Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 18:47:16 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
See on veits kummaline, et hetkel uusi ostjaid juurde ei taheta, kogu kasumi saamise süsteem ju töötab uutel ostjatel.


Et siis süsteem kooma lasta uute kasutajate lisandudes ja olemasolevatest kinnitatud kasutajatest ( ja nende poolt üsna täpselt prognoositavast tulubaasist ) ilma jääda ning hooga hakata uusi kasutajaid verifitseerima, endale tööd tublisti juurde tegema ning selle peale aega kulutama? Sounds like a plan.. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 18:56:33 vasta tsitaadiga

link :: Mis on bitcoin jne...

A-lvin kirjutas:
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud
Väga hea tähelepanek thumbs_up.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 07.01.2018 20:17:30 vasta tsitaadiga

Ma ei ole jõudnud küll kõiki teemasid läbi lugeda ega kursis püsida, aga kõik teadlikud sellest: https://getchange.com/ ? icon_smile.gif
Eesti oma exchange avamas Q1 2018 nüüd ja tundub väga asjalik. Nende oma ICO oli ka Oktoobris, mille küll maha magasin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 20:29:08 vasta tsitaadiga

Isiklikult arvan et kui hinnaga saab nii kergesti manipuleerida, siis samamoodi kui suured kalad otsustavad raha väljavõtt muutub ka hetkeseis. Ehk kui haid soovivad teenida ajavad hinna alla siis panic sell ja ostavad tagasi, samuti arvan et tegelikult keegi ikka reguleerib ja kontrollib suuresti seda mingil määral.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 07.01.2018 20:39:31 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Isiklikult arvan et kui hinnaga saab nii kergesti manipuleerida, siis samamoodi kui suured kalad otsustavad raha väljavõtt muutub ka hetkeseis. Ehk kui haid soovivad teenida ajavad hinna alla siis panic sell ja ostavad tagasi, samuti arvan et tegelikult keegi ikka reguleerib ja kontrollib suuresti seda mingil määral.


Aga aktsiatega ju sama lugu?

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/12/15/lhv-pensionifond-muus-koik-tallinna-vee-aktsiad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 21:02:42 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
Isiklikult arvan et kui hinnaga saab nii kergesti manipuleerida, siis samamoodi kui suured kalad otsustavad raha väljavõtt muutub ka hetkeseis. Ehk kui haid soovivad teenida ajavad hinna alla siis panic sell ja ostavad tagasi, samuti arvan et tegelikult keegi ikka reguleerib ja kontrollib suuresti seda mingil määral.


Aga aktsiatega ju sama lugu?

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/12/15/lhv-pensionifond-muus-koik-tallinna-vee-aktsiad


No seetõttu ei tasukski seda päris valuutana võtta, kindlasti on võimalik sellega teenida, kindlasti on ta jätkusuutlik ent kui kaua ei tea keegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 07.01.2018 21:14:09 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:

Aga aktsiatega ju sama lugu?

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/12/15/lhv-pensionifond-muus-koik-tallinna-vee-aktsiad


Päris sama ei ole, aktsiad teenivad mingi ettevõtte reaalse kasumi pealt aga coinid saavad kasumit teenida ainult uute sissemaksete pealt. Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 22:41:26 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Go Kane! kirjutas:

Aga aktsiatega ju sama lugu?

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/12/15/lhv-pensionifond-muus-koik-tallinna-vee-aktsiad


Päris sama ei ole, aktsiad teenivad mingi ettevõtte reaalse kasumi pealt aga coinid saavad kasumit teenida ainult uute sissemaksete pealt. Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.

'


Traktoristid, jääge oma liistude juurde. Abstraktne mõtlemisvõime ikka täiesti null on minge kuulutage delfi kommentaariumis kuidas tootev töö ainuke väärtus lisav tegevus siin maailmas on thumbs_up.gif


Forex on täna ka suurem kui aktsiaturud. Ei loo jeen ega dollar ka mingit väärtust kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 07.01.2018 22:57:04 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
tonuj kirjutas:
Go Kane! kirjutas:

Aga aktsiatega ju sama lugu?

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/12/15/lhv-pensionifond-muus-koik-tallinna-vee-aktsiad


Päris sama ei ole, aktsiad teenivad mingi ettevõtte reaalse kasumi pealt aga coinid saavad kasumit teenida ainult uute sissemaksete pealt. Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.

