|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
07.01.2018 10:02:09
|
|
|
| Mullegi võib jagada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.01.2018 11:17:27
|
|
|
| Mulle ka 👍
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
07.01.2018 12:11:47
|
|
|
Võite ka lingi saata.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstDonk
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2010
|
07.01.2018 12:18:43
|
|
|
Kas keegi Dentacoini (DCN) käekäiku ka jälgib. Ostin kunagi mingite jääkide eest 200k. Hind on nüüd 0.003.
Sai ostetud kuna usdt vedeles kontol ka mõtlesin suvalise asja alla panna. 18 USDst saaks praegu ca 600. Kas müüa maha ja lahkuda sirge seljaga v oodata?
Erilist tulevikku ma ei näeks asjal...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
07.01.2018 12:32:30
|
|
|
| Võite mulle ka lingi panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
07.01.2018 12:47:04
|
|
|
| saan aru, et loodav grupp pigem tõsistele toimetajatele kellele siinne vahutamine on kopa ette visanud seega oleks vast mõistlik kui selline ebausklik spekuleerimine jääks siiski siia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rokkar15
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2005
|
07.01.2018 13:14:02
|
|
|
| võib mulle ka linki PS panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
muffno
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
07.01.2018 13:50:38
|
|
|
| Palun mulle ka link PS
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
07.01.2018 13:56:23
|
|
|
| Võib ka lingi PSi panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sleeper1
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2005

|
07.01.2018 14:02:49
|
|
|
| Palun mulle ka telegrami-kanali info.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.01.2018 14:14:17
|
|
|
| envisage kirjutas: |
Aga teeme oma HinnaVaatluse Pumba ja Dumba võistkonna
Saaksime ju pundi peale korraliku koguse inimesi ja BTC, millega oleks võimalik manipuleerida suvaline $0,0000002 hinnaga altcoin vähemalt 10 kordse hinnatõusu peale? |
| Viilutaja kirjutas: |
Mis linki te siin tahate kõik?  |
Seda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
07.01.2018 14:31:02
|
|
|
küsige ps-is
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.01.2018 14:44:09
|
|
|
| h3rr kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| h3rr kirjutas: |
Minu jaoks on oma Wallet-i võtme ära kaotamine võrdne pangakaardi PIN-i ära unustamisega. Ühel juhul oled kõigest ilma ja taastada pole võimalik, teisel juhul kõnnid panka ja nädala pärast on uus kaart olemas (vahepealseks ajaks saad asenduskaardi ka veel) |
Aga ei ole ju võrdne. On võrdne sellega, et oli mul näed kuhi sularaha, aga ei mäleta, kuhu panin. Ja see kui keegi su võtme sisse vehib, on võrdne sellega, et taskuvaras käis tasku kallal ja läks rahakotiga minema. Viimase olen ise isiklikult üle elanud, krüptot mult keegi veel varastanud ei ole. |
Nii et sinu loogika järgi on virtuaalne ja füüsiline võrdsed. Ma seda loogikat ei jaga sinuga. |
See ei ole loogika, see on praktika. Sa võid nii loogiline olla kui sa tahad, aga praktikas, kui sa paned oma Walleti võtme kuskile kuhu sa ei mäleta, ära kaotad või ära varastada lased, siis sa oled samamoodi oma varast ilma kui siis kui füüsilised mündid ära kaotad. Selles olukorras ongi nad võrdsed, see on fakt. Loogika sind absoluutselt ei aita, kui sa oled oma võtme ära kaotanud. Mitte rohkem, kui see aitab sul kadunud rahapataka üles leida, kui sa ei mäleta, kuhu selle panid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
07.01.2018 14:51:48
|
|
|
| Sooviks ka telegrami linki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
07.01.2018 15:30:46
|
|
|
Ma pole siiamaani uskuma jäänud et pump n dump grupiviisiliselt kõigile kasulik saaks olla, pigem otsene suurema lolli mäng.
Oletame et teed seda üksi ja münt on ainult ühel börsil, ostad orderbooki tühjaks sellise hinnani mis meeldib. Tulemuseks on siis palju münti mida ei saa müüa, hind on küll näiliselt kõrge aga orderbook on nii õhuke et juba väiksemate kogustega kukub ta endisele tasemele.
