Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 10:02:09 vasta tsitaadiga

Mullegi võib jagada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.01.2018 11:17:27 vasta tsitaadiga

Mulle ka 👍
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 12:11:47 vasta tsitaadiga

Võite ka lingi saata.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstDonk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2010




sõnum 07.01.2018 12:18:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi Dentacoini (DCN) käekäiku ka jälgib. Ostin kunagi mingite jääkide eest 200k. Hind on nüüd 0.003.
Sai ostetud kuna usdt vedeles kontol ka mõtlesin suvalise asja alla panna. 18 USDst saaks praegu ca 600. Kas müüa maha ja lahkuda sirge seljaga v oodata?
Erilist tulevikku ma ei näeks asjal...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 07.01.2018 12:32:30 vasta tsitaadiga

Võite mulle ka lingi panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 12:47:04 vasta tsitaadiga

saan aru, et loodav grupp pigem tõsistele toimetajatele kellele siinne vahutamine on kopa ette visanud seega oleks vast mõistlik kui selline ebausklik spekuleerimine jääks siiski siia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 07.01.2018 13:14:02 vasta tsitaadiga

võib mulle ka linki PS panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 07.01.2018 13:50:38 vasta tsitaadiga

Palun mulle ka link PS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 13:56:23 vasta tsitaadiga

Võib ka lingi PSi panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2018 14:02:49 vasta tsitaadiga

Palun mulle ka telegrami-kanali info.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:12:02 vasta tsitaadiga

Mis linki te siin tahate kõik? icon_smile.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:14:17 vasta tsitaadiga

envisage kirjutas:
Aga teeme oma HinnaVaatluse Pumba ja Dumba võistkonna icon_idea.gif
Saaksime ju pundi peale korraliku koguse inimesi ja BTC, millega oleks võimalik manipuleerida suvaline $0,0000002 hinnaga altcoin vähemalt 10 kordse hinnatõusu peale?


Viilutaja kirjutas:
Mis linki te siin tahate kõik? icon_smile.gif

Seda icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
envisage
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:31:02 vasta tsitaadiga

küsige ps-is
_________________
Töö teeb inimesest ahvi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 14:44:09 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
netcat kirjutas:
h3rr kirjutas:

Minu jaoks on oma Wallet-i võtme ära kaotamine võrdne pangakaardi PIN-i ära unustamisega. Ühel juhul oled kõigest ilma ja taastada pole võimalik, teisel juhul kõnnid panka ja nädala pärast on uus kaart olemas (vahepealseks ajaks saad asenduskaardi ka veel)


Aga ei ole ju võrdne. On võrdne sellega, et oli mul näed kuhi sularaha, aga ei mäleta, kuhu panin. Ja see kui keegi su võtme sisse vehib, on võrdne sellega, et taskuvaras käis tasku kallal ja läks rahakotiga minema. Viimase olen ise isiklikult üle elanud, krüptot mult keegi veel varastanud ei ole.


Nii et sinu loogika järgi on virtuaalne ja füüsiline võrdsed. Ma seda loogikat ei jaga sinuga.


See ei ole loogika, see on praktika. Sa võid nii loogiline olla kui sa tahad, aga praktikas, kui sa paned oma Walleti võtme kuskile kuhu sa ei mäleta, ära kaotad või ära varastada lased, siis sa oled samamoodi oma varast ilma kui siis kui füüsilised mündid ära kaotad. Selles olukorras ongi nad võrdsed, see on fakt. Loogika sind absoluutselt ei aita, kui sa oled oma võtme ära kaotanud. Mitte rohkem, kui see aitab sul kadunud rahapataka üles leida, kui sa ei mäleta, kuhu selle panid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 07.01.2018 14:51:48 vasta tsitaadiga

Sooviks ka telegrami linki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 15:30:46 vasta tsitaadiga

Ma pole siiamaani uskuma jäänud et pump n dump grupiviisiliselt kõigile kasulik saaks olla, pigem otsene suurema lolli mäng.