'


Traktoristid, jääge oma liistude juurde. Abstraktne mõtlemisvõime ikka täiesti null on minge kuulutage delfi kommentaariumis kuidas tootev töö ainuke väärtus lisav tegevus siin maailmas on thumbs_up.gif


Forex on täna ka suurem kui aktsiaturud. Ei loo jeen ega dollar ka mingit väärtust kopp.gif


Kirjutada juba oskad aga lugeda veel mitte, võrdlus oli aktsiatega kui tähele ei pannud. See kas tunnustatud rahaga saab võrrelda või mitte seisab veel ees, hetkel veel mitte. Hetkel on coinid lihtsalt spekuleerimise vahendid mille kasum saab tulla ainult sissevoolava raha arvelt.


viimati muutis tonuj 07.01.2018 23:05:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 23:04:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.



Mida ma lugeda ei oska ?


Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem icon_lol.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 23:05:10 vasta tsitaadiga

link :: Ring (2017) The Circle (original title)

10Fold kirjutas:
Abstraktne mõtlemisvõime ikka täiesti null

Ma loodan, et lingis olev film parandab paljude bitcoinerite reaalset mõtlemisvõimet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 07.01.2018 23:09:48 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
tsitaat:
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.



Mida ma lugeda ei oska ?


Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem icon_lol.gif ?


Sa võrdled Forexit coinidega? Forex on ju kauplemisplatvorm mis toodab kasumit ja on seega toode. Kui Kraken ka bõrsile läheks , oleks see kaubeldav. IOTA-st ilmselt saab kasumit tootev toode.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 23:35:17 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
10Fold kirjutas:
tsitaat:
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.



Mida ma lugeda ei oska ?


Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem icon_lol.gif ?


Sa võrdled Forexit coinidega? Forex on ju kauplemisplatvorm mis toodab kasumit ja on seega toode. Kui Kraken ka bõrsile läheks , oleks see kaubeldav. IOTA-st ilmselt saab kasumit tootev toode.



icon_lol.gif

Hakkab endake ka vaikselt kohale jõudma, et sa ei tea absoluutselt midagi antud valdkonnast ?

Forex on sinu arvates (kasumit tootev) ettevõtte jah ? Refireeri palun oma väidet !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lithium
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 01:48:35 vasta tsitaadiga

Päris ulme vanad ikka koos, igapäeva eluski kohtab neid.. tuleb lihtsalt peast kinni hoida ja edasi minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 01:56:30 vasta tsitaadiga

Ja Eesti oma DAGcoin krüptomünti osta beer_yum.gif beer_yum.gif . Vabariigi aastapäevakuul lõpuks ometi exchange peale minek tulemas thumbs_up.gif .
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 07:08:33 vasta tsitaadiga

Millisel arvamusel siin kallid HV kodanikud on ka? Osta krüptosi või kaevandada? icon_smile.gif
Etheriumi hind on ajuvaba juba (1200dollarit pluss praegu) ja alles beebi aastad.. kaevandamine läheb minuarust tavainimestele päris heaks viisiks kuda raha teha.. aga no jumal auta icon_lol.gif RIP kõik, kes loodavad edaspidi mängida arvutiga.. videokaartide hinnad kas saavad olema täiesti ebardlikud või leiutatakse mingi viis välja, et videokaartidega pole võimalik kaevandada, mis muidugi viskaks lakke kõik vanade kaartide hinnad... aga kui samamoodi edasi minna siis mu ennustus on, et low end budget kaardid, mis praegu turul 80 dollarit on, neid saate järgmistel aastatel osta sellise kena soodsa hinnaga nagu 1000euri ja kui tahate omale sellist gtx1060 taolist kaarti siis 2000-5000euri... VEGA56 jms need 10,000euri icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krypto$
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2018




sõnum 08.01.2018 08:36:35 vasta tsitaadiga

Ethereum peaks see aasta PoS peale üle minema, ehk seda sellisel juhul enam kaevandada ei saa - küll aga saab siis järelturult kohviks mainitud videokaarte lademetes osta icon_biggrin.gif
_________________
kryptoraha.info - Eesti krüptoraha portaal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 08:44:53 vasta tsitaadiga

Õnneks ei ole eeter juba jupp aega kõige kasumlikum crypto mida kaevandada seega ple vaja kaarte niiiiiipea myya.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 10:37:32 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
10Fold kirjutas:
tsitaat:
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.



Mida ma lugeda ei oska ?


Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem icon_lol.gif ?


Sa võrdled Forexit coinidega? Forex on ju kauplemisplatvorm mis toodab kasumit ja on seega toode. Kui Kraken ka bõrsile läheks , oleks see kaubeldav. IOTA-st ilmselt saab kasumit tootev toode.
Kasumit, mis valuutas? Dollaris? Palju Forex varasid "toodab", mitte fiat valuutat?