Oletame et orderbook hakkab täituma ohvrite ostuorderitega kes tahaks ka "väärt" münti omale saada, siis tuleb oodata kuni maht kasvab suuremaks kui see mis ise raha alla panid, mis ei pruugi kunagi juhtuda, sest sina võisid ju pumbata aga kõrgem hind toob kaasa ka suuremad müügimahud mis ei lase hinnal seista suvalisel sulle meeldival tasemel.
Nii et millal ja kui palju müüa? Tehes seda grupiviisiliselt on võidus see kellel oli info kõige varem ja kes vaatamata mahtude puudumisele varem müüma hakkab. Kes oli viimane pumpaja ja kohe mängu ära ei taba et tema lolliks jääb, siis jääb ta veel suuremaks lolliks kui kaks minutit liiga hilja müüma hakkab.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
07.01.2018 15:45:46
|
|
|
elukaz
Nii ta põhimõtteliselt on.
Ega keegi ei taha siin HV Viking Lotto Kambakas 2.0-i teha
Teoretiseerime ainult. Mitu pead ikka mitu pead
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
07.01.2018 17:35:34
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Ma pole siiamaani uskuma jäänud et pump n dump grupiviisiliselt kõigile kasulik saaks olla, pigem otsene suurema lolli mäng.
Oletame et teed seda üksi ja münt on ainult ühel börsil, ostad orderbooki tühjaks sellise hinnani mis meeldib. Tulemuseks on siis palju münti mida ei saa müüa, hind on küll näiliselt kõrge aga orderbook on nii õhuke et juba väiksemate kogustega kukub ta endisele tasemele.
Oletame et orderbook hakkab täituma ohvrite ostuorderitega kes tahaks ka "väärt" münti omale saada, siis tuleb oodata kuni maht kasvab suuremaks kui see mis ise raha alla panid, mis ei pruugi kunagi juhtuda, sest sina võisid ju pumbata aga kõrgem hind toob kaasa ka suuremad müügimahud mis ei lase hinnal seista suvalisel sulle meeldival tasemel.
Nii et millal ja kui palju müüa? Tehes seda grupiviisiliselt on võidus see kellel oli info kõige varem ja kes vaatamata mahtude puudumisele varem müüma hakkab. Kes oli viimane pumpaja ja kohe mängu ära ei taba et tema lolliks jääb, siis jääb ta veel suuremaks lolliks kui kaks minutit liiga hilja müüma hakkab. |
Nagu igal grupil, on ka sellel liider, kes valib välja mis coin-i pump-ma hakatakse. See coin on muidugi tal ennem juba madala hinnaga ära ostetud ja kokkuvõttes kaotavad enamus selles pump-is osa võtvad inimesed.
Iga pump-ga see raha teenijate hulk väheneb, inimesed lähevad närvi ja lahkuvad grupist. Kui juba liiga väheks neid jäänud, siis grupi looja liigub edasi ja teeb järgmise grupi. Asi klassifitseerub insider tradingu alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
07.01.2018 17:39:25
|
|
|
Tehti teemast eraldiseisev "vetted" safe space, et realistid ja pessimistid tarkuse levitamist ei takistaks? Nagu MMS'i, soodaravi ja muu sellisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
07.01.2018 18:06:53
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Ma pole siiamaani uskuma jäänud et pump n dump grupiviisiliselt kõigile kasulik saaks olla, pigem otsene suurema lolli mäng.
Oletame et teed seda üksi ja münt on ainult ühel börsil, ostad orderbooki tühjaks sellise hinnani mis meeldib. Tulemuseks on siis palju münti mida ei saa müüa, hind on küll näiliselt kõrge aga orderbook on nii õhuke et juba väiksemate kogustega kukub ta endisele tasemele.
Oletame et orderbook hakkab täituma ohvrite ostuorderitega kes tahaks ka "väärt" münti omale saada, siis tuleb oodata kuni maht kasvab suuremaks kui see mis ise raha alla panid, mis ei pruugi kunagi juhtuda, sest sina võisid ju pumbata aga kõrgem hind toob kaasa ka suuremad müügimahud mis ei lase hinnal seista suvalisel sulle meeldival tasemel.
Nii et millal ja kui palju müüa? Tehes seda grupiviisiliselt on võidus see kellel oli info kõige varem ja kes vaatamata mahtude puudumisele varem müüma hakkab. Kes oli viimane pumpaja ja kohe mängu ära ei taba et tema lolliks jääb, siis jääb ta veel suuremaks lolliks kui kaks minutit liiga hilja müüma hakkab. |
Ostmisest üksi on vähe jah. Asjalikemas gruppides on ka influencerid kes tekitavad fad'i.