Oletame et teed seda üksi ja münt on ainult ühel börsil, ostad orderbooki tühjaks sellise hinnani mis meeldib. Tulemuseks on siis palju münti mida ei saa müüa, hind on küll näiliselt kõrge aga orderbook on nii õhuke et juba väiksemate kogustega kukub ta endisele tasemele.

Oletame et orderbook hakkab täituma ohvrite ostuorderitega kes tahaks ka "väärt" münti omale saada, siis tuleb oodata kuni maht kasvab suuremaks kui see mis ise raha alla panid, mis ei pruugi kunagi juhtuda, sest sina võisid ju pumbata aga kõrgem hind toob kaasa ka suuremad müügimahud mis ei lase hinnal seista suvalisel sulle meeldival tasemel.

Nii et millal ja kui palju müüa? Tehes seda grupiviisiliselt on võidus see kellel oli info kõige varem ja kes vaatamata mahtude puudumisele varem müüma hakkab. Kes oli viimane pumpaja ja kohe mängu ära ei taba et tema lolliks jääb, siis jääb ta veel suuremaks lolliks kui kaks minutit liiga hilja müüma hakkab.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
envisage
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 15:45:46 vasta tsitaadiga

elukaz

Nii ta põhimõtteliselt on.
Ega keegi ei taha siin HV Viking Lotto Kambakas 2.0-i teha icon_biggrin.gif
Teoretiseerime ainult. Mitu pead ikka mitu pead

_________________
Töö teeb inimesest ahvi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 16:40:30 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Elpex kirjutas:
tonuj kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
TRONi languse taga ning ühtlasi kõikide teiste altcoinide languse taga on korralikult tugevnenud Bitcoin.


ja mis oli eelneva päeva räige tõusu 400% taga

Uudised.


3.jaanuaril see Tweet.
https://twitter.com/justinsuntron/status/948527252584595456

4.jaanuaril see Tweet.
https://twitter.com/justinsuntron/status/948822755880808453


Suurinvestorid pumpavad. Kui mõne päeva sees muutub hind 400% siis on see manipuleeritud nii uudsite kui ostu-müügiga.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7oi7mf/tron_trx_ceo_justin_sun_sold_6_billion_trx_scam/[/url]


See on BS uudis, et Justin Sun välja võttis oma raha Tronist!
https://theripplecryptocurrency.com/tron-fud-alert/

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 17:35:34 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ma pole siiamaani uskuma jäänud et pump n dump grupiviisiliselt kõigile kasulik saaks olla, pigem otsene suurema lolli mäng.

Oletame et teed seda üksi ja münt on ainult ühel börsil, ostad orderbooki tühjaks sellise hinnani mis meeldib. Tulemuseks on siis palju münti mida ei saa müüa, hind on küll näiliselt kõrge aga orderbook on nii õhuke et juba väiksemate kogustega kukub ta endisele tasemele.

Oletame et orderbook hakkab täituma ohvrite ostuorderitega kes tahaks ka "väärt" münti omale saada, siis tuleb oodata kuni maht kasvab suuremaks kui see mis ise raha alla panid, mis ei pruugi kunagi juhtuda, sest sina võisid ju pumbata aga kõrgem hind toob kaasa ka suuremad müügimahud mis ei lase hinnal seista suvalisel sulle meeldival tasemel.

Nii et millal ja kui palju müüa? Tehes seda grupiviisiliselt on võidus see kellel oli info kõige varem ja kes vaatamata mahtude puudumisele varem müüma hakkab. Kes oli viimane pumpaja ja kohe mängu ära ei taba et tema lolliks jääb, siis jääb ta veel suuremaks lolliks kui kaks minutit liiga hilja müüma hakkab.


