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2018 03:02:54 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
...
Kui nüüd elisa enda "PINGI TV" pakkumisega teenuse pekki keerab on vähemalt tele2 hea alternatiiv.


lootuses et viaplay eriti populaarseks ei kujune (t2 küsib korda kuus: kas ma olen juba mõelnud sellele) icon_biggrin.gif


OP:
Head Uut Aastat! icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 13:21:48 vasta tsitaadiga

Hetkel rendis Huawei B593. Nüüd soov osta mingisugune ruuter endale kuna teenus toimib ilusasti. Hetkel silma jäänud E5172 - on etem või vähemalt samaväärne? WiFi raadius savi, peaasi et B593ga võrdne 4G vastuvõtt oleks. Kui B525 kindlalt võimsam, siis võib ka seda kaaluda isegi.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 04.01.2018 17:00:15 vasta tsitaadiga

E5172 oli üks esimesi 4g ruutereid ja on suht kehva vastuvõtuga... Pigem võta E5186 või B525
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 04.01.2018 21:14:37 vasta tsitaadiga

Miks sa sama ei osta mis rendis ? Või seda välja ei osta?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 21:31:54 vasta tsitaadiga

B525 võta jah, ülejäänud on juba minevik. B593 puhul puudub LTE Carrier Aggregation tugi ehk 150mbit/s max, lisaks 100'sed pordid. Puhast 1 sagedusega LTE'd näeb näiteks Tallinnas juba üsna harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 15:39:14 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Miks sa sama ei osta mis rendis ? Või seda välja ei osta?

B593 Tundub liiga vana asi mille eest 100+euri välja käia. Netist nagu tundus E5172 isegi uuem tsipa. Eks võtan B525e ligi siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avagepordi
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2018




sõnum 14.01.2018 14:08:33 vasta tsitaadiga

kuulge mul nüüd väike jama siin portidega. sai siin siiamaani smart kõnekaardiga mängiud mänge pordid olid kenasti lahti veel septembris. nüüd aga ei saa ühtegi porti lahti. kas tele2 keeras pordid kinni. kui jah siis pakkuge mingit operaatorit kelle kõnekaardiga on pordid lahti. elisat pole mõtet pakkuda sellel kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2018 14:30:37 vasta tsitaadiga

avagepordi kirjutas:
kuulge mul nüüd väike jama siin portidega. sai siin siiamaani smart kõnekaardiga mängiud mänge pordid olid kenasti lahti veel septembris. nüüd aga ei saa ühtegi porti lahti. kas tele2 keeras pordid kinni. kui jah siis pakkuge mingit operaatorit kelle kõnekaardiga on pordid lahti. elisat pole mõtet pakkuda sellel kinni.


12.12.2017 21:22
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9684134#9684134
toivo11 kirjutas:
Tänasest siis Tele2 ei anna enam oma internetiühendusele välist avalikku IP aadressi ja enam ei saa pordi suunamise kaudu kaamerale ega valveseadmetele ligi. Kas näiteks Telia mobiilsele koduinternetile tuleb avalik IP aadress millele saaks eemalt ligi?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2018 16:16:00 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis bitCON 24.01.2018 13:04:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2018 12:45:05 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/uus-rekord-eestis-saab-mobiili-internetti-peagi-kiirusega-kuni-485-mbits?id=80886287
Tutermaa, Jõe tn ja Sõle mastis juba aktiveeritud.
Telefonid, mis siis seda tehnoloogiat (Download 256QAM ja Upload 64QAM) toetavad: Oneplus5/5T, Sony XZ Premium, XZ1/XZ1C. Iphone8/X. Plus veel mõned meie turul mitte saadaolevad mudelid.

Max peak download siis 355Mbps saavutatud ning max peak upload 63Mbps https://imgur.com/a/ptCCS

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.01.2018 15:15:30 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/uus-rekord-eestis-saab-mobiili-internetti-peagi-kiirusega-kuni-485-mbits?id=80886287
Tutermaa, Jõe tn ja Sõle mastis juba aktiveeritud.
Telefonid, mis siis seda tehnoloogiat (Download 256QAM ja Upload 64QAM) toetavad: Oneplus5/5T, Sony XZ Premium, XZ1/XZ1C. Iphone8/X. Plus veel mõned meie turul mitte saadaolevad mudelid.

