See on veits kummaline, et hetkel uusi ostjaid juurde ei taheta, kogu kasumi saamise süsteem ju töötab uutel ostjatel.
Et siis süsteem kooma lasta uute kasutajate lisandudes ja olemasolevatest kinnitatud kasutajatest ( ja nende poolt üsna täpselt prognoositavast tulubaasist ) ilma jääda ning hooga hakata uusi kasutajaid verifitseerima, endale tööd tublisti juurde tegema ning selle peale aega kulutama? Sounds like a plan..
Ma ei ole jõudnud küll kõiki teemasid läbi lugeda ega kursis püsida, aga kõik teadlikud sellest: https://getchange.com/ ?
Eesti oma exchange avamas Q1 2018 nüüd ja tundub väga asjalik. Nende oma ICO oli ka Oktoobris, mille küll maha magasin.
Isiklikult arvan et kui hinnaga saab nii kergesti manipuleerida, siis samamoodi kui suured kalad otsustavad raha väljavõtt muutub ka hetkeseis. Ehk kui haid soovivad teenida ajavad hinna alla siis panic sell ja ostavad tagasi, samuti arvan et tegelikult keegi ikka reguleerib ja kontrollib suuresti seda mingil määral.
Isiklikult arvan et kui hinnaga saab nii kergesti manipuleerida, siis samamoodi kui suured kalad otsustavad raha väljavõtt muutub ka hetkeseis. Ehk kui haid soovivad teenida ajavad hinna alla siis panic sell ja ostavad tagasi, samuti arvan et tegelikult keegi ikka reguleerib ja kontrollib suuresti seda mingil määral.
Isiklikult arvan et kui hinnaga saab nii kergesti manipuleerida, siis samamoodi kui suured kalad otsustavad raha väljavõtt muutub ka hetkeseis. Ehk kui haid soovivad teenida ajavad hinna alla siis panic sell ja ostavad tagasi, samuti arvan et tegelikult keegi ikka reguleerib ja kontrollib suuresti seda mingil määral.
Päris sama ei ole, aktsiad teenivad mingi ettevõtte reaalse kasumi pealt aga coinid saavad kasumit teenida ainult uute sissemaksete pealt. Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
Päris sama ei ole, aktsiad teenivad mingi ettevõtte reaalse kasumi pealt aga coinid saavad kasumit teenida ainult uute sissemaksete pealt. Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
'
Traktoristid, jääge oma liistude juurde. Abstraktne mõtlemisvõime ikka täiesti null on minge kuulutage delfi kommentaariumis kuidas tootev töö ainuke väärtus lisav tegevus siin maailmas on
Forex on täna ka suurem kui aktsiaturud. Ei loo jeen ega dollar ka mingit väärtust
Päris sama ei ole, aktsiad teenivad mingi ettevõtte reaalse kasumi pealt aga coinid saavad kasumit teenida ainult uute sissemaksete pealt. Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
'
Traktoristid, jääge oma liistude juurde. Abstraktne mõtlemisvõime ikka täiesti null on minge kuulutage delfi kommentaariumis kuidas tootev töö ainuke väärtus lisav tegevus siin maailmas on
Forex on täna ka suurem kui aktsiaturud. Ei loo jeen ega dollar ka mingit väärtust
Kirjutada juba oskad aga lugeda veel mitte, võrdlus oli aktsiatega kui tähele ei pannud. See kas tunnustatud rahaga saab võrrelda või mitte seisab veel ees, hetkel veel mitte. Hetkel on coinid lihtsalt spekuleerimise vahendid mille kasum saab tulla ainult sissevoolava raha arvelt.
viimati muutis tonuj 07.01.2018 23:05:16, muudetud 1 kord
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
Mida ma lugeda ei oska ?
Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem ?
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
Mida ma lugeda ei oska ?
Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem ?
Sa võrdled Forexit coinidega? Forex on ju kauplemisplatvorm mis toodab kasumit ja on seega toode. Kui Kraken ka bõrsile läheks , oleks see kaubeldav. IOTA-st ilmselt saab kasumit tootev toode.
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
Mida ma lugeda ei oska ?
Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem ?
Sa võrdled Forexit coinidega? Forex on ju kauplemisplatvorm mis toodab kasumit ja on seega toode. Kui Kraken ka bõrsile läheks , oleks see kaubeldav. IOTA-st ilmselt saab kasumit tootev toode.
Hakkab endake ka vaikselt kohale jõudma, et sa ei tea absoluutselt midagi antud valdkonnast ?
Forex on sinu arvates (kasumit tootev) ettevõtte jah ? Refireeri palun oma väidet !
Ja Eesti oma DAGcoin krüptomünti osta . Vabariigi aastapäevakuul lõpuks ometi exchange peale minek tulemas . _________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Millisel arvamusel siin kallid HV kodanikud on ka? Osta krüptosi või kaevandada?
