Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 02:18:12 vasta tsitaadiga


Link



julm delay mis annab tunda ka

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 05.01.2018 10:37:58 vasta tsitaadiga

Ei loe

PUBG aasta mäng
Fortnite aasta juust
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 19:15:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Sellised mängud järjest solos.. üldse ei taha ära tulla. icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Mingi 2-3 killi vaid, siin alla 15 killi ei respekteerita. icon_lol.gif


Nojah, aga nt seal mängus, kus ma jooksin ainult 0.8 km.. literally campisin terve mängu kuskil kasti taga ja passisin telos. icon_lol.gif Kui kuulsin kedagi mööda jooksmas, siis tõusin püsti ja just pew-pew-pew.

Väike jätkupilt ka, curse jätkub, #13 x2:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 20:08:10 vasta tsitaadiga

Mul solos umbes sama seis...
Üle ühe top 10 ja siis top 20 vahele. Kust lehelt stat'se vaatad?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 22:05:59 vasta tsitaadiga

https://imgur.com/a/uEGe5#uWGyyGA
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 23:45:56 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
https://imgur.com/a/uEGe5#uWGyyGA


(source) Sep 17 ShatterNL's PUBG Map v0.8 (Loot/Vehicles/Boats/Extra Names)

Aitähh aastal 2018 icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 23:47:03 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
https://imgur.com/a/uEGe5#uWGyyGA

Ma kasutan seda: https://pubgmap.io/
Erangel ka seal olemas.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 00:01:39 vasta tsitaadiga

Ma ei kasuta üldse mappi. Best loot locations on ise avastatud mapil ringi seigeldes ja põhimõtteliselt igas mapi servas on 1 kindel koht kuhu alati maandun ja ei pea kahetsema. Teised üritavad alati kuskil kus on tohujaa maju ning leiad vaid hunniku käsikaid icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 00:01:40 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Kust lehelt stat'se vaatad?


https://pubg.op.gg/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 00:13:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei kasuta üldse mappi. Best loot locations on ise avastatud mapil ringi seigeldes ja põhimõtteliselt igas mapi servas on 1 kindel koht kuhu alati maandun ja ei pea kahetsema. Teised üritavad alati kuskil kus on tohujaa maju ning leiad vaid hunniku käsikaid icon_lol.gif

Nu see loot locations on loomulikult kasutu aga kui mere ääres järsku paati vaja või maal tundmatus kohas lähim auto spawn vaja leida, siis tuleb abiks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 01:35:11 vasta tsitaadiga

Nojh. uuel kaardil väga mere ääres paati vaja pole icon_biggrin.gif Vanal teab peast neid spawne.
Autodega uuel mapil on juba pooled spawnid peas, teistes kohtades jooksen lihtsalt mööda teeäärt, mõni ikka vedeleb. icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 01:47:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
mõni ikka vedeleb. icon_lol.gif


Siis mitte kui georgopoli maandud ja ring kuskile lipovkasse lõppeb. Päris hea mitu mängu end top20'sse jooksnud nii, paremal juhul on roz'i või korterite juures auto.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 01:58:35 vasta tsitaadiga

georgopolis üldiselt 90% juhtudest autota ei jää :-/ Sitemal juhul tuleb paati kasutada. Langedes spotid ümbruskonna ära kus autod vedelevad. 2-3 autot üldjuhul ikka ümbruses vedeleb. Põhja pool olevaid tavaliselt keegi ära ka ei näppa.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.01.2018 02:12:32 vasta tsitaadiga

salatoimik, On aeg hakata rääkima. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 02:21:45 vasta tsitaadiga

Räägin mida? 1000+ tundi on õpetanud selgeks kust autod kätte saab vajadusel icon_rolleyes.gif
Joosta on muidugi ohutum, vaenlane ei kuule teid poole km pealt icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 02:58:08 vasta tsitaadiga

Ei pea 1000h kulutama selle alla. Ma oma 520h ka ilusti selgeks saanud.
Kui lennuk westist üle georgopoli lendab siis veerand serverit maandub linna, pool konteineritesse, 2 tüüpi panevad kohe autodega mili poole ajama ja jooksu sim algab...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 03:08:48 vasta tsitaadiga

kui lennuk westist tuleb ja üle georgi lendab siis tasub üldse maanduda myltas
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 03:13:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
kui lennuk westist tuleb ja üle georgi lendab siis tasub üldse maanduda myltas

või veel järgmised 500h jooksu-simulaatorist osa võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 13:19:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
kui lennuk westist tuleb ja üle georgi lendab siis tasub üldse maanduda myltas


Samas majas istumine 20 minti on veel magedam kui ühest mapi otsast teise joosta.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 19:51:12 Nuub vasta tsitaadiga

Igas mängus õpib midagi aga viisid kuidas surma saab on tagant järgi üsna idiootsed.