No offence aga paarkümmend matsi suvalisest foorumist ei suuda täna enam ühtegi turgu liigutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonuj
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.01.2018 19:41:01
|
|
|
Ütleme nii, et kui on mingi 1000 vaba raha investeerimiseks ja riskimiseks, siis osta selle eest mingit lootustandvat münti 100 miljardi jagu ette... päris hea võimalus varakult pensionile minna. Või isegi kui 100 eurot paned erinevate müntide alla. Eks ma hakkan sama tegema, kui oma tagala on piisavalt juba kindlustatud.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nux
HV kasutaja
liitunud: 15.07.2004
|
08.01.2018 11:20:49
|
|
|
| võtaks ka linki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
08.01.2018 11:24:48
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Ütleme nii, et kui on mingi 1000 vaba raha investeerimiseks ja riskimiseks, siis osta selle eest mingit lootustandvat münti 100 miljardi jagu ette... päris hea võimalus varakult pensionile minna. Või isegi kui 100 eurot paned erinevate müntide alla. Eks ma hakkan sama tegema, kui oma tagala on piisavalt juba kindlustatud. |
Sellega peab olema ikka väga palju julgust ja usku. 99.9% inimestest võtaks raha välja, kui on 1000€ paarikordistanud.. vähemalt eestlased
Sooviks ka linki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
08.01.2018 13:30:11
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
Sellega peab olema ikka väga palju julgust ja usku. 99.9% inimestest võtaks raha välja, kui on 1000€ paarikordistanud.. vähemalt eestlased
Sooviks ka linki. |
Igati õige otsus, sest 10-nst coinist failib 98% ja eks varsti ICO ralli saab läbi, kuna reaalne väärtus ja lahendus mida üritatakse pakkuda puudub.
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
08.01.2018 14:08:40
|
|
|
| soovin samuti linki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djwelts
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2005
|
08.01.2018 14:58:05
|
|
|
| Liituks ka grupiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
08.01.2018 15:15:43
|
|
|
Liituks samuti grupida.
_________________ Salamander |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
08.01.2018 15:40:33
|
|
|
Sooviks ka linki.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
k03r
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2007
|
08.01.2018 17:43:30
|
|
|
linki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
08.01.2018 18:30:35
|
|
|
| Meeletu langus hakkas. See Hiina uudis võib tõesti olla selle taga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.01.2018 18:38:54
|
|
|
| Ei, ma mõtlen et pannakse leht üldse kinni ja kõik on papist ilma. See peaks ju suht hiina värk olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.01.2018 18:41:40
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Ei, ma mõtlen et pannakse leht üldse kinni ja kõik on papist ilma. See peaks ju suht hiina värk olema |
Kas see leht ei asu mujal üldse? Lokaalselt saavad selle aadressi bännida, kuid mujalt saab ikka ligi....
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.01.2018 18:44:18
|
|
|
Noh loodetavasti nii lollid ei ole jah, et kommunismis seda äri ajavad aga kurat seda teab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
08.01.2018 18:55:06
|
|
|
| Pole mõtet paanitseda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri132
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2014
|
08.01.2018 23:37:42
|
|
|
Sooviks ka linki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.01.2018 23:55:23
|
|
|
Võtaks ka ühe
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.01.2018 00:04:28
|
|
|
Mis asja te võtate?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2018 00:34:48
|
|
|
Mul juba 2k miinust tiksub. Peale tööd oli veel hullem seis. Lükkasin juba limit orderi 13,5k peal sisse aga õnneks taastus. Saaks ära plussi. Laupäeval võtsin 16k pealt ja lootsin, et läheb 19k välja. Eelmise swing tradiga teenisin päris korralikult.
Ja kõige hullem on, et öösel ei saa magada. Vahel ikka ärkad üles siis pilk ekraanile. Naine kodus juba päris kuri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
09.01.2018 00:52:40
|
|
|
sooviks linki ps
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
madhu108
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2009
|
09.01.2018 00:55:53
|
|
|
| Sooviks samuti linki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2018 01:18:21
|
|
|
| Langeb jälle. Mul on selline tunne, et müüakse varastatud bitcoine. Paar nädalat tagasi häkiti sõbra electrum wallet ka tühjaks. Suur osa säästudest ja kaevandatud bitcoindidest. Kõige naljakam, et viirustõrje ei andnud mingit märki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|