Etheriumi hind on ajuvaba juba (1200dollarit pluss praegu) ja alles beebi aastad.. kaevandamine läheb minuarust tavainimestele päris heaks viisiks kuda raha teha.. aga no jumal auta RIP kõik, kes loodavad edaspidi mängida arvutiga.. videokaartide hinnad kas saavad olema täiesti ebardlikud või leiutatakse mingi viis välja, et videokaartidega pole võimalik kaevandada, mis muidugi viskaks lakke kõik vanade kaartide hinnad... aga kui samamoodi edasi minna siis mu ennustus on, et low end budget kaardid, mis praegu turul 80 dollarit on, neid saate järgmistel aastatel osta sellise kena soodsa hinnaga nagu 1000euri ja kui tahate omale sellist gtx1060 taolist kaarti siis 2000-5000euri... VEGA56 jms need 10,000euri _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Ethereum peaks see aasta PoS peale üle minema, ehk seda sellisel juhul enam kaevandada ei saa - küll aga saab siis järelturult kohviks mainitud videokaarte lademetes osta _________________ kryptoraha.info - Eesti krüptoraha portaal
Coinidel ei ole toodet taga mis ise kasumit toodaks. Ehk, et lõpmatuseni ei saa iseennast juustest tõsta aga see krahhi aeg on ilmselt veel kaugel kuna peale tuleva raha potentsiaal on suur üle maailma. Vanad püramiidskeemid kukkusid seetõttu kiirelt kokku, et olid liiga lokaalsed ja ei olnud üleilmsed, internet oli lapsekingades veel.
Mida ma lugeda ei oska ?
Sinu talupoja loogika järgi on Forex ka püramiidskeem ?
Sa võrdled Forexit coinidega? Forex on ju kauplemisplatvorm mis toodab kasumit ja on seega toode. Kui Kraken ka bõrsile läheks , oleks see kaubeldav. IOTA-st ilmselt saab kasumit tootev toode.
Kasumit, mis valuutas? Dollaris? Palju Forex varasid "toodab", mitte fiat valuutat?
China is reportedly seeking an "orderly exit" from bitcoin mining, according to a leaked document seen by Quartz. The nation's internet finance regulator is asking local governments to strongly encourage firms to quit the business by jacking up power prices and and issuing stronger environmental rules. The government is reportedly concerned about pollution and the havoc that could be triggered by investors who lose money investing in mining and cryptocurrency.
kellegi kurtmine vist fb-s on meelde jäänud, et vaene õpilane ostis oma taskuraha 20$ eest bitcoine ja ülekandek/kaevandamiseks võeti üle 18€ ja järgi jäi alla 2€
Nagu siin ka enne mainiti, siis äärmiselt volatiilsena, nagu ta on, ei saa BTC käsitleda kui valuutat. Veelgi enam, selline tohutu hinnatõus kindlasti Oluliselt vähendab selle "väärtbiti" likviidsust. [Olen püüdnud leida mingisugust kallutamata analüüsi likviidsusest, kuid seni tulutult]
Nähtavasti teeb Bitcoini populaarseks ja seni edukaks potentsiaal tema väärtusega manipuleerida ja kuna sellel "turul" finantsinspektsioon on efektiivselt olematu, siis suurt midagi öelda ka pole. Püramiid kindlasti pole, tulu ei genereerita ainult "sensatsiooniga" äsja liitunud rahva arvelt, küll aga järelvalve puudumine tõstab riskisuse faktori lakke. Vandenõuteoreetikud kindlasti saavad veel rohkesti materjali oma ilukirjanduse jaoks.
Krüptovaluuta hullus on end minu jaoks peaaegu ammendanud. Kõige rohkem huvi pakub, eeldades, et Bitcoin piisavalt jätkusuutlik, kuidas rahapesuosakond ja tunne-oma-klienti põhimõtted krüptovaluutaga läbi hakkavad saama. Näib lausa hädavajalik, et e-walletid oleksid ID-põhised [olen teadlik, et täielikku anonüümsust ei ole praegugi, kuid see on liiga tülikas trackimine]. _________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Eri hea ikka. _________________ Linux - Future "Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin 1984 was not supposed to be instruction manual
Lisa oma ettevõtte nimesse blockchain või coin vms ja too oma äri pankrotist välja Halleluja
Economic bubble, indeed. _________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Paistab et Kodak kavatseb seda ka milllekski päriselt kasutada, mitte lihtsalt ei nimetanud firmat ümber vms
See Long Island Iced Tea vabrik oli küll naljakas.
Blockexplorer.com is now going to call Bitcoin Cash (BCH) "Bitcoin" while technologically obsolete BTC will be called "bitcoin legacy"
Mina arvan et see kaklus tuleb kasuks. Nii saavad rohkem inimesi teada et numbrite taga on ka tehnoloogia, arendajad ja mitte väga avalikud huvigrupid ja mõjutajad millel on pikas perspektiivis määrav jõud.
“South Korea’s justice minister said that the country is preparing a bill that will ban all cryptocurrency trading”
This is incorrect; the ministry is trying to ban anonymous trading accounts and prevent money laundering.
There is no ban on crypto currency in South Korea and exchanges are all operating as usual.
kui suur oht on, et nüüdseks on kraken lõplikult jalutand minema inimeste rahaga? 24 tundi maas või rohkemgi.
http://downdetector.com/status/kraken-exchange https://status.kraken.com/ _________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Õnneks olin ise kandnud sealt rahad kõik varem välja... Binance'i.
No kui Kraken rahadega jooksu paneb siis ei ole siin mingit "õnneks"-it, kogu turg siis suht piixus
Ah ei tea, kas ikka oleks. See nagu terrorismiga, et varsti on uus reaalsus, et vahel ikka juhtub. Kes pihta saavad, nende jaoks suur tragöödia, aga elu läheb edasi.
Mind isiklikult huvitab, et mitu MtGox/NiceHash jms juhtumit on tarvis, et inimesed enam ei hoiaks raha püsivalt kolmandate osapoolte käes. Selle reha otsas on tammutud ikka kordi ja kordi praeguseks.
Saan aru, et hetkel õhus olevate orderite jagu on exchanges. Aga nädalate ja kuude viisi hoida seal oma seisvat münti...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.