@least tean et kui kasutad energiajooki siis relv kätte ei jää ja enemy vs mina, enemy shoot!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 20:45:05 Re: Nuub vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Igas mängus õpib midagi aga viisid kuidas surma saab on tagant järgi üsna idiootsed.

@least tean et kui kasutad energiajooki siis relv kätte ei jää ja enemy vs mina, enemy shoot!


Tean seda tunnet icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 22:16:44 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/772540/Battle_Royale_Trainer/

Steam reviews pole nii positiivsed though..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 00:44:09 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb lumi maha
Source
tsitaat:
CH Kim: The retention of players in fog and rainy was too low and we had to take them out. There are relatively many players who leave the session if they think it’s inconvenient to play, as there’s no penalty for leaving as of now. Of course, we won’t discard them permanently, and we’ll release them once again after a number of studies and tweaks. We also plan to add a snow map in the future.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 07.01.2018 03:52:24 vasta tsitaadiga

Paart tähelepanekut on

Heli on täiesti lamp, kord peksab lennuk/laskmine sedasi kõrva ja siis maha keerates jälle ei kuule samme....

Ringi lasen ilma saabasteta, lootides märksa vaiksem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 17:00:53 vasta tsitaadiga

icon_mad.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 17:22:00 vasta tsitaadiga

28-29 aprill peaks võibolla toimuma PUBGi LAN. Olenevalt kas saadakse serverid või mitte icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 07.01.2018 19:55:55 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Heli on täiesti lamp, kord peksab lennuk/laskmine sedasi kõrva ja siis maha keerates jälle ei kuule samme....

https://www.gameskinny.com/oogcz/how-to-tweak-gunshots-and-other-sounds-in-playerunknowns-battlegrounds
7.1, 5.1 ei soovitata. 5.1 or 7.1 surround sound headphones may be doing more harm than good when it comes to PUBG.
Natuke paremaks õnneks sai kui keerata stereo peale ja dolbit kasutada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 07.01.2018 19:56:24 vasta tsitaadiga

Ei saa üldse aru kuidas te seda asja mängite? Netcode ju nii halb... et halvemat annab otsida? Link siin: https://www.youtube.com/watch?v=qgTq0LND4b0
Lisaks veel performance probleemid jne.

Kas teil ei ole selle netcode'iga siis probleeme?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 07.01.2018 20:08:51 vasta tsitaadiga

Perfi saab paika kui windoosa täielikult ära gastreerida või siis kui sul on võimas raal. Keerasin endal veel lisaks nvidia control panelis ka kõik suht offi. Võib öelda, et jookseb väga hästi. Ainuke, mida tunned on on see serveri julm delay, mis annab ka kohati tunda. See näeb umbes selline välja, et kui tahad sõbra auto peale hüpata siis tõmbab nagu magnetiga vasta autot sodiks icon_biggrin.gif vahest. Nurga taga suremist ei ole samas tähele pannud.

viimati muutis busta 07.01.2018 20:12:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 20:11:58 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Ei saa üldse aru kuidas te seda asja mängite? Netcode ju nii halb... et halvemat annab otsida? Link siin: https://www.youtube.com/watch?v=qgTq0LND4b0
Lisaks veel performance probleemid jne.

Kas teil ei ole selle netcode'iga siis probleeme?


Igaühe isiklik arvamus aga kohati täitsa jube jah. Suht tihti saab surma nii et ise ammu nurga vms taga. Vahetevahel tundub laskmine jube kahtlane. Aga mingi asi on ikka mis kisub mängima seda.

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tankistlol
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2015




sõnum 07.01.2018 20:30:19 vasta tsitaadiga

pubg reaalne delay ulatub 1100 ms -ni kohati, mis on jah tänapäeva mängude juures üsna rämps.
fortnite, kahju, et nii multikas aga gameplay on vähemalt skilli nõudev ja 100 playeri juures jookseb puhtalt, ei mingit ajuvaba lagi.

pubg on selline tunne, et puhas õnn ja see kui hea sa ise oled alati ei loe, sured mingi lambi tüübi kätte, kes on killcamist sind kuu aega kõmmutanud aga omal oli tol hetkel tunne nagu sureks 1-s kuulist l3 armoriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 22:11:33 vasta tsitaadiga

Kas see ei aitaks kaasa kui neid t**ahiinalisi nii palju EU servudes ei jookseks ringi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tankistlol
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2015




sõnum 07.01.2018 22:16:51 vasta tsitaadiga

aitaks küll kuna PUBG dev tiim on mingi puudega ja mõtlesid, et client side hit detection on äge asi tänapäeva ajastul.
aga nad ei suuda ka region locki kuidagi normaalselt implementeerida vist.

esports mäng noh.. ma ei tea

edit: tead need pilukad oma lagiga on üks asi aga need ahvid squad modes käivad 3-e keisi nii mängimas, et lasevad 4-ndal tüübil platsi puhtaks lootida ja siis killivad su ära kuna nad ise ei viitsi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 22:35:47 vasta tsitaadiga

PUBG arvatavasti sellepärast ei võta ise midagi ette hetkel, kuna Hiina lükkab veebruaris VPNidele bänni peale.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 00:59:00 vasta tsitaadiga

Arvata on jah, et hiina ise enne likvideerib neil ligipääsu eu ja us servudele ära ja nad jäävad oma as-i lukku. Eks paistab´.
Vahepeal käis ju jutt, et chinal keeratakse üldse mäng kinni.