Max peak download siis 355Mbps saavutatud ning max peak upload 63Mbps https://imgur.com/a/ptCCS

Aga ära siis ennast reklaamist ka liialt pimestada lase. icon_cool.gif
On küll väga kiire aga kahjuks mitte kõige kiirem...

"T-nimeline" Konkurent kirjutas juba eelmisel aastal palju kiiremast kiirusest Eestimaal:

Seisuga 06.04.201
Maksimaalsed kasutuskiirused "T" mobiilivõrgus võimaldavad 4G seadmega kasutada kiiruseid kuni 600 Mbit/s alla ja 150
Mbit/s üles
ning 3G seadmega kuni 42 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2018 16:14:54 vasta tsitaadiga

tahanteada, palun ole meheks ja nimeta mulle kuidas see 600Mbit/sec saavutatakse? Mis sagedused ja tehnoloogiad. Ning siis kui oled selle ära seletanud siis palun ütle kus see mast asub. Ma olen isiklikult terve pealinna ja muu eesti läbi kaardistanud ning ei julge küll väita max 600Mbit/sec ALLA ja max 150Mbit/sec ÜLES jaama.

Aga ära siis ennast Telia turundus reklaamist ka liialt pimestada lase.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2018 17:41:19 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
[veix] kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/uus-rekord-eestis-saab-mobiili-internetti-peagi-kiirusega-kuni-485-mbits?id=80886287
Tutermaa, Jõe tn ja Sõle mastis juba aktiveeritud.
Telefonid, mis siis seda tehnoloogiat (Download 256QAM ja Upload 64QAM) toetavad: Oneplus5/5T, Sony XZ Premium, XZ1/XZ1C. Iphone8/X. Plus veel mõned meie turul mitte saadaolevad mudelid.

Max peak download siis 355Mbps saavutatud ning max peak upload 63Mbps https://imgur.com/a/ptCCS

Aga ära siis ennast reklaamist ka liialt pimestada lase. icon_cool.gif
On küll väga kiire aga kahjuks mitte kõige kiirem...

"T-nimeline" Konkurent kirjutas juba eelmisel aastal palju kiiremast kiirusest Eestimaal:

Seisuga 06.04.201
Maksimaalsed kasutuskiirused "T" mobiilivõrgus võimaldavad 4G seadmega kasutada kiiruseid kuni 600 Mbit/s alla ja 150
Mbit/s üles
ning 3G seadmega kuni 42 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles.


Telia "kuni" kiirused on juba ammu fixitud, võiks teada:
https://www.telia.ee/era/mobiil/leviala


600Mbit/s jutt on endiselt iba, täna veel vähemalt.
https://geenius.ee/uudis/tele2-arme-raagi-et-kohe-saab-eestis-600-mbits-mobiilset-internetti/

Aga asjalikku juttu, keegi Samsungi ja 256QAM modulatsiooni kohta ka midagi teab öelda?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.01.2018 19:28:27 vasta tsitaadiga

Khm...
https://tehnika.postimees.ee/4388485/postimehe-rekordiotsing-kes-pakub-tallinnas-kiireimat-mobiilset-internetti

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 20:16:45 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Khm...
https://tehnika.postimees.ee/4388485/postimehe-rekordiotsing-kes-pakub-tallinnas-kiireimat-mobiilset-internetti


Oleks siis samades kohtades kõikide operaatorite testid teinud, oleks testi huvides keskmine põnevam tulnud.
Või siis kasutada just rahvarohkeid kohti kus inimesed püsivalt ühendust tarbivad.
Arusaadav, küsiti operaatorite arvamust. Tühi lauluväljak Pirita tee ääres, on sel hetkel ilmselt 1 kasutaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 20:39:45 vasta tsitaadiga