Nagu igal grupil, on ka sellel liider, kes valib välja mis coin-i pump-ma hakatakse. See coin on muidugi tal ennem juba madala hinnaga ära ostetud ja kokkuvõttes kaotavad enamus selles pump-is osa võtvad inimesed.
Iga pump-ga see raha teenijate hulk väheneb, inimesed lähevad närvi ja lahkuvad grupist. Kui juba liiga väheks neid jäänud, siis grupi looja liigub edasi ja teeb järgmise grupi. Asi klassifitseerub insider tradingu alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 17:39:25 vasta tsitaadiga

Tehti teemast eraldiseisev "vetted" safe space, et realistid ja pessimistid tarkuse levitamist ei takistaks? Nagu MMS'i, soodaravi ja muu sellisega? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 18:06:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ma pole siiamaani uskuma jäänud et pump n dump grupiviisiliselt kõigile kasulik saaks olla, pigem otsene suurema lolli mäng.

Oletame et teed seda üksi ja münt on ainult ühel börsil, ostad orderbooki tühjaks sellise hinnani mis meeldib. Tulemuseks on siis palju münti mida ei saa müüa, hind on küll näiliselt kõrge aga orderbook on nii õhuke et juba väiksemate kogustega kukub ta endisele tasemele.

Oletame et orderbook hakkab täituma ohvrite ostuorderitega kes tahaks ka "väärt" münti omale saada, siis tuleb oodata kuni maht kasvab suuremaks kui see mis ise raha alla panid, mis ei pruugi kunagi juhtuda, sest sina võisid ju pumbata aga kõrgem hind toob kaasa ka suuremad müügimahud mis ei lase hinnal seista suvalisel sulle meeldival tasemel.

Nii et millal ja kui palju müüa? Tehes seda grupiviisiliselt on võidus see kellel oli info kõige varem ja kes vaatamata mahtude puudumisele varem müüma hakkab. Kes oli viimane pumpaja ja kohe mängu ära ei taba et tema lolliks jääb, siis jääb ta veel suuremaks lolliks kui kaks minutit liiga hilja müüma hakkab.



Ostmisest üksi on vähe jah. Asjalikemas gruppides on ka influencerid kes tekitavad fad'i.

No offence aga paarkümmend matsi suvalisest foorumist ei suuda täna enam ühtegi turgu liigutada icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 07.01.2018 18:44:44 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Suurinvestorid pumpavad. Kui mõne päeva sees muutub hind 400% siis on see manipuleeritud nii uudsite kui ostu-müügiga.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7oi7mf/tron_trx_ceo_justin_sun_sold_6_billion_trx_scam/[/url]


See on BS uudis, et Justin Sun välja võttis oma raha Tronist!
https://theripplecryptocurrency.com/tron-fud-alert/[/quote]

Naljatilk, mina kirjutasin, et suurinvestorid, ükskõik kes nad on:) Igatahes keegi sai rikkaks juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 19:41:01 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et kui on mingi 1000 vaba raha investeerimiseks ja riskimiseks, siis osta selle eest mingit lootustandvat münti 100 miljardi jagu ette... päris hea võimalus varakult pensionile minna. Või isegi kui 100 eurot paned erinevate müntide alla. Eks ma hakkan sama tegema, kui oma tagala on piisavalt juba kindlustatud.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 08:22:13 vasta tsitaadiga

Võtaks ka lingi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nux
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 11:20:49 vasta tsitaadiga

võtaks ka linki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 11:24:48 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ütleme nii, et kui on mingi 1000 vaba raha investeerimiseks ja riskimiseks, siis osta selle eest mingit lootustandvat münti 100 miljardi jagu ette... päris hea võimalus varakult pensionile minna. Või isegi kui 100 eurot paned erinevate müntide alla. Eks ma hakkan sama tegema, kui oma tagala on piisavalt juba kindlustatud.


Sellega peab olema ikka väga palju julgust ja usku. 99.9% inimestest võtaks raha välja, kui on 1000€ paarikordistanud.. vähemalt eestlased

Sooviks ka linki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 13:30:11 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:

Sellega peab olema ikka väga palju julgust ja usku. 99.9% inimestest võtaks raha välja, kui on 1000€ paarikordistanud.. vähemalt eestlased

Sooviks ka linki.