Lõppudelõpuks võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 12:26:11 vasta tsitaadiga

Hoiame ka sellel teemal silma peal.
See tulumaksu teema on küll nõme. thumbs_down.gif
Peab konto caymani saartele vms tegema. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 21:40:38 vasta tsitaadiga

http://engt.co/2EkjV5i

tsitaat:
China is reportedly seeking an "orderly exit" from bitcoin mining, according to a leaked document seen by Quartz. The nation's internet finance regulator is asking local governments to strongly encourage firms to quit the business by jacking up power prices and and issuing stronger environmental rules. The government is reportedly concerned about pollution and the havoc that could be triggered by investors who lose money investing in mining and cryptocurrency.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 12:54:05 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
http://engt.co/2EkjV5i


Tänapäeva majanduse peamine ressurss-LOLL
https://www.fool.com/investing/2017/12/12/1-figure-that-sums-up-why-bitcoin-is-so-dangerous.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123456
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 13:35:42 vasta tsitaadiga

Täna oleks hädasti vaja ~5€ väärtuses bitcoine, keegi müüb? Vastu pangaülekanne ja positiivne tagasiside thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 13:37:45 vasta tsitaadiga

123456, arvesta et ülekandetasu jääb hetkel 18-20USD kanti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 09.01.2018 13:51:32 vasta tsitaadiga

kellegi kurtmine vist fb-s on meelde jäänud, et vaene õpilane ostis oma taskuraha 20$ eest bitcoine ja ülekandek/kaevandamiseks võeti üle 18€ ja järgi jäi alla 2€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 15:02:30 vasta tsitaadiga

Nagu siin ka enne mainiti, siis äärmiselt volatiilsena, nagu ta on, ei saa BTC käsitleda kui valuutat. Veelgi enam, selline tohutu hinnatõus kindlasti Oluliselt vähendab selle "väärtbiti" likviidsust. [Olen püüdnud leida mingisugust kallutamata analüüsi likviidsusest, kuid seni tulutult]
Nähtavasti teeb Bitcoini populaarseks ja seni edukaks potentsiaal tema väärtusega manipuleerida ja kuna sellel "turul" finantsinspektsioon on efektiivselt olematu, siis suurt midagi öelda ka pole. Püramiid kindlasti pole, tulu ei genereerita ainult "sensatsiooniga" äsja liitunud rahva arvelt, küll aga järelvalve puudumine tõstab riskisuse faktori lakke. Vandenõuteoreetikud kindlasti saavad veel rohkesti materjali oma ilukirjanduse jaoks.

Krüptovaluuta hullus on end minu jaoks peaaegu ammendanud. Kõige rohkem huvi pakub, eeldades, et Bitcoin piisavalt jätkusuutlik, kuidas rahapesuosakond ja tunne-oma-klienti põhimõtted krüptovaluutaga läbi hakkavad saama. Näib lausa hädavajalik, et e-walletid oleksid ID-põhised [olen teadlik, et täielikku anonüümsust ei ole praegugi, kuid see on liiga tülikas trackimine].

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 19:37:22 vasta tsitaadiga

https://www.cnbc.com/2018/01/09/jamie-dimon-says-he-regrets-calling-bitcoin-a-fraud.html

Eri hea ikka.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 19:38:01 vasta tsitaadiga

https://www.cnbc.com/2018/01/10/kodak-shares-have-more-than-tripled-since-announcing-kodakcoin.html

Lisa oma ettevõtte nimesse blockchain või coin vms ja too oma äri pankrotist välja icon_lol.gif Halleluja
Economic bubble, indeed.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 21:43:33 vasta tsitaadiga

Paistab et Kodak kavatseb seda ka milllekski päriselt kasutada, mitte lihtsalt ei nimetanud firmat ümber vms
See Long Island Iced Tea vabrik oli küll naljakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 10.01.2018 23:49:05 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/BTCNewsUpdates/status/950907825286467584

Blockexplorer.com is now going to call Bitcoin Cash (BCH) "Bitcoin" while technologically obsolete BTC will be called "bitcoin legacy"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 11.01.2018 00:04:45 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
https://twitter.com/BTCNewsUpdates/status/950907825286467584

Blockexplorer.com is now going to call Bitcoin Cash (BCH) "Bitcoin" while technologically obsolete BTC will be called "bitcoin legacy"


Mina arvan et see kaklus tuleb kasuks. Nii saavad rohkem inimesi teada et numbrite taga on ka tehnoloogia, arendajad ja mitte väga avalikud huvigrupid ja mõjutajad millel on pikas perspektiivis määrav jõud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 01:13:29 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
https://twitter.com/BTCNewsUpdates/status/950907825286467584

Blockexplorer.com is now going to call Bitcoin Cash (BCH) "Bitcoin" while technologically obsolete BTC will be called "bitcoin legacy"