T1000, Eesti operaatoritega ei ole 256-QAM aga seda tead sa juba ise. UK-s ei ole. Tuttaval on Vodafone Itaalia võrgus. Nii palju kui on teada siis see on feature mida operaatorid saavad Samsungi käest osta. Kes teab, Vb on Oreo uuendusega see saadaval. Testin kui tuleb meie regioonile.
Kunagi vanemates firmwaredes sai ka seda secret menus sisse lülitada käsitsi. http://i.imgur.com/avn7Bze.jpg
RustyZ, Elisa lauluväljaku mast on hea leid. Ürituste väliselt on üpris väikese kasutuses. Lähen kindlasti 4x4 mimo sinna testima.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 00:22:59 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Khm...
https://tehnika.postimees.ee/4388485/postimehe-rekordiotsing-kes-pakub-tallinnas-kiireimat-mobiilset-internetti
ja sa tuled T2 teemasse kraaksuma misasjus?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 00:48:52 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Khm...
https://tehnika.postimees.ee/4388485/postimehe-rekordiotsing-kes-pakub-tallinnas-kiireimat-mobiilset-internetti
ja sa tuled T2 teemasse kraaksuma misasjus?
Linki ikka avasid? Seal Tele2-st ka juttu ju icon_rolleyes.gif

Ei tasu koguaeg nii tõre olla.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 01:06:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Early Access kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Khm...
https://tehnika.postimees.ee/4388485/postimehe-rekordiotsing-kes-pakub-tallinnas-kiireimat-mobiilset-internetti
ja sa tuled T2 teemasse kraaksuma misasjus?
Linki ikka avasid? Seal Tele2-st ka juttu ju icon_rolleyes.gif

Ei tasu koguaeg nii tõre olla.
well, üheski teises opeka teemas seda "khm"-i kuulutamas ei käi ning mäletamist mööda on/oli Elisa palgal (lükake ümber kui eksin) või lihtsalt suur fänn; justkui jube uhke selleukirjutise üle
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2018 20:50:24 vasta tsitaadiga

+ Paldiski mnt-l korterelamu seinte vahelt sai tubli kaks korda parema DL tulemuse kui tolles postimehe testis
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2018 21:04:27 vasta tsitaadiga

https://drive.google.com/file/d/1pc8AoYA9RG02iSRNB56QiGRSKYPKGdOP/view?usp=drivesdk
Sõitsin ülemiste cityst baltika kvartalisse. http download käis.
Nagu näha siis kiirus on kogu aeg muutuv olenevalt asukohast.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 16:55:08 vasta tsitaadiga

Keegi on jõudnud antud piiranguni ka? Ise vaatan et hind on hea, samas ka teistel pakettidel kirjas samamoodi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 17:09:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Keegi on jõudnud antud piiranguni ka?

T2 ega Elisa klientide seas pole probleemiks osutunud. Võid vabalt tera või kaks lasta
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 14:37:06 vasta tsitaadiga

Pakuti Tele2 et kui Elisast ära tulemiseks seda
https://tele2.ee/teenuspaketid/multipakett-4-00

Kas on mõtet Elisast ära tulla? Elisas on nett mul paketis minimum aeglane.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.02.2018 14:39:04 vasta tsitaadiga

4-ga?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 09.02.2018 16:23:50 vasta tsitaadiga

Kui aeglane siis see miinimum aeglane on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 18:40:35 vasta tsitaadiga

Allalaadimise kiirus 3.5 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus 2 Mbit/s

Kas Tele2 võib mul siis paremate numbritega nett tulla?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 19:29:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas Tele2 võib mul siis paremate numbritega nett tulla?

oleneb asukohast

.. ja elisa pakub nii kiiret netti, kui torust tuleb
https://www.elisa.ee/et/eraklient/internet/mobiilne-internet/nutitelefoni

ehk sul veel 3G SIM-kaart kasutusel?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 19:51:38 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kas Tele2 võib mul siis paremate numbritega nett tulla?

oleneb asukohast

.. ja elisa pakub nii kiiret netti, kui torust tuleb
https://www.elisa.ee/et/eraklient/internet/mobiilne-internet/nutitelefoni

ehk sul veel 3G SIM-kaart kasutusel?


Mul on 4G mobiil id.Tln lasnamäel selline alla,-üles
Kas on 4G juures normaalne?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 20:18:04 vasta tsitaadiga

Sul on lihtsalt selliste kiirusepiirangutega pakett. Tänapäeval suht ajale jalgu jäänud, seepärast võikski iga aasta-paari tagant oma numbri liikuma panna ja lasta oma teenusepakkujal mingi moekam pakkumine teha.