Igati õige otsus, sest 10-nst coinist failib 98% ja eks varsti ICO ralli saab läbi, kuna reaalne väärtus ja lahendus mida üritatakse pakkuda puudub. icon_rolleyes.gif

_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 14:08:40 vasta tsitaadiga

soovin samuti linki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djwelts
HV kasutaja
djwelts

liitunud: 04.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 14:58:05 vasta tsitaadiga

Liituks ka grupiga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 08.01.2018 15:15:43 vasta tsitaadiga

Liituks samuti grupida.
_________________
Salamander
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 15:40:33 vasta tsitaadiga

Sooviks ka linki.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k03r
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2007




sõnum 08.01.2018 17:43:30 vasta tsitaadiga

linki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:13:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas BTC langeb selle uudise peale hetkel?
https://www.ccn.com/microsoft-no-longer-accepts-bitcoin-customer-support-confirms/

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:18:08 vasta tsitaadiga

http://www.trustnodes.com/2018/01/08/china-moves-ban-bitcoin-mining
Huvitav kas Binance pannakse siis ka kinni?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.01.2018 18:30:35 vasta tsitaadiga

Meeletu langus hakkas. See Hiina uudis võib tõesti olla selle taga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:35:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://www.trustnodes.com/2018/01/08/china-moves-ban-bitcoin-mining
Huvitav kas Binance pannakse siis ka kinni?


Ma ei tea. Mingi tuind tagasi vähemalt osad inimesed said juba uuesti regada ennast, kuigi vahepeal öeldi, et koormus suur ja uusi ei lubata.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:38:54 vasta tsitaadiga

Ei, ma mõtlen et pannakse leht üldse kinni ja kõik on papist ilma. See peaks ju suht hiina värk olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:41:40 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ei, ma mõtlen et pannakse leht üldse kinni ja kõik on papist ilma. See peaks ju suht hiina värk olema

Kas see leht ei asu mujal üldse? Lokaalselt saavad selle aadressi bännida, kuid mujalt saab ikka ligi....

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:44:18 vasta tsitaadiga

Noh loodetavasti nii lollid ei ole jah, et kommunismis seda äri ajavad aga kurat seda teab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:46:05 vasta tsitaadiga

Kas Binance ja tema serverid ei asunud Hong Kongis? Osa Hiinast kuid oma seadustega.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:55:06 vasta tsitaadiga

Pole mõtet paanitseda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:58:45 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7oxivj/cmc_just_tumbled_the_whole_market_with_one_move/

Põhjus on siin, miks hetkel on Fire SALE icon_smile.gif
See ei tähenda, et need kinni oleks pandud.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri132
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2014




sõnum 08.01.2018 23:37:42 vasta tsitaadiga

Sooviks ka linki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 23:55:23 vasta tsitaadiga

Võtaks ka ühe thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 00:04:28 vasta tsitaadiga

Mis asja te võtate?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 00:09:48 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 09.01.2018 00:34:48 vasta tsitaadiga

Mul juba 2k miinust tiksub. Peale tööd oli veel hullem seis. Lükkasin juba limit orderi 13,5k peal sisse aga õnneks taastus. Saaks ära plussi. Laupäeval võtsin 16k pealt ja lootsin, et läheb 19k välja. Eelmise swing tradiga teenisin päris korralikult.

Ja kõige hullem on, et öösel ei saa magada. Vahel ikka ärkad üles siis pilk ekraanile. Naine kodus juba päris kuri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 00:52:40 vasta tsitaadiga

sooviks linki ps
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madhu108
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 00:55:53 vasta tsitaadiga

Sooviks samuti linki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 09.01.2018 01:18:21 vasta tsitaadiga

Langeb jälle. Mul on selline tunne, et müüakse varastatud bitcoine. Paar nädalat tagasi häkiti sõbra electrum wallet ka tühjaks. Suur osa säästudest ja kaevandatud bitcoindidest. Kõige naljakam, et viirustõrje ei andnud mingit märki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.