Roger üritab oma scam projekti läbi enda teiste ettevõtete pushida..,, icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krypto$
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2018




sõnum 11.01.2018 07:48:09 vasta tsitaadiga

Ilusat hommikut! Ärge blockfoliot vaadake icon_smile.gif Järgmine paanikaperiood thumbs_down.gif https://twitter.com/kryptoraha_info/status/951310392113926144
_________________
kryptoraha.info - Eesti krüptoraha portaal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 09:18:44 vasta tsitaadiga

On tõesti ilus hommik, täna öösel oli minu peatus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 14:19:43 vasta tsitaadiga

krypto$ kirjutas:
Ilusat hommikut! Ärge blockfoliot vaadake icon_smile.gif Järgmine paanikaperiood thumbs_down.gif https://twitter.com/kryptoraha_info/status/951310392113926144


Pilukad ise räägivad muud:
tsitaat:
“South Korea’s justice minister said that the country is preparing a bill that will ban all cryptocurrency trading”
This is incorrect; the ministry is trying to ban anonymous trading accounts and prevent money laundering.
There is no ban on crypto currency in South Korea and exchanges are all operating as usual.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 15:12:51 vasta tsitaadiga

Jep suht naljakas vaadata, et kryptoraha.info ise jagab ka ilma mingisuguse filtrita valeinfot.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 15:19:47 vasta tsitaadiga

https://cryptovest.com/news/south-korea-still-allows-crypto-trading-after-thorough-kyc/
Kõik odavalt ostma nüüd, saate miljonärideks icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 11.01.2018 23:17:12 vasta tsitaadiga

Jäi selline üritus silma: https://pood.aripaev.ee/kryptoraha-konverents
Ei tea kas on piletihinda väärt? Plaanib keegi veel minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 23:37:45 vasta tsitaadiga

Suht ok hind jah kaartidel icon_lol.gif
https://www.photopoint.ee/komponendid/810029-vga-pcie16-rx-570-4gb-gddr5-strix-rx570-o4g-gaming-asus#delivery_tab

Aga noh, kohe laos olemas.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:12:38 vasta tsitaadiga

kui suur oht on, et nüüdseks on kraken lõplikult jalutand minema inimeste rahaga? 24 tundi maas või rohkemgi.
http://downdetector.com/status/kraken-exchange
https://status.kraken.com/

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:34:34 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
kui suur oht on, et nüüdseks on kraken lõplikult jalutand minema inimeste rahaga? 24 tundi maas või rohkemgi.
http://downdetector.com/status/kraken-exchange
https://status.kraken.com/


Ohtu võib hetkel hinnata 18,5% peale.
Samasuguse olukorra jätkudes tõstan 24h jooksul ohuhinnangu 26,8% peale.

Ehk siis - nagu küsid, nii ka vastatakse. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:38:51 vasta tsitaadiga

Te arvate et see on millegipärast tõenäolisem, kui see et kaua aega ette kavatsetud ja lubatud süsteemi update läks lihtsalt pekki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:46:09 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:47:01 vasta tsitaadiga

yerba, anna teada kui 50% ületatud on siis ma suunan kaevurid mujale.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:52:35 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:

Link


Varem või hiljem ma arvan korratakse seda.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 16:54:16 vasta tsitaadiga

Kui koku kukub siis ei pea MTA'le makse maksma icon_lol.gif .

Nicehash saaga sarnane asi kordumas?
https://www.reddit.com/r/Ripple/comments/7pts5i/i_think_kraken_stole_everyones_coins_this_is/

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 17:16:25 vasta tsitaadiga

Õnneks olin ise kandnud sealt rahad kõik varem välja... Binance'i.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 17:18:36 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Õnneks olin ise kandnud sealt rahad kõik varem välja... Binance'i.

No kui Kraken rahadega jooksu paneb siis ei ole siin mingit "õnneks"-it, kogu turg siis suht piixus icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 12.01.2018 17:23:30 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Õnneks olin ise kandnud sealt rahad kõik varem välja... Binance'i.

No kui Kraken rahadega jooksu paneb siis ei ole siin mingit "õnneks"-it, kogu turg siis suht piixus icon_biggrin.gif


Ah ei tea, kas ikka oleks. See nagu terrorismiga, et varsti on uus reaalsus, et vahel ikka juhtub. Kes pihta saavad, nende jaoks suur tragöödia, aga elu läheb edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 17:33:40 vasta tsitaadiga

Mind isiklikult huvitab, et mitu MtGox/NiceHash jms juhtumit on tarvis, et inimesed enam ei hoiaks raha püsivalt kolmandate osapoolte käes. Selle reha otsas on tammutud ikka kordi ja kordi praeguseks.

Saan aru, et hetkel õhus olevate orderite jagu on exchanges. Aga nädalate ja kuude viisi hoida seal oma seisvat münti...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.