Mis hinnaga Tele2 seda pakkus? 18€ eest kuus letika eest leiab paremaid...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 20:20:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on 4G juures normaalne?

kas sa ise ei tea mis paketti kasutad?
eks ta sul 3.5/2 Mbit peale piiratud ongi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 20:30:56 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kas on 4G juures normaalne?

kas sa ise ei tea mis paketti kasutad?
eks ta sul 3.5/2 Mbit peale piiratud ongi icon_rolleyes.gif


Mul on 4G paketis märgitud!
Mis üles,-alla numbrid normaalsed siis on,mida teenusepakkujalt küsida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 20:33:26 vasta tsitaadiga

No palju sa tahad? Ja palju sa mahtu tahad? Kõneminuteid? Sõnumeid?

Tele2 vist kiirust ei piiragi, ainult mahtu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 20:37:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
No palju sa tahad? Ja palju sa mahtu tahad? Kõneminuteid? Sõnumeid?

Tele2 vist kiirust ei piiragi, ainult mahtu.


Jumala poogen nendest minutitest ja smssidest........
maht võiks 15-20GB kandis olla.
Terve päev siin jahunud ja keegi ei oska üles,-alla numbreid öelda?????

Allalaadimise kiirus 3.5 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus 2 Mbit/s

et need on siis normaalsed nagu siit aru saan ???????????????????????????????????

või nüüd tuleb küsimus et mis värvi paket võiks olla,mis ilma tahan???????????

Numbreid tahan
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 20:47:31 vasta tsitaadiga

Numbrid sõltuvad igal operaatoril asukohast, klientide arvust jne... pakettides enam ei piirata. Säh Põhja-Tallinna numbrid sulle Tele2 võrgus. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis T1000 09.02.2018 20:50:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 20:49:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et need on siis normaalsed nagu siit aru saan ????

ise sa ju liitusid sellise paketiga, kus kiirused niivõrd madalad doh.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 21:04:12 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Numbrid sõltuvad igal operaatoril asukohast, klientide arvust jne... pakettides enam ei piirata. Säh Põhja-Tallinna numbrid sulle Tele2 võrgus. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



Seda ma teada tahtsingi icon_smile.gif
Mul see jama ka elisas(ei tea kuidas tele2 on) et väljaspool Tallinnat sõites on telefon H peal ja mõnikord ei saagi netti
Mitte igalpool,näiteks Tln -Rapla vahel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 21:08:50 vasta tsitaadiga

No ei saanud paraku aru su jutust, kas see 3,5/2 oli mingil konkreetsel hetkel mõõdetud kiirus või pidevalt selliseks piiratud paketijärgne. Elisal nimelt oli vähemalt mingil ajal just 3,5-se DL piiranguga pakett olemas küll.

Mis telefon sul on? Mingi hiinakas ei pruugigi meie metsade vahel 4G-d saada. Mul on endal Elisa, telefoniks SGS7 ja pea igal pool on 4G ees. Kiirus ka praktiliselt igal testil paketijärgne 15/5. Mahtu 15GB. Mulle sellest telefonis piisab.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2018 21:52:02 vasta tsitaadiga

Mul koguaeg selline kiirus.+-
ei osanud seda paketiga liitudes vaadata.

Telefon : https://www.devicespecifications.com/en/model/e6f5449b
Telefon peaks olema küll võimeline 4G jaoks!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 09.02.2018 21:54:37 vasta tsitaadiga

Tegin just testi, on see lurr Elisa pakett juba vanast ajast. Ping 19ms, alla 2,93Mbps, üles 0,99Mbps. Päeval olid numbrid vastavalt 17 3,14 ja 1,00 ruuteriga. Paketi lubatud kiirus. Sellise kiirusega 720p video normaalselt vaadatav, 1080p kipub juba hakkima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.02.2018 22:34:18 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Pakuti Tele2 et kui Elisast ära tulemiseks seda
https://tele2.ee/teenuspaketid/multipakett-4-00


Mis hinnaga?
Seal 12gb piirang ja seda nad jälgivad.
Küsi täiesti piiramatut paketti, nagu siin nt
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9729159#9729159
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.