EDIT: tutvustan teile üliosavat playerit jw-520520. See on juba uus tase mida minu silmad varem pubgs näinud pole
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 03:05:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

EDIT: tutvustan teile üliosavat playerit jw-520520. See on juba uus tase mida minu silmad varem pubgs näinud pole
Spoiler Spoiler Spoiler


sa camper kujutad endale asju siin ette icon_biggrin.gif
Aga jah .. 4 pela Järjest täna kooderite otsa ...... ja siis tuleb keegi CSGO pro ja klähvab, et temake vaid kord kuus selliseid nokusi näeb ..

not fair

Aga mu karjeeri magusaim noobi võit siis täna icon_biggrin.gif

https://imgur.com/z3269Hh
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 09:38:06 PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG vasta tsitaadiga

Netcode is hullem kui BF4 välja tuli, oled nurga taga ja järsku oled surnud, delay on ikka kohutav, loodan et suudavad selle paremaks teha!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 08.01.2018 14:01:04 vasta tsitaadiga

Bf4 oli ikka kordades hullem. Võite ju aastakese oodata ja siis asja uuesti üle vaadata. 😂
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 19:53:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Best game 2017 icon_cool.gif
5+ thumbs_up.gif


viimati muutis -kasutaja- 08.01.2018 19:55:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 19:54:48 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler



5+ thumbs_up.gif


bullet spray.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 20:31:05 vasta tsitaadiga

Aga noh, eile olid suht OK mängud hoolimata kooderite kohalolekust
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 21:28:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga noh, eile olid suht OK mängud hoolimata kooderite kohalolekust
Spoiler Spoiler Spoiler


Maandud pigem populaarsetest kohtadest eemal? icon_biggrin.gif

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 23:07:23 Winner winner chicken dinner vasta tsitaadiga

Winner winner chicken dinner:)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 23:39:48 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga noh, eile olid suht OK mängud hoolimata kooderite kohalolekust
Spoiler Spoiler Spoiler


Maandud pigem populaarsetest kohtadest eemal? icon_biggrin.gif

No kooli või pekadosse tõesti ei lähe, samas pooltel kordadel lähem otse alla linna millest lennukk üle elndab. Enamus miskipärast ei tule sinna

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 01:27:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

No kooli või pekadosse tõesti ei lähe, samas pooltel kordadel lähem otse alla linna millest lennukk üle elndab. Enamus miskipärast ei tule sinna

Vahest on tõesti veider kui maandun mõnda suuremasse linna, et mänguga kohaneda ja veidike aktsiooni saada aga ümberingi ei avane ühtegi varju icon_lol.gif . Kool on suht õnnemäng juba icon_biggrin.gif

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 14:31:22 vasta tsitaadiga

Sain ka endale lõpuks selle PUGB'i ostetud.

Küsimus, kas selle Test Server versiooni peab kah alla laadima või mitte?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 14:32:54 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Sain ka endale lõpuks selle PUGB'i ostetud.

Küsimus, kas selle Test Server versiooni peab kah alla laadima või mitte?


Ei
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 00:21:08 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi

Spoiler Spoiler Spoiler


Samal ajal ajasin naisega juttu, sellest ka niisama pikutamine aeg-ajalt. Huvitav kas kõrvaline tegevus aitas pinget alandada icon_lol.gif
Eks see esimene on piisavalt pigeline. Vähemalt inimesele, kes sellistest mängudest tavaliselt kauge icon_biggrin.gif

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 00:43:26 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Lõpuks ometi

Spoiler Spoiler Spoiler


Samal ajal ajasin naisega juttu, sellest ka niisama pikutamine aeg-ajalt. Huvitav kas kõrvaline tegevus aitas pinget alandada icon_lol.gif
Eks see esimene on piisavalt pigeline. Vähemalt inimesele, kes sellistest mängudest tavaliselt kauge icon_biggrin.gif


Nice, ma enamus ajast kükkitan või jooksen ringi:) Huvitav kas mängu lõpus nii kah on võimalik et kui 2 mängijat jäävadgi ellu ei killi teineteist ära vaid mõlemal on sama palju elu ja kas surevad siis samal ajal ära kui on ringist väljas samal ajal?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 00:49:03 vasta tsitaadiga

Üks sureb ikka millisekund enne teist kasvõi pingi vms tagajärjel.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.